Νότης Σφακιανάκης

Επιλέξτε για να συζητήσετε θέματα που αφορούν την ελληνική pop ή λαϊκή μουσική σκηνή...
Sfakianakisfan
Δημοσιεύσεις: 66
Εγγραφή: Τετ Δεκ 12, 2018 1:04 am
Επικοινωνία:

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Sfakianakisfan »

jdarmody έγραψε: Δευ Φεβ 24, 2020 8:41 pm
Sfakianakisfan έγραψε: Δευ Φεβ 24, 2020 7:32 pm Το τι λένε και γράφουν για την δήλωση που έκανε ο Νότης για το κοκορέτσι δεν λέγεται. Λες και ο Νότης εχει δώσει ποτέ αφορμή οτι ηταν εξαρτημένος. Ειλικρινά παιδιά είπα να το αγνοήσω και να μη το σχολιάσω καν στο forum, αλλά εχω εξοργιστεί. Όσα χρόνια και αν περάσουν θα πρέπει για το παραμικρό ο Νότης να "τρώει" χλευασμό και ειρωνία και χιλια δυο πικρόχολα σχόλια! Δεν καταλαβαίνω γιατι τόση εμπάθεια ενω αν έλεγε κάποιος αλλος αυτή την δήλωση θα ηταν απλά Δευτέρα.
Κι εγώ φίλε θεωρώ ότι ήταν λιγάκι άστοχη η δήλωση για το κοκορέτσι, υπό την έννοια ότι μιλάμε και για έναν επαγγελματία..Επικοινωνιακά επομένως δεν ήταν και η καλύτερη απάντηση που θα μπορούσε να δώσει. Κατά τα λοιπά είναι γνωστό ότι ο Νότης έχει φανατικούς εχθρούς.
Απλα καλύτερα να μην έδινε καμία απάντηση για να μη σχολιάζουν τα παπαγαλάκια, ή να έβγαινε καποιος δικός του π.χ. Σουβατζής ή Κασσάμπαλης η ακόμα και ο γιατρος να πει τι το προκάλεσε αυτο για να μην εκτίθεται και ο Νότης
Θα σε περνάνε για τρελή...
GiannisGr
Δημοσιεύσεις: 325
Εγγραφή: Πέμ Μαρ 22, 2018 6:50 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από GiannisGr »

Είστε δηλαδή εσείς τόσο σίγουροι ότι δεν μπορεί να ήταν άλλοι οι λόγοι ;
Καλώς η κακως ς η νύχτα έχει πολλά
Περίεργα χωρίς να θέλω να πω κάτι και δεν το πιστεύω κιόλας ούτε εγώ απλώς δεν μπορείς να είσαι σίγουρος για κάτι ακόμη και εμείς που θαυμάζουμε τον καλλιτέχνη δεν μπορούμε να βάζουμε το χέρι μας στην φωτιά ποσό μάλλον οι μη θαυμαστές του ...
αν πχ οποιοσδήποτε άλλος τραγουδιστής είχε το ανάλογο περιστατικό το πρώτο πράγμα που θα πίστευα εγώ κακα τα ψέμματα θα ήταν κάποια κατάχρηση ...
επειδή προκειτε για τον Νοτη δεν το πιστεύω όμως δεν μπορώ να το αποκλείω και με
Σιγουριά ..
στο χώμα σου Ελλάδα μα εσυ δεν είσαι εδώ
Άβαταρ μέλους
SFAKattack10
Δημοσιεύσεις: 2088
Εγγραφή: Τρί Αύγ 10, 2010 5:19 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από SFAKattack10 »

Sfakianakisfan έγραψε: Τρί Φεβ 25, 2020 12:23 am ή να έβγαινε καποιος δικός του π.χ. Σουβατζής
Ειχε βγει στον Λεμπιδακη και ειπε απλα οτι ειχε φαει πριν και γιαυτο εγινε ολο αυτο αλλα χωρις να πει για κοκορετσι κτλ.
Και ο Γουμενιδης ειπε οτι απλα του επεσε η πιεση.
Άβαταρ μέλους
jdarmody
Δημοσιεύσεις: 2766
Εγγραφή: Κυρ Οκτ 19, 2014 2:15 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από jdarmody »

GiannisGr έγραψε: Τρί Φεβ 25, 2020 1:12 am Είστε δηλαδή εσείς τόσο σίγουροι ότι δεν μπορεί να ήταν άλλοι οι λόγοι ;
Καλώς η κακως ς η νύχτα έχει πολλά
Περίεργα χωρίς να θέλω να πω κάτι και δεν το πιστεύω κιόλας ούτε εγώ απλώς δεν μπορείς να είσαι σίγουρος για κάτι ακόμη και εμείς που θαυμάζουμε τον καλλιτέχνη δεν μπορούμε να βάζουμε το χέρι μας στην φωτιά ποσό μάλλον οι μη θαυμαστές του ...
αν πχ οποιοσδήποτε άλλος τραγουδιστής είχε το ανάλογο περιστατικό το πρώτο πράγμα που θα πίστευα εγώ κακα τα ψέμματα θα ήταν κάποια κατάχρηση ...
επειδή προκειτε για τον Νοτη δεν το πιστεύω όμως δεν μπορώ να το αποκλείω και με
Σιγουριά ..
Συγγνώμη, επειδή δεν γνωρίζω από αυτά ποια ακριβώς κατάχρηση προκαλεί λιποθυμία; Επίσης, τόσο περίεργο σας φαίνεται να λιποθυμήσει κάποιος;
Έχει να κάνει με την τρέλα και τον άνθρωπο...
eptapsuxos
Δημοσιεύσεις: 145
Εγγραφή: Δευ Μαρ 11, 2019 3:16 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από eptapsuxos »

jdarmody έγραψε: Τρί Φεβ 25, 2020 6:45 am
GiannisGr έγραψε: Τρί Φεβ 25, 2020 1:12 am Είστε δηλαδή εσείς τόσο σίγουροι ότι δεν μπορεί να ήταν άλλοι οι λόγοι ;
Καλώς η κακως ς η νύχτα έχει πολλά
Περίεργα χωρίς να θέλω να πω κάτι και δεν το πιστεύω κιόλας ούτε εγώ απλώς δεν μπορείς να είσαι σίγουρος για κάτι ακόμη και εμείς που θαυμάζουμε τον καλλιτέχνη δεν μπορούμε να βάζουμε το χέρι μας στην φωτιά ποσό μάλλον οι μη θαυμαστές του ...
αν πχ οποιοσδήποτε άλλος τραγουδιστής είχε το ανάλογο περιστατικό το πρώτο πράγμα που θα πίστευα εγώ κακα τα ψέμματα θα ήταν κάποια κατάχρηση ...
επειδή προκειτε για τον Νοτη δεν το πιστεύω όμως δεν μπορώ να το αποκλείω και με
Σιγουριά ..
Συγγνώμη, επειδή δεν γνωρίζω από αυτά ποια ακριβώς κατάχρηση προκαλεί λιποθυμία; Επίσης, τόσο περίεργο σας φαίνεται να λιποθυμήσει κάποιος;
Παιδια ειναι βασικες ιατρικες γνωσεις. Για να λιποθυμησεις πρεπει να σου πεσει η πιεση κατω απο το φυσιολογικο κατα πολυ. Το κοκορετσι και γενικα το πολυ φαγητο δεν ριχνουν αλλα ανεβαζουν τη πιεση αρα δεν λιποθυμισε λογω πιεσης. Προφανως ο Νοτης ενιωσε καποια αδιαθεσια ειτε απο υπερκοπωση και λογω αυπνιας γτ δεν κοιμαται. Επισης η λιποθυμια ειναι υπουλη γτ μπορει ο αλλος να εχει παθει εμφραγμα ή εγκεφαλικο με ανακοπη. Για αυτο το λογο τοση αναστατωση οταν λυποθυμησε. Θυμηθειτε τον Κοκλα που επαθε εμφραγμα επι σκηνης. Για μενα ο Νοτης εχει παθει υπερκοπωση. Τραγουδαει αρρωστος με χρηση κορτιζονης πολλες φορες και ταυτοχρονα καπνιζει.ΔΙΑΠΡΑΤΕΙ ΕΓΚΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟ ΤΣΙΓΑΡΟ.


ΥΓ. Το εγραψα και προχθες και καποιοι ενοχληθηκαν. Το μαγαζι πρεπει να κλεισει. Οχι γτ δεν παει καλα αλλα για την υγεια του καλλιτεχνη μας. Προτιμω 4 5 λιγοτερες εμφανισεις και να ειναι ευρωστος ο Νοτης μας απο το να ειναι συνεχως με κλειστη φωνη βραχναδα και θαμπαδα στη φωνη. Σκεφτειτε μονο αν παει να ηχογραφησει σε 1 μηνα το χορευτικο δισκακι και βγει αποτελεσμα σαν το Μην με ρωτατε που ολοι κραζαμε τοτε.
Άβαταρ μέλους
Scorpion86
Δημοσιεύσεις: 3786
Εγγραφή: Τετ Οκτ 15, 2014 8:20 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Scorpion86 »

Πιστεύω η φωνή και γενικότερα τα προβλήματα του λαιμού δεν οφείλονται στην κούραση, αλλά από την επιβάρυνση του iqos και γενικά ότι όσο μεγαλώνει πρέπει να προσέχει περισσότερο. Δεν είναι 40 ούτε 45 για να κάνει την ιδια προετοιμασία. Μπορεί παλαιότερα ανάλογο θέμα με τον λαιμό να περνούσε σε 3-4 μέρες με την ανάλογη φαρμακευτική αγωγή, αλλά όσο μεγαλώνει ο άνθρωπος περνάει και δυσκολότερα τέτοια θέματα. Όταν μάλιστα πιέζεσαι από τα επαγγελματικά σου και δεν μπορείς να πεις ότι θα κάτσω 1 μήνα αφωνία τότε γίνεται δυσκολότερο να επωαστεί. Αλλά για να φτάσεις στο σημείο να πεις σταματάω γιατί δεν μπορώ έχουν μεσολαβήσει τα παραπάνω. Δηλαδή, δεν έχει προσέξει όσο θα έπρεπε. Γι' αυτο άλλωστε τα προβλήματα στον λαιμό εμφανίστηκαν τις πρώτες εβδομάδες λειτουργιας του σχήματος και όχι μετά από 2-3 μήνες.

Αρα δεν είναι η κούραση των εμφανίσεων. Απλά οι εμφανίσεις πλέον δεν βοηθούν να ξεπεράσει πλήρως το πρόβλημα και να επανέλθει στις υψηλές φωνητικές αποδόσεις. Δηλαδή και αύριο να τελειώσει το σχήμα, αν δεν προσέξει τον εαυτό του και 2 μήνες μετά να πάει στην Θεσσαλονίκη πάλι τα ίδια θέματα στον λαιμό θα έχει. Βέβαια όλα αυτά εμείς τα κρίνουμε από μακριά. Δεν είμαστε κοντά για να ξέρουμε τι ακριβώς ισχύει. Οπότε απλά εικάζουμε.

Υ.Γ. Καλά τους καλοθελητές που βγήκαν σε σοσιαλ μιντια και youtube και κάνουν...καλαμπούρι με την λιποθυμία ή ζαλάδα που ένιωσε ένας άνθρωπος, όλοι λίγο πολύ περιμέναμε ότι θα τους δούμε να εμφανίζονται. Αφορμή ψάχνουν και όταν πλέον δεν τους την δίνει μέσω τηλεοπτικών εμφανίσεων, τοτε καταπιάνονται από το παραμικρό. Αφού δεν γράφτηκε ότι ήταν στημένο για να διαφημιστεί το σχήμα, πάλι καλά. Μόνο αυτό δεν διαβάσαμε.
Καληνύχτα. Η καρδιά μου σου μιλάει...
Sfakianakisfan
Δημοσιεύσεις: 66
Εγγραφή: Τετ Δεκ 12, 2018 1:04 am
Επικοινωνία:

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Sfakianakisfan »

SFAKattack10 έγραψε: Τρί Φεβ 25, 2020 1:45 am
Sfakianakisfan έγραψε: Τρί Φεβ 25, 2020 12:23 am ή να έβγαινε καποιος δικός του π.χ. Σουβατζής
Ειχε βγει στον Λεμπιδακη και ειπε απλα οτι ειχε φαει πριν και γιαυτο εγινε ολο αυτο αλλα χωρις να πει για κοκορετσι κτλ.
Και ο Γουμενιδης ειπε οτι απλα του επεσε η πιεση.
Αα! Αυτο δεν το γνώριζα, είχα δει μόνο το βίντεο του Λεμπιδάκη
Θα σε περνάνε για τρελή...
Άβαταρ μέλους
SFAKattack10
Δημοσιεύσεις: 2088
Εγγραφή: Τρί Αύγ 10, 2010 5:19 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από SFAKattack10 »

Έκανα λάθος την παράθεση, ο Κασσάμπαλης νομίζω ότι είχε μιλήσει με τον Λεμπιδακη.
Άβαταρ μέλους
Scorpion86
Δημοσιεύσεις: 3786
Εγγραφή: Τετ Οκτ 15, 2014 8:20 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Scorpion86 »

SFAKattack10 έγραψε: Τρί Φεβ 25, 2020 6:45 pm Έκανα λάθος την παράθεση, ο Κασσάμπαλης νομίζω ότι είχε μιλήσει με τον Λεμπιδακη.
Καληνύχτα. Η καρδιά μου σου μιλάει...
Άβαταρ μέλους
SFAKattack10
Δημοσιεύσεις: 2088
Εγγραφή: Τρί Αύγ 10, 2010 5:19 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από SFAKattack10 »

Σε τηλεφωνική επικοινωνία που είχαμε με τον Γιώργο Κασάμπαλή τον στενό του συνεργάτη μας μετέφερε ότι ο Νότης Σφακιανάκης θα είναι κανονικά στο πόστο του το Σάββατο το βράδυ και θέλει να ευχαριστήσει όλους για το ενδιαφέρον που έδειξαν μετά την αδιαθεσία που είχε πάνω στην πίστα ! Ο λόγος αυτής της αδιαθεσίας που σόκαρε όλο τον κόσμο στο νυχτερινό κέντρο ήταν ένας μεγάλο βάρος που είχε στο στομάχι του μιας και λίγη ώρα πριν εμφανιστεί πάνω στην σκηνή είχε φάει...
https://www.newspistol.gr/article/11605 ... gory_id=61

Το θέμα είναι ότι δεν έπρεπε να μπει σε λεπτομέρειες ο Νότης για κοκορέτσι , ας έλεγε απλά ότι δεν έπρεπε να φάει
eptapsuxos
Δημοσιεύσεις: 145
Εγγραφή: Δευ Μαρ 11, 2019 3:16 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από eptapsuxos »

Ο Βασιλης Λιατσος ξερει κανεις αν ειναι γιος του Αιμιλιου Λιατσου?
Άβαταρ μέλους
Scorpion86
Δημοσιεύσεις: 3786
Εγγραφή: Τετ Οκτ 15, 2014 8:20 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Scorpion86 »

eptapsuxos έγραψε: Τετ Φεβ 26, 2020 9:53 pm Ο Βασιλης Λιατσος ξερει κανεις αν ειναι γιος του Αιμιλιου Λιατσου?
Ναι γιος του Αιμίλιου είναι που είχε δώσει 2 ή 3 συνεντεύξεις ο Νότης. Μία που είχε γυριστεί στην Κωνσταντινούπολη και η άλλη με το μπουρνούζι, αμέσως μετά το μασάζ που είχε κάνει ο Νότης :lol: . Και νομίζω άλλη μία είναι που δεν θυμάμαι. Δημοσιογράφος ήξερα ότι είναι. Δεν ήξερα ότι έχει και θέση διευθυντή στον Βοτανικό.

Υ.Γ. Αρκετές δημοσιεύσεις στα social media με ένα απόσπασμα του Νότη στον Αρναούτογλου από τοποθέτηση για το μεταναστευτικό. Αρκετά επίκαιρα τα όσα είχε πει τότε.
Καληνύχτα. Η καρδιά μου σου μιλάει...
giannis21
Δημοσιεύσεις: 387
Εγγραφή: Κυρ Φεβ 14, 2016 3:53 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από giannis21 »

Scorpion86 έγραψε: Τετ Φεβ 26, 2020 10:59 pm
eptapsuxos έγραψε: Τετ Φεβ 26, 2020 9:53 pm Ο Βασιλης Λιατσος ξερει κανεις αν ειναι γιος του Αιμιλιου Λιατσου?
Ναι γιος του Αιμίλιου είναι που είχε δώσει 2 ή 3 συνεντεύξεις ο Νότης. Μία που είχε γυριστεί στην Κωνσταντινούπολη και η άλλη με το μπουρνούζι, αμέσως μετά το μασάζ που είχε κάνει ο Νότης :lol: . Και νομίζω άλλη μία είναι που δεν θυμάμαι. Δημοσιογράφος ήξερα ότι είναι. Δεν ήξερα ότι έχει και θέση διευθυντή στον Βοτανικό.

Υ.Γ. Αρκετές δημοσιεύσεις στα social media με ένα απόσπασμα του Νότη στον Αρναούτογλου από τοποθέτηση για το μεταναστευτικό. Αρκετά επίκαιρα τα όσα είχε πει τότε.
ΑΡΚΕΤΑ ΕΠΙΚΑΙΡΑ..ΚΑΙ ΣΩΣΤΑ...ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΠΕΙ ΚΑΤΙ ΠΑΡΑΛΟΓΟ..ΚΑΙ ΤΑ ΜΕΣΑ ΟΠΩΣ ΠΑΝΤΑ..ΟΙ ΒΟΛΕΨΑΚΗΔΕΣ ΤΟΥ ΤΗΝ ΕΠΕΣΑΝ..ΚΑΙ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΔΙΚΑΙΩΘΗΚΕ...ΓΙΑΤΙ ΕΧΟΥΝ ΜΕΓΑΛΗ ΔΥΝΑΜΗ ΚΑΙ ΣΕ ΒΓΑΖΟΥΝ ΦΑΣΙΣΤΑ ΚΑΙ ΓΡΑΦΙΚΟ..ΤΑ ΒΛΕΠΕΤΕ ΟΛΟΙ ΤΙ ΓΙΝΕΤΕ...ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΧΙΟ ΚΑΙ ΘΛΙΒΟΜΑΙ...ΟΛΟΙ ΟΙ ΠΙΛΙΤΙΚΟΙ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟΙ ΑΝΙΚΑΝΟΙ..ΠΡΟΔΟΤΕΣ...
eptapsuxos
Δημοσιεύσεις: 145
Εγγραφή: Δευ Μαρ 11, 2019 3:16 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από eptapsuxos »

Ολοι θυμομαστε τις συνεντευξεις του αρχοντα στον Λιατσο στο μεγκα και στο σταρ. Καλυτερη αυτη στη Πολη. Ηταν η περιοδος που ο Νοτης βρισκοταν στην λεγομενη αποκαθηλωση και μαλιστα ειχε απαντησει σε ερωτησεις για την αποκαθηλωση που του ετοιμαζαν. Τον ειχε ρωτησει τοτε ο(αριστερος) Λιατσος αν σκοπευει να αποσυρθει απο τη νυχτα μετα την εντονη κριτικη που του ασκειται. Προβοκατορικη ερωτηση. Ο Νοτης με μειδιαμα, μαυρο γυαλι και μπουρνουζι ειχε πει ¨ Δεν κανω τετοια χατηρια". Και τωρα ο γιος αυτου του προβοκατορα για μενα δημοσιογραφου ειναι διευθυντης στο κεντρο που εργαζεται ο Νοτης. Πως τα φερνει ο καιρος.

ΥΓ. Δεν εχω κατι με το Λιατσο αλλα με ενοχλησαν 4 5 προβοκατορικες ερωτησεις που του ειχε κανει. Αλλη μια προβοκατορικη που του εκανε ηταν το περιστατικο με τον Μακη Τριανταφυλλοπουλο και τον αδερφο του Νοτη στην Ιερα οδο. Ας πουμε οτι η συνεντευξη στον Καψη στον Αλφα το 99 δεν ηταν τοσο προβοκατορικη.
eptapsuxos
Δημοσιεύσεις: 145
Εγγραφή: Δευ Μαρ 11, 2019 3:16 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από eptapsuxos »

jdarmody έγραψε: Τρί Φεβ 25, 2020 6:45 am
GiannisGr έγραψε: Τρί Φεβ 25, 2020 1:12 am Είστε δηλαδή εσείς τόσο σίγουροι ότι δεν μπορεί να ήταν άλλοι οι λόγοι ;
Καλώς η κακως ς η νύχτα έχει πολλά
Περίεργα χωρίς να θέλω να πω κάτι και δεν το πιστεύω κιόλας ούτε εγώ απλώς δεν μπορείς να είσαι σίγουρος για κάτι ακόμη και εμείς που θαυμάζουμε τον καλλιτέχνη δεν μπορούμε να βάζουμε το χέρι μας στην φωτιά ποσό μάλλον οι μη θαυμαστές του ...
αν πχ οποιοσδήποτε άλλος τραγουδιστής είχε το ανάλογο περιστατικό το πρώτο πράγμα που θα πίστευα εγώ κακα τα ψέμματα θα ήταν κάποια κατάχρηση ...
επειδή προκειτε για τον Νοτη δεν το πιστεύω όμως δεν μπορώ να το αποκλείω και με
Σιγουριά ..
Συγγνώμη, επειδή δεν γνωρίζω από αυτά ποια ακριβώς κατάχρηση προκαλεί λιποθυμία; Επίσης, τόσο περίεργο σας φαίνεται να λιποθυμήσει κάποιος;
Εννοουν οτι αν κανεις κανει καταχρηση κοκαινης μπορει να λιποθυμησει.
Άβαταρ μέλους
jdarmody
Δημοσιεύσεις: 2766
Εγγραφή: Κυρ Οκτ 19, 2014 2:15 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από jdarmody »

Έτσι όπως πηγαίνουν τα πράγματα μέχρι και για τα όσα έλεγε για τον Τουργκούτ Οζάλ στον Τρύφωνος θα δικαιωθεί ο Νότης...
Έχει να κάνει με την τρέλα και τον άνθρωπο...
eptapsuxos
Δημοσιεύσεις: 145
Εγγραφή: Δευ Μαρ 11, 2019 3:16 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από eptapsuxos »

jdarmody έγραψε: Σάβ Φεβ 29, 2020 1:52 pm Έτσι όπως πηγαίνουν τα πράγματα μέχρι και για τα όσα έλεγε για τον Τουργκούτ Οζάλ στον Τρύφωνος θα δικαιωθεί ο Νότης...
Γιατι πότε δεν ηταν δικαια αυτα που ελεγε ο Νοτης για τους λαθρομεταναστες? Απλουστατα το συστημα ειναι αριστερο κυριως και τον χτυπαει γτ πρεσβευει ο Νοτης παραδοσιακες θεσεις.
GiannisGr
Δημοσιεύσεις: 325
Εγγραφή: Πέμ Μαρ 22, 2018 6:50 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από GiannisGr »

Το όμορφα ψέματα συνεχίζει να το λέει στο μαγαζί ακαπελα στο κλείσιμο ;;
Επίσης γνωρίζει κανείς εάν έχει ξεκινήσει η διαδικασία της ηχογράφησης και το ποτέ ενδέχεται να κυκλοφορήσει ;
στο χώμα σου Ελλάδα μα εσυ δεν είσαι εδώ
eptapsuxos
Δημοσιεύσεις: 145
Εγγραφή: Δευ Μαρ 11, 2019 3:16 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από eptapsuxos »

GiannisGr έγραψε: Σάβ Φεβ 29, 2020 9:51 pm Το όμορφα ψέματα συνεχίζει να το λέει στο μαγαζί ακαπελα στο κλείσιμο ;;
Επίσης γνωρίζει κανείς εάν έχει ξεκινήσει η διαδικασία της ηχογράφησης και το ποτέ ενδέχεται να κυκλοφορήσει ;
Κοιτα το προηγουμενο ειχε κυκλοφορησει τελη Απριλη του 18 στο Πασχα κοντα. Αρα και αυτο λογικα ετσι θα εβγαινε. Αλλα επειδη ο Νοτης δεν ειναι καλα αυτο το διαστημα και η φωνη του δεν ειναι στα πανω της θεωρω οτι θα καθυστερησει πανω απο 2 μηνες ακομα να βγει το δισκακι. Αρα σιγουρα μετα τον Μαη. Τωρα για σινγκλ αυτο νομιζω πριν το Πασχα θα ειναι ετοιμο.
Άβαταρ μέλους
SFAKattack10
Δημοσιεύσεις: 2088
Εγγραφή: Τρί Αύγ 10, 2010 5:19 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από SFAKattack10 »

Κυκλοφορει βιντεο με τις δηλωσεις του Νοτη στον Αρναουτογλου, Τυχαιο που οι αρβυλα βαλανε το βιντεο που κοροϊδευουν την συνεντευξη αυτη?
Απάντηση