Νότης Σφακιανάκης

Επιλέξτε για να συζητήσετε θέματα που αφορούν την ελληνική pop ή λαϊκή μουσική σκηνή...
Άβαταρ μέλους
Johny-rex
Δημοσιεύσεις: 120
Εγγραφή: Σάβ Απρ 16, 2016 7:37 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Johny-rex »

Παιδιά μια ερώτηση, επειδή έχω πάθει πλάκα με την Γεωργία Μαυρουδή :love_you: (την είδα πρόσφατα live με τον Δάντη), ξέρετε πέρα απ το 2008 ποιές άλλες σαιζόν ήταν με τον Άρχοντα?
sotirakos
Δημοσιεύσεις: 529
Εγγραφή: Τρί Ιουν 21, 2016 11:53 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sotirakos »

Απολαύστε Ελεύθερα...

https://www.aegeanews.gr/news/lifestyle ... kazi-live/
Άβαταρ μέλους
SFAKattack10
Δημοσιεύσεις: 2089
Εγγραφή: Τρί Αύγ 10, 2010 5:19 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από SFAKattack10 »

Με τέτοια ψέματα και λαλακιες πιστεύουν ότι θα κάνουν κακό στο σχήμα; :fryingpan:
Άβαταρ μέλους
ilias16
Δημοσιεύσεις: 816
Εγγραφή: Κυρ Αύγ 09, 2015 8:30 pm
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ilias16 »

Χθες ήταν και η Σόφη Παππά στο μαγαζί.Ανέβηκε στο Δίνει τα φιλιά,μετά λουλουδιών,να χαιρετήσει τον Νότη ο οποίος την προσφώνησε με κοπλιμέντα για το ταλέντο της και φωνητικά και μουσικά...(επίσης κάτι την ρώτησε σε σοβαρό ύφος,για την Παπαρούνα,κρυφά απ'το κοινό όμως)...το μαγαζί τάπα και χθες...
Να'ρθεις ξανά ΧΑΡΑΜΑΤΑ.......
Tsachno21
Δημοσιεύσεις: 320
Εγγραφή: Παρ Σεπ 14, 2018 7:15 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Tsachno21 »

ilias16 έγραψε: Κυρ Ιαν 06, 2019 1:35 pm Χθες ήταν και η Σόφη Παππά στο μαγαζί.Ανέβηκε στο Δίνει τα φιλιά,μετά λουλουδιών,να χαιρετήσει τον Νότη ο οποίος την προσφώνησε με κοπλιμέντα για το ταλέντο της και φωνητικά και μουσικά...(επίσης κάτι την ρώτησε σε σοβαρό ύφος,για την Παπαρούνα,κρυφά απ'το κοινό όμως)...το μαγαζί τάπα και χθες...
Τι ώρα τελείωσε ο Νοτης;
Άβαταρ μέλους
ilias16
Δημοσιεύσεις: 816
Εγγραφή: Κυρ Αύγ 09, 2015 8:30 pm
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ilias16 »

Tsachno21 έγραψε: Κυρ Ιαν 06, 2019 1:38 pm
ilias16 έγραψε: Κυρ Ιαν 06, 2019 1:35 pm Χθες ήταν και η Σόφη Παππά στο μαγαζί.Ανέβηκε στο Δίνει τα φιλιά,μετά λουλουδιών,να χαιρετήσει τον Νότη ο οποίος την προσφώνησε με κοπλιμέντα για το ταλέντο της και φωνητικά και μουσικά...(επίσης κάτι την ρώτησε σε σοβαρό ύφος,για την Παπαρούνα,κρυφά απ'το κοινό όμως)...το μαγαζί τάπα και χθες...
Τι ώρα τελείωσε ο Νοτης;
Πήγα μόνο πρώτο πρόγραμμα γι'αυτό και το ελλιπές ρεπορτάζ...
Να'ρθεις ξανά ΧΑΡΑΜΑΤΑ.......
johnytzitzi
Δημοσιεύσεις: 776
Εγγραφή: Τετ Σεπ 18, 2013 1:14 am

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από johnytzitzi »

Είδα ένας από τους μετρ έγραψε για χτες 2.200+++ σε story στο Instagram.
Την Παρασκευή είχε 1.100-1.200 άτομα, αν συνεχιστεί έτσι είναι ικανοποιημένοι για τις Παρασκευές τουλάχιστον από ότι μου είπαν.
Ο Νότης είναι με ίωση και μπαίνει στη 2η εβδομάδα αντιβίωσης, μακάρι να μην χειροτερέψει.
Κρύβομαι απ’ τα παιχνίδια τα στημένα
Tsachno21
Δημοσιεύσεις: 320
Εγγραφή: Παρ Σεπ 14, 2018 7:15 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Tsachno21 »

johnytzitzi έγραψε: Δευ Ιαν 07, 2019 12:25 am Είδα ένας από τους μετρ έγραψε για χτες 2.200+++ σε story στο Instagram.
Την Παρασκευή είχε 1.100-1.200 άτομα, αν συνεχιστεί έτσι είναι ικανοποιημένοι για τις Παρασκευές τουλάχιστον από ότι μου είπαν.
Ο Νότης είναι με ίωση και μπαίνει στη 2η εβδομάδα αντιβίωσης, μακάρι να μην χειροτερέψει.
Είναι στα 3 καλύτερα σχήματα της Αθήνας για εμένα μαζί με Ρέμο-Βανδη και Οικονομοπουλο οπότε είναι λογικό να πηγαίνει πολύ καλά.. Πιστεύω μέχρι τέλους δεν θα έχουνε κανένα πρόβλημα από θέμα κόσμου...
sotirakos
Δημοσιεύσεις: 529
Εγγραφή: Τρί Ιουν 21, 2016 11:53 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sotirakos »

Tsachno21 έγραψε: Δευ Ιαν 07, 2019 1:04 am
johnytzitzi έγραψε: Δευ Ιαν 07, 2019 12:25 am Είδα ένας από τους μετρ έγραψε για χτες 2.200+++ σε story στο Instagram.
Την Παρασκευή είχε 1.100-1.200 άτομα, αν συνεχιστεί έτσι είναι ικανοποιημένοι για τις Παρασκευές τουλάχιστον από ότι μου είπαν.
Ο Νότης είναι με ίωση και μπαίνει στη 2η εβδομάδα αντιβίωσης, μακάρι να μην χειροτερέψει.
Είναι στα 3 καλύτερα σχήματα της Αθήνας για εμένα μαζί με Ρέμο-Βανδη και Οικονομοπουλο οπότε είναι λογικό να πηγαίνει πολύ καλά.. Πιστεύω μέχρι τέλους δεν θα έχουνε κανένα πρόβλημα από θέμα κόσμου...
Το Ρεμος-Βανδη ειναι καλο σχημα;;;; Εχουν κοσμο αυτοι;;;;
Tsachno21
Δημοσιεύσεις: 320
Εγγραφή: Παρ Σεπ 14, 2018 7:15 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Tsachno21 »

sotirakos έγραψε: Δευ Ιαν 07, 2019 1:10 am
Tsachno21 έγραψε: Δευ Ιαν 07, 2019 1:04 am
johnytzitzi έγραψε: Δευ Ιαν 07, 2019 12:25 am Είδα ένας από τους μετρ έγραψε για χτες 2.200+++ σε story στο Instagram.
Την Παρασκευή είχε 1.100-1.200 άτομα, αν συνεχιστεί έτσι είναι ικανοποιημένοι για τις Παρασκευές τουλάχιστον από ότι μου είπαν.
Ο Νότης είναι με ίωση και μπαίνει στη 2η εβδομάδα αντιβίωσης, μακάρι να μην χειροτερέψει.
Είναι στα 3 καλύτερα σχήματα της Αθήνας για εμένα μαζί με Ρέμο-Βανδη και Οικονομοπουλο οπότε είναι λογικό να πηγαίνει πολύ καλά.. Πιστεύω μέχρι τέλους δεν θα έχουνε κανένα πρόβλημα από θέμα κόσμου...
Το Ρεμος-Βανδη ειναι καλο σχημα;;;; Εχουν κοσμο αυτοι;;;;
Πήγα φίλε μου και πραγματικά εντυπωσιαστηκα όχι τόσο με τον Ρέμο διότι ξέρουμε την αξία του λίγο πολύ αλλά πιο πολύ με την βανδη που δεν την είχα και τόσο πολύ σε εκτίμηση.. Νομίζω χάσαμε πολύ ωραίο σχήμα πριν από λίγα χρόνια που έφυγε η Βανδή η οποία έτσι όπως την είδα είναι 2 κλασεις πάνω από Παολα.. Από κόσμο ήτανε γεμάτο στο τεράστιο Αθηνών Αρένα.. Σάββατο πήγα.. Νομίζω πάνε καλά γενικά...
DimitrisGk
Δημοσιεύσεις: 47
Εγγραφή: Πέμ Απρ 19, 2018 6:38 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από DimitrisGk »

Κρύβομαι από τους άλλους και απο μένα
Άβαταρ μέλους
SFAKattack10
Δημοσιεύσεις: 2089
Εγγραφή: Τρί Αύγ 10, 2010 5:19 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από SFAKattack10 »

ή το γεγονός ότι ο τελευταίος δίσκος του Σφακιανάκη έκανε τις περισσότερες φυσικές πωλήσεις για το 2018;
... αυτο μαλλον ενοχλησε πολλους.
Άβαταρ μέλους
ilias16
Δημοσιεύσεις: 816
Εγγραφή: Κυρ Αύγ 09, 2015 8:30 pm
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ilias16 »

Προτεινόμενο άρθρο στο ήδη υπάρχον με τίτλο
"Ο Νότης Σφακιανάκης κυκλοφορεί νέο δίσκο με μια mainstream δισκογραφική εταιρεία, αλλά κανείς δεν νοιάζεται"...το οποίο δημοσιεύθηκε στις 10.4.2018...

Χαχαχαχα ευτυχώς ο κύριος-κυρία κατ' εμέ που έγραψε εκείνο το άρθρο δεν έγινε μέντιουμ.Δεν θα είχε πολύ μέλλον στον κλάδο.Εκεί στην lifo κάποια στιγμή πρέπει να καταλάβουν ότι Η ΝΤΡΟΠΗ δεν είναι ΔΟΥΛΕΙΑ.
Να'ρθεις ξανά ΧΑΡΑΜΑΤΑ.......
Άβαταρ μέλους
J&B
Δημοσιεύσεις: 834
Εγγραφή: Πέμ Μάιος 01, 2008 1:40 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από J&B »

SFAKattack10 έγραψε: Δευ Ιαν 07, 2019 3:28 am ή το γεγονός ότι ο τελευταίος δίσκος του Σφακιανάκη έκανε τις περισσότερες φυσικές πωλήσεις για το 2018;
... αυτο μαλλον ενοχλησε πολλους.
Είπαμε ΤΟ ΓΛΕΝΤΙ δεν έχει τελειωμό...

Στο Νο.3 για την τελευταία βδομάδα του χρόνου
http://www.ifpi.gr/charts_el.html
Κοιμόμουνα και ξύπνησα μονάχα που τα αντίκρυσα...
Άβαταρ μέλους
Dimitris96
Δημοσιεύσεις: 862
Εγγραφή: Σάβ Ιούλ 28, 2007 12:16 am

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Dimitris96 »

johnytzitzi έγραψε: Δευ Ιαν 07, 2019 12:25 am Ο Νότης είναι με ίωση και μπαίνει στη 2η εβδομάδα αντιβίωσης, μακάρι να μην χειροτερέψει.
Μην μου λες τέτοια φιλε! Έκλεισα εισητηρια για 1.φεβρουαριου... μην μας την κανει παλι :shock: :roll:
Notis Sfakianakis
Tsachno21
Δημοσιεύσεις: 320
Εγγραφή: Παρ Σεπ 14, 2018 7:15 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Tsachno21 »

Dimitris96 έγραψε: Δευ Ιαν 07, 2019 1:39 pm
johnytzitzi έγραψε: Δευ Ιαν 07, 2019 12:25 am Ο Νότης είναι με ίωση και μπαίνει στη 2η εβδομάδα αντιβίωσης, μακάρι να μην χειροτερέψει.
Μην μου λες τέτοια φιλε! Έκλεισα εισητηρια για 1.φεβρουαριου... μην μας την κανει παλι :shock: :roll:
Λογικά μέχρι τότε θα είναι καλά φίλε😁.. Γενικά όλος ο κόσμος είναι με ιώσεις αυτή την περίοδο..
Άβαταρ μέλους
ilias16
Δημοσιεύσεις: 816
Εγγραφή: Κυρ Αύγ 09, 2015 8:30 pm
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ilias16 »

Ο Μουκίδης τι έπαθε πάλι;Τελείωσε το ρευστό για ακόμη μια φορά...;
Να'ρθεις ξανά ΧΑΡΑΜΑΤΑ.......
Άβαταρ μέλους
Dimitris96
Δημοσιεύσεις: 862
Εγγραφή: Σάβ Ιούλ 28, 2007 12:16 am

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Dimitris96 »

ilias16 έγραψε: Δευ Ιαν 07, 2019 3:09 pm Ο Μουκίδης τι έπαθε πάλι;Τελείωσε το ρευστό για ακόμη μια φορά...;
Δεν ειναι καλα ο τύπος :hysterical:
Notis Sfakianakis
Notis7Arxontas
Δημοσιεύσεις: 401
Εγγραφή: Σάβ Μαρ 24, 2018 1:39 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Notis7Arxontas »

Τι έγινε παιδιά;
Άβαταρ μέλους
Dimitris96
Δημοσιεύσεις: 862
Εγγραφή: Σάβ Ιούλ 28, 2007 12:16 am

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Dimitris96 »

Notis7Arxontas έγραψε: Δευ Ιαν 07, 2019 6:20 pm Τι έγινε παιδιά;
Ποτέ δεν διάλεξα στη ζωή μου να αποκρύψω την αλήθεια και την πραγματικότητα απο τον κόσμο και τους δικούς μου ανθρώπους,οσο οδυνηρό κι αν ήταν αυτό για μένα, σε αντίθεση με μερικούς πολυδιαφημισμένους “αρσενικούς καλλιτέχνες-άρχοντες” που κάνουν το παγώνι....
ΑΝΤΕ ΝΟΥΜΕΡΑ......
Notis Sfakianakis
Απάντηση