Ελεωνόρα Ζουγανέλη

Επιλέξτε για να συζητήσετε θέματα που αφορούν την ελληνική pop ή λαϊκή μουσική σκηνή...
afn
Δημοσιεύσεις: 175006
Εγγραφή: Πέμ Νοέμ 11, 2004 3:21 am

Re: EΛΕΩΝΟΡΑ ΖΟΥΓΑΝΕΛΗ THREAD

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από afn »

Καλά αυτό παίζει ρόλο αν την ακούς? :fan:
Να αγωνιάς γι'αυτόν και να του δίνεις χαμόγελα, είναι αγάπη
Άβαταρ μέλους
panosif
Δημοσιεύσεις: 42591
Εγγραφή: Τρί Μαρ 09, 2010 11:09 pm

Re: EΛΕΩΝΟΡΑ ΖΟΥΓΑΝΕΛΗ THREAD

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από panosif »

billakos24 έγραψε:ΩΠ, ΝΑ ΓΡΑΨΩ ΚΙ ΕΔΩ! :fan:

ΕΠΑΘΑ ΠΛΑΚΑ ΚΙ ΕΓΩ ΟΤΑΝ ΔΙΑΠΙΣΤΩΣΑ ΟΤΙ ΑΠΟ ΤΙΣ 9 ΠΑΡΑ ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΕ ΘΕΣΗ ΓΙΑ ΔΕΙΓΜΑ
ΣΤΟ ''ΒΡΑΧΩΝ'' - ΜΕ ΑΝΑΓΡΑΦΟΜΕΝΗ ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ ΤΙΣ 9.30 - ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΜΕΡΑ ΠΟΥ
ΞΕΚΙΝΑΓΕ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΕΙΑ ΤΗΣ ΚΑΙ Η ΧΑΡΟΥΛΑ ΣΤΟ ''ΗΡΩΔΕΙΟ''.

ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΗ ΒΡΑΔΙΑ, ΑΨΟΓΗ ΕΛΕΩΝΟΡΑ. ΤΗΝ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΩ ΑΠΟ ΤΟ 2010 ΚΑΘΕ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ
ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΩ ΧΡΟΝΟ ΜΕ ΤΟ ΧΡΟΝΟ ΠΩΣ ΛΥΝΕΤΑΙ ΚΑΙ ΠΟΣΟ ΒΕΛΤΙΩΝΕΤΑΙ Η ΣΚΗΝΙΚΗ ΤΗΣ
ΠΑΡΟΥΣΙΑ. ΕΠΑΙΖΕ ΜΕ ΤΟΥΣ FANS ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΟΙΝΟ, ΕΚΑΝΕ ΑΣΤΕΙΑ, ΧΟΡΕΨΕ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΛΑΧΑΝΙΑΣΕΙ,
ΤΡΑΓΟΥΔΗΣΕ ΠΟΛΛΑ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΕΙΔΗ, ΕΒΓΑΛΕ ΕΞΩ ΠΛΑΤΗ ΚΑΙ ΧΟΡΕΨΕ ΤΣΙΦΤΕΤΕΛΙ, ΧΟΡΕΨΕ
ΝΗΣΙΩΤΙΚΑ ΚΑΙ ΕΡΜΗΝΕΥΣΕ ΜΕ ΨΥΧΗ ΚΑΙ ΟΧΙ ΣΤΗΜΕΝΑ. ΧΑΙΡΟΤΑΝ ΚΑΘΕ ΛΕΠΤΟ ΚΑΙ ΦΑΝΗΚΕ.
ΑΔΥΝΑΤΙΣΜΕΝΗ ΚΑΙ ΓΥΜΝΑΣΜΕΝΗ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ, ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΟΤΙ ''ΠΡΟΣΕΧΕΙ'' ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΠΛΕΟΝ
ΚΑΙ ΩΡΑΙΑ ΝΤΥΜΕΝΗ.

ΕΞΥΠΝΟ ΠΟΥ ΜΑΣ ΟΔΗΓΗΣΕ ΣΤΗ ''ΜΕΤΑΚΟΜΙΣΗ ΤΩΡΑ'' ΚΑΝΟΝΤΑΣ ΜΙΑ ΒΟΛΤΑ ΑΠΟ ΜΕΓΑΛΑ
ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΦΥΓΗΣ ΟΠΩΣ ΤΟ ''ΦΕΥΓΩ ΓΙΑ ΜΕΝΑ'' ΤΟΥ ΜΑΖΩ - ΠΑΛΙ ΑΝΑΦΕΡΘΗΚΕ ΣΕ ''ΕΝΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙ
ΓΙΑ ΤΟΥΣ GAY'' :-P - TO ''ΦΕΥΓΩ'' ΤΗΣ ΧΑΡΟΥΛΑΣ, ΤΟ ''ΕΝΑ ΧΕΙΜΩΝΙΑΤΙΚΟ ΠΡΩΙ'' ΤΗΣ ΒΙΤΑΛΗ ΜΕΧΡΙ
ΤΑ ''ΣΕΝΤΟΝΙΑ'' ΤΗΣ ΑΝΝΑΣ. ΩΡΑΙΟ ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΟ ΚΑΙ Η ΑΝΕΒΑΣΤΙΚΗ COUNTRY VERSION ΤΟΥ 80s
''LIKE A PRAYER'', Η ''RASTA SUSTA'', H ΣΤΙΓΜΗ ΜΕ ΤΑ ΝΗΣΙΩΤΙΚΑ ΠΟΥ ΧΟΡΕΥΕ ΟΛΟ ΤΟ ΘΕΑΤΡΟ
ΚΑΙ Η ΦΟΒΕΡΗ ΕΡΜΗΝΕΙΑ ΤΗΣ ''ΔΟΥΛΕΙΑΣ'' ΤΗΣ ΑΛΚΗΣΤΗΣ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΤΟ ''ΜΑΚΡΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΦΥΓΕΙΣ''
ΣΤΟ ΚΛΕΙΣΙΜΟ ΠΟΥ ΤΟ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΠΙΑ ΔΙΚΟ ΤΗΣ. ΟΡΓΑΝΩΜΕΝΟ ΚΑΙ ΤΟ FAN CLUB ΤΗΣ ΠΟΥ ΤΗΝ
ΩΡΑ ΠΟΥ ΕΡΜΗΝΕΥΕ ΤΟ ''ΜΟΝΑΧΑ ΕΓΩ'' Η ΕΛΕΩΝΟΡΑ ΕΙΧΑΝ ΜΟΙΡΑΣΕΙ ΜΕΤΑΞΥ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΚΡΑΤΟΥΣΑΝ
''ΚΑΤΑΚΟΚΚΙΝΑ ΠΑΝΙΑ''.

ΤΟ ''Η ΕΠΙΜΟΝΗ ΣΟΥ'' ΜΕ ΤΟΝ ΛΕΙΒΑΔΑ ΕΙΝΑΙ ΟΝΤΩΣ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ''ΜΠΑΜ'' ΤΟΥ ΔΙΣΚΟΥ. ΕΓΙΝΕ ΧΑΜΟΣ
ΚΑΙ ΤΙΣ ΔΥΟ ΦΟΡΕΣ ΠΟΥ ΤΟ ΕΙΠΕ. ΑΚΟΛΟΥΘΕΙ ΣΕ ΑΝΤΑΠΟΚΡΙΣΗ ΤΟ ''ΜΟΝΑΧΑ ΕΓΩ'' ΚΑΙ ΕΝ ΣΥΝΕΧΕΙΑ
Η ''ΜΕΤΑΚΟΜΙΣΗ'' Κ ΤΟ ''ΠΟΥ ΝΑ ΣΕ ΒΡΩ''. ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΑ ''ΕΛΑ''/''ΚΟΨΕ ΚΑΙ ΜΟΙΡΑΣΕ''(ΠΑΝΙΚΟΣ), ''Η ΑΓΑΠΗ
ΑΡΓΕΙ'', ''ΦΕΥΓΩ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΜΙΑ ΦΟΡΑ'', ''ΜΙΚΡΑ ΒΕΓΓΑΛΙΚΑ'', ''ΑΝ'' ΠΟΥ ΑΝΟΙΚΟΥΝ ΠΛΕΟΝ ΣΤΑ ΚΛΑΣΣΙΚΑ ΤΗΣ
ΜΕ ΕΝΤΥΠΩΣΙΑΣΕ ΓΙΑ ΑΚΟΜΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΟ ΠΟΣΟ ΑΝΤΑΠΟΚΡΙΝΕΤΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΣΤΟ ''ΤΑ ΛΕΜΕ''. ΤΡΑΓΟΥΔΙ
ΑΓΑΝΑΚΤΗΣΗ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ. ΟΛΟΙ ''ΜΠΑΣΤΑΡΔΕ'' ΜΕ ΜΙΑ ΦΩΝΗ ΜΕ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΝΑ ΔΕΙΧΝΟΥΝ ΜΠΡΟΣΤΑ. :fan:


ΜΕΡΙΚΑ ΑΚΟΜΗ ΩΡΑΙΑ VIDEOS ΠΟΥ ΒΡΗΚΑ: :smile:


''Η ΔΟΥΛΕΙΑ''



''ΜΑΚΡΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΦΥΓΕΙΣ''



''ΦΕΥΓΩ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΜΙΑ ΦΟΡΑ''

Περίμενα πως και πως την κριτική σου για τη συναλία.
Περιέγραψες με απόλυτη ακρίβεια αυτό που είδαμε και ακούσαμε την Τετάρτη το βράδυ. :thumbup:
Ανακάλυψα κι εγώ πως πέρα από σπουδαία τραγουδίστρια έχει και μια πολύ καλή σκηνική παρουσία και είναι απίστευτα επικοινωνιακή.
Μας περιμένουν πολλές εκπλήξεις από την Ελεωνόρα στο μέλλον. :smile:
Άβαταρ μέλους
billakos24
Δημοσιεύσεις: 12540
Εγγραφή: Σάβ Απρ 04, 2009 4:34 am

Re: EΛΕΩΝΟΡΑ ΖΟΥΓΑΝΕΛΗ THREAD

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από billakos24 »

Nick_Man έγραψε:
billakos24 έγραψε: ΟΠΩΣ ΤΟ ''ΦΕΥΓΩ ΓΙΑ ΜΕΝΑ'' ΤΟΥ ΜΑΖΩ - ΠΑΛΙ ΑΝΑΦΕΡΘΗΚΕ ΣΕ ''ΕΝΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙ
ΓΙΑ ΤΟΥΣ GAY'' :-P - TO ''ΦΕΥΓΩ'' ΤΗΣ ΧΑΡΟΥΛΑΣ,
Ποιο ακριβώς είναι το τραγούδι για τους gay; Δεν κατάλαβα.

Δεν ξέρω τελικά αν τη συμπαθώ ή όχι. Μ'αρέσουν μερικά τραγούδια της αλλά σαν άτομο εδώ μου κάθεται. Χωρίς να ξέρω γιατί. Ναι είμαι περίεργος :fan:
ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΕΝΑ ''ΘΕΜΑΤΑΚΙ'' ΜΕ ΑΥΤΟ. ΑΠΟ ΤΟ ΧΕΙΜΩΝΑ ΠΟΥ ΛΕΕΙ ΤΟ ''ΦΕΥΓΩ ΓΙΑ ΜΕΝΑ''
ΤΟ ΑΠΟΚΑΛΕΙ GAY ΤΡΑΓΟΥΔΙ. :fan:

ΣΕ ΚΑΘΕ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΣΧΕΤΙΚΟ ΜΕ ΦΥΓΗ ΠΟΥ ΛΕΕΙ ΠΡΙΝ ΦΤΑΣΕΙ ΣΤΗ ''ΜΕΤΑΚΟΜΙΣΗ'' ΔΙΝΕΙ ΕΝΑ
ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΜΟ. ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΜΕΝΟ ΤΟ ΑΦΙΕΡΩΝΕΙ ΣΤΟΥΣ GAY. ΟΣΟ ΖΩ ΜΑΖΩ. :-P

ΑΝ ΣΟΥ ΚΑΘΕΤΑΙ ''ΕΚΕΙ'' Η ΕΛΕΩΝΟΡΑ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΠΟΥ ΘΑ ΣΟΥ ΚΑΘΕΤΑΙ Η ΜΠΟΦΙΛΙΟΥ
ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΣΙΧΤΙΡΙΣΕΙ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΙ ΤΟ LIFE STYLE ΧΙΛΙΕΣ ΦΟΡΕΣ ΣΕ
ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΕΙΣ ΤΗΣ. :fan:
All of our endings can be found in our beginnings...
Άβαταρ μέλους
billakos24
Δημοσιεύσεις: 12540
Εγγραφή: Σάβ Απρ 04, 2009 4:34 am

Re: EΛΕΩΝΟΡΑ ΖΟΥΓΑΝΕΛΗ THREAD

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από billakos24 »

panosif έγραψε: Περίμενα πως και πως την κριτική σου για τη συναλία.
Περιέγραψες με απόλυτη ακρίβεια αυτό που είδαμε και ακούσαμε την Τετάρτη το βράδυ. :thumbup:
:biggrin: :give_rose:

panosif έγραψε:
Ανακάλυψα κι εγώ πως πέρα από σπουδαία τραγουδίστρια έχει και μια πολύ καλή σκηνική παρουσία και είναι απίστευτα επικοινωνιακή.
Μας περιμένουν πολλές εκπλήξεις από την Ελεωνόρα στο μέλλον. :smile:
Ω ΝΑΙ...ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ ΚΙ ΕΓΩ! :party:
All of our endings can be found in our beginnings...
Άβαταρ μέλους
panosif
Δημοσιεύσεις: 42591
Εγγραφή: Τρί Μαρ 09, 2010 11:09 pm

Re: EΛΕΩΝΟΡΑ ΖΟΥΓΑΝΕΛΗ THREAD

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από panosif »

9/7 ΤΡΙΤΗ ΚΡΗΤΗ-ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, ΜΙΡΑΜΠΕΛΛΟ 2013
10/7 ΤΕΤΑΡΤΗ ΚΡΗΤΗ-ΗΡΑΚΛΕΙΟ, ΘΕΑΤΡΟ ΤΕΧΝΟΠΟΛΙΣ

Εικόνα
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος panosif την Τετ Ιούλ 10, 2013 5:39 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Nick_Man
Δημοσιεύσεις: 5500
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 13, 2008 1:36 am

Re: EΛΕΩΝΟΡΑ ΖΟΥΓΑΝΕΛΗ THREAD

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Nick_Man »

billakos24 έγραψε: ΑΝ ΣΟΥ ΚΑΘΕΤΑΙ ''ΕΚΕΙ'' Η ΕΛΕΩΝΟΡΑ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΠΟΥ ΘΑ ΣΟΥ ΚΑΘΕΤΑΙ Η ΜΠΟΦΙΛΙΟΥ
ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΣΙΧΤΙΡΙΣΕΙ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΙ ΤΟ LIFE STYLE ΧΙΛΙΕΣ ΦΟΡΕΣ ΣΕ
ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΕΙΣ ΤΗΣ. :fan:
Αυτό που με ενοχλεί στη Ζουγανέλη είναι ότι μου φαίνεται σαν να θεωρεί τον εαυτό της τρομερά "έντεχνο" και ότι δεν είναι ίσα κι όμοια με την υπόλοιπη "πλέμπα" του τραγουδιού. :fan:
Χωρίς να ξέρω γιατί, αυτή την εντύπωση μου δίνει.
Άβαταρ μέλους
panosif
Δημοσιεύσεις: 42591
Εγγραφή: Τρί Μαρ 09, 2010 11:09 pm

Re: EΛΕΩΝΟΡΑ ΖΟΥΓΑΝΕΛΗ THREAD

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από panosif »

Ναι θεωρεί τον εαυτό της τρομερά έντεχνο γι' αυτό τραγουδάει στις συναυλίες τραγούδια της Βίσση και του Μαζωνάκη,
πάει στην Πάολα και κάνει ντουέτο μαζί της,χορεύει στο Dancing with the stars ως guest και εμφανίζεται στα βραβεία mad δύο φορές.
Αυτό που περιγράφεις είναι η Μποφίλιου και όχι η Ελεωνόρα.
Nick_Man
Δημοσιεύσεις: 5500
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 13, 2008 1:36 am

Re: EΛΕΩΝΟΡΑ ΖΟΥΓΑΝΕΛΗ THREAD

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Nick_Man »

panosif έγραψε:Ναι θεωρεί τον εαυτό της τρομερά έντεχνο γι' αυτό τραγουδάει στις συναυλίες τραγούδια της Βίσση και του Μαζωνάκη,
πάει στην Πάολα και κάνει ντουέτο μαζί της,χορεύει στο Dancing with the stars ως guest και εμφανίζεται στα βραβεία mad δύο φορές.
Αυτό που περιγράφεις είναι η Μποφίλιου και όχι η Ελεωνόρα.
Μου φαίνεται είπα, από δηλώσεις που έχει κάνει για άλλους! :thumbup:
Την έχω δει τι κάνει και διάβασα και παραπάνω τι τραγούδια λέει στις συναυλίες της.
Δεν ξέρω γιατί μου φαίνεται έτσι :wink:
Άβαταρ μέλους
panosif
Δημοσιεύσεις: 42591
Εγγραφή: Τρί Μαρ 09, 2010 11:09 pm

Re: EΛΕΩΝΟΡΑ ΖΟΥΓΑΝΕΛΗ THREAD

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από panosif »

Nick_Man έγραψε:
panosif έγραψε:Ναι θεωρεί τον εαυτό της τρομερά έντεχνο γι' αυτό τραγουδάει στις συναυλίες τραγούδια της Βίσση και του Μαζωνάκη,
πάει στην Πάολα και κάνει ντουέτο μαζί της,χορεύει στο Dancing with the stars ως guest και εμφανίζεται στα βραβεία mad δύο φορές.
Αυτό που περιγράφεις είναι η Μποφίλιου και όχι η Ελεωνόρα.
Μου φαίνεται είπα, από δηλώσεις που έχει κάνει για άλλους! :thumbup:
Την έχω δει τι κάνει και διάβασα και παραπάνω τι τραγούδια λέει στις συναυλίες της.
Δεν ξέρω γιατί μου φαίνεται έτσι :wink:
Τι δηλώσεις έχει κάνει και για ποιους;
Nick_Man
Δημοσιεύσεις: 5500
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 13, 2008 1:36 am

Re: EΛΕΩΝΟΡΑ ΖΟΥΓΑΝΕΛΗ THREAD

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Nick_Man »

panosif έγραψε:
Nick_Man έγραψε:
panosif έγραψε:Ναι θεωρεί τον εαυτό της τρομερά έντεχνο γι' αυτό τραγουδάει στις συναυλίες τραγούδια της Βίσση και του Μαζωνάκη,
πάει στην Πάολα και κάνει ντουέτο μαζί της,χορεύει στο Dancing with the stars ως guest και εμφανίζεται στα βραβεία mad δύο φορές.
Αυτό που περιγράφεις είναι η Μποφίλιου και όχι η Ελεωνόρα.
Μου φαίνεται είπα, από δηλώσεις που έχει κάνει για άλλους! :thumbup:
Την έχω δει τι κάνει και διάβασα και παραπάνω τι τραγούδια λέει στις συναυλίες της.
Δεν ξέρω γιατί μου φαίνεται έτσι :wink:
Τι δηλώσεις έχει κάνει και για ποιους;
Ότι σέβεται όλους τους τραγουδιστές αλλά αυτή δε λέει τσιφτετέλια, δε πετάει, δε χορεύει, δε δίνει βάση στα μαλλιά της ή στη πόζα όσο τραγουδάει και γενικά έχει σχολιάσει αρκετούς (από Γαρμπή μέχρι Φουρειροσταν)
Άβαταρ μέλους
panosif
Δημοσιεύσεις: 42591
Εγγραφή: Τρί Μαρ 09, 2010 11:09 pm

Re: EΛΕΩΝΟΡΑ ΖΟΥΓΑΝΕΛΗ THREAD

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από panosif »

Nick_Man έγραψε:
panosif έγραψε:
Nick_Man έγραψε:
panosif έγραψε:Ναι θεωρεί τον εαυτό της τρομερά έντεχνο γι' αυτό τραγουδάει στις συναυλίες τραγούδια της Βίσση και του Μαζωνάκη,
πάει στην Πάολα και κάνει ντουέτο μαζί της,χορεύει στο Dancing with the stars ως guest και εμφανίζεται στα βραβεία mad δύο φορές.
Αυτό που περιγράφεις είναι η Μποφίλιου και όχι η Ελεωνόρα.
Μου φαίνεται είπα, από δηλώσεις που έχει κάνει για άλλους! :thumbup:
Την έχω δει τι κάνει και διάβασα και παραπάνω τι τραγούδια λέει στις συναυλίες της.
Δεν ξέρω γιατί μου φαίνεται έτσι :wink:
Τι δηλώσεις έχει κάνει και για ποιους;
Ότι σέβεται όλους τους τραγουδιστές αλλά αυτή δε λέει τσιφτετέλια, δε πετάει, δε χορεύει, δε δίνει βάση στα μαλλιά της ή στη πόζα όσο τραγουδάει και γενικά έχει σχολιάσει αρκετούς (από Γαρμπή μέχρι Φουρειροσταν)
Δεν τις έχω ακούσει αυτές τις δηλώσεις αλλά ακόμα και να τις έχει κάνει δεν με ενοχλούν.
Αν την δεις live ή γενικά αν παρακολουθήσεις την καριέρα της θα δεις πως είναι συνεπής σε αυτά που λέει.
Τώρα αν δεν τις αρέσουν κάποιες λαικό ποπ τραγουδίστριες για μένα τουλάχιστον δεν είναι λόγος να την αντιπαθήσω.
ARTP0P
Δημοσιεύσεις: 17606
Εγγραφή: Σάβ Οκτ 20, 2012 6:30 pm

Re: EΛΕΩΝΟΡΑ ΖΟΥΓΑΝΕΛΗ THREAD

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ARTP0P »

panosif έγραψε:Ναι θεωρεί τον εαυτό της τρομερά έντεχνο γι' αυτό τραγουδάει στις συναυλίες τραγούδια της Βίσση και του Μαζωνάκη,
πάει στην Πάολα και κάνει ντουέτο μαζί της,χορεύει στο Dancing with the stars ως guest και εμφανίζεται στα βραβεία mad δύο φορές.
Αυτό που περιγράφεις είναι η Μποφίλιου και όχι η Ελεωνόρα.
:oh_yes:
Yoü make my heart stop
afn
Δημοσιεύσεις: 175006
Εγγραφή: Πέμ Νοέμ 11, 2004 3:21 am

Re: EΛΕΩΝΟΡΑ ΖΟΥΓΑΝΕΛΗ THREAD

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από afn »

Εξακολουθώ να μην καταλαβαίνω γιατί το να μην συμπαθείς έναν καλλιτέχνη ως άνθρωπο, να είναι λόγος να μην ακούς τα τραγούδια του...
Να αγωνιάς γι'αυτόν και να του δίνεις χαμόγελα, είναι αγάπη
Nick_Man
Δημοσιεύσεις: 5500
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 13, 2008 1:36 am

Re: EΛΕΩΝΟΡΑ ΖΟΥΓΑΝΕΛΗ THREAD

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Nick_Man »

afn έγραψε:Εξακολουθώ να μην καταλαβαίνω γιατί το να μην συμπαθείς έναν καλλιτέχνη ως άνθρωπο, να είναι λόγος να μην ακούς τα τραγούδια του...

Είπα ήδη ότι μου αρέσουν πολλά τραγούδια της :039:
ARTP0P
Δημοσιεύσεις: 17606
Εγγραφή: Σάβ Οκτ 20, 2012 6:30 pm

Re: EΛΕΩΝΟΡΑ ΖΟΥΓΑΝΕΛΗ THREAD

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ARTP0P »

afn έγραψε:Εξακολουθώ να μην καταλαβαίνω γιατί το να μην συμπαθείς έναν καλλιτέχνη ως άνθρωπο, να είναι λόγος να μην ακούς τα τραγούδια του...

duo lekseis mono.
notis.
sfakianakhs.

:fan:
Yoü make my heart stop
afn
Δημοσιεύσεις: 175006
Εγγραφή: Πέμ Νοέμ 11, 2004 3:21 am

Re: EΛΕΩΝΟΡΑ ΖΟΥΓΑΝΕΛΗ THREAD

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από afn »

Ναι δεν μου αρέσουν ούτε τα τραγούδια του πια... :fan: :fan:
Να αγωνιάς γι'αυτόν και να του δίνεις χαμόγελα, είναι αγάπη
Άβαταρ μέλους
panosif
Δημοσιεύσεις: 42591
Εγγραφή: Τρί Μαρ 09, 2010 11:09 pm

Re: EΛΕΩΝΟΡΑ ΖΟΥΓΑΝΕΛΗ THREAD

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από panosif »

Εικόνα
antidoto
Δημοσιεύσεις: 35870
Εγγραφή: Τετ Απρ 06, 2005 12:26 pm
Τοποθεσία: London

Re: EΛΕΩΝΟΡΑ ΖΟΥΓΑΝΕΛΗ THREAD

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από antidoto »

kala kai egw den xwnevw ton dalara. alla san erminefti ton paradexomai kai m aresoun ta tragoudia tou
Παρε ανασα και παμε...
Άβαταρ μέλους
billakos24
Δημοσιεύσεις: 12540
Εγγραφή: Σάβ Απρ 04, 2009 4:34 am

Re: EΛΕΩΝΟΡΑ ΖΟΥΓΑΝΕΛΗ THREAD

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από billakos24 »

Nick_Man έγραψε:
billakos24 έγραψε: ΑΝ ΣΟΥ ΚΑΘΕΤΑΙ ''ΕΚΕΙ'' Η ΕΛΕΩΝΟΡΑ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΠΟΥ ΘΑ ΣΟΥ ΚΑΘΕΤΑΙ Η ΜΠΟΦΙΛΙΟΥ
ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΣΙΧΤΙΡΙΣΕΙ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΙ ΤΟ LIFE STYLE ΧΙΛΙΕΣ ΦΟΡΕΣ ΣΕ
ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΕΙΣ ΤΗΣ. :fan:
Αυτό που με ενοχλεί στη Ζουγανέλη είναι ότι μου φαίνεται σαν να θεωρεί τον εαυτό της τρομερά "έντεχνο" και ότι δεν είναι ίσα κι όμοια με την υπόλοιπη "πλέμπα" του τραγουδιού. :fan:
Χωρίς να ξέρω γιατί, αυτή την εντύπωση μου δίνει.
ΚΑΛΑ ΑΝ ΣΟΥ ΒΓΑΖΕΙ ΚΑΤΙ ΤΟ ΑΝΤΙΠΑΘΗΤΙΚΟ ΣΑΝ ΑΤΟΜΟ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΘΑ ΑΛΛΑΞΕΙ, ΓΟΥΣΤΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ.

ΣΟΥ ΒΑΖΩ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΟ ΠΟΥ ΛΕΕΙ ΔΥΟ ΤΡΙΑ ΒΑΣΙΚΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΚΑΙ ΑΥΤΑ ΟΝΤΩΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΕΙ.



''Δεν εχω προβλημα με τα μπουζουκια, τα αγαπαω πολυ, διασκεδαζω και πηγαινω, δεν ξερω αν μπορω
να λειτουργησω εκει και να παρουσιασω αυτο που θελω κι αν και ο κοσμος μπορει. Ειναι καποιοι καλλιτεχνες
που μπορουν να υπηρετησουν το ενα ειδος και καποιοι το αλλο ασχετα απο το ειδος της μουσικης που επιλεγουν
να λενε. Γιατι και στα μπουζουκια υπαρχουν ανθρωποι που τραγουδανε ποπ και στις μουσικες σκηνες ανθρωποι
που τραγουδανε λαικα. Οποτε τελικα ειναι ο χωρος και ο λογος για τον οποιο επικοινωνεις''.


ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΠΕΙ ΜΕ ΠΙΟ COOL ΤΡΟΠΟ ΟΤΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΚΑΝΕΙ ΟΤΙ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ ΚΑΙ ΤΟ
ΙΔΙΟ ΚΑΝΕΙ ΚΙ ΑΥΤΗ.

ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΑΝ ΤΗΝ ΒΛΕΠΕΙΣ ΚΑΙ ΣΟΥ ΓΥΡΙΖΟΥΝ ΤΑ ΑΝΤΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΣΟΥ. ΑΠΛΑ ΤΗΝ ΘΕΩΡΕΙΣ
ΑΝΤΙΠΑΘΟΥΚΛΑ. ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΚΟ. :fan:
All of our endings can be found in our beginnings...
Άβαταρ μέλους
panosif
Δημοσιεύσεις: 42591
Εγγραφή: Τρί Μαρ 09, 2010 11:09 pm

Re: EΛΕΩΝΟΡΑ ΖΟΥΓΑΝΕΛΗ THREAD

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από panosif »

Εικόνα
Απάντηση