ELVIN-SXOLEIA TELOS!

Επιλέξτε για να συζητήσετε θέματα που αφορούν την ελληνική pop ή λαϊκή μουσική σκηνή...
creativeuser
Δημοσιεύσεις: 14181
Εγγραφή: Δευ Ιαν 03, 2005 8:19 pm

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από creativeuser »

nikolaspapakonstantinos έγραψε:Diladi vadimaniac thes na mu peis oti esi kathe kalokairi den xoreyeis sta club to dikos sou gia panta,to mi mu milas gia kalokairia,pou einai ta pio diaxronika tragudia pou pezonte?Athlia komatia e?
EINAI ΔΥΟ ΥΠΕΡΟΧΑ POP KΟΜΜΑΤΙΑ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΕ ΠΡΙΝ ΠΟΛΛΑ ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΠΡΙΝ 10 ΧΡΟΝΙΑ ΟΠΩΣ ΚΙ ΕΣΥ ΓΝΩΡΙΖΕΙΣ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΑ ΜΟΝΑ ΠΟΥ ΑΞΙΖΟΥΝ(ΓΙ'ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΑ ΜΟΝΑ ΤΟΥ ΠΟΥ ΑΚΟΥΓΟΝΤΑΙ).
Δως μου ένα παγάκι
antidoto
Δημοσιεύσεις: 35870
Εγγραφή: Τετ Απρ 06, 2005 12:26 pm
Τοποθεσία: London

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από antidoto »

creativeuser έγραψε:
nikolaspapakonstantinos έγραψε:Diladi vadimaniac thes na mu peis oti esi kathe kalokairi den xoreyeis sta club to dikos sou gia panta,to mi mu milas gia kalokairia,pou einai ta pio diaxronika tragudia pou pezonte?Athlia komatia e?
EINAI ΔΥΟ ΥΠΕΡΟΧΑ POP KΟΜΜΑΤΙΑ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΕ ΠΡΙΝ ΠΟΛΛΑ ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΠΡΙΝ 10 ΧΡΟΝΙΑ ΟΠΩΣ ΚΙ ΕΣΥ ΓΝΩΡΙΖΕΙΣ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΑ ΜΟΝΑ ΠΟΥ ΑΞΙΖΟΥΝ(ΓΙ'ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΑ ΜΟΝΑ ΤΟΥ ΠΟΥ ΑΚΟΥΓΟΝΤΑΙ).

kala oxi giorgo exei grapsei kai merikes foveres mpalantes....px to Olokliro feggari...den ine kommatara? ok den ine diaxroniko alla ine poli kalitero apo polla simerina....alla aftes tis ypervoles ''tou megaliterou ellina sintheti'' pou tis vriskete kai tis lete?
Παρε ανασα και παμε...
nikolaspapakonstantinos
Δημοσιεύσεις: 83
Εγγραφή: Τρί Μαρ 27, 2007 12:36 am
Τοποθεσία: Milano

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nikolaspapakonstantinos »

Oti einai o korifeos synthetis stin Ellada einai gnwmi mou,kai den to vrika pouthena grameno.
O Mixalis Rakintzis exei 425 komatia epityxies sti kariera tu,kai poli anotera apo to dikos sou gia panta kai to mi mu milas gia kalokairia pou kikloforisan to 91.Apla merika proothithikan kai alla oxi.
Oso afora tis balantes pou kapios filos anefere,o Mixalis sto idos einai apla monadikos.
Pantos theorw oti kanei poli kali epilogi,promotarontasa ton Elvin,pou einai fresko soma sti musiki grafontas tu tragudares.Giati opos tha exete akusei to komati moiazei para poli sto dikos sou gia panta,musika,kai to ekane eskemena.
An ayto to tragudi to elege o Sakis Rouvas tha akugotan 150 fores tin mera...
Pyrranthos
Δημοσιεύσεις: 877
Εγγραφή: Σάβ Οκτ 20, 2007 3:02 pm

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Pyrranthos »

nikolaspapakonstantinos έγραψε:promotarontasa ton Elvin,pou einai fresko soma sti musiki
:lol:
Άβαταρ μέλους
Dimitris96
Δημοσιεύσεις: 862
Εγγραφή: Σάβ Ιούλ 28, 2007 12:16 am

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Dimitris96 »

nikolaspapakonstantinos έγραψε: O Mixalis Rakintzis exei 425 komatia epityxies sti kariera tu

xaxaxaxaxa oraios

tosa den eixe oute o michael jackson re

gia hremise file siga min eixe kai 1000 epityxies
:lol: :lol: :lol:
Notis Sfakianakis
Άβαταρ μέλους
sakis1972
Δημοσιεύσεις: 8
Εγγραφή: Τετ Ιούλ 08, 2009 6:03 am

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sakis1972 »

ΜΙΧΑΛΗΣ ΡΑΚΙΝΤΖΗΣ Δισκογραφία

[Επεξεργασία]Ξένη
Με τους Scraptown
Scraptown 1982
Rules of the game 1983
Give me a break 1984
Viva Sahara 1985
Soundtracks
Ισόβια (OST) (για την ταινία "Ισόβια" του 1988, όλο στην αγγλική) (1988)
[Επεξεργασία]Μουσική για τηλεόραση
Μουσική τίτλων για την κωμική τηλεοπτική σειρά της ΕΤ-1, *Η αλεπού και ο μπούφος" (1987)
[Επεξεργασία]Προσωπική δισκογραφία
1987 Μωρό μου φάλτσο (maxi-single)
1987 Μωρό μου φάλτσο (album) - ΧΡΥΣΟ (με τη φιλική συμμετοχή της Ελένης Δήμου)
1989 Δικαίωμα για 1+1 (album) - ΧΡΥΣΟ
1990 Απαγωγή (album) - ΧΡΥΣΟ
1991 Να είσαι εκεί (album) - ΧΡΥΣΟ
1992 Get away (maxi-single) - ΧΡΥΣΟ (συμμετέχει ο Ian Gillan)
1992 Έτσι μ’ αρέσει (album) - ΧΡΥΣΟ (συμμετέχει ο Ian Gillan)

1994 Ethnic (album) - ΠΛΑΤΙΝΕΝΙΟ
1995 Καρδούλα μου εγώ κι εσύ (maxi-single)
1995 Η πρώτη απειλή (album) - ΠΛΑΤΙΝΕΝΙΟ
1996 Trancemix (album)
1997 Σε ένα βράδυ ό,τι ζήσουμε (album) - ΧΡΥΣΟ
1997 Μπέμπα (maxi-single)
1998 Σε ένα κατάστρωμα (maxi-single) - ΧΡΥΣΟ
1998 Καθρέφτης (album) - ΧΡΥΣΟ
1999 Το φίλο σου ζηλεύω (album) - ΧΡΥΣΟ
2000 Ό, τι κάνεις σου κάνω (maxi-single) - ΧΡΥΣΟ
2001 Όνειρο 13 (album)
2002 S.A.G.A.P.O. (album)
2003 SOLO (2cds)
2005 Bar Code (album) (με τη συμμετοχή του συγκροτήματος «Ταλέντα δίχως αύριο»)
2006 Made in Greece
2008 Energia (album)
[Επεξεργασία]Συνεργασίες
1986 Πασχάλης - 9 τρόποι αγάπης (Κατερίνα, Κατερινάκι – Πες, πες, πες)
1987 Σάκης Μπουλάς "Ας πρόσεχες" (όλο το άλμπουμ είναι σε σύνθεση του Ρακιντζή)
1991 Σοφία Αρβανίτη - "Μη μου μιλάς για καλοκαίρια" (όλο το άλμπουμ είναι σε σύνθεση του Ρακιντζή) - ΧΡΥΣΟ
1992 Σοφία Αρβανίτη - "Παράφορα" (όλο το άλμπουμ είναι σε σύνθεση του Ρακιντζή , με φιλική συμμετοχή της Bonnie Tyler) - ΧΡΥΣΟ
1997 Βασίλης Καρράς - "Μ’ έχεις κάνει αλήτη" (τα 10 από τα 11 τραγούδια του album είναι σε σύνθεση Μ. Ρακιντζή) - ΠΛΑΤΙΝΕΝΙΟ
2000 Σοφία Αρβανίτη - "Συμπτωματικά" (συνέθεσε 2 τραγούδια του album: "Σε πάω όπως είσαι" & "Συμπτωματικά", συμμετέχει ο ίδιος και στο τραγούδι)
2000 Άγγελος Διονυσίου - "Μια περιπέτεια" (σε μουσική και στίχους Μ. Ρακιντζή)
2001 Γιάννης Κάρμας - "Έχω πάρει φόρα" (σε μουσική και στίχους Μ. Ρακιντζή)
2001 Στέλιος Διονυσίου - "Δεν πα να βρέχει" (έγραψε τα τραγούδια "Πες του μάγκα" & "Στο παραπέντε")
2002 Δημήτρης Κοντολάζος - "Όλα έξω" (σε μουσική και στίχους Μ. Ρακιντζή)
2002 Βασίλης Καρράς - "Λόγια της νύχτας" (έγραψε μουσική και στίχους για το τραγούδι "Έχω φορτώσει")
2006 TRILOGY - "Νησάκι στον ωκεανό PART I" (σε μουσική και στίχους Μ.Ρακιντζή)


Δεν νομίζω αρνητικοί φίλοι μου που κάθεστε στο pc 10 ώρες μετά την δουλειά και απλά σχολιάζετε αρνητικά για όλα, με 55.000 posts o καθένας, να έχετε κάποια αντίθετη γνώμη για την ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ!!!

Ian Gillan και Bonnie Tyler, του πρότειναν συνεργασία ΑΥΤΟΙ μέσω της εταιρίας.
Διαβάστε λίγο και μετά σχολιάστε.
nikolaspapakonstantinos έγραψε:

O Mixalis Rakintzis exei 425 komatia epityxies sti kariera tu.
ΤΟΣΕΣ ΕΓΡΑΨΕ. Μαζί και το "θα μου κλίσεις το σπίτι" και το "ποιά με καταράστηκε" του Καρρά.

antidoto: Η επιτυχία είναι γραμμένη στην Ιστορία και φένεται μόνο τα εισητήρια που έκοψε πανελλαδικά, δεν έχει δεί τόσο κόσμο ΚΑΝΕΙΣ ΑΛΛΟΣ ΣΤΗΝ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΜΟΥΣΙΚΗ ΙΣΤΟΡΙΑ. google.com ΨΑΞΕ.


Vandomaniac: Εσυ δηλαδή ποιόν ακριβώς ΔΕΝ θεωρείς τραγικό? Και πές μου κάτι κύριε κριτικέ της δισκογραφίας.. Α.. και των Video Clip, δείξε μας την δουλειά σου, τι έχεις κάνει ΕΣΥ για να κρίνουμε και ΕΜΕΙΣ που απλά διαβάζουμε τα ηλίθια καυστικά σου σχόλια. Διάβασα πολλά posts που έκανες σε όλο forum και πραγματικά, ΔΕΝ ΠΑΛΕΥΕΣΑΙ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ.

ΡΑΚΙΝΤΖΗΣ 4 ΕVER! Και ακόμη περιμένω το "νέο αίμα" που προμοτάρει ο Ρακιντζής να δώ τι έχει να δώσει στην Ελληνική μουσική. Γιατί όπως διάβασα στο βιογραφικό του στο myspace γράφει μουσική και ο ίδιος. We will see...
This is the world we live in!!!
Vandomaniac
Δημοσιεύσεις: 1395
Εγγραφή: Κυρ Φεβ 08, 2004 12:02 am

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Vandomaniac »

sakis1972 έγραψε:Vandomaniac: Εσυ δηλαδή ποιόν ακριβώς ΔΕΝ θεωρείς τραγικό? Και πές μου κάτι κύριε κριτικέ της δισκογραφίας.. Α.. και των Video Clip, δείξε μας την δουλειά σου, τι έχεις κάνει ΕΣΥ για να κρίνουμε και ΕΜΕΙΣ που απλά διαβάζουμε τα ηλίθια καυστικά σου σχόλια. Διάβασα πολλά posts που έκανες σε όλο forum και πραγματικά, ΔΕΝ ΠΑΛΕΥΕΣΑΙ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ
Δεν το ξέραμε, να μ' αρέσει ο Ρακιντζής για να σε ευχαριστήσω. Δεν ξέρω αν δεν παλεύομαι εγώ ή εσύ που έκανες λογαριασμό στο musiccorner μόνο και μόνο για να την πεις σε δυο-τρια άτομα, κάτι που αποδεικνύεται από τα δύο posts σου.
Από 'κει και πέρα, χωρίς πολλά πολλά, θα λεω ό, τι γουστάρω. Δεν έχω καμία δουλειά να σου δείξω. Δεν ξέρω αν το έχεις πάρει πρέφα, αλλά δε μιλάς με στελέχη δισκογραφικών, δημοσιογράφους, συνθέτες, στιχουργούς, και σκηνοθέτες video clips εδώ μέσα, αλλά με νέους ανθρώπους που, όσο έχεις εσύ το δικαίωμα να λες την άποψή σου για την ελληνική μουσική σκηνή, άλλο τόσο έχουν κι εκείνοι.
nikolaspapakonstantinos
Δημοσιεύσεις: 83
Εγγραφή: Τρί Μαρ 27, 2007 12:36 am
Τοποθεσία: Milano

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nikolaspapakonstantinos »

Paidia iremiste,gia musiki milame...
Kai egw merikes fores neyriazw otan milane asxima gia ton Rakintzi epidi kserw poli kala pios einai,kai exei grapsei 425 epityxies gia mena,tragudia gia allous...alla ok den eimaste oloi idioi kai den skeftomaste oloi to idio.
File eyxaristw pou enevases oloi tin diskografia tu Mixali...
Allo to den maresei,ayto einai prosopiko,alla oti o Mixalis den einai apo tus korifeus synthetes ta teleftea 20 xronia einai psema...
Mixali emeis pou se kserume sagapame kai to ksereis,synexise etsi opos mono esi ksereis.
Άβαταρ μέλους
sakis1972
Δημοσιεύσεις: 8
Εγγραφή: Τετ Ιούλ 08, 2009 6:03 am

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sakis1972 »

Δεν το ξέραμε, να μ' αρέσει ο Ρακιντζής για να σε ευχαριστήσω. Δεν ξέρω αν δεν παλεύομαι εγώ ή εσύ που έκανες λογαριασμό στο musiccorner μόνο και μόνο για να την πεις σε δυο-τρια άτομα, κάτι που αποδεικνύεται από τα δύο posts σου.
Από 'κει και πέρα, χωρίς πολλά πολλά, θα λεω ό, τι γουστάρω. Δεν έχω καμία δουλειά να σου δείξω. Δεν ξέρω αν το έχεις πάρει πρέφα, αλλά δε μιλάς με στελέχη δισκογραφικών, δημοσιογράφους, συνθέτες, στιχουργούς, και σκηνοθέτες video clips εδώ μέσα, αλλά με νέους ανθρώπους που, όσο έχεις εσύ το δικαίωμα να λες την άποψή σου για την ελληνική μουσική σκηνή, άλλο τόσο έχουν κι εκείνοι.

Ούτε εσύ δεν ξέρεις, σε εμένα θα δείξεις ? Χαχα ΕΛΕΟΣ φίλε!! Πρίν γουστάρεις να πείς κάτι μάθε πρώτα και μετά γράψε, έτσι μάλιστα, θα έχεις λόγο να γράψεις κάτι.
Έχεις δίκιο. Δημιούργησα λογαριασμό εδώ ειπειδή είχα ΛΟΓΟ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ, και ΣΥΓΓΕΚΡΙΜΕΝΗ ΑΠΑΝΤΗΣΗ να δώσω. Οχι απλά για να σχολιάζω άπαντες.
Εδώ μιλάμε για μία ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ και ΟΧΙ για την προσωπική σου άποψη που διαμορφώθηκε απο της ελλειπείς μουσικές σου γνώσεις.

Nicolas ένα απλό search στο google ήταν και ένα copy/paste η δισκογραφία του Ρακιντζή, φαντάσου πόσο δύσκολο τους είναι να το κάνουν αυτό πρίν postaroun κάπου.
This is the world we live in!!!
Vandomaniac
Δημοσιεύσεις: 1395
Εγγραφή: Κυρ Φεβ 08, 2004 12:02 am

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Vandomaniac »

sakis1972 έγραψε:
Δεν το ξέραμε, να μ' αρέσει ο Ρακιντζής για να σε ευχαριστήσω. Δεν ξέρω αν δεν παλεύομαι εγώ ή εσύ που έκανες λογαριασμό στο musiccorner μόνο και μόνο για να την πεις σε δυο-τρια άτομα, κάτι που αποδεικνύεται από τα δύο posts σου.
Από 'κει και πέρα, χωρίς πολλά πολλά, θα λεω ό, τι γουστάρω. Δεν έχω καμία δουλειά να σου δείξω. Δεν ξέρω αν το έχεις πάρει πρέφα, αλλά δε μιλάς με στελέχη δισκογραφικών, δημοσιογράφους, συνθέτες, στιχουργούς, και σκηνοθέτες video clips εδώ μέσα, αλλά με νέους ανθρώπους που, όσο έχεις εσύ το δικαίωμα να λες την άποψή σου για την ελληνική μουσική σκηνή, άλλο τόσο έχουν κι εκείνοι.

Ούτε εσύ δεν ξέρεις, σε εμένα θα δείξεις ? Χαχα ΕΛΕΟΣ φίλε!! Πρίν γουστάρεις να πείς κάτι μάθε πρώτα και μετά γράψε, έτσι μάλιστα, θα έχεις λόγο να γράψεις κάτι.
Έχεις δίκιο. Δημιούργησα λογαριασμό εδώ ειπειδή είχα ΛΟΓΟ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ, και ΣΥΓΓΕΚΡΙΜΕΝΗ ΑΠΑΝΤΗΣΗ να δώσω. Οχι απλά για να σχολιάζω άπαντες.
Εδώ μιλάμε για μία ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ και ΟΧΙ για την προσωπική σου άποψη που διαμορφώθηκε απο της ελλειπείς μουσικές σου γνώσεις.

Nicolas ένα απλό search στο google ήταν και ένα copy/paste η δισκογραφία του Ρακιντζή, φαντάσου πόσο δύσκολο τους είναι να το κάνουν αυτό πρίν postaroun κάπου.
Θα μπορούσες, πριν προσπαθήσεις να μου την πεις, να κάτσεις να σκεφτείς τι είπα και τι εννοούσα. Από 'κει και πέρα, δεν είμαι "φίλος" και ούτε πρόκειται να γίνω.
Όσο για τις ελλειπείς μου μουσικές γνώσεις, πραγματικά εύχομαι να μείνουν έτσι, αν η "πληρότητά" τους θα σήμαινε ότι θα μου άρεσε ο Ρακιντζής!!
Όσο είμαι εδώ, γουστάρω να σχολιάζω το αντικείμενο του συγκεκριμένου forum που είναι η ελληνική ποπ-λαϊκή μουσική, μέρος της οποίας είναι και ο Μιχάλης Ρακιντζής. Αν δε σου αρέσουν τα λεγόμενά μου, από τη στιγμή που δε θίγω εσένα προσωπικά (κάτι που εσύ συνεχίζεις να κάνεις), πραγματικά αδιαφορώ, όσο και να χτυπιέσαι. Όσο διατηρείς το δικαίωμα να σου αρέσει ο Μιχάλης Ρακιντζής και να τον υποστηρίζεις, τόσο απαιτώ να σέβεσαι κι εσύ το δικό μου να μη μου αρέσει.
Όσο για το ποιό λόγο δημιούργησα account εγώ στο forum και για ποιόν εσύ, αν και δε θα σου δώσω και λογαριασμό, έχεις ακούσει κάτι που λέγεται ελευθερία λόγου και άποψης; Αν όχι, φρόντισε να το μάθεις. Και θα κλείσω, και όχι μόνο το συγκεκριμένο μήνυμα, αλλά γενικά την "κουβέντα" μου μαζί σου, κάνοντας copy paste αυτό που σου έγραψα και στο προηγούμενό μου μήνυμα: Δεν ξέρω αν το έχεις πάρει πρέφα, αλλά δε μιλάς με στελέχη δισκογραφικών, δημοσιογράφους, συνθέτες, στιχουργούς, και σκηνοθέτες video clips εδώ μέσα, αλλά με νέους ανθρώπους που, όσο έχεις εσύ το δικαίωμα να λες την άποψή σου για την ελληνική μουσική σκηνή, άλλο τόσο έχουν κι εκείνοι.
GUNNER_10
Δημοσιεύσεις: 13408
Εγγραφή: Δευ Νοέμ 13, 2006 1:31 am

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από GUNNER_10 »

ΝΑ ΠΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΕΓΩ ΠΩΣ ΤΟ ΚΛΙΠ ΕΙΝΑΙ Ε-Λ-Ε-Ο-Σ!!!!

ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΚΑΚΟ ΣΑΝ ΗΧΟΣ..ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΥΤΟ ΜΟΥ ΒΓΑΖΕΙ..ΓΕΝΙΚΑ Ο ΡΑΚΙΤΖΗΣ ΕΙΝΑΙ ΑΠΕΡΙΓΡΑΠΤΗ ΠΑΡΑΚΜΗ ΓΙΑ ΜΕΝΑ....

ΚΑΙ ΠΡΙΝ ΒΙΑΣΤΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΜΙΛΗΣΕΙ...ΤΟΝ ΠΑΡΑΔΕΧΟΜΑΙ ΔΙΟΤΙ ΠΑΛΑΙΟΤΕΡΑ ΣΕ 80'S 90'S ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ "ΕΔΩΣΕ" ΠΡΑΓΜΑΤΑ...ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΤΟΝ ΚΡΑΖΩ ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ...
Άβαταρ μέλους
sakis1972
Δημοσιεύσεις: 8
Εγγραφή: Τετ Ιούλ 08, 2009 6:03 am

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sakis1972 »

GUNNER_10 έγραψε:ΝΑ ΠΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΕΓΩ ΠΩΣ ΤΟ ΚΛΙΠ ΕΙΝΑΙ Ε-Λ-Ε-Ο-Σ!!!!

ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΚΑΚΟ ΣΑΝ ΗΧΟΣ..ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΥΤΟ ΜΟΥ ΒΓΑΖΕΙ..ΓΕΝΙΚΑ Ο ΡΑΚΙΤΖΗΣ ΕΙΝΑΙ ΑΠΕΡΙΓΡΑΠΤΗ ΠΑΡΑΚΜΗ ΓΙΑ ΜΕΝΑ....

ΚΑΙ ΠΡΙΝ ΒΙΑΣΤΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΜΙΛΗΣΕΙ...ΤΟΝ ΠΑΡΑΔΕΧΟΜΑΙ ΔΙΟΤΙ ΠΑΛΑΙΟΤΕΡΑ ΣΕ 80'S 90'S ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ "ΕΔΩΣΕ" ΠΡΑΓΜΑΤΑ...ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΤΟΝ ΚΡΑΖΩ ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ...
Γιατί δεν ασχολείσαι με τις "Piggy Ζήνες" σου και άσε να ασχολούνται με τον Ρακιντζή πιό σοβαρά άτομα. Άλλωστε από την φωτογραφία του προφίλ σου καταλαβαίνουμε και τα γούστα σου.
This is the world we live in!!!
GUNNER_10
Δημοσιεύσεις: 13408
Εγγραφή: Δευ Νοέμ 13, 2006 1:31 am

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από GUNNER_10 »

sakis1972 έγραψε:
GUNNER_10 έγραψε:ΝΑ ΠΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΕΓΩ ΠΩΣ ΤΟ ΚΛΙΠ ΕΙΝΑΙ Ε-Λ-Ε-Ο-Σ!!!!

ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΚΑΚΟ ΣΑΝ ΗΧΟΣ..ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΥΤΟ ΜΟΥ ΒΓΑΖΕΙ..ΓΕΝΙΚΑ Ο ΡΑΚΙΤΖΗΣ ΕΙΝΑΙ ΑΠΕΡΙΓΡΑΠΤΗ ΠΑΡΑΚΜΗ ΓΙΑ ΜΕΝΑ....

ΚΑΙ ΠΡΙΝ ΒΙΑΣΤΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΜΙΛΗΣΕΙ...ΤΟΝ ΠΑΡΑΔΕΧΟΜΑΙ ΔΙΟΤΙ ΠΑΛΑΙΟΤΕΡΑ ΣΕ 80'S 90'S ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ "ΕΔΩΣΕ" ΠΡΑΓΜΑΤΑ...ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΤΟΝ ΚΡΑΖΩ ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ...
Γιατί δεν ασχολείσαι με τις "Piggy Ζήνες" σου και άσε να ασχολούνται με τον Ρακιντζή πιό σοβαρά άτομα. Άλλωστε από την φωτογραφία του προφίλ σου καταλαβαίνουμε και τα γούστα σου.
τα γουστα μου δεν μενουνε μονο στην κυρια στο avatar μου..και να συγχωρεις...αλλα η κυρια διπλα κιτσαριο δεν εγινε ποτε της...και ναι πραγματικα αν ειναι να ακουω αυτο που αποκαλεις εσυ κουλτουρα και να εννοουμε τον σημερινο(το τονιζω)ρακιτζη οκ....προτιμω να ακουω και καρρα...
και δεν διαβαζεις ολο το μυνημα..αλλα μονο parts του.

και ασε το οτι ακουει ο καθενας..που πρεπει να σαι ΤΥΦΛΟΣ KAI KAKOΥΓΟΣΤΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΛΕΣ ΟΤΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΛΙΠ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΙΤΣΑΡΙΟ...ΨΑΞΕ ΛΙΓΟ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΚΑΠΟΥ ΦΤΑΙΣ..ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΤΟΣΑ ΑΤΟΜΑ ΝΑ ΣΤΟ ΛΕΜΕ ΑΥΤΟ..ΚΑΙ ΕΠΙΣΗΣ ΟΤΑΝ ΛΕΣ ΣΟΒΑΡΑ ΑΤΟΜΑ?ΠΟΙΟΥ ΕΝΝΟΕΙΣ ΕΣΕΝΑ??
ΑΝΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΘΕ ΚΟΛΛΗΜΕΝΟ ΠΟΥ ΘΑ ΜΑΣ ΠΕΡΑΣΕΙ ΚΑΙ ΚΟΥΛΤΟΥΡΑ ΤΟ ΚΙΤΣΑΡΙΟ!
Iasonas
Δημοσιεύσεις: 4479
Εγγραφή: Παρ Ιούλ 30, 2004 10:10 am
Τοποθεσία: Glyfada
Επικοινωνία:

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Iasonas »

sakis1972 έγραψε:
GUNNER_10 έγραψε:ΝΑ ΠΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΕΓΩ ΠΩΣ ΤΟ ΚΛΙΠ ΕΙΝΑΙ Ε-Λ-Ε-Ο-Σ!!!!

ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΚΑΚΟ ΣΑΝ ΗΧΟΣ..ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΥΤΟ ΜΟΥ ΒΓΑΖΕΙ..ΓΕΝΙΚΑ Ο ΡΑΚΙΤΖΗΣ ΕΙΝΑΙ ΑΠΕΡΙΓΡΑΠΤΗ ΠΑΡΑΚΜΗ ΓΙΑ ΜΕΝΑ....

ΚΑΙ ΠΡΙΝ ΒΙΑΣΤΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΜΙΛΗΣΕΙ...ΤΟΝ ΠΑΡΑΔΕΧΟΜΑΙ ΔΙΟΤΙ ΠΑΛΑΙΟΤΕΡΑ ΣΕ 80'S 90'S ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ "ΕΔΩΣΕ" ΠΡΑΓΜΑΤΑ...ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΤΟΝ ΚΡΑΖΩ ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ...
Άλλωστε από την φωτογραφία του προφίλ σου καταλαβαίνουμε και τα γούστα σου.
H kyria sto Avatar exei pei kai ena Niko Antypa den tragoyda sta konta 50 opws o dikos soy les kai einai akomh sthn efhbikh hlikia kai kyriws oxi skoypidia. Epishs h Ka einai h 8h pio emporikh tragoydistria twn 00s opote ligo sebasmos. Epishs sta 90s htan sigyra 3ada 8)
Άβαταρ μέλους
sakis1972
Δημοσιεύσεις: 8
Εγγραφή: Τετ Ιούλ 08, 2009 6:03 am

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sakis1972 »

Οι κυρίες σας κύριοι, ΗΤΑΝ, ΕΙΝΑΙ, και ΘΑ ΕΙΝΑΙ, στην 3αδα και ΚΑΤΩ.
Ο δικός μας λοιπόν, απο εμάς τους κολλημένους, ΗΤΑΝ για πολλαααα πολλαααα χρόνια Νο1 στα CHARTS. και ΕΙΝΑΙ ανεξαρτητος, και ΘΑ ΕΙΝΑΙ μοναδικός. Οι κυρίες σας τον παρακαλούσαν να τους δώσει κομμάτια του και να τους γράψει δίσκους, και το μόνο που κατάφεραν ήταν να τις πάρει για φωνητικά σε 2 συναυλίες του... ΚΑΝΤΕ ΕΝΑ ΚΑΤΑΡΑΜΕΝΟ SEARCH ΣΤΟ ΙΣΤΟΡΙΚΟ ΚΑΙ ΤΙΣ ΣΥΝΑΥΛΙΕΣ ΚΑΠΟΙΟΥ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΗ ΚΑΙ ΜΕΤΑ POSTARETE.
Ελεος πια.
This is the world we live in!!!
Άβαταρ μέλους
ΜΑΓΔΑ
Δημοσιεύσεις: 9117
Εγγραφή: Κυρ Φεβ 08, 2004 12:05 am

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΜΑΓΔΑ »

Εικόνα

Μάγδα.
GUNNER_10
Δημοσιεύσεις: 13408
Εγγραφή: Δευ Νοέμ 13, 2006 1:31 am

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από GUNNER_10 »

sakis1972 έγραψε:Οι κυρίες σας κύριοι, ΗΤΑΝ, ΕΙΝΑΙ, και ΘΑ ΕΙΝΑΙ, στην 3αδα και ΚΑΤΩ.
Ο δικός μας λοιπόν, απο εμάς τους κολλημένους, ΗΤΑΝ για πολλαααα πολλαααα χρόνια Νο1 στα CHARTS. και ΕΙΝΑΙ ανεξαρτητος, και ΘΑ ΕΙΝΑΙ μοναδικός. Οι κυρίες σας τον παρακαλούσαν να τους δώσει κομμάτια του και να τους γράψει δίσκους, και το μόνο που κατάφεραν ήταν να τις πάρει για φωνητικά σε 2 συναυλίες του... ΚΑΝΤΕ ΕΝΑ ΚΑΤΑΡΑΜΕΝΟ SEARCH ΣΤΟ ΙΣΤΟΡΙΚΟ ΚΑΙ ΤΙΣ ΣΥΝΑΥΛΙΕΣ ΚΑΠΟΙΟΥ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΗ ΚΑΙ ΜΕΤΑ POSTARETE.
Ελεος πια.
ΝΑΙ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ...ΤΟΝ ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΣΑΝ ΟΛΟΙ ΚΑΙ ΟΛΕΣ ΓΟΝΑΤΙΣΤΟΙ...

ΕΛΕΓΕ Η ΚΑΙΤΟΥΛΑ ΘΑ ΜΕΛΑΓΧΟΛΗΣΩ..ΜΟΣΧΟΠΟΥΛΑΓΕ...
ΕΜΦΑΝΙΣΤΗΚΕ ΣΤΗΝ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΜΟΥΣΙΚΗ ΣΚΗΝΗ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ (RADIO CITY MUSIC ΗALL)...KAI HΘΕΛΕ ΓΙΑ ΦΩΝΗΤΙΚΑ ΤΟΝ ΡΑΚΙΤΖΗ...

ΡΕ ΤΡΑΒΑ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΓΩΝΙΑ ΝΑ ΔΕΙΣ ΑΝ ΕΡΧΟΜΑΙ...

:lol:
ΜΕ ΤΟΝ S.A.G.A.P.O :lol:

ΕΠΙΣΗΣ ΝΑΙ ΚΑΙ Η ΒΑΝΔΗ ΤΟΝ ΧΡΕΙΑΣΤΗΚΕ ΠΟΛΥ...ΑΦΟΥ ΕΛΕΓΕ ΜΙΑ ΠΕΡΙΟΔΟ ΡΕ ΓΚΑΜΟΤΑΑΑΑΑ ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΜΗΝ ΠΩ ΕΓΩ ΤΟ ΜΗΝ ΜΟΥ ΜΙΛΑΣ ΓΙΑ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΑ ΚΑΙ ΛΕΩ ΣΤΑ ΔΩΣΑ ΟΛΑ..ΟΡΣΕ.. :lol:

ΠΑΡΤΟ ΠΡΕΦΑ ΚΑΛΟ ΜΟΥ ΠΑΙΔΙ ΟΤΙ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥΣ ΕΧΕΙ ΦΤΑΣΕΙ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΤΟΥ ΣΕ ΠΑΡΑΚΜΗ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΜΕΓΑΛΟΣ ΚΑΙ ΤΡΑΝΟΣ ΣΤΑ 80'S ΕΦΤΑΣΕ ΝΑ ΛΕΕΙ ENERGIA... :lol:
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος GUNNER_10 την Παρ Ιούλ 10, 2009 10:15 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Iasonas
Δημοσιεύσεις: 4479
Εγγραφή: Παρ Ιούλ 30, 2004 10:10 am
Τοποθεσία: Glyfada
Επικοινωνία:

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Iasonas »

sakis1972 έγραψε:Οι κυρίες σας κύριοι, ΗΤΑΝ, ΕΙΝΑΙ, και ΘΑ ΕΙΝΑΙ, στην 3αδα και ΚΑΤΩ.
Ο δικός μας λοιπόν, απο εμάς τους κολλημένους, ΗΤΑΝ για πολλαααα πολλαααα χρόνια Νο1 στα CHARTS. και ΕΙΝΑΙ ανεξαρτητος, και ΘΑ ΕΙΝΑΙ μοναδικός. Οι κυρίες σας τον παρακαλούσαν να τους δώσει κομμάτια του και να τους γράψει δίσκους, και το μόνο που κατάφεραν ήταν να τις πάρει για φωνητικά σε 2 συναυλίες του... ΚΑΝΤΕ ΕΝΑ ΚΑΤΑΡΑΜΕΝΟ SEARCH ΣΤΟ ΙΣΤΟΡΙΚΟ ΚΑΙ ΤΙΣ ΣΥΝΑΥΛΙΕΣ ΚΑΠΟΙΟΥ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΗ ΚΑΙ ΜΕΤΑ POSTARETE.
Ελεος πια.

Exeis dikio loipon 8)
GUNNER_10
Δημοσιεύσεις: 13408
Εγγραφή: Δευ Νοέμ 13, 2006 1:31 am

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από GUNNER_10 »

Iasonas έγραψε:
sakis1972 έγραψε:Οι κυρίες σας κύριοι, ΗΤΑΝ, ΕΙΝΑΙ, και ΘΑ ΕΙΝΑΙ, στην 3αδα και ΚΑΤΩ.
Ο δικός μας λοιπόν, απο εμάς τους κολλημένους, ΗΤΑΝ για πολλαααα πολλαααα χρόνια Νο1 στα CHARTS. και ΕΙΝΑΙ ανεξαρτητος, και ΘΑ ΕΙΝΑΙ μοναδικός. Οι κυρίες σας τον παρακαλούσαν να τους δώσει κομμάτια του και να τους γράψει δίσκους, και το μόνο που κατάφεραν ήταν να τις πάρει για φωνητικά σε 2 συναυλίες του... ΚΑΝΤΕ ΕΝΑ ΚΑΤΑΡΑΜΕΝΟ SEARCH ΣΤΟ ΙΣΤΟΡΙΚΟ ΚΑΙ ΤΙΣ ΣΥΝΑΥΛΙΕΣ ΚΑΠΟΙΟΥ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΗ ΚΑΙ ΜΕΤΑ POSTARETE.
Ελεος πια.

Exeis dikio loipon 8)
ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΑΔΕΧΤΟΥΜΕ...
ΕΛΠΙΖΩ Ο ΜΑΝΟΣ ΧΑΤΖΗΔΑΚΙΣ ΝΑ ΕΠΙΑΣΕ ΛΙΓΟ ΑΠΟ ΡΑΚΙΤΖΗ. :lol:
Iasonas
Δημοσιεύσεις: 4479
Εγγραφή: Παρ Ιούλ 30, 2004 10:10 am
Τοποθεσία: Glyfada
Επικοινωνία:

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Iasonas »

GUNNER_10 έγραψε:
Iasonas έγραψε:
sakis1972 έγραψε:Οι κυρίες σας κύριοι, ΗΤΑΝ, ΕΙΝΑΙ, και ΘΑ ΕΙΝΑΙ, στην 3αδα και ΚΑΤΩ.
Ο δικός μας λοιπόν, απο εμάς τους κολλημένους, ΗΤΑΝ για πολλαααα πολλαααα χρόνια Νο1 στα CHARTS. και ΕΙΝΑΙ ανεξαρτητος, και ΘΑ ΕΙΝΑΙ μοναδικός. Οι κυρίες σας τον παρακαλούσαν να τους δώσει κομμάτια του και να τους γράψει δίσκους, και το μόνο που κατάφεραν ήταν να τις πάρει για φωνητικά σε 2 συναυλίες του... ΚΑΝΤΕ ΕΝΑ ΚΑΤΑΡΑΜΕΝΟ SEARCH ΣΤΟ ΙΣΤΟΡΙΚΟ ΚΑΙ ΤΙΣ ΣΥΝΑΥΛΙΕΣ ΚΑΠΟΙΟΥ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΗ ΚΑΙ ΜΕΤΑ POSTARETE.
Ελεος πια.

Exeis dikio loipon 8)
ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΑΔΕΧΤΟΥΜΕ...
ΕΛΠΙΖΩ Ο ΜΑΝΟΣ ΧΑΤΖΗΔΑΚΙΣ ΝΑ ΕΠΙΑΣΕ ΛΙΓΟ ΑΠΟ ΡΑΚΙΤΖΗ. :lol:
Kai egw arage to megaro moysikhs tha anoiksei pote tis portes toy gia to rakintzh pisteyw einai adikia
Απάντηση