ΤΕΛΙΚΑ ΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΤΟ X-FACTOR?

Επιλέξτε για να συζητήσετε θέματα που αφορούν την ελληνική pop ή λαϊκή μουσική σκηνή...
Άβαταρ μέλους
maximusgr
Δημοσιεύσεις: 3306
Εγγραφή: Τετ Μαρ 26, 2008 12:33 pm
Τοποθεσία: Salonica

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από maximusgr »

Kai nai loipon ayto poy mas aksizei ayto pairnoyme! :lol:
Άβαταρ μέλους
miss_understood
Δημοσιεύσεις: 246
Εγγραφή: Πέμ Ιούλ 24, 2008 9:29 pm

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από miss_understood »

Viewmaster έγραψε:,ο Λούκας έχει έτοιμο επιχειρηματία για να τον πλασάρει ως πρώτο όνομα απευθείας just like Οικονομόπουλο!Ίδια χαρακτηριστικά έχουν,Λούκας σαφέστατα πιο εμφανίσιμος,και ακριβώς στο ίδιο ρεπερτόριο θα κινηθούν!
Αυτό είναι σχετικό. Εμένα εμφανισιακά μου αρέσει περισσότερο ο Οικονομόπουλος.
SD54
Δημοσιεύσεις: 2932
Εγγραφή: Κυρ Φεβ 08, 2004 12:34 pm
Τοποθεσία: Αθήνα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από SD54 »

O Λούκας δεν μ' αρέσει καθόλου... σαν ένα έργο που το έχουμε ξαναδει... πολυπαιγμένο και πολυφορεμένο....

Ο Νικόλας... έχει άπειρα χρόνια μποστά του να κάνει πράγματα... μακάρι να διαλέξει σωστά μονοπάτια...

Κόκκινα Χαλιά... μια που εενθουσιάστηκα στην αρχή.. μια που τα έχω βαρεθεί τρελά... επίσης κάποιος να σπάσει στο ξύλο την μπουγελόφατσα του φροντ μαν... δεν μπορώ να τον βλέπω...

Τριημήτονιο... προσωπικά αυτοί ήθελα να κερδίσουν... αλλά δεν πειράζει..


:wink:
...το εδώ πουθενά, το τώρα ποτέ...
Άβαταρ μέλους
PENELOPE
Δημοσιεύσεις: 1317
Εγγραφή: Τρί Νοέμ 29, 2005 1:59 am
Τοποθεσία: ΒΟΛΟΣ/ΑΛΙΑΡΤΟΣ
Επικοινωνία:

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από PENELOPE »

ΕΠΕΙΔΗ ΚΑΠΟΥ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΓΡΑΦΤΗΚΕ ΟΤΙ ΑΥΤΟ ΜΑΣ ΕΜΑΘΑΝ ΝΑ ΓΟΥΣΤΑΡΟΥΜΕ...
ΔΕ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΕΤΣΙ...Ο ΕΛΛΗΝΑΣ ΠΑΛΑΙΟΘΕΝ ΕΧΕΙ ΜΕΣΑ ΤΟΥ ΤΟ ΛΑΙΚΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ...ΕΙΜΑΣΤΕ ΛΑΟΣ ΤΗΣ ΚΑΨΟΥΡΑΣ,ΤΟΥ 'ΑΧ'...ΜΑΣ ΑΡΕΣΕΙ ΝΑ ΤΑ ΣΠΑΜΕ,ΝΑ ΒΓΑΖΟΥΜΕ ΤΟΝ ΠΟΝΟ ΜΑΣ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΟ ΛΑΙΚΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ...ΤΑΥΤΙΖΟΜΑΣΤΕ!
ΓΙ' ΑΥΤΟ ΚΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΕΙΔΟΣ ΕΠΙΑΝΕ,ΠΙΑΝΕΙ ΚΑΙ ΘΑ ΠΙΑΝΕΙ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ...ΑΛΛΟ ΠΟΥ ΛΟΓΩ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΚΡΙΣΗΣ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΜΨΗ...

ΓΙΑ ΤΟ ΕΙΔΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑ,ΔΕ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΠΛΕΟΝ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ 'ΑΝΟΙΚΕΙΟ'...ΕΧΟΥΜΕ ΤΟΝ ΜΑΡΙΟ ΦΡΑΓΚΟΥΛΗ,ΤΟ ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗ,ΤΟΝ ΚΟΡΓΙΑΛΑ ΚΙ ΑΛΛΟΥΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΚΑΝΟΥΝ ΛΑΙΚΟ...ΕΧΕΙ ΠΡΟΛΕΙΑΝΘΕΙ ΤΟ ΕΔΑΦΟΣ ΠΙΑ..

ΔΕΙΤΕ ΚΙ ΑΥΤΑ!

http://www.yupi.gr/gkrinia/c7456/X-Fias ... likos.html

http://www.yupi.gr/gossip/c7457/Loykas_Giwrkas.html
GUNNER_10
Δημοσιεύσεις: 13408
Εγγραφή: Δευ Νοέμ 13, 2006 1:31 am

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από GUNNER_10 »

SD54 έγραψε:O Λούκας δεν μ' αρέσει καθόλου... σαν ένα έργο που το έχουμε ξαναδει... πολυπαιγμένο και πολυφορεμένο....

Ο Νικόλας... έχει άπειρα χρόνια μποστά του να κάνει πράγματα... μακάρι να διαλέξει σωστά μονοπάτια...

Κόκκινα Χαλιά... μια που εενθουσιάστηκα στην αρχή.. μια που τα έχω βαρεθεί τρελά... επίσης κάποιος να σπάσει στο ξύλο την μπουγελόφατσα του φροντ μαν... δεν μπορώ να τον βλέπω...

Τριημήτονιο... προσωπικά αυτοί ήθελα να κερδίσουν... αλλά δεν πειράζει..


:wink:
+10
MusicLover
Δημοσιεύσεις: 7163
Εγγραφή: Πέμ Μαρ 13, 2008 1:30 pm
Τοποθεσία: KRHTH

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από MusicLover »

Stinky έγραψε:
Viewmaster έγραψε:Αναμενόμενο το αποτέλεσμα!Οχι της αρεσκείας μου...διότι πολύ απλά έχω βαρεθεί τους λαικούς τραγουδιστές...έχουμε άπειρους καλούς στην Ελλάδα...ένας ακόμα θα είναι και ο Λούκας!Ασε που είναι σαν να βλέπω το έργο του Οικονομόπουλου σε επανάληψη :)

Συμφωνώ....Οικονομό2....
Kamia sxesh. O Oikonomo kalh fwnh arketa alla o Loukas kalyterh. Episis o Oikonomo einai ligo san playmobil... :lol: :lol:
Μαλλί, βάτα συμπεθέρα, ντέφι-ντέφι.
MusicLover
Δημοσιεύσεις: 7163
Εγγραφή: Πέμ Μαρ 13, 2008 1:30 pm
Τοποθεσία: KRHTH

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από MusicLover »

SD54 έγραψε:O Λούκας δεν μ' αρέσει καθόλου... σαν ένα έργο που το έχουμε ξαναδει... πολυπαιγμένο και πολυφορεμένο....

Ο Νικόλας... έχει άπειρα χρόνια μποστά του να κάνει πράγματα... μακάρι να διαλέξει σωστά μονοπάτια...

Κόκκινα Χαλιά... μια που εενθουσιάστηκα στην αρχή.. μια που τα έχω βαρεθεί τρελά... επίσης κάποιος να σπάσει στο ξύλο την μπουγελόφατσα του φροντ μαν... δεν μπορώ να τον βλέπω...

Τριημήτονιο... προσωπικά αυτοί ήθελα να κερδίσουν... αλλά δεν πειράζει..


:wink:
+10000000000000
Μαλλί, βάτα συμπεθέρα, ντέφι-ντέφι.
Άβαταρ μέλους
PENELOPE
Δημοσιεύσεις: 1317
Εγγραφή: Τρί Νοέμ 29, 2005 1:59 am
Τοποθεσία: ΒΟΛΟΣ/ΑΛΙΑΡΤΟΣ
Επικοινωνία:

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από PENELOPE »

Το τελευταίο επεισόδιο του x-factor έκανε μέχρι 55,1% με σταθερά πολύ υψηλά νούμερα τηλεθέασης.

ΑΥΤΟ ΤΟ ΓΡΑΦΟΥΝ ΣΤΟ ΤΡΩΚΤΙΚΟ...
just feel
Δημοσιεύσεις: 28623
Εγγραφή: Κυρ Νοέμ 11, 2007 7:47 pm
Τοποθεσία: κυκλαδες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από just feel »

PENELOPE έγραψε:Το τελευταίο επεισόδιο του x-factor έκανε μέχρι 55,1% με σταθερά πολύ υψηλά νούμερα τηλεθέασης.

ΑΥΤΟ ΤΟ ΓΡΑΦΟΥΝ ΣΤΟ ΤΡΩΚΤΙΚΟ...
:shock: :shock: ΜΠΡΑΒΟ!!!
λίγα και πολλά
όλα είναι στο πλάνο..
Άβαταρ μέλους
immortal
Δημοσιεύσεις: 16863
Εγγραφή: Σάβ Φεβ 07, 2004 11:53 pm
Τοποθεσία: Athens
Επικοινωνία:

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από immortal »

Τελος τωρα παμε για το Ελλάδα εχεις ταλέντο

:lol: :lol:
in this mad mad world
antidoto
Δημοσιεύσεις: 35870
Εγγραφή: Τετ Απρ 06, 2005 12:26 pm
Τοποθεσία: London

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από antidoto »

MusicLover έγραψε: Episis o Oikonomo einai ligo san playmobil... :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Παρε ανασα και παμε...
Άβαταρ μέλους
maximusgr
Δημοσιεύσεις: 3306
Εγγραφή: Τετ Μαρ 26, 2008 12:33 pm
Τοποθεσία: Salonica

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από maximusgr »

SD54 έγραψε:O Λούκας δεν μ' αρέσει καθόλου... σαν ένα έργο που το έχουμε ξαναδει... πολυπαιγμένο και πολυφορεμένο....

Ο Νικόλας... έχει άπειρα χρόνια μποστά του να κάνει πράγματα... μακάρι να διαλέξει σωστά μονοπάτια...

Κόκκινα Χαλιά... μια που εενθουσιάστηκα στην αρχή.. μια που τα έχω βαρεθεί τρελά... επίσης κάποιος να σπάσει στο ξύλο την μπουγελόφατσα του φροντ μαν... δεν μπορώ να τον βλέπω...

Τριημήτονιο... προσωπικά αυτοί ήθελα να κερδίσουν... αλλά δεν πειράζει..


:wink:

Symfwnw o Loykas einai poly metrios.. Nikolas poly kalos!

Kokkina xalia itan oti pio fresko ypirxe ekei mesa k moy fainetai poly periergo ayto poy les gia ton front man. Einai toso thetiki fatsa k to pernaei ston kosmo pisteyw tha exei poly kali ekseliksi.

Triimitonio pali opws eipe k kapoios allos einai toso demode poy mono na gelaw mporw otan toys vlepw k toys akoyw.
creativeuser
Δημοσιεύσεις: 14181
Εγγραφή: Δευ Ιαν 03, 2005 8:19 pm

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από creativeuser »

NOMIZΩ ΘΑ ΔΟΥΜΕ ΝΑ ΕΠΑΝΑΛΑΜΒΑΝΕΤΑΙ ΤΟ ΕΡΓΟ ΤΟΥ SUPER IDOL ΠΟΥ ΠΡΩΤΟΣ ΗΤΑΝ Ο ΛΑΪΚΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΤΗΝ ΚΑΡΙΕΡΑ ΤΗΝ ΚΑΝΕΙ Η POP ΤΑΜΤΑ. :wink:
ΠΡΟΒΛΕΠΩ ΤΟΝ ΝΙΚΟΛΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΠΙΟ ΕΠΙΤΥΧΗΜΕΝΑ ΒΗΜΑΤΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΛΟΥΚΑ.
Δως μου ένα παγάκι
just feel
Δημοσιεύσεις: 28623
Εγγραφή: Κυρ Νοέμ 11, 2007 7:47 pm
Τοποθεσία: κυκλαδες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από just feel »

creativeuser έγραψε:NOMIZΩ ΘΑ ΔΟΥΜΕ ΝΑ ΕΠΑΝΑΛΑΜΒΑΝΕΤΑΙ ΤΟ ΕΡΓΟ ΤΟΥ SUPER IDOL ΠΟΥ ΠΡΩΤΟΣ ΗΤΑΝ Ο ΛΑΪΚΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΤΗΝ ΚΑΡΙΕΡΑ ΤΗΝ ΚΑΝΕΙ Η POP ΤΑΜΤΑ. :wink:
ΠΡΟΒΛΕΠΩ ΤΟΝ ΝΙΚΟΛΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΠΙΟ ΕΠΙΤΥΧΗΜΕΝΑ ΒΗΜΑΤΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΛΟΥΚΑ.
+1
λίγα και πολλά
όλα είναι στο πλάνο..
thrilos
Δημοσιεύσεις: 2317
Εγγραφή: Σάβ Φεβ 07, 2004 11:54 pm

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από thrilos »

Adiko to apotelesma, to X Factor to exei o Nikolas. Prepei na figei eksoteriko, oxi atoma san ton xatzigianni pou den mporei kala kala na milisei ta agglika, mas thelei kai diethni karierra.

O Nikolas mia xara ta agglika mia xara kai ta Ellinika, einai mousikos eixe to olo paketo.

O Loukas mexri Ellada kai Kypro den mporei na paei para pera. Kala ta paei stin Elliniki skini kai diskografia pisteuw, alla den eixe auto to kati pou eixe o Nikolas.
just feel
Δημοσιεύσεις: 28623
Εγγραφή: Κυρ Νοέμ 11, 2007 7:47 pm
Τοποθεσία: κυκλαδες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από just feel »

ΚΑΛΑ ΚΑΤΣΕ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΡΙΕΡΑ...ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΓΙΑ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ!! :lol:
λίγα και πολλά
όλα είναι στο πλάνο..
creativeuser
Δημοσιεύσεις: 14181
Εγγραφή: Δευ Ιαν 03, 2005 8:19 pm

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από creativeuser »

thrilos έγραψε:Adiko to apotelesma, to X Factor to exei o Nikolas. Prepei na figei eksoteriko, oxi atoma san ton xatzigianni pou den mporei kala kala na milisei ta agglika, mas thelei kai diethni karierra.

O Nikolas mia xara ta agglika mia xara kai ta Ellinika, einai mousikos eixe to olo paketo.

O Loukas mexri Ellada kai Kypro den mporei na paei para pera. Kala ta paei stin Elliniki skini kai diskografia pisteuw, alla den eixe auto to kati pou eixe o Nikolas.
ΚΙ ΕΓΩ ΤΟ ΝΙΚΟΛΑ ΗΘΕΛΑ ΑΛΛΑ ΤΟ ΣΚΕΠΤΙΚΟ ΟΤΙ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΨΗΦΙΖΑΜΕ ΜΕ ΒΑΣΗ ΤΟ ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΕΚΑΝΕ ΔΙΕΘΝΗ ΚΑΡΙΕΡΑ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ.ΜΙΑ ΕΙΝΑΙ Η LEONA LEWIS ΚΑΙ ΤΟ ΟΤΙ ΕΚΑΝΕ ΑΥΤΗ ΔΙΕΘΝΗ ΚΑΡΙΕΡΑ ΗΤΑΝ ΘΕΜΑ ΑΛΛΩΝ ΠΑΡΑΓΟΝΤΩΝ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΜΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΜΙΑ ΧΩΡΑ ΠΟΥ ΕΞΑΓΕΙ ΠΟΛΛΟΥΣ STARS ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΥ ΕΜΒΕΛΕΙΑΣ.
Δως μου ένα παγάκι
Άβαταρ μέλους
PENELOPE
Δημοσιεύσεις: 1317
Εγγραφή: Τρί Νοέμ 29, 2005 1:59 am
Τοποθεσία: ΒΟΛΟΣ/ΑΛΙΑΡΤΟΣ
Επικοινωνία:

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από PENELOPE »

ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΨΗΦΙΖΟΥΜΕ ΟΠΟΙΟΝ ΜΑΣ ΚΑΝΕΙ ΕΜΑΣ ΤΟΝ ΚΑΘΕΝΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΚΛΙΚ!ΟΠΟΙΟΝ ΜΑΣ ΑΓΓΙΖΕΙ ΚΑΙ ΜΑΣ ΣΥΓΚΙΝΕΙ...

ΚΙ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ Ο ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ ΤΩΝ ΧΑΛΙΩΝ!ΕΧΕΙ ΕΠΑΦΗ ΜΕ ΤΟ ΚΟΙΝΟ ΤΟΥ!ΚΑΙ ΘΕΤΙΚΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑ!

Ε,ΟΧΙ ΚΑΙ ΝΤΕΜΟΝΤΕ ΟΙ 3ΗΜΙΤΟΝΙΟ...ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ Σ' ΑΥΤΟ ΤΟ ΕΙΔΟΣ,ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΠΟΛΛΟΥΣ...

ΠΟΛΥ ΕΥΚΟΛΑ ΤΟΝ 'ΡΙΞΑΤΕ' ΚΙΟΛΑΣ ΤΟ ΛΟΥΚΑ ΑΠΟ ΤΟ ΒΑΘΡΟ ΤΟΥ ΚΙ ΕΔΩ ΚΙ ΑΛΛΟΥ ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΖΩ...ΕΝΑΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ ΠΟΙΟΣ ΒΓΗΚΕ ΘΑ ΝΟΜΙΖΕΙ ΟΤΙ ΒΓΗΚΕ ΕΝΑΣ ΟΜΟΡΦΟ ΜΕΝ ΑΛΛΑ ,ΑΤΑΛΑΝΤΟΣ Ή ΜΕΤΡΙΟΣ...
ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΑΛΙΚΑΡΙ!ΚΑΙ ΤΟ ΤΙ ΚΑΡΙΕΡΑ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΘΑ ΦΑΝΕΙ ΣΤΗΝ ΠΟΡΕΙΑ...

ΚΑΠΟΤΕ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΜΙΑ ΓΙΑ ΠΕΤΡΕΛΗ ΟΤΙ ΜΕΤΑ ΤΟ ΦΕΗΜ ΘΑ ΒΓΑΛΕΙ ΚΑΝΑ ΣΙΝΤΙ ΚΑΙ ΘΑ ΧΑΘΕΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΟ ΄ΧΕΙ ΚΙ Ο ΘΑΝΟΣ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΚΟΜΗ...
ΠΟΣΟ ΜΑΛΛΟΝ Ο ΛΟΥΚΑΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΚΑΔΕΣ ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΕΡΜΗΝΕΥΤΗΣ ΚΑΙ ΝΕΟ ΠΑΙΔΙ 22 ΕΤΩΝ...ΚΙ ΕΧΕΙ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΤΟΥ ΞΕΚΑΘΑΡΟ ΤΙ ΘΕΛΕΙ ΚΑΙ ΤΙ ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΠΡΟΤΙΜΑ...

ΤΟΝ ΠΑΡΟΜΟΙΑΖΕΤΕ ΚΑΙ ΜΕ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ;ΧΜ...Ο ΣΤΑΥΡΟΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΛΑΙΚΟΣ ΤΡΑΓΟΥΔΙΣΤΗΣ...ΔΕΝ ΤΟ 'ΧΕΙ ΤΟ ΛΑΙΚΟ!ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΤΗ ΦΑΤΣΑ ΝΑ ΕΛΚΥΕΙ ΕΣΤΩ ΤΟ ΓΥΝΑΙΚΕΙΟ ΚΟΙΝΟ...ΤΟΝ ΚΑΤΕΣΤΡΕΨΕ ΚΙ Ο ΨΙΝΑΚΗΣ ΜΕ ΛΑΘΟΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΚΑΙ ΜΕ ΤΙΣ ΠΛΑΣΤΙΚΕΣ ΣΤΗ ΜΥΤΗ...ΣΥΝ ΟΤΙ Ο ΣΤΑΥΡΟΣ ΔΕ ΦΑΝΗΚΕ ΝΑ ΕΙΧΕ ΣΤΟΧΟ ΩΣ ΠΡΟΣ ΤΟ ΤΙ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΤΙ ΘΑ ΕΠΕΛΕΓΕ...

ΤΕΣΠΑ...

ΟΥΤΕ ΣΥΓΓΕΝΗ ΤΟΝ ΕΧΩ ΤΟ ΛΟΥΚΑ,ΟΥΤΕ ΦΙΛΟ ΓΙΑ ΝΑ ΣΚΑΩ ΣΤΗΝ ΤΕΛΙΚΗ...ΑΠΛΑ ΚΑΠΟΙΕΣ ΚΡΙΣΕΙΣ ΜΟΥ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ ΒΕΒΙΑΣΜΕΝΕΣ...

ΓΙΑ ΚΑΝΕΝΑΝ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΙΓΟΥΡΟΙ ΠΩΣ ΘΑ ΕΞΕΛΙΧΘΕΙ ΚΑΙ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΕΙ...ΕΔΩ ΕΧΟΥΝ ΠΕΣΕΙ ΚΑΡΙΕΡΕΣ ΕΤΩΝ...Ή ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΤΟΠ ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ ΟΥΤΕ Η ΜΑΝΑ ΤΟΥΣ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΟΝΤΑΙ...
creativeuser
Δημοσιεύσεις: 14181
Εγγραφή: Δευ Ιαν 03, 2005 8:19 pm

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από creativeuser »

PENELOPE έγραψε:
ΚΑΠΟΤΕ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΜΙΑ ΓΙΑ ΠΕΤΡΕΛΗ ΟΤΙ ΜΕΤΑ ΤΟ ΦΕΗΜ ΘΑ ΒΓΑΛΕΙ ΚΑΝΑ ΣΙΝΤΙ ΚΑΙ ΘΑ ΧΑΘΕΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΟ ΄ΧΕΙ ΚΙ Ο ΘΑΝΟΣ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΚΟΜΗ...
ΑΠΟΨΗ ΜΟΥ ΠΑΝΤΑ ΑΛΛΑ ΘΕΩΡΩ ΟΤΙ ΤΟΝ ΠΕΤΡΕΛΗ ΤΟΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΕΝΑΜΙΣΗ ΧΡΟΝΟ ΤΟΝ ΤΡΑΒΑΝΕ ΑΠΟ ΤΑ ΜΑΛΛΙΑ.
Δως μου ένα παγάκι
Άβαταρ μέλους
PENELOPE
Δημοσιεύσεις: 1317
Εγγραφή: Τρί Νοέμ 29, 2005 1:59 am
Τοποθεσία: ΒΟΛΟΣ/ΑΛΙΑΡΤΟΣ
Επικοινωνία:

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από PENELOPE »

Σ' ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΑΔΙΚΟ...ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΧΑΘΕΙ ΑΚΟΜΗ!ΟΙ ΣΥΝΑΥΛΙΕΣ ΤΟΥ ΕΞΩ ΤΩΡΑ ΚΑΛΑ ΠΑΝΕ...
ΘΑ ΔΟΥΜΕ ΚΑΙ ΓΙ' ΑΥΤΟΝ!
Απάντηση