Νότης Σφακιανάκης

Επιλέξτε για να συζητήσετε θέματα που αφορούν την ελληνική pop ή λαϊκή μουσική σκηνή...
Άβαταρ μέλους
jdarmody
Δημοσιεύσεις: 2766
Εγγραφή: Κυρ Οκτ 19, 2014 2:15 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από jdarmody »

Τα μαγαζιά δουλεύουν νύχτα γιατί τότε γίνεται μεγάλη κατανάλωση που είναι και το ουσιαστικό κέρδος τους. Δεν πίνει ουίσκια κάποιος νορμαλ άνθρωπος από τις 7.
Τώρα μέχρι τον Ιούλιο πχ μπορεί να είναι και πιο διευρυμένο το ωράριο. Ένα 9-3 δεν είναι απίθανο. Τώρα τι ανταπόκριση θα έχει ένα τέτοιο εγχείρημα από πλευράς Νότη είναι άλλη ιστορία. Μειωμένα έσοδα, μειωμένο κασέ, μειωμένη ποιότητα..
Έχει να κάνει με την τρέλα και τον άνθρωπο...
Notorious
Δημοσιεύσεις: 19
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 13, 2014 10:58 am

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Notorious »

Θεωρώ, ότι ο Νότης ως παίκτης ψυχολογίας δύσκολα θα κάνει κάποια κίνηση τώρα...ούτως ή άλλως τα πράγματα παραμένουν εξαιρετικά μετέωρα και οποιαδήποτε πρόβλεψη είναι αρκετά επισφαλής...Από Σεπτέμβρη και βλέπουμε...μιλάμε για αχαρτογράφητα νερά ακόμα οπότε τί σχεδιασμό να κάνεις...σίγουρα πάντως όποτε με το καλό ξαναρχίσει τις εμφανίσεις του θα πρέπει να επιλέξει πρόγραμμα συμβατό με τις αντοχές του..
Ο ίδιος είναι αυτός που έχει πεί πολλές φορές όσο περνάνε τα χρόνια θα προσαρμόζει τις εμφανίσεις του ανάλογα, ώστε να παραμένει σε υψηλό επίπεδο...δλδ εμένα δεν θα μου κάνει εντύπωση όταν και αν ξαναρχίσει να παίζει μονοήμερα (Σάββατο)..του ταιριάζουν καλύτερα...ούτως ή άλλως στο Ακρωτήρι Σάββατα έπαιζε μόνο αν θυμάμαι καλά...σίγουρα είναι θέμα ποιος επιχειρηματίας θα το δεχτεί ή ορχήστρα και το προσωπικό αν θα συμφωνήσουν...αλλά το θέμα είναι τί μπορεί ο Νότης πρώτα απ' όλα..στην τελική αν παίξουν χειμερινές εμφανίζεις μπορείς στις γιορτές να κάνεις παραπάνω εμφανίσεις ή ακόμα με μονοήμερα να τραβήξεις λίγο την διάρκεια δλδ να τραγουδήσεις 1-2 μήνες παραπάνω και να κερδίσεις κάποιες εμφανίσεις με αυτόν τον τρόπο...
Και μετά όπως είπαν κάποια παιδιά πιο πάνω είναι και το ωράριο...που κι αυτό ο Νότης προσπάθησε να το αλλάξει πριν κάποια χρόνια...δλδ να βγαίνει νωρίτερα...και ενώ κάτι πήγε να γίνει την σεζόν 2009-2010 στο Έναστρον (Ωδείον) που έβγαινε μισή ώρα νωρίτερα (1 παρά) στην συνέχεια δεν το κράτησε...Προσπάθησε το 2013 στο Έναστρον που έβγαινε μαζί με τα δεύτερα ονόματα στην αρχή αλλά δεν είδε ανταπόκριση..ο κόσμος είχε μάθει αλλιώς...για μένα θα έπρεπε να επιμείνει...αλλά κάτσανε και συνεργασίες μετά με μεγάλα ονόματα και ξέφυγε τα πράγμα...φτάσαμε να έχει πάει 5 παρά η ώρα το πρωί και να έχεις ακούσει 1 ώρα και κάτι Νότη...δλδ έχεις φάει όλο το ξενύχτι τσάμπα..ενώ παλιότερα 5 η ώρα είχες ακούσει 3 ώρες Νότη και πηγαίναμε για το τελευταίο μισάωρο της τάβλας...άλλωστε μην ξεχνάμε μαζί με το Νότη μεγαλώνει και ο βασικός πυρήνας του κοινού του...

Θέλω να πιστεύω, ότι με σύμμαχο τον χρόνο ψυχολογικά θα είναι καλύτερα σε σχέση με τον χειμώνα που μας πέρασε...ο χρόνος είναι ο καλύτερος σύμμαχος άλλωστε..μην ξεχνάμε ότι αν ο Νότης δεν είναι καλά ψυχολογικά δεν κάνει κινήσεις...Χαρακτηριστικότερο παράδειγμα η απουσία του από Θεσσαλονίκη για κάποια χρόνια, καθώς είχε πληγωθεί από το δήθεν συμβάν που του καταλόγισαν και το γεγονός, ότι κάποιοι τότε τσίμπησαν...δεν ένοιωθε καλά δεν πήγαινε...έτσι πιστεύω και το τελευταίο διάστημα δεν ήταν καλά ούτε προσωπικά ούτε γενικότερα...είμαι σίγουρος και προσωπικά θέματα να μην είχε (σύλληψη κτλ) πάλι δεν θα έκανε καμία τηλεοπτική εμφάνιση ή ηχογράφηση, καθώς ο ίδιος καλώς ή κακώς δεν είναι τύπος που θα αγνοήσει την γενικότερη ψυχολογία που επικρατούσε γύρω μας με την πανδημία και να τρέχει να τραγουδάει δεξιά κι αριστερά...όσο και αν το θέλαμε και αν το είχαμε ανάγκη..ναι πάντα υπήρχαν σοβαρά προβλήματα και θα υπάρχουν αλλά όπως και να το κάναμε η πανδημία ήταν ένα μεγάλο, ταυτόχρονο και πρωτόγνωρο σοκ για όλη την ανθρωπότητα και ο Νότης ως κοινωνικά ευαίσθητος ίσως έκρινε ότι δεν είναι ώρα για τραγούδια και χορούς. Γι' αυτό θεωρώ, ότι όσο αλλάζει η ψυχολογία του κόσμου θα αλλάζει και του Νότη και θα δούμε πράγματα..γιατί έχει πράγματα να δώσει ακόμη..
GiannisGr
Δημοσιεύσεις: 325
Εγγραφή: Πέμ Μαρ 22, 2018 6:50 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από GiannisGr »

Στο Facebook πριν μισή ώρα η σελίδα notis Sfakianakis(fanPage) εγραψε : φήμες λένε ότι έρχεται κάτι ομορφο... δροστιστικο και λίαν συντόμως

Γνωρίζει κανείς κάτι παραπάνω ;
στο χώμα σου Ελλάδα μα εσυ δεν είσαι εδώ
Άβαταρ μέλους
ilias16
Δημοσιεύσεις: 816
Εγγραφή: Κυρ Αύγ 09, 2015 8:30 pm
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ilias16 »

Δεν νομίζω ότι η συγκεκριμένη σελίδα έχει πληροφορίες γενικά...αλλά αυτές οι αναρτήσεις loading,κάτι έρχεται, σύντομα...θα γίνουν όλα κατάλληλα κτλ δεν ξέρω που αποσκοπούν αν δεν είσαι τηλεόραση και βάζεις διαφημίσεις ενδιάμεσα για την αναμονή...Εδώ έχουν φτάσει να ρωτάνε εμένα αρκετά άτομα συχνά πυκνά για επιβεβαίωση που είμαι ο τελευταίος Νοτικός με πληροφορίες σ' αυτόν τον πλανήτη...Έχει φτάσει στο αμήν ο λαός :lol:
Να'ρθεις ξανά ΧΑΡΑΜΑΤΑ.......
tsakir1
Δημοσιεύσεις: 84
Εγγραφή: Πέμ Νοέμ 28, 2019 11:37 am

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από tsakir1 »

Παιδια καλησπερα !
Εχω καποια νεα για τον Καλλιτεχνη.
Ειχα μια συνομιλια με ανθρωπο απο την ορχηστρα,ο οποιος εχει στενη σχεση.
Ο Νοτης δεν θα εμφανιστει πουθενα το καλοκαιρι,και μαλλον ουτε για χειμωνα.
Δισκο μια απο τα ιδια,δεν θελει να κανει τιποτα.
Ο ανθρωπος μου επαναλαμβανε την λεξη 'ξενερωσει'..
Εχει ξενερωσει και θελει να σταματησει.

Αυτα τα λιγα.
Άβαταρ μέλους
Scorpion86
Δημοσιεύσεις: 3786
Εγγραφή: Τετ Οκτ 15, 2014 8:20 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Scorpion86 »

Τίποτα απολύτως δεν έχει προκύψει.
Διαβάσανε ότι μεταξύ άλλων έχει πρόταση και για το Ρίμπας και αρχίσανε τις αναρτήσεις στο στυλ "να δείξουμε ότι ξέρουμε αλλά δεν σας το λέμε".
Σε δουλειά να βρισκόμαστε δηλαδή, να τραβήξουμε λίγο την προσοχή, τα likes και τα comments.
Θα επαναλάβω ότι έγραψα και πιο πάνω. Εχει προτάσεις και θα προκύψουν κι άλλες. Το ερώτημα είναι το εξής. Έχει διάθεση να κάνει πράγματα μέσα στο καλοκαίρι; Ή θα περιμένει από Σεπτέμβριο-Οκτώβριο για να δει με τι καθεστώς θα λειτουργούν τα μαγαζιά και αναλόγως να πράξει;
Το μόνο σίγουρο για να μην τρελαίνεστε είναι ότι αυτή τη στιγμή δεν υπάρχει το παραμικρό που να έχει προχωρήσει σε σημείο να λέμε "Loading..." και "σύντομα θα σμίξουμε πάλι".
Τώρα τι θα γίνει σε 10-15 μέρες ή 1 μήνα, κανείς δεν το ξέρει.
Μακάρι να προκύψει, αλλά...

Υ.Γ. Και το καλοκαίρι του 2015 είχε ακουστεί για Ρίμπας και δεν είχε γίνει τίποτα.
Καληνύχτα. Η καρδιά μου σου μιλάει...
Trelos Notikos 2019
Δημοσιεύσεις: 266
Εγγραφή: Τρί Δεκ 24, 2019 4:47 am

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Trelos Notikos 2019 »

tsakir1 έγραψε: Τρί Μάιος 11, 2021 11:24 pm Παιδια καλησπερα !
Εχω καποια νεα για τον Καλλιτεχνη.
Ειχα μια συνομιλια με ανθρωπο απο την ορχηστρα,ο οποιος εχει στενη σχεση.
Ο Νοτης δεν θα εμφανιστει πουθενα το καλοκαιρι,και μαλλον ουτε για χειμωνα.
Δισκο μια απο τα ιδια,δεν θελει να κανει τιποτα.
Ο ανθρωπος μου επαναλαμβανε την λεξη 'ξενερωσει'..
Εχει ξενερωσει και θελει να σταματησει.

Αυτα τα λιγα.
Έχει ξενερώσει με αυτή εδώ τη κατάσταση ή γενικά?
Γιατί πέρυσι στο βοτανικό έλεγε συνέχεια μου λείπετε , μακάρι να μπορούσα παραπάνω αλλά έχουμε και μια ηλικία...
Εξόριστος στην 8η λεωφόρο...
Άβαταρ μέλους
SFAKattack10
Δημοσιεύσεις: 2088
Εγγραφή: Τρί Αύγ 10, 2010 5:19 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από SFAKattack10 »

Notorious έγραψε: Τρί Μάιος 11, 2021 8:38 pm ή άλλως στο Ακρωτήρι Σάββατα έπαιζε μόνο αν θυμάμαι καλά...
Στο Ακρωτηρι ηταν και Παρασκευη.
Το 2013 στα Αστερια ηταν μονο Σαββατο
GiannisGr
Δημοσιεύσεις: 325
Εγγραφή: Πέμ Μαρ 22, 2018 6:50 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από GiannisGr »

Τα δικά μου συμπεράσματα σύμφωνα με τις οποίες πληροφορίες έχουμε το τελευταίο διάστημα είναι τα εξής :
Πρώτον ο Νότης είναι απογοητευμένος από τον εαυτό του που δεν μπορεί να αποδώσει όπως παλαιότερα
Δεύτερον είναι απογοητευμένος από την συμπεριφορά του κόσμου γενικότερα και ειδικά στα κέντρα που δεν διασκεδάζουν όπως παλαιότερα καθώς είναι όλοι με τα κινητά στα χέρια
Τρίτον αγανάκτησε με τον πόλεμο που του κάνουν τα μέσα και τα τελευταία χρόνια και αρκετοί συνάδελφοι του
Το γεγονότα αυτά έχουν επηρεάσει πολύ την ψυχολογία του (ξεκίνησε πάλι το τσιγάρο , κανείς δεν ξέρει αν έκανε τελικά και χρήση ναρκωτικών ).
Μέσα σε όλα αυτά ακούστηκαν και φήμες περί χωρισμού με την γυναίκα του και η αιτία ήταν ότι αφοσιωνόταν μόνο στην καριέρα του.
Μπαίνοντας λοιπόν στην θέση του Νοτη μπορώ να καταλάβω ότι μάλλον δεν θέλει καμία σχέση πλέον με την διασημότητα γιαυτο και δεν βγαίνει πλέον στα κανάλια για συνέντευξη κτλπ και το μόνο που θέλει είναι η ψυχική του ηρεμία.
Μπορεί να αποφάσισε να παρατήσει τελείως για να αφοσιωθεί στην οικογένεια του και στο σπίτι του.
Ξαναλέω είναι δικές μου σκέψεις και μακάρι να είναι απλά σποραδικο αυτό που περνάει και να επιστρέψει πιο δυνατός
στο χώμα σου Ελλάδα μα εσυ δεν είσαι εδώ
Άβαταρ μέλους
Scorpion86
Δημοσιεύσεις: 3786
Εγγραφή: Τετ Οκτ 15, 2014 8:20 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Scorpion86 »

SFAKattack10 έγραψε: Τετ Μάιος 12, 2021 1:32 am Το 2013 στα Αστερια ηταν μονο Σαββατο
Σωστό. Τέτοια περίοδο ειχε αρχίσει (11/05) και είχε φτάσει μέχρι τις 20 Ιουλίου. Κάθε 9 χρόνια εμφανιζόταν στα Αστέρια. 1995-2004-2013.
Καληνύχτα. Η καρδιά μου σου μιλάει...
Άβαταρ μέλους
jdarmody
Δημοσιεύσεις: 2766
Εγγραφή: Κυρ Οκτ 19, 2014 2:15 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από jdarmody »

Καλά ο άλλος μας είπε τρεις φορές ότι ο Νότης ήταν σε επαφές για να εμφανιστεί εν μέσω σκληρού lockdown και τώρα κάνει ντα τις fan pages. Σοβαρευτείτε λιγάκι.
Έχει να κάνει με την τρέλα και τον άνθρωπο...
Άβαταρ μέλους
jdarmody
Δημοσιεύσεις: 2766
Εγγραφή: Κυρ Οκτ 19, 2014 2:15 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από jdarmody »

GiannisGr έγραψε: Τετ Μάιος 12, 2021 8:45 pm Τα δικά μου συμπεράσματα σύμφωνα με τις οποίες πληροφορίες έχουμε το τελευταίο διάστημα είναι τα εξής :
Πρώτον ο Νότης είναι απογοητευμένος από τον εαυτό του που δεν μπορεί να αποδώσει όπως παλαιότερα
Δεύτερον είναι απογοητευμένος από την συμπεριφορά του κόσμου γενικότερα και ειδικά στα κέντρα που δεν διασκεδάζουν όπως παλαιότερα καθώς είναι όλοι με τα κινητά στα χέρια
Τρίτον αγανάκτησε με τον πόλεμο που του κάνουν τα μέσα και τα τελευταία χρόνια και αρκετοί συνάδελφοι του
Το γεγονότα αυτά έχουν επηρεάσει πολύ την ψυχολογία του (ξεκίνησε πάλι το τσιγάρο , κανείς δεν ξέρει αν έκανε τελικά και χρήση ναρκωτικών ).
Μέσα σε όλα αυτά ακούστηκαν και φήμες περί χωρισμού με την γυναίκα του και η αιτία ήταν ότι αφοσιωνόταν μόνο στην καριέρα του.
Μπαίνοντας λοιπόν στην θέση του Νοτη μπορώ να καταλάβω ότι μάλλον δεν θέλει καμία σχέση πλέον με την διασημότητα γιαυτο και δεν βγαίνει πλέον στα κανάλια για συνέντευξη κτλπ και το μόνο που θέλει είναι η ψυχική του ηρεμία.
Μπορεί να αποφάσισε να παρατήσει τελείως για να αφοσιωθεί στην οικογένεια του και στο σπίτι του.
Ξαναλέω είναι δικές μου σκέψεις και μακάρι να είναι απλά σποραδικο αυτό που περνάει και να επιστρέψει πιο δυνατός
Σωστός φίλε. Κι εγώ έχω την αίσθηση ότι το «πρόβλημα» ξεκινάει από την ταλαιπωρία που έχει υποστεί το τελευταίο χρόνο με διάφορα προβλήματα υγείας και με την μείωση της απόδοσης του στην σκηνή. Αυτή τη στιγμή που μιλάμε κανείς δεν γνωρίζει σε τι κατάσταση είναι ο λαιμός του για παράδειγμα. Γι’ αυτό είναι λάθος να καλλιεργούνται προσδοκίες χωρίς βάση. Η πορεία των τελευταίων ετών πάντως δείχνει αποχώρηση..
Έχει να κάνει με την τρέλα και τον άνθρωπο...
81argus
Δημοσιεύσεις: 1083
Εγγραφή: Σάβ Δεκ 20, 2014 1:47 am

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από 81argus »


Το κομμάτι που είχε γράψει ο Μουκίδης για την σύλληψη του Νότη το έδωσε στον Λούκα.
Άκου τα χρόνια που έρχονται...
Trelos Notikos 2019
Δημοσιεύσεις: 266
Εγγραφή: Τρί Δεκ 24, 2019 4:47 am

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Trelos Notikos 2019 »

81argus έγραψε: Πέμ Μάιος 13, 2021 3:29 pm
Το κομμάτι που είχε γράψει ο Μουκίδης για την σύλληψη του Νότη το έδωσε στον Λούκα.
Ωραίο τραγούδι
Αλλά ο Λουκας σα φωνή δε μου κάνει το κλικ.
Φαίνεται ότι ο Μουκίδης δε το προόριζε για αυτόν.
Και δε νομίζω καν να έκανε κουβέντα στο Νότη γιατί δε μιλάνε
Εξόριστος στην 8η λεωφόρο...
psaroulis
Δημοσιεύσεις: 16
Εγγραφή: Κυρ Δεκ 23, 2018 10:38 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από psaroulis »

Trelos Notikos 2019 έγραψε: Πέμ Μάιος 13, 2021 4:23 pm
81argus έγραψε: Πέμ Μάιος 13, 2021 3:29 pm
Το κομμάτι που είχε γράψει ο Μουκίδης για την σύλληψη του Νότη το έδωσε στον Λούκα.
Ωραίο τραγούδι
Αλλά ο Λουκας σα φωνή δε μου κάνει το κλικ.
Φαίνεται ότι ο Μουκίδης δε το προόριζε για αυτόν.
Και δε νομίζω καν να έκανε κουβέντα στο Νότη γιατί δε μιλάνε
ας μην κρυβόμαστε από αυτόν εμπνεύστηκε κ φωνάζει Νότης απ τη μισή νότα! δεν θυμάστε τι έγινε? Είχα ανεβάσει youtube τον μουκιδη να το τραγουδάει και το στορυ πίσω απ το τραγούδι μπας κ γίνει κάνα θαυμα και πήγε ο άλλος κ το έβαλε στο φβ και έβριζε τον μουκιδη, ο μουκιδης το πήρε προσωπικά, μέχρι κ ο ανηψιος του Νοτη μπήκε στην κουβέντα να ξεκαθαρίσει ότι ο Νότης δεν προκειτε να το πει. Το κατέβασα κακήν κακός.
Notis7Arxontas
Δημοσιεύσεις: 399
Εγγραφή: Σάβ Μαρ 24, 2018 1:39 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Notis7Arxontas »

81argus έγραψε: Πέμ Μάιος 13, 2021 3:29 pm
Το κομμάτι που είχε γράψει ο Μουκίδης για την σύλληψη του Νότη το έδωσε στον Λούκα.
Αν πω ότι δεν το ζήλεψα πολύ για τον Νότη θα ήμουν ψεύτης
Άβαταρ μέλους
jdarmody
Δημοσιεύσεις: 2766
Εγγραφή: Κυρ Οκτ 19, 2014 2:15 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από jdarmody »

Notis7Arxontas έγραψε: Πέμ Μάιος 13, 2021 7:41 pm
81argus έγραψε: Πέμ Μάιος 13, 2021 3:29 pm
Το κομμάτι που είχε γράψει ο Μουκίδης για την σύλληψη του Νότη το έδωσε στον Λούκα.
Αν πω ότι δεν το ζήλεψα πολύ για τον Νότη θα ήμουν ψεύτης
Γελάει ο κόσμος. Ας το έλεγε ο ίδιος ή κανείς αφού το έγραψε με αφορμή το Νότη.
Έχει να κάνει με την τρέλα και τον άνθρωπο...
Άβαταρ μέλους
Scorpion86
Δημοσιεύσεις: 3786
Εγγραφή: Τετ Οκτ 15, 2014 8:20 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Scorpion86 »

psaroulis έγραψε: Πέμ Μάιος 13, 2021 7:39 pm ας μην κρυβόμαστε από αυτόν εμπνεύστηκε κ φωνάζει Νότης απ τη μισή νότα! δεν θυμάστε τι έγινε? Είχα ανεβάσει youtube τον μουκιδη να το τραγουδάει και το στορυ πίσω απ το τραγούδι μπας κ γίνει κάνα θαυμα και πήγε ο άλλος κ το έβαλε στο φβ και έβριζε τον μουκιδη, ο μουκιδης το πήρε προσωπικά
Πιστεύω ότι έτσι κι αλλιώς δεν πρόκειται να το επέλεγε ο Νότης. Να πάρει δηλαδή τραγούδι από άνθρωπο που λιγο καιρό πριν του είχε κάνει αγωγές και του ειχε απαγορεύσει να πει κομμάτια που έχει γράψει.
Καληνύχτα. Η καρδιά μου σου μιλάει...
Notis21
Δημοσιεύσεις: 162
Εγγραφή: Τρί Ιούλ 28, 2020 9:11 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Notis21 »

Παιδιά νομίζω το είχε γράψει πριν την σύλληψη του Νοτη..Απλα μετά ήρθε το γεγονός και κουμπωσε.
Άβαταρ μέλους
jdarmody
Δημοσιεύσεις: 2766
Εγγραφή: Κυρ Οκτ 19, 2014 2:15 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από jdarmody »

Notis21 έγραψε: Πέμ Μάιος 13, 2021 8:45 pm Παιδιά νομίζω το είχε γράψει πριν την σύλληψη του Νοτη..Απλα μετά ήρθε το γεγονός και κουμπωσε.
Αν θυμάμαι καλά είχε κάνει την ανάρτηση κι είχε γράψει «άντε μην τα πάρω και γράψω τραγούδι»
Έχει να κάνει με την τρέλα και τον άνθρωπο...
Απάντηση