Φοίβος

Επιλέξτε για να συζητήσετε θέματα που αφορούν την ελληνική pop ή λαϊκή μουσική σκηνή...
Άβαταρ μέλους
ΜΑΓΔΑ
Δημοσιεύσεις: 9107
Εγγραφή: Κυρ Φεβ 08, 2004 12:05 am

Re: Φοίβος & Spicy Artists (+ Former Spicy Artists)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΜΑΓΔΑ »

ellhfan έγραψε:
ΜΑΓΔΑ έγραψε:Το πρόλαβε άλλος αυτό.

Και δηλαδή από το ένα άκρο πρέπει να πάμε στο άλλο;
Ή τραγούδια για παιδιά δημοτικού ή το "Άξιον Εστί";
Μια μέση οδός δεν υπάρχει;

Δεν το καταλαβαίνω...

Τέλος πάντων, γούστο σας και γούστο μου.
Ε ναι, να βγάλει τραγούδια σαν την Καίτη που είναι για πάνω από ένα τρίμηνο.............. :lol: :lol: :lol:
Τώρα κατάλαβα πώς σκέφτεσαι και λυπάμαι πολύ.
Κατά τ' άλλα, ας γράψει και ο Φοίβος "Ανεμοδαρμένα Ύψη" και πολύ ευχαρίστως αλλάζω γνώμη.
Life is a RollerCoaster...
Άβαταρ μέλους
panosif
Δημοσιεύσεις: 42533
Εγγραφή: Τρί Μαρ 09, 2010 11:09 pm

Re: Φοίβος & Spicy Artists (+ Former Spicy Artists)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από panosif »

Βρε Μάγδα είσαι άδικη.
Ο Σχοινάς ήταν στα αζήτητα δισκογραφικά για μια δεκαετία.Βρίσκεται λοιπόν στον δρόμο του ο Φοίβος ξανά και του δίνει ένα αξιοπρεπέστατο (ειδικά αν σκεφτείς τι γράφει ο Φοίβος από το 2005 και μετά) τραγούδι το οποίο πηγαίνει τέλεια και τον επαναφέρει στα ραδιόφωνα.Τώρα του ξαναδίνει ένα επίσης όμορφο κομμάτι που του ταιριάζει απόλυτα και που μπορεί να κάνει κι αυτό μια αξιοπρεπή πορεία.Αλλά και να μην την κάνει το τραγούδι θα εξακολουθήσει να είναι όμορφο.
Τι περιμένεις δηλαδή από τον Σχοινά το 2015;Αυτό ήταν το στυλ του πάντα,αυτό είναι και το στυλ των εμφανίσεων που κάνει στο 4711 τα τελευταία 3 χρόνια.
Και πραγματικά δεν καταλαβαίνω τις τόσες αναλύσεις λες και ακούσατε το νέο Καληνύχτα.Το κομμάτι είναι αξιοπρεπέστατο για το είδος του και αυτό δεν μπορεί να το αμφισβητήσει κανείς. :thumbup:
Άβαταρ μέλους
panosif
Δημοσιεύσεις: 42533
Εγγραφή: Τρί Μαρ 09, 2010 11:09 pm

Re: Φοίβος & Spicy Artists (+ Former Spicy Artists)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από panosif »

killbill έγραψε:Τα τραγούδια του κράζω όχι τον ίδιο :fan: δεν θεωρώ ότι ο Σχοινάς με τον τρόπο που έχει αποφασίσει να δουλεύει έχει ανάγκη
από τα τραγουδάκια του Φοίβου για να βρίσκεται στην επικαιρότητα για ένα τρίμηνο δεν του χρειάζεται εδώ και μια 5ετία+ γεμίζει
τους χώρους που εμφανίζεται με ένα εναλλακτικό τρόπο διασκέδασης από ότι επιβάλει το σύστημα :biggrin:
Εντελώς εκτός τόπου και χρόνου μου φαίνεται είσαι killbill.
Τα τραγούδια του Φοίβου στην παρούσα φάση δεν τα έχουν ανάγκη ο Μαζωνάκης και ο Ρέμος που ότι βγάζουν χτυπάει κορυφή.Όχι ο Διονύσης που είχε να παίξει στα ραδιόφωνα μια δεκαετία. :wink:
Άβαταρ μέλους
killbill
Δημοσιεύσεις: 8162
Εγγραφή: Τρί Ιούλ 14, 2009 1:14 pm

Re: Φοίβος & Spicy Artists (+ Former Spicy Artists)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από killbill »

Μα ο Σχοινάς δεν κάνει αυτό που κάνει ο Ρέμος ή ο Μαζώ παρουσιάζει κάτι τελείως διαφορετικό και δικό του με απόλυτη επιτυχία
για ποιον λόγο να έχει ανάγκη από ένα ραδιοφωνικό σουξέ :eh: θα προτιμούσα να έβγαζε ένα καλό τραγούδι σαν και αυτό

Άβαταρ μέλους
panosif
Δημοσιεύσεις: 42533
Εγγραφή: Τρί Μαρ 09, 2010 11:09 pm

Re: Φοίβος & Spicy Artists (+ Former Spicy Artists)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από panosif »

Ποιος είναι μωρέ ο Σχοινάς και δεν έχει ανάγκη από ραδιοφώνικο σουξέ;Ο Νταλάρας ή ο Πάριος;Μας δουλεύεις; :lol:
Άβαταρ μέλους
ΜΑΓΔΑ
Δημοσιεύσεις: 9107
Εγγραφή: Κυρ Φεβ 08, 2004 12:05 am

Re: Φοίβος & Spicy Artists (+ Former Spicy Artists)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΜΑΓΔΑ »

panosif έγραψε:Βρε Μάγδα είσαι άδικη.
Ο Σχοινάς ήταν στα αζήτητα δισκογραφικά για μια δεκαετία.Βρίσκεται λοιπόν στον δρόμο του ο Φοίβος ξανά και του δίνει ένα αξιοπρεπέστατο (ειδικά αν σκεφτείς τι γράφει ο Φοίβος από το 2005 και μετά) τραγούδι το οποίο πηγαίνει τέλεια και τον επαναφέρει στα ραδιόφωνα.Τώρα του ξαναδίνει ένα επίσης όμορφο κομμάτι που του ταιριάζει απόλυτα και που μπορεί να κάνει κι αυτό μια αξιοπρεπή πορεία.Αλλά και να μην την κάνει το τραγούδι θα εξακολουθήσει να είναι όμορφο.
Τι περιμένεις δηλαδή από τον Σχοινά το 2015;Αυτό ήταν το στυλ του πάντα,αυτό είναι και το στυλ των εμφανίσεων που κάνει στο 4711 τα τελευταία 3 χρόνια.
Και πραγματικά δεν καταλαβαίνω τις τόσες αναλύσεις λες και ακούσατε το νέο Καληνύχτα.Το κομμάτι είναι αξιοπρεπέστατο για το είδος του και αυτό δεν μπορεί να το αμφισβητήσει κανείς. :thumbup:
Στο μόνο που διαφωνούμε είναι ότι το τραγούδι είναι όμορφο για τον Διονύση.

Εκτός κι αν ο Διονύσης είναι καλυμμένος γιατί αισθάνεται πάλι σαν πρωτοεμφανιζόμενος.
Οπότε καλά κάνει, τα δείγματα είναι αξιοπρεπέστατα, και καλή σταδιοδρομία.

Σταματώ εδώ. :give_rose:
Life is a RollerCoaster...
Άβαταρ μέλους
killbill
Δημοσιεύσεις: 8162
Εγγραφή: Τρί Ιούλ 14, 2009 1:14 pm

Re: Φοίβος & Spicy Artists (+ Former Spicy Artists)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από killbill »

Δεν μπορούμε να συνεννοηθούμε άλλο λέω άλλο καταλαβαίνεις :fryingpan: ο Σχοινάς είναι έξω από τα πράγματα και το σύστημα
επιλέγει έναν εναλλακτικό τρόπο για να δουλεύει και σκίζει για ποιο λόγο να κυνηγήσει το σουξέ αυτό λέω :crazy:
:whatever: το τραγούδι δεν μου άρεσε αν ήθελε κάτι δυναμικό θα περίμενα κάτι τέτοιο από τον Σχοινά

Άβαταρ μέλους
panosif
Δημοσιεύσεις: 42533
Εγγραφή: Τρί Μαρ 09, 2010 11:09 pm

Re: Φοίβος & Spicy Artists (+ Former Spicy Artists)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από panosif »

killbill έγραψε:Δεν μπορούμε να συνεννοηθούμε άλλο λέω άλλο καταλαβαίνεις :fryingpan: ο Σχοινάς είναι έξω από τα πράγματα και το σύστημα
επιλέγει έναν εναλλακτικό τρόπο για να δουλεύει και σκίζει για ποιο λόγο να κυνηγήσει το σουξέ αυτό λέω :crazy:
Εσύ δεν καταλαβαίνεις τι σου γίνεται και μου λες εξυπνάδες. :fryingpan:
Ο Διονύσης είναι και μέσα στα πράγματα πια αλλά και στο σύστημα.Αν δεν ήθελε να είναι ή αν δεν τον ενδιέφερε
δεν θα συνεργαζόταν με τον Φοίβο ούτε θα είχε χορηγό πέρυσι την Airfast Tickets. :wink:
Το κατάλαβες τώρα ή να το ζωγραφίσω; :525807:
neereaux
Δημοσιεύσεις: 12276
Εγγραφή: Παρ Ιουν 28, 2013 4:22 pm

Re: Φοίβος & Spicy Artists (+ Former Spicy Artists)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από neereaux »

ΜΑΓΔΑ έγραψε:Δεν το είπε κανείς "απαύγασμα της τέχνης", ok, μα αυτός δεν είναι λόγος να τραγουδά ο Διονύσης τέτοια τραγούδια, ακόμα κι αν με αυτά κάνει μια δεύτερη καριέρρα από άποψη δημοτικότητας.
Πιστεύω πως είναι σε μια φάση της ζωής του που θα έπρεπε να έχει μια καριέρρα άλλου επιπέδου.

Θα το πω κι ας ακουστεί κάπως, θα ' θελα να ' χει μια καριέρρα σαν του Δάντη.
Που και ο Δάντης έχει γράψει πατατάρες, αλλά ρε παιδί μου, τα τραγούδια του δεν τα λες "επιτυχιούλες του τριμήνου"...

Ή του Γιώργου του Παπαδόπουλου (δεν γλείφω, είμαι αντικειμενική), που κι αυτός έχει μπας - κλας τραγουδάκια που όμως δεν ενοχλούν σε σημείο να λες "τί αηδία είναι αυτή", αλλά έχει και τραγουδάρες που τέλος πάντων ταιριάζουν πιο πολύ στο image του Διονύση (έτσι όπως τον βλέπω εγώ).

Το τραγούδι το έβαλα σαν ένα δείγμα του τί έγραφε ο Καλλίρης. Και τί θεωρώ ότι μπορεί να γράψει αν ξανασχοληθεί.
Δεν το συγκρίνω με του Φοίβου σε καμία εποχή.
Όχι γιατί δε θέλω, αλλά γιατί δεν μπορώ.
Τουλάχιστον όχι χωρίς να μου την πέσουν ότι και καλά είμαι της άποψης ότι όταν ο Φοίβος έγραφε στην Καίτη, έγραφε αριστουργήματα.

Μην αρχίσω με τον Χαριτοδιπλωμένο, γιατί δε θα τελειώσω ούτε αύριο... :fan:

Και ok, τόσες κοπελλίτσες σου αράδιασα πριν που μπορείς να ακούσεις τα ελαφρο-ελαφρά τραγουδάκια του Φοίβου, απ' το Διονύση θες να τα ακούς; :lol:

Μα είναι άσχετα αυτά που γράφει σε αυτές και αυτά τα 2 που έδωσε στο διονύση.
Θεωρώ ότι του πάνε, δεν είναι σκυλοτράγουδα σε καμία περίπτωση και κάνουν κέφι.
Ναι δεν είναι σαν άλλα ποπ που έγραφε, δεν τα φοβερά σουπερ ντουπερ γουαου ποπ τραγούδια που θα γράψουν ιστορία, είναι ωραία τραγούδια για κέφι στα προγράμματα του διονύση στα κλαμπ που τραγουδάει.
Το ότι δεν έχει καριέρα σαν των άλλων, δεν ξέρω γιατί δεν την έχει βασικά και δε με νοιάζει, κάνει κάτι διαφορετικό από αυτούς αυτή τη στιγμή. :biggrin:
panosif έγραψε:Βρε Μάγδα είσαι άδικη.
Ο Σχοινάς ήταν στα αζήτητα δισκογραφικά για μια δεκαετία.Βρίσκεται λοιπόν στον δρόμο του ο Φοίβος ξανά και του δίνει ένα αξιοπρεπέστατο (ειδικά αν σκεφτείς τι γράφει ο Φοίβος από το 2005 και μετά) τραγούδι το οποίο πηγαίνει τέλεια και τον επαναφέρει στα ραδιόφωνα.Τώρα του ξαναδίνει ένα επίσης όμορφο κομμάτι που του ταιριάζει απόλυτα και που μπορεί να κάνει κι αυτό μια αξιοπρεπή πορεία.Αλλά και να μην την κάνει το τραγούδι θα εξακολουθήσει να είναι όμορφο.
Τι περιμένεις δηλαδή από τον Σχοινά το 2015;Αυτό ήταν το στυλ του πάντα,αυτό είναι και το στυλ των εμφανίσεων που κάνει στο 4711 τα τελευταία 3 χρόνια.
Και πραγματικά δεν καταλαβαίνω τις τόσες αναλύσεις λες και ακούσατε το νέο Καληνύχτα.Το κομμάτι είναι αξιοπρεπέστατο για το είδος του και αυτό δεν μπορεί να το αμφισβητήσει κανείς. :thumbup:
:clap:
killbill έγραψε:Μα ο Σχοινάς δεν κάνει αυτό που κάνει ο Ρέμος ή ο Μαζώ παρουσιάζει κάτι τελείως διαφορετικό και δικό του με απόλυτη επιτυχία
για ποιον λόγο να έχει ανάγκη από ένα ραδιοφωνικό σουξέ :eh: θα προτιμούσα να έβγαζε ένα καλό τραγούδι σαν και αυτό


Μέχρι κι εγώ έχω ανάγκη για ραδιοφωνικό σουξέ :fan:


Τέλος πάντων, με λίγα λόγια το τραγούδι ως αποτέλεσμα είναι όμορφο, θα παίξει πολύ το καλοκαίρι και προσωπικά αν βρω ξανά το διονύση τριγύρω σε κλαμπ θα πάω να τον δω.
Αυτά :girl_curtsey:
Άβαταρ μέλους
killbill
Δημοσιεύσεις: 8162
Εγγραφή: Τρί Ιούλ 14, 2009 1:14 pm

Re: Φοίβος & Spicy Artists (+ Former Spicy Artists)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από killbill »

Άντε αν είναι τότε του χρόνου ας συνεργαστεί και με Πάολα και Παντελίδη ή με καμιά Φουρειρα για να είναι πιο πολύ μέσα στα πράγματα :10-pleko:
Άβαταρ μέλους
panosif
Δημοσιεύσεις: 42533
Εγγραφή: Τρί Μαρ 09, 2010 11:09 pm

Re: Φοίβος & Spicy Artists (+ Former Spicy Artists)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από panosif »

Για την Πάολα έχει μιλήσει με τα καλύτερα λόγια οπότε καθόλου απίθανο. :belly-dance:
Θα ήθελα να τον δω κάποια στιγμή πάντως στο 4711.Ακούω απ' όλους τα καλύτερα. :thumbup:
ellhfan
Δημοσιεύσεις: 454
Εγγραφή: Κυρ Οκτ 30, 2011 12:21 pm

Re: Φοίβος & Spicy Artists (+ Former Spicy Artists)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ellhfan »

ΜΑΓΔΑ έγραψε:
panosif έγραψε:Βρε Μάγδα είσαι άδικη.
Ο Σχοινάς ήταν στα αζήτητα δισκογραφικά για μια δεκαετία.Βρίσκεται λοιπόν στον δρόμο του ο Φοίβος ξανά και του δίνει ένα αξιοπρεπέστατο (ειδικά αν σκεφτείς τι γράφει ο Φοίβος από το 2005 και μετά) τραγούδι το οποίο πηγαίνει τέλεια και τον επαναφέρει στα ραδιόφωνα.Τώρα του ξαναδίνει ένα επίσης όμορφο κομμάτι που του ταιριάζει απόλυτα και που μπορεί να κάνει κι αυτό μια αξιοπρεπή πορεία.Αλλά και να μην την κάνει το τραγούδι θα εξακολουθήσει να είναι όμορφο.
Τι περιμένεις δηλαδή από τον Σχοινά το 2015;Αυτό ήταν το στυλ του πάντα,αυτό είναι και το στυλ των εμφανίσεων που κάνει στο 4711 τα τελευταία 3 χρόνια.
Και πραγματικά δεν καταλαβαίνω τις τόσες αναλύσεις λες και ακούσατε το νέο Καληνύχτα.Το κομμάτι είναι αξιοπρεπέστατο για το είδος του και αυτό δεν μπορεί να το αμφισβητήσει κανείς. :thumbup:
Στο μόνο που διαφωνούμε είναι ότι το τραγούδι είναι όμορφο για τον Διονύση.

Εκτός κι αν ο Διονύσης είναι καλυμμένος γιατί αισθάνεται πάλι σαν πρωτοεμφανιζόμενος.
Οπότε καλά κάνει, τα δείγματα είναι αξιοπρεπέστατα, και καλή σταδιοδρομία.

Σταματώ εδώ. :give_rose:
Συμφωνώ απόλυτα!!!
happy_end
Δημοσιεύσεις: 6602
Εγγραφή: Σάβ Φεβ 05, 2005 6:54 pm

Re: Φοίβος & Spicy Artists (+ Former Spicy Artists)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από happy_end »

panosif έγραψε: Θα ήθελα να τον δω κάποια στιγμή πάντως στο 4711.Ακούω απ' όλους τα καλύτερα. :thumbup:
Να πας είναι εξαιρετικός, τον είδα πέρυσι δύο φορές και κάνει τρελό κέφι :give_rose:
Τώρα το βλέπω καθαρά ...
nick2907
Δημοσιεύσεις: 215
Εγγραφή: Σάβ Ιουν 25, 2011 4:56 pm

Re: Φοίβος & Spicy Artists (+ Former Spicy Artists)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nick2907 »

εγώ βασικά άλλο δεν καταλαβαίνω..γιατί πρέπει να ακυρώνουμε έναν δημιουργό με τόσες επιτυχίες στο ενεργητικό του επειδή είναι σε μια φάση όχι και τόσο δημιουργική?εμείς στη δουλειά μας έχουμε πάντα την ίδια απόδοση?και εν πάσει περιπτώση, ως fun και της Καίτης και της Δέσποινας θεωρώ ότι τις βοήθησε αρκετά στην καριέρα τους.Δεν καταλαβαίνω γιατί πρέπει να τον μηδενίζουν τόσο..Επίσης δεν υπάρχει άλλος συνθέτης της εποχής του στην Ελλάδα που ότι κι αν έγραψε έγιναν όλα επιτυχίες και τα τραγουδούν όλοι μέχρι σήμερα.Δεν είδα το ίδιο μένος με τον Καρβέλα ή το Θεοφάνους...
Άβαταρ μέλους
panosif
Δημοσιεύσεις: 42533
Εγγραφή: Τρί Μαρ 09, 2010 11:09 pm

Re: Φοίβος & Spicy Artists (+ Former Spicy Artists)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από panosif »

Η αλήθεια είναι πως είναι αστείο να γράφονται σχόλια υποτιμητικά για τον Φοίβο από άτομα που θα έπρεπε να τον ευγνωμονούν για όλη τους τη ζωή. :fan:
nick2907
Δημοσιεύσεις: 215
Εγγραφή: Σάβ Ιουν 25, 2011 4:56 pm

Re: Φοίβος & Spicy Artists (+ Former Spicy Artists)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nick2907 »

:thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup:
Άβαταρ μέλους
killbill
Δημοσιεύσεις: 8162
Εγγραφή: Τρί Ιούλ 14, 2009 1:14 pm

Re: Φοίβος & Spicy Artists (+ Former Spicy Artists)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από killbill »

panosif έγραψε:Η αλήθεια είναι πως είναι αστείο να γράφονται σχόλια υποτιμητικά για τον Φοίβο από άτομα που θα έπρεπε να τον ευγνωμονούν για όλη τους τη ζωή. :fan:
Αν το λες για τους φαν της Καίτης αυτό και για την Καίτη μάλλον ο Φοίβος θα πρέπει να ευγνωμονεί την Γαρμπή έχω ξαναπεί την άποψή μου για το θέμα η Καίτη έβγαλε τον Φοίβο και όχι το αντίθετο σίγουρα την απογείωσε με τα τραγούδια του αλλά η Καίτη ήταν ήδη μεγάλο όνομα με ανοδική πορεία όταν συνεργάστηκαν :thumbup:

και άντε να βάλω πάλι ποιος τον εμπιστεύτηκε πρώτος και τον ανακάλυψε :wink:
Άβαταρ μέλους
ΜΑΓΔΑ
Δημοσιεύσεις: 9107
Εγγραφή: Κυρ Φεβ 08, 2004 12:05 am

Re: Φοίβος & Spicy Artists (+ Former Spicy Artists)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΜΑΓΔΑ »

panosif έγραψε:Η αλήθεια είναι πως είναι αστείο να γράφονται σχόλια υποτιμητικά για τον Φοίβο από άτομα που θα έπρεπε να τον ευγνωμονούν για όλη τους τη ζωή. :fan:
Σ' αγαπώ, σ' εκτιμώ και το ξέρεις, αλλά αυτό που έγραψες το θεωρώ εξαιρετικά ατυχές.
Δε θα με χάλαγε καθόλου η Καίτη να είχε μια καριέρρα σαν της Νατάσσας ή σαν της Πέγκυ... χωρίς απότομες εξάρσεις και εξίσου απότομες πτώσεις.

Για μένα, ο Φοίβος έκανε περισσότερο κακό στην Καίτη παρά καλό...

Εγώ την Καίτη την έμαθα πολύ πιο πριν και τη συμπάθησα πρώτα σαν τραγουδίστρια και ύστερα σαν άνθρωπο.

Η Καίτη χωρίς το Φοίβο σίγουρα θα έκανε καριέρρα, αλλά δε θα ήταν αγαπητή σε παιδιά που τότε ήταν στην ηλικία των 7, των 10, των 15, ακόμη και των 20 ετών.
Αυτό κέρδισε η Καίτη μαζί του και μόνο αυτό.
Όλα τα άλλα τα ακούω βερεσέ.

Ξέρω ότι θα έπρεπε να μ' ενδιαφέρει περισσότερο η περίοδος που η Καίτη είχε το απόλυτο μεσουράνημα και το είχε αναμφισβήτητα μαζί του, αλλά δε με ενδιαφέρει μόνο αυτό.
Μ' ενδιαφέρει η εξέλιξη της τραγουδίστριας Καίτης.
Συγνώμη κιόλας.

Αν η εξέλιξη της τραγουδίστριας Καίτης είναι τραγούδια τύπου: "Μα εσύ έχεις βρει τα κλειδιά μου κι ορίζεις τα συναισθήματά μου" και "κανείς δε φεύγει, κανείς δεν πάει πουθενά" και "για μένα φέτος καλοκαίρι δεν έρχεται, χρόνος με 3 εποχές" μόνο και μόνο επειδή είναι εύπεπτα κι ελαφριά, τότε είναι η λάθος εξέλιξη και θα προτιμήσω να μην μαθαίνω πια γι' αυτήν.
Life is a RollerCoaster...
ellhfan
Δημοσιεύσεις: 454
Εγγραφή: Κυρ Οκτ 30, 2011 12:21 pm

Re: Φοίβος & Spicy Artists (+ Former Spicy Artists)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ellhfan »

killbill έγραψε:
panosif έγραψε:Η αλήθεια είναι πως είναι αστείο να γράφονται σχόλια υποτιμητικά για τον Φοίβο από άτομα που θα έπρεπε να τον ευγνωμονούν για όλη τους τη ζωή. :fan:
Αν το λες για τους φαν της Καίτης αυτό και για την Καίτη μάλλον ο Φοίβος θα πρέπει να ευγνωμονεί την Γαρμπή έχω ξαναπεί την άποψή μου για το θέμα η Καίτη έβγαλε τον Φοίβο και όχι το αντίθετο σίγουρα την απογείωσε με τα τραγούδια του αλλά η Καίτη ήταν ήδη μεγάλο όνομα με ανοδική πορεία όταν συνεργάστηκαν :thumbup:

και άντε να βάλω πάλι ποιος τον εμπιστεύτηκε πρώτος και τον ανακάλυψε :wink:
Πρέπει κάποιος να σου μιλήσει για τα σημεία στίξης... :fan:
Άβαταρ μέλους
killbill
Δημοσιεύσεις: 8162
Εγγραφή: Τρί Ιούλ 14, 2009 1:14 pm

Re: Φοίβος & Spicy Artists (+ Former Spicy Artists)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από killbill »

ellhfan έγραψε: Πρέπει κάποιος να σου μιλήσει για τα σημεία στίξης... :fan:
Κάτι άλλο επί του θέματος έχεις να μας πεις.. :whatever: :wave:
Απάντηση