ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Thread

Επιλέξτε για να συζητήσετε θέματα που αφορούν την ελληνική pop ή λαϊκή μουσική σκηνή...
afn
Δημοσιεύσεις: 175006
Εγγραφή: Πέμ Νοέμ 11, 2004 3:21 am

Re: ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΤΟΥ ΘΕΟΧΑΡΗ ΙΩΑΝΝΙΔΗ!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από afn »

ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ!!! Θα συμφωνήσω!!!!! :biggrin:
Να αγωνιάς γι'αυτόν και να του δίνεις χαμόγελα, είναι αγάπη
OMG
Δημοσιεύσεις: 2930
Εγγραφή: Παρ Μάιος 08, 2009 11:36 pm

Re: ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΤΟΥ ΘΕΟΧΑΡΗ ΙΩΑΝΝΙΔΗ!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από OMG »

afn έγραψε:ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ!!! Θα συμφωνήσω!!!!! :biggrin:
E ma se parakalw, metanoiwsa to klikarisma pou ekana. :hysterical: Mas doulevei?
ADAM2
Δημοσιεύσεις: 92789
Εγγραφή: Δευ Οκτ 04, 2004 9:29 pm
Τοποθεσία: Internet
Επικοινωνία:

Re: ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΤΟΥ ΘΕΟΧΑΡΗ ΙΩΑΝΝΙΔΗ!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ADAM2 »

πλασάρει ένα πιο σοβαρό στιλ το παιδί, τώρα ξεκινάει
αν τα βγάλει από τώρα ποιος θα τον πάρει στα σοβαρά;
Nothing lasts forever but the earth and sky
afn
Δημοσιεύσεις: 175006
Εγγραφή: Πέμ Νοέμ 11, 2004 3:21 am

Re: ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΤΟΥ ΘΕΟΧΑΡΗ ΙΩΑΝΝΙΔΗ!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από afn »

ADAM2 έγραψε:πλασάρει ένα πιο σοβαρό στιλ το παιδί, τώρα ξεκινάει
αν τα βγάλει από τώρα ποιος θα τον πάρει στα σοβαρά;

Πολύ καλά το ξεκίνησε... :fan:
Να αγωνιάς γι'αυτόν και να του δίνεις χαμόγελα, είναι αγάπη
Άβαταρ μέλους
PENELOPE
Δημοσιεύσεις: 1317
Εγγραφή: Τρί Νοέμ 29, 2005 1:59 am
Τοποθεσία: ΒΟΛΟΣ/ΑΛΙΑΡΤΟΣ
Επικοινωνία:

Re: ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΤΟΥ ΘΕΟΧΑΡΗ ΙΩΑΝΝΙΔΗ!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από PENELOPE »

ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΓΥΜΝΗ ΦΩΤΟΓΡΑΦΗΣΗ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΟ 2009 ΣΤΟ ΤΕΥΧΟΣ ΤΟΥ DOWN TOWN TO ΑΦΙΕΡΩΜΕΝΟ ΣΤΟ AIDS...ΚΙ ΑΛΛΕΣ ΗΜΙΓΥΜΝΕΣ ΜΕ ΜΑΓΙΟ Ή ΕΣΩΡΟΥΧΑ ΩΣ ΜΟΝΤΕΛΟ...ΓΕΝΙΚΑ ΔΕΝ 'ΒΓΑΙΝΕΙ ΑΠΟ ΤΑ ΡΟΥΧΑ ΤΟΥ' ΧΩΡΙΣ ΛΟΓΟ...

ΠΑΝΤΩΣ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ ΠΟΛΥ ΣΟΒΑΡΑ ΤΗΝ ΟΛΗ ΕΝΑΣΧΟΛΗΣΗ ΤΟΥ ΜΕ ΤΟ ΧΩΡΟ ΤΟΥ ΤΡΑΓΟΥΔΙΟΥ.ΧΤΕΣ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΕΓΡΑΦΕ ΣΤΟ TWITTER TOY OΤΙ ΘΑ ΠΗΓΑΙΝΕ ΓΙΑ ΜΑΘΗΜΑ ΜΕ ΤΟ ΔΑΣΚΑΛΟ ΦΩΝΗΤΙΚΗΣ ΠΑΝΩ ΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΝΕΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ...

ΚΙ Η ΧΕΒΕΝ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΟΤΙ ΤΟΝ ΕΤΟΙΜΑΖΕΙ ΓΙΑ ΝΕΟ ΣΤΑΡ...ΗΔΗ ΤΟΝ EBΑΛΑΝ ΣΤΟ SITE ΤΗΣ ΕΤΑΙΡΕΙΑΣ ΚΑΙ ΤΑ ΚΕΙΜΕΝΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΟΥΝ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΝ ΠΡΟΩΘΗΣΟΥΝ ΕΙΝΑΙ ΑΡΚΟΥΝΤΩΣ ΠΡΟΜΟΤΑΡΙΣΤΙΚΑ,ΕΩΣ ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΑ Σ'ΕΝΑ ΒΑΘΜΟ,ΑΛΛΑ ΠΡΟΦΑΝΩΣ ΕΙΤΕ ΤΟΝ ΠΙΣΤΕΥΟΥΝ ΠΟΛΥ ΕΙΤΕ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ 'ΝΤΟΡΟ' ΜΕ ΤΟ ΝΕΟ ΑΣΤΕΡΙ...ΓΡΑΦΟΝΤΑΣ ΓΙΑ ΤΟ 'ΝΕΟ ΕΙΔΩΛΟ' ΚΑΙ ΤΟ 'ΝΕΟ ΑΣΤΕΡΙ' ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ...

http://www.heavenmusic.gr/index.php?opt ... 2&Itemid=3 -ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΟ
http://www.heavenmusic.gr/index.php?opt ... 4&Itemid=2 -ΓΙΑ ΤΟ ΒΙΝΤΕΟΚΛΙΠ

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΣΑΚΗ ΔΕ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΚΟΥΡΑΣΕΙ...ΑΠΛΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΤΙ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΕΠΙΛΕΓΕΙ...ΓΙΑΤΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΕΧΕΙ ΚΟΛΛΗΣΕΙ ΣΕ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΣΤΙΛ ΕΡΜΗΝΕΙΑΣ ΚΑΙ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗΣ...
Ernesto
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 14394
Εγγραφή: Τετ Μαρ 31, 2010 7:45 pm
Τοποθεσία: Neapoli,Thessaloniki

Re: ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΤΟΥ ΘΕΟΧΑΡΗ ΙΩΑΝΝΙΔΗ!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ernesto »

OMG έγραψε:Wir sprechen auch Deutsch ! Ameeeee :hysterical:
Nai o Theoxaris einai kalo gomenaki kai anti na tragoudaei as kanei kalitera kamia gymnh foto. A P A R A D E K T O pou den vgainei gymnos sto clip :hysterical:
To tragoudi oute pou to thymamai.
ο λαος μίλησε..γδύστε τον θεοχάρη.. :lol: :lol:
Can you answer??
Anemos2006
Δημοσιεύσεις: 2856
Εγγραφή: Τετ Οκτ 24, 2007 1:34 pm

Re: ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΤΟΥ ΘΕΟΧΑΡΗ ΙΩΑΝΝΙΔΗ!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Anemos2006 »

exei polu sexy kormara andras 100%%
afn
Δημοσιεύσεις: 175006
Εγγραφή: Πέμ Νοέμ 11, 2004 3:21 am

Re: ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΤΟΥ ΘΕΟΧΑΡΗ ΙΩΑΝΝΙΔΗ!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από afn »

Anemos2006 έγραψε:exei polu sexy kormara andras 100%%

Και 1000 μην σου πω... Ξέρει ο Ψινάκης! :d_dance:
Να αγωνιάς γι'αυτόν και να του δίνεις χαμόγελα, είναι αγάπη
Άβαταρ μέλους
PENELOPE
Δημοσιεύσεις: 1317
Εγγραφή: Τρί Νοέμ 29, 2005 1:59 am
Τοποθεσία: ΒΟΛΟΣ/ΑΛΙΑΡΤΟΣ
Επικοινωνία:

Re: ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΤΟΥ ΘΕΟΧΑΡΗ ΙΩΑΝΝΙΔΗ!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από PENELOPE »

ΚΑΙ ΒΕΒΑΙΑ ΞΕΡΕΙ,ΓΙΑΤΙ ΤΟΥ ΕΧΕΙ ΑΛΛΑΞΕΙ ΠΑΝΕΣ ΟΤΑΝ ΗΤΑΝ ΜΩΡΟ,ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΤΟΝ ΞΕΡΕΙ!Ο ΨΙΝΑΚΗΣ ΕΙΝΑΙ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΣ ΦΙΛΟΣ ΤΩΝ ΓΟΝΙΩΝ ΤΟΥ ΘΕΟΧΑΡΗ.Η ΜΑΝΑ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΟΛΛΗΤΗ ΜΕ ΤΟΝ ΗΛΙΑ ΚΙ Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΤΟΥ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ ΤΟΥ ΗΛΙΑ...ΟΣΟ ΝΑ ΠΕΙΤΕ ΛΟΓΙΚΟ ΝΑ ΤΟΝ ΣΤΗΡΙΖΕΙ...ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΚΑΘΑΡΑ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΑ ΟΠΩΣ ΜΕ ΑΛΛΟΥΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΣΥΝΕΡΓΑΣΤΕΙ.
Άβαταρ μέλους
paidaki
Δημοσιεύσεις: 1409
Εγγραφή: Δευ Νοέμ 13, 2006 1:33 am

Re: ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΤΟΥ ΘΕΟΧΑΡΗ ΙΩΑΝΝΙΔΗ!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από paidaki »

PENELOPE έγραψε:ΚΑΙ ΒΕΒΑΙΑ ΞΕΡΕΙ,ΓΙΑΤΙ ΤΟΥ ΕΧΕΙ ΑΛΛΑΞΕΙ ΠΑΝΕΣ ΟΤΑΝ ΗΤΑΝ ΜΩΡΟ,ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΤΟΝ ΞΕΡΕΙ!Ο ΨΙΝΑΚΗΣ ΕΙΝΑΙ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΣ ΦΙΛΟΣ ΤΩΝ ΓΟΝΙΩΝ ΤΟΥ ΘΕΟΧΑΡΗ.Η ΜΑΝΑ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΟΛΛΗΤΗ ΜΕ ΤΟΝ ΗΛΙΑ ΚΙ Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΤΟΥ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ ΤΟΥ ΗΛΙΑ...ΟΣΟ ΝΑ ΠΕΙΤΕ ΛΟΓΙΚΟ ΝΑ ΤΟΝ ΣΤΗΡΙΖΕΙ...ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΚΑΘΑΡΑ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΑ ΟΠΩΣ ΜΕ ΑΛΛΟΥΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΣΥΝΕΡΓΑΣΤΕΙ.
ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΜΟΥ ΜΑΝΙΑ ΜΕ ΤΟΝ ΓΙΟΡΚΑ ΜΑΝΙΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟΝ ΙΩΑΝΝΙΔΗ ???
Ernesto
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 14394
Εγγραφή: Τετ Μαρ 31, 2010 7:45 pm
Τοποθεσία: Neapoli,Thessaloniki

Re: ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΤΟΥ ΘΕΟΧΑΡΗ ΙΩΑΝΝΙΔΗ!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ernesto »

ούτε με το σάκη το έκανε καθαρά επαγγελματικά.. :fan:
Θα μας τον φορτώσει και αυτόν όπως και άλλους κατα καιρούς και μετα θα τον πετάξει σαν στημένη λεμονόκουπα...
Και μέχρι τότε θα το έχει καβαλήσει αυτός και άντε να τον βρούμε μετά..ας έμενε μόνο στην υποκριτική..
Can you answer??
Άβαταρ μέλους
PENELOPE
Δημοσιεύσεις: 1317
Εγγραφή: Τρί Νοέμ 29, 2005 1:59 am
Τοποθεσία: ΒΟΛΟΣ/ΑΛΙΑΡΤΟΣ
Επικοινωνία:

Re: ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΤΟΥ ΘΕΟΧΑΡΗ ΙΩΑΝΝΙΔΗ!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από PENELOPE »

ΔΕ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΤΟ ΚΑΒΑΛΗΣΕΙ Ο ΘΕΟΧΑΡΗΣ...ΔΕ ΜΟΙΑΖΕΙ ΤΕΤΟΙΟΣ ΤΥΠΟΣ,ΑΝ ΚΡΙΝΩ ΑΠΆΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΔΑ ΩΣ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑ ΣΤΟ ΣΟΟΥ ΤΟΥ ΜΕΓΚΑ ΠΟΥ ΤΡΑΓΟΥΔΟΥΣΕ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΠΙΔΑ.ΗΤΑΝ Ο ΠΙΟ ΧΑΜΗΛΩΝ ΤΟΝΩΝ ΚΙ Ο ΠΙΟ ΜΕΤΡΗΜΕΝΟΣ...

ΕΠΙΣΗΣ ΛΟΓΩ ΚΑΙ ΤΗΣ ΣΤΕΝΗΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΗΣ ΣΧΕΣΗΣ ΠΟΥ ΑΝΕΦΕΡΑ Ο ΗΛΙΑΣ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟΝ ΠΕΤΑΞΕΙ ΣΑ ΣΤΥΜΜΕΝΗ ΛΕΜΟΝΟΚΟΥΠΑ.ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΝΑ ΜΗ ΣΥΝΕΡΓΑΖΟΝΤΑΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΣΤΕΝΑ ΟΣΟ ΤΩΡΑ,ΟΤΑΝ Ο ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΘΑ ΕΧΕΙ ΒΡΕΙ ΤΟ ΔΡΟΜΟ ΤΟΥ ΚΑΙ ΔΕ ΘΑ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΠΡΟΚΑΛΕΙ Ο ΗΛΙΑΣ,ΑΛΛΑ ΠΑΝΤΑ ΘΑ ΤΟΝ ΣΤΗΡΙΖΕΙ...ΑΝ ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΑΝΑΓΚΗ ΟΛΟ ΑΥΤΟ,ΓΙΑΤΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΜΥΑΛΟ ΕΧΕΙ,ΣΥΝΕΤΟΣ ΕΙΝΑΙ,ΜΕ ΤΟ ΤΑΛΕΝΤΟ ΤΟΥ ΘΑ ΠΕΤΥΧΑΙΝΕ ΕΤΣΙ ΚΙ ΑΛΛΙΩΣ ΓΙΑΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΤΟ ΑΠΕΔΕΙΞΕ ΔΙΠΛΑ ΣΕ ΜΙΑ ΜΕΓΑΛΗ ΕΡΜΗΝΕΥΤΡΙΑ ΠΟΥ ΑΚΟΜΗ ΜΙΛΑ ΓΙ'ΑΥΤΟΝ ΜΕ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΛΟΓΙΑ...

PAIDAKI ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟΙ ΟΙ 2...ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΚΙ Ο ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ ΚΙ Η ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΚΙ Ο ΚΑΡΑΦΩΤΗΣ ΚΙ Η ΡΑΛΛΙΑ ΚΙ ΑΛΛΟΙ...ΚΑΙ ΠΟΛΛΟΙ ΕΝΤΕΧΝΟΙ...ΚΙ Η ΠΑΠΑΡΙΖΟΥ ΣΤΟ ΠΟΠ...ΠΟΙΚΙΛΙΑ...
ΑΛΛΑ ΑΝ ΒΑΛΩ ΣΕ ΜΙΑ ΖΥΓΑΡΙΑ ΠΟΙΟΣ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΝΕΟΥΣ ΤΟΤΕ ΣΑΦΩΣ Ο ΛΟΥΚΑΣ ΚΑΤΕΧΕΙ ΤΗΝ 1Η ΘΕΣΗ ΓΙΑΤΙ ΤΟΝ ΘΕΩΡΩ ΜΕΓΑΛΟ ΕΡΜΗΝΕΥΤΗ ΚΙ ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΟ ΑΝΘΡΩΠΟ...

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΘΕΟΧΑΡΗ ΚΕΡΔΙΣΕ ΤΗΝ ΕΚΤΙΜΗΣΗ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΤΟΝ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΟΥΣΑ ΑΝΕΛΛΙΠΩΣ Σ'ΟΛΑ ΤΑ ΛΑΙΒ ΤΟΥ ΜΕΓΚΑ ΚΑΙ ΔΙΕΚΡΙΝΑ ΟΤΙ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΑΛΑΝΤΟΥΧΟΣ Σ'ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ,ΕΙΝΑΙ ΔΟΥΛΕΥΤΑΡΑΣ,ΣΕΜΝΟΣ,ΣΟΒΑΡΟΣ,ΕΥΓΕΝΙΚΟΣ ΚΑΙ ΜΕ ΑΞΙΟΠΡΕΠΕΙΑ ΚΑΙ ΗΘΟΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΑ ΣΥΝΑΝΤΑΜΕ ΕΥΚΟΛΑ ΣΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΜΑΣ...ΑΛΛΙΩΣ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΝΑ ΛΟΓΟ Ν'ΑΣΧΟΛΗΘΩ ΜΑΖΙ ΤΟΥ...ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΑ ΕΝΑΣ ΑΚΟΜΗ ΩΡΑΙΟΣ,ΑΛΛΑ ΕΧΕΙ ΠΕΡΙΕΧΟΜΕΝΟ ΠΟΥ ΑΝ ΤΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΕΥΣΕΙ ΘΑ ΚΕΡΔΙΣΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΣΥΜΠΑΘΕΙΕΣ ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΣΤΟ ΧΩΡΟ...
ΑΑΑ!ΕΠΙΣΗΣ ΕΡΜΗΝΕΥΣΑΝ ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟ ΜΟΥ ΤΡΑΓΟΥΔΙ "ΣΤΟΥΣ 5 ΑΝΕΜΟΥΣ":

http://www.youtube.com/watch?v=8DqKdB1dV04

ΑΦΟΥ ΚΑΤΑΦΕΡΕ ΝΑ ΜΕ ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙ Μ'ΑΥΤΟ,ΤΙ ΑΛΛΟ;
Entek
Δημοσιεύσεις: 17203
Εγγραφή: Τρί Φεβ 10, 2004 12:26 am

Re: ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΤΟΥ ΘΕΟΧΑΡΗ ΙΩΑΝΝΙΔΗ!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Entek »

Εγώ το θεωρώ οτι καβάλλησε το καλάμι από τη συμπεριφορά του στο παιχνίδι και τις δηλώσεις του περί Eurovision. Άνθρωπος άφωνος και καβαλλημένος με μόνον του προσόν την ομορφιά του... Λυπάμαι, δεν μου λέει και πολλά ο κύριος!
Κάτι μου λέει ότι σύντομα θα 'ρθουν καλύτερες μέρες!!!
afn
Δημοσιεύσεις: 175006
Εγγραφή: Πέμ Νοέμ 11, 2004 3:21 am

Re: ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΤΟΥ ΘΕΟΧΑΡΗ ΙΩΑΝΝΙΔΗ!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από afn »

Entek έγραψε:Εγώ το θεωρώ οτι καβάλλησε το καλάμι από τη συμπεριφορά του στο παιχνίδι και τις δηλώσεις του περί Eurovision. Άνθρωπος άφωνος και καβαλλημένος με μόνον του προσόν την ομορφιά του... Λυπάμαι, δεν μου λέει και πολλά ο κύριος!

Ε πέστα...
Να αγωνιάς γι'αυτόν και να του δίνεις χαμόγελα, είναι αγάπη
OMG
Δημοσιεύσεις: 2930
Εγγραφή: Παρ Μάιος 08, 2009 11:36 pm

Re: ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΤΟΥ ΘΕΟΧΑΡΗ ΙΩΑΝΝΙΔΗ!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από OMG »

Entek έγραψε:Εγώ το θεωρώ οτι καβάλλησε το καλάμι από τη συμπεριφορά του στο παιχνίδι και τις δηλώσεις του περί Eurovision. Άνθρωπος άφωνος και καβαλλημένος με μόνον του προσόν την ομορφιά του... Λυπάμαι, δεν μου λέει και πολλά ο κύριος!
Giati kavalimenos? Eidate tpt? Dierrefe kamia foto?? Kana video?
Entek
Δημοσιεύσεις: 17203
Εγγραφή: Τρί Φεβ 10, 2004 12:26 am

Re: ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΤΟΥ ΘΕΟΧΑΡΗ ΙΩΑΝΝΙΔΗ!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Entek »

OMG έγραψε:
Entek έγραψε:Εγώ το θεωρώ οτι καβάλλησε το καλάμι από τη συμπεριφορά του στο παιχνίδι και τις δηλώσεις του περί Eurovision. Άνθρωπος άφωνος και καβαλλημένος με μόνον του προσόν την ομορφιά του... Λυπάμαι, δεν μου λέει και πολλά ο κύριος!
Giati kavalimenos? Eidate tpt? Dierrefe kamia foto?? Kana video?
To xα ξαναγράψει και παλαιότερα. Όταν τον ρώταγαν για Eurovision έλεγε κάτι του τύπου, δεν ξέρω αν θα πάω αλλά έχω φίλο τον ψινάκη να με μανατζάρη, γνωστό τον Κοντόπουλο να μου γράψει τραγούδι, ξάδελφο τον Ευαγγελινό να με χορογραφήσει και κουμπάρα τον Καλημέρη να με στείλει! :tourta:
Κάτι μου λέει ότι σύντομα θα 'ρθουν καλύτερες μέρες!!!
afn
Δημοσιεύσεις: 175006
Εγγραφή: Πέμ Νοέμ 11, 2004 3:21 am

Re: ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΤΟΥ ΘΕΟΧΑΡΗ ΙΩΑΝΝΙΔΗ!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από afn »

OMG έγραψε:
Entek έγραψε:Εγώ το θεωρώ οτι καβάλλησε το καλάμι από τη συμπεριφορά του στο παιχνίδι και τις δηλώσεις του περί Eurovision. Άνθρωπος άφωνος και καβαλλημένος με μόνον του προσόν την ομορφιά του... Λυπάμαι, δεν μου λέει και πολλά ο κύριος!
Giati kavalimenos? Eidate tpt? Dierrefe kamia foto?? Kana video?
:hysterical: :hysterical: :hysterical: :hysterical: :hysterical:

Κατευθείαν σε dvd!! :hysterical:
Να αγωνιάς γι'αυτόν και να του δίνεις χαμόγελα, είναι αγάπη
creativeuser
Δημοσιεύσεις: 14181
Εγγραφή: Δευ Ιαν 03, 2005 8:19 pm

Re: ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΤΟΥ ΘΕΟΧΑΡΗ ΙΩΑΝΝΙΔΗ!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από creativeuser »

Aπαπαπα.Τραγούδι που θέλει διακαώς να γίνει "Last summer",αυτός δεν ακούγεται ούτε από την ηχογράφηση(live για τη Eurovision πως θα το έλεγε),video clip αισθητικής νεοελληνικών ταινιών του "Όμηρου Ευστρατιάδη".
Δως μου ένα παγάκι
Entek
Δημοσιεύσεις: 17203
Εγγραφή: Τρί Φεβ 10, 2004 12:26 am

Re: ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΤΟΥ ΘΕΟΧΑΡΗ ΙΩΑΝΝΙΔΗ!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Entek »

afn έγραψε:
OMG έγραψε:
Entek έγραψε:Εγώ το θεωρώ οτι καβάλλησε το καλάμι από τη συμπεριφορά του στο παιχνίδι και τις δηλώσεις του περί Eurovision. Άνθρωπος άφωνος και καβαλλημένος με μόνον του προσόν την ομορφιά του... Λυπάμαι, δεν μου λέει και πολλά ο κύριος!
Giati kavalimenos? Eidate tpt? Dierrefe kamia foto?? Kana video?
:hysterical: :hysterical: :hysterical: :hysterical: :hysterical:

Κατευθείαν σε dvd!! :hysterical:
Πονηρόμυαλε... Ούτε πήγε εκεί το μυαλό μου!!! :hysterical: :hysterical: :hysterical: :hysterical:
Κάτι μου λέει ότι σύντομα θα 'ρθουν καλύτερες μέρες!!!
Απάντηση