Νότης Σφακιανάκης

Επιλέξτε για να συζητήσετε θέματα που αφορούν την ελληνική pop ή λαϊκή μουσική σκηνή...
Άβαταρ μέλους
J&B
Δημοσιεύσεις: 834
Εγγραφή: Πέμ Μάιος 01, 2008 1:40 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από J&B »

Kiousonator έγραψε: Τετ Μάιος 05, 2021 10:26 pm Λέτε να έχουμε κάποιο νεότερο τώρα που ανοίγουν τα δικαστήρια ;
Τι νεότερο να έχουμε; Αν υπάρξει νεότερο μόνο για κακό θα είναι...
Κοιμόμουνα και ξύπνησα μονάχα που τα αντίκρυσα...
Άβαταρ μέλους
Arxontasss
Δημοσιεύσεις: 87
Εγγραφή: Δευ Νοέμ 23, 2020 11:16 am

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Arxontasss »

Από 10Μαιου ανοίγουν όλα τα δικαστήρια. Ας ελπίσουμε ότι μέσα στον Μάιο θα γίνει και του Νότη μας, να πάνε όλα καλά για αυτόν. Πιστεύω πως με την λήξη του δικαστηρίου, θα αρχίσει να σκέφτεται τα επόμενα βήματα και κινήσεις του. Εγώ του εύχομαι ολόψυχα, υγεία, να είναι καλά οι σχέσεις του με την οικογένεια του και ας μου λείπει πολύ. Τον αγαπώ, επομένως μου αρκεί να είναι καλά. Ωστόσο, θα ήθελα νέα του. Είτε μουσικά, είτε μέσα από συνέντευξη. Ας είναι καλά. Είναι και καλοκαίρι, γνωρίζουμε ότι λατρεύει την Κω, μπορεί να θέλει να έρθει και σε επαφή με τους φίλους του και τους δικούς του ανθρώπους. Οπότε αν είναι καλά, όσο και να μου λείπει μου αρκεί. Χριστός ανέστη σε όλους
Πάλι χαράματα ξυπνάς, με δάκρυα στα μάτια σου ~
noti_kos
Δημοσιεύσεις: 62
Εγγραφή: Δευ Δεκ 12, 2016 10:14 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από noti_kos »

Αυτόφωρο πέρασε. Διαδικασία, που μπορεί να περάσει ο οποιοσδήποτε. Το θέμα είναι καθαρά επικοινωνιακό και όχι ουσιώδες. Με δυο γραμμάρια κοκαίνης βρέθηκε.. όχι με δύο κιλά. Το πιο πιθανό είναι, να σκέφτεται την δυνατότητα να τραγουδήσει σε ανοιχτό χώρο, όπως το ακρωτήρι, είτε στην Αθήνα είτε στην Θεσσαλονίκη. Θεωρώ πολύ πιθανό να τραγουδήσει κάποιες βδομάδες το καλοκαίρι. Τώρα το αν έχει τρέξει και το θέμα του δίσκου, είναι άγνωστο.
Οι Ερινύες θα΄ρθουνε, όπου κι αν πας..
Pals4
Δημοσιεύσεις: 25
Εγγραφή: Τετ Ιαν 27, 2021 3:59 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Pals4 »

Στον Βοτανικό από το 2019 έλεγε το ακυκλοφόρητο (όμορφα ψέματα). Θέλω να πιστεύω ότι κάτι έχει προχωρήσει σε σχέση με δισκογραφία διότι υπήρχε και χρόνος για ξεκούραση. Μακάρι να δούμε κάτι σύντομα τι να πω.. φέτος κλείνει και 30αρα.
Άβαταρ μέλους
J&B
Δημοσιεύσεις: 834
Εγγραφή: Πέμ Μάιος 01, 2008 1:40 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από J&B »


Βγάλτο ρε κοντέ να γίνει χαμός
Κοιμόμουνα και ξύπνησα μονάχα που τα αντίκρυσα...
Notis7Arxontas
Δημοσιεύσεις: 399
Εγγραφή: Σάβ Μαρ 24, 2018 1:39 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Notis7Arxontas »


Το παλικάρι προσπάθησε να πει την Στέλλα αλλά...


Πολλά καλά λόγια για τον Νότη για ακόμη μια φορά...
Trelos Notikos 2019
Δημοσιεύσεις: 266
Εγγραφή: Τρί Δεκ 24, 2019 4:47 am

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Trelos Notikos 2019 »

Notis7Arxontas έγραψε: Σάβ Μάιος 08, 2021 1:43 am
Το παλικάρι προσπάθησε να πει την Στέλλα αλλά...


Πολλά καλά λόγια για τον Νότη για ακόμη μια φορά...
Τουλάχιστον δε βήχουν όταν πάνε να πούνε το όνομα Νότης ή να αποφεύγουν να το πουν και τελείως όπως σε κάτι άλλες επιτροπές..
Μπορεί βέβαια να φταίει και ο Αρσενακος της πανικ που είναι εκεί
Εξόριστος στην 8η λεωφόρο...
Άβαταρ μέλους
SFAKattack10
Δημοσιεύσεις: 2088
Εγγραφή: Τρί Αύγ 10, 2010 5:19 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από SFAKattack10 »

Μόνο εδώ – Πρόταση σε Μαζωνάκη και Νότη από μεγάλο νυχτερινό κέντρο

Ετοιμάζονται οι επιχειρηματίες της νύχτας ν΄ ανοίξουν τα μαγαζιά τους. Εκείνοι ωστόσο που οι χώροι τους “βλέπουν ουρανό”. Και αναφέρομαι στα μπουζούκια που είναι ανοιχτά και όπως όλα δείχνουν θα πάρουν το πράσινο φως για το καλοκαίρι.

Ένα από αυτά είναι το ιστορικό Ribas στη Βάρκιζα που «παίζει» με δυο ονόματα. Σύμφωνα με αποκλειστικές πληροφορίες μας πρόταση έχουν δεχτεί ο Νότης Σφακιανάκης και ο Γιώργος Μαζωνάκης, ο καθένας ξεχωριστά για να είναι μόνος.

Μέχρι τώρα πιο κοντά σε συμφωνία βρίσκεται ο Μαζωνάκης… μιας και ο Νότης είναι γνωστό πώς είναι ιδιότροπος σε συμφωνίες και ξεκινήματα.
https://nassosblog.gr/2021/05/mono-edo- ... no-kentro/
Notis21
Δημοσιεύσεις: 162
Εγγραφή: Τρί Ιούλ 28, 2020 9:11 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Notis21 »

Αρχικά respect στον Αρσενακο που απ ότι φαίνεται είναι ένας απο εμάς..Νοτικος δηλαδή..
Όσο για το δημοσίευμα του Νάσου(δεν ξέρω κατά πόσο πρέπει να το παίρνουμε στα σοβαρά αλλά τελοσπαντων) πιστεύω πως πιο λογικό μου ακούγεται να εχει γίνει πρόταση για συνεργασία Νοτη-Μαζωνακη και όχι στον καθένα ξεχωριστά για να κρατήσει μονος του ένα μαγαζί ειδικά στην μετα κορονοιου εποχη
Άβαταρ μέλους
ilias16
Δημοσιεύσεις: 816
Εγγραφή: Κυρ Αύγ 09, 2015 8:30 pm
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ilias16 »

Τα λόγια του Αρσενάκου φαίνονται ξεκάθαρα ότι είναι πάνω απ'το τυπικό της εργασιακής σχέσης...λόγια εκτίμησης που αυτά λογικά μεταφράζονται και στην συνεργασία της Panik με τον Νότη.Τώρα ο Νότης πώς το εκλαμβάνει είναι αλλουνού παπά ευαγγέλιο... δυστυχώς συνεχίζουμε στην απόλυτη απραξία και μυστικοπάθεια του καλλιτέχνη σε βαθμό που έχει πάψει να υπάρχει προσμονή για κάτι σύντομα...
Να'ρθεις ξανά ΧΑΡΑΜΑΤΑ.......
Άβαταρ μέλους
jdarmody
Δημοσιεύσεις: 2766
Εγγραφή: Κυρ Οκτ 19, 2014 2:15 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από jdarmody »

Σε ανάρτηση του ο Γκαραγκάνης κάτι αναφέρει για Ιούλιο.
Γενικότερα πάντως δε νομίζω ότι η απραξία του Νότη έχει να κάνει τόσο με τη συγκεκριμένη περιπέτεια. Έχει λείψει σε όλους μας, αυτό είναι το μόνο σίγουρο.
Έχει να κάνει με την τρέλα και τον άνθρωπο...
81argus
Δημοσιεύσεις: 1083
Εγγραφή: Σάβ Δεκ 20, 2014 1:47 am

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από 81argus »

Ακόμα και να του έχει γίνει κάποια πρόταση θα πρέπει να συμβιβαστεί με τα τωρινά δεδομένα (μέτρα) γιατί αυτό που ακούγεται εάν αν ανοίξουν τα νυχτερινά κέντρα την διάρκεια του καλοκαιριού το ωράριο θα είναι από τις 7 το απόγευμα έως τις 12 τα μεσάνυχτα. Δεν ξέρω κατά πόσο θα συμφωνήσει ο δικός μας σε κάτι τέτοιο. Συν τα υπόλοιπα μέτρα που θα πάρουν τα νυχτερινά κέντρα τα οποία θα τα επιβάλλουν στους επιχειρηματίες και θα αφορά τις θερμομετρήσεις, τα rapid test, ίσως και τους εμβολιασμούς.
Και εκτός όλων αυτών θα υπάρχουν οι μάσκες και οι αποστάσεις και η χωρητικότητα θα μειωθεί κατά 50%. Χωρίς να θέλω να είμαι απαισιόδοξος δεν ξέρω αν είναι έτοιμος ο Νότης να συμβαδίσει σε μια νέα κανονικότητα.
Άκου τα χρόνια που έρχονται...
Notis21
Δημοσιεύσεις: 162
Εγγραφή: Τρί Ιούλ 28, 2020 9:11 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Notis21 »

81argus έγραψε: Κυρ Μάιος 09, 2021 6:49 pm Ακόμα και να του έχει γίνει κάποια πρόταση θα πρέπει να συμβιβαστεί με τα τωρινά δεδομένα (μέτρα) γιατί αυτό που ακούγεται εάν αν ανοίξουν τα νυχτερινά κέντρα την διάρκεια του καλοκαιριού το ωράριο θα είναι από τις 7 το απόγευμα έως τις 12 τα μεσάνυχτα. Δεν ξέρω κατά πόσο θα συμφωνήσει ο δικός μας σε κάτι τέτοιο. Συν τα υπόλοιπα μέτρα που θα πάρουν τα νυχτερινά κέντρα τα οποία θα τα επιβάλλουν στους επιχειρηματίες και θα αφορά τις θερμομετρήσεις, τα rapid test, ίσως και τους εμβολιασμούς.
Και εκτός όλων αυτών θα υπάρχουν οι μάσκες και οι αποστάσεις και η χωρητικότητα θα μειωθεί κατά 50%. Χωρίς να θέλω να είμαι απαισιόδοξος δεν ξέρω αν είναι έτοιμος ο Νότης να συμβαδίσει σε μια νέα κανονικότητα.
Εδώ που τα λέμε και εγώ αν ημουν ο Νότης δεν συμμετείχα σε αυτή την παρωδία..Ας κάνει 4-5 συναυλίες σε όλη την Ελλαδα.
noti_kos
Δημοσιεύσεις: 62
Εγγραφή: Δευ Δεκ 12, 2016 10:14 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από noti_kos »

Ποια παρωδία? Τέτοια λένε οι ψεκασμένοι eu. Από την στιγμή, που υπάρχει ένας επικίνδυνος ιός, έχει δημιουργηθεί μια νέα πραγματικότητα. Δεν είναι ούτε η πρώτη, ούτε η τελευταία φορά που το περνάει η ανθρωπότητα. Ο Νότης, απ' όσο ξέρω, είναι μια χαρά θετικός στο να προσαρμοστεί και υπάρχει σοβαρή πιθανότητα να κάνει κάποιες εμφανίσεις. Τι να κάνει άλλωστε? Να κάτσει 2 χρόνια μακριά από ζωντανές εμφανίσεις, μέχρι να ξεπεραστεί η πανδημία? Καλό είναι στο περιβάλλον του να μην υπάρχει τόση συνωμοσιολογία και λαικισμός, γιατί ακόμη κι από εδώ του μεταφέρονται εμμέσως κάποια πράγματα. Και είδαμε, τί αποτελέσματα είχε αυτό τα τελευταία χρόνια..
Οι Ερινύες θα΄ρθουνε, όπου κι αν πας..
Άβαταρ μέλους
Arxontasss
Δημοσιεύσεις: 87
Εγγραφή: Δευ Νοέμ 23, 2020 11:16 am

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Arxontasss »

Καλά θα κάνει να ξεκουραστεί και να είναι με την οικογένεια του. Και να μην συμβιβαστεί. Διότι ζητάει από την ζωή το κάτι παραπάνω. Εάν εσύ και εγώ είμαστε συμβιβασμενοι, δεν χρειάζεται να πάρουμε και άλλους μαζί μας. Ναι λοιπόν να κάτσει να ξεκουραστεί. Και επειδή εγώ φοβάμαι τον υπερθανατηφορο κορόνα, δεν είναι λαϊκισμός να μην τον φοβάται ο άλλος.. Μπορεί να είμαι εγώ συνομοσιολογος στο κάτω κάτω που τον πιστεύω και φοβάμαι. Καληνύχτα σε όλους.
Πάλι χαράματα ξυπνάς, με δάκρυα στα μάτια σου ~
Άβαταρ μέλους
SFAKattack10
Δημοσιεύσεις: 2088
Εγγραφή: Τρί Αύγ 10, 2010 5:19 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από SFAKattack10 »

Βεβαια αν δεν δουλεψει ο Νοτης , δεν δουλευουν και τοσα ατομα. Αρα ισως να πρεπει να σκεφτει και αυτο απο την στιγμη που δεν τα εχει παρατησει .
Notis21
Δημοσιεύσεις: 162
Εγγραφή: Τρί Ιούλ 28, 2020 9:11 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Notis21 »

noti_kos έγραψε: Δευ Μάιος 10, 2021 12:13 am Ποια παρωδία? Τέτοια λένε οι ψεκασμένοι eu. Από την στιγμή, που υπάρχει ένας επικίνδυνος ιός, έχει δημιουργηθεί μια νέα πραγματικότητα. Δεν είναι ούτε η πρώτη, ούτε η τελευταία φορά που το περνάει η ανθρωπότητα. Ο Νότης, απ' όσο ξέρω, είναι μια χαρά θετικός στο να προσαρμοστεί και υπάρχει σοβαρή πιθανότητα να κάνει κάποιες εμφανίσεις. Τι να κάνει άλλωστε? Να κάτσει 2 χρόνια μακριά από ζωντανές εμφανίσεις, μέχρι να ξεπεραστεί η πανδημία? Καλό είναι στο περιβάλλον του να μην υπάρχει τόση συνωμοσιολογία και λαικισμός, γιατί ακόμη κι από εδώ του μεταφέρονται εμμέσως κάποια πράγματα. Και είδαμε, τί αποτελέσματα είχε αυτό τα τελευταία χρόνια..
Δεν αμφισβητώ τον ιο φίλε.. Στα μέτρα είναι το πρόβλημα μου..Για μένα θα είναι παρωδία να δουλεύουν τα κέντρα διασκέδασης 7 με 12 με 50% χωρητικότητα και όλα τα απαραίτητα μέτρα και μετά τις 12 σε όλες τις πλατείες της Ελλάδας να υπάρχει ο απόλυτος συνωστισμός..Γενικα σε μια τέτοια μεταβατική περίοδο δεν νομιζω ότι ο Νοτης έχει ανάγκη να "τρέξει" να βρει δουλειά από όποια πλευρά και αν το δεις(οικονομική και καλλιτεχνική)..Για μένα όπως είπα και πριν κάποιες συναυλίες ανα την Ελλάδα θα ήταν η καλύτερη λύση..Θα μπορέσει να προσελκύσει και περισσότερο κόσμο ετσι που στην τελική για μένα αυτό είναι και το ζητούμενο μετά από τόσο καιρό αποχης.
Άβαταρ μέλους
Scorpion86
Δημοσιεύσεις: 3786
Εγγραφή: Τετ Οκτ 15, 2014 8:20 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Scorpion86 »

Το ωράριο (19:00-00:00 ή 19:00-01:00) δεν είναι το πρόβλημα. Εγώ το βλέπω ως ευκαιρία επιτέλους τα μαγαζιά να εκσυγχρονιστούν και να γίνουν μουσικές σκηνές και να πάψουν να είναι τα παλαιάς κοπής ξενυχτάδικα, τα οποια τα έχει βαρεθεί και ο περισσότερος κόσμος. Δεν κατάλαβα ποτέ γιατί θα πρέπει να συνεχίζει ο κόσμος να πηγαίνει στις 23:00 να πιάνει τα τραπέζια (δίχως την υπόλοιπη παρέα) για να δει τον αγαπημένο του καλλιτέχνη και να περιμένει μέχρι τις 01:30-02:00 για να εμφανιστεί. Γιατί θα πρέπει να πηγαίνει 23:00 και να φεύγει 05:00 και 06:00.

Θα είναι 19:00-01:00. Θα τραγουδάνε τα δύο ονόματα συνολικά 4,5-5 ώρες και στο υπόλοιπο θα βγαίνουν οι τραγουδιστές οι πιο άσημοι. Με αυτό το ωράριο θα μπορέσουν να προσελκύσουν ξανά και κόσμο που έχει σταματήσει εδώ και χρόνια να ξενυχτάει και να τον παίρνει το ξημέρωμα σε πίστες.

Το πρόβλημα δεν είναι ούτε τα μέτρα προστασίας. Ο Νότης τα τηρεί όπως αποδείχθηκε γιατί θέλει να είναι και ο ίδιος προστατευμένος αλλά και οι υπόλοιποι ασφαλείς. Άλλωστε, κόντρα στην προσπάθεια κάποιων να χρησιμοποιήσουν σκόρπιες εκφρασεις από συνεντεύξεις του Νοτη για να στηριξουν μέσα από βιντεακια την συνωμοσία τους κόντρα στον ιό (τους τα έλεγα τότε), ο ίδιος ο καλλιτέχνης απέδειξε ότι δεν είναι συνωμοσιολογος. Στο περιβόητο περιστατικό με το τζιπ, και μασκα φορούσε και τον κωδικό μετακίνησης είχε στείλει, ακολουθώντας όλα αυτά που σνομπάρουν-πολεμούν οι...επαναστάτες-συνωμοσιολογοι του διαδικτύου.

Το πρόβλημα είναι η διάθεση. Προτάσεις έχει και θα έχει κι άλλες. Διάθεση να κάνει πράγματα στο άμεσο μέλλον (καλοκαίρι), έχει ο ίδιος;
Θα φανεί προσεχώς...
Καληνύχτα. Η καρδιά μου σου μιλάει...
Notis21
Δημοσιεύσεις: 162
Εγγραφή: Τρί Ιούλ 28, 2020 9:11 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Notis21 »

Scorpion86 έγραψε: Δευ Μάιος 10, 2021 11:09 am Το ωράριο (19:00-00:00 ή 19:00-01:00) δεν είναι το πρόβλημα. Εγώ το βλέπω ως ευκαιρία επιτέλους τα μαγαζιά να εκσυγχρονιστούν και να γίνουν μουσικές σκηνές και να πάψουν να είναι τα παλαιάς κοπής ξενυχτάδικα, τα οποια τα έχει βαρεθεί και ο περισσότερος κόσμος. Δεν κατάλαβα ποτέ γιατί θα πρέπει να συνεχίζει ο κόσμος να πηγαίνει στις 23:00 να πιάνει τα τραπέζια (δίχως την υπόλοιπη παρέα) για να δει τον αγαπημένο του καλλιτέχνη και να περιμένει μέχρι τις 01:30-02:00 για να εμφανιστεί. Γιατί θα πρέπει να πηγαίνει 23:00 και να φεύγει 05:00 και 06:00.

Θα είναι 19:00-01:00. Θα τραγουδάνε τα δύο ονόματα συνολικά 4,5-5 ώρες και στο υπόλοιπο θα βγαίνουν οι τραγουδιστές οι πιο άσημοι. Με αυτό το ωράριο θα μπορέσουν να προσελκύσουν ξανά και κόσμο που έχει σταματήσει εδώ και χρόνια να ξενυχτάει και να τον παίρνει το ξημέρωμα σε πίστες.

Το πρόβλημα δεν είναι ούτε τα μέτρα προστασίας. Ο Νότης τα τηρεί όπως αποδείχθηκε γιατί θέλει να είναι και ο ίδιος προστατευμένος αλλά και οι υπόλοιποι ασφαλείς. Άλλωστε, κόντρα στην προσπάθεια κάποιων να χρησιμοποιήσουν σκόρπιες εκφρασεις από συνεντεύξεις του Νοτη για να στηριξουν μέσα από βιντεακια την συνωμοσία τους κόντρα στον ιό (τους τα έλεγα τότε), ο ίδιος ο καλλιτέχνης απέδειξε ότι δεν είναι συνωμοσιολογος. Στο περιβόητο περιστατικό με το τζιπ, και μασκα φορούσε και τον κωδικό μετακίνησης είχε στείλει, ακολουθώντας όλα αυτά που σνομπάρουν-πολεμούν οι...επαναστάτες-συνωμοσιολογοι του διαδικτύου.

Το πρόβλημα είναι η διάθεση. Προτάσεις έχει και θα έχει κι άλλες. Διάθεση να κάνει πράγματα στο άμεσο μέλλον (καλοκαίρι), έχει ο ίδιος;
Θα φανεί προσεχώς...
Κοίτα εγώ μίλησα με την προϋπόθεση ότι ο Νότης έχει την διάθεση να κάνει πράγματα..Το 19:00 για καλοκαίρι εμένα τουλάχιστον μου φαντάζει εκτός ελληνικής πραγματικότητας..Για χειμώνα μαζί σου και εγω θα το προτιμούσα να γίνει στο στυλ που αναφέρεις...Όσο για τον ιο ίσως να παρεξηγήθηκε η λέξη παρωδία που είπα για τα μέτρα.Σε καμία περίπτωση δεν ενστερνίζομαι τις απόψεις των συνωμοσιολογων-αρνητών που σε όλη την διάρκεια της πανδημίας όπως πολύ σωστά λες έχουν εμπλέξει και τον Νοτη σε αυτό χωρίς βέβαια να έχει πει κάτι ο ιδιος.Απο κει και πέρα για τα μέτρα που αποφασίζονται και για το πώς εφαρμόζονται ο καθένας έχει την δική του άποψη,νομίζω θα ξεφύγουμε αν το αναλύσουμε εδω..Εγώ αυτό που ήθελα να πω είναι ότι κατά την γνώμη μου σε περίπτωση που ισχύει το 50% χωρητικότητα για τα κέντρα και τα λοιπά μέτρα νομίζω ότι δεν αξίζει να εμφανιστεί το καλοκαίρι..Από την άλλη για τις συναυλίες αν οργανωθούν καλά μπορεί να μαζέψει αρκετό κοσμο (αν δεν κάνω λαθος έχουν επιτρέψει το 75%) και είναι σε ανοιχτό χώρο που και από θέμα ασφάλειας είναι για όλους καλύτερα..
Άβαταρ μέλους
ilias16
Δημοσιεύσεις: 816
Εγγραφή: Κυρ Αύγ 09, 2015 8:30 pm
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ilias16 »

Αν ο Νότης αποφασίσει να εμφανιστεί στις επιτρεπόμενες ώρες λειτουργίας δεν θα το πω συμβιβασμό αλλά συνέπεια...μην ξεχνάτε ότι μόνος του προ αρκετών ετών ήθελε να αλλάξει το ωράριο στο Έναστρον έτσι ώστε να τελειώνει νωρίτερα απο το συνηθισμένο...
Να'ρθεις ξανά ΧΑΡΑΜΑΤΑ.......
Απάντηση