ΕΥΗ ΔΡΟΥΤΣΑ: ''Ο ΘΕΟΦΑΝΟΥΣ ΜΟΥ ΕΚΛΕΨΕ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ''!!!!

Επιλέξτε για να συζητήσετε θέματα που αφορούν την ελληνική pop ή λαϊκή μουσική σκηνή...
masilnto
Δημοσιεύσεις: 1772
Εγγραφή: Σάβ Ιούλ 22, 2006 12:35 am

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από masilnto »

Viewmaster έγραψε:Κανένας από τους δύο δεν είναι καλό κουμάσι!Οπότε αδιαφορώ για τις δηλώσεις του ενός εναντίον του άλλου και τούμπαλιν! :wink:
Σωστός.
ntimhs
Δημοσιεύσεις: 354
Εγγραφή: Σάβ Ιουν 26, 2004 5:26 pm
Τοποθεσία: Glyfada,Athens
Επικοινωνία:

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ntimhs »

PENELOPE έγραψε:ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΕ ΤΟΝ ΝΤΙΜΗ!
KI ΑΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΕΧΕΙΣ ΣΥΜΦΩΝΗΣΕΙ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ!!!
ΜΗΝ ΑΠΑΡΝΙΕΣΑΙ ΤΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ...ΧΑΧΑ
Άβαταρ μέλους
billakos24
Δημοσιεύσεις: 12540
Εγγραφή: Σάβ Απρ 04, 2009 4:34 am

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από billakos24 »

ΔΡΟΥΤΣΑ ΓΙΑΤΙ ΕΧΕΙ ΠΙΟ ΩΡΑΙΟ ΜΑΛΛΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΘΕΟΦΑΝΟΥΣ... :P


ΕΛΠΙΖΩ ΣΤΗΝ ΥΠΟΘΕΣΗ ΝΑ ΕΜΠΛΑΚΕΙ ΚΑΠΩΣ KAI Η ΠΕΓΚΥ ΖΗΝΑ ΩΣΤΕ
ΝΕ ΕΧΟΥΜΕ ΜΕ ΚΑΤΙ ΝΑ ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΣΤΕ,ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΤΕΛΕΙΩΝΟΥΝ OI
ΚΩΜΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ ΤΟΥ MEGA... :D
All of our endings can be found in our beginnings...
katerina57
Δημοσιεύσεις: 1688
Εγγραφή: Δευ Αύγ 04, 2008 3:31 pm

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από katerina57 »

Δεν ειναι ωραια αυτα πεφτουν στα ματια ολων :roll:
MEDIA
Δημοσιεύσεις: 14986
Εγγραφή: Σάβ Μαρ 29, 2008 5:10 pm
Επικοινωνία:

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από MEDIA »

''Toν Θεοφάνους τον φοβούνται όλοι''!!!



Εικόνα

Το πρωί της Κυριακής καλεσμένη στην εκπομπή της Σοφίας Αλιμπέρτη ήταν η Εύη Δρούτσα. Η γνωστή στιχουργός αναφέρθηκε πρώτη φορά στην άγνωστη κόντρα της με τον, πρώην φίλο και συνεργάτη της, Γιώργο Θεοφάνους.



"Όταν έκανα μια δύσκολη επέμβαση μου είπε: "Τελείωσε η ζωή σου, τελείωσε η καριέρα σου, τελείωσες σαν γυναίκα" είπε η Εύη αφήνοντας -κυριολεκτικά- τη Σοφία με το στόμα ανοιχτό. Και συνέχισε: "Ήταν η μεγαλύτερη στενοχώρια που μου έδωσε άνθρωπος στη ζωή μου. Να φανταστείς ότι τότε χωρίστηκε το ζευγάρι Γαρμπή- Σχοινάς στα δύο. Ο Διονύσης πήγε με το μέρος μου, η Καίτη με το μέρος του (Θεοφάνους)- αργότερα μου είπε 'είχες δίκιο'. Η Νατάσα (Θεοδωρίδου) πήγε με το μέρος του. Όταν τσακώθηκε μαζί του μου είπε 'είχες δίκιο'΄. Ήμασταν φίλοι και υπέφερα μέσα από τη φιλία αυτή. Μου έχει φερθεί πάρα πολύ άσχημα". Όταν η Σοφία ρώτησε την Εύη αν προσπάθησε ποτέ να λύσει τις διαφορές της με τον Κύπριο συνθέτη, εκείνη ήταν κατηγορηματική: "Δεν έχω να λύσω τίποτα, παρά μόνο να λυπηθώ. Όταν ένας άνθρωπος δεν σέβεται τον άλλον δεν σέβεται τον εαυτό του. Λυπάμαι τους ανθρώπους που δεν σέβονται τον εαυτό τους. Πάντα θα τρώγονται". Αν και νιώθει πικραμένη, η Εύη όμως φρόντισε να τον υποστηρίξει δημόσια την εποχή του X- Factor. "Μέσα μου έχω αγάπη, δεν έχω μίσος ούτε για τον εχθρό μου, γιατί όλοι είμαστε άνθρωποι. Το μυρμήγκι το πατάς; Όχι. Εγώ είμαι πάνω από το μυρμήγκι. Αυτός είναι μυρμήγκι."



Η συνέχεια δόθηκε στην εκπομπή της Βάσιας Λόη, στην οποία συμμετέχει η Εύη. "Μπροστά σας στο X- Factor έδωσα τόπο στην οργή και είπε σε όλους να τον βοηθήσουμε. Συνέχισε όμως να με εμπαίζει. Πήγε και έβγαλε ένα cd σε μια εφημερίδα. Το 51% των τραγουδιών ήταν δικά μου αλλά δεν μου ζήτησε άδεια. Τα ψέματα που γυρνάει και λέει σε μένα ότι θα συναντηθούμε εκεί και πάω εκεί και με έχει φτύσει ή αυτά που λέει στην εταιρία 'πήρα στίχους της και δεν ήταν καλοί'. Εγώ δεν είχα επικοινωνήσει ποτέ μαζί του. Έχει μαζευτεί το παρελθόν, και , όσο και να λες 'ας δώσω άφεση αμαρτιών' δεν διορθώνεται η κατάσταση. Ο άνθρωπος, αντί να διορθωθεί, είναι ίδιος. Πάντα ήθελε, με κάθε τρόπο, να είναι πάνω από οποιαδήποτε φράση. Το άφηνα γιατί είμαι άνθρωπος που ανέχεται καταστάσεις και υπομονετική. Δεν μου αρέσει να τσακώνομαι.. δεν δέχομαι όμως να με βγάζει ψεύτρα, δεν έχω πει ποτέ ψέματα στη ζωή μου. Πώς γυρνάς και βγάζεις τα τραγούδια μου χωρίς να με πάρεις τηλέφωνο; Ποιος είσαι αδερφέ μου; Και πάω στην εταιρία και μου λένε: "δεν σε πήρε τηλέφωνο; Και εμείς τι να κάνουμε;' Τον φοβούνται όλοι. Δεν βρίσκω πουθενά το δίκιο μου".


yupi
Elenh otan gelas eisai poly xaritwmenh
ntimhs
Δημοσιεύσεις: 354
Εγγραφή: Σάβ Ιουν 26, 2004 5:26 pm
Τοποθεσία: Glyfada,Athens
Επικοινωνία:

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ntimhs »

ΟΤΑΝ ΦΟΒΑΣΑΙ ΝΑ ΠΕΙΣ ΚΑΤΑΜΟΥΤΡΑ ΜΙΑ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΣΕ ΕΝΑΝ ΑΝΘΡΩΠΟ ΤΟΥ ΧΩΡΟΥ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΠΑΕΙ ΝΑ ΠΕΙ ΟΤΙ ΑΝΗΣΥΧΕΙΣ ΜΗΝ ΤΟΝ ΤΣΑΤΙΣΕΙΣ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΦΥΓΕΙ.
ΘΕΩΡΩ ΛΟΓΙΚΟ ΝΑ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΟΝ ΘΕΟΦΑΝΟΥΣ ΚΑΘΟΤΙ ΠΟΙΑ ΕΤΑΙΡΙΑ ΘΑ ΧΑΛΟΥΣΕ ΤΗΝ ΣΧΕΤΗ ΤΗΣ ΜΑΖΙ ΤΟΥ, ΠΟΣΟ ΜΑΛΛΟΝ ΓΙΑ ΧΑΡΗ ΤΗΣ ΔΡΟΥΤΣΑ...

ΤΗΝ ΔΡΟΥΤΣΑ ΠΑΛΙ ΤΗΝ ΒΡΙΣΚΩ ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΗ ΟΠΩΣ ΗΤΑΝ ΠΑΝΤΑ... ΑΝ ΤΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΕΠΙΣΗΜΩΣ ΔΙΚΑ ΤΗΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΙΝΗΘΕΙ ΝΟΜΙΚΑ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΤΟ ΜΕΡΙΣΜΑ ΤΩΝ ΕΣΟΔΩΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΟΥ ΤΗΣ ΑΝΑΛΟΓΕΙ.
minerboh

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από minerboh »

Εγω παλι νομιζω οτι η Δρουτσα μας δουλευει ψιλο γαζι και θελει τη φαπα της για να καλμαρει λιγακι!
MEDIA
Δημοσιεύσεις: 14986
Εγγραφή: Σάβ Μαρ 29, 2008 5:10 pm
Επικοινωνία:

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από MEDIA »

eipane sto kous kous th pleura tou theofanus, tha kinithei nomika kai oti ola auta ta eipe h droutsa dioti epithimei na einai sthn epitroph tou x-factor!!!!
Elenh otan gelas eisai poly xaritwmenh
Άβαταρ μέλους
immortal
Δημοσιεύσεις: 16863
Εγγραφή: Σάβ Φεβ 07, 2004 11:53 pm
Τοποθεσία: Athens
Επικοινωνία:

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από immortal »

Kαλα δεν χόρτασε επιτροπη αυτη τοσα χρόνια; :lol:
in this mad mad world
MEDIA
Δημοσιεύσεις: 14986
Εγγραφή: Σάβ Μαρ 29, 2008 5:10 pm
Επικοινωνία:

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από MEDIA »

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Elenh otan gelas eisai poly xaritwmenh
creativeuser
Δημοσιεύσεις: 14181
Εγγραφή: Δευ Ιαν 03, 2005 8:19 pm

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από creativeuser »

ntimhs έγραψε:ΠΡΟΤΙΜΩ ΝΑ ΠΙΣΤΕΨΩ ΤΟΝ ΘΕΟΦΑΝΟΥΣ ΓΙΑΤΙ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΑΥΤΟΣ ΠΑΡΑΜΕΝΕΙ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΤΗΣ ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΔΕΥΤΕΡΟΚΛΑΣΑΤΟΣ ΠΑΝΕΛΙΣΤΑΣ ΤΟΥ ΑΛΤΕΡ!

ΑΥΤΟ ΝΟΜΙΖΩ ΛΕΕΙ ΠΟΛΛΑ
KAI ANHKEI KAI ΣΤΟΝ ΟΜΙΛΟ ΣΑΣ...ΜΗΝ ΞΕΧΝΙΟΜΑΣΤΕ Ε? :lol: :lol:
Δως μου ένα παγάκι
ntimhs
Δημοσιεύσεις: 354
Εγγραφή: Σάβ Ιουν 26, 2004 5:26 pm
Τοποθεσία: Glyfada,Athens
Επικοινωνία:

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ntimhs »

creativeuser έγραψε:
ntimhs έγραψε:ΠΡΟΤΙΜΩ ΝΑ ΠΙΣΤΕΨΩ ΤΟΝ ΘΕΟΦΑΝΟΥΣ ΓΙΑΤΙ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΑΥΤΟΣ ΠΑΡΑΜΕΝΕΙ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΤΗΣ ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΔΕΥΤΕΡΟΚΛΑΣΑΤΟΣ ΠΑΝΕΛΙΣΤΑΣ ΤΟΥ ΑΛΤΕΡ!

ΑΥΤΟ ΝΟΜΙΖΩ ΛΕΕΙ ΠΟΛΛΑ
KAI ANHKEI KAI ΣΤΟΝ ΟΜΙΛΟ ΣΑΣ...ΜΗΝ ΞΕΧΝΙΟΜΑΣΤΕ Ε? :lol: :lol:
ΣΤΗΝ ΣΟΝΥ ΑΝΗΚΕΙ ΑΠ ΟΤΙ ΞΕΡΩ Ο ΘΕΟΦΑΝΟΥΣ.
ΚΑΙ ΟΚ ΑΛΛΑΖΟΥΝ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΧΑΛΑΡΩΣΕ ΛΙΓΟ.
ΑΝΤΕΝΝΙΚΟΣ ΕΙΜΑΙ ΠΑΝΤΑ ΑΛΛΑ Ο ΘΕΟΦΑΝΟΥΣ ΔΕΝ ΑΝΗΚΕΙ ΣΕ ΚΑΤΙ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΠΛΗΝ ΤΗΣ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣ ΤΟΥ ΣΤΟ Χ...
creativeuser
Δημοσιεύσεις: 14181
Εγγραφή: Δευ Ιαν 03, 2005 8:19 pm

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από creativeuser »

ntimhs έγραψε:ΤΗΣ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣ ΤΟΥ ΣΤΟ Χ...
Ε ΑΥΤΟ ΕΝΝΟΩ. :wink:
Δως μου ένα παγάκι
manos
Δημοσιεύσεις: 6440
Εγγραφή: Παρ Ιουν 15, 2007 3:37 am

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από manos »

immortal έγραψε:Kαλα δεν χόρτασε επιτροπη αυτη τοσα χρόνια; :lol:
:lol: :lol: :lol:
Mamma Mia..πως να αντισταθώ;
minerboh

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από minerboh »

Εγω παλι συμφωνω με Ντιμη. Τι σχεση εχει αν ο Θεοφανους ειναι αντενικος η οχι? Αν το παρουμε ετσι και η Δρουτσα υπηρξε ενα μεγαλο κεφαλαιο του τσιρκου που ακουει στο ονομα Trash story και γραφει τραγουδια για τα ''ταλεντα'' που εβγαλε η ...ακαδημια τραγουδιου του Αντ1. Και εγω τεινω να περνω το μερος ενος ανθρωπου που παρολο τις ιδιοτροπιες και τον κακιστο χαρακτηρα του εχει δωσει, και συνεχιζει να δινει, υπεροχα τραγουδια. Αυτη η Δρουτσα τι κανει? Γραφει το ενα σκουπιδι πισω απο το αλλο με εξαιρεση το ''εισαι υπεροχη'' του Γιαννη και αυτο κυριως για την δροσερη του μουσικη.
michalit
Δημοσιεύσεις: 1537
Εγγραφή: Σάβ Μαρ 06, 2004 11:42 am
Τοποθεσία: ΚΥΠΡΟΣ
Επικοινωνία:

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από michalit »

etoimastite....

se ligo tha vgoun o EROS KAI I TARNER kai tha lene gia to Foivo... :roll:
Yparxei zwi kai meta apo sena...
Απάντηση