Πέγκυ Ζήνα

Επιλέξτε για να συζητήσετε θέματα που αφορούν την ελληνική pop ή λαϊκή μουσική σκηνή...
manos
Δημοσιεύσεις: 6440
Εγγραφή: Παρ Ιουν 15, 2007 3:37 am

Re: ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΕΓΚΥ ΖΗΝΑ (Songs & more)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από manos »

Magic22 έγραψε:Δεν καταλαβαίνω τι σας ενοχλεί που κάποιος λέει την αλήθεια για τις πωλήσεις. Νομίζετε ότι η Βανδή έχει πουλήσει πάνω από 5-6 χιλιάδες; Η Βίσση το περασμένο Σάββατο έπαιζε σε μισό μαγαζι. Και θα κλείσει αμέσως μετά τις γιορτές. Πάμε στοιχηματάκι? Μόνο δύο μαγαζιά πάνε. Ρέμος και Καρράς. Αυτή είναι η αλήθεια guys.

me enoxlei giati tis meionei k malista me aerologies....pos einai toso sigouros....epishs to poseidonio apo oti vlepw apo fotos einai fiska k skepsou oti einai anoixto apo ta telh kalokairiou!
Mamma Mia..πως να αντισταθώ;
Άβαταρ μέλους
billakos24
Δημοσιεύσεις: 12540
Εγγραφή: Σάβ Απρ 04, 2009 4:34 am

Re: ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΕΓΚΥ ΖΗΝΑ (Songs & more)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από billakos24 »

ΑΑΑΑ ΟΥΤΕ ΚΛΕΙΣΙΜΟ ΠΕΓΚΥΣ ΕΙΧΑ ΣΧΟΛΙΑΣΕΙ Ε? ΑΣ ΒΟΥΛΩΣΩ ΕΝΑ ΕΝΑ ΤΑ ΚΕΝΑ ΛΟΙΠΟΝ. :fan:

ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΧΑΙΡΕΚΑΚΟΣ ΑΛΛΑ ΟΚ, ΟΤΑΝ ΑΚΟΥΓΑ ΤΗΝ ΠΕΓΚΥ ΝΑ ΤΗΝ ΡΩΤΑΝΕ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΣΥΝΕΡΓΑΣΤΗΚΕ
ΜΕ ΚΑΠΟΙΟ ΑΛΛΟ ΜΕΓΑΛΟ ΟΝΟΜΑ ΦΕΤΟΣ ΚΑΙ ΝΑ ΑΠΑΝΤΑΕΙ ''ΔΕΝ ΒΡΙΣΚΩ ΤΟ ΛΟΓΟ, ΑΝ ΦΤΙΑΞΕΙΣ ΩΡΑΙΟ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΘΑ ΕΡΘΕΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ'' ΕΝΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑΚΙ ΠΡΟΣ ΓΝΩΣΗ ΚΑΙ ΣΥΜΜΟΡΦΩΣΗ ΧΡΕΙΑΖΟΤΑΝΕ.

ΟΚ ΕΙΠΑΜΕ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΝΑΣ ΝΟΤΗΣ ΚΑΙ ΜΙΑ ΒΙΣΣΗ ΠΟΥ ΑΣΧΕΤΩΣ ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΚΗΣ ΕΠΙΤΥΧΙΑΣ ΚΡΑΤΑΝΕ
ΜΑΓΑΖΙΑ ΑΛΛΑ ΡΩΤΑ ΠΩΣ ΕΦΤΑΣΑΝ ΩΣ ΕΚΕΙ. ΤΙ ΤΡΑΓΟΥΔΑΡΕΣ ΕΙΠΑΝ. ΤΙ ΕΠΟΧΕΣ ΕΖΗΣΑΝ ΚΑΙ
ΠΩΣ ΤΟΥΣ ΕΧΕΙ ΚΑΤΑΧΩΡΙΣΕΙ ΜΙΑ ΜΕΓΑΛΗ ΜΕΡΙΔΑ ΚΟΣΜΟΥ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΤΟΥ ΩΣ ΣΤΑΘΕΡΕΣ ΑΞΙΕΣ.
ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΣΤΡΟΦΗ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ. ΤΟ ΜΠΟΥΖΟΥΚΙ
ΕΠΑΨΕ ΝΑ ΕΙΝΑΙ MAINSTREAM ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΗ ΕΔΩ ΚΑΙ ΚΑΙΡΟ ΑΣΧΕΤΑ ΑΝ ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΨΕΙ ΠΟΤΕ
ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΠΟΛΕΜΟΣ ΝΑ ΓΙΝΕΙ. (ΦΤΟΥ ΦΤΟΥ. :-P )

ΝΑ ΕΛΕΓΑ ΟΤΙ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΕΒΓΑΖΕ ΤΡΑΓΟΥΔΑΡΕΣ Η ΠΕΓΚΥ...ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ 4 ΧΡΟΝΙΑ ΕΝΑ
''ΡΩΤΗΣΑ'' ΣΑΡΩΣΕ ΚΑΙ ΕΝΑ ''ΣΟΥ ΧΡΩΣΤΑΩ ΑΚΟΜΑ ΕΝΑ ΚΛΑΜΑ'' ΠΗΓΕ ΚΑΛΑ. Ε ΔΕΝ ΦΤΑΝΟΥΝ ΓΙΑ
ΝΑ ΣΤΗΡΙΞΟΥΝ ΤΕΤΟΙΑ ΡΙΣΚΑ ΣΕ ΤΕΤΟΙΟΥΣ ΚΑΙΡΟΥΣ ΚΑΙ ΑΦΟΥ ΕΙΧΕ ΗΔΗ ΕΜΦΑΝΙΣΤΕΙ Η ΠΕΓΚΥ
ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΣΕ ΑΛΛΟ ΚΕΝΤΡΟ.

ΚΑΛΗ ΤΗΣ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΤΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ. ΝΟΜΙΖΩ ΚΙ ΕΔΩ ΑΝ ΕΚΑΝΑΝ ΜΙΑ ΠΙΟ ΕΞΥΠΝΗ ΕΠΙΛΟΓΗ
ΣΤΟ ΧΩΡΟ - ΣΕ ΟΤΙ ΑΦΟΡΑ ΚΑΙ ΤΟ ΥΦΟΣ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΤΗ ΧΩΡΗΤΙΚΟΤΗΤΑ - ΘΑ ΤΗΝ ΕΒΓΑΖΑΝ ΤΗΝ
FULL ΣΕΖΟΝ. ΤΑ ΠΑΘΗΜΑΤΑ, ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΓΙΑΤΙ ΝΟΜΙΖΩ Η ΕΞΥΠΝΗ ΕΠΙΛΟΓΗ ΕΓΙΝΕ ΤΩΡΑ ΣΤΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ.
All of our endings can be found in our beginnings...
chris3m
Δημοσιεύσεις: 3253
Εγγραφή: Παρ Μαρ 17, 2006 12:44 pm

Re: ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΕΓΚΥ ΖΗΝΑ (Songs & more)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από chris3m »

Όπως σωστά είπες, προς γνώση και συμόρφωση!
Παρόλο που την συμπαθώ αρκετά, νομίζω το ήθελε το "μαθηματάκι" της...! Είχε πάρει λίγο ψηλά τον αμανέ το Πεγκάκι και...
Δεν πειράζει και του χρόνου εδώ θα είμαστε και θα κάνει πιο σωστές επιλογές (για θυμηθείτε...)

Σε τέτοιες εποχές δεν είναι έυκολο να κάνεις αυτό που έκανες και πριν 5 χρόνια! Επίσης πέρα από κρίση - δύσκολες εποχές κλπ. πρέπει να έχεις και κάτι δυνατό! Σε βαριέται και ο κόσμος...!
Αν και πρώτος είχα κατακρίνει τη συνεργασία Βανδή - Αντύπα (καλά ακόμη δεν την αποδέχομαι...) νομίζω πως ήταν και λύση ανάγκης. Που θα πήγαινε η Δέσποινα μόνη να ηγήτε σχήματος, σε στιγμή καριέρας που δεν έχει το δυνατό! Γιατί μιλάμε για μπουζούκια πάντα... και τα σημερινά μπουζούκια που έχουν κάνει θεές κάτι...Πάολες!
Δεν μιλάμε για τα μπουζούκια των 2000 - 2005 που είχαν άλλο status!!!
Όλοι πλέον έχουν κάνει πίσω, μέχρι και ο αγαπημένος Πλούταρχος βλέπω ότι αρχίζει κάπως και ...κινήτε προς συνεργασίες! Αρχίζει και μιλάει δημόσια για άλλους καλλιτέχνες κλπ.!!! κι αυτός το χρειάζεται λίγο το "μαθηματάκι" γιατί καλές οι παλιές εποχές ....αλλά παλιές πλέον! εξαιρέσεις δεν γίνονται!!!
Όσο για τη Βίσση, ακόμη μπορεί να είναι "εκεί" εξάλλου υπάρχει η εναλλαγή δεν το κάνει ίδιο!!! Τουλάχιστον θα μπορεί -όταν πρέπει- να κάνει και μεγάλη συνεργασία!!!
stelios
Δημοσιεύσεις: 85030
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 30, 2011 4:09 pm

Re: ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΕΓΚΥ ΖΗΝΑ (Songs & more)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από stelios »

Επειδή εδώ είναι το θέμα της Πέγκυς και όχι ο χώρος για να πει ο καθένας ότι άσχετο του έρθει στο μυαλό,επόμενο single θα είναι το ντουέτο με τον Αναστασιάδη;Βλέπω τον Λύρα να το διαφημίζει συνεχώς το κομμάτι.
Ελπίζω να βγει το Παραδίνομαι και να το κάνει και κλιπ.Ο δίσκος έχει δυνατά κομμάτια που μπορούν να βοηθήσουν την Πέγκυ να έχει μια καλή χρονιά.
I like people too much or not at all.
Άβαταρ μέλους
billakos24
Δημοσιεύσεις: 12540
Εγγραφή: Σάβ Απρ 04, 2009 4:34 am

Re: ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΕΓΚΥ ΖΗΝΑ (Songs & more)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από billakos24 »

stelios έγραψε:Επειδή εδώ είναι το θέμα της Πέγκυς και όχι ο χώρος για να πει ο καθένας ότι άσχετο του έρθει στο μυαλό,επόμενο single θα είναι το ντουέτο με τον Αναστασιάδη;Βλέπω τον Λύρα να το διαφημίζει συνεχώς το κομμάτι.
Ελπίζω να βγει το Παραδίνομαι και να το κάνει και κλιπ.Ο δίσκος έχει δυνατά κομμάτια που μπορούν να βοηθήσουν την Πέγκυ να έχει μια καλή χρονιά.
ΚΑΙ ΣΤΑ SINGLES ΕΧΕΙ ΝΟΜΙΖΩ ΧΑΘΕΙ ΛΙΓΟ Η ΜΠΑΛΑ ΚΑΙ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΤΟ ΑΝΑΦΕΡΩ AΛΛΑ ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ
ΝΑ ΒΓΕΙ ΠΟΛΥ ''ΑΡΝΗΤΙΚΟ'' ΤΟ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΜΟΥ ΜΗΝΥΜΑ. :fan:

ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΕΙ Η ΠΕΓΚΥ ΕΔΩ ΚΙ ΕΚΕΙ ΤΟ ΝΤΟΥΕΤΟ ΜΕ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗ
ΤΟ ΠΑΝΕ ΓΙΑ OFFICIAL SINGLE. ΤΩΡΑ ΑΝ ΘΑ ΒΓΕΙ ΚΑΙ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΑΠΟ ΤΟ ΔΙΣΚΟ ΤΗΣ ΠΕΓΚΥΣ
ΠΑΡΑΛΛΗΛΑ Ή ΛΙΓΟ ΜΕΤΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ.

ΓΕΝΙΚΟΤΕΡΑ ΕΓΙΝΕ ΜΑΜΑ ΤΩΡΑ ΚΙ ΑΥΤΗ ΜΩΡΕ, ΜΗΝ ΤΗΝ ΖΑΛΙΖΟΥΜΕ. ΘΑ ΒΓΕΙ ΚΑΤΙ, ΚΑΠΟΤΕ. :fan:
All of our endings can be found in our beginnings...
stelios
Δημοσιεύσεις: 85030
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 30, 2011 4:09 pm

Re: ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΕΓΚΥ ΖΗΝΑ (Songs & more)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από stelios »

billakos24 έγραψε:
stelios έγραψε:Επειδή εδώ είναι το θέμα της Πέγκυς και όχι ο χώρος για να πει ο καθένας ότι άσχετο του έρθει στο μυαλό,επόμενο single θα είναι το ντουέτο με τον Αναστασιάδη;Βλέπω τον Λύρα να το διαφημίζει συνεχώς το κομμάτι.
Ελπίζω να βγει το Παραδίνομαι και να το κάνει και κλιπ.Ο δίσκος έχει δυνατά κομμάτια που μπορούν να βοηθήσουν την Πέγκυ να έχει μια καλή χρονιά.
ΚΑΙ ΣΤΑ SINGLES ΕΧΕΙ ΝΟΜΙΖΩ ΧΑΘΕΙ ΛΙΓΟ Η ΜΠΑΛΑ ΚΑΙ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΤΟ ΑΝΑΦΕΡΩ AΛΛΑ ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ
ΝΑ ΒΓΕΙ ΠΟΛΥ ''ΑΡΝΗΤΙΚΟ'' ΤΟ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΜΟΥ ΜΗΝΥΜΑ. :fan:

ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΕΙ Η ΠΕΓΚΥ ΕΔΩ ΚΙ ΕΚΕΙ ΤΟ ΝΤΟΥΕΤΟ ΜΕ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗ
ΤΟ ΠΑΝΕ ΓΙΑ OFFICIAL SINGLE. ΤΩΡΑ ΑΝ ΘΑ ΒΓΕΙ ΚΑΙ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΑΠΟ ΤΟ ΔΙΣΚΟ ΤΗΣ ΠΕΓΚΥΣ
ΠΑΡΑΛΛΗΛΑ Ή ΛΙΓΟ ΜΕΤΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ.

ΓΕΝΙΚΟΤΕΡΑ ΕΓΙΝΕ ΜΑΜΑ ΤΩΡΑ ΚΙ ΑΥΤΗ ΜΩΡΕ, ΜΗΝ ΤΗΝ ΖΑΛΙΖΟΥΜΕ. ΘΑ ΒΓΕΙ ΚΑΤΙ, ΚΑΠΟΤΕ. :fan:
Nαι βλέπω να έχει χαθεί η μπάλα.Δεν βλέπω να ασχολούνται και πολύ με τον δίσκο.Πιστεύω και εγώ πως έγιναν λάθη με τα singles.
Eίναι χαρακτηριστικό πως είπε πριν την κυκλοφορία του δίσκου το τραγούδι του Μουκίδη live σε μια συναυλία για τον sfera,είδε από τα σχόλια πως το τραγούδι άρεσε πολύ και πήγε και έβγαλε άλλο single. :crazy:
Tην πάτησε μου φαίνεται και αυτή με τα πολλά digital singles.Noμίζω πως είναι παγίδα τελικά η τακτική βγάζω 5-6 singles και μετά δίσκο.
Αν το κάνεις καλύτερα μετά να πας για κάτι καινούργιο.
Πάντως είμαι σίγουρος πως ο δίσκος της μπορεί να βγάλει αλλά 2-3 singles και να πάνε καλά.
I like people too much or not at all.
Άβαταρ μέλους
panosif
Δημοσιεύσεις: 42528
Εγγραφή: Τρί Μαρ 09, 2010 11:09 pm

Re: ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΕΓΚΥ ΖΗΝΑ (Songs & more)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από panosif »

Βackstage από την φωτογράφηση της Πέγκυς για το περιοδικό Adore.
Όποιος θέλει μπορεί να ανεβάσει τις φώτο. :smile:
http://www.tlife.gr/Article/FN/0-109-40 ... um=twitter
stelios
Δημοσιεύσεις: 85030
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 30, 2011 4:09 pm

Re: ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΕΓΚΥ ΖΗΝΑ (Songs & more)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από stelios »

Εικόνα
I like people too much or not at all.
deba
Δημοσιεύσεις: 89731
Εγγραφή: Δευ Ιαν 03, 2005 8:16 pm
Επικοινωνία:

Re: ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΕΓΚΥ ΖΗΝΑ (Songs & more)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από deba »

http://www.tlife.gr/Article/FN/0-76-405 ... um=twitter :shock: :shock: :shock:
κατάλαβα ποιο είναι το μαγαζί :shock: :shock:
το μόνο που θα πω είναι πως εκεί πριν 4 χρόνια είχα δει ως πρώτο όνομα το Γιώργο Χρήστου από τραπέζι που μου είχε δώσει το κοσμοράδιο :10-pleko:
Αγκαλιαστείτε...δεν ξέρω γιατί, αλλά κάνει καλό.
Άβαταρ μέλους
panosif
Δημοσιεύσεις: 42528
Εγγραφή: Τρί Μαρ 09, 2010 11:09 pm

Re: ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΕΓΚΥ ΖΗΝΑ (Songs & more)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από panosif »


ADAM2
Δημοσιεύσεις: 92789
Εγγραφή: Δευ Οκτ 04, 2004 9:29 pm
Τοποθεσία: Internet
Επικοινωνία:

Re: ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΕΓΚΥ ΖΗΝΑ (Songs & more)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ADAM2 »

deba έγραψε:http://www.tlife.gr/Article/FN/0-76-405 ... um=twitter :shock: :shock: :shock:
κατάλαβα ποιο είναι το μαγαζί :shock: :shock:
το μόνο που θα πω είναι πως εκεί πριν 4 χρόνια είχα δει ως πρώτο όνομα το Γιώργο Χρήστου από τραπέζι που μου είχε δώσει το κοσμοράδιο :10-pleko:
αχαχαχα :hysterical: :hysterical: :hysterical: :hysterical: μαντάμ...
Nothing lasts forever but the earth and sky
deba
Δημοσιεύσεις: 89731
Εγγραφή: Δευ Ιαν 03, 2005 8:16 pm
Επικοινωνία:

Re: ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΕΓΚΥ ΖΗΝΑ (Songs & more)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από deba »

ADAM2 έγραψε:
deba έγραψε: http://www.tlife.gr/Article/FN/0-76-405 ... um=twitter :shock: :shock: :shock:
κατάλαβα ποιο είναι το μαγαζί :shock: :shock:
το μόνο που θα πω είναι πως εκεί πριν 4 χρόνια είχα δει ως πρώτο όνομα το Γιώργο Χρήστου από τραπέζι που μου είχε δώσει το κοσμοράδιο :10-pleko:
αχαχαχα :hysterical: :hysterical: :hysterical: :hysterical: μαντάμ...
ακριβώς :read:
Αγκαλιαστείτε...δεν ξέρω γιατί, αλλά κάνει καλό.
afn
Δημοσιεύσεις: 175006
Εγγραφή: Πέμ Νοέμ 11, 2004 3:21 am

Re: ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΕΓΚΥ ΖΗΝΑ (Songs & more)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από afn »

deba έγραψε:
ADAM2 έγραψε:
deba έγραψε: http://www.tlife.gr/Article/FN/0-76-405 ... um=twitter :shock: :shock: :shock:
κατάλαβα ποιο είναι το μαγαζί :shock: :shock:
το μόνο που θα πω είναι πως εκεί πριν 4 χρόνια είχα δει ως πρώτο όνομα το Γιώργο Χρήστου από τραπέζι που μου είχε δώσει το κοσμοράδιο :10-pleko:
αχαχαχα :hysterical: :hysterical: :hysterical: :hysterical: μαντάμ...
ακριβώς :read:
Που φτάσαμε!! :surprised: :surprised:
Να αγωνιάς γι'αυτόν και να του δίνεις χαμόγελα, είναι αγάπη
ARTP0P
Δημοσιεύσεις: 17606
Εγγραφή: Σάβ Οκτ 20, 2012 6:30 pm

Re: ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΕΓΚΥ ΖΗΝΑ (Songs & more)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ARTP0P »

deba έγραψε: το μόνο που θα πω είναι πως εκεί πριν 4 χρόνια είχα δει ως πρώτο όνομα το Γιώργο Χρήστου από τραπέζι που μου είχε δώσει το κοσμοράδιο :10-pleko:
dhladh prepei na xwraei kai 75 atoma :ThankYou:
Yoü make my heart stop
ADAM2
Δημοσιεύσεις: 92789
Εγγραφή: Δευ Οκτ 04, 2004 9:29 pm
Τοποθεσία: Internet
Επικοινωνία:

Re: ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΕΓΚΥ ΖΗΝΑ (Songs & more)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ADAM2 »

βασικά ήταν και πρώτο τραπέζι πίστα αν δεν κάνω λάθος; μεγάλες στιγμές!!
Nothing lasts forever but the earth and sky
afn
Δημοσιεύσεις: 175006
Εγγραφή: Πέμ Νοέμ 11, 2004 3:21 am

Re: ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΕΓΚΥ ΖΗΝΑ (Songs & more)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από afn »

Κακίες! 90 στις καλές μέρες... :10-pleko:
Να αγωνιάς γι'αυτόν και να του δίνεις χαμόγελα, είναι αγάπη
ARTP0P
Δημοσιεύσεις: 17606
Εγγραφή: Σάβ Οκτ 20, 2012 6:30 pm

Re: ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΕΓΚΥ ΖΗΝΑ (Songs & more)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ARTP0P »

90 me thn orxhstra :525807:
Yoü make my heart stop
afn
Δημοσιεύσεις: 175006
Εγγραφή: Πέμ Νοέμ 11, 2004 3:21 am

Re: ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΕΓΚΥ ΖΗΝΑ (Songs & more)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από afn »

:fan: :fan: :fan:
Με Πέγκυ και Αναστασιάδη 92!! :party: :party:
Να αγωνιάς γι'αυτόν και να του δίνεις χαμόγελα, είναι αγάπη
ARTP0P
Δημοσιεύσεις: 17606
Εγγραφή: Σάβ Οκτ 20, 2012 6:30 pm

Re: ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΕΓΚΥ ΖΗΝΑ (Songs & more)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ARTP0P »

me sevritorous kai maitre, ftanei 100 :d_dance:
Yoü make my heart stop
afn
Δημοσιεύσεις: 175006
Εγγραφή: Πέμ Νοέμ 11, 2004 3:21 am

Re: ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΕΓΚΥ ΖΗΝΑ (Songs & more)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από afn »

:fan: :fan:

Πάντως πολύ κρίμα για μία τραγουδίστρια που πριν μερικά χρόνια έδειχνε να έχει τον κόσμο με το μέρος της!!
Να αγωνιάς γι'αυτόν και να του δίνεις χαμόγελα, είναι αγάπη
Απάντηση