Άντζελα Δημητρίου

Επιλέξτε για να συζητήσετε θέματα που αφορούν την ελληνική pop ή λαϊκή μουσική σκηνή...
ADAM2
Δημοσιεύσεις: 92789
Εγγραφή: Δευ Οκτ 04, 2004 9:29 pm
Τοποθεσία: Internet
Επικοινωνία:

Re: Άντζελα Δημητρίου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ADAM2 »

Ξεπούλησε η Άντζελα λοιπόν. :clap:
Nothing lasts forever but the earth and sky
Άβαταρ μέλους
fylakas_aggelos
Δημοσιεύσεις: 10858
Εγγραφή: Πέμ Νοέμ 01, 2012 1:50 pm

Re: Άντζελα Δημητρίου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από fylakas_aggelos »

Έχει ηχογραφήσει και κομμάτι με τίτλο "Στάνταρ".Θα κυκλοφορήσει σε επόμενη δουλειά της έχει πει,αλλά ελπίζω να το ακούσουμε σύντομα.
ΛΟΓΙΑ ΠΟΥ ΚΑΙΝΕ...
Άβαταρ μέλους
panosif
Δημοσιεύσεις: 42533
Εγγραφή: Τρί Μαρ 09, 2010 11:09 pm

Re: Άντζελα Δημητρίου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από panosif »

Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
panosif
Δημοσιεύσεις: 42533
Εγγραφή: Τρί Μαρ 09, 2010 11:09 pm

Re: Άντζελα Δημητρίου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από panosif »

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
panosif
Δημοσιεύσεις: 42533
Εγγραφή: Τρί Μαρ 09, 2010 11:09 pm

Re: Άντζελα Δημητρίου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από panosif »

Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
panosif
Δημοσιεύσεις: 42533
Εγγραφή: Τρί Μαρ 09, 2010 11:09 pm

Re: Άντζελα Δημητρίου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από panosif »

ΕΛΙΖΕ
Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
panosif
Δημοσιεύσεις: 42533
Εγγραφή: Τρί Μαρ 09, 2010 11:09 pm

Re: Άντζελα Δημητρίου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από panosif »

Άβαταρ μέλους
fylakas_aggelos
Δημοσιεύσεις: 10858
Εγγραφή: Πέμ Νοέμ 01, 2012 1:50 pm

Re: Άντζελα Δημητρίου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από fylakas_aggelos »





Ανέβηκαν κι αυτά τα 2 στο youtube από τη σελίδα της Lobby Music.Μόνο το κομμάτι "Κακή Επιρροή" λείπει από το youtube.
ΛΟΓΙΑ ΠΟΥ ΚΑΙΝΕ...
happy_end
Δημοσιεύσεις: 6602
Εγγραφή: Σάβ Φεβ 05, 2005 6:54 pm

Re: Άντζελα Δημητρίου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από happy_end »

Πόσο όμορφη στις φωτογραφίες, αψεγάδιαστη σαν κοριτσάκι !!! :007: :007: :007: :007:
Τώρα το βλέπω καθαρά ...
ADAM2
Δημοσιεύσεις: 92789
Εγγραφή: Δευ Οκτ 04, 2004 9:29 pm
Τοποθεσία: Internet
Επικοινωνία:

Re: Άντζελα Δημητρίου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ADAM2 »

happy_end έγραψε:Πόσο όμορφη στις φωτογραφίες, αψεγάδιαστη σαν κοριτσάκι !!! :007: :007: :007: :007:
Κοίταξα δυο φορές το όνομα για να σιγουρευτώ ποιος έγραφε το ποστ. :surprised: :lol:
Nothing lasts forever but the earth and sky
gtm13
Δημοσιεύσεις: 9544
Εγγραφή: Κυρ Φεβ 03, 2013 2:00 pm

Re: Άντζελα Δημητρίου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από gtm13 »



oops :fan:

Πάρτε κι ένα σπάνιο βίντεο :525807:

Άβαταρ μέλους
fylakas_aggelos
Δημοσιεύσεις: 10858
Εγγραφή: Πέμ Νοέμ 01, 2012 1:50 pm

Re: Άντζελα Δημητρίου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από fylakas_aggelos »

Το νέο single/videoclip
ΛΟΓΙΑ ΠΟΥ ΚΑΙΝΕ...
Άβαταρ μέλους
panosif
Δημοσιεύσεις: 42533
Εγγραφή: Τρί Μαρ 09, 2010 11:09 pm

Re: Άντζελα Δημητρίου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από panosif »

Άντζελα Δημητρίου: «Είχα μπλέξει πάρα πολύ άσχημα με τον τζόγο»

Εικόνα

Η Άντζελα Δημητρίου στη συνέντευξη της στον Γιάννη Βίτσα και στο περιοδικό ΕΓΩ! Weekly εξομολογήθηκε την εξάρτηση της από τον τζόγο, αλλά και πως ξέφυγε από αυτόν...

Ποιο ήταν το κυριότερο;
Το μεγάλο λάθος μου είναι ότι κάποια στιγμή είχα μπλέξει πάρα πολύ άσχημα με τον τζόγο. Παρασύρθηκα από έναν άνθρωπο. Ο τζόγος είναι σαν ναρκωτικό, από τα πιο σκληρά μάλιστα.

Έχασες το σπίτι σου στον τζόγο;
Όχι. Στον τζόγο έχασα την ηρεμία μου, την προσωπικότητα μου και φυσικά τον κόπο μου. Γι' αυτό και θέλω να συμβουλεύσω όσους ασχολούνται με τον τζόγο να το κόψουν. Εδώ και τρία χρόνια έχω σταματήσει. Δεν το πιστεύει κανένας. Ξύπνησα ένα πρωί και είπα «Τι κάνεις; Έχεις πετάξει τον εαυτό σου σε ένα χώρο κλειστό, μέσα στην κάπνα, τη βρωμιά, στον κάθε τρελαμένο... Εσύ, μια τόσο δυνατή γυναίκα που ό,τι κατάφερες το έκανες με την αξία της φωνής σου, χωρίς να έχεις καν σπουδάσει, χωρίς καν να ξέρεις τι εστί μουσική». Αν με βάλεις σε ένα πιάνο και με ρωτήσεις τι νότα είναι αυτή, δεν ξέρω να σου απαντήσω.

Γιατί το έκανες;
Αν δεν πήγαινα εκεί, ίσως να έκανα κάτι ακόμα χειρότερο. Μπορεί να είχα μπλέξει με ναρκωτικά ή και να είχα αυτοκτονήσει. Πέρασα αυτό που λένε έντονη κατάθλιψη. Από το 2007 που έχασα πρώτα τον αδελφό μου και έπειτα από τρεις μήνες τον μπαμπά μου, άρχισα να τρελαίνομαι. Περίμενα πως και πως να τελειώσει η δουλειά μου το Σάββατο, να πάρω τα λεφτά μου και να εξαφανιστώ μακριά από το παιδί μου, τη μάνα μου, όλους. Δεν ήθελα τίποτα. Δεν καταλάβαινα τι έκανα. Ξύπνησα ένα πρωί πήγα στην Παναγία και την παρακάλεσα «Βοήθησε με». Σε πληροφορώ, ήταν σα να έγινε θαύμα. Την άλλη μέρα δεν ήθελα να πάω στο καζίνο. Το σιχάθηκα.

Πόσα χρήματα έχασες;
Αρκετά.

Πάνω από ένα εκατομμύριο ευρώ;
Λιγότερα. Δεν κοιτώ τα λεφτά όσο το τι έχασα από τη ζωή μου. Είχα καβγάδες με το παιδί μου, τους δικούς μου ανθρώπους.

Ένιωθες μοναξιά;
Έντονη. Εκεί έβρισκα παρηγοριά. Δεν ήταν έτσι. Είμαι καλύτερα τώρα. Σκέφτομαι τελείως διαφορετικά.

Πώς λειτουργούσες όταν έχανες;
Δεν με ένοιαζε. Δεν ήμουν εγώ. Όλοι με είχαν παρεξηγήσει. Δεν μου είχαν εμπιστοσύνη και αυτό δεν μου άρεσε καθόλου. Τώρα ξέρεις τι λένε; «Μα είναι αυτή;» Τραγούδησα σε καζίνο και δεν έβγαλα ούτε πέντε ευρώ να παίξω σε μηχανάκι. Είναι σκληρό ναρκωτικό το καζίνο. Δεν οδηγεί πουθενά. Γιατί δεν χαρίζει ποτέ, αλλά δανείζει. Εδώ άνθρωποι κοιμούνται στον δρόμο και εμείς να τρώμε τα χρήματα που μας δίνει ο Θεός εκεί; Όχι αγάπη μου. Εγώ έτσι ξύπνησα και είπα «τέρμα».Είμαι πια μια χαρά με το παιδί μου, γιατί εκείνη την περίοδο είχαμε έρθει σε μεγάλη ρήξη, είμαι μια χαρά στη δουλειά μου, αλλά και στις σχέσεις μου με τους υπόλοιπους ανθρώπους. Δεν θέλω κάτι άλλο.

http://www.zappit.gr/stories/Antzela-Dh ... zogo/40976
stelios
Δημοσιεύσεις: 85030
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 30, 2011 4:09 pm

Re: Άντζελα Δημητρίου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από stelios »

Σε άλλο σημείο της συνέντευξης της αναφερόμενη στον Στηβ Κακέτση λέει ότι ήταν μια ιδιάζουσα περίπτωση που από τη μία της έδειχνε ένα σωστό δρόμο και από την άλλη την οδηγούσε κατευθείαν στον γκρεμό και εξηγεί: "Ο πρώτος διδάξας του καζίνο ήταν αυτός. Όταν αγαπάς έναν άνθρωπο, δεν τον πας στις λέσχες ούτε του μαθαίνεις να παίζει ζάρια, χαρτιά και στο καζίνο. Δεν τον γκρεμίζεις και τον καταστρέφεις γιατί έτσι θέλεις..."
http://www.toratora.gr/96649i-angela-di ... ton-tzogo/
I like people too much or not at all.
stelios
Δημοσιεύσεις: 85030
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 30, 2011 4:09 pm

Re: Άντζελα Δημητρίου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από stelios »

H Άντζελα Δημητρίου αποκαλύπτει την πραγματική της ηλικία

Έχει κάνει μπότοξ; Πώς διατηρείται;

Η Άντζελα Δημητρίου παραχώρησε συνέντευξη στο περιοδικό «EΓΩ» και δεν δίστασε να αποκαλύψει τη πραγματική της ηλικία και πως διατηρείται. Ενώ, παράλληλα εξομολογήθηκε πως έχει κάνει πλαστικά αλλά και μπότοξ.

Διαβάστε απόσπασμα από τη συνέντευξή της:

-Δεν σε πειράζει να λες την ηλικία σου;

«Γιατί να μην την πω; Δεν έχω πρόβλημα. Είμαι γεννημένη το 1954. Δεν έχω να κρύψω κάτι. Ό,τι ήταν να ζήσω το έχω ζήσει. Είμαι 61. Και; Φαίνομαι; Μου αρέσει. Που τους πείραξε λοιπόν; Τους ενοχλώ όμως. Σου λένε «Δεν μπορεί! Δεν γίνεται. Είναι αλώβητη. Δεν παθαίνει τίποτα». Καλά κάνω. Δικαίωμά μου είναι. Ας μπορούν να το κάνουν και εκείνοι. Εγώ έχω τη δύναμη να το κάνω. Έχω μαλώσει με το χρόνο. Δεν θα μεγαλώσω άλλο, θα μείνω εκεί. Τι τους νοιάζει;».

-Έχουν πει ότι έχεις παραμορφωθεί από τις πλαστικές.

«Αν ίσχυε αυτό, δεν θα ήμουν έτσι. Άλλες παραμορφώνονται και είναι πρησμένες σαν να τις έχουν τσιμπήσει μέλισσες στα χείλη και το πρόσωπο. Βλέπεις πως είμαι. Τους έχει φάει η ζήλια».

-Είσαι 61 ετών. Πως διατηρείσαι;

«Προσέχω τη διατροφή μου,γυμνάζομαι, κάνω πράγματα για εμένα. Μπορεί να είναι μεσοθεραπεία, μια καλή κρέμα, μια μάσκα,διάφορα. Μετρά επίσης ότι είμαι καλά μέσα μου».

-Πλαστική έχεις κάνει;

«Πώς δεν έχω κάνει. Στη μύτη μου. Τι σημαίνει αυτό; Δεν μου λέει τίποτα. Μπορεί να κάνεις πλαστική και να μην πετύχει, με αποτέλεσμα να παραμορφωθείς. Καλύτερα να προτιμάς εναλλακτικά πράγματα. Η ιατρική έχει προχωρήσει».

http://www.e-volos.gr/el/diafora/h_antz ... ikia_.html
I like people too much or not at all.
Άβαταρ μέλους
panosif
Δημοσιεύσεις: 42533
Εγγραφή: Τρί Μαρ 09, 2010 11:09 pm

Re: Άντζελα Δημητρίου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από panosif »

Εγώ! Weekly
Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
ΜΑΓΔΑ
Δημοσιεύσεις: 9107
Εγγραφή: Κυρ Φεβ 08, 2004 12:05 am

Re: Άντζελα Δημητρίου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΜΑΓΔΑ »

Εικόνα

Άντζελα ΘΕΑ! Καινούργιο συκώτι κάνουμε από τα γέλια! :hysterical: :hysterical: :hysterical: :hysterical:
Life is a RollerCoaster...
Άβαταρ μέλους
nikospaok
Δημοσιεύσεις: 10776
Εγγραφή: Δευ Οκτ 06, 2008 3:52 pm
Τοποθεσία: thessaloniki

Re: Άντζελα Δημητρίου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nikospaok »

Θεαρα
Άβαταρ μέλους
fylakas_aggelos
Δημοσιεύσεις: 10858
Εγγραφή: Πέμ Νοέμ 01, 2012 1:50 pm

Re: Άντζελα Δημητρίου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από fylakas_aggelos »

Ας είχα τα χρήματά της,και δεν θα με ένοιαζε αν είχα το μυαλό της!
ΛΟΓΙΑ ΠΟΥ ΚΑΙΝΕ...
stelios
Δημοσιεύσεις: 85030
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 30, 2011 4:09 pm

Re: Άντζελα Δημητρίου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από stelios »

Πόσο να γελάσεις πια και με τα λάθη μιας γυναίκας που έχει δημόσια παραδεχτεί
πως οι συνθήκες της ζωής δεν την βοήθησαν ώστε να τελειώσει το σχολείο;
Αν τα έλεγε αυτά η γιαγιά μας στο χωριό θα τα βρίσκαμε χαριτωμένα φαντάζομαι.Καταλαβαίνω πως είναι η Άντζελα και είναι αλλιώς.
Κακίες χαίρομαι που δεν λέει πια για συναδέλφους της και αυτά δεν με ενοχλούν καθόλου από την Άντζελα. :biggrin:
I like people too much or not at all.
Απάντηση