Νότης Σφακιανάκης

Επιλέξτε για να συζητήσετε θέματα που αφορούν την ελληνική pop ή λαϊκή μουσική σκηνή...
Gshore
Δημοσιεύσεις: 306
Εγγραφή: Δευ Σεπ 16, 2013 7:43 pm

Re: ΝΟΤΗΣ ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ THREAD

Δημοσίευση από Gshore »

Ο Νοτης σταματαει απο το Εναστρον.
Η πληροφορία είναι άκρως επιβεβαιωμένη και τις επόμενες ώρες λογικά θα βγεί και ανακοίνωση μέσα από την σελίδα του νυχτερινού μαγαζιού στο Facebook....

Το ρεπορτάζ μου αναφέρει ότι το ποτήρι είχε ξεχειλίσει εδώ και καιρό και το μαγαζί έκανε ότι ήταν δυνατό να στηρίξει τον καλλιτέχνη Νότη και την ιστορία που έχει στην μουσική βιομηχανία. Η αποδοχή του κόσμου ναι μεν ήταν μεγάλη τις πρώτες εβδομάδες αλλά στην συνέχεια δε φαίνεται να γινόταν κάτι τέτοιο. Είναι πολύ φρέσκια η είδηση και ότι άλλο πούμε θα είναι ριψοκίνδυνο λίγες ώρες μετά την νέα συνέντευξη του Νότη Σφακιανάκη στον Θέμο Αναστασιάδη!!
afn
Δημοσιεύσεις: 175006
Εγγραφή: Πέμ Νοέμ 11, 2004 3:21 am

Re: ΝΟΤΗΣ ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ THREAD

Δημοσίευση από afn »

Gshore έγραψε:Ο Νοτης σταματαει απο το Εναστρον.
Η πληροφορία είναι άκρως επιβεβαιωμένη και τις επόμενες ώρες λογικά θα βγεί και ανακοίνωση μέσα από την σελίδα του νυχτερινού μαγαζιού στο Facebook....

Το ρεπορτάζ μου αναφέρει ότι το ποτήρι είχε ξεχειλίσει εδώ και καιρό και το μαγαζί έκανε ότι ήταν δυνατό να στηρίξει τον καλλιτέχνη Νότη και την ιστορία που έχει στην μουσική βιομηχανία. Η αποδοχή του κόσμου ναι μεν ήταν μεγάλη τις πρώτες εβδομάδες αλλά στην συνέχεια δε φαίνεται να γινόταν κάτι τέτοιο. Είναι πολύ φρέσκια η είδηση και ότι άλλο πούμε θα είναι ριψοκίνδυνο λίγες ώρες μετά την νέα συνέντευξη του Νότη Σφακιανάκη στον Θέμο Αναστασιάδη!!
:clap: :clap: :clap:
Να αγωνιάς γι'αυτόν και να του δίνεις χαμόγελα, είναι αγάπη
p_john
Δημοσιεύσεις: 692
Εγγραφή: Τρί Οκτ 05, 2010 8:18 pm

Re: ΝΟΤΗΣ ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ THREAD

Δημοσίευση από p_john »

ti egine noth?s epese h mutoula?? :fan: etsi einai,opoios kavalaei kalami,meta ton kavalaei ayto! :give_rose:
ADAM2
Δημοσιεύσεις: 92789
Εγγραφή: Δευ Οκτ 04, 2004 9:29 pm
Τοποθεσία: Internet
Επικοινωνία:

Re: ΝΟΤΗΣ ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ THREAD

Δημοσίευση από ADAM2 »

Τι είπε στο Θέμο άραγε και φεύγει απ' το μαγαζί;
Nothing lasts forever but the earth and sky
gtm13
Δημοσιεύσεις: 9544
Εγγραφή: Κυρ Φεβ 03, 2013 2:00 pm

Re: ΝΟΤΗΣ ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ THREAD

Δημοσίευση από gtm13 »

ADAM2 έγραψε:Τι είπε στο Θέμο άραγε και φεύγει απ' το μαγαζί;
Νομίζω πως έκανε κι άλλη πατάτα...

Αποκάλεσε ζώα τον κόσμο στο κέντρο, επειδή ψηφίζουν ΠΑΣΟΚ-ΝΔ κτλ. Μεγάλο φάουλ για μένα.
Άβαταρ μέλους
paidaki
Δημοσιεύσεις: 1409
Εγγραφή: Δευ Νοέμ 13, 2006 1:33 am

Re: ΝΟΤΗΣ ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ THREAD

Δημοσίευση από paidaki »

Entek έγραψε:Έλα ρε παιδιά ακούτε το Paidaki? Γεμάτος εμπαθεια είναι πάντα.
Και τώρα τι έχεις να πεις; Μήπως τελικά απλά έλεγα την ΑΛΗΘΕΙΑ.
afn
Δημοσιεύσεις: 175006
Εγγραφή: Πέμ Νοέμ 11, 2004 3:21 am

Re: ΝΟΤΗΣ ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ THREAD

Δημοσίευση από afn »

paidaki έγραψε:
Entek έγραψε:Έλα ρε παιδιά ακούτε το Paidaki? Γεμάτος εμπαθεια είναι πάντα.
Και τώρα τι έχεις να πεις; Μήπως τελικά απλά έλεγα την ΑΛΗΘΕΙΑ.
:hysterical: :hysterical: :hysterical: :hysterical: :hysterical: :hysterical: :hysterical: :hysterical: :hysterical: :hysterical: :hysterical: :hysterical: :hysterical:
Να αγωνιάς γι'αυτόν και να του δίνεις χαμόγελα, είναι αγάπη
Gshore
Δημοσιεύσεις: 306
Εγγραφή: Δευ Σεπ 16, 2013 7:43 pm

Re: ΝΟΤΗΣ ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ THREAD

Δημοσίευση από Gshore »

gtm13 έγραψε:
ADAM2 έγραψε:Τι είπε στο Θέμο άραγε και φεύγει απ' το μαγαζί;
Νομίζω πως έκανε κι άλλη πατάτα...

Αποκάλεσε ζώα τον κόσμο στο κέντρο, επειδή ψηφίζουν ΠΑΣΟΚ-ΝΔ κτλ. Μεγάλο φάουλ για μένα.

Δεν ειπε κατι χοντρο χθες παιδια,μαλλον η αφορμη ηταν
Άβαταρ μέλους
SFAKattack10
Δημοσιεύσεις: 2089
Εγγραφή: Τρί Αύγ 10, 2010 5:19 pm

Re: ΝΟΤΗΣ ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ THREAD

Δημοσίευση από SFAKattack10 »

paidaki έγραψε: Και τώρα τι έχεις να πεις; Μήπως τελικά απλά έλεγα την ΑΛΗΘΕΙΑ.
Πλακα κανεις? Εσυ ελεγες για αρχες Φεβρουαριου. Τελικα σε προλαβε ο Σφακιανακης! :lol:
gtm13 έγραψε: Αποκάλεσε ζώα τον κόσμο στο κέντρο, επειδή ψηφίζουν ΠΑΣΟΚ-ΝΔ κτλ. Μεγάλο φάουλ για μένα.
Η εσπρεσσο το εγραψε, δεν ημουν μεσα για να το επιβεβαιωσω, αρα μεχρι τοτε δεν πιστευω προσωπικα κατι τετοιο.
Το σχημα απο την στιγμη που αλλιως ετοιμαζοταν και αλλιως αρχισε για μενα λογικο ηταν να τελειωσει και νωριτερα ασχετα αν ελεγε ή οχι ο Σφακιανακης αυτα που λεει.
filcollins
Δημοσιεύσεις: 263
Εγγραφή: Τρί Οκτ 05, 2010 2:41 pm

Re: ΝΟΤΗΣ ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ THREAD

Δημοσίευση από filcollins »

Νίκησαν τα κοράκια ως συνήθως άλλωστε..ενοχλεί πολύ και πολλούς ο Νότης..το λυπηρό είναι οτι εξακολουθούμε να παρασυρόμαστε απο τους δημοσιογράφους..βρικόλακες και κοράκια..
Entek
Δημοσιεύσεις: 17203
Εγγραφή: Τρί Φεβ 10, 2004 12:26 am

Re: ΝΟΤΗΣ ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ THREAD

Δημοσίευση από Entek »

paidaki έγραψε:
Entek έγραψε:Έλα ρε παιδιά ακούτε το Paidaki? Γεμάτος εμπαθεια είναι πάντα.
Και τώρα τι έχεις να πεις; Μήπως τελικά απλά έλεγα την ΑΛΗΘΕΙΑ.

εσύ ποτέ δεν λες την αλήθεια. Είπες τόσες κοτσάνες στο παρελθόν που σίγουρα κάτι άλλο συμβαίνει! :party:
Κάτι μου λέει ότι σύντομα θα 'ρθουν καλύτερες μέρες!!!
Άβαταρ μέλους
paidaki
Δημοσιεύσεις: 1409
Εγγραφή: Δευ Νοέμ 13, 2006 1:33 am

Re: ΝΟΤΗΣ ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ THREAD

Δημοσίευση από paidaki »

Entek έγραψε:
paidaki έγραψε:
Entek έγραψε:Έλα ρε παιδιά ακούτε το Paidaki? Γεμάτος εμπαθεια είναι πάντα.
Και τώρα τι έχεις να πεις; Μήπως τελικά απλά έλεγα την ΑΛΗΘΕΙΑ.

εσύ ποτέ δεν λες την αλήθεια. Είπες τόσες κοτσάνες στο παρελθόν που σίγουρα κάτι άλλο συμβαίνει! :party:
Ναι σωστά. Το μαγαζί θα δουλέψει. πήγαινε το Σάββατο και μην ξεχάσεις να μας βάλεις και φωτογραφίες. :525807: :525807: :525807:
GUNNER_10
Δημοσιεύσεις: 13408
Εγγραφή: Δευ Νοέμ 13, 2006 1:31 am

Re: ΝΟΤΗΣ ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ THREAD

Δημοσίευση από GUNNER_10 »

Ακουσα τυχαια και τον λιαγκα στο αμαξι στον real που αναφερε για το μαγαζι κλπ.

Αναμενομενο για μενα μετα απο το "κακο" που εχει κανει ο ιδιος στο image του.

Επισης ειναι δυνατον ρε παιδια να κραζει ετσι ανοιχτα συναδελφους?Για το ρεμο λεω..δηλαδη ο ρεμος εχει πει απλα καποια καλα κομματια αλλα δεν εχει πει τα επαναστατικα μου?(ακουγα το σχολιασμο του λιαγκα με την τριφυδου δεν το ακουσα ακομα εγω στο βιντεο του ολα γιατι βαριεμαι και λιγο :fan: )
Ether
Δημοσιεύσεις: 3008
Εγγραφή: Πέμ Ιούλ 22, 2010 2:05 pm

Re: ΝΟΤΗΣ ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ THREAD

Δημοσίευση από Ether »

δεν ξέρω, απο τη μία ο Σφακιανάκης και οι ιδέες του μου είναι αποκρουστικές αλλά απο την άλλη τέτοιο χώσιμο σε κάποιον καλλιτέχνη δεν μαρέσει, δυστυχώς έχουμε τον φόβο της χούντας της χρυσής αυγής και την υπαρκτή χούντα των ΜΜΕ.
By the way ΤΡΕΛΟ ΓΕΛΙΟ με τι σιγουρια μερικών που λεγατε οτι δεν θα κλείσει με το ύφος κατόχου phd
:hysterical: :hysterical: :hysterical: :hysterical: :hysterical: :hysterical:
Living for the dawn keeps me hanging on
p_john
Δημοσιεύσεις: 692
Εγγραφή: Τρί Οκτ 05, 2010 8:18 pm

Re: ΝΟΤΗΣ ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ THREAD

Δημοσίευση από p_john »

filcollins έγραψε:Νίκησαν τα κοράκια ως συνήθως άλλωστε..ενοχλεί πολύ και πολλούς ο Νότης..το λυπηρό είναι οτι εξακολουθούμε να παρασυρόμαστε απο τους δημοσιογράφους..βρικόλακες και κοράκια..
poia korakia nikhsan??meta ap auta p eipe k to fasistiko xarakthra p edei3e, k liga toy esouran! nomizw exoume xasei ligo to stoxo mas.. :525807:
Stavros
Δημοσιεύσεις: 17445
Εγγραφή: Παρ Αύγ 28, 2009 10:35 pm

Re: ΝΟΤΗΣ ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ THREAD

Δημοσίευση από Stavros »

Εμένα πάντως η χθεσινή συνέντευξη μου έδωσε την αίσθηση "φροντιστηρίου" από τον Περρή στον Σφακιανάκη σε πολλά ζητήματα... Περί του συμβόλου της ΧΑ, της χούντας, της ακρόπολης κτλ. :fan:

Δούκισσα καμένη εντελώς. Δεν μπορούσε να εκφράσει γνώμη ούτε για το αν το ΠΑΣΟΚ είναι καλό κόμμα ή όχι :fan:
Άβαταρ μέλους
SFAKattack10
Δημοσιεύσεις: 2089
Εγγραφή: Τρί Αύγ 10, 2010 5:19 pm

Re: ΝΟΤΗΣ ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ THREAD

Δημοσίευση από SFAKattack10 »

Stavros έγραψε:Εμένα πάντως η χθεσινή συνέντευξη μου έδωσε την αίσθηση "φροντιστηρίου" από τον Περρή στον Σφακιανάκη σε πολλά ζητήματα...
Αυτα τα ειχε πει και την προηγουμενη φορα ο Περρης αλλα πολυ μονταζ μου φαινεται επεσε γιατι πιο πολυ μιλουσε ο Περρης παρα ο Σφακιανακης.
Stavros
Δημοσιεύσεις: 17445
Εγγραφή: Παρ Αύγ 28, 2009 10:35 pm

Re: ΝΟΤΗΣ ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ THREAD

Δημοσίευση από Stavros »

SFAKattack10 έγραψε:
Stavros έγραψε:Εμένα πάντως η χθεσινή συνέντευξη μου έδωσε την αίσθηση "φροντιστηρίου" από τον Περρή στον Σφακιανάκη σε πολλά ζητήματα...
Αυτα τα ειχε πει και την προηγουμενη φορα ο Περρης αλλα πολυ μονταζ μου φαινεται επεσε γιατι πιο πολυ μιλουσε ο Περρης παρα ο Σφακιανακης.
Δεν ξέρω μου κακοφάνηκε λίγο.... Όχι ότι διαφωνώ ιδιαίτερα με αυτά που έλεγε αλλά σαν τηλεθεατής δεν μου άρεσε πολύ.
Άβαταρ μέλους
panosif
Δημοσιεύσεις: 42592
Εγγραφή: Τρί Μαρ 09, 2010 11:09 pm

Re: ΝΟΤΗΣ ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ THREAD

Δημοσίευση από panosif »

Τελικά ότι αρχίζει στραβά τελειώνει και στραβά.
Προσωπικά δεν περίμενα να κλείσει το μαγαζί ειδικά μετά την πολύ καλή πορεία των τριών πρώτων εβδομάδων.
Αποδείχθηκε πως έπρεπε να απέχει φέτος όπως αρχικά είχε προγραμματίσει.
Δεν λυπάμαι για το Νότη γιατί έχει λεφτά να ζήσουν και τα δισεγγονά του αλλά τους εργαζόμενους του Έναστρον που
για τρίτη συνεχόμενη χρονιά μένουν χωρίς δουλειά στα μέσα της σεζόν.
Τώρα για το Νότη νομίζω πως ήρθε η ώρα της αποχής κατά τη διάρκεια της οποίας θα πρέπει να επαναπροσδιορίσει κάποια πράγματα όσον αφορά τη δημόσια εικόνα του.Χλωμό αλλά η ελπίδα πεθαίνει πάντα τελευταία. :fan:
Χαίρομαι που έστω και ένας σχολίασε την παρουσία της Δούκισσας στην εκπομπή της Τετάρτης.Τίποτα δεν κατάλαβε απ' όσα έλεγαν. :hysterical:
Και τέλος ο Ματσίκας ας κλείσει οριστικά το Έναστρον.Δεν τον θέλει με τίποτα. :pope2:
Άβαταρ μέλους
panosif
Δημοσιεύσεις: 42592
Εγγραφή: Τρί Μαρ 09, 2010 11:09 pm

Re: ΝΟΤΗΣ ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ THREAD

Δημοσίευση από panosif »

Ολόκληρη η συνέντευξη στον Θέμο για όποιον την έχασε. :fan:
Απάντηση