Φοίβος

Επιλέξτε για να συζητήσετε θέματα που αφορούν την ελληνική pop ή λαϊκή μουσική σκηνή...
manos
Δημοσιεύσεις: 6440
Εγγραφή: Παρ Ιουν 15, 2007 3:37 am

Re: Φοίβος & Spicy Artists (+ Former Spicy Artists)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από manos »

ton epelexan kiolas anamesa se peggy k despoina :crazy:
Mamma Mia..πως να αντισταθώ;
neereaux
Δημοσιεύσεις: 12276
Εγγραφή: Παρ Ιουν 28, 2013 4:22 pm

Re: Φοίβος & Spicy Artists (+ Former Spicy Artists)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από neereaux »

Και με τούτα και με κείνα μόνο η σπανού δουλεύει σε μαγαζί φέτος από τη spicy :fan:
stelios
Δημοσιεύσεις: 85030
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 30, 2011 4:09 pm

Re: Φοίβος & Spicy Artists (+ Former Spicy Artists)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από stelios »

neereaux έγραψε:Και με τούτα και με κείνα μόνο η σπανού δουλεύει σε μαγαζί φέτος από τη spicy :fan:
Δουλεύει και η Χατζίδου. :fan:
I like people too much or not at all.
deba
Δημοσιεύσεις: 89731
Εγγραφή: Δευ Ιαν 03, 2005 8:16 pm
Επικοινωνία:

Re: Φοίβος & Spicy Artists (+ Former Spicy Artists)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από deba »

stelios έγραψε:
neereaux έγραψε:Και με τούτα και με κείνα μόνο η σπανού δουλεύει σε μαγαζί φέτος από τη spicy :fan:
Δουλεύει και η Χατζίδου. :fan:
απαπα :fan: :fan:
Αγκαλιαστείτε...δεν ξέρω γιατί, αλλά κάνει καλό.
Άβαταρ μέλους
fylakas_aggelos
Δημοσιεύσεις: 10858
Εγγραφή: Πέμ Νοέμ 01, 2012 1:50 pm

Re: Φοίβος & Spicy Artists (+ Former Spicy Artists)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από fylakas_aggelos »

deba έγραψε:
stelios έγραψε:
neereaux έγραψε:Και με τούτα και με κείνα μόνο η σπανού δουλεύει σε μαγαζί φέτος από τη spicy :fan:
Δουλεύει και η Χατζίδου. :fan:
απαπα :fan: :fan:
Και μάλιστα πρώτο γυναικείο όνομα η Χατζίδου.Και ο Καλίδης πρώτο ανδρικό όνομα στο VOX.
ΛΟΓΙΑ ΠΟΥ ΚΑΙΝΕ...
stelios
Δημοσιεύσεις: 85030
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 30, 2011 4:09 pm

Re: Φοίβος & Spicy Artists (+ Former Spicy Artists)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από stelios »

Η Καλλή δήλωσε πως τα μεγάλα κεφάλια δεν τα βρήκαν και γι'αυτό έκλεισε το μαγαζί.
I like people too much or not at all.
ADAM2
Δημοσιεύσεις: 92789
Εγγραφή: Δευ Οκτ 04, 2004 9:29 pm
Τοποθεσία: Internet
Επικοινωνία:

Re: Φοίβος & Spicy Artists (+ Former Spicy Artists)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ADAM2 »

stelios έγραψε:Η Καλλή δήλωσε πως τα μεγάλα κεφάλια δεν τα βρήκαν και γι'αυτό έκλεισε το μαγαζί.
Spoiler:
Εικόνα
Nothing lasts forever but the earth and sky
stelios
Δημοσιεύσεις: 85030
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 30, 2011 4:09 pm

Re: Φοίβος & Spicy Artists (+ Former Spicy Artists)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από stelios »

ADAM2 έγραψε:
stelios έγραψε:Η Καλλή δήλωσε πως τα μεγάλα κεφάλια δεν τα βρήκαν και γι'αυτό έκλεισε το μαγαζί.
Spoiler:
Εικόνα
:hysterical: :hysterical: :hysterical:
I like people too much or not at all.
happy_end
Δημοσιεύσεις: 6602
Εγγραφή: Σάβ Φεβ 05, 2005 6:54 pm

Re: Φοίβος & Spicy Artists (+ Former Spicy Artists)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από happy_end »

aei sto kalo sou adam gelao monos mou :fan:
Τώρα το βλέπω καθαρά ...
Άβαταρ μέλους
billakos24
Δημοσιεύσεις: 12540
Εγγραφή: Σάβ Απρ 04, 2009 4:34 am

Re: Φοίβος & Spicy Artists (+ Former Spicy Artists)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από billakos24 »

Αυτή η φωτογραφία έχει αγαπηθεί τόσο πολύ! :007: :fan:

Πρώτα μου την έβαλε ο ARTPOP μετά την έβαλα εγώ στον ADAM τώρα ο ADAM στο Στέλιο. :lol:

Την βάζουμε ο ένας στον άλλο και διασκεδάζουμε! :party: :fan:


Για το σχήμα δεν έχω να δηλώσω τίποτα άλλο εκτός απο ένα! Είμαστε στην εποχή που
ΚΑΝΕΙΣ δεν είναι σίγουρος για ΤΙΠΟΤΑ! Και κάτι που αυτό τον μήνα πουλάει, τον επόμενο
μπορεί να πάει άπατο. Είναι και η εποχή που τρέχει.

Όχι Γονίδης με Κοκκίνου και η Βίσση με το Ρέμο στο άγνωστο με βάρκα την ελπίδα πάνε
με τον τρόπο που επέλεξαν να συνεργαστούν.

Όπως είπε και η Σάσα Σταμάτη(μεγάαααλη η χάρη της) κρίμα για το προσωπικό που
έμεινε άνεργο μέσα στις γιορτές, οι υπόλοιποι θα κλείσουν ξεπέτες στην επαρχία και
θα τα κουτσοβολέψουν!

Κρίμα και για το νέο look του Σταμάτη! Τζάμπα οι διάδρομοι και τα βαράκια!!! :sad: :fan:
All of our endings can be found in our beginnings...
afn
Δημοσιεύσεις: 175006
Εγγραφή: Πέμ Νοέμ 11, 2004 3:21 am

Re: Φοίβος & Spicy Artists (+ Former Spicy Artists)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από afn »

ADAM2 έγραψε:
stelios έγραψε:Η Καλλή δήλωσε πως τα μεγάλα κεφάλια δεν τα βρήκαν και γι'αυτό έκλεισε το μαγαζί.
Spoiler:
Εικόνα
:hysterical: :hysterical: :hysterical: :hysterical:
Να αγωνιάς γι'αυτόν και να του δίνεις χαμόγελα, είναι αγάπη
p_john
Δημοσιεύσεις: 692
Εγγραφή: Τρί Οκτ 05, 2010 8:18 pm

Re: Φοίβος & Spicy Artists (+ Former Spicy Artists)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από p_john »

manos έγραψε:ton epelexan kiolas anamesa se peggy k despoina :crazy:
ela nte...tragiko an isxyei! :525807:
afn
Δημοσιεύσεις: 175006
Εγγραφή: Πέμ Νοέμ 11, 2004 3:21 am

Re: Φοίβος & Spicy Artists (+ Former Spicy Artists)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από afn »

p_john έγραψε:
manos έγραψε:ton epelexan kiolas anamesa se peggy k despoina :crazy:
ela nte...tragiko an isxyei! :525807:
:fryingpan: :fryingpan: :fryingpan:
Να αγωνιάς γι'αυτόν και να του δίνεις χαμόγελα, είναι αγάπη
Agapicelia
Δημοσιεύσεις: 105
Εγγραφή: Παρ Οκτ 11, 2013 6:41 am

Re: Φοίβος & Spicy Artists (+ Former Spicy Artists)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Agapicelia »

Πες, πες, πες την αλήθεια, όλα ήταν μια συνήθεια... γατάκια!
Άβαταρ μέλους
fylakas_aggelos
Δημοσιεύσεις: 10858
Εγγραφή: Πέμ Νοέμ 01, 2012 1:50 pm

Re: Φοίβος & Spicy Artists (+ Former Spicy Artists)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από fylakas_aggelos »

Από τα κομμάτια του Φοίβου ακούω συνέχεια το Φωτιά (Αντύπας),το Καληνύχτα (Έλλη) και το Περαστικά της (Καρράς),σε όλους τους σταθμούς.Τα άλλα Ξυλούρης,Χατζίδου,Ειρήνη Παπαδοπούλου μόνο στο Δρόμο τα 'εχω ακούσει αλλά έχω την εντύπωση ότι παίζουν τουλάχιστον 4 φορές τη μέρα.
ΛΟΓΙΑ ΠΟΥ ΚΑΙΝΕ...
Άβαταρ μέλους
paidaki
Δημοσιεύσεις: 1409
Εγγραφή: Δευ Νοέμ 13, 2006 1:33 am

Re: Φοίβος & Spicy Artists (+ Former Spicy Artists)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από paidaki »

fylakas_aggelos έγραψε:Από τα κομμάτια του Φοίβου ακούω συνέχεια το Φωτιά (Αντύπας),το Καληνύχτα (Έλλη) και το Περαστικά της (Καρράς),σε όλους τους σταθμούς.Τα άλλα Ξυλούρης,Χατζίδου,Ειρήνη Παπαδοπούλου μόνο στο Δρόμο τα 'εχω ακούσει αλλά έχω την εντύπωση ότι παίζουν τουλάχιστον 4 φορές τη μέρα.
Κανένα πάντως δεν είναι στο τοπ 15 στο επίσημο chart
afn
Δημοσιεύσεις: 175006
Εγγραφή: Πέμ Νοέμ 11, 2004 3:21 am

Re: Φοίβος & Spicy Artists (+ Former Spicy Artists)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από afn »

Top 20 πια! :-P
Να αγωνιάς γι'αυτόν και να του δίνεις χαμόγελα, είναι αγάπη
deba
Δημοσιεύσεις: 89731
Εγγραφή: Δευ Ιαν 03, 2005 8:16 pm
Επικοινωνία:

Re: Φοίβος & Spicy Artists (+ Former Spicy Artists)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από deba »

Το «Πρωινό mou» και η σύγκριση Μενεγάκη- Σπυροπούλου
Ελισάβετ Σπανού
Η Ελισάβετ Σπανού μίλησε στο «Down Town Κύπρου» και στον Γιάννη Πουλόπουλο για την αγάπη της για το τραγούδι, τον Πέτρο Κωστόπουλο και το πρωινό του Mega, τις φήμες, τις πρώην σχέσεις της και τον έρωτα στη ζωή της.

Σε ποια από τις δύο πρεμιέρες σου είχες περισσότερο άγχος; Όταν ξεκινούσατε με τον Πέτρο Κωστόπουλο στο «Πρωινό mou» ή τώρα που άρχισες τις εμφανίσεις σου στο «Φωταέριο» με Μαζωνάκη και Γαρμπή;
Εννοείται ότι είχα περισσότερο άγχος όταν ξεκινήσαμε με τον Γιώργο Μαζωνάκη, την Καίτη Γαρμπή και τον Νικηφόρο στο «Φωταέριο», γιατί στην πρεμιέρα της πρωινής εκπομπής του Mega ίσως είχα άγνοια κινδύνου. Την εκπομπή, ακόμα και τώρα, την αντιμετωπίζω ως παιχνίδι, οπότε συνειδητά δεν με αγχώνει. Δεν παρακολουθώ τα δημοσιεύματα που αφορούν στο «Πρωινό mou», οπότε δεν αντιλαμβάνομαι τι αντίκτυπο μπορεί να έχει η δική μου παρουσία εκεί. Αν εξαιρέσεις, δηλαδή, κάποια πολύ συγκεκριμένα αποσπάσματα που είδα επειδή ανέβηκαν στο youtube και σχολιάστηκαν περίεργα, δεν ξέρω τι γράφεται ή τι έχει ειπωθεί.

Ούτε στο δοκιμαστικό που έκανες το καλοκαίρι είχες άγχος;
Για να είμαι ειλικρινής αρχικά απέρριψα το ενδεχόμενο να είμαι στο «Πρωινό mou», γιατί φοβόμουν ότι δεν θα μπορούσα να ξυπνάω τόσο πρωί και σκεφτόμουν ότι ίσως να έκανε κακό στη δουλειά μου. Όταν το συζήτησα με τον Πέτρο, ο οποίος ήταν αυτός που με πρότεινε, αποφάσισα να κάνω το δοκιμαστικό, πιο πολύ για να δω πώς είναι σαν εμπειρία. Πηγαίνοντας εκεί διαπίστωσα ότι θα μπορούσα να περάσω ωραία, όπως είχε συμβεί και την προηγούμενη χρονιά που για μία εβδομάδα ήμουν στο πάνελ της εκπομπής και έτσι είπα στον εαυτό μου «μήπως να το δοκιμάσεις τελικά;».

Γιατί πιστεύεις ότι ο Πέτρος επέμενε τόσο πολύ στο δικό σου πρόσωπο;
Δεν ξέρω. Με τον Πέτρο είχαμε συναντηθεί εκείνη τη φορά που με είχε καλέσει στο «Βράδυ», όπου είχαμε την ευκαιρία να μιλήσουμε λίγο παραπάνω όταν οι κάμερες ήταν κλειστές και άλλες δύο φορές στο δρόμο, επειδή τυχαίνει να μένουμε κοντά. Δεν επέμενε, όμως, μόνο για εμένα. Του άρεσαν πολύ η Αθηναΐδα Νέγκα, η Κλέλια Ρένεση και η Μαίρη Συνατσάκη, οι οποίες όμως, για δικούς τους λόγους, δεν μπορούσαν να είναι στην εκπομπή.

Στενοχωρήθηκες που δεν ήσουν στο «Dancing With The Stars»;
Στο «Dancing With The Stars» ήθελα πάρα πολύ να είμαι! Και παρόλο που φέτος βρίσκω το show λιγότερο συναρπαστικό από τις προηγούμενες φορές, στεναχωριέμαι που τελικά δεν χορεύω μαζί με τους υπόλοιπους διαγωνιζόμενους.

Πιστεύεις ότι τελικά έκανες σωστή επιλογή που προτίμησες το «Πρωινό mou» από το show του ΑΝΤ1;
Δεν ήταν δική μου επιλογή, ούτε του καναλιού στο οποίο βρίσκομαι. Εγώ ήθελα να είμαι και στα δύο, γιατί θεωρούσα ότι το ένα δεν επηρεάζει το άλλο, αλλά δυστυχώς αυτό δεν μπορούσε να γίνει.

Βλέπεις ξανά την εκπομπή, μετά το τέλος της, για να διορθώνεις τα τυχόν λάθη σου;
Πλάκα μου κάνεις; Όλο λάθη κάνω! Ούτε ξέρω πόσες φορές με έχει πιάσει η κάμερα να κοιτάω το μόνιτορ, αλλά το κάνω ασυναίσθητα, γιατί όπως είναι στημένο το τραπέζι δεν μπορώ να γυρίσω και να δω τον παραδιπλανό μου. Ο Άρης Λυχναράς (σ.σ. σκηνοθέτης της εκπομπής) παραπονιέται ότι μπαίνω συνέχεια μπροστά στην κάμερα και του χαλάω τα πλάνα, αλλά δεν έχω μάθει ακόμα τους κώδικες της τηλεόρασης. Πάντως, σε όποια αποσπάσματα έχει τύχει να δω, γελάω πολύ και με τους άλλους, αλλά προπάντων με τον εαυτό μου.

Υπάρχουν στιγμές που ευχόσουν η εκπομπή να είναι μαγνητοσκοπημένη για να μπορεί να κοπεί στο μοντάζ, επειδή είπες κάτι που ενδεχομένως δεν έπρεπε να ακουστεί;
Όχι. Όταν τελειώνει η εκπομπή, ξεχνάω αυτόματα ό,τι ειπώθηκε τις προηγούμενες τρεις ώρες. Αλλά, επειδή είμαι καλοπροαίρετος άνθρωπος, ξέρω ότι δεν υπάρχει περίπτωση να πω κακία.

Ωστόσο, πριν από μερικές μέρες, όταν αναφέρθηκε στην εκπομπή ότι η Κωνσταντίνα Σπυροπούλου είναι «η νέα Ελένη Μενεγάκη» είπες «μην μπερδεύετε τη βούρτσα με την...»…
Την αλήθεια είπα. Είναι δυνατόν να συγκρίνουμε μία παρουσιάστρια με πορεία είκοσι χρόνων, με μία άλλη κοπέλα η οποία βρίσκεται στην τηλεόραση τα τελευταία δύο χρόνια, αν δεν κάνω λάθος; Είναι μη συγκρίσιμα μεγέθη. Είναι θέμα έκφρασης. Θα ήταν καλύτερο, δηλαδή, να πω «ας μην μπερδεύουμε τις πατάτες με τα αγγούρια»;

Επίσης, όταν ο Πέτρος Κωστόπουλος ρώτησε τον Άρη Καβατζίκη (σ.σ. μέλος του πάνελ της εκπομπής) τι γυρίσματα κάνει η Τόνια Σωτηροπούλου στο εξωτερικό, πετάχτηκες αυθόρμητα και είπες «γυρίσματα σούβλας», κάνοντας μάλιστα και την ανάλογη κίνηση με το χέρι σου. Αυτό δεν ήταν εμπαθές από μέρους σου;
Θα ήταν πανέξυπνο να έχω σκεφτεί μία τέτοια ατάκα και να την ξεστομίσω σε κλάσματα του δευτερολέπτου, μόνο και μόνο για την… μπω στην Τόνια Σωτηροπούλου. Αλλά δεν έγινε με τέτοια πρόθεση. Ήταν κάτι που είπα αυθόρμητα, χωρίς να έχω συνειδητοποιήσει καν ότι εκείνη την ώρα αναφερόμαστε στη συγκεκριμένη κοπέλα. Πολλές φορές, όταν με ρωτούν οι φίλοι μου «τι γύρισμα έχεις;», τους απαντώ «σούβλας» και γελάμε πολύ με τη συγκεκριμένη έκφραση. Πραγματικά θα ήμουν πολύ περήφανη, αν μπορούσα να «πετάξω», με τέτοια ταχύτητα, ένα καρφί για έναν άνθρωπο, αλλά δεν είμαι τόσο δαιμόνια (γελάει).

Η Τόνια Σωτηροπούλου ζήτησε δημόσια συγνώμη όταν δημοσιεύτηκαν κατά λάθος κάποια σχόλια που είχε ανταλλάξει με τον Δημήτρη Αλεξάνδρου στο Facebook για το τραγούδι σου «Άλλη φάση». Αισθάνεσαι κι εσύ την ανάγκη να κάνεις το ίδιο, από τη στιγμή που, όπως λες, δεν εννοούσες αυτά τα περί «γυρισμάτων σούβλας»;
Όχι. Δεν έκανα κάτι άσχημο, για να αισθανθώ την ανάγκη να ζητήσω συγνώμη. Όπως είπα και προηγουμένως, είναι μία φράση που χρησιμοποιώ ακόμα και για τον εαυτό μου, όταν είμαι με τους φίλους μας και γελάμε.

Πάντως, δύο μέρες πριν το συγκεκριμένο συμβάν είχες πει ότι δεν θα ήθελες να αναφερθείς ξανά στο συγκεκριμένο πρόσωπο…
Ναι. Κι αυτό νομίζω αποδεικνύει ότι δεν έγινε κάτι σκόπιμα, με σκοπό να πληγώσει κάποιον. Και θα επιμείνω σε αυτό που είχα πει, γιατί θεωρώ ότι δεν έκανε ούτε στην ίδια καλό η τόσο μεγάλη δημοσιότητα που πήρε αυτή η σχέση, γιατί πραγματικά έχει μία αξιόλογη πορεία ως ηθοποιός. Από εκεί και πέρα, θα επαναλάβω ότι δεν την έχω γνωρίσει ποτέ προσωπικά, ούτε μου έχει κάνει κάτι, για να τα βάλω μαζί της.

Αν τη συναντούσες κάπου θα της μιλούσες;
Δε θα είχα πρόβλημα, αλλά πώς να μιλήσεις σε έναν άνθρωπο που δεν γνωρίζεις; Με τον Δημήτρη, όταν συναντηθήκαμε και χαιρετηθήκαμε, μιλήσαμε.

Δεν του κρατάς κακία γι’ αυτά που έχει πει για εσένα;
Γιατί να του κρατάω κακία; Σάμπως ήμαστε παντρεμένοι και χωρίσαμε και πρέπει τώρα να μοιράσουμε τις περιουσίες μας;

Τον Ιούνιο είχες δηλώσει ότι δεν είσαι έτοιμη να μπεις σε μία σχέση. Τι άλλαξε;
Τότε είχα μόλις χωρίσει, οπότε ήταν λογικό να λέω ότι θέλω να μείνω λίγο μόνη μου…

Ήσουν δύσπιστη όταν σε πλησίασε ο Φώτης Ζογγλοπίτης, με τον οποίο φημολογείται ότι είστε ζευγάρι;
Ανέκαθεν ήμουν δύσπιστη με τους άντρες, αλλά ομολογώ ότι μετά το περιστατικό με τον Δημήτρη έγινα λίγο περισσότερο. Από εκεί και πέρα, επειδή, όσες φορές βγήκε μία σχέση μου στη δημοσιότητα το πλήρωσα με τον έναν ή τον άλλον τρόπο, έχω αποφασίσει να μην ξαναμιλήσω για την προσωπική μου ζωή.

Ο Δημήτρης Ουγγαρέζος έχει παραδεχτεί, μέσα από την εκπομπή, ότι σε έχει φλερτάρει. Εσύ θα μπορούσες να τον δεις ερωτικά;
Όχι, γιατί η σχέση μας πέρασε πια σε άλλο στάδιο. Ούτε κι εκείνος πιστεύω ότι με βλέπει ερωτικά πια και, όπως λέει και ο Άρης Καβατζίκης, «τον Δημήτρη θα θέλαμε να τον δούμε ξανά με την Νάντια Μπουλέ». Δεν την ξέρω καλά, αλλά επειδή αγαπώ πολύ τον Ουγγαρέζο, θα ήθελα να είναι με ένα τόσο αξιόλογο και ταλαντούχο κορίτσι όπως είναι η Μπουλέ.

Πολλοί δεν γνωρίζουν για εσένα ότι ξεκίνησες την καριέρα σου σε μουσικές σκηνές. Τι σε συμβούλευσαν οι εκπρόσωποι του «έντεχνου» ρεπερτορίου, όταν τους είπες ότι θέλεις να τραγουδάς στα μπουζούκια;
Δεν με συμβούλευσε κάποιος κάτι. Τα μέλη της μπάντας μου απόρησαν με την απόφασή μου. Περνώντας τα χρόνια έχω αρχίσει να απενοχοποιούμαι πια. Παλαιότερα, για παράδειγμα, μου φαινόταν αδιανόητο να τραγουδώ λαϊκά τραγούδια και τώρα στο «Φωταέριο» λέω το «Άσε με να βρω τον εαυτό μου» του Πασχάλη Τερζή - και αισθάνομαι περήφανη γι’ αυτό. Έχω αδειάσει την ψυχή και το μυαλό μου από διάφορα κολλήματα που είχα. Στο παρελθόν, δεν θα μπορούσα με τίποτα να φανταστώ τον εαυτό μου με κορμάκι στην πίστα, γιατί σκεφτόμουν ότι αν εστιάζουν στην εμφάνισή μου δεν θα προσέξουν τη φωνή μου. Τώρα πια λέω «ας κοιτάζουν τα πόδια μου και αν θέλουν ας αγνοήσουν τη φωνή μου».

http://www.yupiii.gr/gossip/c61267/Elis ... _h_sy.html
Αγκαλιαστείτε...δεν ξέρω γιατί, αλλά κάνει καλό.
afn
Δημοσιεύσεις: 175006
Εγγραφή: Πέμ Νοέμ 11, 2004 3:21 am

Re: Φοίβος & Spicy Artists (+ Former Spicy Artists)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από afn »

Τι γλυκιά κοπέλα...
Να αγωνιάς γι'αυτόν και να του δίνεις χαμόγελα, είναι αγάπη
Chronisgreek
Δημοσιεύσεις: 10833
Εγγραφή: Παρ Μαρ 17, 2006 12:45 pm

Re: Φοίβος & Spicy Artists (+ Former Spicy Artists)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Chronisgreek »

gia to foibo koubenta... :tourta:
Απάντηση