Άντζελα Δημητρίου

Επιλέξτε για να συζητήσετε θέματα που αφορούν την ελληνική pop ή λαϊκή μουσική σκηνή...
Άβαταρ μέλους
panosif
Δημοσιεύσεις: 42552
Εγγραφή: Τρί Μαρ 09, 2010 11:09 pm

Re: Άντζελα Δημητρίου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από panosif »

NARKOTIKO
Δημοσιεύσεις: 7107
Εγγραφή: Τρί Νοέμ 29, 2005 1:56 am

Re: Άντζελα Δημητρίου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από NARKOTIKO »

Και παραμορφωμένη και σιχαμενη
Πόσο προκλητικό να λέει ότι έχει κάνει πάνω από 15 εκτρώσεις
Ψυχή για τα σίδερα...
stelios
Δημοσιεύσεις: 85030
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 30, 2011 4:09 pm

Re: Άντζελα Δημητρίου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από stelios »

panosif έγραψε:
Να λες Άντζελα μου ότι είχες μείνει μαζί του έγκυος 4 φορές και δεν τα κρατήσατε και παράλληλα να χαμογελάς δεν το δέχομαι.Τραγική εμφάνιση.
I like people too much or not at all.
Άβαταρ μέλους
panosif
Δημοσιεύσεις: 42552
Εγγραφή: Τρί Μαρ 09, 2010 11:09 pm

Re: Άντζελα Δημητρίου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από panosif »

Εικόνα

Από τον Στάθη Πουρουτίδη

Μια επεξεργασμένη φωτογραφία της λίγες μέρες πριν που ανέβασε στο Instagram και τη δείχνει πολλές δεκαετίες νεότερη προκάλεσε πανικό από σχόλια… Αλλά εκείνη δεν μασάει… Έτσι κι αλλιώς η “Lady D” του ελληνικού πενταγράμμου είναι πολλά χρόνια τώρα ένας ορμητικός χείμαρρος που παρασέρνει τα πάντα στο πέρασμά του και δεν τη νοιάζει καθόλου γι’ αυτό. Η Άντζελα Δημητρίου απεχθάνεται πια τις συνεντεύξεις, δίνει όμως μία και μοναδική κατ’ αποκλειστικότητα στο Youweekly.gr και μιλάει για τον τζόγο αλλά και για τα πάθη και τα λάθη της, ενώ δεν διστάζει να πει ότι όλοι οι άντρες της ζωής της την θέλουν πίσω…

-Πώς και έχεις καταφέρει να νικήσεις τον χρόνο;
«Πώς θα μπορώ να είμαι μέσα στα πράγματα αν δείχνω γερασμένη ή αν έχουν κρεμάσει τα μπράτσα μου; Και το πρόσωπό μου θα φτιάξω και τα μποτοξάκια μου κάνω, και όλα τα κάνω. Είμαστε υποχρεωμένοι, εμείς οι μεγάλοι καλλιτέχνες, να σεβαστούμε τη νεολαία που μας φέρνει τον κόσμο και θέλει να μας βλέπει -αν μη τι άλλο- γοητευτικούς. Μόλις ανεβαίνω στην πίστα τα πρώτα λεπτά δεν με ακούνε που τραγουδάω, βλέπουν το παπούτσι μου και τους κοιλιακούς μου.»

-Σε τρομάζει ο χρόνος;
«Μπα… Τον έχω νικήσει αγάπη μου τον χρόνο. Όταν έχεις καλούς συνεργάτες -μακιγιάζ και μαλλιά- και σου κάνουν make up που δείχνει το πρόσωπό σου τέλειο -όχι ότι έχω ατέλειες δηλαδή, αλλά στο αναδεικνύουν περισσότερο- γιατί να φοβηθώ;»

-Έχεις μιλήσει ανοιχτά για τις εκτρώσεις που έχεις κάνει. Έχεις πει για δέκα, αν δεν κάνω λάθος. Πρόσφατα ο Λευτέρης Πανταζής σε συνέντευξή του είπε ότι είχατε κάνει και μία μαζί…
«Έχω κάνει πάνω από δεκαπέντε εκτρώσεις. Δυστυχώς, γιατί έχεις πολλές επιπτώσεις στην υγεία σου, αλλά πάνω απ’ όλα είναι αμαρτία.»

-Μετάνιωσες;
«Όχι, εξάλλου δεν γινόταν διαφορετικά. Για το μόνο πράγμα που μετάνιωσα στη ζωή μου είναι γιατί δεν βρήκα σωστούς πατεράδες για τα παιδιά μου. Ούτε ο πατέρας του Βαγγέλη ήταν σωστός ούτε της Όλγας. ‘Όταν, λοιπόν, δεν έχεις έναν καλό σύζυγο, δουλεύεις μέχρι πέντε μηνών και έχεις το θράσος και την αναίδεια από πάνω να μην αναγνωρίσεις ποτέ αυτό το παιδί, τότε είσαι άξιος της μοίρας σου. Και δεν θα σε τιμωρήσω εγώ, υπάρχει Θεία Δίκη που κάποια στιγμή τιμωρεί και δεν συγχωρεί.»

http://www.youweekly.gr/news/exw-kanei- ... -ellinida/

Εικόνα
Εικόνα

-Πάθη είχες;
«Πολλά, πάρα πολλά.»

-Και πώς κατάφερες να τα δαμάσεις;
«Με το χέρι της Παναγίας.»

-Είναι δύσκολο να το καταφέρεις γιατί έχεις μιλήσει για το πάθος που είχες με τον τζόγο…
«Είναι δύσκολο. Αντιλαμβάνεσαι, όμως, κάποια στιγμή ότι εξαιτίας του έχεις καταστρέψει την υγεία σου, την προσωπικότητά σου και -το βασικότερο- την τσέπη σου, οπότε συνέρχεσαι και λες ότι δεν υπάρχει λόγος να το συνεχίσεις.»

-Τη δήλωση του Απόστολου Γκλέτσου πώς την σχολιάζεις που είπε ότι έχει πάει με άντρα;
«Πού ξέρεις; Κι εγώ μπορεί να έχω πάει με γυναίκα…»

-Έχεις πάει;
«Υποθετικά το λέω. Δεν μ’ ενδιαφέρει τι κάνει ο καθένας στο κρεβάτι του ή τι λέει. Εμένα μ’ ενδιαφέρει η ψυχή του.»

Περισσότερα στο You που κυκλοφορεί.

http://www.youweekly.gr/news/meta-ton-g ... a-petaxei/
stelios
Δημοσιεύσεις: 85030
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 30, 2011 4:09 pm

Re: Άντζελα Δημητρίου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από stelios »

Ολόκληρη η συνέντευξη της στο Όλα στο web του αντ1.
http://www.antenna.gr/webtv/watch?cid=% ... c_r_c6c%3d
I like people too much or not at all.
stelios
Δημοσιεύσεις: 85030
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 30, 2011 4:09 pm

Re: Άντζελα Δημητρίου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από stelios »

NARKOTIKO έγραψε:
Πόσο προκλητικό να λέει ότι έχει κάνει πάνω από 15 εκτρώσεις
Συμφωνώ.
Εικόνα
I like people too much or not at all.
Chronisgreek
Δημοσιεύσεις: 10833
Εγγραφή: Παρ Μαρ 17, 2006 12:45 pm

Re: Άντζελα Δημητρίου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Chronisgreek »

eleos! kanei oti mporei gia na trabhksei ta fota panw ths... den pisteyw na pistepse kaneis oti ekane 4eis ektrwseis k bale...
apla eixe etoimh thn apanthsh gia na episkiasei ton pantazh k na asxolh8oun mazi ths... :tourta:
NARKOTIKO
Δημοσιεύσεις: 7107
Εγγραφή: Τρί Νοέμ 29, 2005 1:56 am

Re: Άντζελα Δημητρίου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από NARKOTIKO »

Τι 4 καλέ;;; Πάνω από 15 λεειοτι έχει κάνει


Το ειχε ξαναπει πιο παλια
Ψυχή για τα σίδερα...
neereaux
Δημοσιεύσεις: 12276
Εγγραφή: Παρ Ιουν 28, 2013 4:22 pm

Re: Άντζελα Δημητρίου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από neereaux »

Γιατί είναι προκλητικό;
Chronisgreek
Δημοσιεύσεις: 10833
Εγγραφή: Παρ Μαρ 17, 2006 12:45 pm

Re: Άντζελα Δημητρίου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Chronisgreek »

NARKOTIKO έγραψε:Τι 4 καλέ;;; Πάνω από 15 λεειοτι έχει κάνει


Το ειχε ξαναπει πιο παλια
4 gia ton pantazh lew pou eipe sto ola
NARKOTIKO
Δημοσιεύσεις: 7107
Εγγραφή: Τρί Νοέμ 29, 2005 1:56 am

Re: Άντζελα Δημητρίου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από NARKOTIKO »

neereaux έγραψε:Γιατί είναι προκλητικό;
Δεν είναι προκλητικό να λες ότι έχεις σταματήσει πάνω από 15 εγκυμοσυνες;Έχεις δει βίντεο με τη διαδικασία και τι συμβαίνει στο έμβρυο;

Μπορώ να καταλάβω μία γυναίκα που δε θέλε να συνεχίσει μία εγκυμοσύνη για ΠΟΛΥ σοβαρούς λόγους (και πάλι είναι τόσο κρίμα ενώ θα μπορούσε να το μεγαλώσει κάποιος άλλος άνθρωπος ..)



Επίσης άλλες γυναίκες δεν έχουν καταφέρει να γίνουν μάνες και το προσπαθούν με διάφορους τρόπους και βασανίζονται..δεν ειναι προκλητικό να λες ότι έχεις σκοτώσει πάνω από 15 έμβρυα επειδή πάνω στη κ@υλα και τη μαστουρα σου δε χρησιμοποιείς προφυλακτικο;
Ψυχή για τα σίδερα...
neereaux
Δημοσιεύσεις: 12276
Εγγραφή: Παρ Ιουν 28, 2013 4:22 pm

Re: Άντζελα Δημητρίου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από neereaux »

NARKOTIKO έγραψε:
neereaux έγραψε:Γιατί είναι προκλητικό;
Δεν είναι προκλητικό να λες ότι έχεις σταματήσει πάνω από 15 εγκυμοσυνες;Έχεις δει βίντεο με τη διαδικασία και τι συμβαίνει στο έμβρυο;

Μπορώ να καταλάβω μία γυναίκα που δε θέλε να συνεχίσει μία εγκυμοσύνη για ΠΟΛΥ σοβαρούς λόγους (και πάλι είναι τόσο κρίμα ενώ θα μπορούσε να το μεγαλώσει κάποιος άλλος άνθρωπος ..)


Επίσης άλλες γυναίκες δεν έχουν καταφέρει να γίνουν μάνες και το προσπαθούν με διάφορους τρόπους και βασανίζονται..δεν ειναι προκλητικό να λες ότι έχεις σκοτώσει πάνω από 15 έμβρυα επειδή πάνω στη κ@υλα και τη μαστουρα σου δε χρησιμοποιείς προφυλακτικο;
Μωρέ καταλαβαίνω τι θες να πεις... τράγικο και κάκιστο χαρακτήρα δείχνει για μένα όλο αυτό .. αλλά ειδικά για το δεύτερο τι να κάνουμε..κάποιοι έχουν τύχη κάποιοι όχι..Να μη το πει για να μη ζηλέψουν οι άλλες; Κάποια ζευγάρια κάνουν παιδιά κάποια δεν κάνουν .. δε θα σταματήσει να μιλάει ο κόσμος για εγκυμοσύνες ή για παιδιά επειδή κάποιοι δε μπορούν να αποκτήσουν παιδιά.
NARKOTIKO
Δημοσιεύσεις: 7107
Εγγραφή: Τρί Νοέμ 29, 2005 1:56 am

Re: Άντζελα Δημητρίου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από NARKOTIKO »

Ναι βρε δεν είπα να μη μιλαει κανείς για τέτοια θέματα :lol: αλλά εντάξει το είπε μία φορά ας το αφήσει το θέμα.. Aσε που αυτή τελικά και που έγινε μάνα ,το ένα της παιδί αν δε κάνω λάθος δε θέλει να τη βλέπει και την Ολια Ολγα την έβγαλε στην Τατιάνα για να πει ότι το παιδί της παίρνει ναρκωτικά κτλ για να είναι στην επικαιρότητα η ίδια..οπότε αποδείχθηκε και αποτυχημένη μάνα :fan: για γιαγιά θα δειξει :fan:

Πιο καλά να μας πει ποιον πρώην της έπιασε με άνδρα :fan:
Ψυχή για τα σίδερα...
neereaux
Δημοσιεύσεις: 12276
Εγγραφή: Παρ Ιουν 28, 2013 4:22 pm

Re: Άντζελα Δημητρίου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από neereaux »

NARKOTIKO έγραψε:Ναι βρε δεν είπα να μη μιλαει κανείς για τέτοια θέματα :lol: αλλά εντάξει το είπε μία φορά ας το αφήσει το θέμα.. Aσε που αυτή τελικά και που έγινε μάνα ,το ένα της παιδί αν δε κάνω λάθος δε θέλει να τη βλέπει και την Ολια Ολγα την έβγαλε στην Τατιάνα για να πει ότι το παιδί της παίρνει ναρκωτικά κτλ για να είναι στην επικαιρότητα η ίδια..οπότε αποδείχθηκε και αποτυχημένη μάνα :fan: για γιαγιά θα δειξει :fan:

Πιο καλά να μας πει ποιον πρώην της έπιασε με άνδρα :fan:

H Όλια έχει ομως 4 διπλώματα (μαζί με το δίπλωμα οδήγησης) ... εμείς τι κάνουμε είναι το θέμα.
NARKOTIKO
Δημοσιεύσεις: 7107
Εγγραφή: Τρί Νοέμ 29, 2005 1:56 am

Re: Άντζελα Δημητρίου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από NARKOTIKO »

Γιατί καλέ τι έχουμε εμείς; :fan:
Ψυχή για τα σίδερα...
ADAM2
Δημοσιεύσεις: 92789
Εγγραφή: Δευ Οκτ 04, 2004 9:29 pm
Τοποθεσία: Internet
Επικοινωνία:

Re: Άντζελα Δημητρίου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ADAM2 »

Πως έγινε έτσι, κι έλεγα δε γίνεται να τραβηχτεί κι άλλο! Όμως το έκανε..
Οι δηλώσεις της ασχολίαστες.
Nothing lasts forever but the earth and sky
Άβαταρ μέλους
panosif
Δημοσιεύσεις: 42552
Εγγραφή: Τρί Μαρ 09, 2010 11:09 pm

Re: Άντζελα Δημητρίου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από panosif »


:fan:
Άβαταρ μέλους
killbill
Δημοσιεύσεις: 8162
Εγγραφή: Τρί Ιούλ 14, 2009 1:14 pm

Re: Άντζελα Δημητρίου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από killbill »

:hysterical:
ADAM2
Δημοσιεύσεις: 92789
Εγγραφή: Δευ Οκτ 04, 2004 9:29 pm
Τοποθεσία: Internet
Επικοινωνία:

Re: Άντζελα Δημητρίου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ADAM2 »

:hysterical: :surprised: :hysterical:
Nothing lasts forever but the earth and sky
Άβαταρ μέλους
nikospaok
Δημοσιεύσεις: 10776
Εγγραφή: Δευ Οκτ 06, 2008 3:52 pm
Τοποθεσία: thessaloniki

Re: Άντζελα Δημητρίου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nikospaok »

Θεαρα οπως παντα!!!
Απάντηση