Άντζελα Δημητρίου

Επιλέξτε για να συζητήσετε θέματα που αφορούν την ελληνική pop ή λαϊκή μουσική σκηνή...
supernatural22

Re: Άντζελα Δημητρίου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από supernatural22 »

minerboh έγραψε:To παράκανε η Άντζελα σε αυτή τη περίπτωση. Είπαμε, η μουσική δεν έχει όρια αλλά η αναισθησ'ια και η μαλακία έχει και όρια αλλά και πληρώνεται κιόλας.
Η Άντζελα δε φταίει,άλλοι έβγαλαν τη φήμη ότι θα τραγουδούσε στα κατεχόμενα!Αμόρφωτη είναι και την εκμεταλλεύονται!
minerboh

Re: Άντζελα Δημητρίου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από minerboh »

Ypάρχουν και οι χάρτες. Να πάει να ρωτήσει, κάτι να κάνει. Δηλαδή είναι τόσο ηλίθια που αν της πούνε πέσε απο το γκρεμό, θα πάει να πέσει? (λέμε τώρα) :fan:
Krouela
Δημοσιεύσεις: 10285
Εγγραφή: Παρ Απρ 20, 2007 7:59 pm
Τοποθεσία: Cosmo-City
Επικοινωνία:

Re: Άντζελα Δημητρίου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Krouela »

gia ola tin exo ikani :fan:
Krouela agapes mou, Krouela
stelios
Δημοσιεύσεις: 85030
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 30, 2011 4:09 pm

Re: Άντζελα Δημητρίου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από stelios »

Συνέντευξη της Άντζελας στο περιοδικό ΟΚ.

Η ανατρεπτική Άντζελα Δημητρίου έδωσε μια συνέντευξη φωτιά, στο περιοδικό ΟΚ και στον δημοσιογράφο Γιάννη Πουλόπουλο και μας εξέπληξε με τα λεγόμενά της…

Τα μπότοξ και οι πλαστικές

«Το πρώτο μου μπότοξ το έκανα στα 42 μου και το επαναλαμβάνω κάθε οκτώ μήνες. Έκανα επίσης ανόρθωση στήθους όταν γέννησα την Όλγα και διατηρείται ακόμα μια χαρά, γιατί το προσέχω πολύ. Κάνω μπάνιο χειμώνα-καλοκαίρι με κρύο νερό και τώρα τελευταία μου έχει μπει η ιδέα να γίνω χειμερινή κολυμβήτρια. Δεν φοβάμαι το νυστέρι. Αν δω ότι με τα μπότοξ δεν έχω πια αποτέλεσμα, ίσως να κάνω και ένα mini lift που έχουν κάνει τόσες και τόσες. Όταν κοιτάχτηκα στον καθρέφτη μετά από το πρώτο μου μπότοξ τρόμαξα βλέποντας ότι δεν μπορούσα να κάνω καμία έκφραση. Όταν όμως βλέπεις τις ρυτίδες έκφρασης να εξαφανίζονται και εκεί που έδειχνες κουρασμένη και συνοφρυωμένη, όλοι σου λένε πόσο φρέσκια είσαι, δεν μπορεί να μην σου αρέσει».

Η ηλικία της και η γκαρνταρόμπα της

«Γιατί να μην πω την ηλικία μου; Είμαι πενήντα επτά. Δεν έχω κόμπλεξ με την ηλικία μου. Σημασία δεν έχει πόσο είσαι αλλά πόσο αισθάνεσαι! Είμαι πενήντα επτά και όλοι μου λένε ότι δεν δείχνω πάνω από σαράντα!» Στην ερώτηση ποιο είναι το πιο ακριβό κομμάτι της γκαρνταρόμπας της, απάντησε: «Μη μου το θυμίζεις. Δεν θέλω ούτε να το σκέφτομαι. Έχω κάνει πολλές βλακείες και τις έχω μετανιώσει. Έχω ξοδέψει εκατομμύρια».

Η απάντησή της στο Twitter: «Ας βρεθεί κάποιος να τη μαζέψει» και η συναυλία στα Κατεχόμενα

«Αν η Ευριδίκη έχει πάρει αυτή την παιδεία από το σπίτι της, εγώ δεν έχω να πω κάτι άλλο. Την ευχαριστώ πολύ, να είναι καλά. » όσο για τη συναυλία στα Κατεχόμενα, λέει: «Εγώ πιστεύω ότι ήθελαν να ασχοληθούν με τη δική μου συναυλία για να αποπροσανατολίσουν τον κόσμο, επειδή η Κύπρος μπαίνει στο ΔΝΤ. Εγώ δεν επρόκειτο ποτέ να εμφανιστώ στα Κατεχόμενα. Αυτό που μου είπε ο μάνατζέρ μου ήταν ότι με έχουν προσκαλέσει κάτι Λιβανέζοι για να εμφανιστώ σε ένα καζίνο, χωρίς ποτέ να μου αναφέρουν ότι ήταν στην Κερύνεια. Βγαίνουν στο Facebook και με αποκαλούν «Μοιχαλίδα», πρέπει να μου ζητήσουν συγγνώμη! Όσα έχω κάνει εγώ, δεν τα έχουν κάνει όλοι οι Κύπριοι καλλιτέχνες που με κατηγόρησαν. Έχει προσφέρει δηλαδή πολλά περισσότερα ο Κωνσταντίνος Χριστοφόρου που βγήκε και χτυπιόταν; Γιατί η Άννα Βίσση δεν βγήκε να μιλήσει; Δεν σου κάνει εντύπωση αυτό;»

Η σχέση της με την Άννα Βίσση και τα σχόλια του Τάκη Ζαχαράτου στο Rex για τα μπότοξ της Άντζελας.

«Τα σχόλια για τα μπότοξ δεν τα έκανε η Άννα, αλλά ο Τάκης, παρόλο που έχει κάνει και αυτός αρκετά. Εγώ τον Τάκη τον αγαπώ και ξέρω ότι έτσι είναι ο χαρακτήρας του . Και αν είπε κάτι παραπάνω η Άννα μπορεί ο Τάκης να την παρέσυρε. Δεν κρατάω κακία ούτε στην Άννα αλλά ούτε στον Τάκη, γιατί έχουμε συνεργαστεί στο παρελθόν και έχουμε περάσει καλά. Ας βάλουμε και λίγο χιούμορ στη ζωή μας».

Η απατημένη Άντζελα και το ξύλο που έχει ρίξει στο σύζυγό της

«Ναι, με έχουν απατήσει. Δεν έχω πιάσει κανένα με καμία επ’ αυτοφώρω. Συνήθως τα μάθαινα μετά. Στην τελευταία περίπτωση μάλιστα με πήρε η ίδια τηλέφωνο και μου είπε:¨ Έλα να σου δείξω τι μηνύματα μου στέλνει ο άντρας σου¨. » Όσο για την αντίδρασή της όταν έμαθε ότι ο σύζυγός της την απατάει, δήλωσε: » Έφαγε πολύ ξύλο! Πρέπει να πονάει ακόμα. Δεν θα είχα κανένα πρόβλημα αν είχε τελειώσει μαζί μου και πήγαινε με οποιαδήποτε άλλη. Αλλά την παράλληλη σχέση δεν την σηκώνω».

Ο ζηλιάρης Στηβ, ο άντρας που σήκωσε χέρι πάνω της και τα δάκρυά της για τους έρωτες

«Με ζήλευε και ακόμα με ζηλεύει ο Στηβ Κακέτσης. Αυτός όμως που μου είχε ψήσει το ψάρι στα χείλη ήταν ο πρώτος μου μεγάλος έρωτας που ήταν δερματέμπορας. Δεν ήθελε με τίποτα να φοράω μίνι φορέματα. Ανέβηκε λοιπόν στην πίστα και μου έσκισε το ρούχο. Ο πατέρας της Όλγας με ζήλευε παράφορα και μια φορά με χτύπησε. Δεν μιλάμε για ένα απλό χαστούκι. Μιλάμε για ξύλο. Δεν υπήρξε δεύτερη φορά. Άνοιξα την πόρτα, έφυγα και του έκανα μήνυση, την οποία απέσυρα μετά. Δεν επιτρέπεται ένας άντρας να χτυπάει μια γυναίκα.» Έχει κλάψει για δυο άντρες στη ζωή της: «Για δυο άντρες πόνεσα στη ζωή μου, τον Άλκη Νικολούζο και τον Στηβ Κακέτση. Και όταν λέω κλάμα, εννοώ ότι ήμουν εβδομάδες ολόκληρες στο κρεβάτι μου και έκλαιγα. Πήγαινα να κοιμηθώ και δεν μπορούσα να κλείσω τα μάτια μου γιατί ήταν πρησμένα».

αποχή της από το σεξ και ο ομοφυλόφιλος πρώην σύντροφός της

«Είναι πάνω από έναν χρόνο που έχω να κάνω σεξ. Όταν πληγωθεί ο γυναικείος εγωισμός, αρχίζεις και χάνεις πλέον την εμπιστοσύνη που είχες στους άντρες.» Όσο για τον ομοφυλόφιλο πρώην της είπε: «Τον έπιασα επ’αυτοφώρω! Μπορεί να μην έπιασα ποτέ στα πράσα κάποιον από τους άντρες μου με άλλη γυναίκα, αλλά έπιασα τον σύντροφό μου με έναν άλλον άντρα! Ήταν το μεγαλύτερο σοκ της ζωής μου. Περιττό να σου πω ότι έσπασα ό,τι υπήρχε σε γυαλικό μέσα στο σπίτι! Βγήκα έξω στους δρόμους και φώναζα: ¨Βοήθεια! Σώστε με!¨».

Πηγή: ΟΚ!

Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα
I like people too much or not at all.
minerboh

Re: Άντζελα Δημητρίου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από minerboh »

Mια χαρά παιδεία έχει η Ευριδίκη και λίγα τα σχόλια Λαίδη της μπουρδολογίας. Υπάρχουν πολλά θέματα τρομακτικής ευαισθησίας τα οποία δεν πρέπει να τα πειράζουμε.
stelios
Δημοσιεύσεις: 85030
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 30, 2011 4:09 pm

Re: Άντζελα Δημητρίου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από stelios »

Η ΑΝΤΖΕΛΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΣΤΟ PRIMA VISTA Live!
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 13 ΚΑΙ ΣΑΒΒΑΤΟ 14 ΙΟΥΛΙΟΥ Η ΑΝΤΖΕΛΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΛΟΥΤΡΑΚΙ ΓΙΑ ΔΥΟ ΜΟΝΑΔΙΚΕΣ ΕΜΦΑΝΙΣΕΙΣ!

Εικόνα
I like people too much or not at all.
supernatural22

Re: Άντζελα Δημητρίου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από supernatural22 »

Υπέροχη,θεά στα 57 της!!!!!!!!!!!!
afn
Δημοσιεύσεις: 175006
Εγγραφή: Πέμ Νοέμ 11, 2004 3:21 am

Re: Άντζελα Δημητρίου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από afn »

Καταπληκτική! Αδιανόητη!
Να αγωνιάς γι'αυτόν και να του δίνεις χαμόγελα, είναι αγάπη
minerboh

Re: Άντζελα Δημητρίου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από minerboh »

Δόξα στο υαλουρονικό οξύ. :039:
afn
Δημοσιεύσεις: 175006
Εγγραφή: Πέμ Νοέμ 11, 2004 3:21 am

Re: Άντζελα Δημητρίου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από afn »

Ειδικά αν ποτίσει και το υποτιθέμενο μυαλό... :fan:
Να αγωνιάς γι'αυτόν και να του δίνεις χαμόγελα, είναι αγάπη
Άβαταρ μέλους
nikospaok
Δημοσιεύσεις: 10776
Εγγραφή: Δευ Οκτ 06, 2008 3:52 pm
Τοποθεσία: thessaloniki

Re: Άντζελα Δημητρίου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nikospaok »

"Εγώ δεν επρόκειτο ..."

etsi akrivws to eipe???
ti paideia!!!!!!!
afn
Δημοσιεύσεις: 175006
Εγγραφή: Πέμ Νοέμ 11, 2004 3:21 am

Re: Άντζελα Δημητρίου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από afn »

Έχει εκπαιδευτεί τόσα χρόνια τέλεια στις λαλακίες γιατί το λες έτσι? :10-pleko:
Να αγωνιάς γι'αυτόν και να του δίνεις χαμόγελα, είναι αγάπη
Άβαταρ μέλους
nikospaok
Δημοσιεύσεις: 10776
Εγγραφή: Δευ Οκτ 06, 2008 3:52 pm
Τοποθεσία: thessaloniki

Re: Άντζελα Δημητρίου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nikospaok »

afn έγραψε:Έχει εκπαιδευτεί τόσα χρόνια τέλεια στις λαλακίες γιατί το λες έτσι? :10-pleko:
οχι γιατι το ειπε σχεδον στην καθαρευουσα και με εξεπληξε!!! :surprised:
α ρε lady...φαινεται ο ανθρωπος που ξερει να μιλαει και να χρησιμοποιει σωστα την ελληνικη!!!
σχολειο κανονικο!!!!! :fan:
afn
Δημοσιεύσεις: 175006
Εγγραφή: Πέμ Νοέμ 11, 2004 3:21 am

Re: Άντζελα Δημητρίου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από afn »

Κρυφό σχολειό! :fan:
Να αγωνιάς γι'αυτόν και να του δίνεις χαμόγελα, είναι αγάπη
stelios
Δημοσιεύσεις: 85030
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 30, 2011 4:09 pm

Re: Άντζελα Δημητρίου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από stelios »

Εικόνα
I like people too much or not at all.
ADAM2
Δημοσιεύσεις: 92789
Εγγραφή: Δευ Οκτ 04, 2004 9:29 pm
Τοποθεσία: Internet
Επικοινωνία:

Re: Άντζελα Δημητρίου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ADAM2 »

όχι δεν έχει κάνει πλαστική στήθους
Nothing lasts forever but the earth and sky
Άβαταρ μέλους
panosif
Δημοσιεύσεις: 42574
Εγγραφή: Τρί Μαρ 09, 2010 11:09 pm

Re: Άντζελα Δημητρίου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από panosif »

Άβαταρ μέλους
panosif
Δημοσιεύσεις: 42574
Εγγραφή: Τρί Μαρ 09, 2010 11:09 pm

Re: Άντζελα Δημητρίου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από panosif »

Άβαταρ μέλους
panosif
Δημοσιεύσεις: 42574
Εγγραφή: Τρί Μαρ 09, 2010 11:09 pm

Re: Άντζελα Δημητρίου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από panosif »

ΘΕΑ!!!!! :lol:
Άβαταρ μέλους
immortal
Δημοσιεύσεις: 16863
Εγγραφή: Σάβ Φεβ 07, 2004 11:53 pm
Τοποθεσία: Athens
Επικοινωνία:

Re: Άντζελα Δημητρίου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από immortal »

Angela Dimitriou - Adiicted to sweat - dvd θέλω
in this mad mad world
Απάντηση