Νότης Σφακιανάκης

Επιλέξτε για να συζητήσετε θέματα που αφορούν την ελληνική pop ή λαϊκή μουσική σκηνή...
Άβαταρ μέλους
ΜΑΓΔΑ
Δημοσιεύσεις: 9130
Εγγραφή: Κυρ Φεβ 08, 2004 12:05 am

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΜΑΓΔΑ »

Κύριοι, παρακαλώ την προσοχή σας:
Μόλις έγινε μια μικρή αναβάθμιση για να βλέπετε τα YouTube videos από Chrome στα κινητά σας.
Το κουμπί YouTube δεν υπάρχει πια στο πάνελ μας.
Τώρα πλέον μπορείτε να βάζετε πολύ πιο απλά τα videos

Ποστάροντας μόνο τη διεύθυνση από τη σελίδα του Youtube.

OXI TO LINK ΚΟΙΝΟΠΟΙΗΣΗΣ, αλλά το πλήρες link από τη σελίδα του Youtube, σκέτο.

Δυστυχώς όμως, έχουν απενεργοποιηθεί όλα τα προηγούμενα videos.
Οπότε, πρέπει να μου πείτε αν θα περάσουμε στον προηγούμενο τρόπο ή θα κρατήσουμε τον καινούργιο.

Ευχαριστώ.

Παραμένω στη διάθεσή σας.
Life is a RollerCoaster...
Άβαταρ μέλους
Scorpion86
Δημοσιεύσεις: 3786
Εγγραφή: Τετ Οκτ 15, 2014 8:20 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Scorpion86 »

Ας κάνω την αρχή... :fan:
Καληνύχτα. Η καρδιά μου σου μιλάει...
Άβαταρ μέλους
ΜΑΓΔΑ
Δημοσιεύσεις: 9130
Εγγραφή: Κυρ Φεβ 08, 2004 12:05 am

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΜΑΓΔΑ »

Scorpion86 έγραψε: Τετ Ιαν 16, 2019 12:23 am Ας κάνω την αρχή... :fan:

Άψογα!

Ευχαριστώ!
Life is a RollerCoaster...
Άβαταρ μέλους
SFAKattack10
Δημοσιεύσεις: 2089
Εγγραφή: Τρί Αύγ 10, 2010 5:19 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από SFAKattack10 »

ΜΑΓΔΑ έγραψε: Τετ Ιαν 16, 2019 12:18 am Δυστυχώς όμως, έχουν απενεργοποιηθεί όλα τα προηγούμενα videos.
Κακο αυτο.
Ειναι οκ και με οπερα απο κινητο.
Scorpion86 έγραψε: Τετ Ιαν 16, 2019 12:04 am Αυτά να τα βλέπουν όλοι εκείνοι που γράφουν εδω κατά καιρούς ότι ο Νότης είναι αυτός που τους δινει λαβή για να τον κράζουν. .
Πλακα κανεις? Τι δεν δινει λαβη?
Ξερεις ποσο εχει πονεσει να εισαι πρωτος σε φυσικες πωλησεις για το 2018? :biggrin:
Άβαταρ μέλους
Scorpion86
Δημοσιεύσεις: 3786
Εγγραφή: Τετ Οκτ 15, 2014 8:20 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Scorpion86 »

Αν θέλει κάποιος να δει ποια βίντεο είναι σε παλαιότερες αναρτήσεις κάνει το εξής...
Πάει στην ανάρτηση, πατάει παράθεση και του ανοιγει το περιεχόμενο. Βρίσκει αυτόν τον κωδικό που είναι ανάμεσα στο πλαίσιο με το youtube, τον παίρνει τον κωδικο και τον κολλάει στο https://youtu.be/

Π.χ. μέσα στο [youtube]n0LShjU2BCg[/youtube] παίρνει το n0LShjU2BCg και γίνεται έτσι "youtu.be/n0LShjU2BCg".
Μόλις το κάνει copy paste στην διεύθυνση πάνω του ανοίγει το βίντεο.
Καληνύχτα. Η καρδιά μου σου μιλάει...
sotirakos
Δημοσιεύσεις: 529
Εγγραφή: Τρί Ιουν 21, 2016 11:53 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sotirakos »

Καλημερα!!!Μια χαρα ειναι ετσι παιδια.Ας το αφησουμε ετσι κατα τη γνωμη μου.
Dionysis7
Δημοσιεύσεις: 82
Εγγραφή: Τρί Μαρ 29, 2016 7:22 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Dionysis7 »

sotirakos έγραψε: Τετ Ιαν 16, 2019 9:29 am Καλημερα!!!Μια χαρα ειναι ετσι παιδια.Ας το αφησουμε ετσι κατα τη γνωμη μου.
Συμφωνώ!
Άβαταρ μέλους
ΜΑΓΔΑ
Δημοσιεύσεις: 9130
Εγγραφή: Κυρ Φεβ 08, 2004 12:05 am

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΜΑΓΔΑ »

Ό,τι θελήσετε, πείτε μου
Life is a RollerCoaster...
Άβαταρ μέλους
Scorpion86
Δημοσιεύσεις: 3786
Εγγραφή: Τετ Οκτ 15, 2014 8:20 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Scorpion86 »

Η Πάολα έκλεισε 6 συναυλίες σε Αμερική και Καναδά από 3 μέχρι 18 Μαΐου. Άρα απομακρύνεται το ενδεχόμενο να ανέβει το σχήμα όπως είναι στην Θεσσαλονίκη. Γενικότερα, έχει ενδιαφέρον να δούμε εάν θα ανέβει φέτος Θεσσαλονίκη ο Νότης. :think:
Καληνύχτα. Η καρδιά μου σου μιλάει...
Άβαταρ μέλους
Dimitris96
Δημοσιεύσεις: 862
Εγγραφή: Σάβ Ιούλ 28, 2007 12:16 am

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Dimitris96 »

Scorpion86 έγραψε: Τετ Ιαν 16, 2019 2:34 pm Η Πάολα έκλεισε 6 συναυλίες σε Αμερική και Καναδά από 3 μέχρι 18 Μαΐου. Άρα απομακρύνεται το ενδεχόμενο να ανέβει το σχήμα όπως είναι στην Θεσσαλονίκη. Γενικότερα, έχει ενδιαφέρον να δούμε εάν θα ανέβει φέτος Θεσσαλονίκη ο Νότης. :think:
Πολυ Κριμα αλλα την καταλαβαίνω πριν συνεργαστεί με Νότη ηταν είδη πύλη άξιου όποτε λογικό μου φαίνεται
Εγω εχω ακουσει ο Γκογκος περιμένει τον Νότη για πρεμιέρα 3. Μαϊου.. άντε να δούμε
Notis Sfakianakis
Άβαταρ μέλους
ΜΑΓΔΑ
Δημοσιεύσεις: 9130
Εγγραφή: Κυρ Φεβ 08, 2004 12:05 am

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΜΑΓΔΑ »

Κύριοι, επανήλθε ο παλιός τρόπος εισαγωγής video YouTube,

γιατί υπήρχαν προβλήματα στις εφαρμογές κινητών.

Επιλέξτε τους browsers που σας βολεύουν ώστε να βλέπετε τα videos.

Ευχαριστώ
Life is a RollerCoaster...
Άβαταρ μέλους
SFAKattack10
Δημοσιεύσεις: 2089
Εγγραφή: Τρί Αύγ 10, 2010 5:19 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από SFAKattack10 »

Με τον παλιό τρόπο επανήλθαν και κάτι αρχεία .SWF που πετάγονται για λήψη όταν μπαίνω από το κινητό με τον όπερα.
thrilos
Δημοσιεύσεις: 2317
Εγγραφή: Σάβ Φεβ 07, 2004 11:54 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από thrilos »

Scorpion86 έγραψε: Τετ Ιαν 16, 2019 2:34 pm Η Πάολα έκλεισε 6 συναυλίες σε Αμερική και Καναδά από 3 μέχρι 18 Μαΐου. Άρα απομακρύνεται το ενδεχόμενο να ανέβει το σχήμα όπως είναι στην Θεσσαλονίκη. Γενικότερα, έχει ενδιαφέρον να δούμε εάν θα ανέβει φέτος Θεσσαλονίκη ο Νότης. :think:
file ksereis pou akrivos tha paei Kanada, Mipos ksereis an tha erthei Toronto??? Ksero oti 10 kai 11 Maiou einai sto Melrose Ballroom stin Nea Yorkh. Tha hthela na paw na tin dw an erthei Toronto, den tin exw dei pote live.
Άβαταρ μέλους
Scorpion86
Δημοσιεύσεις: 3786
Εγγραφή: Τετ Οκτ 15, 2014 8:20 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Scorpion86 »

thrilos έγραψε: Τετ Ιαν 16, 2019 10:27 pm
Scorpion86 έγραψε: Τετ Ιαν 16, 2019 2:34 pm Η Πάολα έκλεισε 6 συναυλίες σε Αμερική και Καναδά από 3 μέχρι 18 Μαΐου. Άρα απομακρύνεται το ενδεχόμενο να ανέβει το σχήμα όπως είναι στην Θεσσαλονίκη. Γενικότερα, έχει ενδιαφέρον να δούμε εάν θα ανέβει φέτος Θεσσαλονίκη ο Νότης. :think:
file ksereis pou akrivos tha paei Kanada, Mipos ksereis an tha erthei Toronto??? Ksero oti 10 kai 11 Maiou einai sto Melrose Ballroom stin Nea Yorkh. Tha hthela na paw na tin dw an erthei Toronto, den tin exw dei pote live.
Από Τορόντο ξεκινάει στις 3 Μαΐου.
Καληνύχτα. Η καρδιά μου σου μιλάει...
Άβαταρ μέλους
SFAKattack10
Δημοσιεύσεις: 2089
Εγγραφή: Τρί Αύγ 10, 2010 5:19 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από SFAKattack10 »

SFAKattack10 έγραψε: Τετ Ιαν 16, 2019 9:21 pm Με τον παλιό τρόπο επανήλθαν και κάτι αρχεία .SWF που πετάγονται για λήψη όταν μπαίνω από το κινητό με τον όπερα.
Αυτο μουυ βγαζει συνεχεια.
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
Scorpion86
Δημοσιεύσεις: 3786
Εγγραφή: Τετ Οκτ 15, 2014 8:20 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Scorpion86 »

Αυτήν την εβδομάδα οι σταθμοί κληρωνουν προσκλήσεις για το σχήμα της «Ιερας Οδού».
Καληνύχτα. Η καρδιά μου σου μιλάει...
Άβαταρ μέλους
J&B
Δημοσιεύσεις: 834
Εγγραφή: Πέμ Μάιος 01, 2008 1:40 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από J&B »

SFAKattack10 έγραψε: Τετ Ιαν 16, 2019 9:21 pm Με τον παλιό τρόπο επανήλθαν και κάτι αρχεία .SWF που πετάγονται για λήψη όταν μπαίνω από το κινητό με τον όπερα.
Δεν νομίζω ότι για όλο αυτό φτάιει το site, γιατί θα είχαμε όλοι πρόβλημα και από το κινητο και από το PC. Πρέπει να είναι θέμα browser λογικά ίσως για τις πιο παλιές εκδόσεις, εκτός να χρησιμοποιέιτε κάνενα adblocker ή κάποιο άλλο πρόσθετο...
Προσωπικά στο κινητό χρησιμοποιώ chrome χωρίς κάποιο πρόβλημα...
Κοιμόμουνα και ξύπνησα μονάχα που τα αντίκρυσα...
Άβαταρ μέλους
ilias16
Δημοσιεύσεις: 816
Εγγραφή: Κυρ Αύγ 09, 2015 8:30 pm
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ilias16 »

" Όσοι θέλετε ένα καλό τραπέζι στο Γκάζι και έχετε σκοπό να λαδώσετε,καλέστε με στο 69........οι υπόλοιποι καλέστε στο μαγαζί...." τάδε εφη "ηγετικό στέλεχος" των eu.Όσο και πλάκα να θες να κάνεις με την καλή πορεία του σχήματος δεν τα λες αυτά.Γνώμη μου πάντα.Έχω απορία τι θα έλεγε ο ίδιος ο Νότης αν ήξερε έστω ότι και χάριν αστεϊσμού βγαίνει αυτή η εικόνα προς τα έξω...
Να'ρθεις ξανά ΧΑΡΑΜΑΤΑ.......
johnytzitzi
Δημοσιεύσεις: 776
Εγγραφή: Τετ Σεπ 18, 2013 1:14 am

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από johnytzitzi »

Αυτά συμβαίνουν σε όλα τα κέντρα μην γελιόμαστε.
Απλά δεν το λες φόρα παρτίδα και δεν τα ζητάς ζητάς “δώσε μου για να σε βάλω καλά, αλλιώς 2η κολόνα δεξιά”.
Πέρσι που ήταν με το κοστούμι στο Fever τα έπαιρνε πιο απροκάλυπτα, το έπαιζε και σωματοφύλακας όταν γέμιζε η πίστα τρομάρα του. :lol:
Κρύβομαι απ’ τα παιχνίδια τα στημένα
Άβαταρ μέλους
ilias16
Δημοσιεύσεις: 816
Εγγραφή: Κυρ Αύγ 09, 2015 8:30 pm
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ilias16 »

johnytzitzi έγραψε: Πέμ Ιαν 17, 2019 1:19 pm Αυτά συμβαίνουν σε όλα τα κέντρα μην γελιόμαστε.
Απλά δεν το λες φόρα παρτίδα και δεν τα ζητάς ζητάς “δώσε μου για να σε βάλω καλά, αλλιώς 2η κολόνα δεξιά”.
Πέρσι που ήταν με το κοστούμι στο Fever τα έπαιρνε πιο απροκάλυπτα, το έπαιζε και σωματοφύλακας όταν γέμιζε η πίστα τρομάρα του. :lol:
Ρε φίλε δεν το συζητάμε καν.Εννοείται αυτή είναι η διαδικασία.Αλλά δεν το διαφημίζεις κιόλας έτσι απροκάλυπτα.Εγώ γενικά με την στάση των eu έχω σπαστεί αυτά τα χρόνια ...
Να'ρθεις ξανά ΧΑΡΑΜΑΤΑ.......
Απάντηση