Νότης Σφακιανάκης

Επιλέξτε για να συζητήσετε θέματα που αφορούν την ελληνική pop ή λαϊκή μουσική σκηνή...
Άβαταρ μέλους
SFAKattack10
Δημοσιεύσεις: 2088
Εγγραφή: Τρί Αύγ 10, 2010 5:19 pm

Re: ΝΟΤΗΣ ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ THREAD

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από SFAKattack10 »

panosif έγραψε: Πρέπει να το βγάλει οπωσδήποτε ως single.Eίναι πολύ μεγάλο τραγούδι.
Εννοειται αυτο και θεωρω οτι τα επομενα single/ video clip πρεπει να ειναι "Λυσε κουκλα τα μαλλια σου", "Μα εγω ειμαι ελληνας", "Καλε μου αγγελε" .
Άβαταρ μέλους
jdarmody
Δημοσιεύσεις: 2766
Εγγραφή: Κυρ Οκτ 19, 2014 2:15 pm

Re: ΝΟΤΗΣ ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ THREAD

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από jdarmody »

SFAKattack10 έγραψε:
panosif έγραψε: Πρέπει να το βγάλει οπωσδήποτε ως single.Eίναι πολύ μεγάλο τραγούδι.
Εννοειται αυτο και θεωρω οτι τα επομενα single/ video clip πρεπει να ειναι "Λυσε κουκλα τα μαλλια σου", "Μα εγω ειμαι ελληνας", "Καλε μου αγγελε" .
Και ''Πως γίνεται αυτό'', ''Σαν αεράκι''. Έχουμε δυο χρόνια μέχρι τον επόμενο! :biggrin:
Έχει να κάνει με την τρέλα και τον άνθρωπο...
bebest
Δημοσιεύσεις: 870
Εγγραφή: Κυρ Οκτ 19, 2014 5:35 pm

Re: ΝΟΤΗΣ ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ THREAD

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από bebest »

Kαταρχήν χαίρομαι που βλέπω ότι το αγαπημένο μου από το νέο δίσκο (καλέ μου άγγελε) το έχετε ξεχωρίσει και εσείς..Τώρα σχετικά με χθές είχα υποσχεθεί report..Αν βοηθάει στη συζήτηση από καινούργια είπε κοινωνικά(έλληνας,μαυροφορύσα,πέτα ψηλά,ο γιος της κύρα λένης) και ερωτικά εγώ,καλέ μου άγγελε,πως γίνεται αυτό και λύσε κούκλα..΄'Οπωτε δεδομένο ότι τα έχει ξεχωρίσει αφού και στην πρεμίερα τα ίδια σχεδόν είπε.. κοινωνικά για sinle χλωμό Οπώτε αρχίζω να αισιοδοξώ ότι θα προωθηθεί το λατρεμένο καλε μου άγγελε.. Σχετικά με το πρόγραμμα ο Νότης επιβεβαίωσε ότι.. δεν υπάρχει πρόγραμμα..'Αναλογα τη διάθεση τα πάντα αλλάζουν, χθές έιχε σαφή προσανατολισμό στα λαικά τραγούδια...Περιόρισε τα κοινωνικά αλλά και τις μπαλάντες και αύξησε ζεμπεκιές και τσιφτετέλια..Το κοινό εξ αρχής θερμό στο α δεν σταμάτησε να τραγουδά και στο β πρόγραμμα δεν άδειασε η πίστα παρά μόνο όταν ο Νότης μετά από μια σχεδόν ώρα χορευτικού προγράμματος είπε μερικά ακουστικά κομμάτια..Παρολα αυτά μια ένσταση είπε πολλά τραγούδια από τα τελευταία της 5ετίας και πολλα εξ αυτών μετριά.. κάποιες επιλογές του Νότη δεν ενθουσιάζαν στυλ δεν υπάρχεις, δεν υπολόγισες καλά κλπ θα μπορούσε να αντικαταστήσει με μερικούς απ΄ τους παλιούς ύμνους και να είναι πολύ καλύτερα..Άφησε απέξω όλες τις κλασσικές μπαλάντες και πολλά αλλά(ακόμα και τη γύφτισα μέρα πρώτη φορά πάω και δεν το ακούω :surprised: ) και γενικά χθες ήθελε να παίξει διαφορετικά κομμάτια άλλες επιλογές άρεσαν (φωτεινή επιγραφή,σβήσε με κυρά μου,ναυάγια) άλλες(πιο πρόσφατα και όχι τόσο γνωστά) που ανέφερα όχι τόσο..Θετικό η αλλαγή της ώρας στο β πρόγραμμα είναι πολυ πιο νορμάλ πλεόν (4.20-6παρα5 )σε σχέση με τη πρεμίερα που όταν βγήκε ο κόσμος ήταν είδη κουρασμένος..Δεν περιορίστηκε ο χρόνος του, το β της Πέγκυς ψαλιδίστικε ευτυχώς(που έχει καλή φωνή ωστόσο και είναι άξια παρτενέρ)..
Άβαταρ μέλους
J&B
Δημοσιεύσεις: 834
Εγγραφή: Πέμ Μάιος 01, 2008 1:40 pm

Re: ΝΟΤΗΣ ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ THREAD

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από J&B »

Bebest, ευχαριστούμε για την ανταπόκριση.

Υ.Γ. Το "Δεν υπάρχεις" δεν είναι μέτριο. :wink:
Κοιμόμουνα και ξύπνησα μονάχα που τα αντίκρυσα...
Άβαταρ μέλους
Scorpion86
Δημοσιεύσεις: 3786
Εγγραφή: Τετ Οκτ 15, 2014 8:20 pm

Re: ΝΟΤΗΣ ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ THREAD

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Scorpion86 »

Εικόνα
Καληνύχτα. Η καρδιά μου σου μιλάει...
Άβαταρ μέλους
Scorpion86
Δημοσιεύσεις: 3786
Εγγραφή: Τετ Οκτ 15, 2014 8:20 pm

Re: ΝΟΤΗΣ ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ THREAD

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Scorpion86 »

Επειδή ρώτησα για τον σκηνοθέτη του βίντεο-κλιπ "ΕΓΩ", δεν είναι ο Ρήγος.
Είναι ο Sherif Francis, ένας τύπος που έχει κάνει βιντεο κλιπ για Demy, Μυρωνα Στρατή, Vegas κ.α.
Tα γυρίσματα έγιναν σε στούντιο στην Αγία Παρασκευή.
Καληνύχτα. Η καρδιά μου σου μιλάει...
Άβαταρ μέλους
J&B
Δημοσιεύσεις: 834
Εγγραφή: Πέμ Μάιος 01, 2008 1:40 pm

Re: ΝΟΤΗΣ ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ THREAD

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από J&B »

Scorpion86 έγραψε:Επειδή ρώτησα για τον σκηνοθέτη του βίντεο-κλιπ "ΕΓΩ", δεν είναι ο Ρήγος.
Είναι ο Sherif Francis, ένας τύπος που έχει κάνει βιντεο κλιπ για Demy, Μυρωνα Στρατή, Vegas κ.α.
Tα γυρίσματα έγιναν σε στούντιο στην Αγία Παρασκευή.
Όπως και τον ύμνο "Δεν υπάρχεις" --> http://vimeo.com/20486632
Κοιμόμουνα και ξύπνησα μονάχα που τα αντίκρυσα...
Άβαταρ μέλους
jdarmody
Δημοσιεύσεις: 2766
Εγγραφή: Κυρ Οκτ 19, 2014 2:15 pm

Re: ΝΟΤΗΣ ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ THREAD

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από jdarmody »

bebest έγραψε:Kαταρχήν χαίρομαι που βλέπω ότι το αγαπημένο μου από το νέο δίσκο (καλέ μου άγγελε) το έχετε ξεχωρίσει και εσείς..Τώρα σχετικά με χθές είχα υποσχεθεί report..Αν βοηθάει στη συζήτηση από καινούργια είπε κοινωνικά(έλληνας,μαυροφορύσα,πέτα ψηλά,ο γιος της κύρα λένης) και ερωτικά εγώ,καλέ μου άγγελε,πως γίνεται αυτό και λύσε κούκλα..΄'Οπωτε δεδομένο ότι τα έχει ξεχωρίσει αφού και στην πρεμίερα τα ίδια σχεδόν είπε.. κοινωνικά για sinle χλωμό Οπώτε αρχίζω να αισιοδοξώ ότι θα προωθηθεί το λατρεμένο καλε μου άγγελε.. Σχετικά με το πρόγραμμα ο Νότης επιβεβαίωσε ότι.. δεν υπάρχει πρόγραμμα..'Αναλογα τη διάθεση τα πάντα αλλάζουν, χθές έιχε σαφή προσανατολισμό στα λαικά τραγούδια...Περιόρισε τα κοινωνικά αλλά και τις μπαλάντες και αύξησε ζεμπεκιές και τσιφτετέλια..Το κοινό εξ αρχής θερμό στο α δεν σταμάτησε να τραγουδά και στο β πρόγραμμα δεν άδειασε η πίστα παρά μόνο όταν ο Νότης μετά από μια σχεδόν ώρα χορευτικού προγράμματος είπε μερικά ακουστικά κομμάτια..Παρολα αυτά μια ένσταση είπε πολλά τραγούδια από τα τελευταία της 5ετίας και πολλα εξ αυτών μετριά.. κάποιες επιλογές του Νότη δεν ενθουσιάζαν στυλ δεν υπάρχεις, δεν υπολόγισες καλά κλπ θα μπορούσε να αντικαταστήσει με μερικούς απ΄ τους παλιούς ύμνους και να είναι πολύ καλύτερα..Άφησε απέξω όλες τις κλασσικές μπαλάντες και πολλά αλλά(ακόμα και τη γύφτισα μέρα πρώτη φορά πάω και δεν το ακούω :surprised: ) και γενικά χθες ήθελε να παίξει διαφορετικά κομμάτια άλλες επιλογές άρεσαν (φωτεινή επιγραφή,σβήσε με κυρά μου,ναυάγια) άλλες(πιο πρόσφατα και όχι τόσο γνωστά) που ανέφερα όχι τόσο..Θετικό η αλλαγή της ώρας στο β πρόγραμμα είναι πολυ πιο νορμάλ πλεόν (4.20-6παρα5 )σε σχέση με τη πρεμίερα που όταν βγήκε ο κόσμος ήταν είδη κουρασμένος..Δεν περιορίστηκε ο χρόνος του, το β της Πέγκυς ψαλιδίστικε ευτυχώς(που έχει καλή φωνή ωστόσο και είναι άξια παρτενέρ)..
Πάντα έτσι είναι το πρόγραμμα του Νότη. Δυστυχώς ή ευτυχώς όταν έχει ο άλλος τόσα πολλά τραγούδια, πρέπει να είσαι και λίγο τυχερός για να ακούσεις αυτά που σου αρέσουν περισσότερο. Η λύση είναι μία! Ξαναπηγαίνεις! :wink:
Έχει να κάνει με την τρέλα και τον άνθρωπο...
Άβαταρ μέλους
jdarmody
Δημοσιεύσεις: 2766
Εγγραφή: Κυρ Οκτ 19, 2014 2:15 pm

Re: ΝΟΤΗΣ ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ THREAD

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από jdarmody »

J&B έγραψε:
Scorpion86 έγραψε:Επειδή ρώτησα για τον σκηνοθέτη του βίντεο-κλιπ "ΕΓΩ", δεν είναι ο Ρήγος.
Είναι ο Sherif Francis, ένας τύπος που έχει κάνει βιντεο κλιπ για Demy, Μυρωνα Στρατή, Vegas κ.α.
Tα γυρίσματα έγιναν σε στούντιο στην Αγία Παρασκευή.
Όπως και τον ύμνο "Δεν υπάρχεις" --> http://vimeo.com/20486632
Δεν τρελαθήκαμε με το κλιπ η αλήθεια είναι πάντως! Γενικά έχουμε χρόνια να δούμε ένα πάρα πολύ καλό βίντεο κλιπ. Τουλάχιστον όχι άλλο Ρήγο, όλο τα ίδια και τα ίδια.
Έχει να κάνει με την τρέλα και τον άνθρωπο...
Άβαταρ μέλους
Scorpion86
Δημοσιεύσεις: 3786
Εγγραφή: Τετ Οκτ 15, 2014 8:20 pm

Re: ΝΟΤΗΣ ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ THREAD

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Scorpion86 »

J&B έγραψε:
Scorpion86 έγραψε:Επειδή ρώτησα για τον σκηνοθέτη του βίντεο-κλιπ "ΕΓΩ", δεν είναι ο Ρήγος.
Είναι ο Sherif Francis, ένας τύπος που έχει κάνει βιντεο κλιπ για Demy, Μυρωνα Στρατή, Vegas κ.α.
Tα γυρίσματα έγιναν σε στούντιο στην Αγία Παρασκευή.
Όπως και τον ύμνο "Δεν υπάρχεις" --> http://vimeo.com/20486632
Σωστός. Νομίζω δεν έχουν κάνει άλλο βίντεο-κλιπ μαζί. Μετά τα πήρε σερί ο Ρήγος.
Καληνύχτα. Η καρδιά μου σου μιλάει...
Άβαταρ μέλους
J&B
Δημοσιεύσεις: 834
Εγγραφή: Πέμ Μάιος 01, 2008 1:40 pm

Re: ΝΟΤΗΣ ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ THREAD

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από J&B »

Από Ρήγο μόνο το "Εσύ η θάλασσα" άξιζε.
Κοιμόμουνα και ξύπνησα μονάχα που τα αντίκρυσα...
Άβαταρ μέλους
Scorpion86
Δημοσιεύσεις: 3786
Εγγραφή: Τετ Οκτ 15, 2014 8:20 pm

Re: ΝΟΤΗΣ ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ THREAD

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Scorpion86 »

Πάντως, ενώ αρχικά είχαν αποφασίσει να κάνουν βίντεο-κλιπ το "Τέρμα το Ράδιο", η πορεία του τραγουδιού στα ραδιοφωνα όπου πλέον δεν ακούγεται και η γκρίνια αρκετών για το κομμάτι τους άλλαξε τα σχέδια.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Scorpion86 την Δευ Δεκ 22, 2014 2:10 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Καληνύχτα. Η καρδιά μου σου μιλάει...
Άβαταρ μέλους
panosif
Δημοσιεύσεις: 42512
Εγγραφή: Τρί Μαρ 09, 2010 11:09 pm

Re: ΝΟΤΗΣ ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ THREAD

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από panosif »

bebest έγραψε:Kαταρχήν χαίρομαι που βλέπω ότι το αγαπημένο μου από το νέο δίσκο (καλέ μου άγγελε) το έχετε ξεχωρίσει και εσείς..Τώρα σχετικά με χθές είχα υποσχεθεί report..Αν βοηθάει στη συζήτηση από καινούργια είπε κοινωνικά(έλληνας,μαυροφορύσα,πέτα ψηλά,ο γιος της κύρα λένης) και ερωτικά εγώ,καλέ μου άγγελε,πως γίνεται αυτό και λύσε κούκλα..΄'Οπωτε δεδομένο ότι τα έχει ξεχωρίσει αφού και στην πρεμίερα τα ίδια σχεδόν είπε.. κοινωνικά για sinle χλωμό Οπώτε αρχίζω να αισιοδοξώ ότι θα προωθηθεί το λατρεμένο καλε μου άγγελε.. Σχετικά με το πρόγραμμα ο Νότης επιβεβαίωσε ότι.. δεν υπάρχει πρόγραμμα..'Αναλογα τη διάθεση τα πάντα αλλάζουν, χθές έιχε σαφή προσανατολισμό στα λαικά τραγούδια...Περιόρισε τα κοινωνικά αλλά και τις μπαλάντες και αύξησε ζεμπεκιές και τσιφτετέλια..Το κοινό εξ αρχής θερμό στο α δεν σταμάτησε να τραγουδά και στο β πρόγραμμα δεν άδειασε η πίστα παρά μόνο όταν ο Νότης μετά από μια σχεδόν ώρα χορευτικού προγράμματος είπε μερικά ακουστικά κομμάτια..Παρολα αυτά μια ένσταση είπε πολλά τραγούδια από τα τελευταία της 5ετίας και πολλα εξ αυτών μετριά.. κάποιες επιλογές του Νότη δεν ενθουσιάζαν στυλ δεν υπάρχεις, δεν υπολόγισες καλά κλπ θα μπορούσε να αντικαταστήσει με μερικούς απ΄ τους παλιούς ύμνους και να είναι πολύ καλύτερα..Άφησε απέξω όλες τις κλασσικές μπαλάντες και πολλά αλλά(ακόμα και τη γύφτισα μέρα πρώτη φορά πάω και δεν το ακούω :surprised: ) και γενικά χθες ήθελε να παίξει διαφορετικά κομμάτια άλλες επιλογές άρεσαν (φωτεινή επιγραφή,σβήσε με κυρά μου,ναυάγια) άλλες(πιο πρόσφατα και όχι τόσο γνωστά) που ανέφερα όχι τόσο..Θετικό η αλλαγή της ώρας στο β πρόγραμμα είναι πολυ πιο νορμάλ πλεόν (4.20-6παρα5 )σε σχέση με τη πρεμίερα που όταν βγήκε ο κόσμος ήταν είδη κουρασμένος..Δεν περιορίστηκε ο χρόνος του, το β της Πέγκυς ψαλιδίστικε ευτυχώς(που έχει καλή φωνή ωστόσο και είναι άξια παρτενέρ)..
Να προσθέσω πως είπε το Φινάλε της καρδιάς,το Ναυάγια και το Χαράματα.
Το δεύτερο πρόγραμμα της Πέγκυς δεν ψαλιδίστηκε.Τραγούδησε μία ώρα ακριβώς (03:20-04:20).Δεν ξέρω αν στην πρεμιέρα
είχε μεγαλύτερη διάρκεια το προγραμμά της αλλά την δεύτερη μέρα που είχα πάει μία ώρα είχε τραγουδήσει και πάλι.
Άβαταρ μέλους
jdarmody
Δημοσιεύσεις: 2766
Εγγραφή: Κυρ Οκτ 19, 2014 2:15 pm

Re: ΝΟΤΗΣ ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ THREAD

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από jdarmody »

Scorpion86 έγραψε:Πάντως, ενώ αρχικά είχαν αποφασίσει να κάνουν βίντεο-κλιπ το "Τέρμα το Ράδιο", η πορεία του τραγουδιού στα ραδιοφωνα όπου πλέον δεν ακούγεται και η γκρίνια αρκετών για το κομμάτι τους άλλαξε τα σχέδια.
Καλά κάνουν, ας αφήσουν το τραγούδι αυτό να ξεχαστεί όσο πιο γρήγορα γίνεται!!
Έχει να κάνει με την τρέλα και τον άνθρωπο...
Άβαταρ μέλους
Scorpion86
Δημοσιεύσεις: 3786
Εγγραφή: Τετ Οκτ 15, 2014 8:20 pm

Re: ΝΟΤΗΣ ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ THREAD

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Scorpion86 »

Ο δίσκος "ΜΑΖΙ" έχει γίνει ήδη 3πλα πλατινένιος!!!!!!!!!!!!
:shablon_03: :shablon_03: :shablon_03: :shablon_03: :shablon_03: :shablon_03: :shablon_03:
Καληνύχτα. Η καρδιά μου σου μιλάει...
Άβαταρ μέλους
J&B
Δημοσιεύσεις: 834
Εγγραφή: Πέμ Μάιος 01, 2008 1:40 pm

Re: ΝΟΤΗΣ ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ THREAD

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από J&B »

Τόσο σύντομα; Δε νομίζω να ισχύει... έτσι και αλλιώς μικρή σημασία έχουν πια οι πωλήσεις. Όπως και νά 'χει ας κάνει την απονομή στο Φωταέριο και να τραγουδήσει τα τραγούδια ζωντανά όπως το 2006 με την Αναγέννηση... :smile:
Κοιμόμουνα και ξύπνησα μονάχα που τα αντίκρυσα...
Άβαταρ μέλους
Scorpion86
Δημοσιεύσεις: 3786
Εγγραφή: Τετ Οκτ 15, 2014 8:20 pm

Re: ΝΟΤΗΣ ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ THREAD

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Scorpion86 »

Ο νέος δίσκος του Νότη Σφακιανάκη «ΜΑΖΙ» έχει γίνει ήδη τριπλά πλατινένιος, βάσει των πωλήσεων που έκανε τη χρονική περίοδο "25 Νοεμβρίου - 15 Δεκεμβρίου".

Δηλαδή, σε λιγότερο από ένα μήνα!!!
Για πολλοστή φορά δείξατε έμπρακτα ότι είστε ΜΑΖΙ σε κάθε επαγγελματικό βήμα του αγαπημένου μας καλλιτέχνη.

«Μαζί σου να 'μαι κι ο καημός δεν με τρομάζει.
Με την Αγάπη σου εγώ νιώθω δυνατός».


Εικόνα

Πηγή: https://www.facebook.com/NotisSfakianak ... =1&theater
Καληνύχτα. Η καρδιά μου σου μιλάει...
Άβαταρ μέλους
Scorpion86
Δημοσιεύσεις: 3786
Εγγραφή: Τετ Οκτ 15, 2014 8:20 pm

Re: ΝΟΤΗΣ ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ THREAD

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Scorpion86 »

J&B έγραψε:Τόσο σύντομα; Δε νομίζω να ισχύει... έτσι και αλλιώς μικρή σημασία έχουν πια οι πωλήσεις. Όπως και νά 'χει ας κάνει την απονομή στο Φωταέριο και να τραγουδήσει τα τραγούδια ζωντανά όπως το 2006 με την Αναγέννηση... :smile:
H απονομή θα γίνει σε νυχτερινό κέντρο αλλά όχι στο Φωταέριο. Εχει ήδη αποφασίσει. :wink: :wink: :wink:
Καληνύχτα. Η καρδιά μου σου μιλάει...
Άβαταρ μέλους
J&B
Δημοσιεύσεις: 834
Εγγραφή: Πέμ Μάιος 01, 2008 1:40 pm

Re: ΝΟΤΗΣ ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ THREAD

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από J&B »

Scorpion86 έγραψε:H απονομή θα γίνει σε νυχτερινό κέντρο αλλά όχι στο Φωταέριο. Εχει ήδη αποφασίσει. :wink: :wink: :wink:
Δηλαδή; Θα τραγουδήσει τα τραγούδια ζωντανά ή απλά απονομή και φαγοπότι;
Κοιμόμουνα και ξύπνησα μονάχα που τα αντίκρυσα...
Άβαταρ μέλους
Scorpion86
Δημοσιεύσεις: 3786
Εγγραφή: Τετ Οκτ 15, 2014 8:20 pm

Re: ΝΟΤΗΣ ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ THREAD

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Scorpion86 »

J&B έγραψε:
Scorpion86 έγραψε:H απονομή θα γίνει σε νυχτερινό κέντρο αλλά όχι στο Φωταέριο. Εχει ήδη αποφασίσει. :wink: :wink: :wink:
Δηλαδή; Θα τραγουδήσει τα τραγούδια ζωντανά ή απλά απονομή και φαγοπότι;
Λεπτομέρειες δεν γνωρίζω. Απλά εχω μάθει ότι θα γίνει σε νυχτερινό κέντρο, το οποίο δεν θα είναι το Φωτάεριο γιατί τότε που θα γίνει θα έχει ολοκληρωθεί (λογικά) το σχήμα στο Φωταέριο.
Καληνύχτα. Η καρδιά μου σου μιλάει...
Απάντηση