Έλλη Κοκκίνου

Επιλέξτε για να συζητήσετε θέματα που αφορούν την ελληνική pop ή λαϊκή μουσική σκηνή...
deba
Δημοσιεύσεις: 89731
Εγγραφή: Δευ Ιαν 03, 2005 8:16 pm
Επικοινωνία:

Re: ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΛΛΗ ΚΟΚΚΙΝΟΥ.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από deba »

chris3m έγραψε:
deba έγραψε:
chris3m έγραψε:
deba έγραψε:
chris3m έγραψε:
deba έγραψε:
chris3m έγραψε:και την είχα σε εκτίμηση την Τσαπανίδου!
ξέπεσε στα μάτια σου που κάνει τη δουλειά της! :lol: :lol:
Δεν είναι αυτή η δουλειά της!
αλλά;
θέλεις να σου αναλύσω ποιά είναι η δουλειά της? ή γιατί "ξέπεσε" στα μάτια μου???
καλά...οκ...βαριέμαι :lol: δεν το έχουμε από την αρχή :lol:
Συνειδητά το ξεκίνησες...
ενώ εσύ εντελώς τυχαία βρήκες να κάνεις το σχόλιο :lol:
παρουσιάστρια δεν είναι; ένα πρόγραμμα πιο χαλαρό δεν έχει φέτος στο star; στο Σαμπάνη γιατί δεν θυμήθηκες να αντιδράσεις και τώρα σε έπιασε ο καημός ξαφνικά και ξέπεσε στα μάτια σου;
και όπως με ειδοποιούν από το κοντρόλ :lol: :lol: είχε και το Ρέμο φέτος και φαντάζομαι ίσως είχε κι άλλους
ξαφνικά όμως έπεσε πατώματα :lol:
είσαι κουραστικός...απλό!
Αγκαλιαστείτε...δεν ξέρω γιατί, αλλά κάνει καλό.
MusicLover
Δημοσιεύσεις: 7163
Εγγραφή: Πέμ Μαρ 13, 2008 1:30 pm
Τοποθεσία: KRHTH

Re: ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΛΛΗ ΚΟΚΚΙΝΟΥ.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από MusicLover »

deba έγραψε:
chris3m έγραψε: Συνειδητά το ξεκίνησες...
ενώ εσύ εντελώς τυχαία βρήκες να κάνεις το σχόλιο :lol:
παρουσιάστρια δεν είναι; ένα πρόγραμμα πιο χαλαρό δεν έχει φέτος στο star; στο Σαμπάνη γιατί δεν θυμήθηκες να αντιδράσεις και τώρα σε έπιασε ο καημός ξαφνικά και ξέπεσε στα μάτια σου;
και όπως με ειδοποιούν από το κοντρόλ :lol: :lol: είχε και το Ρέμο φέτος και φαντάζομαι ίσως είχε κι άλλους
ξαφνικά όμως έπεσε πατώματα :lol:
είσαι κουραστικός...απλό!
Kαι ο Σαμπάνης και ο Ρέμος κλπ.. Αφού φέρνει κ καλλιτέχνες φέτος η Τσαπανίδου, που είναι το περίεργο κ ξέπεσε ας πούμε;;
Μαλλί, βάτα συμπεθέρα, ντέφι-ντέφι.
Άβαταρ μέλους
billakos24
Δημοσιεύσεις: 12540
Εγγραφή: Σάβ Απρ 04, 2009 4:34 am

Re: ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΛΛΗ ΚΟΚΚΙΝΟΥ.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από billakos24 »

panosif έγραψε:Εικόνα
Μωρέ μια χαρά βολεύτηκε η Έλλη και φέτος! :belly-dance:

Φάτσα Γονίδη όλα τα λεφτά! :fan: :lol:
All of our endings can be found in our beginnings...
Άβαταρ μέλους
billakos24
Δημοσιεύσεις: 12540
Εγγραφή: Σάβ Απρ 04, 2009 4:34 am

Re: ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΛΛΗ ΚΟΚΚΙΝΟΥ.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από billakos24 »

manos έγραψε:
Chronisgreek έγραψε:eipame h8ele tribute-epanektelesh clip tou na ta mas pali :hysterical:


kala to na ta mas pali einai kommatara mprosta se auto.... (prosopika vevaia maresei arketa k takouw akoma k shmera)
Σαν video clip εννοεί! :-P

Καλά σαν τραγούδια δεν το συζητώ οτι τα πρώτα της Έλλης χωρίς Φοίβο
ηταν πολύ καλύτερα απο τα φοιβοσημερινά!

Μην θυμηθώ και αξεπέραστη dirty pleasure ''Ανδρική κολώνια'' που αποτελεί
παιδική/εφηβική ανάμνηση. :fan:
All of our endings can be found in our beginnings...
stelios
Δημοσιεύσεις: 85030
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 30, 2011 4:09 pm

Re: ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΛΛΗ ΚΟΚΚΙΝΟΥ.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από stelios »

billakos24 έγραψε:
panosif έγραψε:Εικόνα
Μωρέ μια χαρά βολεύτηκε η Έλλη και φέτος! :belly-dance:

Φάτσα Γονίδη όλα τα λεφτά! :fan: :lol:
Εδώ δουλεύει φέτος σε καλά μαγαζιά η Χρύσπα,Αποστολία Ζώη,Μαριάντα(πριν την αποχώρηση)δεν θα έκλεινε κάπου η Έλλη;
Εμένα η αφίσα δεν μου αρέσει.
Μου βγάζει την εικόνα ''ο Γονίδης και τα κορίτσια του'' με Έλλη-Καλλή να είναι ουσιαστικά το ίδιο ενώ στην πραγματικότητα δεν είναι. :thumbdown:
I like people too much or not at all.
Άβαταρ μέλους
billakos24
Δημοσιεύσεις: 12540
Εγγραφή: Σάβ Απρ 04, 2009 4:34 am

Re: ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΛΛΗ ΚΟΚΚΙΝΟΥ.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από billakos24 »

stelios έγραψε: Μου βγάζει την εικόνα ''ο Γονίδης και τα κορίτσια του'' με Έλλη-Καλλή να είναι ουσιαστικά το ίδιο ενώ στην πραγματικότητα δεν είναι. :thumbdown:
Συμφωνώ αλλά δεν το έγραψα γιατί πλέον η Έλλη μου φαίνεται τόσο στο
φεγγάρι της(λα μουνί όπως θα έλεγε και η Άντζελα) που μια χαρά θα της
φαίνονται όλα. Δουλίτσα να υπάρχει, καλά να περνάμε, έχω και δύο τεκνά
σπίτι να με περιμένουν!
:fan:
All of our endings can be found in our beginnings...
chris3m
Δημοσιεύσεις: 3253
Εγγραφή: Παρ Μαρ 17, 2006 12:44 pm

Re: ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΛΛΗ ΚΟΚΚΙΝΟΥ.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από chris3m »

deba έγραψε: ενώ εσύ εντελώς τυχαία βρήκες να κάνεις το σχόλιο :lol:
παρουσιάστρια δεν είναι; ένα πρόγραμμα πιο χαλαρό δεν έχει φέτος στο star; στο Σαμπάνη γιατί δεν θυμήθηκες να αντιδράσεις και τώρα σε έπιασε ο καημός ξαφνικά και ξέπεσε στα μάτια σου;
και όπως με ειδοποιούν από το κοντρόλ :lol: :lol: είχε και το Ρέμο φέτος και φαντάζομαι ίσως είχε κι άλλους
ξαφνικά όμως έπεσε πατώματα :lol:
είσαι κουραστικός...απλό!
Καλά μας ....δουλεύεις...??? :lol:
Ή μήπως οι απανωτές απογοητεύσεις που ζείτε επηρεάζουν τόσο την άποψη σου! Γιατί πραγματικά δεν ήσουν έτσι.... εκτιμούσα την κρίση σου στα καλλιτεχνικά!

Βάζεις στην ίδια κατηγορία τον Σαμπάνη και τον Ρέμο (...έλεος) με την Κοκκίνου? Για ποιό λόγο? επειδή δηλώνουν στην εφορία όλοι τραγουδιστές???
Ο Ρέμος έχει κάτι να πει, έβγαλε δίσκο (επιτυχημένο)...ετοιμάζει εμφανίσεις με την Βίσση (you know Αννα...) σε κάτι νέο και φρέσκο! Απασχολεί...καλλιτεχνικά συνεχώς!!!
Ο Σαμπάνης επίσης έχει super δισκο και ένα τραγούδι που σκίζει και ετοιμάζει χίλια δυο πράγματα για καλλιτέχνες!!! νομίζω και στο Δεσποινάκι...
Απασχολεί μουσικά ο άνθρωπος και εμφανίζεται με επιτυχία και επίκαιρος όσο ποτέ!!!
Η Κοκκίνου τι έχει κάνει τα τελευταία 2 χρόνια που θα πρέπει να την δούμε σε εκπομπή? Τι θα πει???
Για τον δίσκο που δεν έβγαλε ποτέ...? Για το πρόσφατο τραγούδι που έγινε περίγελος...? Για κάτι διαφορετικό τελοσπάντων που θα κάνει και είναι άξιο αναφοράς??? Καλλιτεχνικά τι κάνει που θα πρέπει να απασχολήσει τον κόσμο και θέλεις να μου τη συγκρίνεις με τον Ρέμο και τον Σαμπάνη....
Οκ... δέχομαι πως και άλλοι καλλιτέχνες βγαίνουν σε εκπομπές σε περιόδους που δεν έχουν δίσκο, εμφάνιση κλπ. Έχουν όμως πορεία και κοινό που τους επιζητά! Η Κοκκίνου για το κοινό της το έκανε λες...? ...του έλειψε πολύ.

Απλά δεν είχα την Τσαπανίδου για τέτοιες συνεντεύξεις αυτό είπα! Αν πήγαινε σε Φώτη+Μαρία ή Ελεωνόρα δεν θα έκανα αναφορά!!!
Κάποτε την είχε καλέσει και ο Χατζηνικολάου, αλλά σε μια περίοδο που μουσικά απασχολούσε (έσκιζε με το ΚΟΚΚΙΝΟ) και έδειχνε διαφορετικό καλλιτεχνικό προφιλ...
stelios
Δημοσιεύσεις: 85030
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 30, 2011 4:09 pm

Re: ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΛΛΗ ΚΟΚΚΙΝΟΥ.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από stelios »

Στα πόσα χρόνια απογοητεύσεων αποκτάει κανείς τέτοια κόμπλεξ; :smile:
I like people too much or not at all.
Άβαταρ μέλους
panosif
Δημοσιεύσεις: 42685
Εγγραφή: Τρί Μαρ 09, 2010 11:09 pm

Re: ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΛΛΗ ΚΟΚΚΙΝΟΥ.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από panosif »

Με εξαίρεση πολύ συγκεκριμένα ονόματα για τους υπόλοιπους δεν είναι δεδομένο
πως θα βρίσκουν δουλειά στα νυχτερινά κέντρα κάθε σεζόν.
Η Έλλη πέρυσι απείχε και φέτος έκλεισε κυριολεκτικά στο παρά ένα.
Η Πέγκυ που μέχρι το 2009 κρατούσε μαγαζιά μόνη της τα 2 τελευταία χρόνια ξεχειμωνιάζει στη Θεσσαλονίκη.
Ομοίως ο Πλούταρχος και άλλοι πολλοί.
Τώρα για την Τσαπανίδου δεν υπάρχει λόγος να γίνεται συζήτηση από τη στιγμή που σήμερα είχε καλεσμένο τον Πετρέλη.
Είναι ξεκάθαρο πως χορεύει στους ρυθμούς του ομίλου με τον οποίο συνεργάζεται φέτος.
Άβαταρ μέλους
panosif
Δημοσιεύσεις: 42685
Εγγραφή: Τρί Μαρ 09, 2010 11:09 pm

Re: ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΛΛΗ ΚΟΚΚΙΝΟΥ.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από panosif »

neereaux έγραψε:
Εν τω μεταξύ το ξέρετε ότι η εκπομπή της τσαπανίδου είναι καθημερινή και ότι κάθε μέρα καλεί έναν καλλιτέχνη. Και να θέλει να καλεί μόνο τραγουδιστές και ηθοποιούς πρώτης γραμμής θα έπρεπε να καλεί τους 5 ίδιους εναλλάξ κάθε βδομάδα. Πρακτικά σκεφτείτε το και μη το πάτε μέχρι τις απογοητεύσεις, τα κόμπλεξ και τους ομίλους. :d_dance:
Και πέρυσι στον ΣΚΑΙ καλούσε καλλιτέχνες αλλά δεν είδαμε ποτέ τη Χατζίδου και την Παπαδοπούλου που φαντάζομαι πως θα είναι οι επόμενες που θα φιλοξενήσει. :d_dance: :d_dance: :d_dance: :fan:
Χρόνια σου πολλά. :give_rose:
neereaux
Δημοσιεύσεις: 12276
Εγγραφή: Παρ Ιουν 28, 2013 4:22 pm

Re: ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΛΛΗ ΚΟΚΚΙΝΟΥ.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από neereaux »

billakos24 έγραψε:Συμφωνώ αλλά δεν το έγραψα γιατί πλέον η Έλλη μου φαίνεται τόσο στο
φεγγάρι της(λα μουνί όπως θα έλεγε και η Άντζελα)
που μια χαρά θα της
φαίνονται όλα. Δουλίτσα να υπάρχει, καλά να περνάμε, έχω και δύο τεκνά
σπίτι να με περιμένουν!
:fan:
:hysterical: :hysterical: :hysterical: :hysterical: :hysterical: :hysterical: :hysterical: :hysterical: :hysterical:

Εν τω μεταξύ το ξέρετε ότι η εκπομπή της τσαπανίδου είναι καθημερινή και ότι κάθε μέρα καλεί έναν καλλιτέχνη. Και να θέλει να καλεί μόνο τραγουδιστές και ηθοποιούς πρώτης γραμμής θα έπρεπε να καλεί τους 5 ίδιους εναλλάξ κάθε βδομάδα. Πρακτικά σκεφτείτε το και μη το πάτε μέχρι τις απογοητεύσεις, τα κόμπλεξ και τους ομίλους. :d_dance:
chris3m
Δημοσιεύσεις: 3253
Εγγραφή: Παρ Μαρ 17, 2006 12:44 pm

Re: ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΛΛΗ ΚΟΚΚΙΝΟΥ.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από chris3m »

panosif έγραψε: Τώρα για την Τσαπανίδου δεν υπάρχει λόγος να γίνεται συζήτηση από τη στιγμή που σήμερα είχε καλεσμένο τον Πετρέλη.
Είναι ξεκάθαρο πως χορεύει στους ρυθμούς του ομίλου με τον οποίο συνεργάζεται φέτος.
Μα ρε συ, αυτό ουσιαστικά είπα! κρίμα για την Τσαπανίδου που αναλώνεται σε τέτοια που της επιβάλει το κανάλι.
Δεν με απασχολεί για την Κοκκίνου, η Κοκκίνου κάπου θα βγει....αν όχι εκεί, στην Ελένη, στον Λιάγκα, στην Ελεωνόρα....! θα κάνει το δικό της!

Τουλάχιστον ο Πετρέλης έβγαλε και ένα δίσκο, άλλαξε κάτι.... έχει και ένα λόγο!
neereaux
Δημοσιεύσεις: 12276
Εγγραφή: Παρ Ιουν 28, 2013 4:22 pm

Re: ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΛΛΗ ΚΟΚΚΙΝΟΥ.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από neereaux »

panosif έγραψε:
neereaux έγραψε:
Εν τω μεταξύ το ξέρετε ότι η εκπομπή της τσαπανίδου είναι καθημερινή και ότι κάθε μέρα καλεί έναν καλλιτέχνη. Και να θέλει να καλεί μόνο τραγουδιστές και ηθοποιούς πρώτης γραμμής θα έπρεπε να καλεί τους 5 ίδιους εναλλάξ κάθε βδομάδα. Πρακτικά σκεφτείτε το και μη το πάτε μέχρι τις απογοητεύσεις, τα κόμπλεξ και τους ομίλους. :d_dance:
Και πέρυσι στον ΣΚΑΙ καλούσε καλλιτέχνες αλλά δεν είδαμε ποτέ τη Χατζίδου και την Παπαδοπούλου που φαντάζομαι πως θα είναι οι επόμενες που θα φιλοξενήσει. :d_dance: :d_dance: :d_dance: :fan:
Χρόνια σου πολλά. :give_rose:
Εντάξει στον όμιλο είναι...αντίστοιχα αν ήταν στον αντ1 θα καλούσε τον Νίκο Γκάνο και τη Χριστίνα Σάλτη.
Συμφωνώ ότι η Κοκκίνου δεν έκανε τίποτα άξιο αναφοράς τα τελευταία Χ χρόνια :fan: αλλά εντάξει όχι και τόσος ντόρος επειδή πήγε 10 λεπτά στο κλείσιμο της εκπομπής.

Σε ευχαριστώ :biggrin:
deba
Δημοσιεύσεις: 89731
Εγγραφή: Δευ Ιαν 03, 2005 8:16 pm
Επικοινωνία:

Re: ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΛΛΗ ΚΟΚΚΙΝΟΥ.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από deba »

chris3m έγραψε:
deba έγραψε: ενώ εσύ εντελώς τυχαία βρήκες να κάνεις το σχόλιο :lol:
παρουσιάστρια δεν είναι; ένα πρόγραμμα πιο χαλαρό δεν έχει φέτος στο star; στο Σαμπάνη γιατί δεν θυμήθηκες να αντιδράσεις και τώρα σε έπιασε ο καημός ξαφνικά και ξέπεσε στα μάτια σου;
και όπως με ειδοποιούν από το κοντρόλ :lol: :lol: είχε και το Ρέμο φέτος και φαντάζομαι ίσως είχε κι άλλους
ξαφνικά όμως έπεσε πατώματα :lol:
είσαι κουραστικός...απλό!
Καλά μας ....δουλεύεις...??? :lol:
Ή μήπως οι απανωτές απογοητεύσεις που ζείτε επηρεάζουν τόσο την άποψη σου! Γιατί πραγματικά δεν ήσουν έτσι.... εκτιμούσα την κρίση σου στα καλλιτεχνικά!

Βάζεις στην ίδια κατηγορία τον Σαμπάνη και τον Ρέμο (...έλεος) με την Κοκκίνου? Για ποιό λόγο? επειδή δηλώνουν στην εφορία όλοι τραγουδιστές???
Ο Ρέμος έχει κάτι να πει, έβγαλε δίσκο (επιτυχημένο)...ετοιμάζει εμφανίσεις με την Βίσση (you know Αννα...) σε κάτι νέο και φρέσκο! Απασχολεί...καλλιτεχνικά συνεχώς!!!
Ο Σαμπάνης επίσης έχει super δισκο και ένα τραγούδι που σκίζει και ετοιμάζει χίλια δυο πράγματα για καλλιτέχνες!!! νομίζω και στο Δεσποινάκι...
Απασχολεί μουσικά ο άνθρωπος και εμφανίζεται με επιτυχία και επίκαιρος όσο ποτέ!!!
Η Κοκκίνου τι έχει κάνει τα τελευταία 2 χρόνια που θα πρέπει να την δούμε σε εκπομπή? Τι θα πει???
Για τον δίσκο που δεν έβγαλε ποτέ...? Για το πρόσφατο τραγούδι που έγινε περίγελος...? Για κάτι διαφορετικό τελοσπάντων που θα κάνει και είναι άξιο αναφοράς??? Καλλιτεχνικά τι κάνει που θα πρέπει να απασχολήσει τον κόσμο και θέλεις να μου τη συγκρίνεις με τον Ρέμο και τον Σαμπάνη....
Οκ... δέχομαι πως και άλλοι καλλιτέχνες βγαίνουν σε εκπομπές σε περιόδους που δεν έχουν δίσκο, εμφάνιση κλπ. Έχουν όμως πορεία και κοινό που τους επιζητά! Η Κοκκίνου για το κοινό της το έκανε λες...? ...του έλειψε πολύ.

Απλά δεν είχα την Τσαπανίδου για τέτοιες συνεντεύξεις αυτό είπα! Αν πήγαινε σε Φώτη+Μαρία ή Ελεωνόρα δεν θα έκανα αναφορά!!!
Κάποτε την είχε καλέσει και ο Χατζηνικολάου, αλλά σε μια περίοδο που μουσικά απασχολούσε (έσκιζε με το ΚΟΚΚΙΝΟ) και έδειχνε διαφορετικό καλλιτεχνικό προφιλ...
... :fan: :fan:
πραγματικά δεν ξέρω τι να πω!
θα πρέπει να σου κάνω format και όλα από την αρχή :hysterical:
ευτυχώς είναι ανοιχτά να τα διαβάζουν και οι άλλοι από μόνοι τους
Αγκαλιαστείτε...δεν ξέρω γιατί, αλλά κάνει καλό.
deba
Δημοσιεύσεις: 89731
Εγγραφή: Δευ Ιαν 03, 2005 8:16 pm
Επικοινωνία:

Re: ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΛΛΗ ΚΟΚΚΙΝΟΥ.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από deba »

neereaux έγραψε: Εντάξει στον όμιλο είναι...αντίστοιχα αν ήταν στον αντ1 θα καλούσε τον Νίκο Γκάνο και τη Χριστίνα Σάλτη.
Συμφωνώ ότι η Κοκκίνου δεν έκανε τίποτα άξιο αναφοράς τα τελευταία Χ χρόνια :fan: αλλά εντάξει όχι και τόσος ντόρος επειδή πήγε 10 λεπτά στο κλείσιμο της εκπομπής.

Σε ευχαριστώ :biggrin:
ετοιμάζεται για νέο σχήμα, έχει κομμάτι να τρέχει και ετοιμάζει επόμενο όπως ενημέρωσε
όλοι τη δουλεύουμε για τα θέματα που συζητά πολλές φορές στις συνεντεύξεις της αλλά μην τρελαθούμε κιόλας ότι η Τσαπανίδου και η κάθε Τσαπανίδου κατεβαίνει κατηγορία αν πάρει συνέντευξη από την Έλλη ενώ κάνει κανονικότατα συνεντεύξεις με τραγουδιστές...λες και παίρνει συνέντευξη από το Γωγουλίνι
Αγκαλιαστείτε...δεν ξέρω γιατί, αλλά κάνει καλό.
stelios
Δημοσιεύσεις: 85030
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 30, 2011 4:09 pm

Re: ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΛΛΗ ΚΟΚΚΙΝΟΥ.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από stelios »

Όταν καλέσει την Χατζίδου και την Παπαδοπούλου συμφωνώ πως της αξίζει το κράξιμο.Η Έλλη όμως είναι άλλη ιστορία.
Δεν βρίσκω τίποτα κακό.Είναι μια τραγουδίστρια με χρυσούς και πλατινένιους ακόμα και αν δεν αρέσει αυτό σε κάποιους.
Η κάμψη που έχει τα τελευταία χρόνια δεν σημαίνει πως είναι ντροπή να την καλεί η Τσαπανίδου αφού γενικότερα καλεί τραγουδιστές και φέτος βρίσκεται στο star. :smile:
I like people too much or not at all.
ADAM2
Δημοσιεύσεις: 92789
Εγγραφή: Δευ Οκτ 04, 2004 9:29 pm
Τοποθεσία: Internet
Επικοινωνία:

Re: ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΛΛΗ ΚΟΚΚΙΝΟΥ.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ADAM2 »

stelios έγραψε:Εμένα η αφίσα δεν μου αρέσει.
Μου βγάζει την εικόνα ''ο Γονίδης και τα κορίτσια του'' με Έλλη-Καλλή να είναι ουσιαστικά το ίδιο ενώ στην πραγματικότητα δεν είναι. :thumbdown:
Ακριβώς... :thumbdown:
Nothing lasts forever but the earth and sky
Άβαταρ μέλους
fylakas_aggelos
Δημοσιεύσεις: 10858
Εγγραφή: Πέμ Νοέμ 01, 2012 1:50 pm

Re: ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΛΛΗ ΚΟΚΚΙΝΟΥ.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από fylakas_aggelos »

Βάζουν την Έλλη με 6 δισκογραφικές δουλειές και τόσες επιτυχίες στο ίδιο επίπεδο με την Καλλή.Βέβαια η Καλλή έχει κι αυτή φωνάρα,αλλά όχι τα σωστά κομμάτια!!!
ΛΟΓΙΑ ΠΟΥ ΚΑΙΝΕ...
manos
Δημοσιεύσεις: 6440
Εγγραφή: Παρ Ιουν 15, 2007 3:37 am

Re: ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΛΛΗ ΚΟΚΚΙΝΟΥ.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από manos »

billakos24 έγραψε:
stelios έγραψε: Μου βγάζει την εικόνα ''ο Γονίδης και τα κορίτσια του'' με Έλλη-Καλλή να είναι ουσιαστικά το ίδιο ενώ στην πραγματικότητα δεν είναι. :thumbdown:
Συμφωνώ αλλά δεν το έγραψα γιατί πλέον η Έλλη μου φαίνεται τόσο στο
φεγγάρι της(λα μουνί όπως θα έλεγε και η Άντζελα
) που μια χαρά θα της
φαίνονται όλα. Δουλίτσα να υπάρχει, καλά να περνάμε, έχω και δύο τεκνά
σπίτι να με περιμένουν!
:fan:

THEOS :hysterical: :hysterical: :hysterical:
Mamma Mia..πως να αντισταθώ;
manos
Δημοσιεύσεις: 6440
Εγγραφή: Παρ Ιουν 15, 2007 3:37 am

Re: ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΛΛΗ ΚΟΚΚΙΝΟΥ.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από manos »

billakos24 έγραψε:
manos έγραψε:
Chronisgreek έγραψε:eipame h8ele tribute-epanektelesh clip tou na ta mas pali :hysterical:


kala to na ta mas pali einai kommatara mprosta se auto.... (prosopika vevaia maresei arketa k takouw akoma k shmera)
Σαν video clip εννοεί! :-P

Καλά σαν τραγούδια δεν το συζητώ οτι τα πρώτα της Έλλης χωρίς Φοίβο
ηταν πολύ καλύτερα απο τα φοιβοσημερινά!

Μην θυμηθώ και αξεπέραστη dirty pleasure ''Ανδρική κολώνια'' που αποτελεί
παιδική/εφηβική ανάμνηση. :fan:

ax nai swsta...alla k pali..kai klip kai tragoudi einai protimotera apth kalhnyxta... :wink: (kai h andriki kolonia)
Mamma Mia..πως να αντισταθώ;
Απάντηση