Νότης Σφακιανάκης

Επιλέξτε για να συζητήσετε θέματα που αφορούν την ελληνική pop ή λαϊκή μουσική σκηνή...
Άβαταρ μέλους
Scorpion86
Δημοσιεύσεις: 3786
Εγγραφή: Τετ Οκτ 15, 2014 8:20 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Scorpion86 »

Εγινε το ραντεβού και ξεπεράστηκαν οι διαφωνίες.
Νότης Σφακιανάκης - Πάολα, φέτος στο Teatro οριστικά!
Πρεμιέρα 11 ή 18 Νοεμβρίου...

Μοναδική εκκρεμότητα το τρίτο όνομα (μεταξύ Αποστολίας Ζώη, Σταν, Φουρέιρα, Καλλή).
Προσωπικά, δεν αποκλείω να μην υπάρχει τρίτο όνομα δυνατό και να έχει τραγουδίστριες επιπέδου Πωλίνας.
Θα οριστικοποιηθεί κι αυτό σύντομα, πριν φύγει για Κω.

Y.Γ.: Ο Νότης δέχθηκε πρόταση από Μαροσούλη για σχήμα με Καρρά στην Ιερά Οδό, όμως απάντησε "έχω δώσει τα χέρια με Πάολα"... Ας το κρατήσουμε για το μέλλον αυτό το σχήμα με Καρρά. :wink:
Υ.Γ.2: Καλό καλοκαίρι παλιόπαιδα...
Καληνύχτα. Η καρδιά μου σου μιλάει...
Άβαταρ μέλους
SFAKattack10
Δημοσιεύσεις: 2089
Εγγραφή: Τρί Αύγ 10, 2010 5:19 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από SFAKattack10 »

Αυτο ειναι 99% ή 100% ? :biggrin:
johnytzitzi
Δημοσιεύσεις: 776
Εγγραφή: Τετ Σεπ 18, 2013 1:14 am

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από johnytzitzi »

Κρύβομαι απ’ τα παιχνίδια τα στημένα
Άβαταρ μέλους
Scorpion86
Δημοσιεύσεις: 3786
Εγγραφή: Τετ Οκτ 15, 2014 8:20 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Scorpion86 »

Σοβαρή εφημερίδα επικαλείσαι....είναι σαν τα "αποκλειστικά" για τις συνομιλιες Μαρινάκη από τον υπερκοριό ένα πράγμα... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :hysterical: :hysterical: :hysterical: :hysterical: :hysterical: :hysterical: :hysterical: :hysterical:
"Ο Σφακιανάκης γνωρίζει πως αυτή τη στιγμή η Πάολα είναι ένα από τα πιο δυνατά ονόματα της νύχτας και η συνεργασία μαζί της θα του εξασφάλιζε ένα γεμάτο μαγαζί", :lol: :lol: :lol: τέτοια τρομερά στοιχεία αναφέρει το ρεπορτάζ της εφημερίδας που επικαλείσαι.
Δικές σου πληροφορίες θα μας δώσεις; :read:
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Scorpion86 την Τετ Ιουν 08, 2016 1:23 am, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Καληνύχτα. Η καρδιά μου σου μιλάει...
johnytzitzi
Δημοσιεύσεις: 776
Εγγραφή: Τετ Σεπ 18, 2013 1:14 am

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από johnytzitzi »

Απλά παρέθεσα το άρθρο που διάβασα δεν ήταν σαν απάντηση σε αυτό που έγραψες.
Τις πληροφορίες μου τις έγραψα σε προηγούμενο μου και έγραψα και την πηγή μου.
Κρύβομαι απ’ τα παιχνίδια τα στημένα
Άβαταρ μέλους
Scorpion86
Δημοσιεύσεις: 3786
Εγγραφή: Τετ Οκτ 15, 2014 8:20 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Scorpion86 »

Καλό θα ήταν ομως να κρατάμε κι ένα επίπεδο. Οταν οι πηγές μας είναι η Espresso και σαιτ ανυπόγραφα τότε χάνουμε την σοβαρότητα μας σαν φόρουμ. Ρεπορτάζ που βασίζονται σε αερολογίες και δεν έχουν ούτε μία πληροφορία γιατί χάλασε δεν προσφέρουν κάτι προς συζήτηση εδώ μέσα. Τα περισσότερα εκ των οποίων είναι γραμμένα από κακοπροαίρετα προς τον Νότη Μέσα Μαζικού Επηρεασμού. Αυτό δεν πάει αποκλειστικά στο johhnytzitzi αλλά γενικότερα. Ο φίλος πιο πάνω μου ζητά να σχολιάσω ένα κείμενο από ένα σαιτ της πλάκας το οποίο αλλάζει κάθε εβδομάδα τις ειδήσεις του. Δεν σχολιάζω ρε παιδιά και δεν γράφω κάτι εάν δεν ενημερωθώ. Γι' αυτό και τις τελευταίες μέρες που μιλούσατε για 99% Παολα-Οικονομόπουλο κρατούσα επιφυλάξεις επειδή δεν είχα την πληροφόρηση.
Καληνύχτα. Η καρδιά μου σου μιλάει...
Άβαταρ μέλους
SFAKattack10
Δημοσιεύσεις: 2089
Εγγραφή: Τρί Αύγ 10, 2010 5:19 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από SFAKattack10 »

Notis Sfakianakis
3 ώρες ·
Αν το καλοκαίρι προμηνύεται καυτό, περιμένετε να δείτε και τον χειμώνα που έρχεται, παλιόπαιδα...!!
https://www.facebook.com/NotisSfakianak ... =3&theater
Άβαταρ μέλους
SFAKattack10
Δημοσιεύσεις: 2089
Εγγραφή: Τρί Αύγ 10, 2010 5:19 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από SFAKattack10 »

Μαζι με τα αλλα site και ο Γουμενιδης...

Βόμβα. Τέλος η Πάολα από τον Μπερτάκη. Με ποιον έκλεισε συμφωνία
http://blogs.gossip-tv.gr/nassos/apopsi ... B7-%CE%BC/
Άβαταρ μέλους
KeepNoting
Δημοσιεύσεις: 386
Εγγραφή: Δευ Νοέμ 02, 2015 4:16 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από KeepNoting »

Επειδη δεν ειχα παει ποτε μου στο Teatro...Ποσα ατομα χωραει περιπου ξερουμε;
Ένα γράμμα να μου στείλεις...
Άβαταρ μέλους
jdarmody
Δημοσιεύσεις: 2766
Εγγραφή: Κυρ Οκτ 19, 2014 2:15 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από jdarmody »

Scorpion μόνος σου και όλοι τους! Πάντως δεν θα ήταν άσχημη και η συνεργασία με Μαροσούλη-Καρρά. Βέβαια αυτό θα σήμαινε ότι τελειώνει και η συνεργασία με Μπερτάκη ο οποίος θα έχανε και Νότη και Πάολα. Πάντως μην υποβαθμίζουμε τόσο και τα υπόλοιπα δημοσιεύματα, τέτοια έντυπα και σελίδες ασχολούνται με τα μουσικά νέα τι να κάνουμε. Για να δούμε..
Έχει να κάνει με την τρέλα και τον άνθρωπο...
dimitris13
Δημοσιεύσεις: 55
Εγγραφή: Τρί Ιαν 19, 2016 3:34 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από dimitris13 »

καλημέρα σε όλους...αν επιβεβαιωθεί ο scorpion θα έχουμε το σχημα του χειμώνα...το οποίο αν συνδυαστεί και με 1 καλό δίσκο -δεν λεώ φοβερο γιατί εκει θα ξεφύγει το πράγμα -θα μας δώσει μια χρονια που ο δικός μας ΄΄θα τους κλείσει΄΄ όλους αποδεικνύοντας(ξανά και ξανά) ποιος είναι ο πραγματικός άρχοντας και όχι κατασκευασμα των μμε ...διαβάζοντας λοιπόν όλες αυτές τις προτάσεις που δέχεται ο νότης (πάολα-καρρας κλπ)σε μια περίοδο που έχει να βγάλει δίσκο 2 χρόνια που δεν παίζεται από κανένα ραδιόφωνο και που όπου αναφέρεται συνήθως τα σχόλια είναι αρνητικά καλό θα είναι για μια ακόμη φορά να συνειδητοποιήσουμε (ακόμα και σε αυτό το site πολλοί δεν το έχετε) το μέγεθος του εκτοπίσματος που έχει ο συγκεκριμένος τραγουδιστής...εδω και χρόνια μπαίνει και τρέχει μαγαζια μόνος του και όποτε πει να πάρει και κανένα όνομα (πχ. ζήνα)τους κλείνει...σκεφτείτε δλδ αν με κάποιον τρόπο ειχε και τις δημόσιες σχέσεις η απόφάσιζε να κανει και καμμια σοβαρή διαφήμιση-προώθηση...δεν θα υπήρχε άλλος...αυτό λοιπόν πιστευω οι περισσοτεροι το ξέρουν για αυτό και γίνεται ο γνωστός πόλεμος εναντίον του το οποιο κακα τα ψέμματα τον τροφοδοτει και ο ίδιος πολλές φορες με αχρειαστες δηλώσεις...παρόλα αυτα ειναι τέτοια η αξία του που τα σκεπάζει όλα...οπότε....προετοιμαζόμαστε για τον χειμώνα-δίσκο όπου θα εχουμε να πουμε και να δούμε πολλα...τα καλύτερα έρχονται...
ENA ME TH NYXTA ENA ΓΙΝΕΣΑΙ
Άβαταρ μέλους
Scorpion86
Δημοσιεύσεις: 3786
Εγγραφή: Τετ Οκτ 15, 2014 8:20 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Scorpion86 »

O ένας κοπιάρει τον άλλον. Είδαν ένα ρεπορτάζ της Espresso και το αναπαρήγαγαν δίχως να εξετάσουν αν ισχύει. Και για να το στηρίξουν γράφουν παπάτζες. Στην Espresso από τα 100 "αποκλειστικά" ζήτημα τα 90 να έχουν βάση. Ο δε Γουμενίδης ανέβασε κείμενο στις 15.00 χθες, ενώ το τρίτο και καθοριστικό ραντεβού έγινε βραδάκι. :hysterical:
Καληνύχτα. Η καρδιά μου σου μιλάει...
Άβαταρ μέλους
jdarmody
Δημοσιεύσεις: 2766
Εγγραφή: Κυρ Οκτ 19, 2014 2:15 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από jdarmody »

Για τον δίσκο έχουμε τίποτα νεότερο; Ή καλά Χριστούγεννα;
Έχει να κάνει με την τρέλα και τον άνθρωπο...
Άβαταρ μέλους
Scorpion86
Δημοσιεύσεις: 3786
Εγγραφή: Τετ Οκτ 15, 2014 8:20 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Scorpion86 »

jdarmody έγραψε:Για τον δίσκο έχουμε τίποτα νεότερο; Ή καλά Χριστούγεννα;
Από άνοιξη του 2017 τον βλέπω... Δεν βλέπω πως θα προλάβει να ακούσει σε ένα εξάμηνο 3.000 κομμάτια, να κανει αξιολόγηση και να τα ηχογραφήσει. Σε ένα εξάμηνο όπου αφαιρούμε σίγουρα δύο-δυόμιση μήνες που θα είναι μονοκόματα στην Κω, αφαιρούμε Νοέμβριο που ξεκινούν οι χειμερινές εμφανίσεις και πάει λέγοντας. Εδώ δεν έχει βρει δισκογραφική ακόμα. Ευτυχισμένος το νέο έτος... :sad:
Καληνύχτα. Η καρδιά μου σου μιλάει...
Άβαταρ μέλους
jdarmody
Δημοσιεύσεις: 2766
Εγγραφή: Κυρ Οκτ 19, 2014 2:15 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από jdarmody »

Ωραίο αυτό που έκανε η Minos με τον Τερζή. Ουσιαστικά οπτικοποίησαν όλα τα κομμάτια συν τα πλάνα από την ηχογράφηση. Από το να βλέπουμε τα ίδια ελάχιστα μετριότατα κλιπ καλό είναι κι αυτό έτσι για τη διαφορά.
Έχει να κάνει με την τρέλα και τον άνθρωπο...
81argus
Δημοσιεύσεις: 1083
Εγγραφή: Σάβ Δεκ 20, 2014 1:47 am

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από 81argus »

jdarmody έγραψε:Ωραίο αυτό που έκανε η Minos με τον Τερζή. Ουσιαστικά οπτικοποίησαν όλα τα κομμάτια συν τα πλάνα από την ηχογράφηση. Από το να βλέπουμε τα ίδια ελάχιστα μετριότατα κλιπ καλό είναι κι αυτό έτσι για τη διαφορά.
Ωραίο δίσκο έβγαλε και ο Πάριος από Minos. Έχει 3-4 δυνατά κομμάτια. Ωραία παραγωγή.
Άκου τα χρόνια που έρχονται...
Άβαταρ μέλους
jdarmody
Δημοσιεύσεις: 2766
Εγγραφή: Κυρ Οκτ 19, 2014 2:15 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από jdarmody »

81argus έγραψε:
jdarmody έγραψε:Ωραίο αυτό που έκανε η Minos με τον Τερζή. Ουσιαστικά οπτικοποίησαν όλα τα κομμάτια συν τα πλάνα από την ηχογράφηση. Από το να βλέπουμε τα ίδια ελάχιστα μετριότατα κλιπ καλό είναι κι αυτό έτσι για τη διαφορά.
Ωραίο δίσκο έβγαλε και ο Πάριος από Minos. Έχει 3-4 δυνατά κομμάτια. Ωραία παραγωγή.
Κλασική ωραία ποιοτική παραγωγή της Minos όπως αρμόζει σε έναν μεγάλο τραγουδιστή. Αλλά πραγματικά ο δίσκος είναι ψιλοτραγικός. Ωραία μουσική γράφει ο Πάριος, αλλά αυτή η υπερβολική του ερμηνεία, μια δραματοποιημένη οπερέτα, εμένα με κουράζει αφάνταστα. Από τους πιο αδιάφορους, άχρωμους, βαρετούς δίσκους της ιστορίας. Προσωπικά δεν μου άρεσε ούτε ένα κομμάτι. Ας το έκανε ορχηστρικό!
Έχει να κάνει με την τρέλα και τον άνθρωπο...
Άβαταρ μέλους
jdarmody
Δημοσιεύσεις: 2766
Εγγραφή: Κυρ Οκτ 19, 2014 2:15 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από jdarmody »

Και όσον αφορά το σχήμα, το συγκεκριμένο δημοσίευμα για το διαζύγιο Νότη-Πάολα έχει αναπαραχθεί από παντού. Μου φαίνεται αδύνατο να υπάρχει ακόμη προοπτική συνεργασίας και να το έχουν αφήσει να διαρρεύσει παντού. Έστω off the record θα μπορούσαν να το μαζέψουν. Όχι τίποτα άλλο φαίνεται ότι έχει αποκτήσει και προσωπικό χαρακτήρα ως προς τον Μπερτάκη.
Έχει να κάνει με την τρέλα και τον άνθρωπο...
Άβαταρ μέλους
Scorpion86
Δημοσιεύσεις: 3786
Εγγραφή: Τετ Οκτ 15, 2014 8:20 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Scorpion86 »

Πάει, έχασε και τον Βρεττό η Cobalt. Στην Panik αυτός... :lol:
Καληνύχτα. Η καρδιά μου σου μιλάει...
Άβαταρ μέλους
Effie7
Δημοσιεύσεις: 355
Εγγραφή: Πέμ Μαρ 31, 2016 3:58 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Effie7 »

Τι γινεται με τη cobalt ολο αποχωρησεις εχει..εχει γινει η πιο αδιαφορη εταιρια μεταξυ των μεγαλων(heaven,minos και panik)
Απάντηση