Νότης Σφακιανάκης

Επιλέξτε για να συζητήσετε θέματα που αφορούν την ελληνική pop ή λαϊκή μουσική σκηνή...
Sfakianakisfan
Δημοσιεύσεις: 66
Εγγραφή: Τετ Δεκ 12, 2018 1:04 am
Επικοινωνία:

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Sfakianakisfan »

Καλησπέρα στην ομάδα, το έχετε δει αυτό;
Θα σε περνάνε για τρελή...
GiannisGr
Δημοσιεύσεις: 325
Εγγραφή: Πέμ Μαρ 22, 2018 6:50 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από GiannisGr »

Sfakianakisfan έγραψε: Δευ Δεκ 14, 2020 9:31 pm Καλησπέρα στην ομάδα, το έχετε δει αυτό;
Δεν λέει απολύτως τίποτα λάθος στο συγκεκριμένο
στο χώμα σου Ελλάδα μα εσυ δεν είσαι εδώ
Sfakianakisfan
Δημοσιεύσεις: 66
Εγγραφή: Τετ Δεκ 12, 2018 1:04 am
Επικοινωνία:

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Sfakianakisfan »

Προφανώς, αν το χετε δει ρωτάω γιατί υπήρχε μόνο ενα μικρό απόσπασμα
Θα σε περνάνε για τρελή...
Notis7Arxontas
Δημοσιεύσεις: 399
Εγγραφή: Σάβ Μαρ 24, 2018 1:39 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Notis7Arxontas »

Sfakianakisfan έγραψε: Δευ Δεκ 14, 2020 10:21 pm Προφανώς, αν το χετε δει ρωτάω γιατί υπήρχε μόνο ενα μικρό απόσπασμα
Ναι το είχα στείλει και γω πριν καμιά βδομάδα εδώ πέρα το ίδιο βίντεο. Όχι εκείνο με το μικρό απόσπασμα. Είχα σχολιάσει κιόλας ότι εντελώς 'τυχαία' κυκλοφόρησε αυτές τις μέρες
Άβαταρ μέλους
Scorpion86
Δημοσιεύσεις: 3786
Εγγραφή: Τετ Οκτ 15, 2014 8:20 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Scorpion86 »

Σαν σήμερα το 2014 η συνέντευξη στον Μάρκο Σεφερλή. Συνέντευξη που είχε παραχωρήσει στο διπλανό κτίριο από το Φωταέριο που εμφανιζόταν εκείνο τον χειμώνα με την Πέγκυ. Στον πολυχώρο που είχε κάνει και την παρουσίαση του δίσκου "Μαζί" και γινόταν η εκδήλωση και δίπλα γίνονταν οι τελικές πρόβες για την έναρξη του σχήματος. Μάλιστα, πολύς κόσμος έφυγε από την εκδήλωση μετά και πήγε και στις πρόβες.
Καληνύχτα. Η καρδιά μου σου μιλάει...
Sfakianakisfan
Δημοσιεύσεις: 66
Εγγραφή: Τετ Δεκ 12, 2018 1:04 am
Επικοινωνία:

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Sfakianakisfan »

Notis7Arxontas έγραψε: Δευ Δεκ 14, 2020 10:46 pm
Sfakianakisfan έγραψε: Δευ Δεκ 14, 2020 10:21 pm Προφανώς, αν το έχετε δει ρωτάω γιατί υπήρχε μόνο ένα μικρό απόσπασμα
Ναι το είχα στείλει και γω πριν καμιά βδομάδα εδώ πέρα το ίδιο βίντεο. Όχι εκείνο με το μικρό απόσπασμα. Είχα σχολιάσει κιόλας ότι εντελώς 'τυχαία' κυκλοφόρησε αυτές τις μέρες
Έχεις δίκιο, μου είχε διαφύγει το συγκεκριμένο
Θα σε περνάνε για τρελή...
Άβαταρ μέλους
J&B
Δημοσιεύσεις: 834
Εγγραφή: Πέμ Μάιος 01, 2008 1:40 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από J&B »

Κοιμόμουνα και ξύπνησα μονάχα που τα αντίκρυσα...
Apolitos77
Δημοσιεύσεις: 30
Εγγραφή: Παρ Δεκ 11, 2020 5:11 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Apolitos77 »

Κανένα απολύτως νέο από τον αγαπημένο μας καλλιτέχνη.
Πάνω που είχε συσπειρωθει ο κόσμος και είχε γίνει το θέμα της εβδομάδας - δυστυχώς ο κόσμος αρχίζει και κρυώνει η μάλλον κρυωσε ξανά και ήδη το θέμα έχει ξεχαστεί.
Τουλάχιστον ένα τραγούδι θα ήταν κάτι.. Από το τίποτα όπως λέει σωστά ο ίδιος..
Θα μου πείτε για ποιο λόγο να βγαλει δίσκο??
Για τον λόγο ότι έτσι κρατιεσαι σε στενή επαφή με τον κόσμο και γιατί έτσι διατηρείς αυτό που τόσο όμορφα δημιούργησες.
Δεν γίνεται να μην το νιώθει και ο ίδιος αυτό.. Δεν γίνεται να μην θέλει να επικοινωνήσει με τον κόσμο του.. Κάτι άλλο συμβαίνει φίλοι μου.. Η σιχάθηκε όλο το σύστημα και εμάς τους ίδιους που πάρα ασχοληθήκαμε σε βαθμό κακούργηματος η νιώθει ότι δεν έχει κάτι άλλο να μας πει αφού τα χει πει όλα...κορεσμος λέγεται αυτό.. Δεν θέλω να το χαρακτηρίσω διαφορετικά.
Αλλά αυτή η αίσθηση του να αγοράζεις δίσκο στην πρώτη μέρα της κυκλοφορίας.. Να τον ανοίγεις και να διαβάζεις τα λόγια αυτού του μεγάλου καλλιτέχνη, τα οποία χτυπάνε στην καρδιά μας, μου έχει λείψει.
Το γεγονός ότι ασχολήθηκε με το κοινωνικό τραγούδι και εξέφρασε μέσω αυτού πολλές από τις ανησυχίες που μας ανησυχούν, αυτό τον έκανε μεγάλο στα μάτια μου.
Βγαλε έναν δίσκο και ας είναι μόνο κοινωνικά ρε νοτη.. Τι άλλο να πούμε
tsakir1
Δημοσιεύσεις: 84
Εγγραφή: Πέμ Νοέμ 28, 2019 11:37 am

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από tsakir1 »

Πλεον νομιζω ειναι ολοφανερο !
Υπαρχει κορεσμος,και δεν υπαρχει ορεξη για δημιουργια!
Αυτη η ελλειψη επικοινωνιας με τον κοσμο του,αγγιζει και τα ορια της αχαριστιας.
Η συνεπεια ειναι μια εννοια η οποια δεν υπαρχει πλεον για τον Νοτη.
Ειναι ασυνεπης !
Δεν περιμενα οτι θα εβγαζε δισκο τωρα,ουτε καν τραγουδι,αλλα η αληθεια ειναι οτι περιμενα να δω μια κινητικοτητα....πραγμα που ουτε αυτο συνεβη!
Ο κοσμος ζεσταθηκε,αλλα το timing χαθηκε.
Οπως φαινεται ουτε και η δισκογραφικη του εταιρεια κινητοποιηθηκε.
Κριμα πραγματικα,γιατι αυτος ο κοσμος αξιζει κατι παραπανω απο αυτο..
Ειναι εκει τοσα χρονια!!!
Σταθηκε εκει,ακομα και στο μεγαλυτερο σφαλμα του !(Στην δημοσια στηριξη ενος κομματος)
Βλεπετε,δεν λεω το ονομα του κομματος,καθως εμενα με ενοχλησε η αλλαγη απο το "ανενταχτος","δεν εχω χρωμα" κλπ στο πηγα και ψηφισα τους ταδε,και αξιζουν την στηριξη οι ταδε !
Εκει επεσε αρκετα στα δικα μου ματια,και ξενερωσε πολλους!
Αυτος ο κοσμος αξιζει πολλα Νοτη,να το θυμασαι παντα!
Notis21
Δημοσιεύσεις: 162
Εγγραφή: Τρί Ιούλ 28, 2020 9:11 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Notis21 »

Νομίζω ότι ο Νοτης έχει μείνει μείνει πίσω στην αντίληψη των πραγμάτων όσο αναφορά την δισκογραφία..Για παράδειγμα είναι γνωστό ότι δεν ασχολείται ΚΑΘΟΛΟΥ με το YouTube και το Spotify που είναι τα σημερινά δισκοπωλεία..Ολοι οι καλλιτέχνες πλέον εκεί "βγάζουν" τους δίσκους τους..Και ερχόμαστε λοιπόν στον Νότη..Εγω θεωρώ ότι πιστεύει πως με τα νυχτερινά κέντρα κλειστά όπως και τα δισκοπωλεία ένας ενδεχόμενος νέος δίσκος θα πάει απατος και δεν υπάρχει λόγος να βγει..Εγω αυτός πιστεύω ότι είναι ο λογος..
Άβαταρ μέλους
Dimitris96
Δημοσιεύσεις: 862
Εγγραφή: Σάβ Ιούλ 28, 2007 12:16 am

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Dimitris96 »

Notis21 έγραψε: Πέμ Δεκ 17, 2020 7:47 pm Νομίζω ότι ο Νοτης έχει μείνει μείνει πίσω στην αντίληψη των πραγμάτων όσο αναφορά την δισκογραφία..Για παράδειγμα είναι γνωστό ότι δεν ασχολείται ΚΑΘΟΛΟΥ με το YouTube και το Spotify που είναι τα σημερινά δισκοπωλεία..Ολοι οι καλλιτέχνες πλέον εκεί "βγάζουν" τους δίσκους τους..Και ερχόμαστε λοιπόν στον Νότη..Εγω θεωρώ ότι πιστεύει πως με τα νυχτερινά κέντρα κλειστά όπως και τα δισκοπωλεία ένας ενδεχόμενος νέος δίσκος θα πάει απατος και δεν υπάρχει λόγος να βγει..Εγω αυτός πιστεύω ότι είναι ο λογος..
:hysterical: :hysterical: :hysterical: :hysterical:
:hysterical:

Συγνώμη αλλα τι άλλο θα διαβασω εδω μεσα;
Ακομα να καταλάβετε μερικοί πως λειτουργεί και πως νιώθει ο αγαπημένος σας καλλιτέχνης ;
Εδω ο κοσμος χάνει της δουλειές του καίγεται στην κυριολεξία και ο Νότης θέλετε να βγάλει χορευτικά;;
Ούτε για πλάκα ρε παιδιά σοβαρευτείτε λιγο !
Αν δεν υπήρχε το θέμα με τον κορονοϊο ο τελευταιος δίσκος της τριλογιας θα κυκλοφορούσε αυτες της μέρες.
Αλλα πλέον μην περιμένετε δισκο τους επόμενους 6-9 μηνες.
Notis Sfakianakis
Άβαταρ μέλους
J&B
Δημοσιεύσεις: 834
Εγγραφή: Πέμ Μάιος 01, 2008 1:40 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από J&B »

Άπατος δεν θα πάει, απλά ένας δίσκος λειτουργεί σαν προμο για το νυκτερινό κέντρο, κακά τα ψέμματα. Από την στιγμή που δεν εμφανίζεται κάπου λόγω της κατάστασης δεν έχει νόημα.
Βέβαια Dimitris96 μιλάμε για 3 χρόνια αναμονής. Θα έπρεπε να έχει κυκλοφορήσει έστω ένα τραγούδι από πέρσι.
Όπως και να έχει δεν υπάρχει δικαιολογία το αποτέλεσμα, όποτε και αν έρθει, πρέπει να έιναι 7/7... Οτιδήποτε κάτω από αυτό θα είναι απαράδεκτον.
Κοιμόμουνα και ξύπνησα μονάχα που τα αντίκρυσα...
Notis21
Δημοσιεύσεις: 162
Εγγραφή: Τρί Ιούλ 28, 2020 9:11 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Notis21 »

Dimitris96 έγραψε: Πέμ Δεκ 17, 2020 8:17 pm
Notis21 έγραψε: Πέμ Δεκ 17, 2020 7:47 pm Νομίζω ότι ο Νοτης έχει μείνει μείνει πίσω στην αντίληψη των πραγμάτων όσο αναφορά την δισκογραφία..Για παράδειγμα είναι γνωστό ότι δεν ασχολείται ΚΑΘΟΛΟΥ με το YouTube και το Spotify που είναι τα σημερινά δισκοπωλεία..Ολοι οι καλλιτέχνες πλέον εκεί "βγάζουν" τους δίσκους τους..Και ερχόμαστε λοιπόν στον Νότη..Εγω θεωρώ ότι πιστεύει πως με τα νυχτερινά κέντρα κλειστά όπως και τα δισκοπωλεία ένας ενδεχόμενος νέος δίσκος θα πάει απατος και δεν υπάρχει λόγος να βγει..Εγω αυτός πιστεύω ότι είναι ο λογος..
:hysterical: :hysterical: :hysterical: :hysterical:
:hysterical:

Συγνώμη αλλα τι άλλο θα διαβασω εδω μεσα;
Ακομα να καταλάβετε μερικοί πως λειτουργεί και πως νιώθει ο αγαπημένος σας καλλιτέχνης ;
Εδω ο κοσμος χάνει της δουλειές του καίγεται στην κυριολεξία και ο Νότης θέλετε να βγάλει χορευτικά;;
Ούτε για πλάκα ρε παιδιά σοβαρευτείτε λιγο !
Αν δεν υπήρχε το θέμα με τον κορονοϊο ο τελευταιος δίσκος της τριλογιας θα κυκλοφορούσε αυτες της μέρες.
Αλλα πλέον μην περιμένετε δισκο τους επόμενους 6-9 μηνες.
Δεν βγαινει ο δίσκος επειδή χάνει τις δουλειές του ο κόσμος;Συγγνώμη αλλά μόνο ως αστείο μπορώ να πάρω αυτό που είπες..Με αυτή την λογική ας αποσυρθεί και ο Νότης και κάθε άλλος τραγουδιστής και ας απαγορευτούν τα χορευτικά τραγούδια..Προφανώς και δεν είναι αυτός ο λογος..Και άλλες εποχές έχανε ο κόσμος τις δουλειές του και ο Νότης εβγαζε δίσκους με χορευτικά -και καλά έκανε-..Επίσης ξέρω πως λειτουργεί ο Νότης και γι αυτό ανέφερα ποιος θεωρώ ότι είναι ο συλλογισμός του..Όμως το ότι ξέρουμε ότι ο Νότης έχει μια απόλυτη στάση σε αυτό το κομμάτι δεν σημαίνει ότι λειτουργεί σωστά αφου οι εποχές αλλάζουν και αν θες να συνεχίσεις να είσαι μέσα στα πράγματα πρέπει να προσαρμόζεσαι(με μέτρο βεβαια).
tsakir1
Δημοσιεύσεις: 84
Εγγραφή: Πέμ Νοέμ 28, 2019 11:37 am

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από tsakir1 »

Παιδια αν ειναι δυνατον να λεμε οτι ο Νοτης δεν βγαζει τραγουδια επειδη ο κοσμος χανει τις δουλειες του !!!!
Παμε να δικαιολογησουμε τα αδικαιολογητα !!!
3 χρονια πανε απο το το ερωτικον !!!
3 χρονια !!!!!!!!!!
Ποιος επαγγελματισμος ;;;
Που ειναι η εταιρεια ;
Υπαρχει εταιρεια τελικα ;
Πολλα λαθη παιδια απο τον Νοτη !
Ειχαμε στα χερια μας το ζειμπεκικο της χρονιας,που το παρουσιασε προχειρα στην Γερμανου,και η γερμανου ειχε μεινει με το στομα ανοιχτο,και ειπε 'σφακιανακικο ζειμπεκικο',στο μαγαζι το ελεγε και ανατριχιαζες,γιατι μας ειχε λειψει ενα ζειμπεκικο απο το στομα του Αρχοντα....και τελικα το μπασταρδεψανε και το χαλασανε !!!
Ολοι εδω μεσα χρειαζομαστε την επιστροφη του !!!!
Αλλα μην ακουμε και φτηνες δικαιολογιες !!!
Πολεμο του κανανε παντα,απωλειες ειχε και στο παρελθον...
Αδερφος του,παζουζου,αλλα επεστρεφε αμεσα και ηταν δημιουργικος !!!
Πλεον βιωνουμε μια χρονια στασιμοτητα!!!
Με τον κοσμο σου πρεπει να κρατας μια επαφη...ειναι υποχρεωση ενος καλλιτεχνη !!!
Δεν θες καναλια ;;;
Βγες στο youtube !!!
Μιλα με τους official να γινει μια live μεταδοση στα social !!!
Δειξε μας κατι μεσα απο το στουντιο ...
Κανε κατι βρε αδερφε !!!!!!
Εγινε και αυτη η ιστορια και πανω που καυ...σαμε παλι,συνεχιζεις την αποχη ;;;;
Νοτη αγορι μου ξυπνα και επικοινωνησε με τον κοσμο σου με καποιο τροπο !!!!!!!!!!!!
Εσεις εκει στην πανικ,ΞΥΠΝΑΤΕ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕ !!!!!!
Trelos Notikos 2019
Δημοσιεύσεις: 266
Εγγραφή: Τρί Δεκ 24, 2019 4:47 am

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Trelos Notikos 2019 »

tsakir1 έγραψε: Παρ Δεκ 18, 2020 12:45 am Παιδια αν ειναι δυνατον να λεμε οτι ο Νοτης δεν βγαζει τραγουδια επειδη ο κοσμος χανει τις δουλειες του !!!!
Παμε να δικαιολογησουμε τα αδικαιολογητα !!!
3 χρονια πανε απο το το ερωτικον !!!
3 χρονια !!!!!!!!!!
Ποιος επαγγελματισμος ;;;
Που ειναι η εταιρεια ;
Υπαρχει εταιρεια τελικα ;
Πολλα λαθη παιδια απο τον Νοτη !
Ειχαμε στα χερια μας το ζειμπεκικο της χρονιας,που το παρουσιασε προχειρα στην Γερμανου,και η γερμανου ειχε μεινει με το στομα ανοιχτο,και ειπε 'σφακιανακικο ζειμπεκικο',στο μαγαζι το ελεγε και ανατριχιαζες,γιατι μας ειχε λειψει ενα ζειμπεκικο απο το στομα του Αρχοντα....και τελικα το μπασταρδεψανε και το χαλασανε !!!
Ολοι εδω μεσα χρειαζομαστε την επιστροφη του !!!!
Αλλα μην ακουμε και φτηνες δικαιολογιες !!!
Πολεμο του κανανε παντα,απωλειες ειχε και στο παρελθον...
Αδερφος του,παζουζου,αλλα επεστρεφε αμεσα και ηταν δημιουργικος !!!
Πλεον βιωνουμε μια χρονια στασιμοτητα!!!
Με τον κοσμο σου πρεπει να κρατας μια επαφη...ειναι υποχρεωση ενος καλλιτεχνη !!!
Δεν θες καναλια ;;;
Βγες στο youtube !!!
Μιλα με τους official να γινει μια live μεταδοση στα social !!!
Δειξε μας κατι μεσα απο το στουντιο ...
Κανε κατι βρε αδερφε !!!!!!
Εγινε και αυτη η ιστορια και πανω που καυ...σαμε παλι,συνεχιζεις την αποχη ;;;;
Νοτη αγορι μου ξυπνα και επικοινωνησε με τον κοσμο σου με καποιο τροπο !!!!!!!!!!!!
Εσεις εκει στην πανικ,ΞΥΠΝΑΤΕ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕ !!!!!!
Αν και θα συμφωνήσω ότι η πανικ δε κάνει για τραγουδιστές σαν το Νότη.
Έχει το νου της στους αργυρούς και τα τραπιδια.
Δε νομίζω ότι δίνουν το απαραίτητο βάρος στο καλλιτέχνη που έχουν στο δυναμικό τους.
Το χω ξαναπεί
Η μόνη εταιρεία που κάνει για Νότη
Είναι Emi
Ακόμη και με τη σημερινή μορφή παραμένει εταιρεία για μεγάλους καλλιτέχνες.
Για το θέμα του δίσκου δεν ευθύνεται η εταιρία
Αλλά ο Νότης.
Γι αυτό που ευθύνεται όμως είμαι ότι δεν έχει κάνει κινήσεις για να προμοταρει το Νότη .
Με το ζόρι να δεις να ανεβάσουν κανά τραγούδι
Και αυτό τους ήρθε και τώρα που έγιναν αυτά που έγιναν.
Μπαίνεις πχ στο ισταγκραμ της εταιρείας και δε βλέπεις πουθενά έστω μια φωτό του καλλιτέχνη
Πώς θα ξέρεις ο άλλος που δεν δεν είναι άρρωστος φαν όπως εμείς
Ααα ο Νότης είναι στην πανικ


Αυτό είναι το μεγαλύτερο λάθος τους.
Αφού βγήκαν και είπαν ότι δεν έχει σοσιαλ ο άνθρωπος πάλι καλά
Εγώ ξαφνιάστηκα...
Εξόριστος στην 8η λεωφόρο...
Άβαταρ μέλους
SFAKattack10
Δημοσιεύσεις: 2088
Εγγραφή: Τρί Αύγ 10, 2010 5:19 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από SFAKattack10 »

Notorious
Δημοσιεύσεις: 19
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 13, 2014 10:58 am

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Notorious »

Ο Κιάμος ήταν και στην εκδήλωση “25 χρόνια Νότης” στην Ιερά Θέα...οπότε σίγουρα υπάρχει εκτίμηση προς το πρόσωπό του..είναι βέβαια προφανές, ότι ο Κιάμος μόνο πιτσιρικάς δεν ήταν το 2002 που αναφέρει..ήταν περίπου 27 χρονών..ωστόσο η καριέρα του εκτοξεύτηκε μετά το 2005 διαδέχοντας μάλιστα τον Νότη στα Αστέρια (2004) και ερμηνεύοντας αρκετά τραγούδια στο πρόγραμμά του..Όπως και να ‘χει αποδεικνύεται για άλλη μια φορά, ότι όπως όλοι οι μεγάλοι τραγουδιστές έτσι και ο Νότης επηρρέασε και στιγμάτησε πολλούς ανερχόμενους τραγουδιστές και κατά κάποιο τρόπο δημιούργησε την δική του «σχολή» είτε ερμηνευτικά (Οικονομόπουλος, Πετρέλης, Παντελίδης είναι χαρακτηριστικά παραδείγματα που «πατήσανε» στον ερμηνευτικό τρόπο του Νότη), είτε από τον τρόπο στησίματος των προγραμμάτων μέχρι ακόμη και την διαμόρφωση ακόμη των χώρων των κέντρων διασκέδασης με μπαρ και θέσεις για όρθιους που από Bio Bio εποχή και μετά άρχισε να καθιερώνεται..
Άβαταρ μέλους
SFAKattack10
Δημοσιεύσεις: 2088
Εγγραφή: Τρί Αύγ 10, 2010 5:19 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από SFAKattack10 »

Στην Ιερά θέα νόμιζα και εγώ ότι όσοι τραγουδιστής πήγαν ήταν καλεσμένοι του Νότη, αλλά νομίζω ότι πήγαν γιατί ήταν στην ίδια εταιρεία τότε.
Άβαταρ μέλους
J&B
Δημοσιεύσεις: 834
Εγγραφή: Πέμ Μάιος 01, 2008 1:40 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από J&B »

Άσχετο, αλλά έβλεπα την συνέντευξή που είχε δώσει στην Ζήνα Κουτσελίνη προ 5ετιας... και ειδικά τα πλάνα από τη συναυλία στην Κύπρο το 2004...
Δεν μπορεί μια από τις κωλοεταιρίες του να την βγάλει στο Youtube τώρα για τα Χριστούγεννα;
Κοιμόμουνα και ξύπνησα μονάχα που τα αντίκρυσα...
Dionysis7
Δημοσιεύσεις: 82
Εγγραφή: Τρί Μαρ 29, 2016 7:22 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Dionysis7 »

J&B έγραψε: Σάβ Δεκ 19, 2020 2:29 pm Άσχετο, αλλά έβλεπα την συνέντευξή που είχε δώσει στην Ζήνα Κουτσελίνη προ 5ετιας... και ειδικά τα πλάνα από τη συναυλία στην Κύπρο το 2004...
Δεν μπορεί μια από τις κωλοεταιρίες του να την βγάλει στο Youtube τώρα για τα Χριστούγεννα;
Απίστευτος ήχος!
Απάντηση