"Mε εκνευριζουν οι gay που ντυνονται γυναικεια"-Π.

Επιλέξτε για να συζητήσετε θέματα που αφορούν την ελληνική pop ή λαϊκή μουσική σκηνή...
fan
Δημοσιεύσεις: 644
Εγγραφή: Τρί Νοέμ 01, 2005 1:09 am
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από fan »

pianist έγραψε:Λουκία είσαι αμόρφωτη.

giati? :lol:

oxi,as mou eksigisei kapoios ti "fysiologikotita" tis omofylofylias ws sexoualiki symperifora,gia na katalabw..

Giati i anoxi sta panta,den einai simadi morfwsis i anoixtou myalou...einai thema akritis skepsis.
ΕΓΩ ΝΑ ΖΩ,ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΩ..ΜΑ ΗΤΑΝ ΣΤΗΜΕΝΟΣ Ο ΑΓΩΝΑΣ
fan
Δημοσιεύσεις: 644
Εγγραφή: Τρί Νοέμ 01, 2005 1:09 am
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από fan »

CelineManiac έγραψε:[Aλλο το μ'ενοχλεί αισθητικά κι άλλο το μ'εκνευρίζει. .

Den eipame oti th arxiseis na tsirizeis,alla i aidia einai aidia.
CelineManiac έγραψε:
Θέλω να πω ότι μια κοινωνία προοδεύει μόνο όταν οι συμπεριφορές που αποκλίνουν από τη νόρμα δεν προκαλούν τόση εντύπωση.
.
e?
"norma"?
Etsi xaraktirizeis ti fysiologikotita?"norma"?
"Norma" einai o tropos ntysimatos,omilias ktl...oxi kati tetoio!
CelineManiac έγραψε: Αν δεις στο δρόμο μια τύπισσα που είναι τελείως κακόγουστα ντυμένη θα εκνευριστείς; To πολύ-πολύ να γελάσεις. Ε, το ίδιο θα έπρεπε να γίνεται και με τους gay. .

st'alitheia pisteveis oti einai to idio?
CelineManiac έγραψε: Xρησιμοποιώ τη λέξη ρατσισμός γιατί το θέμα είναι πολύ πιο ευαίσθητο από το τι θ'αποφασίσει να βάλει κάποιος ανοίγοντας τη ντουλάπα του το πρωί. Φαντάζεσαι πόσο κακό κάνει στην ψυxοσύνθεση ενός ανθρώπου να εισπράττει αυτό τον "εκνευρισμό" για κάτι που είναι τόσο καθοριστικό για τη ζωή του όσο ο σεξουαλικός προσανατολισμός; .
ratsismos einai na miseis ton allo pou einai diaforetikos.Na thewreis pws einai katwteris poiotitas anthrwpos.
Egw proswpika de thewrw kati tetoio gia kanena gay.Alla den mporw na pw m tipota pws afto pou kanei einai fysiologiko.Fysiologiko,you know?Opws leme exw 2 podia,2 xeria,2 matia?
CelineManiac έγραψε:[Αν κάποιοι gay νιώθουν θέλουν να κουνιούνται, να μιλάνε καλιαρντά ή οτιδήποτε άλλο, θα έπρεπε να μπορούν να το κάνουν χωρίς να εισπράττουν τον εκνευρισμό κανενός..
episis an kapoios thelei na paei me tin aderfi tou mporei na to kanei
an thelei na paei me katsikes,mporei na to kanei episis.
Ti mas noiazei emas.Ola kala einai ftanei na "ti vriskeis".E?

.[/quote]
ΕΓΩ ΝΑ ΖΩ,ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΩ..ΜΑ ΗΤΑΝ ΣΤΗΜΕΝΟΣ Ο ΑΓΩΝΑΣ
fan
Δημοσιεύσεις: 644
Εγγραφή: Τρί Νοέμ 01, 2005 1:09 am
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από fan »

CelineManiac έγραψε:[Aλλο το μ'ενοχλεί αισθητικά κι άλλο το μ'εκνευρίζει. .

Den eipame oti th arxiseis na tsirizeis,alla i aidia einai aidia.
CelineManiac έγραψε:
Θέλω να πω ότι μια κοινωνία προοδεύει μόνο όταν οι συμπεριφορές που αποκλίνουν από τη νόρμα δεν προκαλούν τόση εντύπωση.
.
e?
"norma"?
Etsi xaraktirizeis ti fysiologikotita?"norma"?
"Norma" einai o tropos ntysimatos,omilias ktl...oxi kati tetoio!
CelineManiac έγραψε: Αν δεις στο δρόμο μια τύπισσα που είναι τελείως κακόγουστα ντυμένη θα εκνευριστείς; To πολύ-πολύ να γελάσεις. Ε, το ίδιο θα έπρεπε να γίνεται και με τους gay. .

st'alitheia pisteveis oti einai to idio?
CelineManiac έγραψε: Xρησιμοποιώ τη λέξη ρατσισμός γιατί το θέμα είναι πολύ πιο ευαίσθητο από το τι θ'αποφασίσει να βάλει κάποιος ανοίγοντας τη ντουλάπα του το πρωί. Φαντάζεσαι πόσο κακό κάνει στην ψυxοσύνθεση ενός ανθρώπου να εισπράττει αυτό τον "εκνευρισμό" για κάτι που είναι τόσο καθοριστικό για τη ζωή του όσο ο σεξουαλικός προσανατολισμός; .
ratsismos einai na miseis ton allo pou einai diaforetikos.Na thewreis pws einai katwteris poiotitas anthrwpos.
Egw proswpika de thewrw kati tetoio gia kanena gay.Alla den mporw na pw me tipota pws afto pou kanei einai fysiologiko.Fysiologiko,you know?Opws leme exw 2 podia,2 xeria,2 matia?
CelineManiac έγραψε:[Αν κάποιοι gay νιώθουν θέλουν να κουνιούνται, να μιλάνε καλιαρντά ή οτιδήποτε άλλο, θα έπρεπε να μπορούν να το κάνουν χωρίς να εισπράττουν τον εκνευρισμό κανενός..
episis an kapoios thelei na paei me tin aderfi tou mporei na to kanei
an thelei na paei me katsikes,mporei na to kanei episis.
Ti mas noiazei emas.Ola kala einai ftanei na "ti vriskeis".E?
ΕΓΩ ΝΑ ΖΩ,ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΩ..ΜΑ ΗΤΑΝ ΣΤΗΜΕΝΟΣ Ο ΑΓΩΝΑΣ
xristina///
Δημοσιεύσεις: 100
Εγγραφή: Πέμ Ιαν 19, 2006 5:19 pm

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από xristina/// »

εγώ θεωρώ οτι ρατσιστές είναι οσοι αποκαλούν εμενα ρατσίστρια που διαφωνω με τους γκέυ(βασικα με την νοοτροπια που θελουν να περάσουν οτι η ιδιαιτερότητα τους ειναι κατι το φυσιολογικο ενω δεν είναι...)αποψή μου είναι και την λέω και φαντάζομαι οτι εχω δικαίωμα να την λέω σωστά?αλλα αμέσως εσυ που είσαι το ανοιχτό μυαλό θα με αποκαλέσεις κομπλεξική και οπισθοδρομική επειδη δεν θεωρω οτι η ομοφυλοφιλια ειναι κατι το φυσιολογικό...άρα μου στερείς την ελευθερια να εχω την δική μου αποψη και αμεσως με αποκαλείς κάπως...αρα ποιος είναι ο ρατσιστης ή ο φασίστας?

εμενα με ενοχλεί το γεγονος της τοσο μεγάλης προβολής που δέχονται οι ομοφυλοφιλοι απο τα μεσα...(δείτε εκπομπες στα καναλια και ειδικότερα τα πάνελ...δεν υπαρχει πανελ χωρις τουλαχιστον 1 γκευ...)σε βαθμό που τείνουν να περάσουν στον κόσμο οτι η ομοφυλοφιλια ειναι φυσιολογικη και οτι πλεον υπάρχουν 3 φύλα και όχι 2...
αφου δεν ειναι φυσιολογικό πως να το κανουμε...ειναι ιδιαιτερότητα καποιον ατόμων και δικαιωμά τους να την εχουν...απλα με ενοχλεί η σονυ και καλα επιβολη τους απο τα μεσα...σε τετοιο σημειο που αν καποιος θελει πχ να ασχοληθει με την τηλεοραση θα το παιξει ή θα γινει και γκευ για να παρει μια θεση σε ένα πανελ αφου οι συγκεκριμενοι τυποι εχουν δημιουργησει ενα γκέτο στην τηλεοραση...

εγω θα συμφωνησω εν μερει με την Πεγκυ Ζήνα....οτι δηλ δικαιωμα τους να κανουν οτι θελουν στο κρεββατι τους κτλ αλλα οτι την ενοχλουν οι κραγμενοι...οι κουνιστοι...εγω ξερω διαφορους ανθρωπους που ειναι γκευ αλλα που στην συμπεριφορα τους ειναι νορμαλ δηλ δεν ειναι κραγμενοι ουτε κουνιστοι αυτους τους σέβομαι γιατι και αυτοι σεβονται την δικη μου αισθητικη...(βλ τον προεδρο των ομοφυλοφύλων τον Βαλιανάτο)οι αλλοι ομως που δεν σεβονται την δικη μου αισθητικη και που κουνιουνται σαν λυγαριες στον καμπο επιδεικτικα δεν τους μπορω...και μην ξεχνάτε οτι η δημοκρατια εχει και καποια όρια...δηλ μεχρι εκει που ο αλλος δεν ενοχλει τον διπλανό του σε οποιοδήποτε θέμα...δηλ αν εμενα ο αλλος ενοχλει με την συμπεριφορα του την αισθητικη μου ειναι υπερβαση της δημοκρατιας...
επομενως ειναι δικαιωμα τους να κανουν οτι θελουν αλλα να μην τα ισοπεδόνουμε και όλα στο όνομα της δημοκρατιας...

επισης διαφωνω με τους γάμους...δεν πιστευω οτι με εναν γαμο θα διευθετήσουν τα περιουσιακά τους....μπορουν καλλιστα να πάνε σε εναν συμβολαιογράφο να τους τα διευθετήσει...
[b]www.notis.gr

[size=150]ΤΟ [/size]site... [/b]
Άβαταρ μέλους
maximusgr
Δημοσιεύσεις: 3306
Εγγραφή: Τετ Μαρ 26, 2008 12:33 pm
Τοποθεσία: Salonica

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από maximusgr »

I gnwmi moy einai na min asxoloymaste me to ti leei i kathe asxeti k sti sygekrimeni periptwsi i kyria Zina... Einai gnwsto oti oi straight den mporoyn k de tha katalavoyn pote kapoia pragmata k sto katw katw de xreiazetai. As zoyn ston kosmo toys.
CelineManiac
Δημοσιεύσεις: 1983
Εγγραφή: Παρ Μαρ 17, 2006 12:53 pm
Τοποθεσία: Παρίσι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από CelineManiac »

Προς Ανδρέα: OΚ, αν εσύ θεωρείς ότι λέμε τα ίδια πράγματα πάσο. Κουράστηκα να το εξηγώ, δεν έχει και τόση σημασία στην τελική.

Προς Fan: Κατά τη γνώμη μου αυτά που γράφεις σε εκθέτουν ανεπανόρθωτα. Αλλά δε μπορώ να μπω σε διάλογο με κάποιον που συγκρίνει την ομοφυλοφιλία με την κτηνοβασία και την αιμομιξία. Κι ούτε μ'ενδιαφέρει, δεν έχω ξεκινήσει καμιά σταυροφορία για να αλλάξω τη γνώμη κανενός.
masilnto
Δημοσιεύσεις: 1772
Εγγραφή: Σάβ Ιούλ 22, 2006 12:35 am

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από masilnto »

Xristina καλά ξεκίνησες την επιχειρηματολογία σου,αλλά στο τέλος που έμπλεξες και τη δημοκρατία μέσα,τα γ..μησες.. :lol: Big μπαρούφα :lol:
Φαντάσου τι θα γινόταν σε ένα κόσμο,που η αισθητική του καθενός (που είναι κάτι πολύ πρσωπικό και υποκειμενικό) ενοχλείτο και από κάτι στη συμπεριφορά ή την εμφάνιση του συνανθρώπου & το θεωρούσε υπέρβαση δημοκρατίας. :shock:
Entek
Δημοσιεύσεις: 17203
Εγγραφή: Τρί Φεβ 10, 2004 12:26 am

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Entek »

xristina/// έγραψε:εγώ θεωρώ οτι ρατσιστές είναι οσοι αποκαλούν εμενα ρατσίστρια που διαφωνω με τους γκέυ(βασικα με την νοοτροπια που θελουν να περάσουν οτι η ιδιαιτερότητα τους ειναι κατι το φυσιολογικο ενω δεν είναι...)αποψή μου είναι και την λέω και φαντάζομαι οτι εχω δικαίωμα να την λέω σωστά?αλλα αμέσως εσυ που είσαι το ανοιχτό μυαλό θα με αποκαλέσεις κομπλεξική και οπισθοδρομική επειδη δεν θεωρω οτι η ομοφυλοφιλια ειναι κατι το φυσιολογικό...άρα μου στερείς την ελευθερια να εχω την δική μου αποψη και αμεσως με αποκαλείς κάπως...αρα ποιος είναι ο ρατσιστης ή ο φασίστας?

εμενα με ενοχλεί το γεγονος της τοσο μεγάλης προβολής που δέχονται οι ομοφυλοφιλοι απο τα μεσα...(δείτε εκπομπες στα καναλια και ειδικότερα τα πάνελ...δεν υπαρχει πανελ χωρις τουλαχιστον 1 γκευ...)σε βαθμό που τείνουν να περάσουν στον κόσμο οτι η ομοφυλοφιλια ειναι φυσιολογικη και οτι πλεον υπάρχουν 3 φύλα και όχι 2...
αφου δεν ειναι φυσιολογικό πως να το κανουμε...ειναι ιδιαιτερότητα καποιον ατόμων και δικαιωμά τους να την εχουν...απλα με ενοχλεί η σονυ και καλα επιβολη τους απο τα μεσα...σε τετοιο σημειο που αν καποιος θελει πχ να ασχοληθει με την τηλεοραση θα το παιξει ή θα γινει και γκευ για να παρει μια θεση σε ένα πανελ αφου οι συγκεκριμενοι τυποι εχουν δημιουργησει ενα γκέτο στην τηλεοραση...

εγω θα συμφωνησω εν μερει με την Πεγκυ Ζήνα....οτι δηλ δικαιωμα τους να κανουν οτι θελουν στο κρεββατι τους κτλ αλλα οτι την ενοχλουν οι κραγμενοι...οι κουνιστοι...εγω ξερω διαφορους ανθρωπους που ειναι γκευ αλλα που στην συμπεριφορα τους ειναι νορμαλ δηλ δεν ειναι κραγμενοι ουτε κουνιστοι αυτους τους σέβομαι γιατι και αυτοι σεβονται την δικη μου αισθητικη...(βλ τον προεδρο των ομοφυλοφύλων τον Βαλιανάτο)οι αλλοι ομως που δεν σεβονται την δικη μου αισθητικη και που κουνιουνται σαν λυγαριες στον καμπο επιδεικτικα δεν τους μπορω...και μην ξεχνάτε οτι η δημοκρατια εχει και καποια όρια...δηλ μεχρι εκει που ο αλλος δεν ενοχλει τον διπλανό του σε οποιοδήποτε θέμα...δηλ αν εμενα ο αλλος ενοχλει με την συμπεριφορα του την αισθητικη μου ειναι υπερβαση της δημοκρατιας...
επομενως ειναι δικαιωμα τους να κανουν οτι θελουν αλλα να μην τα ισοπεδόνουμε και όλα στο όνομα της δημοκρατιας...

επισης διαφωνω με τους γάμους...δεν πιστευω οτι με εναν γαμο θα διευθετήσουν τα περιουσιακά τους....μπορουν καλλιστα να πάνε σε εναν συμβολαιογράφο να τους τα διευθετήσει...
egw 8ewrw kai pistevw ka8eta oti den exei kaneis to dikaioma na min dexete kapoious sinan8rwpous tous. kapws etsi tin patise kai o Hitler!
kai nai einai ratsistiki simperifora!
Κάτι μου λέει ότι σύντομα θα 'ρθουν καλύτερες μέρες!!!
creativeuser
Δημοσιεύσεις: 14181
Εγγραφή: Δευ Ιαν 03, 2005 8:19 pm

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από creativeuser »

fan έγραψε: st'alitheia pisteveis oti einai to idio?

ΤΟ ΙΔΙΟ ΘΑ ΓΕΛΑΣΩ ΑΝ ΔΩ ΕΝΑΝ AΝΤΡΑ ΜΕ ΡΟΖ ΓΟΥΝΑΚΙ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΜΕ ΤΟ ΝΑ ΔΩ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΝΤΥΜΕΝΗ ΣΑΝ ΛΑΤΕΡΝΑ.ΑΝ ΠΡΟΚΑΛΕΙΣ,ΠΡΟΚΑΛΕΙΣ.ΕΙΤΕ ΕΙΣΑΙ GAY,ΕΙΤΕ ΕΙΣΑΙ STRΑΙGHT.

fan έγραψε: episis an kapoios thelei na paei me tin aderfi tou mporei na to kanei
an thelei na paei me katsikes,mporei na to kanei episis.
Ti mas noiazei emas.Ola kala einai ftanei na "ti vriskeis".E?
ΟΧΙ.ΣΟΥ ΞΕΦΕΥΓΕΙ ΜΙΑ ΣΗΜΑΝΤΙΚΗ ΠΑΡΑΜΕΤΡΟΣ.Ο ΚΤΗΝΟΒΑΤΗΣ ΚΑΙ Ο ΑΙΜΟΜΙΚΤΗΣ ΔΙΩΚΟΝΤΑΙ ΠΟΙΝΙΚΑ ΑΠΟ ΤΟ ΝΟΜΟ.Ο ΟΜΟΦΥΛΟΦΙΛΟΣ ΟΧΙ(ΑΣΧΕΤΑ ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΙ ΠΟΛΥ ΘΑ ΤΟ ΗΘΕΛΑΝ).ΑΡΑ Ο GAY ΠΑΕΙ ΜΕ ΑΝΤΡΕΣ ΕΠΕΙΔΗ ΕΤΣΙ ΤΗ ΒΡΙΣΚΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΛΟΓΟΣ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ.

xristina/// έγραψε: δεν πιστευω οτι με εναν γαμο θα διευθετήσουν τα περιουσιακά τους....μπορουν καλλιστα να πάνε σε εναν συμβολαιογράφο να τους τα διευθετήσει...
ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΑΠΛΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ.ΑΝ ΗΤΑΝ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΠΩΣ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΛΛΟΣ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΣΕΝΑ ΘΑ ΤΟ ΕΙΧΕ ΣΚΕΦΤΕΙ? :wink:
Δως μου ένα παγάκι
Entek
Δημοσιεύσεις: 17203
Εγγραφή: Τρί Φεβ 10, 2004 12:26 am

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Entek »

masilnto έγραψε:Xristina καλά ξεκίνησες την επιχειρηματολογία σου,αλλά στο τέλος που έμπλεξες και τη δημοκρατία μέσα,τα γ..μησες.. :lol: Big μπαρούφα :lol:
Φαντάσου τι θα γινόταν σε ένα κόσμο,που η αισθητική του καθενός (που είναι κάτι πολύ πρσωπικό και υποκειμενικό) ενοχλείτο και από κάτι στη συμπεριφορά ή την εμφάνιση του συνανθρώπου & το θεωρούσε υπέρβαση δημοκρατίας. :shock:
kalwsorisate stin aria fili!!! :) :) :)
Κάτι μου λέει ότι σύντομα θα 'ρθουν καλύτερες μέρες!!!
SD54
Δημοσιεύσεις: 2932
Εγγραφή: Κυρ Φεβ 08, 2004 12:34 pm
Τοποθεσία: Αθήνα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από SD54 »

xristina/// έγραψε: επισης διαφωνω με τους γάμους...δεν πιστευω οτι με εναν γαμο θα διευθετήσουν τα περιουσιακά τους....μπορουν καλλιστα να πάνε σε εναν συμβολαιογράφο να τους τα διευθετήσει...
Όχι... το να πάρεις τη σύνταξη σε περίπτωση που πεθάνει ο σύντροφος... δεν καθόριζεται από συμβολαιογράφο...

για όλα τα άλλα έχεις δίκαιο... το θέμα όμως είναι η σύνταξη από ότι έχω καταλάβει...
...το εδώ πουθενά, το τώρα ποτέ...
SD54
Δημοσιεύσεις: 2932
Εγγραφή: Κυρ Φεβ 08, 2004 12:34 pm
Τοποθεσία: Αθήνα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από SD54 »

xristina/// έγραψε: επειδη δεν θεωρω οτι η ομοφυλοφιλια ειναι κατι το φυσιολογικό......
φυσιολογικό.... κάτι που υπάρχει στη φύση... λογικό για τη φύση...

ομοφυλοφυλία υπάρχει σε όλα τα ζώα... δηλαδή μέσα στη φύση... άρα είναι φυσιολογικό...

αν θες ο συλλογισμός σου να είναι ορθός και να στέκει... τότε άλλαξε τη λέξη....
...το εδώ πουθενά, το τώρα ποτέ...
Alexoukos
Δημοσιεύσεις: 736
Εγγραφή: Σάβ Μάιος 31, 2008 1:04 pm
Τοποθεσία: Β.Π

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Alexoukos »

SD54 έγραψε:
xristina/// έγραψε: επειδη δεν θεωρω οτι η ομοφυλοφιλια ειναι κατι το φυσιολογικό......
φυσιολογικό.... κάτι που υπάρχει στη φύση... λογικό για τη φύση...

ομοφυλοφυλία υπάρχει σε όλα τα ζώα... δηλαδή μέσα στη φύση... άρα είναι φυσιολογικό...

αν θες ο συλλογισμός σου να είναι ορθός και να στέκει... τότε άλλαξε τη λέξη....
oxi re sy!!den ine fisiologiko ine idieterotita,ine genetiki anomalia(den thelo na prosvalo kanenan)...an imastan oloi den tha pigename mprosta...pos tha geniontousan ta paidia? klp...
SD54
Δημοσιεύσεις: 2932
Εγγραφή: Κυρ Φεβ 08, 2004 12:34 pm
Τοποθεσία: Αθήνα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από SD54 »

Eξήγησα... τώρα αν δεν καταλαβαίνεις δεν φταίω εγώ... :wink: :wink:
...το εδώ πουθενά, το τώρα ποτέ...
antidoto
Δημοσιεύσεις: 35870
Εγγραφή: Τετ Απρ 06, 2005 12:26 pm
Τοποθεσία: London

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από antidoto »

maximusgr έγραψε:I gnwmi moy einai na min asxoloymaste me to ti leei i kathe asxeti k sti sygekrimeni periptwsi i kyria Zina... Einai gnwsto oti oi straight den mporoyn k de tha katalavoyn pote kapoia pragmata k sto katw katw de xreiazetai. As zoyn ston kosmo toys.
+1000000000
Παρε ανασα και παμε...
creativeuser
Δημοσιεύσεις: 14181
Εγγραφή: Δευ Ιαν 03, 2005 8:19 pm

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από creativeuser »

Alexoukos έγραψε:
SD54 έγραψε:
xristina/// έγραψε: επειδη δεν θεωρω οτι η ομοφυλοφιλια ειναι κατι το φυσιολογικό......
φυσιολογικό.... κάτι που υπάρχει στη φύση... λογικό για τη φύση...

ομοφυλοφυλία υπάρχει σε όλα τα ζώα... δηλαδή μέσα στη φύση... άρα είναι φυσιολογικό...

αν θες ο συλλογισμός σου να είναι ορθός και να στέκει... τότε άλλαξε τη λέξη....
oxi re sy!!den ine fisiologiko ine idieterotita,ine genetiki anomalia(den thelo na prosvalo kanenan)...an imastan oloi den tha pigename mprosta...pos tha geniontousan ta paidia? klp...
ΚΑΙ ΑΝ ΗΜΑΣΤΑΝ ΟΛΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΑΝ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΕΠΙΣΗΣ ΔΕΝ ΘΑ ΓΕΝΝΙΟΝΤΟΥΣΑΝ ΠΑΙΔΙΑ.ΤΟ ΙΔΙΟ ΚΑΙ ΑΝ ΥΠΗΡΧΑΝ ΜΟΝΟ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΧΩΡΙΣ ΑΝΤΡΕΣ.
Δως μου ένα παγάκι
SD54
Δημοσιεύσεις: 2932
Εγγραφή: Κυρ Φεβ 08, 2004 12:34 pm
Τοποθεσία: Αθήνα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από SD54 »

Και για να συνεχίσω το παράλογο...

και αν όλοι ήταν straight δεν θα χωρούσαμε σε αυτό τον πλανήτη με τόσα παιδιά που θα γεννιοόντουσαν... άρα μήπως η φύση προνόησε?



:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
...το εδώ πουθενά, το τώρα ποτέ...
antidoto
Δημοσιεύσεις: 35870
Εγγραφή: Τετ Απρ 06, 2005 12:26 pm
Τοποθεσία: London

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από antidoto »

SD54 έγραψε:Και για να συνεχίσω το παράλογο...

και αν όλοι ήταν straight δεν θα χωρούσαμε σε αυτό τον πλανήτη με τόσα παιδιά που θα γεννιοόντουσαν... άρα μήπως η φύση προνόησε?



:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Παρε ανασα και παμε...
creativeuser
Δημοσιεύσεις: 14181
Εγγραφή: Δευ Ιαν 03, 2005 8:19 pm

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από creativeuser »

antidoto έγραψε:
SD54 έγραψε:Και για να συνεχίσω το παράλογο...

και αν όλοι ήταν straight δεν θα χωρούσαμε σε αυτό τον πλανήτη με τόσα παιδιά που θα γεννιοόντουσαν... άρα μήπως η φύση προνόησε?



:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol:
Δως μου ένα παγάκι
XSLOVE
Δημοσιεύσεις: 1451
Εγγραφή: Κυρ Φεβ 08, 2004 12:02 am

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από XSLOVE »

LOGIKO EINAI NA YPOSTIRIZEI YOUS GAY MIAS K O PROTOKOUMPAROS THS EINAI KARA-GAY!!
PANTOS DEN XERO TI EPA8E I PEGKH K AUTO TO KALOKAIRI EXEI BALEI SKOPO NA MAS KANEI NA ASXOLOUMASTE OXI ME AUTA POU TRAGOUDAEI TO STOMA THS ALLA ME AUTA POU LEEI.
GENIKA I PEGKH EXEI ALLAXEI, K STON TROPO POU MILAEI STIS SUNENTEUKSEIS THS K STON TROPO POU NTUNETAI. MOU BGAZEI KATI AGRIO, KATI 8ELO NA TO PAIXO ROK K NTUNOMAI KARNABALLOS...
MEXRI STIGMHS DEN EIXE DOSEI DIKAIOMA SE KANENA K TORA KARFONEI TA PANTA K TOUS PANTES XORIS NA UPOLOGIZEI KANENA.
AN DEN ARESEI SOU TO SBHNOUN!!!
Κλειδωμένο