Νότης Σφακιανάκης

Επιλέξτε για να συζητήσετε θέματα που αφορούν την ελληνική pop ή λαϊκή μουσική σκηνή...
Άβαταρ μέλους
SFAKattack10
Δημοσιεύσεις: 2089
Εγγραφή: Τρί Αύγ 10, 2010 5:19 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από SFAKattack10 »

Στο πλευρό του Γονίδη και του Σφακιανάκη η σέξι Μαρία Τζινέρη
https://www.protothema.gr/life-style/Go ... f_internet
Άβαταρ μέλους
ilias16
Δημοσιεύσεις: 816
Εγγραφή: Κυρ Αύγ 09, 2015 8:30 pm
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ilias16 »

Ισχύει ότι δεν τραγούδησε και στην τζενεράλε;;;Έτσι ενημερώθηκα από φίλο μου πήγε!!!!! Όποιος γνωρίζει ας επιβεβαιώσει...
Να'ρθεις ξανά ΧΑΡΑΜΑΤΑ.......
johnytzitzi
Δημοσιεύσεις: 776
Εγγραφή: Τετ Σεπ 18, 2013 1:14 am

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από johnytzitzi »

Δώσανε κοινή σύντομη συνέντευξη Νότης Σταματης χτες από το μαγαζί. Δεν ξέρω σε ποιο κανάλι θα προβληθεί.
Κρύβομαι απ’ τα παιχνίδια τα στημένα
Dionysis7
Δημοσιεύσεις: 82
Εγγραφή: Τρί Μαρ 29, 2016 7:22 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Dionysis7 »

Άρρωστος ο Νότης. Δεν θα ανοίξουμε σήμερα... Από βδομάδα τώρα...Λογικά σήμερα θα παίξει η συνέντευξη.
Άβαταρ μέλους
Scorpion86
Δημοσιεύσεις: 3786
Εγγραφή: Τετ Οκτ 15, 2014 8:20 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Scorpion86 »



Y.Γ. Νομίζω θα βγαίνει ή με το "Ακου βρε φίλε", υπάρχει και απόσπασμα όπου κάνει πλάκα ο Σάκης Φράγκος και λέει "Ακου Γιαννούλη" στον ντράμερ, με τα φώτα κλειστά έτοιμα να εμφανιστεί ο Νότης ή με τον "Μπαλαμό". Πάλι θα υπάρχει μία σφαίρα στην σκηνή. Οχι σαν την περσινή. Δεν είναι δηλαδή η γη, εκτός αν αυτή η γκρίζα μπάλα συμβολίζει κάτι που έχει σχέση με την Γη, ίσως εκεί να ταιριάζει και το "Δεν έχω τόπο, δεν έχω ελπίδα, δε θα με χάσει καμιά πατρίδα".

Υ.Γ.2 Και δημοσιογράφος της εκπομπής του Λιάγκα ήταν χθες στο Βοτανικό, έπαιξε πριν λίγο στην εκπομπή με πάνω κάτω τις ίδιες ατάκες. Απλά εκεί είχε ατάκες του Νότη ότι δεν θα γίνουν ντουέτα με τον Σταμάτη και υπήρχε η τοποθέτηση του Σταμάτη (παρόμοια εκείνων προ ετών του Καρρά και της Πέγκυς) ότι ο Νότης είναι ευαισθητο και γλυκό παιδί αλλά δεν αφήνει να φανεί αυτό προς τα έξω γιατι είναι η άμυνα του. Πριν λίγο έπαιξε απόσπασμα και στις εκπομπή της Μενεγάκη.
Καληνύχτα. Η καρδιά μου σου μιλάει...
Tsachno21
Δημοσιεύσεις: 320
Εγγραφή: Παρ Σεπ 14, 2018 7:15 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Tsachno21 »

Ωραία άρα λύθηκε το μυστήριο στο γιατί δεν έκανε πρόβες ο Νοτης.. Καλή ανάρρωση Άρχοντα!
Άβαταρ μέλους
SFAKattack10
Δημοσιεύσεις: 2089
Εγγραφή: Τρί Αύγ 10, 2010 5:19 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από SFAKattack10 »

Όντως ακούγεται χάλια ο λαιμός του, δεν ξέρω γιατί δεν κάνανε την συνέντευξη τύπου την άλλη βδομάδα αφού φαινόταν ότι δεν θα μπορούσε να τραγουδήσει σήμερα.
Άβαταρ μέλους
Mixalisvolos
Δημοσιεύσεις: 85
Εγγραφή: Δευ Μαρ 19, 2018 8:17 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Mixalisvolos »


Κάθε χρόνο τέτοιες μέρες θυμόμαστε να αναφέρουμε κι έναν Νότη, να μας παίξουν λίγο τα κανάλια
Tsachno21
Δημοσιεύσεις: 320
Εγγραφή: Παρ Σεπ 14, 2018 7:15 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Tsachno21 »

Mixalisvolos έγραψε: Παρ Νοέμ 15, 2019 2:01 pm
Κάθε χρόνο τέτοιες μέρες θυμόμαστε να αναφέρουμε κι έναν Νότη, να μας παίξουν λίγο τα κανάλια
Χαχαχα κοιτάξτε φάτσες στο πάνελ!! Λες και πρώτη φορά γίνεται.. Πόσο εμετική αυτή η εκπομπή..
Άβαταρ μέλους
Scorpion86
Δημοσιεύσεις: 3786
Εγγραφή: Τετ Οκτ 15, 2014 8:20 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Scorpion86 »

Εν τω μεταξύ λέει ότι κόπηκε ενα πρόγραμμα που είχαν μαζι στην πίστα και αυτοί έχουν βάλει τίτλο "Ο Νότης έκοψε το πρόγραμμα μου". Ο άνθρωπος είδε ότι δεν τραβάνε αυτά τα ντουέτα και τα έκοψε.
Καληνύχτα. Η καρδιά μου σου μιλάει...
Άβαταρ μέλους
SFAKattack10
Δημοσιεύσεις: 2089
Εγγραφή: Τρί Αύγ 10, 2010 5:19 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από SFAKattack10 »

Έλα ντε, διάβασα και εγώ ότι της έκοψε το πρόγραμμα και νόμιζα ότι θα τραγουδούσε κανένα τέταρτο.
johnytzitzi
Δημοσιεύσεις: 776
Εγγραφή: Τετ Σεπ 18, 2013 1:14 am

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από johnytzitzi »

Ισχύει το γεγονός. Ήταν 2 τραγούδια γνωστά σε όλους μας να πουν.
Για να το κάνετε εικόνα δείτε το βίντεο της πρεμιέρας με Πεγκυ. Έτσι πάνω κάτω το είπε και τότε.
Ποιος ο λόγος να μπει στην άβολη θέση να το συμφωνήσει κιόλας. Το έχει παραδεχτεί κι ο ίδιος.
Ας ελπίσουμε να είναι καλά από την λαρυγγιτιδα την άλλη Παρασκευή και να ανοίξουμε την άλλη Παρασκευή.

Υ.Γ.1. Το “Τραγούδι των γύφτων” (Μπαλαμός) είναι το επικρατέστερο για κομμάτι έναρξης.

Υ.Γ.2. Σαν να κατάλαβα ότι τα κορίτσια θα έχουν 2 σόλο χορογραφίες. Άρα ίσως να μην κάνουν σε κομμάτι του Νότη.
Κρύβομαι απ’ τα παιχνίδια τα στημένα
Άβαταρ μέλους
SFAKattack10
Δημοσιεύσεις: 2089
Εγγραφή: Τρί Αύγ 10, 2010 5:19 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από SFAKattack10 »

Tsachno21
Δημοσιεύσεις: 320
Εγγραφή: Παρ Σεπ 14, 2018 7:15 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Tsachno21 »

SFAKattack10 έγραψε: Παρ Νοέμ 15, 2019 3:51 pm
Υπερκόπωση από τις πρόβες λέει η Τσολάκη.. Εντωμεταξύ δεν έκανε καμία πρόβα 😂😂
johnytzitzi
Δημοσιεύσεις: 776
Εγγραφή: Τετ Σεπ 18, 2013 1:14 am

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από johnytzitzi »

Αφού αυτό λέει και η επίσημη ανακοίνωση του μαγαζιού αν διάβασες. Υπερκόπωση από τις πολύωρες πρόβες.
Κρύβομαι απ’ τα παιχνίδια τα στημένα
Άβαταρ μέλους
jdarmody
Δημοσιεύσεις: 2766
Εγγραφή: Κυρ Οκτ 19, 2014 2:15 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από jdarmody »

1. Μπαλαμός για να το κολλήσουμε με το Γύφτισσα Μέρα; Καλύτερα το Άκου βρε φίλε..
2. Κωνσταντίνα. Ας πω Σφακιανάκης μήπως και μου δώσει κανείς σημασία.
3. Φοβερά λόγια Γονίδη για Νότη.
Έχει να κάνει με την τρέλα και τον άνθρωπο...
Άβαταρ μέλους
jdarmody
Δημοσιεύσεις: 2766
Εγγραφή: Κυρ Οκτ 19, 2014 2:15 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από jdarmody »

Έχω την εντύπωση ότι έπαιξε στη Γερμανού συνέντευξη του Μουκίδη όπου έλεγε κάτι του στυλ ότι δεν μιλάνε πια με το Νότη και του έχει βγάλει κόκκινη κάρτα. Μην βγει ο Νότης, αμέσως ενεργοποιήθηκε ο γνωστός μηχανισμός να ρίξει λάσπη.
Έχει να κάνει με την τρέλα και τον άνθρωπο...
Tsachno21
Δημοσιεύσεις: 320
Εγγραφή: Παρ Σεπ 14, 2018 7:15 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Tsachno21 »

jdarmody έγραψε: Σάβ Νοέμ 16, 2019 4:31 pm Έχω την εντύπωση ότι έπαιξε στη Γερμανού συνέντευξη του Μουκίδη όπου έλεγε κάτι του στυλ ότι δεν μιλάνε πια με το Νότη και του έχει βγάλει κόκκινη κάρτα. Μην βγει ο Νότης, αμέσως ενεργοποιήθηκε ο γνωστός μηχανισμός να ρίξει λάσπη.
Ναι και εμένα το πήρε το μάτι μου αλλά δεν άκουσα τι είπε.. Δεν νομίζω ότι παίρνει κανένας στα σοβαρά τον Μουκιδη πλέον οπότε έμενα πιο πολύ σαν διαφήμιση για τον Νοτη μου φαίνονται οι δηλώσεις του..
Άβαταρ μέλους
SFAKattack10
Δημοσιεύσεις: 2089
Εγγραφή: Τρί Αύγ 10, 2010 5:19 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από SFAKattack10 »

Αυτή η συνέντευξη ήταν στην εκπομπή του Λιαγκα και την έδειξε σε επανάληψη η εκπομπη της Γερμανού.
Αν θυμάμαι καλά την έδειξαν την Παρασκευή. Εντελώς τυχαία την ίδια ημέρα και η συνέντευξη της Κωνσταντίνας και το βράδυ ήταν η έναρξη. :cool:
Άβαταρ μέλους
jdarmody
Δημοσιεύσεις: 2766
Εγγραφή: Κυρ Οκτ 19, 2014 2:15 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από jdarmody »

Tsachno21 έγραψε: Σάβ Νοέμ 16, 2019 5:32 pm
jdarmody έγραψε: Σάβ Νοέμ 16, 2019 4:31 pm Έχω την εντύπωση ότι έπαιξε στη Γερμανού συνέντευξη του Μουκίδη όπου έλεγε κάτι του στυλ ότι δεν μιλάνε πια με το Νότη και του έχει βγάλει κόκκινη κάρτα. Μην βγει ο Νότης, αμέσως ενεργοποιήθηκε ο γνωστός μηχανισμός να ρίξει λάσπη.
Ναι και εμένα το πήρε το μάτι μου αλλά δεν άκουσα τι είπε.. Δεν νομίζω ότι παίρνει κανένας στα σοβαρά τον Μουκιδη πλέον οπότε έμενα πιο πολύ σαν διαφήμιση για τον Νοτη μου φαίνονται οι δηλώσεις του..
Το κλασικό για την αγωγή που θα καταθέσει είπε. Πάντως, πέρα από το γεγονός ότι ο Νότης ετοιμαζόταν για πρεμιέρα και στην ίδια ακριβώς εκπομπή βγήκαν δύο άτομα να τον ''κατηγορήσουν'' για κάτι μόνο τυχαίο δεν είναι..Όπως επίσης και όταν δεν έχουν να σχολιάσουν κάτι σε αυτά που είπε θα εστιάσουν στο γεγονός ότι μασάει τσίχλα και άλλα συναφή..Λες και μιλάνε για κάποιον τυχαίο ας πούμε. Πραγματικά κάποιους πρέπει να τους πονάει υπερβολικά ο Νότης.
Έχει να κάνει με την τρέλα και τον άνθρωπο...
Απάντηση