Πέγκυ Ζήνα

Επιλέξτε για να συζητήσετε θέματα που αφορούν την ελληνική pop ή λαϊκή μουσική σκηνή...
Άβαταρ μέλους
panosif
Δημοσιεύσεις: 42407
Εγγραφή: Τρί Μαρ 09, 2010 11:09 pm

Re: ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΕΓΚΥ ΖΗΝΑ (Songs & more)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από panosif »



\
Άβαταρ μέλους
billakos24
Δημοσιεύσεις: 12540
Εγγραφή: Σάβ Απρ 04, 2009 4:34 am

Re: ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΕΓΚΥ ΖΗΝΑ (Songs & more)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από billakos24 »

ΜΕ ΟΛΟΚΛΗΡΩΜΕΝΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΠΕΓΚΥΣ ΕΧΩ ΝΑ ΚΟΛΛΗΣΩ ΑΠΟ ΤΟ ''ΕΝΑ'' ΤΟΥ 2006.
ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΚΑΤΩ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΜΕ SINGLES ΤΗΣ ΕΧΩ ΚΟΛΛΗΣΕΙ ΚΙ ΟΧΙ ΜΕ
ΔΟΥΛΕΙΑ ΟΛΟΚΛΗΡΩΜΕΝΗ - ΑΝ ΕΞΑΙΡΕΣΩ ΤΟ ''ΕΥΑΙΣΘΗΤΗ Ή ΛΟΓΙΚΗ'' ΤΟΥ 2010
ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΠΟΛΥ ΣΑΝ ΣΥΝΟΛΟ ΑΛΛΑ ΑΠΟΔΕΙΧΤΗΚΕ ''ΒΑΡΥ'' ΓΙΑ ΠΕΓΚΥ.

ΠΑΡΟΛΑ ΑΥΤΑ ΤΗΣ ΑΝΑΓΝΩΡΙΖΩ ΟΤΙ ΚΡΑΤΑΕΙ ΕΝΑ ΕΠΙΠΕΔΟ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΗΣ ΤΙΣ
ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΚΑΙ ΕΝΩ ΚΙΝΕΙΤΑΙ ΣΕ ΕΝΑ ΧΩΡΟ ΠΟΥ ΑΝΕΤΑ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΘΕΛΕΙ
ΝΑ ΕΠΙΒΙΩΝΕΙ ΜΕ ΤΟ ''ΣΟΥΞΕ ΤΟΥ ΜΗΝΑ'' ΟΙ ΔΙΣΚΟΙ ΤΗΣ ΠΑΡΑΜΕΝΟΥΝ ΣΤΑΘΕΡΑ
ΑΞΙΟΠΡΕΠΕΣΤΑΤΟΙ. ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΔΙΣΚΟ ΜΕΤΑ ΤΟΥΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΣΜΟΥΣ ΤΟΥ ''ΤΡΕΞΕ''
ΚΑΙ ΤΟΥ ''ΤΟ ΠΑΘΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΦΟΡΜΗ'' ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΑΝ ΚΑΙ ΤΟΣΟ ΕΠΕΣΤΡΕΨΕ
ΣΕ ΕΝΑ ΠΙΟ BACK TO BASICS ΥΦΟΣ - ΟΠΩΣ ΚΑΝΟΥΝ ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗ
ΦΑΣΗ. ΤΑ ΚΟΜΜΑΤΙΑ ΠΟΥ ΘΥΜΙΖΟΥΝ ΤΗΝ ΠΕΓΚΥ ΤΟΥ ''ΤΙ ΘΑ ΑΚΟΥΣΩ ΑΚΟΜΑ'' ΤΑ
ΒΑΡΙΕΜΑΙ ΠΛΕΟΝ, ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΟΥ ΔΙΣΚΟΥ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΑΠΟ ΣΑΜΠΑΝΗ ΤΟ ΗΔΗ ΓΝΩΣΤΟ
ΚΑΙ ΕΠΙΤΥΧΗΜΕΝΟ ''ΣΟΥ ΧΡΩΣΤΑΩ ΑΚΟΜΗ ΕΝΑ ΚΛΑΜΑ'' ΚΑΙ ΤΟ ''ΠΑΡΑΔΙΝΟΜΑΙ'' ΑΠΟ ΤΑ
ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΠΟΥ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΕΠΙΛΟΓΗ ΓΙΑ ΕΠΟΜΕΝΟ SINGLE. ΚΑΙ ΤΟΥ ΡΟΚΚΟΥ
ΕΠΙΣΗΣ ΤΟ ''ΟΝΕΙΡΟΠΑΡΜΕΝΟ ΜΟΥ ΚΟΡΜΙ'' ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΤΟ ''ΔΗΛΗΤΗΡΙΟ'' ΕΠΙΣΗΣ.
ΤΕΛΟΣ ΓΙΑ ΕΝΑ ΠΕΡΙΕΡΓΟ ΛΟΓΟ ΕΝΩ ΠΕΡΥΣΙ ΤΕΤΟΙΑ ΕΠΟΧΗ ΕΒΡΙΣΚΑ ΑΔΙΑΦΟΡΟ ΤΟ
''ΕΙΧΑ ΠΕΙ ΘΑ ΦΥΓΩ'' ΜΕ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ ΕΓΙΝΕ ΑΠΟ ΤΑ ΑΓΑΠΗΜΕΝΑ ΜΟΥ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΤΗΣ. :smile:
ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΑΞΙΟΠΡΕΠΗ ΚΟΜΜΑΤΙΑ ΑΛΛΑ ΜΕΧΡΙ ΕΚΕΙ.

ΜΠΡΑΒΟ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΙΔΕΑ ΜΕ ΤΟ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟ ΓΙΑ ΤΟ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟ ΤΟΥ ΕΞΩΦΥΛΛΟΥ
ΤΟΥ CD :thumbup: AN KAI ΔΕΝ ''ΤΡΕΛΑΘΗΚΑ'' ΜΕ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΑΛΛΑ ΩΡΑΙΑ ΚΙΝΗΣΗ.
All of our endings can be found in our beginnings...
Άβαταρ μέλους
fylakas_aggelos
Δημοσιεύσεις: 10858
Εγγραφή: Πέμ Νοέμ 01, 2012 1:50 pm

Re: ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΕΓΚΥ ΖΗΝΑ (Songs & more)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από fylakas_aggelos »

Ο δίσκος της Πέγκυς είναι λατρεμένος.Τι να πρωτοπει κανείς για το "Να μη μου γράφεις σ'αγαπώ",το "Μείνε εδώ μαζί μου",το "Ονειροπαρμένο μου κορμί",τη ρούμπα "Εγώ στα λέω" που θυμίζει παλιά καλή Πέγκυ,αλλά και τα 5 γνωστά κομμάτια της που είχαν βγει ως digital singles από καιρό.Θα ήθελα να υπάρχει και "Στο δικό μου πλανήτη" που δεν βγήκε σε επίσημη κυκλοφορία,αλλά και το ντουέτο "Διαίσθηση" με το Δήμο Αναστασιάδη,το οποίο,από ότι φαίνεται γράφτηκε αφού είχε "κλείσει" ο δίσκος.
ΛΟΓΙΑ ΠΟΥ ΚΑΙΝΕ...
stelios
Δημοσιεύσεις: 85030
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 30, 2011 4:09 pm

Re: ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΕΓΚΥ ΖΗΝΑ (Songs & more)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από stelios »

Ζήνα- Λύρας: Το αινιγματικό μήνυμα στο twitter και το τέλος μιας συνεργασίας

Ένας κύκλος που έκλεισε, μια συνεργασία που άφησε όμορφα συναισθήματα αλλά δεν ευδοκίμησε κι ένα tweet που προκάλεσε ερωτηματικά.
Ο Γιώργος Λύρας πριν λίγα λεπτά έγραψε στο twitter του «Έκλεισε ο κύκλος μιας όμορφης συνεργασίας. Πάμε για άλλα!!! Σε λίγες ημέρες τα νέα μας. Σας αγαπάμε πολύ!!! Πέγκυ-Γιώργος».
Σύμφωνα με πληροφορίες του gossip-tv.gr η Πέγκυ Ζήνα δεν θα εμφανιστεί σήμερα στο νυχτερινό κέντρο που εμφανίζεται με το Δήμο Αναστασιάδη. Οι λόγοι της αναβολής προς το παρόν παραμένουν άγνωστοι. Ωστόσο, τόσο το υπόλοιπο σχήμα όσο και οι υπάλληλοι του νυχτερινού κέντρου μέχρι τελευταία στιγμή δεν γνώριζαν κάτι για την αναβολή ή διακοπή του σχήματος.
Εμείς προσπαθήσαμε να επικοινωνήσαμε με το Γιώργο Λύρα το τηλέφωνο του οποίου είναι κλειστό ενώ σε επικοινωνία που είχαμε με τους υπαλλήλους του κέντρου «Οδός Πειραιώς 178» μας είπαν πως σήμερα το πρόγραμμα αναβάλλεται.
Η αλήθεια όμως είναι πως η συνεργασία των Ζήνα-Αναστασιάδη με το νυχτερινό κέντρο «Οδός Πειραιώς 178» διεκόπη. Μάλιστα, το μαγαζί έβγαλε και επίσημη ανακοίνωση η οποία αναφέρει τα εξής:
«Μετά από επίσημη συζήτηση που ολοκληρώθηκε μεταξύ του Κώστα Ματσίκα και του Γιώργου Λύρα αποφασίστηκε από κοινού η διακοπή της συνεργασίας. Ζητάμε μια μεγάλη συγνώμη απ' όλους τους φίλους της Πέγκυς Ζήνα για την εξέλιξη. Ενδεχομένως ο φετινός χειμώνας θα μας δώσει κι άλλες ευκαιρίες να χαρούμε την Πέγκυ Ζήνα εκ νέου»
Ο μάνατζερ του Δήμου Αναστασιάδη, Γιώργος Ισάακ, σε επικοινωνία που είχαμε μαζί του, δήλωσε:
«Το μόνο σίγουρο είναι πως οι σχέσεις των καλλιτεχνών είναι άψογες. Δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα στη μεταξύ τους επικοινωνία γι' αυτό δεν αποκλείεται και το ενδεχόμενο της συνέχισης του σχήματος σε κάποιον άλλο χώρο. Όσο για τους λόγους της διακοπής από το εν λόγω κέντρο, θα είναι της παρούσης. Η αλήθεια όμως είναι πως υπήρξαν κάποιες συζητήσεις το αποτέλεσμα των οποίων ήταν η από κοινού λήξη της συνεργασίας»
Γεγονός που αναφέρει και η δισκογραφική εταιρία της Πέγκυς Ζήνα η οποία δηλώνει πως μελλοντικά ίσως ειπωθούν κάποιες αλήθειες αλλά δεν είναι της παρούσης αυτή τη στιγμή.

gossip.tv
I like people too much or not at all.
stelios
Δημοσιεύσεις: 85030
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 30, 2011 4:09 pm

Re: ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΕΓΚΥ ΖΗΝΑ (Songs & more)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από stelios »

Εικόνα
I like people too much or not at all.
Άβαταρ μέλους
fylakas_aggelos
Δημοσιεύσεις: 10858
Εγγραφή: Πέμ Νοέμ 01, 2012 1:50 pm

Re: ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΕΓΚΥ ΖΗΝΑ (Songs & more)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από fylakas_aggelos »

Και να μου το θυμηθείτε,το κομμάτι Διαίσθηση δεν πρόκειται να βγει ποτέ!
ΛΟΓΙΑ ΠΟΥ ΚΑΙΝΕ...
Άβαταρ μέλους
panosif
Δημοσιεύσεις: 42407
Εγγραφή: Τρί Μαρ 09, 2010 11:09 pm

Re: ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΕΓΚΥ ΖΗΝΑ (Songs & more)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από panosif »

ΤΕΛΟΣ η Πέγκυ Ζήνα από το νυχτερινό κέντρο όπου εμφανιζόταν-Το ανακοίνωσε ο Λύρας στο Twitter

Εκτός του σχήματος στο οποίο εμφανιζόταν βρίσκεται πλέον η Πέγκυ Ζήνα.

Η τραγουδίστρια, παρέα με το Δήμο Αναστασιάδη, το Λούκα Γιώρκα και την Ειρήνη Παπαδοπούλου, εμφανιζόταν στη σκηνή του νυχτερινού κέντρου, «Οδός Πειραιώς 178».

Όπως όλα δείχνουν όμως, η συνεργασία δεν ευδοκίμησε, και έληξε πριν καλά καλά περάσει ένας μήνας από την λαμπερή πρεμιέρα της!

Τη λήξη της συνεργασίας, ανακοίνωσε μέσω του προσωπικού του λογαριασμού στο Twitter, ο σύζυγος της Γιώργος Λύρας:

«Έκλεισε ο κύκλος μιας όμορφης συνεργασίας. Πάμε γι΄άλλα!!! Σε λίγες ημέρες τα νέα μας. Σας αγαπάμε πολύ!!! Πέγκυ-Γιώργος».


Εμείς, επικοινωνήσαμε με το νυχτερινό κέντρο, και μας είπαν πως για σήμερα τουλάχιστον, το πρόγραμμα του νυχτερινού κέντρου αναβάλλεται, και από αύριο θα έχουν περισσότερα νέα, μιας και περιμένουν επίσημη ανακοίνωση και οι ίδιοι.

Για απόψε πάντως, έχουν ακυρωθεί όλες οι κρατήσεις.

Για τη λήξη της συνεργασίας, πήρε θέση και ο Ηλίας Ψινάκης, που μέσω Twitter, ανταπάντησε στο Γιώργο Λύρα και στην Πέγκυ Ζήνα, γράφοντας τους:

«Την καλύτερη κίνηση έκανες κουμπάρα… Ξέρεις εσύ…!!!»

www.star.gr
markella
Δημοσιεύσεις: 2526
Εγγραφή: Δευ Ιουν 07, 2010 2:32 pm

Re: ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΕΓΚΥ ΖΗΝΑ (Songs & more)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από markella »

τo γεγονος οτι δεν πηγαινε καλα δεν τους περναει απο το μυαλο?
Θέλω να είμαι ελεύθερος κι ας τερματίζω δεύτερος!
mad_king
Δημοσιεύσεις: 5879
Εγγραφή: Πέμ Ιουν 17, 2010 9:57 pm

Re: ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΕΓΚΥ ΖΗΝΑ (Songs & more)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από mad_king »

KI EΓΩ ΑΥΤΟ ΑΚΟΥΣΑ..ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΚΡΑΤΗΣΕΙΣ..ΠΟΛΥ ΠΑΡΑΞΕΝΟ..
Άβαταρ μέλους
panosif
Δημοσιεύσεις: 42407
Εγγραφή: Τρί Μαρ 09, 2010 11:09 pm

Re: ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΕΓΚΥ ΖΗΝΑ (Songs & more)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από panosif »

Tην πρώτη βδομάδα πήγε πολύ καλά. Μετά δεν ξέρω τι έγινε. Ήταν ρίσκο
από την αρχή να πάει μόνη της σε μεγάλο μαγαζί. Καλή επιτυχία στα
επόμενα βηματά της. Δεν τη φοβάμαι. Ο Λύρας θα τη σώσει την κατάσταση.
stelios
Δημοσιεύσεις: 85030
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 30, 2011 4:09 pm

Re: ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΕΓΚΥ ΖΗΝΑ (Songs & more)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από stelios »

markella έγραψε:τo γεγονος οτι δεν πηγαινε καλα δεν τους περναει απο το μυαλο?
Iσχύει.Δυστυχώς δεν πήγαινε καθόλου καλά το μαγαζί.
I like people too much or not at all.
markella
Δημοσιεύσεις: 2526
Εγγραφή: Δευ Ιουν 07, 2010 2:32 pm

Re: ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΕΓΚΥ ΖΗΝΑ (Songs & more)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από markella »

παιδια χωρις καμια εμπαθεια στη Ζηνα -που ομολογω πως την ξερναω-
ποιος ανθρωπος τετοιες εποχες θα παει να τα σταξει να δει τη Ζηνα μονη της?
χωρις ενα μεγαλο χιτ? αλλα ακομα και το χιτ να ειχε..ποιος θα εσκαγε 40 ευρω να τη δει?
Θέλω να είμαι ελεύθερος κι ας τερματίζω δεύτερος!
chris3m
Δημοσιεύσεις: 3253
Εγγραφή: Παρ Μαρ 17, 2006 12:44 pm

Re: ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΕΓΚΥ ΖΗΝΑ (Songs & more)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από chris3m »

Νομίζω πως το ενδεχόμενο που "παίζει" είναι όντως αυτό! Είναι "τρομακτικά" δύσκολες οι εποχές και εκτός από την κατάντια των διημέρων, πρέπει να γίνονται και σημεντικές συμπράξεις! Η Πέγκυ είναι μια "υπολογίσιμη" τραγουδίστρια στις επιλογές του κοινού για ένα live πρόγραμμα, όχι όμως έτσι... Είναι δυνατόν να βγαίνει "σχεδόν" μόνη της???
Αν δεν βάλουν νερό στο κρασί τους (γιατί είναι και άλλοι...) θα δείτε πόσα μαγαζιά ή θα κλείσουν ή θα πάνε για κανα μήνα...

Η Πέγκυ όπως και η Νατάσα είναι ίσως και οι μόνες στο στυλ μπουζουκιών (εξαιρώ την Βίσση και την Γαρμπή για πολλούς λόγους) που αυτή τη στιγμή θα μπορούσαν να "ηγηθούν" σε σχήμα αλλά που "πίσω" θα υπάρχει και κάτι...! Τι να σου κάνει ο Αναστασιάδης και ο Λούκας...? Πραγματικά δεν μπορώ να καταλάβω τι σκέφτονται όταν προσπαθούν να κλείσουν μια συνεργασία ΣΤΗΝ ΠΑΡΟΥΣΑ ΦΑΣΗ της Ελλάδας.

Αυτό το σχήμα ήταν σχεδόν "καταδικασμένο" από το άκουσμα του...
chris3m
Δημοσιεύσεις: 3253
Εγγραφή: Παρ Μαρ 17, 2006 12:44 pm

Re: ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΕΓΚΥ ΖΗΝΑ (Songs & more)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από chris3m »

markella έγραψε:παιδια χωρις καμια εμπαθεια στη Ζηνα -που ομολογω πως την ξερναω-
ποιος ανθρωπος τετοιες εποχες θα παει να τα σταξει να δει τη Ζηνα μονη της?
χωρις ενα μεγαλο χιτ? αλλα ακομα και το χιτ να ειχε..ποιος θα εσκαγε 40 ευρω να τη δει?
και να 'ταν μόνο τα 40...!
Γενικά το όλο θέμα των νυχτερινών εμφανίσεων έχει αρχίσει να παίρνει τρελά την κατιούσα!
Κάποτε στην Ελλάδα υπήρχε το σκυλέ-λαϊκό και το μοντερνο-λαϊκό πρωτοκλασάτο (Με τους Βίσση, Νότη,Γαρμπή,Ρέμο,Βανδή κλπ.) που είχε μια άλλη αισθητική! Πλέον βλέπουμε να υπερισχύουν κυρίως 5 αντρικά ονόματα στη νύχτα και να κάνουν "παιχνίδι"!!!! Η Βίσση οκ... στέκεται αξιοπρεπώς (αλλά είναι άλλη φάση...) οι υπόλοιπες είναι σε φάση πανικόβλητη! Δεν προσπαθούν να συμπράξουν μαζί, αλλά ψάχνουν για εναλακτικές βλακείες!

Πιστεύετε πως ο Ρέμος με τον Ρόκκο θα σκίσουν φέτος? Ο Ρόκκος δηλαδή πόσο κοινό θα φέρει? Είναι μια χαρά καλλιτέχνης αλλά σε λάθος χώρο για το ρεπερτόριο του... καλώς είναι εκεί αλλά χρειάζεται και ένας ακόμη! Τριάδα θα ήταν καλύτερο το σχήμα!
Η Βανδή φέτος αποφάσισε να "σκυλοποιηθεί" και αυτή περισσότερο από τα προηγούμενα χρόνια! Έψαξε πολύ να βρει τον Αντύπα και να πάει να κάνει το καψουρο-κέφι στο Ποσειδώνιο? Γι' αυτό έβγαλε αυτόν τον δίσκο, για να τον παρουσιάσει εκεί με με το κοινό που θα σιγοτραγουδάει "Πωλείται όπως είναι επιπλωμένο...." Καλλιτεχνικά είναι στο μηδέν... μόνο δισκογραφικά το έσωσε φέτος! Κρίμα πάντως γιατί μια καλύτερη συνύπαρξη θα της έδινε άλλα bonus...
Την Θεοδωρίδου βρίσκω σωστή, λειτουργεί σε στυλ Πασχάλη Τερζή! Εγώ "αρχηγός" ...αξιοπρεπές το σχήμα από πίσω αλλά ...πίσω μου! Δυνατό όμως για να στηριχτούμε όλοι!!!
ARTP0P
Δημοσιεύσεις: 17606
Εγγραφή: Σάβ Οκτ 20, 2012 6:30 pm

Re: ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΕΓΚΥ ΖΗΝΑ (Songs & more)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ARTP0P »

Η βισση δε στεκεται ουτε οκ ουτε αξιοπρεπως. ΣΚΙΖΕΙ μονη της, σε περιοδους δυσκολες που ολοι ψαχνουν τις μεγαλες συνεργασιες για να κρατηθουν. Εκει ακριβως φαινεται η υπεροχη της απο τις υπολοιπες του ειδους (και οχι μονο).
Τωρα για τη πεγκυ δε ξερω τι επαιξε, για να κλεισει τοσο συντομα αν ειναι απο θεμα προσελευσης κοσμου θα πρεπει να πηγαινε χαλια, διαφορετικα θα το παλευαν αν πηγαινε μετρια. Ισως να επαιξε ρολο και κατι αλλο με τον επιχειρηματια.
Yoü make my heart stop
MusicLover
Δημοσιεύσεις: 7163
Εγγραφή: Πέμ Μαρ 13, 2008 1:30 pm
Τοποθεσία: KRHTH

Re: ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΕΓΚΥ ΖΗΝΑ (Songs & more)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από MusicLover »

ARTP0P έγραψε:Η βισση δε στεκεται ουτε οκ ουτε αξιοπρεπως. ΣΚΙΖΕΙ μονη της, σε περιοδους δυσκολες που ολοι ψαχνουν τις μεγαλες συνεργασιες για να κρατηθουν. Εκει ακριβως φαινεται η υπεροχη της απο τις υπολοιπες του ειδους (και οχι μονο).
Η Βίσση ΕΣΚΙΖΕ μόνη της. Πλέον όχι... Μάθε κ στο Odeon π.χ. στη Θεσσαλονίκη το Μάιο-Ιούνιο τι κόσμο είχε κ τι κόσμο είχε δίπλα η Κοκκίνου με τον Οικονομόπουλο.
Μαλλί, βάτα συμπεθέρα, ντέφι-ντέφι.
manos
Δημοσιεύσεις: 6440
Εγγραφή: Παρ Ιουν 15, 2007 3:37 am

Re: ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΕΓΚΥ ΖΗΝΑ (Songs & more)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από manos »

markella έγραψε:παιδια χωρις καμια εμπαθεια στη Ζηνα -που ομολογω πως την ξερναω-
ποιος ανθρωπος τετοιες εποχες θα παει να τα σταξει να δει τη Ζηνα μονη της?
χωρις ενα μεγαλο χιτ? αλλα ακομα και το χιτ να ειχε..ποιος θα εσκαγε 40 ευρω να τη δει?

egw pantos de tha phgaina...tha protimousa theodoridou-paparizou...ok kalh h zina alla oi ypoloipoi de me trelenoun gia na tous faw sth mapa...an eixe k allo ena kalo onoma dipla ths ok....oso gia to disko ths einai poly noris gia na pw oti me travaei gia na trexw na ton akousw k live.
Mamma Mia..πως να αντισταθώ;
manos
Δημοσιεύσεις: 6440
Εγγραφή: Παρ Ιουν 15, 2007 3:37 am

Re: ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΕΓΚΥ ΖΗΝΑ (Songs & more)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από manos »

ARTP0P έγραψε:Η βισση δε στεκεται ουτε οκ ουτε αξιοπρεπως. ΣΚΙΖΕΙ μονη της, σε περιοδους δυσκολες που ολοι ψαχνουν τις μεγαλες συνεργασιες για να κρατηθουν. Εκει ακριβως φαινεται η υπεροχη της απο τις υπολοιπες του ειδους (και οχι μονο).
Τωρα για τη πεγκυ δε ξερω τι επαιξε, για να κλεισει τοσο συντομα αν ειναι απο θεμα προσελευσης κοσμου θα πρεπει να πηγαινε χαλια, διαφορετικα θα το παλευαν αν πηγαινε μετρια. Ισως να επαιξε ρολο και κατι αλλο με τον επιχειρηματια.

ntaxei gia fetos de to xeroume akoma pos tha phgaine alla ok parolou pou einai monh ths apo auta pou eida tha phgaina aneta na th dw...opws k na to kanoume kanei th diafora!!! :thumbup:
Mamma Mia..πως να αντισταθώ;
ARTP0P
Δημοσιεύσεις: 17606
Εγγραφή: Σάβ Οκτ 20, 2012 6:30 pm

Re: ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΕΓΚΥ ΖΗΝΑ (Songs & more)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ARTP0P »

MusicLover έγραψε:
ARTP0P έγραψε:Η βισση δε στεκεται ουτε οκ ουτε αξιοπρεπως. ΣΚΙΖΕΙ μονη της, σε περιοδους δυσκολες που ολοι ψαχνουν τις μεγαλες συνεργασιες για να κρατηθουν. Εκει ακριβως φαινεται η υπεροχη της απο τις υπολοιπες του ειδους (και οχι μονο).
Η Βίσση ΕΣΚΙΖΕ μόνη της. Πλέον όχι... Μάθε κ στο Odeon π.χ. στη Θεσσαλονίκη το Μάιο-Ιούνιο τι κόσμο είχε κ τι κόσμο είχε δίπλα η Κοκκίνου με τον Οικονομόπουλο.
για αθηνα μιλαω, δε ξερω τι γινεται στη θεσσαλονικη, την πατρα και την κατερινη. Περυσι στο ρεξ εσκισε, αν δεν εσκιζε δε θα ηταν και παλι μονη της φετος, χαζη δεν ειναι ουτε ο επιχειρηματιας θα την επαιρνε μονη της αν ηξερε οτι περυσι δε πηγε καλα.Και φετος απο ο,τι φανηκε απο την πρεμιερα θα παει σφαιρα. Στη θεσσαλονικη δε ξερω τι εκανε, γενικοτερα εκει δε πηγαινει ιδιαιτερα καλα (απο ο,τι εχω ακουσει) ακομα και σε εποχες που η δημοτικοτητα της ηταν πολλαπλασια παλι ειχε προβληματα θυμαμαι (περιοδο χ).Ειμαι σιγουρος οτι και η παολα να ηταν απεναντι θα ειχε περισσοτερο κοσμο.Ειναι γνωστο το..διαφορετικο γουστο της συμπρωτευουσας.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος ARTP0P την Σάβ Νοέμ 03, 2012 1:10 pm, έχει επεξεργασθεί 5 φορές συνολικά.
Yoü make my heart stop
ARTP0P
Δημοσιεύσεις: 17606
Εγγραφή: Σάβ Οκτ 20, 2012 6:30 pm

Re: ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΕΓΚΥ ΖΗΝΑ (Songs & more)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ARTP0P »

manos έγραψε:
ARTP0P έγραψε:Η βισση δε στεκεται ουτε οκ ουτε αξιοπρεπως. ΣΚΙΖΕΙ μονη της, σε περιοδους δυσκολες που ολοι ψαχνουν τις μεγαλες συνεργασιες για να κρατηθουν. Εκει ακριβως φαινεται η υπεροχη της απο τις υπολοιπες του ειδους (και οχι μονο).
Τωρα για τη πεγκυ δε ξερω τι επαιξε, για να κλεισει τοσο συντομα αν ειναι απο θεμα προσελευσης κοσμου θα πρεπει να πηγαινε χαλια, διαφορετικα θα το παλευαν αν πηγαινε μετρια. Ισως να επαιξε ρολο και κατι αλλο με τον επιχειρηματια.

ntaxei gia fetos de to xeroume akoma pos tha phgaine alla ok parolou pou einai monh ths apo auta pou eida tha phgaina aneta na th dw...opws k na to kanoume kanei th diafora!!! :thumbup:
η καλη μερα απο το πρωι φαινεται :fan: αν κρινω απο την πρεμιερα που ειχε 2000 κοσμο,οταν αλλες μεγαλες συνεργασιες 2 και 3 ονοματων ειχαν δεκαδες αδεια τραπεζια, θα σκισει και φετος :525807:
Yoü make my heart stop
Απάντηση