Νότης Σφακιανάκης

Επιλέξτε για να συζητήσετε θέματα που αφορούν την ελληνική pop ή λαϊκή μουσική σκηνή...
Άβαταρ μέλους
MIA ZΩΗ ΝΟΤΗΣ
Δημοσιεύσεις: 254
Εγγραφή: Πέμ Μάιος 07, 2015 9:08 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από MIA ZΩΗ ΝΟΤΗΣ »

Υπάρχει κάποιος που την έγραψε τη συνέντευξη αλλά όχι από το live streaming του facebook γιατί έχει πάρα πολλά παγώματα και χάνονται πολλά σημεία;;;
ο sfakattack μπορει να την εγραψε και να την ανεβασει πιο μετα
Billbill
Δημοσιεύσεις: 546
Εγγραφή: Τετ Νοέμ 02, 2016 1:07 am

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Billbill »

Γεια σας , η συνέντευξη κατά την γνώμη μου ήταν καφενειακου χαρακτήρα , προσωπικά δεν με κάλυψε ο Νότης, περίμενα πιο σοβαρό λόγο με λόγια που καινε και έχουν βαρύτητα, με τεκμηριώσεις όπως στο μακρινό παρελθόν. Τότε που μιλούσε ο Νότης και κυριολεκτικά τον θαύμαζα όπως και το σύνολο των ακροατών.
Το άλλο που με στεναχωρεί είναι ότι ας το πούμε μετά την Συναυλία που έκανε στην Αλβανία και τις διαστάσεις που πήρε λογω των δηλώσεων και όχι μόνο ο Νότης "εχασε" πολλά. Δηλαδή παρά πολύς κόσμος που τον είχε σε εκτίμηση και ψηλά, πλέον τον έχουν στην ίδια μοίρα με όλους τους άλλους.
Όλα όσα είχε πει και πρέσβευε πλέον δεν έχουν καμία αξία....
Αυτό με στεναχωρεί και το μοιράζομαι μαζί σας, ας μην επεκταθώ άλλο, όσο σκληροπυρηνικος νοτικος και αν είμαι δεν θα μπορούσα να μην μιλήσω ξανά γι αυτά που με πειράζουν.
Και προς θεού δεν θέλω ξανά αντιπαραθέσεις με κανέναν. Εκφράζω την άποψή μου ,
Καλό καλοκαίρι
Άβαταρ μέλους
SFAKattack10
Δημοσιεύσεις: 2088
Εγγραφή: Τρί Αύγ 10, 2010 5:19 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από SFAKattack10 »

MIA ZΩΗ ΝΟΤΗΣ έγραψε: Πέμ Ιουν 21, 2018 12:41 pm
Υπάρχει κάποιος που την έγραψε τη συνέντευξη αλλά όχι από το live streaming του facebook γιατί έχει πάρα πολλά παγώματα και χάνονται πολλά σημεία;;;
ο sfakattack μπορει να την εγραψε και να την ανεβασει πιο μετα
Την εχω γραψει αλλα δεν θα εχω υπολογιστη σημερα και δεν ξερω ποτε θα την ανεβασω. Νομιζα οτι ηταν οκ το αποσπασμα απο το fb και γιαυτο δεν την ανεβασα.
nikosp
Δημοσιεύσεις: 536
Εγγραφή: Σάβ Δεκ 06, 2014 7:05 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nikosp »

Περιμένω να δω σε πόσες μέρες θα γίνει η κωλοτούμπα από τον ρέμο για αυτό που είπε για τους δημοσιογράφους
Τώρα η δικιά σου η φωνή κατάντησε κραυγή!!!
Άβαταρ μέλους
ΜΑΓΔΑ
Δημοσιεύσεις: 9106
Εγγραφή: Κυρ Φεβ 08, 2004 12:05 am

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΜΑΓΔΑ »

SFAKattack10 έγραψε: Πέμ Ιουν 21, 2018 2:03 pm
MIA ZΩΗ ΝΟΤΗΣ έγραψε: Πέμ Ιουν 21, 2018 12:41 pm
Υπάρχει κάποιος που την έγραψε τη συνέντευξη αλλά όχι από το live streaming του facebook γιατί έχει πάρα πολλά παγώματα και χάνονται πολλά σημεία;;;
ο sfakattack μπορει να την εγραψε και να την ανεβασει πιο μετα
Την εχω γραψει αλλα δεν θα εχω υπολογιστη σημερα και δεν ξερω ποτε θα την ανεβασω. Νομιζα οτι ηταν οκ το αποσπασμα απο το fb και γιαυτο δεν την ανεβασα.
Όποτε την ανεβάσεις, δεν πειράζει.
Κάποια σημεία κόβονται και δεν ολοκληρώνονται μετά.
Life is a RollerCoaster...
81argus
Δημοσιεύσεις: 1083
Εγγραφή: Σάβ Δεκ 20, 2014 1:47 am

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από 81argus »

Αυτό που με εκνευρίζει περισσότερο είναι πως ούτε το χιούμορ του Νότη δεν έχουν μάθει ακόμα μετά από 27 χρόνια. Για τα περισσότερα πράγματα που έχει κατηγορηθεί και έχει κριθεί ο Νότης είναι μέρος του χιούμορ του. Ο Αντώνης όταν κάνει χιούμορ τον καταλαβαίνουν όλοι, ο Νότης όταν κάνει χιούμορ δεν τον καταλαβαίνει κανείς. Αυτή η σοβαροφάνεια μας έχει φτάσει εδώ που μας έχει φτάσει. Αν ο κόσμος λειτουργούσε πιο κουλ και να μην πέρναμε τόσο σοβαρά τα λεγόμενα κάποιου και να αντιλαμβανόμασταν το χιούμορ του θα είμασταν ένας πολύ καλύτερος κόσμος.
Άκου τα χρόνια που έρχονται...
johnytzitzi
Δημοσιεύσεις: 776
Εγγραφή: Τετ Σεπ 18, 2013 1:14 am

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από johnytzitzi »

Του μόνου που με λυπεί η συμπεριφορά είναι του Θέμη!
Έχετε κάνει 6 συνεντεύξεις ολοκληρωμένες στο MAD, η μία ήταν στην Αγγλία το 2005 που είσασταν 4 μέρες ασταμάτητα μαζί (μόνο στη σκηνή δεν είχες ανεβεί). Μέχρι και στο καμαρίνι στο Wembley ήσουν μέσα, τσιμπολογαγες χαχα και από τα φαγητά που είχαν φέρει στο Νότη τα πεθερικά του και τους είχες πιάσει κουβέντα.
Στο ραδιόφωνο πάλι άλλες 2 φορές συνέντευξη και μια φορά τότε στον Sfera που έπαιρνες τηλέφωνο φίλους σου τραγουδιστές τον πήρες και τον ξύπνησες και κάνατε πλάκα.
Αυτή η στάση που κρατάει κάθε φορά που μόνο πικρόχολα σχόλια που κάνουν σε κάθε θέμα που έχουν για το Νότη είναι κρίμα.

Όπως ο Νότης χτες είπε «Ααα ρε χοντρέ.», έτσι κι εγώ λέω «ααα ρε Θέμη».

Υ.Γ. Sfakattack ζεις εσύ μας οδηγείς χαχα. Περιμένουμε φίλε όποτε μπορέσεις.
Κρύβομαι απ’ τα παιχνίδια τα στημένα
Άβαταρ μέλους
SFAKattack10
Δημοσιεύσεις: 2088
Εγγραφή: Τρί Αύγ 10, 2010 5:19 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από SFAKattack10 »

johnytzitzi έγραψε: Πέμ Ιουν 21, 2018 5:08 pm Υ.Γ. Sfakattack ζεις εσύ μας οδηγείς χαχα. Περιμένουμε φίλε όποτε μπορέσεις.
Χαχα ανεβαίνει παιδιά, θα πάω άλλη μέρα για καθάρισμα τον υπολογιστή. :mrgreen:
Άβαταρ μέλους
SFAKattack10
Δημοσιεύσεις: 2088
Εγγραφή: Τρί Αύγ 10, 2010 5:19 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από SFAKattack10 »

Αν δειτε καποιο λαθος στο μονταζ του βιντεο να μου το πειτε.

XSLOVE
Δημοσιεύσεις: 1451
Εγγραφή: Κυρ Φεβ 08, 2004 12:02 am

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από XSLOVE »

Emena m aresan k oi duo. Theoro oti itan mia koubenta k oxi mia kathara sunenteuksi.
O notis itan polu omilitikos k xalaros. Theoro gia osous gnorizoun ton noti auto einai. Den einai o notis p blepoume se sunenteukseis k pisteuo se auto ftaine k oi dimosiografoi giati ton perimenoun stin gonia k o notis me to p to eklamvanei auto xekina na mila me arnitikotita.
AN DEN ARESEI SOU TO SBHNOUN!!!
Άβαταρ μέλους
ilias16
Δημοσιεύσεις: 816
Εγγραφή: Κυρ Αύγ 09, 2015 8:30 pm
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ilias16 »

Να'ρθεις ξανά ΧΑΡΑΜΑΤΑ.......
Άβαταρ μέλους
Eptapsyxos87
Δημοσιεύσεις: 102
Εγγραφή: Παρ Απρ 01, 2016 2:31 am

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Eptapsyxos87 »

Σε λίγο ο "δημιουργός" θα βγεί live στο πανελλήνιο μεσω του "Epsilon" για ναα εξηγήσει τα ανεξήγητα..στην γνωστή και μη εξαιρετέα. Τάτι..... :tourta: :tourta: :tourta:
Εικόνα
Σε οτι πιστεύω κι αγαπώ,στοιχηματίζω επάνω...
Notis7Arxontas
Δημοσιεύσεις: 399
Εγγραφή: Σάβ Μαρ 24, 2018 1:39 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Notis7Arxontas »

Βάλε θεέ το χέρι σου απο εδω και περα
81argus
Δημοσιεύσεις: 1083
Εγγραφή: Σάβ Δεκ 20, 2014 1:47 am

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από 81argus »

Ε που αλλού θα πήγαινε... Και τότε με την πρώην γυναίκα του στην Τάτι είχε πάει και κλαιγότανε.
Άκου τα χρόνια που έρχονται...
Άβαταρ μέλους
ilias16
Δημοσιεύσεις: 816
Εγγραφή: Κυρ Αύγ 09, 2015 8:30 pm
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ilias16 »

Aν δεν ήταν τόσο σάπιο το Μουντιάλ δεν θα το γύρναγα καν να το δώ.Φοβερά επιχειρήματα στο εξώδικο.....τζάμπα ο ντόρος και το άγχος που είχαμε...
Να'ρθεις ξανά ΧΑΡΑΜΑΤΑ.......
GiannisGr
Δημοσιεύσεις: 325
Εγγραφή: Πέμ Μαρ 22, 2018 6:50 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από GiannisGr »

Βγήκε ο χοντρός η το προλαβαίνουμε ;;
στο χώμα σου Ελλάδα μα εσυ δεν είσαι εδώ
giannis21
Δημοσιεύσεις: 387
Εγγραφή: Κυρ Φεβ 14, 2016 3:53 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από giannis21 »

Α ΡΕ ΜΟΥΚΙΔΗ ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗ ΔΗΜΟΣΙΟΤΗΤΑ...ΑΣΥΝΑΡΤΗΣΙΕΣ..ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΙΖΕΙ ΚΑΙ ΛΕΕΙ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΠΩΘΗΚΕ ΕΤΣΙ...ΕΚΔΙΚΗΤΙΚΟΣ ΤΥΠΟΣ...ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΣ...ΣΑΝ 15 ΧΡΟΝΟ ΠΟΥ ΤΟΝ ΕΦΤΥΣΕ Η ΓΚΟΜΕΝΑ...ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΔΕΝ ΜΙΛΑΓΑΝ ΔΕΝ ΤΟΥ ΕΔΩΣΕ ΣΗΜΑΣΙΑ Ο ΝΟΤΗΣ ΛΕΕΙ..ΣΚΕΦΤΗΚΕ Ο ΓΙΩΡΓΑΡΟΣ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΓΙΑ ΤΟΝ ΧΤΥΠΗΣΩ...
johnytzitzi
Δημοσιεύσεις: 776
Εγγραφή: Τετ Σεπ 18, 2013 1:14 am

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από johnytzitzi »

Τον λόγο τον είπε χωρίς να το καταλάβει και φυσικά αναφέρομαι τότε που μόλις το ανέβασε με τις φωτογραφίες Νότη-Καρρά το ντουέτο ο Νότης θύμωσε. Δεν του το είχε βάλει ακόμα να το ακούσει και το κοινοποιεί; Να το μάθουν όλοι πριν τους άμεσα ενδιαφερόμενους και που (;) στα social media που τα αντιπαθεί κιόλας.

Υ.Γ. Εδώ και 1 μήνα προσπαθώ να καταλάβω πως η φράση «Οι περισσότεροι Έλληνες δεν θέλουν να εργαστούν, τους δίνεις δουλειά και λένε εγώ θα γίνω σερβιτόρος» σημαίνει τεμπέληδες. Το ψάχνω στο λεξικό και δεν το βρίσκω. Είναι αλήθεια ότι πολλοί το έχω συναντήσει άπειρες φορές θέλουν να δουλέψουν σε αυτό που σπούδασαν ή αυτό που έχουν ειδικότητα. Όμως όταν δεν βρίσκουν εκεί προτιμούν να είναι άνεργοι.
Κρύβομαι απ’ τα παιχνίδια τα στημένα
GiannisGr
Δημοσιεύσεις: 325
Εγγραφή: Πέμ Μαρ 22, 2018 6:50 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από GiannisGr »

Τον κατάλαβαν τον Μουκίδη και οι Τατιάνες οτι ψάχνει την δημοσιότητα δεν τον έπαιρνε κανεις στα σοβαρά 😂😂😂
στο χώμα σου Ελλάδα μα εσυ δεν είσαι εδώ
giannis21
Δημοσιεύσεις: 387
Εγγραφή: Κυρ Φεβ 14, 2016 3:53 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από giannis21 »

johnytzitzi έγραψε: Παρ Ιουν 22, 2018 5:06 pm Τον λόγο τον είπε χωρίς να το καταλάβει και φυσικά αναφέρομαι τότε που μόλις το ανέβασε με τις φωτογραφίες Νότη-Καρρά το ντουέτο ο Νότης θύμωσε. Δεν του το είχε βάλει ακόμα να το ακούσει και το κοινοποιεί; Να το μάθουν όλοι πριν τους άμεσα ενδιαφερόμενους και που (;) στα social media που τα αντιπαθεί κιόλας.

Υ.Γ. Εδώ και 1 μήνα προσπαθώ να καταλάβω πως η φράση «Οι περισσότεροι Έλληνες δεν θέλουν να εργαστούν, τους δίνεις δουλειά και λένε εγώ θα γίνω σερβιτόρος» σημαίνει τεμπέληδες. Το ψάχνω στο λεξικό και δεν το βρίσκω. Είναι αλήθεια ότι πολλοί το έχω συναντήσει άπειρες φορές θέλουν να δουλέψουν σε αυτό που σπούδασαν ή αυτό που έχουν ειδικότητα. Όμως όταν δεν βρίσκουν εκεί προτιμούν να είναι άνεργοι.
ΠΕΣ ΤΑ ΡΕ ΦΙΛΕ...ΑΛΛΟ ΕΙΠΕ Ο ΝΟΤΗΣ ΚΑΙ ΑΛΛΙΩΣ ΤΟ ΜΕΤΑΦΡΑΣΑΝ...Ο ΜΟΥΚΙΔΗΣ ΕΙΠΕ ΝΑ ΖΗΤΗΣΕΙ ΣΥΓΝΩΜΗ Ο ΝΟΤΗΣ..ΓΙΑ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΠΕ;
Απάντηση