Νότης Σφακιανάκης

Επιλέξτε για να συζητήσετε θέματα που αφορούν την ελληνική pop ή λαϊκή μουσική σκηνή...
Notis7Arxontas
Δημοσιεύσεις: 401
Εγγραφή: Σάβ Μαρ 24, 2018 1:39 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Notis7Arxontas »

Ωραία άρα οι σχέσεις τους παρέμειναν αγεφυρωτες.Ουτε τα βρήκαν ούτε τιποτα.Για ποιο πράγμα μιλάει ο κύριος;Για ποια αλήθεια;
Άβαταρ μέλους
jdarmody
Δημοσιεύσεις: 2766
Εγγραφή: Κυρ Οκτ 19, 2014 2:15 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από jdarmody »

johnytzitzi έγραψε: Δευ Ιαν 07, 2019 12:25 am Είδα ένας από τους μετρ έγραψε για χτες 2.200+++ σε story στο Instagram.
Την Παρασκευή είχε 1.100-1.200 άτομα, αν συνεχιστεί έτσι είναι ικανοποιημένοι για τις Παρασκευές τουλάχιστον από ότι μου είπαν.
Ο Νότης είναι με ίωση και μπαίνει στη 2η εβδομάδα αντιβίωσης, μακάρι να μην χειροτερέψει.
Προσωπικά θεωρώ ''μικρό'' το συγκεκριμένο νούμερο, έστω και για Παρασκευές. Το σχήμα μόλις έκλεισε μήνα και βρισκόμασταν και σε εορταστική περίοδο. Δεν μπορώ να πω ότι είναι ικανοποιητικός ο συγκεκριμένος αριθμός. Τελικά κάποια πράγματα δεν πρόκειται να αλλάξουν. Όσο δυνατό σχήμα και να κάνει ο Νότης, το γεγονός ότι δεν προβάλλεται και δεν θεωρείται ως κάτι ''in'' σε συνδυασμό και με τις δηλώσεις του τα τελευταία χρόνια έχουν ως αποτέλεσμα τη μειωμένη προσέλευση κόσμου. Δεν φτάνει που χτυπάνε τον ίδιο, τώρα έχουμε και τα φαινόμενα lifo που στην ουσία μέσω του άρθρου που αναρτήθηκε τελευταία επιτίθενται στο κοινό της Πάολας και στην ίδια, και ουσιαστικά προτρέπουν το κοινό της να μην πηγαίνει στο μαγαζί γιατί έτσι δεν αντιδρά στα όσα πρεσβεύει ο Νότης. Στο κάτω κάτω ποια είναι η διαφορά στην προσέλευση λόγω Πάολας; Ποια είναι η δυναμική της;
Φαινόταν ότι κάτι έχει ο Νότης στα τελευταία βίντεο που ανέβηκαν. Με το ζόρι τραγουδούσε.
Κι εγώ δεν πάω τον Ρέμο και τη Βανδή, αλλά μια χαρά το γεμίζουν το μαγαζί τους, που είναι και γηπεδάκι.
Έχει να κάνει με την τρέλα και τον άνθρωπο...
Άβαταρ μέλους
ilias16
Δημοσιεύσεις: 816
Εγγραφή: Κυρ Αύγ 09, 2015 8:30 pm
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ilias16 »



Το θεωρώ θετικό να παρουσιάζεται σαν γεγονός απ'τo Mad που έχει εμβέλεια στα μουσικά δρώμενα.Και κλείσιμο με συγχαρητήρια στον Νότη.Ενώ η Panik τα έδωσε στον εαυτό της...

Επίσης ανήμερα της ανακοίνωσης έκραξα στο βαθμό του επιτρεπτού την Panik σε σχόλιο,που καπηλεύθηκε την πρωτιά ως πρωτιά της εταιρίας και ότι μόνο τα γνωστά σκουπίδια πλην του Νότη προβάλουν...και δημοκρατικά το διέγραψαν.Και κλασσικά ο Νότης απο κείνη την μέρα άφαντος στις δημοσιεύσεις τους... άλλη μια εταιριούλα της πλάκας που δουλεύει με non-paper του συστήματος κατά του Νότη.
Να'ρθεις ξανά ΧΑΡΑΜΑΤΑ.......
sotirakos
Δημοσιεύσεις: 529
Εγγραφή: Τρί Ιουν 21, 2016 11:53 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sotirakos »

jdarmody έγραψε: Δευ Ιαν 07, 2019 8:59 pm
johnytzitzi έγραψε: Δευ Ιαν 07, 2019 12:25 am Είδα ένας από τους μετρ έγραψε για χτες 2.200+++ σε story στο Instagram.
Την Παρασκευή είχε 1.100-1.200 άτομα, αν συνεχιστεί έτσι είναι ικανοποιημένοι για τις Παρασκευές τουλάχιστον από ότι μου είπαν.
Ο Νότης είναι με ίωση και μπαίνει στη 2η εβδομάδα αντιβίωσης, μακάρι να μην χειροτερέψει.
Προσωπικά θεωρώ ''μικρό'' το συγκεκριμένο νούμερο, έστω και για Παρασκευές. Το σχήμα μόλις έκλεισε μήνα και βρισκόμασταν και σε εορταστική περίοδο. Δεν μπορώ να πω ότι είναι ικανοποιητικός ο συγκεκριμένος αριθμός. Τελικά κάποια πράγματα δεν πρόκειται να αλλάξουν. Όσο δυνατό σχήμα και να κάνει ο Νότης, το γεγονός ότι δεν προβάλλεται και δεν θεωρείται ως κάτι ''in'' σε συνδυασμό και με τις δηλώσεις του τα τελευταία χρόνια έχουν ως αποτέλεσμα τη μειωμένη προσέλευση κόσμου. Δεν φτάνει που χτυπάνε τον ίδιο, τώρα έχουμε και τα φαινόμενα lifo που στην ουσία μέσω του άρθρου που αναρτήθηκε τελευταία επιτίθενται στο κοινό της Πάολας και στην ίδια, και ουσιαστικά προτρέπουν το κοινό της να μην πηγαίνει στο μαγαζί γιατί έτσι δεν αντιδρά στα όσα πρεσβεύει ο Νότης. Στο κάτω κάτω ποια είναι η διαφορά στην προσέλευση λόγω Πάολας; Ποια είναι η δυναμική της;
Φαινόταν ότι κάτι έχει ο Νότης στα τελευταία βίντεο που ανέβηκαν. Με το ζόρι τραγουδούσε.
Κι εγώ δεν πάω τον Ρέμο και τη Βανδή, αλλά μια χαρά το γεμίζουν το μαγαζί τους, που είναι και γηπεδάκι.
Το gazi γεμίζει με 2500, το αρένα πόσους βάζει και το ονομαζεις ""γήπεδακι""??????? Κι επίσης ποιος γνωρίζει πόσο κόσμο βάζει το αρένα κάθε ΠΣ;;; Η απλά επειδή είπε ο φίλος παραπάνω ότι ήταν γεμάτο την ημέρα που πήγε, βγήκε το συμπέρασμα ότι είναι πάντα έτσι???
Άβαταρ μέλους
E-Notikos7
Δημοσιεύσεις: 459
Εγγραφή: Πέμ Απρ 20, 2017 7:37 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από E-Notikos7 »

Πως προέκυψε το 1.100 με 1.200 άτομα την Παρασκευή? Αυτοεκτίθεστε λέγοντας 2.200 το Σαββάτο και 1.100 την Παρασκευή, δηλαδή μισοάδειο. Ολο ανακρίβειες μερικοί που οι πληροφορίες σας εδώ μέσα είναι στο στυλ "μου είπαν", "άκουσα". Μέσα ήσασταν? Κοντά στα 1.800 άτομα είχε την Παρασκευή το μαγαζί. Γεμάτη η σάλα κάτω και είχε κόσμο και στον εξώστη. Δεν ήταν κατάμεστος ο εξωστης αλλά είχε παλμό. Οπότε πως το βγάλατε 1.100 ένα μαγαζί 2.300 ατόμων με γεμάτη σάλα και κόσμο στον εξώστη, ας μας το εξηγήσει κάποιος. Λογικό να μην πιάνει το διχίλιαρο και να είναι μειωμένη η κίνηση στο πρώτο διήμερο μετά το πέρας των εορτών. Πάντα αυτό γίνεται στα μαγαζιά. Ολος ο κόσμος εχει βγει Χριστούγεννα, Πρωτοχρονιά με ένα σωρό υποχρεώσεις ενδιάμεσα. Και αμέσως πιάσανε και το φτυάρι ορισμένοι για να μας πουν για την μείωση της προσέλευσης.

Οσο για το Αθηνών Αρένα είναι ίδια χωρητικότητας με Εναστρον και Teatro. Στο πίτα παίρνει 1.600-1.700 άτομα.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος E-Notikos7 την Δευ Ιαν 07, 2019 10:35 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Σε ότι πιστεύω κι αγαπώ, στοιχηματίζω πάνω...
giannis21
Δημοσιεύσεις: 387
Εγγραφή: Κυρ Φεβ 14, 2016 3:53 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από giannis21 »

E-Notikos7 έγραψε: Δευ Ιαν 07, 2019 10:24 pm Πως προέκυψε το 1.100 με 1.200 άτομα την Παρασκευή? Αυτοεκτίθεστε λέγοντας 2.200 το Σαββάτο και 1.100 την Παρασκευή, δηλαδή μισοάδειο. Ολο ανακρίβειες μερικοί που οι πληροφορίες σας εδώ μέσα είναι στο στυλ "μου είπαν", "άκουσα". Μέσα ήσασταν? Κοντά στα 1.800 άτομα είχε την Παρασκευή το μαγαζί. Λογικό να μην πιάνει το διχίλιαρο και να είναι μειωμένη η κίνηση στο πρώτο διήμερο μετά το πέρας των εορτών. Πάντα αυτό γίνεται στα μαγαζιά. Ολος ο κόσμος εχει βγει Χριστούγεννα, Πρωτοχρονιά με ένα σωρό υποχρεώσεις ενδιάμεσα. Και αμέσως πιάσανε και το φτυάρι ορισμένοι για να μας πουν για την μείωση της προσέλευσης.
ΠΕΣ ΤΑ ΡΕ ΦΙΛΕ...ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΗΜΟΥΝ ΜΕΣΑ..ΚΑΙ ΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΗΤΑΝ ΓΕΜΑΤΟ...1800 ΑΤΟΜΑ..ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙ 2000...ΚΑΙ Ο ΕΞΩΣΤΗΣ ΓΕΜΑΤΟΣ...ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΟΥ ΗΜΟΥΝ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΚΑΙ ΤΟ ΕΙΔΑ ΜΕ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΟΥ..ΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΜΕΧΡΙ ΣΤΙΓΜΗΣ ΠΑΕΙ ΤΡΕΝΟ...
Notisking
Δημοσιεύσεις: 173
Εγγραφή: Κυρ Δεκ 09, 2018 11:36 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Notisking »

Η γεμάτη πίστα του άρχοντα μου θύμισε εποχές ΡΕΞ... Σε συνδιασμό με την πρωτιά του δίσκου ας συνεχίσουμε να τον απολαμβάνουμε κι ας αφήσουμε τους υπόλοιπους να ψάχνουν για τον δεύτερο.....
Άβαταρ μέλους
Scorpion86
Δημοσιεύσεις: 3786
Εγγραφή: Τετ Οκτ 15, 2014 8:20 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Scorpion86 »

Εντάξει γήπεδο από γήπεδο διαφέρει. Αλλο να παίζεις στο Καραισκάκη κι άλλο στην Λεωφόρο... :hysterical:

Υ.Γ. Ευτυχώς που υπάρχει το φόρουμ του Νότη και μαθαίνουμε εάν πηγαίνει καλά το σχήμα Ρέμος-Βανδή ή για το πόσο καλή ερμηνευτικά είναι η Δέσποινα.
Καληνύχτα. Η καρδιά μου σου μιλάει...
Άβαταρ μέλους
jdarmody
Δημοσιεύσεις: 2766
Εγγραφή: Κυρ Οκτ 19, 2014 2:15 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από jdarmody »

Δε νομίζω ότι Johnytzitzi θα έλεγε κάτι ανακριβές. Συνήθως ότι μεταφέρει είναι διασταυρωμένο. Εγώ σχολίασα το κατά πόσο ο αριθμός 1.100-200 σαν αριθμός και μόνο είναι ικανοποιητικός για το ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΣΧΗΜΑ. Δεν ήμουν μέσα και προφανώς δεν γνωρίζω πόσο κόσμο είχε. Για το Αρένα ήξερα ότι παίρνει μέχρι και 3000 άτομα, πως προκύπτει το μισό σχεδόν;
Καλά Scorpion μη σου χαλάσουμε το όνειρο αλλά μια χαρά πηγαίνουν και κάποια άλλα σχήματα, μην τρελαίνεστε τόσο πολύ πια.
Έχει να κάνει με την τρέλα και τον άνθρωπο...
Άβαταρ μέλους
ilias16
Δημοσιεύσεις: 816
Εγγραφή: Κυρ Αύγ 09, 2015 8:30 pm
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ilias16 »

Εγώ προσωπικά έχω πάει στον χώρο αυτό και ως Pantheon σαν θέατρο και σαν Αθηνών Αρένα σαν κέντρο (σχήμα Ρουβάς-Φουρέιρα χαχαχαχαχαχαχ). Διαμορφωμένο σαν θέατρο φαινόταν τρομακτικά μεγάλο...σαν μπουζούκια μου φαινόταν παραπλήσιο με το Γκάζι άντε ελάχιστα μεγαλύτερο...
Να'ρθεις ξανά ΧΑΡΑΜΑΤΑ.......
Άβαταρ μέλους
E-Notikos7
Δημοσιεύσεις: 459
Εγγραφή: Πέμ Απρ 20, 2017 7:37 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από E-Notikos7 »

Καλά και η Ιερά Οδός και η Πύλη Αξιού κάποτε έπαιρναν πάνω από 2.000 άτομα αλλά πλέον με τις διαμορφώσεις που έχουν γίνει παίρνουν αισθητά λιγότερο κόσμο. Οπως και το Fever κάποτε έπαιρνε 3.000 άτομα. Το Αθηνών Αρένα είναι μεγάλος χώρος, ανετο μαγαζί κάτω γιατί στην εξέδρα δεν παίρνει αρκετό κόσμο με τεράστια πίστα. Δεν παίρνει όμως 2.000 άτομα πλέον. Είναι έτσι διαμορφωμένο και αυτό και το Yton π.χ. που με 1.500 άτομα φαίνεται πήχτρα.
Σε ότι πιστεύω κι αγαπώ, στοιχηματίζω πάνω...
Άβαταρ μέλους
jdarmody
Δημοσιεύσεις: 2766
Εγγραφή: Κυρ Οκτ 19, 2014 2:15 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από jdarmody »

E-Notikos7 έγραψε: Δευ Ιαν 07, 2019 11:16 pm Καλά και η Ιερά Οδός και η Πύλη Αξιού κάποτε έπαιρναν πάνω από 2.000 άτομα αλλά πλέον με τις διαμορφώσεις που έχουν γίνει παίρνουν αισθητά λιγότερο κόσμο. Οπως και το Fever κάποτε έπαιρνε 3.000 άτομα. Το Αθηνών Αρένα είναι μεγάλος χώρος, ανετο μαγαζί κάτω γιατί στην εξέδρα δεν παίρνει αρκετό κόσμο με τεράστια πίστα. Δεν παίρνει όμως 2.000 άτομα πλέον. Είναι έτσι διαμορφωμένο και αυτό και το Yton π.χ. που με 1.500 άτομα φαίνεται πήχτρα.
Έκανα λάθος τότε. Πάντως για το Yton έβγαλαν τον Βέρτη στο δελτίο του Αντ1 την παραμονή Πρωτοχρονιάς και έλεγαν ότι θα είναι γεμάτο με 3000 κόσμο, και έλεγε κι ο Βέρτης ότι δυστυχώς δεν θα μπορούν να βάλουν άλλο κόσμο σήμερα. Ο καθένας ότι θέλει λέει..
Έχει να κάνει με την τρέλα και τον άνθρωπο...
Άβαταρ μέλους
E-Notikos7
Δημοσιεύσεις: 459
Εγγραφή: Πέμ Απρ 20, 2017 7:37 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από E-Notikos7 »

Ενδεικτικό για το Αθηνών Αρένα ειναι ότι μέχρι πριν 5 χρόνια η πίστα ήταν κυκλική, η μισή απ' ότι είναι τώρα, υπήρχαν τραπέζια περιμετρικά τριγύρω από την πίστα η οποία συνδεόταν με ένα μικρό διάδρομο. Ολος αυτός ο χώρος από πίσω που είχε κόσμο και τραπέζια έχει γίνει μία ενιαία πίστα τώρα.
Σε ότι πιστεύω κι αγαπώ, στοιχηματίζω πάνω...
giannis21
Δημοσιεύσεις: 387
Εγγραφή: Κυρ Φεβ 14, 2016 3:53 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από giannis21 »

jdarmody έγραψε: Δευ Ιαν 07, 2019 10:56 pm Δε νομίζω ότι Johnytzitzi θα έλεγε κάτι ανακριβές. Συνήθως ότι μεταφέρει είναι διασταυρωμένο. Εγώ σχολίασα το κατά πόσο ο αριθμός 1.100-200 σαν αριθμός και μόνο είναι ικανοποιητικός για το ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΣΧΗΜΑ. Δεν ήμουν μέσα και προφανώς δεν γνωρίζω πόσο κόσμο είχε. Για το Αρένα ήξερα ότι παίρνει μέχρι και 3000 άτομα, πως προκύπτει το μισό σχεδόν;
Καλά Scorpion μη σου χαλάσουμε το όνειρο αλλά μια χαρά πηγαίνουν και κάποια άλλα σχήματα, μην τρελαίνεστε τόσο πολύ πια.
ΦΙΛΕ ΗΜΟΥΝ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΚΑΙ ΚΑΤΩ ΚΑΙ ΕΞΩΣΤΗ ΗΤΑΝ ΓΕΜΑΤΟ...ΑΛΛΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ SOLD OUT...KAI AΛΛΟ ΕΧΕΙ 1100 ΑΤΟΜΑ..ΚΑΙ ΗΜΟΥΝ ΜΕΣΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΤΟ ΠΕ ΚΑΠΟΙΟΣ...
nikosp
Δημοσιεύσεις: 536
Εγγραφή: Σάβ Δεκ 06, 2014 7:05 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nikosp »

Με την καμια δεν μου φαινεται για 1600-1700 το αθηνων αρενα.Πολυ μεγαλυτερο φαινεται ρε παιδια αν εχετε παει.Για περυσι παντως που ηταν με την φουρειρα εκει ο ρεμος ηξερα απο ατομο που δουλευε οτι ηταν παντα γεματο και μερικα σαββατα εδιωχναν κοσμο.Για φετος δεν ξερω.Ετσι ενημερωτικα μιας και αναφερθηκε το θεμα.Δεν ειναι κακο να αναφερουμε και τι κανουν τα αλλα σχηματα για να εχουμε ενα μετρο συγκρισης.
Τώρα η δικιά σου η φωνή κατάντησε κραυγή!!!
Άβαταρ μέλους
jdarmody
Δημοσιεύσεις: 2766
Εγγραφή: Κυρ Οκτ 19, 2014 2:15 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από jdarmody »

giannis21 έγραψε: Δευ Ιαν 07, 2019 11:40 pm
jdarmody έγραψε: Δευ Ιαν 07, 2019 10:56 pm Δε νομίζω ότι Johnytzitzi θα έλεγε κάτι ανακριβές. Συνήθως ότι μεταφέρει είναι διασταυρωμένο. Εγώ σχολίασα το κατά πόσο ο αριθμός 1.100-200 σαν αριθμός και μόνο είναι ικανοποιητικός για το ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΣΧΗΜΑ. Δεν ήμουν μέσα και προφανώς δεν γνωρίζω πόσο κόσμο είχε. Για το Αρένα ήξερα ότι παίρνει μέχρι και 3000 άτομα, πως προκύπτει το μισό σχεδόν;
Καλά Scorpion μη σου χαλάσουμε το όνειρο αλλά μια χαρά πηγαίνουν και κάποια άλλα σχήματα, μην τρελαίνεστε τόσο πολύ πια.
ΦΙΛΕ ΗΜΟΥΝ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΚΑΙ ΚΑΤΩ ΚΑΙ ΕΞΩΣΤΗ ΗΤΑΝ ΓΕΜΑΤΟ...ΑΛΛΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ SOLD OUT...KAI AΛΛΟ ΕΧΕΙ 1100 ΑΤΟΜΑ..ΚΑΙ ΗΜΟΥΝ ΜΕΣΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΤΟ ΠΕ ΚΑΠΟΙΟΣ...
Δεν το αμφισβητώ φίλε. Και μένα μου έκανε εντύπωση πως τη μια μέρα είχε 1.100 και την άλλη 2.100. Όλοι να πηγαίνει καλά ο Νότης θέλουμε στο κάτω κάτω.
Έχει να κάνει με την τρέλα και τον άνθρωπο...
nikosp
Δημοσιεύσεις: 536
Εγγραφή: Σάβ Δεκ 06, 2014 7:05 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nikosp »

Και μιας που λεμε για προσελευση κοινου παραμονη χριστουγεννων πηγε φιλος μου στο gazi και μου ειπε για περιπου 1800 ατομα.Υπηρχαν αρκετα αδεια στον εξωστη.
Τώρα η δικιά σου η φωνή κατάντησε κραυγή!!!
Άβαταρ μέλους
Scorpion86
Δημοσιεύσεις: 3786
Εγγραφή: Τετ Οκτ 15, 2014 8:20 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Scorpion86 »

Το μυστικό σε όλα είναι πως επικοινωνεί το κάθε σχήμα το μαγαζί. Τι δημόσιες σχέσεις έχεις με δημοσιογραφους, σαιτ , τηλεοπτικούς "αστέρες" και ραδιοφωνικούς παραγωγούς, ώστε να περνάνε προς τα έξω για το τι χαμός γίνεται εκεί, με συνέπεια να το διαβάζει ο άλλος και να πιστεύει ότι εκεί όντως γίνεται χαμός. Για παράδειγμα ο γνωστός δημοσιογράφος-PR μας αναφέρει τον πανικό που γινεται σε ένα συγκεκριμένο μαγαζί, το οποίο συνολικά το 3ημερο δεν βάζει ούτε 3.000 ατομα. Βάζει 800 την Παρασκευή, 1.200 το Σαββάτο, άλλα 800 την Κυριακή. Κι όμως έχει περάσει ότι γίνεται κοσμοσυρροή εκεί.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Scorpion86 την Τρί Ιαν 08, 2019 12:02 am, έχει επεξεργασθεί 2 φορές συνολικά.
Καληνύχτα. Η καρδιά μου σου μιλάει...
Tsachno21
Δημοσιεύσεις: 320
Εγγραφή: Παρ Σεπ 14, 2018 7:15 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Tsachno21 »

Παιδιά χαλαρώστε λίγο μιλάγαμε γενικά για σχήματα και γι αυτό και αναφέρθηκε η Βανδή με τον Ρέμο.. Δεν χρειάζεται να είμαστε κομπλεξικοί... Το Αθηνών Αρένα και εμένα όπως και του φίλου πιο πάνω μου φάνηκε τεράστιο και σίγουρα πολύ παραπάνω από 1.300 χωρίς όμως να γνωρίζω κάτι γι αυτό και δεν μπορώ να πω κάτι παραπάνω...
Άβαταρ μέλους
SFAKattack10
Δημοσιεύσεις: 2089
Εγγραφή: Τρί Αύγ 10, 2010 5:19 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από SFAKattack10 »

Notis7Arxontas έγραψε: Δευ Ιαν 07, 2019 7:01 pm Για ποια αλήθεια;
Ελα ντε. Αφου δεν κανει το παγωνι και ποτε δεν απεκρυψε την αληθεια, γιατι δεν μιλαει ανοιχτα?
Γιατι στην Στεφανιδου πρωτα ειπε οτι περιμενε καποια απαντηση απο τον Νοτη και στο τελος ειπε τα κλασικα για την Αλβανια.
Απάντηση