Νότης Σφακιανάκης

Επιλέξτε για να συζητήσετε θέματα που αφορούν την ελληνική pop ή λαϊκή μουσική σκηνή...
prodiafimin31
Δημοσιεύσεις: 7
Εγγραφή: Δευ Μάιος 25, 2020 6:33 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από prodiafimin31 »

Scorpion86 έγραψε: Δευ Μάιος 25, 2020 8:00 pm Ξέχασες οτι την τελευταία φορά που έφαγε ban το προφίλ σου έγινε επειδή είχες τσακωθεί με το μισό φόρουμ και όποιος διαφωνούσε μαζί σου, ζητουσες από την Μάγδα να τον μπλοκάρει. Καμία άποψη μου δεν έχει μεγαλυτερη αξία. Αν το πίστευα αυτό δεν θα έμπαινα καν σε διαδικασία κουβέντας. Αν το πίστευα αυτό δεν θα καταδεχόμουν να συνομιλήσω με...κατώτερου επιπέδου απόψεις. Ηρέμησε τώρα και προχώρα παρακάτω. Εχεις σπαμάρει ήδη το φόρουμ με το να ασχολεισαι μαζί μου.
Εκτος απο εσενα με κανεναν αλλο δεν εχω τσακωθει. Αντιθετα εσυ αν ψαξεις πισω στις σελιδες εχεις τσακωθει με 10 ατομα. Μαλιστα εχεις φτασει το 2015 σε σημειο να βρισεις κιολας. Πολυ ευκολα ξεχνας. Τελος δεν ασχολουμαι μαζι σου. Μην ξανασχοληθεις μαζι μου οπως δεν θα ξανασχοληθω και εγω. Αλλωστε τα στατους σου οπως βλεπεις τι σου γραφουν 2 φιλοι Νοτικοι απο πανω μονο τσακωμους και αναστατωση προκαλουν στο φορουμ. Βλεπεις κανενας αλλος να εκφραζεται εστι επιθετικα οπως εσυ στις προηγουμενες σελιδες? Οχι.Δυο σελιδες εχεις γεμισει με ανουσιες αντιπαραθεσεις επειδη καποιος ειπε τη γωμη του και μαλιστα απολυτα τεκμηριωμενα. Ειναι αποκλειστικα δικο σου προνομιο οι εριδες εδω μεσα. Ο,τι και να απαντησεις δεν προκειται να σου ξαναπαντησω. Αλλωστε τα λεγομενα σου για μενα ειναι αδιαφορα.Γεια σου και καλη συνεχεια στις συνεχεις αντιπαραθεσεις σου εδω μεσα εκπροσωπε τυπου (με τις παντα λανθασμενες πληροφοριες σου Νοτης Ρεμος, ντουετα με Καρρα) του Νοτη.
Άβαταρ μέλους
J&B
Δημοσιεύσεις: 834
Εγγραφή: Πέμ Μάιος 01, 2008 1:40 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από J&B »

Άμα υπάρχει στασιμότητα υπάρχει και γκρίνια.
Κοιμόμουνα και ξύπνησα μονάχα που τα αντίκρυσα...
Άβαταρ μέλους
Scorpion86
Δημοσιεύσεις: 3786
Εγγραφή: Τετ Οκτ 15, 2014 8:20 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Scorpion86 »

Πάλι τα ίδια και τα ιδια γράφεις. Αυτά που δεν μπορέσες να αποδείξεις ούτε τις προηγούμενες φορές. Επειδή βλέπω ότι έχεις παρουσιάσει ως ανακατωσούρα μου στο φόρουμ την συζήτηση των τελευταίων ημερων και ότι κάνω επιθέσεις, έψαξα πρόχειρα και βρήκα το ιστορικό ενός εκ των προφίλ σου, για να δεις κι ο ίδιος και να θυμηθείς. Μια περίληψη. To πρώτο περιστατικό ξεκινάει με το να γράφεις ότι ο δίσκος πρέπει να κοστίζει 7 ευρω κι επειδή κάποιος διαφωνεί του κάνεις επίθεση. Το δεύτερο ο σχολιασμός της Μάγδας σε ένα άρθρο κατά του Νότη και της την πέφτεις. Μετά σου λέω ευγενικά να ηρεμήσεις και να μην πανηγυρίζεις που έφαγε μπαν κάποιος και την πέφτεις σε εμένα.

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Συνεχίζουμε με ανακατωσούρα και γενική κατακραυγή για όσα γράφεις. Οπου ζητάς το μπανάρισμα κι άλλων. Είναι που μόνο με εμένα έχεις τσακωθεί. Κι όλα αυτά μόνο με ένα προφίλ. Μην ποστάρω και τι εκανες με το τελευταίο που εν μέσω παραληρήματος έλεγες ότι δεν τηρούνται οι κανόνες εδώ επειδή δεν μπανάρονται όσοι διαφωνούν μαζί σου.

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Και κάπου εδώ πέφτει το ban. Κι επέστρεψες κάποιους μήνες μετά με άλλο nickname. Και τώρα με άλλο. Θα έψαχνα και άλλα δικά σου σχόλια, αλλά βαριέμαι (και πείνασα). Ασε που δεν ενδιαφέρει και κανέναν. Δεν ασχολήθηκα εγώ μαζί σου. Εσυ έφτιαξες προφίλ ξανά για να με κράξεις. Προχώρα παρακάτω γιατί δεν σε συμφέρει να ξεδιπλώσω το ιστορικό σου εδώ μέσα. Μια χαρά κουβέντα έκανα με τον Noti_kos, εσύ τι μπλέχτηκες για να γράψεις ότι έγραφες με τα άλλα προφίλ, δεν το κατάλαβα.

Υ.Γ. "Αρχηγός" εγώ εδώ μέσα, αλλά άλλος ζητάει επιδεικτικά να μπαναριστούν όσοι δεν συμφωνούν μαζί του. Ξερω ξέρω δεν ασχολείσαι μαζί μου. Θα επιστρέψεις μετά από κάνα 3μηνο να μου την πέσεις μόλις δεις ευκαιρία, έχοντας άλλο προφίλ.
Καληνύχτα. Η καρδιά μου σου μιλάει...
Trelos Notikos 2019
Δημοσιεύσεις: 266
Εγγραφή: Τρί Δεκ 24, 2019 4:47 am

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Trelos Notikos 2019 »

Αυτό ήταν θα πάρω τηλ το Νότη να του πω για αυτά που γίνονται στο φόρουμ 😂😂😂
Χαχαχα

Ρε μάγκες δεν χρειάζονται διαμάχες και τσακωμοί
Εδώ είμαστε για ένα και μόνο λόγο
Την αρρώστια Νότης
Όλοι θα πρέπει να λέμε τη γνώμη μας
Αλλά να μη ξεφεύγουμε και θέλουμε να είναι αυτη Κυρίαρχη
Ήρεμα και ωραία...
Εξόριστος στην 8η λεωφόρο...
Άβαταρ μέλους
Scorpion86
Δημοσιεύσεις: 3786
Εγγραφή: Τετ Οκτ 15, 2014 8:20 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Scorpion86 »

Trelos Notikos 2019 έγραψε: Τρί Μάιος 26, 2020 12:26 pm Αυτό ήταν θα πάρω τηλ το Νότη να του πω για αυτά που γίνονται στο φόρουμ 😂😂😂
Χαχαχα

Ρε μάγκες δεν χρειάζονται διαμάχες και τσακωμοί
Εδώ είμαστε για ένα και μόνο λόγο
Την αρρώστια Νότης
Όλοι θα πρέπει να λέμε τη γνώμη μας
Αλλά να μη ξεφεύγουμε και θέλουμε να είναι αυτη Κυρίαρχη
Ήρεμα και ωραία...
Δίκιο έχεις. Κακώς ασχολήθηκα τόσο πολύ. Πάντως γενικά ο συγκεκριμένος δεν πάει καλά. Εκανε χθες ντου εδώ με νέο προφίλ για να μου κάνει επίθεση, μπήκε στο κανάλι μου στο youtube και με έβρισε σε 3-4 βιντεο του Νότη που έχω ανεβάσει. Εχει εμμονή μαζί μου. Δε νομίζω να τσακώθηκα με τον Noti_kos. Διαφωνώ μαζί του, όπως εκείνος με εμένα. Δεν βριστήκαμε, ούτε τσακωθήκαμε. Ούτε το έπαιξα αρχηγός και κριτής των πάντων. Αραιά και που σχολιάζω πλέον εδώ μέσα γιατί εκτός των άλλων δεν υπάρχει και επικαιρότητα για να σχολιάσουμε. Δεν δίνω συνέχεια ότι και να γράψει με ότι προφιλ και να μπει εδώ μέσα, διότι καταφερνει με αυτό να δημιουργεί ανακατωσούρα και να με κάνει κομμάτι αυτής της ανακατωσούρας. Απλά με όλο το παραπάνω του θύμισα τι σημαίνει ανακατωσούρα. Μακάρι σύντομα να προκύψει κάποιο νέο δισκογραφικό για να έχουμε ουσιαστικό λόγο να γράφουμε, διότι αυτά ενδιαφέρουν, όχι τι έγραφα εγώ το 2015 και πόσα προφίλ έχει φτιάξει ο συγκεκριμένος για να μπαίνει να τα κάνει μπάχαλο. Για τον Νότη είναι το φόρουμ, οχι για μένα και τον καθένα να κάνει το...κομμάτι του.
Καληνύχτα. Η καρδιά μου σου μιλάει...
Άβαταρ μέλους
Scorpion86
Δημοσιεύσεις: 3786
Εγγραφή: Τετ Οκτ 15, 2014 8:20 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Scorpion86 »

Καληνύχτα. Η καρδιά μου σου μιλάει...
djibril
Δημοσιεύσεις: 185
Εγγραφή: Τρί Δεκ 09, 2014 12:47 am

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από djibril »

Καλησπερα μαγκες

Δυστυχως πανω κατω ολοι τα ιδια λεμε.Ειναι γεγονος πως τα τελευταια χρονια τα πραγματα στην μουσικη εχουν αλλαξει.Παιζουν μεγαλο ρολο τα social media,παιζονται τραγουδια σε play list απο συγκεκριμενους τραγουδιστες,και γενικως τα κριτηρια για την μεταδοση ενος τραγουδιου απο το ραδιοφωνο μαλλον δεν ειναι αντικειμενικα.
Η αληθεια ειναι πως πλεον ακουγονται περισσοτερο τραγουδιστες μικρης ηλικιας και αυτο μαλλον ειναι φυσιολογικο διοτι η νεολαια που ασχολειται με facebook,youtube κτλ αυτους θελει (πχ αργυρος,σαμπανης,ιακωβιδης,οικονομοπουλος,φουρειρα)

Ο Νοτης αν ηθελε θα βρισκε τροπο να παιζει στο ραδιο,αλλα εχουμε καταλαβει ολοι πως δεν τον ενδιαφερει.

Για μενα κακως,διοτι εχει να δωσει πολλα ακομα ως τραγουδιστης.

Αυτο που με καιει παντως δεν ειναι να τον ακουω στο ραδιο,αλλα να βγαλει επιτελους δουλειες καλες ορχηστρικα,και να ειναι συνεπης στο να βγαζει δισκους.

Δεν γινεται να ακουμε το cd και να ακουγεται λες και ειναι στο πηγαδι.Εγω αυτο απαιτω ως θαυμαστης του εδω και χρονια.

Επισης απαιτω να κανει αλλαγες στο προγραμμα του,εκει που πληρωνουμε αρκετα για να τον δουμε.Εχει τοσα τραγουδια,και εχει περιοριστει σε καμια 30αρια,και τα μισα δεν τα τραγουδαει καν αλλα τα αφηνει στο κοινο.Αυτο δειχνει βαριεστημαρα,και ανευθυνοτητα.

Και το σημαντικοτερο για να κλεισω...
Εγω εχω χασει καθε ελπιδα.Δεν θα αλλαξει τπτ .
Ο Νοτης για καποιο λογο δειχνει αδιαφορος.
Κριμα γιατι στην ουσια χαθηκαν τα ελευταια 10 χρονια που θα μπορουσε να χε κανει μεγαλα πραγματα και να χε αφησει ακομα μεγαλυτερη παρακαταθηκη.

Εχει μεγαλο μεριδιο ευθυνης ο Νοτης για την καθοδικη του πορεια.Μαλλον επαναπαυτηκε στο πολυ δυνατο κοινο του που πλεον ομως μεγαλωσε ηλικιακα και στην εμμονη του με τα κοινωνικα δρωμενα.
Άβαταρ μέλους
Johny-rex
Δημοσιεύσεις: 120
Εγγραφή: Σάβ Απρ 16, 2016 7:37 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Johny-rex »

Για την ηλικια του ειναι αξιοπρεπεστατος, δειτε αντίστοιχα τραγουδιστες της γενιας του, σε τι κατασταση βρισκονται φωνητικα κ τι προγραμμα κανουν.
Σιγουρα ενα φρεσκαρισμα στο προγραμμα χρειαζεται, πιο πολυ για εμας που πηγαινουμε τακτικα και θα θελαμε μια ευχαριστη εκπληξη.
Οσο αναφορα τα δισκογραφικα και εκει μπορουσε καλυτερα αλλα γενικα τα τραγουδια που βγαινουν γενικα σημερα ειναι στην καλυτερη αδιαφορα + το γενικοτερο εμπαργκο που του εχει επιβαλλει το συστημα.

Ας τον απολαυσουμε και να τον στηριξουμε τα επομενα χρονια εξαλλου η παρακαταθηκη των τραγουδιων ειναι μεγαλη οποτε ας μην εχουμε μεγαλες προσδοκιες και απαιτησεις το πραγμα θα πηγαινει ετσι...
Άβαταρ μέλους
Scorpion86
Δημοσιεύσεις: 3786
Εγγραφή: Τετ Οκτ 15, 2014 8:20 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Scorpion86 »

Καληνύχτα. Η καρδιά μου σου μιλάει...
noti_kos
Δημοσιεύσεις: 62
Εγγραφή: Δευ Δεκ 12, 2016 10:14 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από noti_kos »

Η στήριξη στον Νοτακο είναι δεδομένη για τους Νοτικους ρε παιδιά. Αλοιμονο, εάν δεν είχαμε καταλάβει τί ψυχή είναι και τί πραγματικά έχει στο μυαλό του, όταν μιλάει..Αυτό το ''αχ'', που μου αφήνουν κάτι τέτοια βίντεο..αχ και να μην κατακρεουργουσε στο στούντιο τραγούδια, όπως το ''τελευταίο σ'αγαπω'' ή το ''μην με ρωτάτε''..αχ και να μην είχε παρασυρθεί πολιτικά το 2012..ανάθεμα και αν ταιριάζει πραγματικά η ιδιοσυγκρασια του με τους ανθρώπους που υποστήριξε..αχ και να μην είχε προκαλέσει αυτή την απαξίωση και του έδιναν καλύτερα κομμάτια (ειδικά ο ''μαζί'' στα αυτιά μου ήταν ο πιο αδιάφορος δίσκος της καριέρας του).. Πρόχειρα-πρόχειρα, σκέφτομαι, ότι θα μπορούσε να έχει κυκλοφορήσει με τον ''μαζί'' ή με τον ''όταν επικοινωνουμε'' ζωντανές ηχογραφήσεις 5-6 χαρακτηριστικων κοινωνικών τραγουδιών, όπως τα κλεμμένα πχ, μαζί με μια συνέντευξη, όπως είχε η Αναγέννησις, όπου θα ξεκαθάριζε λίγο τα πράγματα, για να βγει η ταμπέλα του χρυσαυγιτη από πάνω του..Βέβαια, θα έπρεπε κάποιος στο περιβάλλον του να του εξηγήσει ιστορικο-κοινωνικο-πολιτικά ζητήματα, για να καταλάβει τί λάθος έκανε, και πώς να το διορθώσει..Εξάλλου, πάντα ήθελε να είναι ο καλλιτέχνης, που επηρεάζει την κοινωνία μέσα από τα τραγούδια του και τις συνεντεύξεις του..Επομένως, επιβαλλόταν να αναθεωρήσει την στάση του και όχι να επιμένει στο λάθος το, λόγω (κακού) εγωισμού..
Οι Ερινύες θα΄ρθουνε, όπου κι αν πας..
Άβαταρ μέλους
Scorpion86
Δημοσιεύσεις: 3786
Εγγραφή: Τετ Οκτ 15, 2014 8:20 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Scorpion86 »

Ανέβασε ο Μανώλης ο Σουβατζης ότι έκλεισε η sofita studios όπου ο Νότης είχε ηχογραφήσει ένα σωρο δίσκους. :022:
Καληνύχτα. Η καρδιά μου σου μιλάει...
Notis7Arxontas
Δημοσιεύσεις: 399
Εγγραφή: Σάβ Μαρ 24, 2018 1:39 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Notis7Arxontas »

Άβαταρ μέλους
black mamba
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: Πέμ Απρ 05, 2018 5:16 am
Τοποθεσία: athens

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από black mamba »

Ακούστηκε Σφακιανάκης - Αδαμαντίδης. Τον χειμώνα πάλι Βοτανικό!
Trelos Notikos 2019
Δημοσιεύσεις: 266
Εγγραφή: Τρί Δεκ 24, 2019 4:47 am

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Trelos Notikos 2019 »

Πώς έκλεισε το studio??
Αφού και τον χορευτικό δίσκο εκεί δε θα τον ηχογραφούσε υποτίθεται?

Και η φωτό με το δήμα που λέει έρχονται τραγούδια είναι από σωστή πηγή ??
Εξόριστος στην 8η λεωφόρο...
Άβαταρ μέλους
Scorpion86
Δημοσιεύσεις: 3786
Εγγραφή: Τετ Οκτ 15, 2014 8:20 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Scorpion86 »

Trelos Notikos 2019 έγραψε: Σάβ Μάιος 30, 2020 10:42 am Πώς έκλεισε το studio??
Αφού και τον χορευτικό δίσκο εκεί δε θα τον ηχογραφούσε υποτίθεται?

Και η φωτό με το δήμα που λέει έρχονται τραγούδια είναι από σωστή πηγή ??
Κάποια κομμάτια των τελευταίων δίσκων ειχαν ηχογραφηθεί και στα NumberNine Studios, τα οποία είναι του Μανώλη Βλάχου αν δεν κάνω λάθος.
Η φωτό με Δήμα πρέπει να είναι από τον περασμένο χειμώνα στον Βοτανικό. Κάποια πληροφορία εχουν για να το γράφουν. Ανεβασαν και story που λέει σύντομα. Βέβαια τα "σύντομα" του δικού μας καλλιτέχνη είναι σχετικά.
Καληνύχτα. Η καρδιά μου σου μιλάει...
Άβαταρ μέλους
ilias16
Δημοσιεύσεις: 816
Εγγραφή: Κυρ Αύγ 09, 2015 8:30 pm
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ilias16 »

Δεν είμαι προκατειλημμένος αλλά δεν μ' αρέσει όπως γράφει πια ο Δήμας.Εν αναμονή...και κάτι off the topic πολύ ωραίο ζεϊμπέκικο έβγαλε ο Αργυρός ότι πρέπει για Νοτική ερμηνεία όπως είναι γραμμένο... κρίμα που έπεσε σε λάθος άτομο (που παρεμπιπτόντως το τραγούδησε με autotune :tourta: )
Να'ρθεις ξανά ΧΑΡΑΜΑΤΑ.......
Άβαταρ μέλους
jdarmody
Δημοσιεύσεις: 2766
Εγγραφή: Κυρ Οκτ 19, 2014 2:15 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από jdarmody »

ilias16 έγραψε: Σάβ Μάιος 30, 2020 6:09 pm Δεν είμαι προκατειλημμένος αλλά δεν μ' αρέσει όπως γράφει πια ο Δήμας.Εν αναμονή...και κάτι off the topic πολύ ωραίο ζεϊμπέκικο έβγαλε ο Αργυρός ότι πρέπει για Νοτική ερμηνεία όπως είναι γραμμένο... κρίμα που έπεσε σε λάθος άτομο (που παρεμπιπτόντως το τραγούδησε με autotune :tourta: )
Μπράβο ρε Ηλία, ακριβώς αυτό ήθελα να σχολιάσω κι εγώ, αλλά είπα να μην επέμβω στις επαγγελματικές επιλογές του καλλιτέχνη μας. Δε βαριέσαι..Στα δικά μου αυτιά ο Δήμας έχει αντίστροφη πορεία, δηλαδή όσο περνούν τα χρόνια γράφει λιγότερο καλά. Θα προτιμούσα επιτέλους να συνεργαστεί με αντικειμενικά καλύτερους και θα ανέφερα μέσα σ' αυτούς και τον Κιντάτο, ο οποίος έγραψε ένα εξαιρετικό κομμάτι για τον Αργυρό. Βέβαια αμφιβάλω αν προοριζόταν εξαρχής για τον Αργυρό, είμαι σίγουρος ότι πέρασε από τα χέρια μεγαλύτερων ερμηνευτών. Δε φαντάζομαι το Νότη να το ερμηνεύει (δε νομίζω ότι θα το επέλεγε για να είμαι ειλικρινής), αλλά αντικειμενικά είναι από τα καλύτερα κομμάτια που έχουν κυκλοφορήσει τα τελευταία χρόνια.
Έχει να κάνει με την τρέλα και τον άνθρωπο...
Trelos Notikos 2019
Δημοσιεύσεις: 266
Εγγραφή: Τρί Δεκ 24, 2019 4:47 am

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Trelos Notikos 2019 »

Δε νομίζω να υπάρχει περίπτωση να πει τραγούδι Δήμα ο Νότης αν δεν είναι καλό...
Κάτι θα έχει!!!


Παιδιά μην παρασερνεστε
Μια χαρά τραγούδια διαλέγει ο Νότης τα τελευταία χρόνια
Μπορεί να μην είναι αντάξια με πιο παλιά του ....

Αλλά δε μπορεί να πεις ότι τα πιο μεγάλα σ αγαπώ δεν είναι καλό τραγούδι ή ότι το με τη πλάτη στο τοίχο δεν είναι όμορφη μπαλάντα ή το στην αγκαλιά σου δεν είναι καθαρό νοτικο ζεϊμπέκικο
Απλά έκανε τραγικά κατ εμέ λάθη στις ηχογραφήσεις..
Τα χουμε ξαναπεί

Δε θεωρώ πως ο Αργυρός θα πει ποτέ τέτοια τραγούδια...
Εξόριστος στην 8η λεωφόρο...
Άβαταρ μέλους
SFAKattack10
Δημοσιεύσεις: 2088
Εγγραφή: Τρί Αύγ 10, 2010 5:19 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από SFAKattack10 »

Ας γραψει καμια καλη ρουμπα ο Δημας γιατι απο το Δηλωνω μονος εχει να πει καλο χορευτικο ο Νοτης.
ilias16 έγραψε: Σάβ Μάιος 30, 2020 6:09 pm κρίμα που έπεσε σε λάθος άτομο (που παρεμπιπτόντως το τραγούδησε με autotune :tourta: )
Ουτε να χορεψει ζειμπεκικο δεν ηξερε, σε ενα στιγμιοτυπο απο το κλιπ που ειδα στο fb.
Άβαταρ μέλους
J&B
Δημοσιεύσεις: 834
Εγγραφή: Πέμ Μάιος 01, 2008 1:40 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από J&B »

Κοιμόμουνα και ξύπνησα μονάχα που τα αντίκρυσα...
Απάντηση