Νότης Σφακιανάκης

Επιλέξτε για να συζητήσετε θέματα που αφορούν την ελληνική pop ή λαϊκή μουσική σκηνή...
Άβαταρ μέλους
Dimitris96
Δημοσιεύσεις: 862
Εγγραφή: Σάβ Ιούλ 28, 2007 12:16 am

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Dimitris96 »

Scorpion86 έγραψε: Πέμ Ιουν 14, 2018 12:50 am Που είναι το dislike τέτοιες ώρες; :thumbdown:
Όχι ρε φίλε με την συγκεκριμένη που έλεγε «καλά έκανε η Δέσποινα που αποχώρησε». Άσε που είναι ξαναζεσταμένο φαγητό. Καλύτερα μόνος σου και ας δουλέψεις 6 βραδιά αντί για 10. Έχουμε να ακούσουμε πάλι από το κοινό της Καιτουλας που μεγάλο μέρος του ανήκει στην γκει κοινότητα και τον θεωρούν ομοφοβικό. Ήδη κάποιοι συνεργάτες του Νοτη αν τσεκάρετε στο fb σχολίασαν αρνητικά στην ανάρτηση της Γαρμπή για την αποθέωση που έκανε στο τελευταίο gay parade. Τι να πω...
Μην αγχώνεσαι φιλε ολα θα πάνε καλα!!
Ο Νότης θα ειναι παλι κάθε Σάββατοκυριακο Σολτ αουτ ξαι θα το βουλώσουν όλοι :rimshot:
Notis Sfakianakis
giannis21
Δημοσιεύσεις: 387
Εγγραφή: Κυρ Φεβ 14, 2016 3:53 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από giannis21 »

Dimitris96 έγραψε: Πέμ Ιουν 14, 2018 1:04 am
Scorpion86 έγραψε: Πέμ Ιουν 14, 2018 12:50 am Που είναι το dislike τέτοιες ώρες; :thumbdown:
Όχι ρε φίλε με την συγκεκριμένη που έλεγε «καλά έκανε η Δέσποινα που αποχώρησε». Άσε που είναι ξαναζεσταμένο φαγητό. Καλύτερα μόνος σου και ας δουλέψεις 6 βραδιά αντί για 10. Έχουμε να ακούσουμε πάλι από το κοινό της Καιτουλας που μεγάλο μέρος του ανήκει στην γκει κοινότητα και τον θεωρούν ομοφοβικό. Ήδη κάποιοι συνεργάτες του Νοτη αν τσεκάρετε στο fb σχολίασαν αρνητικά στην ανάρτηση της Γαρμπή για την αποθέωση που έκανε στο τελευταίο gay parade. Τι να πω...
Μην αγχώνεσαι φιλε ολα θα πάνε καλα!!
Ο Νότης θα ειναι παλι κάθε Σάββατοκυριακο Σολτ αουτ ξαι θα το βουλώσουν όλοι :rimshot:
ΓΙΑ ΝΑ ΤΡΑΓΟΥΔΗΣΟΥΝ ΠΑΝΕ SCORPION..AΣ ΤΑ ΑΦΗΣΟΥΜΕ ΑΥΤΑ..Η ΓΑΡΜΠΗ ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΤΟΝ ΝΟΤΗ ΚΑΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΣΥΝΕΡΓΑΖΕΤΑΙ..ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΝΑ ΕΙΧΕ ΠΕΙ ΟΤΙ ΚΑΛΩΣ ΑΠΟΧΩΡΗΣΕ Η ΔΕΣΠΟΙΝΑ...ΑΥΤΗ ΑΝΑΙΡΕΙ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΤΗΣ...ΠΑΝΤΩΣ ΕΙΧΑΝ ΚΑΛΕΣ ΣΧΕΣΕΙΣ ΜΕ ΤΟΝ ΝΟΤΗ...
FAN_KAITIS
Δημοσιεύσεις: 1131
Εγγραφή: Τρί Ιούλ 19, 2005 12:20 pm
Τοποθεσία: ATHINA

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από FAN_KAITIS »

Όπως έχει ανάγκη Η γαρμπή αυτή την συνεργασία.... Το ίδιο ισχύει και για τον Σφακιανάκη.... Αλλιώς θα πήγαινε μόνος του στο οποιοδήποτε μαγαζί! Να μην παρεξηγηθώ για εμπάθεια προς το Νοτη... Μου αρέσει πολύ και έχω σχεδόν όλους τους δίσκους του.... Απλά δε μου αρέσει να μειώνεται μια τραγουδιστρια με μεγάλη καριέρα!!!
ayto aksizw matia mou...
giannis21
Δημοσιεύσεις: 387
Εγγραφή: Κυρ Φεβ 14, 2016 3:53 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από giannis21 »

FAN_KAITIS έγραψε: Πέμ Ιουν 14, 2018 1:45 am Όπως έχει ανάγκη Η γαρμπή αυτή την συνεργασία.... Το ίδιο ισχύει και για τον Σφακιανάκη.... Αλλιώς θα πήγαινε μόνος του στο οποιοδήποτε μαγαζί! Να μην παρεξηγηθώ για εμπάθεια προς το Νοτη... Μου αρέσει πολύ και έχω σχεδόν όλους τους δίσκους του.... Απλά δε μου αρέσει να μειώνεται μια τραγουδιστρια με μεγάλη καριέρα!!!
ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΤΗΝ ΜΕΙΩΣΩ...ΚΑΙ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΣΥΝΕΡΓΑΖΕΤΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΙΤΗ...ΚΑΙ ΟΤΙ ΤΟΝ ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΤΟ ΑΝΕΦΕΡΑ ΓΙΑΤΙ ΕΝΑΣ ΦΙΛΟΣ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΘΥΜΙΣΕ ΟΤΙ ΕΙΧΕ ΠΕΙ Η ΚΑΙΤΗ ΟΤΙ ΚΑΛΩΣ ΑΠΟΧΩΡΗΣΕ Η ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΑΠΟ ΤΟ ΚΕΝΤΡΟ...ΠΑΜΕ ΝΑ ΧΑΡΟΥΜΕ ΤΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ....ΩΡΑΙΑ ΘΑ ΠΕΡΑΣΟΥΜΕ...
81argus
Δημοσιεύσεις: 1083
Εγγραφή: Σάβ Δεκ 20, 2014 1:47 am

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από 81argus »

Η πλειοψηφία των Νοτικών είμαστε φανς της Καίτης όπως και της Πέγκυς χρόνια τώρα και τις γουστάρουμε όσο άλλες καμίες. Οπότε μην ακούμε βλακείες του τύπου είχε πει το ένα και είχε πει το άλλο. Αυτά είναι μικρότητες... Και η Πέγκυ είχε πει αλλά την αγαπάμε.
Άκου τα χρόνια που έρχονται...
sotirakos
Δημοσιεύσεις: 529
Εγγραφή: Τρί Ιουν 21, 2016 11:53 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sotirakos »

Η γαρμπη παντα εσταζε μελι για τον Νοτη και μιλαγε με τα καλυτερα για την συνεργασια τους. Σχερικα με τη θεση της για τις "καυτες" δηλωσεις του Νοτη δε νομιζω να ειπε και τιποτα παραλογο.αντιθετως ειπε κατι που θα ελεγε ο καθε λογικος ανθρωπος.η πεγκυ ειπε χειροτερα και με υφος ειρωνικο σε σχεση με την καιτη που εγω δεν βρισκω κατι το μεμπτο.

https://youtu.be/drZuZbMwMmM
Άβαταρ μέλους
ilias16
Δημοσιεύσεις: 816
Εγγραφή: Κυρ Αύγ 09, 2015 8:30 pm
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ilias16 »

Το θεμα έκαιγε σαν καυτή πατατα τότε.Δεν είμαι φαν της Γαρμπής καθόλου,όμως το καλλιτεχνικό της μέγεθος είναι μεγάλο ασχέτως του γούστου μου.Αλλά νομίζω κράτησε αξιοπρεπή στάση στο όλο θέμα και είπε απλά την γνώμη της χωρίς φανφάρες προς όφελος της όπως η κυρία Μαλέα.
Να'ρθεις ξανά ΧΑΡΑΜΑΤΑ.......
GUNNER_10
Δημοσιεύσεις: 13408
Εγγραφή: Δευ Νοέμ 13, 2006 1:31 am

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από GUNNER_10 »

Νομίζω από την τελευταία τους συνεργασία έχουν περάσει και 9 χρόνια που σημαίνει πως όλοι μας εχουμε μεγαλωσει και 9 χρονια.

Οποτε τα περι "ειπε εκεινο ειπε το αλλο" ειναι χαζομαρες.Αφηστε που ακομα και τοτε με το σκηνικο με την Βανδη ειπε απλα "αφου ενιωθε ετσι καλα εκανε" . Η Καιτη γενικα δεν θυμαμαι να εχει προσβαλει ποτε συναδελφο της.

Επισης παιδια μιλαμε για 2 καλλιτεχνες που σημαδεψαν ολη την δεκαετια του 90. Τα τραγουδια τους απο εκεινη την περιοδο ακομα και τωρα γεμιζουν μαγαζια και κανουν χαμο. Και εχουν συνεργαστει και στα μικρα τους δισκογραφικα (φωνητικα Νοτη το 91 στη ανερχομενη Καιτη τοτε) αλλα στο Εναστρον το 2008.

Τα περι αναγκης κλπ ειναι χαζα. Σε τετοιες εποχες το να δεις ενα σχημα με 2 ονοματα τραβαει πιο πολυ κοινο ξεκαθαρα. Η καιτη γενικως εχει πολυ δυνατα live τα τελευταια χρονια και μονη της και σε συνεργασιες.

Στα υπολοιπα δεν συμφωνω με λεγομενα σφακιανακη για πολλα θεματα αλλα και σε θεματα Καιτης πχ για το pride.

Να τραγουδησουν πανε και ελπιζω αυτη τη φορα να εχουμε και κοινη παρουσια στο stage γιατι αυτο ελειπε τοτε στο Εναστρον.
Άβαταρ μέλους
Dimitris96
Δημοσιεύσεις: 862
Εγγραφή: Σάβ Ιούλ 28, 2007 12:16 am

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Dimitris96 »

Την Καίτη την ειδα το 2009 με τον Νότη στο Εναστρον

Μια καταπληκτική τραγουδίστρια και πανέμορφη γυναίκα!
Χαίρομαι παρα πολυ που θα συνεργαστούν αυτοί οι τεράστιοι καλλιτέχνες ξανα μαζι :dance3:
Notis Sfakianakis
Άβαταρ μέλους
ΜΑΓΔΑ
Δημοσιεύσεις: 9107
Εγγραφή: Κυρ Φεβ 08, 2004 12:05 am

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΜΑΓΔΑ »

Τιμώ τα τραγούδια του Σφακιανάκη.
Μου αρέσει πολύ και η Καίτη.
Win - win situation για μένα.

Αφήστε κατά μέρος τί είπε ο ένας και ο άλλος.
Στο κάτω - κάτω, τί θέλατε να πει η Καίτη; Έκανε μία από τις πιο μετριοπαθείς δηλώσεις που έχει κάνει ποτέ. Δεν έριξε βέλη ούτε στο Νότη που σέβεται σαν καλλιτέχνη, ούτε στη Βανδή (που πάνω- κάτω το κοινό τους ίδιο είναι).

Και ο Καρράς έχει ένα ψιλοπροβληματάκι με το gay κοινό και το έχει δηλώσει.
Κανένας δεν έχει πρόβλημα μαζί του. Όλοι πήγανε και διασκεδάσανε.

Εφόσον τα βρήκανε οι δυο τους, εμάς δε θα πρέπει να μας χαλάει.

Θα ακούσουμε ύμνους και από τους δύο, και όσοι δεν έχετε ακούσει την Καίτη όλα αυτά τα χρόνια, θα την βρείτε δυνατή και ανανεωμένη.
Life is a RollerCoaster...
Άβαταρ μέλους
MIA ZΩΗ ΝΟΤΗΣ
Δημοσιεύσεις: 254
Εγγραφή: Πέμ Μάιος 07, 2015 9:08 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από MIA ZΩΗ ΝΟΤΗΣ »

Δεν ειδαν και με καλο μάτι οι φαν της Καιτης την συνεργασια με τον Νότη...ειχαμε λιγες αντιδρασεις μετα την αναρτηση της στο λογαριασμο της στο instagram
Άβαταρ μέλους
ΜΑΓΔΑ
Δημοσιεύσεις: 9107
Εγγραφή: Κυρ Φεβ 08, 2004 12:05 am

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΜΑΓΔΑ »

MIA ZΩΗ ΝΟΤΗΣ έγραψε: Πέμ Ιουν 14, 2018 12:59 pm Δεν ειδαν και με καλο μάτι οι φαν της Καιτης την συνεργασια με τον Νότη...ειχαμε λιγες αντιδρασεις μετα την αναρτηση της στο λογαριασμο της στο instagram
Ε, εντάξει.
Τί να κάνουμε τώρα...

Είναι αυτοί που δεν μπορούν να διαχωρίσουν τον καλλιτέχνη Σφακιανάκη από τον άνθρωπο Σφακιανάκη και τις απόψεις του.
Είναι αυτοί που νομίζουν ότι ο Νότης έχει τόση δύναμη ώστε να διαμορφώσει μαζικά συνειδήσεις.
Δεν είναι όμως έτσι.

Θέλω να πιστεύω πως διατηρούμε το δικαίωμά μας όλοι (όπως και η Καίτη) να διαχωρίζουμε τις απόψεις μας από τις δικές του, και να υποστηρίζουμε τα δικαιώματα των συνανθρώπων μας στον έρωτα και γενικά στην αυτοδιάθεση του σώματος και της ψυχής.
Life is a RollerCoaster...
chris3m
Δημοσιεύσεις: 3253
Εγγραφή: Παρ Μαρ 17, 2006 12:44 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από chris3m »

Scorpion86 έγραψε: Πέμ Ιουν 14, 2018 12:50 am Που είναι το dislike τέτοιες ώρες; :thumbdown:
Όχι ρε φίλε με την συγκεκριμένη που έλεγε «καλά έκανε η Δέσποινα που αποχώρησε». Που ούτε καν άκουγε τι ελεγες και αργότερα περιέγραφε το σκηνικό ως «μιλούσαμε με την Δέσποινα και μετά κάτι έγινε δεν καταλάβαμε εκείνη την στιγμή». Άσε που καλλιτεχνικά είναι ξαναζεσταμένο φαγητό. Καλύτερα μόνος σου και ας δουλέψεις 6 βραδιά αντί για 10. Όχι με αυτή που εμεσως πλην σαφως σου έλεγε να μην παιρνεις δημόσια θέση για τα πολιτικά μ, σε συνέντευξη στον Κωστόπουλο. Ειρωνικό του όλου σκηνικού ότι ο Πετρακης είχε πάρει το μεροσ Του Νοτη στα περί δημοσίων τοποθετήσεων. Τι έχουμε να ακούσουμε πάλι από το κοινό της Καιτουλας που μεγάλο μέρος του ανήκει στην γκει κοινότητα και τον θεωρούν ομοφοβικό. Ήδη κάποιοι συνεργάτες του Νοτη αν τσεκάρετε στο fb σχολίασαν αρνητικά στην ανάρτηση της Γαρμπή για την αποθέωση που έκανε στο τελευταίο gay parade. Τι να πω...
Δεν συμφωνώ μαζί σου!
Πρώτα απ' όλα έπειτα από 10 χρόνια δεν λες κάτι ξαναζεσταμένο φαγητό. Σίγουρα θα έχουν κάτι νέο να παρουσιάσουν.
Δηλαδή με την Πέγκυ δεν ήταν ...ξαναζεσταμένο φέτος που είχαν συνεργαστεί πριν 2 χρόνια??
Έπειτα η Καίτη ερωτήθηκε πως είδε την αποχώρηση της Βανδή από το σχήμα τότε, δεν τοποθετήθηκε από μόνη της. Τι να έλεγε...? δεν απαντώ? δεν έχω γνώμη?? Είπε ότι ...καλά έκανε και έφυγε, εφόσον δεν ένιωθε καλά και δεν μπορούσε να ήταν με το ζόρι!
που ακριβώς είναι το λάθος στην απάντηση της??
Ο Νότης έχει εμφανιστεί σε δυο εκπομπές αφιερωμένες στην Καίτη (κάτι που δεν κάνει εύκολα) και μίλησε πολύ πολύ ειλικρινά και χωρίς ψευτο-κολακίες για εκείνη. Οπότε γιατί την υποτιμάς, ότι τον έχει ανάγκη και της έκανε τη χάρη.
Μπορείς απλά να αναφερθείς αν σου αρέσει σαν καλλιτέχνιδα (δεκτή σαν άποψη), αν την εκτιμάς για την πορεία της και that's all.....
Άβαταρ μέλους
Scorpion86
Δημοσιεύσεις: 3786
Εγγραφή: Τετ Οκτ 15, 2014 8:20 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Scorpion86 »

chris3m έγραψε: Πέμ Ιουν 14, 2018 3:09 pm
Scorpion86 έγραψε: Πέμ Ιουν 14, 2018 12:50 am Που είναι το dislike τέτοιες ώρες; :thumbdown:
Όχι ρε φίλε με την συγκεκριμένη που έλεγε «καλά έκανε η Δέσποινα που αποχώρησε». Που ούτε καν άκουγε τι ελεγες και αργότερα περιέγραφε το σκηνικό ως «μιλούσαμε με την Δέσποινα και μετά κάτι έγινε δεν καταλάβαμε εκείνη την στιγμή». Άσε που καλλιτεχνικά είναι ξαναζεσταμένο φαγητό. Καλύτερα μόνος σου και ας δουλέψεις 6 βραδιά αντί για 10. Όχι με αυτή που εμεσως πλην σαφως σου έλεγε να μην παιρνεις δημόσια θέση για τα πολιτικά μ, σε συνέντευξη στον Κωστόπουλο. Ειρωνικό του όλου σκηνικού ότι ο Πετρακης είχε πάρει το μεροσ Του Νοτη στα περί δημοσίων τοποθετήσεων. Τι έχουμε να ακούσουμε πάλι από το κοινό της Καιτουλας που μεγάλο μέρος του ανήκει στην γκει κοινότητα και τον θεωρούν ομοφοβικό. Ήδη κάποιοι συνεργάτες του Νοτη αν τσεκάρετε στο fb σχολίασαν αρνητικά στην ανάρτηση της Γαρμπή για την αποθέωση που έκανε στο τελευταίο gay parade. Τι να πω...
Δεν συμφωνώ μαζί σου!
Πρώτα απ' όλα έπειτα από 10 χρόνια δεν λες κάτι ξαναζεσταμένο φαγητό. Σίγουρα θα έχουν κάτι νέο να παρουσιάσουν.
Δηλαδή με την Πέγκυ δεν ήταν ...ξαναζεσταμένο φέτος που είχαν συνεργαστεί πριν 2 χρόνια??
Έπειτα η Καίτη ερωτήθηκε πως είδε την αποχώρηση της Βανδή από το σχήμα τότε, δεν τοποθετήθηκε από μόνη της. Τι να έλεγε...? δεν απαντώ? δεν έχω γνώμη?? Είπε ότι ...καλά έκανε και έφυγε, εφόσον δεν ένιωθε καλά και δεν μπορούσε να ήταν με το ζόρι!
που ακριβώς είναι το λάθος στην απάντηση της??
Ο Νότης έχει εμφανιστεί σε δυο εκπομπές αφιερωμένες στην Καίτη (κάτι που δεν κάνει εύκολα) και μίλησε πολύ πολύ ειλικρινά και χωρίς ψευτο-κολακίες για εκείνη. Οπότε γιατί την υποτιμάς, ότι τον έχει ανάγκη και της έκανε τη χάρη.
Μπορείς απλά να αναφερθείς αν σου αρέσει σαν καλλιτέχνιδα (δεκτή σαν άποψη), αν την εκτιμάς για την πορεία της και that's all.....
Ελληνικά γνωρίζεις; Γιατί μου λες πράγματα που δεν έχω γράψει; Σε ποιο σημείο την υποτιμάω καλλιτεχνικά; Σε ποιο σημείο γράφω ότι τον έχει ανάγκη; Όταν μου βρεις αυτά τα σημεία για τα οποία με κατηγορείς θα σου απαντήσω. Η Καίτη είπε καλά έκανε η Βανδή ενώ ούτε η ίδια ούτε η Βανδή άκουσαν τι είπε ο Νότης. Τους τα μετέφεραν μετά. Η Καίτη έχει κάνει δηλώσεις εκείνη την περίοδο και σε εκπομπή της Μελέτη που είπε αυτά που λέει ο Νότης καλό είναι να τα κρατάει για το σαλόνι του κι όχι να τα λέει δημοσίως. Αυτές είναι οι ενστάσεις μου αν διάβασες ολόκληρο το κείμενο. Δεν είναι καλλιτεχνικές ενστάσεις παρά μόνο ότι είναι μια επανάληψη. Αυτή είναι η άποψη μου και θα την σεβαστείς. Δεν ζητάω να την αποδεχτεισ Αλλά να την σεβαστείς. Επίσης δεν νομίζω να την επέβαλλα και σε κανέναν αυτήν την άποψη. Ούτε για τη συνεργασία με Πεγκυ είχα πει τα καλύτερα όσον αφορά την επανάληψη της δυο χρόνια μετά.

Υ.Γ.: Εδώ πάει και δίνει συνέντευξη στον Ρέμο. Τι κάθομαι και ασχολούμαι. Πολλές αλλαγές στάσης τελευταία.
Καληνύχτα. Η καρδιά μου σου μιλάει...
giannis21
Δημοσιεύσεις: 387
Εγγραφή: Κυρ Φεβ 14, 2016 3:53 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από giannis21 »

Scorpion86 έγραψε: Πέμ Ιουν 14, 2018 4:02 pm
chris3m έγραψε: Πέμ Ιουν 14, 2018 3:09 pm
Scorpion86 έγραψε: Πέμ Ιουν 14, 2018 12:50 am Που είναι το dislike τέτοιες ώρες; :thumbdown:
Όχι ρε φίλε με την συγκεκριμένη που έλεγε «καλά έκανε η Δέσποινα που αποχώρησε». Που ούτε καν άκουγε τι ελεγες και αργότερα περιέγραφε το σκηνικό ως «μιλούσαμε με την Δέσποινα και μετά κάτι έγινε δεν καταλάβαμε εκείνη την στιγμή». Άσε που καλλιτεχνικά είναι ξαναζεσταμένο φαγητό. Καλύτερα μόνος σου και ας δουλέψεις 6 βραδιά αντί για 10. Όχι με αυτή που εμεσως πλην σαφως σου έλεγε να μην παιρνεις δημόσια θέση για τα πολιτικά μ, σε συνέντευξη στον Κωστόπουλο. Ειρωνικό του όλου σκηνικού ότι ο Πετρακης είχε πάρει το μεροσ Του Νοτη στα περί δημοσίων τοποθετήσεων. Τι έχουμε να ακούσουμε πάλι από το κοινό της Καιτουλας που μεγάλο μέρος του ανήκει στην γκει κοινότητα και τον θεωρούν ομοφοβικό. Ήδη κάποιοι συνεργάτες του Νοτη αν τσεκάρετε στο fb σχολίασαν αρνητικά στην ανάρτηση της Γαρμπή για την αποθέωση που έκανε στο τελευταίο gay parade. Τι να πω...
Δεν συμφωνώ μαζί σου!
Πρώτα απ' όλα έπειτα από 10 χρόνια δεν λες κάτι ξαναζεσταμένο φαγητό. Σίγουρα θα έχουν κάτι νέο να παρουσιάσουν.
Δηλαδή με την Πέγκυ δεν ήταν ...ξαναζεσταμένο φέτος που είχαν συνεργαστεί πριν 2 χρόνια??
Έπειτα η Καίτη ερωτήθηκε πως είδε την αποχώρηση της Βανδή από το σχήμα τότε, δεν τοποθετήθηκε από μόνη της. Τι να έλεγε...? δεν απαντώ? δεν έχω γνώμη?? Είπε ότι ...καλά έκανε και έφυγε, εφόσον δεν ένιωθε καλά και δεν μπορούσε να ήταν με το ζόρι!
που ακριβώς είναι το λάθος στην απάντηση της??
Ο Νότης έχει εμφανιστεί σε δυο εκπομπές αφιερωμένες στην Καίτη (κάτι που δεν κάνει εύκολα) και μίλησε πολύ πολύ ειλικρινά και χωρίς ψευτο-κολακίες για εκείνη. Οπότε γιατί την υποτιμάς, ότι τον έχει ανάγκη και της έκανε τη χάρη.
Μπορείς απλά να αναφερθείς αν σου αρέσει σαν καλλιτέχνιδα (δεκτή σαν άποψη), αν την εκτιμάς για την πορεία της και that's all.....
Ελληνικά γνωρίζεις; Γιατί μου λες πράγματα που δεν έχω γράψει; Σε ποιο σημείο την υποτιμάω καλλιτεχνικά; Σε ποιο σημείο γράφω ότι τον έχει ανάγκη; Όταν μου βρεις αυτά τα σημεία για τα οποία με κατηγορείς θα σου απαντήσω. Η Καίτη είπε καλά έκανε η Βανδή ενώ ούτε η ίδια ούτε η Βανδή άκουσαν τι είπε ο Νότης. Τους τα μετέφεραν μετά. Η Καίτη έχει κάνει δηλώσεις εκείνη την περίοδο και σε εκπομπή της Μελέτη που είπε αυτά που λέει ο Νότης καλό είναι να τα κρατάει για το σαλόνι του κι όχι να τα λέει δημοσίως. Αυτές είναι οι ενστάσεις μου αν διάβασες ολόκληρο το κείμενο. Δεν είναι καλλιτεχνικές ενστάσεις παρά μόνο ότι είναι μια επανάληψη. Αυτή είναι η άποψη μου και θα την σεβαστείς. Δεν ζητάω να την αποδεχτεισ Αλλά να την σεβαστείς. Επίσης δεν νομίζω να την επέβαλλα και σε κανέναν αυτήν την άποψη. Ούτε για τη συνεργασία με Πεγκυ είχα πει τα καλύτερα όσον αφορά την επανάληψη της δυο χρόνια μετά.

Υ.Γ.: Εδώ πάει και δίνει συνέντευξη στον Ρέμο. Τι κάθομαι και ασχολούμαι. Πολλές αλλαγές στάσης τελευταία.
ΓΙΑΤΙ ΡΕ SCORPION...TΙ ΕΧΟΥΝ ΝΑ ΧΩΡΙΣΟΥΝ ΜΕ ΤΟΝ ΡΕΜΟ;ΥΠΗΡΞΕ ΜΙΑ ΚΟΝΤΡΑ ΠΟΥ ΚΡΑΤΗΣΕ 3-4 ΧΡΟΝΙΑ...ΤΗΝ ΑΡΧΙΣΕ Ο ΑΝΤΩΝΗΣ ΒΕΒΑΙΑ...ΤΑ ΒΡΗΚΑΝ ΤΑ ΕΙΠΑΝ...ΓΙΑΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΛΑΚΩΝΟΝΤΑΙ;ΑΛΛΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙ Ο ΝΟΤΗΣ..ΠΟΥ ΠΑΕΙ ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΚΑΙ ΔΙΝΕΙ ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΕΙΣ ΣΕ ΚΑΤΙ ΑΚΥΡΟΥΣ..ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΓΥΡΙΖΕΙ ΤΗΝ ΠΛΑΤΗ ΤΟΥ ΤΗΝ ΦΕΡΝΟΥΝ ΠΙΣΩΠΛΑΤΑ...ΚΑΙ ΝΑ ΠΟΥΜΕ ΟΤΙ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΑ ΚΑΙ Ο ΝΟΤΗΣ ΚΑΙ Ο ΡΕΜΟΣ ΠΑΡΑΔΕΧΟΝΤΑΙ Ο ΕΝΑΣ ΤΟΝ ΑΛΛΟ...
Tonystark
Δημοσιεύσεις: 2
Εγγραφή: Παρ Απρ 06, 2018 2:45 am
Τοποθεσία: Χαλκίδα

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Tonystark »

Συγγνώμη για το off topic, όποιος θέλει και ενδιαφέρεται δίνω το domain Notis.gr 350€.

Ευχαριστώ πολύ και συγγνώμη.
Άβαταρ μέλους
SFAKattack10
Δημοσιεύσεις: 2088
Εγγραφή: Τρί Αύγ 10, 2010 5:19 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από SFAKattack10 »

Scorpion86 έγραψε: Πέμ Ιουν 14, 2018 4:02 pm Πολλές αλλαγές στάσης τελευταία.
Εμένα μόνο το κάπνισμα με έχει χαλάσει.
Στο θέμα προσωπικών σχέσεων έχει δείξει ότι συγχωρεί.
Άβαταρ μέλους
E-Notikos7
Δημοσιεύσεις: 459
Εγγραφή: Πέμ Απρ 20, 2017 7:37 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από E-Notikos7 »

Εικόνα
Σε ότι πιστεύω κι αγαπώ, στοιχηματίζω πάνω...
Gshore
Δημοσιεύσεις: 306
Εγγραφή: Δευ Σεπ 16, 2013 7:43 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gshore »

H Βανδη παντως επιβεβαιωσε δημοσια οτι το χειμωνα θα ειναι με το Ρεμο.
Άβαταρ μέλους
jdarmody
Δημοσιεύσεις: 2766
Εγγραφή: Κυρ Οκτ 19, 2014 2:15 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από jdarmody »

Ας μην κρυβόμαστε πίσω από το δάχτυλο μας, ο Ρέμος είχε μπει τότε στο άρμα Παντελίδη που ήθελε να δημιουργήσει μια τεχνητή κόντρα για να εξυπηρετήσει διάφορους συγκεκριμένους σκοπούς. Από την στιγμή που δεν υπάρχει ο Παντελίδης, δεν έχουν τίποτα να χωρίσουν μεταξύ τους, καθώς συνυπάρχουν αρμονικά τόσα χρόνια. Συμφωνώ και με τον Γιάννη, τι να κάνουν; Να πλακώνονται σαν τα μωρά για πόσα χρόνια; Συμφωνώ και με το ότι ο Νότης έχει δείξει ότι ξέρει να συγχωρεί.
Θεωρώ απαράδεκτα τα όσα γράφτηκαν για τη Γαρμπή. Από τις πιο αξιοπρεπείς παρουσίες στο χώρο και μετριοπαθέστατη στις δηλώσεις της. Δε θέλω να στεναχωρήσω κάποιους, αλλά και η Ζήνα μίλησε αρνητικά για το Νότη τότε, και η Θεοδωρίδου, ο Γονίδης, ο Χατζηγιάννης, ο Ρουβάς, ο Μαζωνάκης, ο Ρόκκος, πολλοί. Μήπως να συνεργαστεί ξανά μόνο με την Δρακοπούλου, την Αμαρυλλίδα ή τη Σαμπρίνα; Όπως θεωρώ απαράδεκτο να κρίνεται ο Νότης για κάποια δήλωσή του, ας μην κρίνουμε τους άλλους και εμείς από κάτι που δήλωσαν, μην κάνουμε αυτά που κοροϊδεύουμε λοιπόν.
Καλή επιτυχία στο σχήμα, χρειάζεται πιστεύω μια δυναμική πρεμιέρα επιτέλους να δοθεί το μήνυμα προς πάσα κατεύθυνση. Αφήστε τα stories και τα live..
Μια ζωή Νότης μπορείς να ανεβάσεις το βίντεο από την εκπομπή Κους κους που μιλάει ο Νότης για τα Σκόπια και τον ελληνικό λαό; Να δουν κι ορισμένοι εύθικτοι την γνώμη του Νότη για τους σημερινούς Έλληνες..
Έχει να κάνει με την τρέλα και τον άνθρωπο...
Απάντηση