ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Thread

Επιλέξτε για να συζητήσετε θέματα που αφορούν την ελληνική pop ή λαϊκή μουσική σκηνή...
Ernesto
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 14394
Εγγραφή: Τετ Μαρ 31, 2010 7:45 pm
Τοποθεσία: Neapoli,Thessaloniki

Re: ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Thread

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ernesto »

afn έγραψε:Καλά ναι θα γίνει... :tourta: :fan:
μα το τραγουδι ειναι πρώτο...
:hysterical: :hysterical: :hysterical: :hysterical: :hysterical:
Can you answer??
afn
Δημοσιεύσεις: 175006
Εγγραφή: Πέμ Νοέμ 11, 2004 3:21 am

Re: ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Thread

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από afn »

Κατά MLV άποψη? :fan:
Να αγωνιάς γι'αυτόν και να του δίνεις χαμόγελα, είναι αγάπη
Ernesto
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 14394
Εγγραφή: Τετ Μαρ 31, 2010 7:45 pm
Τοποθεσία: Neapoli,Thessaloniki

Re: ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Thread

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ernesto »

afn έγραψε:Κατά MLV άποψη? :fan:

:nono: :nono:

απο ολες τις απόψεις.. :fan:
Can you answer??
afn
Δημοσιεύσεις: 175006
Εγγραφή: Πέμ Νοέμ 11, 2004 3:21 am

Re: ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Thread

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από afn »

Ευτυχώς που δεν υπάρχει chart... :fan: :fan:
Να αγωνιάς γι'αυτόν και να του δίνεις χαμόγελα, είναι αγάπη
Άβαταρ μέλους
PENELOPE
Δημοσιεύσεις: 1317
Εγγραφή: Τρί Νοέμ 29, 2005 1:59 am
Τοποθεσία: ΒΟΛΟΣ/ΑΛΙΑΡΤΟΣ
Επικοινωνία:

Re: ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Thread

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από PENELOPE »

ΜΕ ΖΗΤΗΣΑΤΕ;ΕΛΕΙΠΑ ΔΙΑΚΟΠΕΣ...ΑΠΟ ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΑ ΕΧΕΙ ΒΓΕΙ ΤΟ ΚΛΙΠ...ΑΚΡΩΣ ΚΑΥΤΟ ΚΑΙ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΟ...Η ΕΙΚΟΝΑ ΜΙΛΑ ΑΠΟ ΜΟΝΗ ΤΗΣ...

http://www.youtube.com/watch?v=5z8mbBx2MYU

ΤΩΡΑ ΠΟΙΟΥΣ ΘΑ 'ΦΑΕΙ' ΔΕΝ ΞΕΡΩ...ΞΕΚΙΝΗΣΕ ΜΕ ΤΗ ΜΟΝΤΕΛΑ ΣΤΟ ΚΛΙΠ...ΚΑΙ ΤΡΩΓΟΝΤΑΣ ΕΡΧΕΤΑΙ Η ΟΡΕΞΗ!!! :lol: :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
musicfan
Δημοσιεύσεις: 2006
Εγγραφή: Κυρ Μαρ 11, 2007 9:22 pm

Re: ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Thread

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από musicfan »

Σαν το Ρουβά ακούγεται πάντως... Το τραγούδι αδιάφορο.
Ernesto
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 14394
Εγγραφή: Τετ Μαρ 31, 2010 7:45 pm
Τοποθεσία: Neapoli,Thessaloniki

Re: ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Thread

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ernesto »

PENELOPE έγραψε:ΜΕ ΖΗΤΗΣΑΤΕ;ΕΛΕΙΠΑ ΔΙΑΚΟΠΕΣ...ΑΠΟ ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΑ ΕΧΕΙ ΒΓΕΙ ΤΟ ΚΛΙΠ...ΑΚΡΩΣ ΚΑΥΤΟ ΚΑΙ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΟ...Η ΕΙΚΟΝΑ ΜΙΛΑ ΑΠΟ ΜΟΝΗ ΤΗΣ...

http://www.youtube.com/watch?v=5z8mbBx2MYU

ΤΩΡΑ ΠΟΙΟΥΣ ΘΑ 'ΦΑΕΙ' ΔΕΝ ΞΕΡΩ...ΞΕΚΙΝΗΣΕ ΜΕ ΤΗ ΜΟΝΤΕΛΑ ΣΤΟ ΚΛΙΠ...ΚΑΙ ΤΡΩΓΟΝΤΑΣ ΕΡΧΕΤΑΙ Η ΟΡΕΞΗ!!! :lol: :lol: :lol:

αντε βρε πενελοπε... που εισαι και σε χάσαμε????? καιγόμασταν για το κλιπ.. :lol: :lol:
διακοπες?? που??? εκει που εκανε το κλιπ ο θεοχάρης?? :fan:

Η εικονα μιλάει απο μονη της γιατι δεν υπάρχει κατι αλλο να μιλήσει..
οτι εχει ο καθένας το δείχνει..αλλοι δείχνουν κορμί αλλοι φωνή.. :lol: :lol:
Can you answer??
Άβαταρ μέλους
PENELOPE
Δημοσιεύσεις: 1317
Εγγραφή: Τρί Νοέμ 29, 2005 1:59 am
Τοποθεσία: ΒΟΛΟΣ/ΑΛΙΑΡΤΟΣ
Επικοινωνία:

Re: ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Thread

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από PENELOPE »

Ernesto έγραψε: οτι εχει ο καθένας το δείχνει..αλλοι δείχνουν κορμί αλλοι φωνή.. :lol: :lol:
ΚΙ Ο ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΤΑ ΔΕΙΧΝΕΙ ΚΑΙ ΤΑ ΔΥΟ!!! :whistle:

ΦΕΤΟΣ ΛΟΓΩ ΚΡΙΣΗΣ ΤΗΝ ΕΒΓΑΛΑ ΚΑΠΟΥ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΤΕΡΑ,ΕΔΩ ΣΤΑ ΜΕΡΗ ΜΟΥ ΣΤΟ ΠΗΛΙΟ...
Ernesto
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 14394
Εγγραφή: Τετ Μαρ 31, 2010 7:45 pm
Τοποθεσία: Neapoli,Thessaloniki

Re: ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Thread

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ernesto »

PENELOPE έγραψε:
Ernesto έγραψε: οτι εχει ο καθένας το δείχνει..αλλοι δείχνουν κορμί αλλοι φωνή.. :lol: :lol:
ΚΙ Ο ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΤΑ ΔΕΙΧΝΕΙ ΚΑΙ ΤΑ ΔΥΟ!!! :whistle:

ΦΕΤΟΣ ΛΟΓΩ ΚΡΙΣΗΣ ΤΗΝ ΕΒΓΑΛΑ ΚΑΠΟΥ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΤΕΡΑ,ΕΔΩ ΣΤΑ ΜΕΡΗ ΜΟΥ ΣΤΟ ΠΗΛΙΟ...
πηλιο ωραιο μερος..ελπιζω να περασες καλα! :give_rose:
κοιτα το σωμα το εχει δεν μπορω να πω οτι δεν το εχει.για μενα δεν εχει την φωνη που θα κανει την διαφορα..τον βαζω στην κατηγορια του γαλανου του γκανου.
ισως στην πορεια να κανει κατι και να μου αλλαξει την γνώμη.
Can you answer??
Άβαταρ μέλους
PENELOPE
Δημοσιεύσεις: 1317
Εγγραφή: Τρί Νοέμ 29, 2005 1:59 am
Τοποθεσία: ΒΟΛΟΣ/ΑΛΙΑΡΤΟΣ
Επικοινωνία:

Re: ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Thread

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από PENELOPE »

Η ΠΟΡΕΙΑ ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ ΕΤΣΙ ΚΙ ΑΛΛΙΩΣ...

ΣΥΝΕ ΤΟΥ ΘΕΟΧΑΡΗ ΣΤΟ ΕΝΘΕΤΟ ΡΑΝΤΑΡ ΤΟΥ ΕΘΝΟΥΣ ΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗΣ...ΛΕΕΙ ΓΙΑ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΚΑΙ ΤΙ ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΓΝΩΣΕΙΣ ΕΧΕΙ...

http://www.ethnos.gr/entheta.asp?catid= ... d=63225259

ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ
Aν δεν έχεις ουσία ακυρώνεσαι!

Στα 26 του χρόνια έχει ήδη κερδίσει τα πρώτα λεπτά δημοσιότητας που του αναλογούν. Τραγουδιστής, κινηματογραφιστής και μοντέλο, μπορεί να είναι υπερήφανος πως έχει προλάβει να κάνει όλα όσα θα ήθελε. Και μετά;
Ο Θεοχάρης Ιωαννίδης πρόσφατα έγινε πρόσωπο της καμπάνιας του Armani


Yπήρξε στη ζωή σου ένα συνεχές "πήγαινε-έλα" σε Ελλάδα και εξωτερικό, σωστά;

Αυτή είναι, ήταν και θα είναι η ζωή μου. Ετσι την απολαμβάνω και δεν θα την άλλαζα για τίποτα και για κανένα.

Πώς προέκυψε η τηλεόραση;

Η τηλεόραση δεν προέκυψε. Είναι μέρος της δουλειάς μου και επιδίωξα να κάνω πράγματα στη μικρή οθόνη γιατί ξέρω ότι είναι άμεσο και εύκολα προσβάσιμο ως μέσο στο ευρύ κοινό. Αν μπορούσα να κάνω μόνο αυτά που αγαπώ θα έπαιζα, θα τραγουδούσα και θα σκηνοθετούσα τα δικά μου projects. Μια μέρα, λοιπόν, ίσως γίνει και αυτό...

Από δικηγόρος... κινηματογραφιστής. Οι γονείς σου υποστήριξαν την επιλογή σου ή ηθελαν να ακολουθήσεις και εσύ το διπλωματικό σώμα, όπως εκείνοι;

Αυτό στην πράξη δεν είναι αλήθεια. Πάντα θαύμαζα τον πατέρα μου και τη μητέρα μου για όλα όσα κατάφεραν με τόση αγάπη και μεράκι να κάνουν στον τομέα τους. Αυτό, λοιπόν, με δίδαξαν. Αυτό είναι το μάθημα ζωής που μου προσέφεραν. Οι γονείς μου έκαναν επίσης σπουδές πάνω σε αρκετούς και κυρίως τελείως διαφορετικούς τομείς. Στη Γερμανία, υπάρχει ο όρος "fach idiot", ετοιμολογικά η ερμηνεία του είναι "αυτός που δεν βλέπει πέρα από τον ορίζοντα, σχεδόν βλάκας, πέρα από τον μικρό του τομέα". Το έμαθα και το εφάρμοσα, λοιπόν. Και δεν το μετανιώνω.

Η συμμετοχή σου στο "Just the 2 of us" πώς προέκυψε;

Ο ίδιος ήμουν εναντίον από ανασφάλεια και μόνο. Η Eλενα Κατραβά και ο Ηλίας Ψινάκης με έπεισαν να το κάνω και τους ευχαριστώ γι'αυτό. Ηταν μοναδική εμπερία.

Αυτού του είδους τα τηλεοπτικά παιχνίδια δίνουν δημοσιότητα και αναγνωρισιμότητα μεγάλη, αλλά για λίγο. Πώς βίωσες την περίοδο του παιχνιδιού;

Χωρίς διπλωματικές υπεκφυγές, σου απαντώ ότι δεν ακούω κανέναν και δεν με αγγίζει απολύτως τίποτα, πέρα από την αγάπη του κόσμου, από την οποία παίρνω δύναμη και ώθηση γι'αυτό που κάνω με τόση αγάπη. Ο,τι άλλο είναι τελείως περιττό.

Πριν από μερικούς μήνες κυκλοφόρησε το πρώτο σου τραγούδι, "I'm flying" με την Αθηναΐδα Νέγκα, τον Χάρη Χριστόπουλο και εσένα στο βίντεο κλιπ σε ρόλο δολοφόνου.

Ναι, πριν από τρεις μήνες, καθώς και στα ελληνικά με τίτλο "Κρατήσου" σε στίχους Αντώνη Καϊτατζίδη και Βαγγέλη Κωνσταντινίδη και μουσική Νίκου Τερζή. Τώρα είμαι σε περίοδο προώθησης του νέου μου κομματιού "Εδώ μαζί μου μείνε", σε στίχους Βίκυς Γεροθόδωρου και Μάριου Ψιμόπουλου. Είμαι πολύ ενθουσιασμένος με όλο αυτό γιατί ετοιμάζουμε όλο και πιο ενδιαφέροντα πράγματα στο στούντιο. Είναι κάτι καινούργιο για μένα και κάτι που αγάπησα από την πρώτη στιγμή.

Είχες σκεφτεί ποτέ τον εαυτό σου τραγουδιστή;

Οχι, αλλά αυτό κάνει και τη ζωή τόσο ενδιαφέρουσα. Σπούδασα μουσική για αρκετά χρόνια, ειδικά τη βυζαντινή και κάποια βασικά της κλασσικής μουσικής, μα αυτό είναι τελείως καινούργιο. Δουλεύω πολλές ώρες πάνω στο τραγούδι με τον αγαπημένο μου δάσκαλο Χρήστο Λυριτζή και μαζί πιστεύω πως θα καταφέρουμε πολλά και ενδιαφέροντα πράγματα.

Μια ωραία εμφάνιση αρκεί για να ανοίξει πόρτες;

Νομίζω ότι αποτελεί εισιτήριο που γρήγορα ακυρώνεται λόγω έλλειψης ουσίας. Οχι;

Τώρα που τα οικονομικά στην Ελλάδα έχουν γίνει δύσκολα, θα σκεφτόσουν να φύγεις και να ζήσεις στο εξωτερικό όπου μένουν και οι δικοί σου;

Ας βγω ψεύτης, αλλά το κύμα μετανάστευσης θα το ζήσει η Ελλάδα μας. Ολα όμως στη ζωή συμβαίνουν για καλό. Ολα! Ζω στην Ελλάδα γιατί το έχω επιλέξει. Ζω τον περισσότερο χρόνο μου εδώ, τουλάχιστον.

Τι πρέπει να έχει μια γυναίκα για να σε κερδίσει;

Υπομονή...

Σε ελκύει ο τύπος της γυναίκας όπως αυτός της Αθηναΐδας Νέγκα που ερωτεύεσαι στο βίντεο κλιπ σου;

Δεν έχει να κάνει με τύπο γυναίκας. Με ελκύει η γυναίκα που βλέπω μπροστά μου και ερωτεύομαι. Δεν υπάρχουν συγκεκριμένα στοιχεία.

Είσαι μόλις 26 ετών, αλλά οικογένεια θα ήθελες να δημιουργήσεις;

Δεν ξέρω αν θα με ήθελε μια οικογένεια σε τόσο σοβαρό ρόλο! Ωστόσο, θέλω πολύ να το κάνω.

Ποιος είναι ο πιο αυστηρός κριτής σου;

Ο παράλογος εαυτός μου.

Αντρας έτοιμος για όλα
Τον γνωρίσαμε μεσα από το Just the two of us. Σήμερα εμφανίζεται σε νυχτερινό κέντρο με τον Νίκο Οικονομόπουλο και τον Νίνο, ενώ παίζει ένα δραματικό ρόλο στην ξένη ταινία "Hidden Life".

who is who
δουλεψε στον τομεα της σκηνοθεσίας και της παραγωγής και ίδρυσε με δύο φίλους του την εταιρεία παραγωγής "Helios Productions" στο L.A. Επίσης σπούδασε υποκριτική και τραγούδι στο Acting Studio James Price στη Νέα Υόρκη ενώ ασχολήθηκε και με το σενάρο στο Actors Studio. της zωης παπαδοπουλου
stelios
Δημοσιεύσεις: 85030
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 30, 2011 4:09 pm

Re: ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Thread

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από stelios »

Μπορεί να μην κατάφερε να μας εκπροσωπήσει στον διαγωνισμό της Eurovision αλλά
απολαύσαμε την φωνή του στο Just the 2 Of Us.
Σύμφωνα με ρεπορτάζ της εφημερίδας Espresso, ο Θεοχάρης Ιωαννίδης θα κάνει guest star εμφάνιση στα Μυστικά της Εδέμ και μάλιστα με πολύ ενδιαφέροντα ρόλο.
Συγκεκριμένα, θα υποδυθεί στο τελευταίο επεισόδιο της σειράς τον γιο του Παναγιώτη Πετράκη και της Αντιγόνης Δρακουλάκη – το μωρό που γεννήθηκε στο τελευταίο επεισόδιο της σειράς – όταν μεγαλώσει και γίνεται πλέον άντρας.
Ο Θεοχάρης είπε αμέσως το "ναι" όταν του έγινε η πρόταση να παίξει στη σειρά αφού είχε προηγηθεί και η γνωριμία του με τον Παναγιώτη Πετράκη στο "Just the two of us", στο οποίο συμμετείχαν και οι δύο.
Στα γυρίσματα που έχουν γίνει ήδη, λέγεται ότι ο Θεοχάρης έδωσε τον καλύτερο εαυτό του και είχε άριστη συνεργασία με τους υπόλοιπους ηθοποιούς του σήριαλ.
I like people too much or not at all.
afn
Δημοσιεύσεις: 175006
Εγγραφή: Πέμ Νοέμ 11, 2004 3:21 am

Re: ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Thread

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από afn »

stelios έγραψε:Μπορεί να μην κατάφερε να μας εκπροσωπήσει στον διαγωνισμό της Eurovision αλλά
απολαύσαμε την φωνή του στο Just the 2 Of Us.
Σύμφωνα με ρεπορτάζ της εφημερίδας Espresso, ο Θεοχάρης Ιωαννίδης θα κάνει guest star εμφάνιση στα Μυστικά της Εδέμ και μάλιστα με πολύ ενδιαφέροντα ρόλο.
Συγκεκριμένα, θα υποδυθεί στο τελευταίο επεισόδιο της σειράς τον γιο του Παναγιώτη Πετράκη και της Αντιγόνης Δρακουλάκη – το μωρό που γεννήθηκε στο τελευταίο επεισόδιο της σειράς – όταν μεγαλώσει και γίνεται πλέον άντρας.
Ο Θεοχάρης είπε αμέσως το "ναι" όταν του έγινε η πρόταση να παίξει στη σειρά αφού είχε προηγηθεί και η γνωριμία του με τον Παναγιώτη Πετράκη στο "Just the two of us", στο οποίο συμμετείχαν και οι δύο.
Στα γυρίσματα που έχουν γίνει ήδη, λέγεται ότι ο Θεοχάρης έδωσε τον καλύτερο εαυτό του και είχε άριστη συνεργασία με τους υπόλοιπους ηθοποιούς του σήριαλ.
Θα πρέπει να κάνουν πιο γέρους και τους άλλους!! :-P
Να αγωνιάς γι'αυτόν και να του δίνεις χαμόγελα, είναι αγάπη
stelios
Δημοσιεύσεις: 85030
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 30, 2011 4:09 pm

Re: ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Thread

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από stelios »

afn έγραψε:
stelios έγραψε:Μπορεί να μην κατάφερε να μας εκπροσωπήσει στον διαγωνισμό της Eurovision αλλά
απολαύσαμε την φωνή του στο Just the 2 Of Us.
Σύμφωνα με ρεπορτάζ της εφημερίδας Espresso, ο Θεοχάρης Ιωαννίδης θα κάνει guest star εμφάνιση στα Μυστικά της Εδέμ και μάλιστα με πολύ ενδιαφέροντα ρόλο.
Συγκεκριμένα, θα υποδυθεί στο τελευταίο επεισόδιο της σειράς τον γιο του Παναγιώτη Πετράκη και της Αντιγόνης Δρακουλάκη – το μωρό που γεννήθηκε στο τελευταίο επεισόδιο της σειράς – όταν μεγαλώσει και γίνεται πλέον άντρας.
Ο Θεοχάρης είπε αμέσως το "ναι" όταν του έγινε η πρόταση να παίξει στη σειρά αφού είχε προηγηθεί και η γνωριμία του με τον Παναγιώτη Πετράκη στο "Just the two of us", στο οποίο συμμετείχαν και οι δύο.
Στα γυρίσματα που έχουν γίνει ήδη, λέγεται ότι ο Θεοχάρης έδωσε τον καλύτερο εαυτό του και είχε άριστη συνεργασία με τους υπόλοιπους ηθοποιούς του σήριαλ.
Θα πρέπει να κάνουν πιο γέρους και τους άλλους!! :-P
λογικα ναι.εκτος και αν εχουν κανει lifting. :fan:
I like people too much or not at all.
afn
Δημοσιεύσεις: 175006
Εγγραφή: Πέμ Νοέμ 11, 2004 3:21 am

Re: ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Thread

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από afn »

Χαχαχαχαχαχαχα, ωραία σεναριακή ανατροπή... :hysterical:
Να αγωνιάς γι'αυτόν και να του δίνεις χαμόγελα, είναι αγάπη
Άβαταρ μέλους
PENELOPE
Δημοσιεύσεις: 1317
Εγγραφή: Τρί Νοέμ 29, 2005 1:59 am
Τοποθεσία: ΒΟΛΟΣ/ΑΛΙΑΡΤΟΣ
Επικοινωνία:

Re: ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Thread

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από PENELOPE »

ΕΓΩ ΓΙΑΤΙ ΘΥΜΑΜΑΙ ΟΤΙ Ο ΛΟΥΚΑΣ ΚΙ Η ΝΟΡΑ ΕΙΧΑΝ ΚΑΝΕΙ ΚΟΡΗ;ΧΜ...
ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ!Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΘΑ 'ΝΑΙ ΚΑΡΑΜΕΛΑΧΡΟΙΝΟΣ ΚΙ Ο ΓΙΟΣ ΜΕ ΓΚΡΙ ΜΑΛΛΙ!!! :hysterical: :hysterical: :hysterical:

ΚΙ ΑΣ ΕΠΙΣΤΡΕΨΟΥΜΕ ΣΤΑ ΜΟΥΣΙΚΑ ΤΟΥ ΘΕΟΧΑΡΗ...
ΕΧΟΥΜΕ ΝΕΑ ΒΕΡΣΙΟΝ ΤΟΥ ΒΙΝΤΕΟΚΛΙΠ ΤΟΥ 'I' M FLYING'...ΤΩΡΑ ΘΥΜΗΘΗΚΑΝ ΝΑ ΤΟ ΒΕΛΤΙΩΣΟΥΝ...Α,ΡΕ ΠΟΥΝΕΝΤΗ!!!

http://www.youtube.com/watch?v=JN0zAM2ncGE
stelios
Δημοσιεύσεις: 85030
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 30, 2011 4:09 pm

Re: ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Thread

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από stelios »

PENELOPE έγραψε:ΕΓΩ ΓΙΑΤΙ ΘΥΜΑΜΑΙ ΟΤΙ Ο ΛΟΥΚΑΣ ΚΙ Η ΝΟΡΑ ΕΙΧΑΝ ΚΑΝΕΙ ΚΟΡΗ;ΧΜ...
ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ!Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΘΑ 'ΝΑΙ ΚΑΡΑΜΕΛΑΧΡΟΙΝΟΣ ΚΙ Ο ΓΙΟΣ ΜΕ ΓΚΡΙ ΜΑΛΛΙ!!! :hysterical: :hysterical: :hysterical:

ΚΙ ΑΣ ΕΠΙΣΤΡΕΨΟΥΜΕ ΣΤΑ ΜΟΥΣΙΚΑ ΤΟΥ ΘΕΟΧΑΡΗ...
ΕΧΟΥΜΕ ΝΕΑ ΒΕΡΣΙΟΝ ΤΟΥ ΒΙΝΤΕΟΚΛΙΠ ΤΟΥ 'I' M FLYING'...ΤΩΡΑ ΘΥΜΗΘΗΚΑΝ ΝΑ ΤΟ ΒΕΛΤΙΩΣΟΥΝ...Α,ΡΕ ΠΟΥΝΕΝΤΗ!!!

http://www.youtube.com/watch?v=JN0zAM2ncGE
κορη εκαναν.ποτε ομως δεν μπορεις να εισαι σιγουρος.μεγαλωνοντας μπορει να εκανε αλλαγη φυλου. :fan:
ουτε τωρα μου αρεσει το i'm flying.
I like people too much or not at all.
Άβαταρ μέλους
PENELOPE
Δημοσιεύσεις: 1317
Εγγραφή: Τρί Νοέμ 29, 2005 1:59 am
Τοποθεσία: ΒΟΛΟΣ/ΑΛΙΑΡΤΟΣ
Επικοινωνία:

Re: ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Thread

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από PENELOPE »

ΑΥΤΟ ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΚΙ ΕΓΩ...ΟΠΩΣ Ο ΓΙΟΣ/ΚΟΡΗ ΤΗΣ ΣΕΡ... :hysterical: :hysterical: :hysterical:

ΒΑΣΙΚΑ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟ ΚΛΙΠ , ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΑΛΛΑΓΕΣ ΚΑΙ ΣΤΟ ΣΟΝΓΚ...
stelios
Δημοσιεύσεις: 85030
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 30, 2011 4:09 pm

Re: ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Thread

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από stelios »

τελικα η νορα και ο λουκας θα κανουν και δευτερο παιδι που θα ειναι αγορι.
αυτον τον ρολο θα παιξει ο θεοχαρης και οχι της κορης τους που εκανε αλλαγη φυλου. :fan:
I like people too much or not at all.
Stavros
Δημοσιεύσεις: 17445
Εγγραφή: Παρ Αύγ 28, 2009 10:35 pm

Re: ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Thread

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Stavros »

stelios έγραψε:τελικα η νορα και ο λουκας θα κανουν και δευτερο παιδι που θα ειναι αγορι.
αυτον τον ρολο θα παιξει ο θεοχαρης και οχι της κορης τους που εκανε αλλαγη φυλου. :fan:
:fan: :fan: :fan: :fan:

Logika tha emfanistei sto telos ths seiras...
Άβαταρ μέλους
PENELOPE
Δημοσιεύσεις: 1317
Εγγραφή: Τρί Νοέμ 29, 2005 1:59 am
Τοποθεσία: ΒΟΛΟΣ/ΑΛΙΑΡΤΟΣ
Επικοινωνία:

Re: ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Thread

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από PENELOPE »

ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΣΤΑ ΜΟΥΣΙΚΑ!Ο ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ ΣΥΜΜΕΤΕΧΕΙ ΣΤΗΝ 'ΤΟΥΡΝΕ' ΤΗΣ ΠΑΟΛΑ...ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΒΡΑΔΥ ΕΜΦΑΝΙΣΤΗΚΑΝ ΣΤΙΣ ΜΟΡΦΕΣ ΣΤΗ ΒΕΡΟΙΑ!ΚΙ ΕΠΕΤΑΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΕ ΑΛΛΕΣ ΠΟΛΕΙΣ...
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος PENELOPE την Δευ Αύγ 01, 2011 9:55 pm, έχει επεξεργασθεί 3 φορές συνολικά.
Απάντηση