Ελένη Φουρέιρα

Επιλέξτε για να συζητήσετε θέματα που αφορούν την ελληνική pop ή λαϊκή μουσική σκηνή...
Άβαταρ μέλους
panosif
Δημοσιεύσεις: 42531
Εγγραφή: Τρί Μαρ 09, 2010 11:09 pm

Re: Ελένη Φουρέιρα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από panosif »

manos
Δημοσιεύσεις: 6440
Εγγραφή: Παρ Ιουν 15, 2007 3:37 am

Re: Ελένη Φουρέιρα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από manos »

Slim_Shady έγραψε:
johnmar94 έγραψε:http://dai.ly/x53q7nj
"Χο, Χο, Χο" είναι ο τίτλος
Κατ'αρχήν να πω πως αγαπάμε Φουρέιρα αλλά το "Χριστουγεννα" της Δέσποινας δεν μπορεί να το αγγίξει κανένα απο όλα τα χμας κομμάτια που έχω ακούσει!
Βασικα νομιζω πως κανενα δεν θα το αγγίξει ποτε αν κ εχουν βγει πολλα ωραια χριστουγεννιατικα τραγουδια οπως το χρονια πολλα του Σακη!!!

Δεν μαρεσει που λεει για το 2017.....δλδ θα το πει φετος κ πάπα;;;.... :-P
Mamma Mia..πως να αντισταθώ;
Slim_Shady
Δημοσιεύσεις: 29508
Εγγραφή: Τετ Σεπ 19, 2007 3:13 pm

Re: Ελένη Φουρέιρα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Slim_Shady »

panosif έγραψε:
Κουκλίτσα και πολύ γλυκιά!!!
Μ'αρέσει που λέει πολύ Άννα :thumbup:
Αγαπάμε Φουρέιρα :shablon_03:
Kάποιος ζωγράφος θεϊκός μας ζωγραφίζει...
Άβαταρ μέλους
panosif
Δημοσιεύσεις: 42531
Εγγραφή: Τρί Μαρ 09, 2010 11:09 pm

Re: Ελένη Φουρέιρα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από panosif »


Πολύ καλή. :lol:
Chronisgreek
Δημοσιεύσεις: 10833
Εγγραφή: Παρ Μαρ 17, 2006 12:45 pm

Re: Ελένη Φουρέιρα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Chronisgreek »

Ειπε οτι θελει πολυ να παει eurovision αλλα δν ερχεται η προταση.. οπως κ η ντεμυ την ιδια ωρα ηταν στο ολα κ ειπε περιπου το ιδιο... μου φαινεται η ντεμυ πιο κοντα γτ αν διαλεξει η πανικ ενα ατομο να προτεινει θα ειναι η ντεμυ
Slim_Shady
Δημοσιεύσεις: 29508
Εγγραφή: Τετ Σεπ 19, 2007 3:13 pm

Re: Ελένη Φουρέιρα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Slim_Shady »

panosif έγραψε:
Πολύ καλή. :lol:
Πάολα και Καλομοίρα,ειδικά Καλομοίρα στη φωνή είναι ίδια :lol:
Πανέμορφη η Ελένη!
Kάποιος ζωγράφος θεϊκός μας ζωγραφίζει...
Άβαταρ μέλους
panosif
Δημοσιεύσεις: 42531
Εγγραφή: Τρί Μαρ 09, 2010 11:09 pm

Re: Ελένη Φουρέιρα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από panosif »

Εικόνα
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
panosif
Δημοσιεύσεις: 42531
Εγγραφή: Τρί Μαρ 09, 2010 11:09 pm

Re: Ελένη Φουρέιρα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από panosif »

Η γυμνή αλήθεια της Ελένης Φουρέιρα - “Δεν με λένε “Ριάνα των φτωχών”, αλλά Queen Φουρέιρα”!

Εικόνα

Σέξι, αυθόρμητη και ειλικρινής. Η Ελένη Φουρέιρα ποζάρει γυμνή για το εξώφυλλο του Down Town και μοιράζεται την αλήθεια της. Σε συνέντευξή της στην Φανή Πλατσατούρα η σέξι Ελένη δηλώνει περήφανη για την καταγωγή της, μιλά για το ρατσισμό και το bullying και παίρνει θέση απέναντι στα δημοσιεύματα που την θέλουν ζευγάρι με τον Αλμπέρτο Μποτία του Ολυμπιακού.

“Ο ρατσισμός είναι κατωτερότητα. Δεν είναι για την κοινωνία μας. Δεν φοβάμαι τίποτα. Είμαι περήφανη για αυτό που είμαι, για το τόπο που έχω γεννηθεί, τον τρόπο που έχω μεγαλώσει και ό,τι έχω καταφέρει μέχρι σήμερα στη ζωή μου γιατί πάλεψα μόνη μου”, αποκαλύπτει χαρακτηριστικά και συνεχίζει: “Όλη η ενοχή για την καταγωγή μου, είχε γεννηθεί στα παιδικά μου χρόνια. Από εκεί και πέρα όταν είδα ότι ο κόσμος αγαπά την Ελένη και καταλαβαίνει ότι δίνω την ψυχή μου σε αυτό που κάνω, παραδέχτηκα την καταγωγή μου”.

Εικόνα

Μιλώντας για τα δημοσιεύματα που την θέλουν να είναι ζευγάρι με τον άσο του Ολυμπιακού Αλμπέρτο Μποτία, αποκάλυψε: “Είδατε φωτογραφίες από καμιά μας έξοδο; Όχι, Είδατε και διαβάσατε φήμες, λοιπόν. Δεν υπάρχει κάτι που να χρήζει επιβεβαίωσης. Δεν θέλω να δώσω αυτήν τη στιγμή καμιά άλλη απάντηση”.

Για το χρόνο που περνά και τις αλλαγές στην εμφάνισή της είπε: “Κοιτιέμαι στον καθρέφτη μου και πολλές φορές λέω “ξεκινά η κατηφόρα”. Με φοβίζει ο χρόνος. Δεν θέλω να γεράσω. Θέλω να μείνω πάντα ίδια. Γίνεται αυτό;”

Εικόνα

Ενώ για όσους λένε πως αντιγράφει την Beyonce και την Rihanna απαντά: “Δεν έχω ακούσει να με αποκαλούν “Ριάνα των φτωχών”, αλλά Queen Φουρέιρα ή Queen Ελένη... Πολλές Ελληνίδες τραγουδίστριες μου έχουν πει ότι τους αρέσω πολύ και με μελετούν... Μου λένε πως έχω φτιάξει “σχολή Φουρέιρα”.”

Διάβασε περισσότερα στο Down Town που κυκλοφορεί!

http://www.tlife.gr/news/9/I-gymni-alit ... gn=top5box
sweetbear
Δημοσιεύσεις: 1315
Εγγραφή: Σάβ Μάιος 26, 2007 9:48 am

Re: Ελένη Φουρέιρα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sweetbear »

Υπερεκτιμημένη όσο καμιά άλλη νέα τραγουδίστρια των τελευταίων 5 ετών. Οκ,ωραία φωνή και παρουσία αλλά το κορίτσι δεν με πείθει με την καμία για την όποια "καλλιτεχνική" της υπόσταση. Ας κάτσει και λίγο σπίτι της. Έχει πάρει όλα τα madwalk,vma's και amita motion parties εργολαβία,χώρια οι κοσμικές της εμφανίσεις. Κι αν είχε τα guts, θα το'λεγε από την αρχή της καριέρας της για την καταγωγή της- όχι ότι θα ένοιαζε και κανέναν- και θα προχωρούσε με την αλήθεια της.
TASTE MY DUST!!!
Άβαταρ μέλους
paidaki
Δημοσιεύσεις: 1409
Εγγραφή: Δευ Νοέμ 13, 2006 1:33 am

Re: Ελένη Φουρέιρα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από paidaki »

“Δεν έχω ακούσει να με αποκαλούν “Ριάνα των φτωχών”, αλλά Queen Φουρέιρα ή Queen Ελένη... Πολλές Ελληνίδες τραγουδίστριες μου έχουν πει ότι τους αρέσω πολύ και με μελετούν... Μου λένε πως έχω φτιάξει “σχολή Φουρέιρα”.”

:hysterical: :hysterical: :hysterical:

Εντάξει το καβάλησε και αυτή. Μια άφωνη που έχει "χτίσει" την "καριέρα" (?) της σε φτηνές εμφανίσεις και κακές απομιμήσεις. Ας της πει κάποιος ότι αυτή η "σχολή" υπήρχε πολύ πριν από αυτήν και δυστυχώς θα υπάρχει και πολύ μετά από αυτήν.
Άβαταρ μέλους
killbill
Δημοσιεύσεις: 8162
Εγγραφή: Τρί Ιούλ 14, 2009 1:14 pm

Re: Ελένη Φουρέιρα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από killbill »

Μία σχολή από μόνη της και αυτή, άλλη μία που δεν μιμείται καμία λοιπόν έκανε καριέρα και δημιούργησε ήδη και την σχολή Φουρέιρα! :clap: :biggrin:
Άβαταρ μέλους
Leonidas1234
Δημοσιεύσεις: 238
Εγγραφή: Πέμ Ιούλ 21, 2016 1:50 pm

Re: Ελένη Φουρέιρα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Leonidas1234 »

Σχολή Φουρέιρα; :hysterical: Ας την μαζέψει κάποιος
Μες στο σπίτι δεν μένει κανείς
tgoj18
Δημοσιεύσεις: 4425
Εγγραφή: Δευ Ιαν 25, 2010 1:18 am

Re: Ελένη Φουρέιρα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από tgoj18 »

:hysterical: :hysterical: :hysterical:
Ειρήνη
Δημοσιεύσεις: 344
Εγγραφή: Παρ Ιαν 03, 2014 7:19 pm

Re: Ελένη Φουρέιρα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ειρήνη »

Αυτη απλα εκμεταλλευτηκε την παυση που ειχε κανει η Παπαριζου και αυτοαποκαλειται νουμερο 1 ( :fan: ) ποπ τραγουδηστρια
tgoj18
Δημοσιεύσεις: 4425
Εγγραφή: Δευ Ιαν 25, 2010 1:18 am

Re: Ελένη Φουρέιρα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από tgoj18 »

Τραγικό... ούτε η Παπαρίζου δε νιώθει έτσι για τον εαυτό της, που αν θα 'πρεπε να το κάνει κάποια, θα ταν η Έλενα

Γενικά νομίζω το 'χασε η Φουρέιρα φέτος πολύ. Με το ζόρι να πείσει για ηθοποιός, έγινε ρεζίλι με τις δηλώσεις για την Επίδαυρο 2 φορές, ήταν αγενής με δημοσιογράφους, απασχόλησε πολύ με τα γκομενικά της, ήταν λίγο άκομψη στη συνέντευξη του Κωστόπουλου με τις μιμήσεις, βγαίνει πολύ κακιά στις δηλώσεις της... την άλλη με το playback στον Φουρθιώτη, το απαράδεκτο φόρεμα στα VMA. Στα μαγαζιά το ίδιο και το ίδιο πρόγραμμα. Τα κλιπ της είναι όλα σχεδόν κόπιες (το ένα από το "Santa Tell Me", το άλλο από την Thalia) Κρίμα γιατί καταστρέφει μόνη της ό,τι έφτιαξε με κόπο τόσα χρόνια.







Άβαταρ μέλους
billakos24
Δημοσιεύσεις: 12540
Εγγραφή: Σάβ Απρ 04, 2009 4:34 am

Re: Ελένη Φουρέιρα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από billakos24 »

panosif έγραψε:
Μπορεί οι γιορτές να πέρασαν όμως δεν θα μπορούσα να αφήσω ασχολίαστο το x-mas song της Ελένης! :007:

2017 σ’αγαπώ
μωρό μου σου αφιερώνω
Ο Άι Βασίλης xoxoxo
και ‘γω για σ’ένα λιώνω
:007:

Στίχοι ποίημα!!!!

Και τι υπέροχο οικογενειακό clip με τις ζαρτιέρες! :give_rose:


Νομίζω γι'αυτό πέθανε φέτος τα Χριστούγεννα ο George Michael. Δεν είχε λόγο πια να υπάρχει. :smile:
All of our endings can be found in our beginnings...
Chronisgreek
Δημοσιεύσεις: 10833
Εγγραφή: Παρ Μαρ 17, 2006 12:45 pm

Re: Ελένη Φουρέιρα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Chronisgreek »

Τι λεει θα βγαλει τπτ να της φυγει κ η απογοητευση που η εταιρια της προτεινε τη demy αντι για αυτην..
ADAM2
Δημοσιεύσεις: 92789
Εγγραφή: Δευ Οκτ 04, 2004 9:29 pm
Τοποθεσία: Internet
Επικοινωνία:

Re: Ελένη Φουρέιρα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ADAM2 »

billakos24 έγραψε:
panosif έγραψε:
Μπορεί οι γιορτές να πέρασαν όμως δεν θα μπορούσα να αφήσω ασχολίαστο το x-mas song της Ελένης! :007:

2017 σ’αγαπώ
μωρό μου σου αφιερώνω
Ο Άι Βασίλης xoxoxo
και ‘γω για σ’ένα λιώνω
:007:

Στίχοι ποίημα!!!!

Και τι υπέροχο οικογενειακό clip με τις ζαρτιέρες! :give_rose:


Νομίζω γι'αυτό πέθανε φέτος τα Χριστούγεννα ο George Michael. Δεν είχε λόγο πια να υπάρχει. :smile:
Δεν ήξερα την ύπαρξη αυτού του τραγουδιού, έβαλα λίγο ν' ακούσω γιατί με ιντρίγκαραν οι στίχοι που έγραψες.. :lol: :clap:
Nothing lasts forever but the earth and sky
Chronisgreek
Δημοσιεύσεις: 10833
Εγγραφή: Παρ Μαρ 17, 2006 12:45 pm

Re: Ελένη Φουρέιρα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Chronisgreek »

Πλακα κανεις εδω κ 2 μηνες ειχε βγει...
Άβαταρ μέλους
Chris
Δημοσιεύσεις: 1358
Εγγραφή: Σάβ Ιαν 18, 2014 12:59 pm

Re: Ελένη Φουρέιρα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Chris »

Θα ειναι στο φετινο MADWALK 2017 27/3!

Εικόνα
Απάντηση