Γιάννης Πλούταρχος

Επιλέξτε για να συζητήσετε θέματα που αφορούν την ελληνική pop ή λαϊκή μουσική σκηνή...
stelios
Δημοσιεύσεις: 85030
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 30, 2011 4:09 pm

Re: Γιάννης Πλούταρχος

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από stelios »

Στον Έβρο άρχισε να παίζει το Στο υπογράφω.
I like people too much or not at all.
Stavros
Δημοσιεύσεις: 17445
Εγγραφή: Παρ Αύγ 28, 2009 10:35 pm

Re: Γιάννης Πλούταρχος

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Stavros »

ellhfan έγραψε:Ότι τι;;; :fan:

Βρήκες ομοιότητες τώρα εσύ ε; :056:

χαχαχαχαχα
Copy paste Θα λεγα
johnmar94
Δημοσιεύσεις: 633
Εγγραφή: Κυρ Φεβ 01, 2015 8:41 pm

Re: Γιάννης Πλούταρχος

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από johnmar94 »

https://play.spotify.com/album/5Z4Wh51S6W100mBdyBO0TR
Βγήκε και 3η έκδοση από το "Θέμα χρόνου", η irban version...
Chronisgreek
Δημοσιεύσεις: 10833
Εγγραφή: Παρ Μαρ 17, 2006 12:45 pm

Re: Γιάννης Πλούταρχος

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Chronisgreek »

Το θεμα χρονου ανεβηκε κι αλλο στα charts
νo5 στο ελληνικο
νο7 στο γενικο
το μια καλησπερα εξαφανιστηκε απο το τοπ20
thodwris
Δημοσιεύσεις: 111
Εγγραφή: Τρί Οκτ 13, 2015 6:00 pm

Re: Γιάννης Πλούταρχος

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από thodwris »

johnmar94 έγραψε:https://play.spotify.com/album/5Z4Wh51S6W100mBdyBO0TR
Βγήκε και 3η έκδοση από το "Θέμα χρόνου", η irban version...

Nomizw pws t exoun upervalei ligo me tis ekdoseis..!! :jerky:
neereaux
Δημοσιεύσεις: 12276
Εγγραφή: Παρ Ιουν 28, 2013 4:22 pm

Re: Γιάννης Πλούταρχος

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από neereaux »

Πέρα από το φωταγωγό ο δίσκος ακούγεται πολύ ευχάριστα
Είχα χρόνια να ακούσω δίσκο του ολόκληρο χωρίς να βαρεθώ
Το μια καλησπέρα είναι το τοπ του δισκου μαζί με τις θανατηφορες δοσεις
Προτιμώ το θεμα χρονου σαξ βερσιον
Το εξώφυλλο δε μου αρέσει καθόλου
Άβαταρ μέλους
panosif
Δημοσιεύσεις: 42575
Εγγραφή: Τρί Μαρ 09, 2010 11:09 pm

Re: Γιάννης Πλούταρχος

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από panosif »

Προσχηματικά και Θανατηφόρες δόσεις τα καλύτερα του album.
Εμένα και ο Φωταγωγός μου αρέσει.Δεν καταλαβαίνω γιατί τόσα αρνητικά σχόλια για το συγκεκριμένο τραγούδι αλλά ok.
Γενικά χωρίς να είναι κάτι καινούριο σαν ήχος (σχεδόν όλα τα τραγούδια θυμίζουν παλιότερα του Φοίβου) συμφωνώ πως είναι ο πρώτος δίσκος του Πλούταρχου μετά από χρόνια που ακούγεται ευχάριστα από την αρχή μέχρι το τέλος. :thumbup:
Άβαταρ μέλους
panosif
Δημοσιεύσεις: 42575
Εγγραφή: Τρί Μαρ 09, 2010 11:09 pm

Re: Γιάννης Πλούταρχος

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από panosif »

Η μεγάλη έκπληξη στην πρεμιέρα της Ρούλας Κορομηλά

{...}Σύμφωνα λοιπόν με έγκυρη πηγή, ο τραγουδιστής που έχει δεχτεί πρόταση να εμφανιστεί στην πολυαναμένομενη πρεμιέρα της Ρούλας στο Ε δεν είναι άλλος από τον Γιάννη Πλούταρχο. Ακούγεται μάλιστα πως σε συνομιλία του με άτομο από το περιβάλλον του που αποπειράθηκε ευγενικά να τον αποτρέψει, εκείνος είπε ότι θα απαντούσε θετικά σε πρόσκληση της Ρούλας ακόμα και αν ήταν στο πιο μικρό κανάλι, γιατί σε εκείνη οφείλει το δυναμικό ξεκίνημά του.Οι πιο παλιοί θυμούνται πόσο θερμά τον είχε συστήσει στο κοινό στα τέλη της δεκαετίας του '90 και εκείνος- σε αντίθεση με κάποιους άλλους συναδέλφους του- όχι μόνο δεν το ξέχασε ποτέ, αλλά με κάθε ευκαιρία αναφέρει ότι νιώθει ευγνωμοσύνη στη Ρούλα. Οι λεπτομέρειες της τηλεοπτικής τους συνάντησης αναμένεται να διευθετηθούν μέσα στην εβδομάδα και αν όλα πάνε καλά, ο Γιάννης Πλούταρχος θα παρουσιάσει ζωντανά τη νέα του δισκογραφική δουλειά -με την υπογραφή του Φοίβου- στο "Bravo Ρούλα".

http://www.entertv.gr/article/403549/i- ... s-koromila
stelios
Δημοσιεύσεις: 85030
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 30, 2011 4:09 pm

Re: Γιάννης Πλούταρχος

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από stelios »

ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ: Κερδίστε Το Νέο Album Του Γιάννη Πλούταρχου «Θέμα Χρόνου»
Το Yupiii δίνει τη δυνατότητα σε πέντε τυχερούς να κερδίσουν από ένα album του Γιάννη Πλούταρχου.

http://www.yupiii.gr/mesa/music/c87471/ ... Toy_G.html
I like people too much or not at all.
stelios
Δημοσιεύσεις: 85030
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 30, 2011 4:09 pm

Re: Γιάννης Πλούταρχος

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από stelios »

I like people too much or not at all.
stelios
Δημοσιεύσεις: 85030
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 30, 2011 4:09 pm

Re: Γιάννης Πλούταρχος

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από stelios »

Εικόνα
Εικόνα
I like people too much or not at all.
Άβαταρ μέλους
nikospaok
Δημοσιεύσεις: 10776
Εγγραφή: Δευ Οκτ 06, 2008 3:52 pm
Τοποθεσία: thessaloniki

Re: Γιάννης Πλούταρχος

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nikospaok »

Θεούλης!!!!
Άβαταρ μέλους
panosif
Δημοσιεύσεις: 42575
Εγγραφή: Τρί Μαρ 09, 2010 11:09 pm

Re: Γιάννης Πλούταρχος

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από panosif »

Συνέντευξη | Γιάννης Πλούταρχος: «Θρηνώ για τους πρόσφυγες, δεν μπορώ να βλέπω τα παιδάκια μέσα στις λάσπες!»

Εικόνα

Με αφορμή το ολοκαίνουργιο άλμπουμ που μόλις κυκλοφόρησε ο Γιάννης Πλούταρχος από τη Heaven Music και έχει τίτλο «Θέμα Χρόνου» η δημοσιογράφος του tralala.gr, Σοφία Μπεκιάρη συναντά το «καλύτερο παιδί» της Ελληνικής δισκογραφίας!!!

Με αφοπλιστική ειλικρίνεια ο Γιάννης Πλούταρχος μιλάει για όλα… τη συνεργασία του με τον Φοίβο, την επιστροφή του στη Heaven, τις εμφανίσεις του στο Posidonio, τις αλλαγές που παρατηρεί στην Ελληνική δισκογραφία αλλά και για το θέμα των προσφύγων που έχει διχάσει αρκετούς από εμάς!

Εικόνα

Γιάννη χαίρομαι πολύ που τα λέμε ξανά… ήταν πριν μερικούς μήνες όταν συναντηθήκαμε για να μιλήσουμε τότε για τη μεγάλη σου επιστροφή στο «Posidonio». Πέρασες να πεις… «Μια Καλησπέρα» και τελικά έμεινες!

Έγινε αρμένικη επίσκεψη (γέλια)!!! Είμαι πολύ χαρούμενος γιατί βρίσκομαι σε ένα χώρο που αγαπώ πάρα πολύ, σε ένα χώρο στον οποίο ξεκίνησα με τεράστια επιτυχία πριν δεκαπέντε χρόνια. Πέρσι τέτοια εποχή είχαμε ξεκινήσει εδώ μία σεζόν η οποία κράτησε σχεδόν δέκα μήνες, πράγμα σπάνιο για τους καιρούς που ζούμε.

Στην προηγούμενή μας συνάντηση μου εξομολογήθηκες το άγχος σου για την επιστροφή σου στο συγκεκριμένο νυχτερινό μαγαζί και τον τρόπο με τον οποίο θα σε υποδεχόταν ξανά ο κόσμος. Τελικά πως σου φάνηκε η αντίδραση του κοινού;

Ο κόσμος με υποδέχθηκε εξαιρετικά όμορφα. Έχω εισπράξει πολύ μεγάλη αγάπη όλα αυτά τα χρόνια κι αυτό μου προσθέτει ένα δημιουργικό άγχος, ώστε να είμαι άξιος της. Το μόνο που μπορώ να κάνω εγώ από την μεριά μου με όλες μου τις δυνάμεις είναι να επικοινωνώ μέσω των τραγουδιών μου με τον κόσμο, όπως ακριβώς αισθάνομαι κάθε φορά.

Αυτή η περίοδος πως είναι γενικότερα για εσένα;

Με βρίσκεις σε μία πολύ δημιουργική φάση της ζωής μου! Μόλις κυκλοφόρησε το καινούριο μου album, μια συνεργασία με το Φοίβο, η πρώτη μου μαζί του. Είμαι τυχερός αρχικά γιατί γνώρισα έναν πολύ καλό άνθρωπο απ’ όλες τις πλευρές… και σαν χαρακτήρα και σαν συνεργάτη. Δουλέψαμε άρτια μαζί και βγήκαν πολύ όμορφα πράγματα. Θα έλεγα ότι είναι ο πιο δυναμικός δίσκος που έχω κάνει μέχρι τώρα. Έχει πάρα πολύ ενέργεια!

Μετά από τόσα χρόνια καριέρας και επιτυχιών… αυτός είναι ο πιο δυναμικός δίσκος που έχεις κάνει;

Κοίτα, δεν λέω ότι είναι ο πιο καλός μου δίσκος, αλλά ο πιο δυναμικός. Δεν είναι το ίδιο! Τα τραγούδια, δηλαδή, δεν είναι τόσο ρομαντικά όπως αυτά που περιείχαν οι προηγούμενοι δίσκοι μου. Ο Φοίβος όταν θα κάνει μια μπαλάντα θα δώσει και το νοσταλγικό στοιχείο αλλά όταν θα ‘ρθει το ρεφρέν, θα δώσει και τον τσαμπουκά που έχουν οι συνθέσεις του. Αυτό, λοιπόν, βγάζει μία ενέργεια από μόνο του. Είναι ένα διαφορετικό μονοπάτι για μένα κι απ’ ότι βλέπω, μου πάει.

Τη μουσική όλων των τραγουδιών στο νέο σου album υπογράφει αποκλειστικά ο Φοίβος. Αυτό σου προσδίδει άγχος ή σιγουριά, λόγω του βαρύ ονόματος του δημιουργού;

Πολύ καλή ερώτηση! Όντως η συνεργασία με το Φοίβο μου έβγαλε ένα βάρος από πάνω μου γιατί μέχρι τώρα τις περισσότερες φορές με τις παραγωγές ασχολιόμουν κι εγώ ο ίδιος. Έπρεπε, ουσιαστικά, να τα ψάξεις και να τα κάνεις όλα μόνος σου, θες δε θες. Αυτή τη φορά αυτό δεν το είχα καθόλου, τα είχα αφήσει όλα στο Φοίβο. Είναι πολύ σημαντικό αυτό!

Μέσω του «Μια Καλησπέρα» πήραμε μία πρώτη γεύση από τη συνεργασία σας με το Φοίβο. Πρόκειται για ένα δυναμικό κομμάτι…

Είναι, έχει ήδη ξεπεράσει τα οκτώ εκατομμύρια views στο YouTube! Μάλιστα πριν λίγες μέρες και το «Θέμα Χρόνου» πέρασε το ένα εκατομμύριο προβολών σε ένα μήνα από την κυκλοφορία του. Όλα αυτά δείχνουν αυτό που σου προείπα, η δουλειά αυτή είναι γεμάτη ενέργεια. Κι ακόμα δεν έχετε δει τίποτα…! Θέλω να ευχαριστήσω το Φοίβο γι’ αυτό που έκανε για εμένα γιατί ξέρω ότι το έκανε με αγάπη πέρα από επαγγελματισμούς και τυπικές σχέσεις. Ήθελε πραγματικά να το κάνει. Είχαμε κάνει κουβέντες εδώ και πολύ καιρό να συνεργαστούμε και δεν προ έκυπτε. Όταν όμως συνεργαστήκαμε, τον κατάλαβα και με κατάλαβε. Είναι εξαιρετικός, εγώ έχω να πω μόνο τα καλύτερα γι’ αυτόν τον άνθρωπο.

Εικόνα

Επέστρεψες στη Heaven και η πρώτη σου συνεργασία εκεί ήταν με το Φοίβο, έναν καλλιτέχνη που έχει υπάρξει σε αυτή τη δισκογραφική. Πιστεύεις πως μπορεί να ήταν και λίγο… «καρμικά» όλα αυτά;

Πιστεύω ότι όλα έχουν το λόγο τους στη ζωή μας. Εγώ θα έλεγα ότι ήταν και λίγο καρμικό αυτό, ναι.

Από τη εμπειρία σου όλα αυτά τα χρόνια στο χώρο, πόσο εύκολο είναι για έναν καλλιτέχνη να μην είναι συγκεντρωτικός σε ότι τον αφορά;

Θα σου πω για μένα… Μου αρέσει γενικώς να ασχολούμαι με όλα γιατί μ’ αρέσει αυτό που κάνω και το αγαπώ πάρα πολύ. Θέλω να έχω άποψη σε αυτά που θα τραγουδήσω, στο πως θα προβληθεί ένα video clip και σ’ ότι αφορά εν γένει τη δουλειά μου. Η εταιρία μου αναλαμβάνει την προώθηση, όμως εγώ με τους συνεργάτες μου θα ψάξω να βρω τα κατάλληλα τραγούδια, θα ψάξω να βρω το στίχο, τον ενορχηστρωτή και λοιπά. Η ενορχήστρωση σε ένα δίσκο παίζει πάρα πολύ σημαντικό ρόλο και σ’ αυτό τον παραδέχομαι τον Φοίβο γιατί ξέρει να αφουγκράζεται πολύ σωστά τα τραγούδια, δίνοντάς τους τις κατάλληλες ενορχηστρώσεις. Πολλές φορές ακούς ένα τραγούδι στην κιθάρα κι είναι τέλειο, αν όμως δεν λάβει την ενορχήστρωση που πρέπει, χάνει όλη τη μαγεία του. Στην Αμερικανική μουσική σκηνή, πρώτα έρχεται η ενορχήστρωση κι όλα τα υπόλοιπα μετά.

Στην Ελλάδα δεν δίνουμε τόση σημασία στην ενορχήστρωση;

Τα τελευταία χρόνια έγιναν κι εδώ πολύ καλές παραγωγές. Υπήρξαν όμως εποχές που αυτό δε συνέβαινε. Δεν κάναμε ένα τραγούδι να είναι ένα ολοκληρωμένο project. Απλά συνόδευαν τα λόγια… Όμως και γι’ αυτό υπάρχει εξήγηση! Ο ελληνικός λόγος κι οι στίχοι του είναι πολύ εκφραστικοί. Θα σου πω ένα παράδειγμα… Η Heaven έκανε μία audition πριν λίγο καιρό, αναζητώντας νέες τραγουδίστριες και πέρασα κι εγώ να πω «μια καλησπέρα»! (γέλια) Διαπίστωσα ότι τα κορίτσια είχαν εξαιρετικές φωνές αλλά ερμήνευαν καλά μόνο τα αγγλικά τραγούδια. Στα ελληνικά δεν πατούσαν πουθενά, ελάχιστες φωνές ήταν καλές. Γιατί; Γιατί οι νέοι άνθρωποι είναι επηρεασμένοι από την ξένη μουσική. Όταν όμως θες να ασχοληθείς με την ελληνική μουσική, η τεχνοτροπία η ξένη είναι λίγο δύσκολη. Δεν ταιριάζει με τον ελληνικό λόγο. Εμείς έχουμε άλλους μουσικούς δρόμους, οι οποίοι ταιριάζουν στο λόγο μας. Η ερμηνεία, η μουσική κι η ενορχήστρωση πρέπει να δένουν άψογα μαζί του. Η ξένη τεχνοτροπία είναι πολύ συγκεκριμένη κι εύκολη.

Εικόνα

Τι διαφορές διαπιστώνεις στα ελληνικά τραγούδια του σήμερα, εν συγκρίσει με τα παλαιότερα;

Ο στίχος στα σημερινά τραγούδια δεν είναι τόσο βαθύς, έχει γίνει πιο απλοϊκός. Τα standards ήταν άλλα στις χρυσές δεκαετίες του εξήντα και του εβδομήντα. Απ’ τη στιγμή, λοιπόν, που έγινε πιο απλός ο στίχος, οι ανάγκες μας οδήγησαν στο να κάνουμε πιο καλές ενορχηστρώσεις.

Είναι γεγονός ότι η νεολαία στρέφεται στην ξένη μουσική;

Τα παιδιά επηρεάζονται κι εγώ το βλέπω αυτό κι από τα δικά μου τα παιδιά. Η κόρη μου η Κατερίνα έχει υπέροχη φωνή αλλά δυσκολεύεται στα ελληνικά τραγούδια, αντιθέτως ο γιος μου ο Γιώργος που άκουγε μόνο ελληνικά, ταυτίστηκε μαζί τους και τα μελέτησε. Τώρα ξεκινά κι η Κατερίνα να πειραματίζεται με την ελληνική μουσική και τους ελληνικούς τρόπους έκφρασης. Υπάρχουν άπειροι δρόμοι έκφρασης στην ελληνική μουσική…

Δεν μπορώ να μην αναφερθώ και στο θέμα που απασχολεί περισσότερο αυτή τη περίοδο, το προσφυγικό. Ποια είναι η γνώμη σου; Πώς βλέπεις τα πράγματα;

Κατά την άποψή μου, δεν μπορούμε να είμαστε αρνητικοί προς τον κόσμο που έρχεται για να γλιτώσει από το φανατισμό που υπάρχει στη χώρα του και για να βρει μία καλύτερη μοίρα. Κι εγώ το ίδιο θα έκανα πιθανώς, εάν βρισκόμουν στη θέση τους, θα προσπαθούσα να σώσω την οικογένειά μου. Θρηνώ για όλο αυτό που συμβαίνει, δεν μπορώ να βλέπω τα παιδάκια μέσα στις λάσπες, δεν μπορώ να ξέρω πως όλος αυτός ο ταλαιπωρημένος κόσμος δεν έχει που να πάει… Είμαι σοκαρισμένος, έτσι νιώθω. Θεωρώ όμως ότι είναι θέμα ευρωπαϊκό και πρέπει να λυθεί γρήγορα κι από τη ρίζα του. Το σημαντικό είναι πως δείχνουμε πως είμαστε μια φιλόξενη χώρα. Οι Έλληνες προσπαθούν από το υστέρημά τους να κάνουν ότι μπορούν και να βοηθήσουν. Ας το καταλάβουν όμως αυτό κι οι Ευρωπαίοι γιατί είμαστε μία φτωχή χώρα πια, ας κάνουν κάτι…

Εικόνα

Κλείνοντας, θέλω να μου πεις λίγα λόγια για τον Χρήστο Μενιδιάτη και την Ειρήνη Παπαδοπούλου που συνεργάζεστε φέτος.

Είμαι πολύ χαρούμενος που συνεργάζομαι με το Χρήστο Μενιδιάτη γιατί εκτός του ότι είναι ένας εξαιρετικός καλλιτέχνης, θεωρώ πως είναι και πολύ καλό παιδί. Χαίρομαι να κάνω συνεργασίες αλλά και παρέα με τέτοιους ανθρώπους. Του εύχομαι ολόψυχα να έχει μια μεγάλη πορεία γιατί την αξίζει. Η Ειρήνη Παπαδοπούλου είναι ένα φρέσκο κορίτσι κι έχει πολλά να δώσει. Έχουμε, επίσης, μαζί μας και τον Δημήτρη Αβραμόπουλο! Είναι ένας πολύ καλός νέος τραγουδιστής που θα απασχολήσει πολύ σύντομα την ελληνική δισκογραφία. Όλοι μαζί έχουμε δουλέψει σκληρά για να σας παρουσιάσουμε κάτι πολύ δεμένο και καλό!

Γνωρίζοντας καλύτερα τον Χρήστο Μενιδιάτη κι έχοντας φυσικά ακούσει και μελετήσει πολύ τα τραγούδια του πατέρα του, Μιχάλη… Βρίσκεις ομοιότητες μεταξύ τους;

Εγώ νομίζω ότι είναι δύο διαφορετικοί καλλιτέχνες όμως ο πατέρας του Χρήστου θα ήταν πολύ υπερήφανος για το γιο του… Το πιστεύω ειλικρινά αυτό που σου λέω, πρόκειται για ένα πολύ σωστά μεγαλωμένο παιδί, με αρχές και τρόπους. Όπως ο πατέρας του ήταν ένας εξαιρετικός άνθρωπος έτσι και ο Χρήστος είναι ένα εξαιρετικό παιδί! Βέβαια κατά μάνα κατά κύρη, κατά γιο και θυγατέρα!

Εικόνα

http://www.tralala.gr/giannis-ploutarxo ... otos-2016/
stelios
Δημοσιεύσεις: 85030
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 30, 2011 4:09 pm

Re: Γιάννης Πλούταρχος

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από stelios »

GGM ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΛΟΥΤΑΡΧΟΣ "ΘΕΜΑ ΧΡΟΝΟΥ"

Κάντε share, αφήστε σχόλιο, κάντε εγγραφή στο παρακάτω link (http://bit.ly/Diagonismos_Ploutarxos_GGM) και 5 από εσάς θα κερδίσουν το ολοκαίνουργιο album του Γιάννη Πλούταρχου "Θέμα Χρόνου" που κυκλοφορεί από τη Heaven Music.

Οι νικητές θα ανακοινωθούν την Τετάρτη 06/04

Εικόνα

https://www.facebook.com/GetGreekMusic/ ... =3&theater
I like people too much or not at all.
Chronisgreek
Δημοσιεύσεις: 10833
Εγγραφή: Παρ Μαρ 17, 2006 12:45 pm

Re: Γιάννης Πλούταρχος

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Chronisgreek »

πολλα τζαμπα αλμπουμ δινουν παντως.. :fan:
stelios
Δημοσιεύσεις: 85030
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 30, 2011 4:09 pm

Re: Γιάννης Πλούταρχος

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από stelios »

Εικόνα
Εικόνα
Τελευταίες πρόβες πρίν ξεκινήσουμε...
Στις 21.00 ακριβώς, live o Γιάννης Πλούταρχος σε μια διαφορετική ραδιοφωνική συνέντευξη!
Μπείτε στο site μας, http://www.rythmosfm.gr και δείτε ολόκληρη τη συνέντευξη σε live streaming!
Συντονιστείτε!!!
I like people too much or not at all.
stelios
Δημοσιεύσεις: 85030
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 30, 2011 4:09 pm

Re: Γιάννης Πλούταρχος

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από stelios »

Ανακοίνωσαν πλατίνα.
I like people too much or not at all.
Chronisgreek
Δημοσιεύσεις: 10833
Εγγραφή: Παρ Μαρ 17, 2006 12:45 pm

Re: Γιάννης Πλούταρχος

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Chronisgreek »

stelios έγραψε:Ανακοίνωσαν πλατίνα.
Νταξει το περιμενα καποιο στατους αλλα οχι τοσο γρηγορα..αυτο φαινεται οτι ειναι καθαρα κ μονο απο το περιοδικο, αφου στα δισκοπωλια εχει μονο 2 μερες..
Entek
Δημοσιεύσεις: 17203
Εγγραφή: Τρί Φεβ 10, 2004 12:26 am

Re: Γιάννης Πλούταρχος

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Entek »

Chronisgreek έγραψε:
stelios έγραψε:Ανακοίνωσαν πλατίνα.
Νταξει το περιμενα καποιο στατους αλλα οχι τοσο γρηγορα..αυτο φαινεται οτι ειναι καθαρα κ μονο απο το περιοδικο, αφου στα δισκοπωλια εχει μονο 2 μερες..
Νμζ δεν γίνονται Πλατινές από τα περιοδικά.
Λγκ να έγινε Πλατινά από τις τοποθετήσεις και μόνο. Σιγά! 12,000 η Πλατινα!

(Φυσικά ο Φοίβος ανέκαθεν υπερέβαλλε στις Πλατινές του, αν έβγαινε από τη Spicy θα ήταν 90% ψέμα η Πλατίνα τουλάχιστον όσον αφορά τις κανονικές μεθόδους μέτρησης της, αλλά τώρα βγαίνει από τη Heaven οπότε μπορεί να είναι και 'αληθινή')
Κάτι μου λέει ότι σύντομα θα 'ρθουν καλύτερες μέρες!!!
Chronisgreek
Δημοσιεύσεις: 10833
Εγγραφή: Παρ Μαρ 17, 2006 12:45 pm

Re: Γιάννης Πλούταρχος

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Chronisgreek »

Νταξει πιστευω οτι μπορει να την φτασει ο πλουταρχος αλλα θα ηταν πιο πιστευτο σε λιγο καιρο να το ελεγαν..τωρα σ'αυτες τις εποχες ειναι πολυ χτυπητο.. Οχι οτι παλιοτερα δν ηταν αλλα μπορει κ να το πιστευαμε..
Απάντηση