Νότης Σφακιανάκης

Επιλέξτε για να συζητήσετε θέματα που αφορούν την ελληνική pop ή λαϊκή μουσική σκηνή...
sotirakos
Δημοσιεύσεις: 529
Εγγραφή: Τρί Ιουν 21, 2016 11:53 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sotirakos »

Επιασαν τοπο τελικα οι προσκλησεις που εδωσε το sport24 και γεμισε το μαγαζι.παλι καλα...
johnytzitzi
Δημοσιεύσεις: 776
Εγγραφή: Τετ Σεπ 18, 2013 1:14 am

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από johnytzitzi »

Χτες πήγε ανέλπιστα καλά!!!
Από φυσιολογικές κρατήσεις και όχι προσκλήσεις!!! Όλοι εξεπλάγην ευχάριστα!!!
Έγινε και ιδιαίτερη “ζημιά” που λένε,σε λουλούδια και κατανάλωση αλκοόλ άλλο ένα στοιχείο που δεν περιμένανε.
Ο Αλέξανδρος Νότας τραγούδησε το Ήτανε μια φορά επίσης και μία τραγουδίστρια του δημοτικού τραγουδιού πήρε μικρόφωνο από την Πάολα και τραγούδησε.
Με χαλάει λίγο ο Νότης όταν στο κλείσιμο του προγράμματος ξαναλέει το Τα πιο μεγάλα σ’αγαπώ και το Καμία (προσωπική γνώμη). Βέβαια είναι τα καινούρια και αντιλαμβάνομαι ότι θέλει να τα προωθήσει, αλλά θα μπορούσε να πει δυο αλλα ακουστικά κομμάτια και να το κλείσει. Επαναλαμβάνω αυτό είναι μια προσωπική επιθυμία.
Κρύβομαι απ’ τα παιχνίδια τα στημένα
sotirakos
Δημοσιεύσεις: 529
Εγγραφή: Τρί Ιουν 21, 2016 11:53 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sotirakos »

Μουκιδη ειπε χθες;
Άβαταρ μέλους
jdarmody
Δημοσιεύσεις: 2766
Εγγραφή: Κυρ Οκτ 19, 2014 2:15 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από jdarmody »

johnytzitzi έγραψε: Σάβ Ιαν 12, 2019 3:29 pmΜε χαλάει λίγο ο Νότης όταν στο κλείσιμο του προγράμματος ξαναλέει το Τα πιο μεγάλα σ’αγαπώ και το Καμία (προσωπική γνώμη). Βέβαια είναι τα καινούρια και αντιλαμβάνομαι ότι θέλει να τα προωθήσει, αλλά θα μπορούσε να πει δυο αλλα ακουστικά κομμάτια και να το κλείσει. Επαναλαμβάνω αυτό είναι μια προσωπική επιθυμία.
Συμφωνώ απόλυτα. Θεωρώ ότι η ενδεδειγμένη κίνηση που θα γινόταν για οποιονδήποτε άλλο καλλιτέχνη τη δεδομένη χρονική στιγμή, θα ήταν να οργανωθεί η απονομή για τον ερωτικό δίσκο, ώστε, συν τοις άλλοις, να γίνει γνωστή ευρέως η επιτυχία του δίσκου, και εν συνεχεία να αυξηθεί η αναπαραγωγή των δύο αυτών κομματιών από τα ραδιόφωνα. Ταυτόχρονα μάλιστα να κυκλοφορήσει και το κλιπ για το ''Καμία''. Δε νομίζω ότι υπάρχει λόγος να τα προωθεί, λέγοντας τα δυο φορές στο κέντρο. Έχει τόσα τραγούδια να πει.
Προσωπικά με χαλάει και ότι έχει αλλάξει την αποφώνηση και αντί της Θαλασσογραφίας λέει το Προξενιό.
sotirakos έγραψε: Σάβ Ιαν 12, 2019 3:59 pm Μουκιδη ειπε χθες;
Είπε ναι. Ανέβηκε το Ένα γράμμα.
Έχει να κάνει με την τρέλα και τον άνθρωπο...
Άβαταρ μέλους
ilias16
Δημοσιεύσεις: 816
Εγγραφή: Κυρ Αύγ 09, 2015 8:30 pm
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ilias16 »

Είπε και το Έρωτας είναι έρωτας...
Να'ρθεις ξανά ΧΑΡΑΜΑΤΑ.......
Άβαταρ μέλους
jdarmody
Δημοσιεύσεις: 2766
Εγγραφή: Κυρ Οκτ 19, 2014 2:15 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από jdarmody »

Άλλαξε το Μια ματιά σου μόνο φτάνει με το Προξενιό; Ή μόνο χθες έγινε;
Έχει να κάνει με την τρέλα και τον άνθρωπο...
Άβαταρ μέλους
Scorpion86
Δημοσιεύσεις: 3786
Εγγραφή: Τετ Οκτ 15, 2014 8:20 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Scorpion86 »

sotirakos έγραψε: Σάβ Ιαν 12, 2019 1:45 pm Επιασαν τοπο τελικα οι προσκλησεις που εδωσε το sport24 και γεμισε το μαγαζι.παλι καλα...
50 άτομα μπήκαν με προσκλήσεις και από τους δύο σταθμούς. Με 50 άτομα δεν γεμίζει κανένας χώρος 2000 ατόμων και βάλε. Αφήστε που δεν συμφέρει κανέναν επιχειρηματία να βάζει τσάμπα στο μαγαζί του κόσμο. Το "Γκάζι Live" θα έπρεπε να επαναφέρει τα τηλεοπτικά σποτάκια του σχήματος, τα οποία έχω καιρό να δω. Εβλεπα για παράδειγμα χθες το Open και κάθε μία ώρα έπαιζε το σποτάκι του "Αθηνών Αρένα", το ίδιο και ο ΣΚΑΙ και δεν ξέρω εάν έχουν δώσει το σποτ και σε άλλα κανάλια. Του δικού μας σχήματος έπαιξε αρκετά μία εβδομάδα πριν την πρεμιέρα και άλλη μία μετά την έναρξη και πλέον δεν το πετυχαίνεις εύκολα. Παίζει μία φορά στις 02:00 και 03:00 που λίγος κόσμος βλέπει τηλεόραση. Του Αθηνών Αρένα από τις 15:00 μέχρι τις 18:00 που έβλεπα χθες έπαιζε μία φορά κάθε μία ώρα.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Scorpion86 την Σάβ Ιαν 12, 2019 4:41 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Καληνύχτα. Η καρδιά μου σου μιλάει...
Άβαταρ μέλους
jdarmody
Δημοσιεύσεις: 2766
Εγγραφή: Κυρ Οκτ 19, 2014 2:15 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από jdarmody »

Αρχοντικός...
Έχει να κάνει με την τρέλα και τον άνθρωπο...
Άβαταρ μέλους
ilias16
Δημοσιεύσεις: 816
Εγγραφή: Κυρ Αύγ 09, 2015 8:30 pm
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ilias16 »

Scorpion86 έγραψε: Σάβ Ιαν 12, 2019 4:34 pm
sotirakos έγραψε: Σάβ Ιαν 12, 2019 1:45 pm Επιασαν τοπο τελικα οι προσκλησεις που εδωσε το sport24 και γεμισε το μαγαζι.παλι καλα...
50 άτομα μπήκαν με προσκλήσεις και από τους δύο σταθμούς. Με 50 άτομα δεν γεμίζει κανένας χώρος 2000 ατόμων και βάλε. Αφήστε που δεν συμφέρει κανέναν επιχειρηματία να βάζει τσάμπα στο μαγαζί του κόσμο. Το "Γκάζι Live" θα έπρεπε να επαναφέρει τα τηλεοπτικά σποτάκια του σχήματος, τα οποία έχω καιρό να δω. Εβλεπα για παράδειγμα χθες το Open και κάθε μία ώρα έπαιζε το σποτάκι του "Αθηνών Αρένα", το ίδιο και ο ΣΚΑΙ. Του δικού μας σχήματος έπαιξε μία εβδομάδα πριν την πρεμιέρα και άλλη μία μετά την έναρξη και πλέον δεν το πετυχαίνεις εύκολα. Παίζει μία φορά στις 02:00 και 03:00 που λίγος κόσμος βλέπει τηλεόραση. Του Αθηνών Αρένα από τις 14:00 μέχρι τις 17:00 έπαιζε μία φορά κάθε μία ώρα.
Που συνήθως οι προσκλήσεις λειτουργούν και ως κράχτης.Κανένας δεν κάθεται με ένα ποτό λόγο της πρόσκλησης.Στην χειρότερη θα πάρει άλλο ένα...
Να'ρθεις ξανά ΧΑΡΑΜΑΤΑ.......
Άβαταρ μέλους
Scorpion86
Δημοσιεύσεις: 3786
Εγγραφή: Τετ Οκτ 15, 2014 8:20 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Scorpion86 »

ilias16 έγραψε: Σάβ Ιαν 12, 2019 4:18 pm Είπε και το Έρωτας είναι έρωτας...
Το λέει σχετικά συχνά φέτος.
Καληνύχτα. Η καρδιά μου σου μιλάει...
Άβαταρ μέλους
ilias16
Δημοσιεύσεις: 816
Εγγραφή: Κυρ Αύγ 09, 2015 8:30 pm
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ilias16 »

Scorpion86 έγραψε: Σάβ Ιαν 12, 2019 4:43 pm
ilias16 έγραψε: Σάβ Ιαν 12, 2019 4:18 pm Είπε και το Έρωτας είναι έρωτας...
Το λέει σχετικά συχνά φέτος.
Σοβαρά;;; Εγώ πρώτη φορά είδα βίντεο και ξαφνιάστηκα...
Να'ρθεις ξανά ΧΑΡΑΜΑΤΑ.......
Άβαταρ μέλους
Scorpion86
Δημοσιεύσεις: 3786
Εγγραφή: Τετ Οκτ 15, 2014 8:20 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Scorpion86 »

ilias16 έγραψε: Σάβ Ιαν 12, 2019 4:42 pm
Scorpion86 έγραψε: Σάβ Ιαν 12, 2019 4:34 pm
sotirakos έγραψε: Σάβ Ιαν 12, 2019 1:45 pm Επιασαν τοπο τελικα οι προσκλησεις που εδωσε το sport24 και γεμισε το μαγαζι.παλι καλα...
50 άτομα μπήκαν με προσκλήσεις και από τους δύο σταθμούς. Με 50 άτομα δεν γεμίζει κανένας χώρος 2000 ατόμων και βάλε. Αφήστε που δεν συμφέρει κανέναν επιχειρηματία να βάζει τσάμπα στο μαγαζί του κόσμο. Το "Γκάζι Live" θα έπρεπε να επαναφέρει τα τηλεοπτικά σποτάκια του σχήματος, τα οποία έχω καιρό να δω. Εβλεπα για παράδειγμα χθες το Open και κάθε μία ώρα έπαιζε το σποτάκι του "Αθηνών Αρένα", το ίδιο και ο ΣΚΑΙ. Του δικού μας σχήματος έπαιξε μία εβδομάδα πριν την πρεμιέρα και άλλη μία μετά την έναρξη και πλέον δεν το πετυχαίνεις εύκολα. Παίζει μία φορά στις 02:00 και 03:00 που λίγος κόσμος βλέπει τηλεόραση. Του Αθηνών Αρένα από τις 14:00 μέχρι τις 17:00 έπαιζε μία φορά κάθε μία ώρα.
Που συνήθως οι προσκλήσεις λειτουργούν και ως κράχτης.Κανένας δεν κάθεται με ένα ποτό λόγο της πρόσκλησης.Στην χειρότερη θα πάρει άλλο ένα...
Πιο πολύ μέσω των κληρώσεων θέλησαν να διαφημίσουν το σχήμα παρά να βγάλουν κέρδος. Σου λέει και μόνο που ακούστηκε για κάποιες ώρες (από τις 18:00 έως τις 02:00 στον sport24) ότι κληρώνουν για το σχήμα, διαφημίζεται το σχήμα, το μαθαίνει όποιος δεν το ήξερε. Στο δε sportfm έστειλαν 150 μηνύματα μόνο στο instagram για συμμετοχή στο διαγωνισμό, ξέχωρα από το πόσα έστειλαν μήνυμα στον σταθμό.
Η ουσια είναι οτι έως τώρα το μαγαζί δεν γέμισε μονο μία βραδιά, την πρώτη Παρασκευή μετά τον...εορταστικό σίφουνα. Αλλά και πάλι 1500 άτομα έβαλε εκείνη την βραδιά και 2200 την επομένη. 2-3 μαγαζιά μπορούν να πουν ότι έχουν βάζει 3700 το διήμερο.
Καληνύχτα. Η καρδιά μου σου μιλάει...
Άβαταρ μέλους
Scorpion86
Δημοσιεύσεις: 3786
Εγγραφή: Τετ Οκτ 15, 2014 8:20 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Scorpion86 »

ilias16 έγραψε: Σάβ Ιαν 12, 2019 4:48 pm
Scorpion86 έγραψε: Σάβ Ιαν 12, 2019 4:43 pm
ilias16 έγραψε: Σάβ Ιαν 12, 2019 4:18 pm Είπε και το Έρωτας είναι έρωτας...
Το λέει σχετικά συχνά φέτος.
Σοβαρά;;; Εγώ πρώτη φορά είδα βίντεο και ξαφνιάστηκα...
Αλλες δύο φορές σίγουρα. Απλά δεν ξέρω αν το είχε γράψει κανείς με το κινητό. Σε stories στο instagram το είχα δει. Και πέρσι το είχε πει.
Καληνύχτα. Η καρδιά μου σου μιλάει...
Tsachno21
Δημοσιεύσεις: 320
Εγγραφή: Παρ Σεπ 14, 2018 7:15 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Tsachno21 »

Όποιος πάει σήμερα ας μας πει αν έχει τραγουδήσει μουκιδη
Άβαταρ μέλους
jdarmody
Δημοσιεύσεις: 2766
Εγγραφή: Κυρ Οκτ 19, 2014 2:15 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από jdarmody »

Τραγούδησε κανονικά χθες, Έρωτας είναι έρωτας, Δεν σε χρειάζομαι, Ένα γράμμα. Καλά κάνει και τον γράφει κατά την γνώμη μου.
Έχει να κάνει με την τρέλα και τον άνθρωπο...
Άβαταρ μέλους
Mixalisvolos
Δημοσιεύσεις: 85
Εγγραφή: Δευ Μαρ 19, 2018 8:17 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Mixalisvolos »

Τα ντουέτα που πιθανόν να βλέπαμε από το νέο έτος ξέρουμε αν θα γίνουν;
Επίσης ενδιαφέρον έχει κι αυτό το ''γκάλοπ''
https://mikropragmata.lifo.gr/snax_poll ... dVRYEIJSz0
Άβαταρ μέλους
Dimitris96
Δημοσιεύσεις: 862
Εγγραφή: Σάβ Ιούλ 28, 2007 12:16 am

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Dimitris96 »

Mixalisvolos έγραψε: Σάβ Ιαν 12, 2019 10:08 pm Τα ντουέτα που πιθανόν να βλέπαμε από το νέο έτος ξέρουμε αν θα γίνουν;
Επίσης ενδιαφέρον έχει κι αυτό το ''γκάλοπ''
https://mikropragmata.lifo.gr/snax_poll ... dVRYEIJSz0
Φυσικά Νότης η Βιτάλη !
Μου αρέσει που ειναι στην Τετάρτη θεση ο αφωνοσ άργυρος :crazy:
Notis Sfakianakis
nikosp
Δημοσιεύσεις: 536
Εγγραφή: Σάβ Δεκ 06, 2014 7:05 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nikosp »

Ο αετός στο στην υγειά μας από Λευτέρη Κιντάτο και Κώστα Αποστολάκη ντουέτο.
Τώρα η δικιά σου η φωνή κατάντησε κραυγή!!!
Tsachno21
Δημοσιεύσεις: 320
Εγγραφή: Παρ Σεπ 14, 2018 7:15 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Tsachno21 »

Dimitris96 έγραψε: Σάβ Ιαν 12, 2019 11:17 pm
Mixalisvolos έγραψε: Σάβ Ιαν 12, 2019 10:08 pm Τα ντουέτα που πιθανόν να βλέπαμε από το νέο έτος ξέρουμε αν θα γίνουν;
Επίσης ενδιαφέρον έχει κι αυτό το ''γκάλοπ''
https://mikropragmata.lifo.gr/snax_poll ... dVRYEIJSz0
Φυσικά Νότης η Βιτάλη !
Μου αρέσει που ειναι στην Τετάρτη θεση ο αφωνοσ άργυρος :crazy:
Τραγικό που είναι 4η θέση ο Αργυρός, πάνω από Τερζή και Νταλάρα... Έλεος δηλαδή..
Άβαταρ μέλους
Scorpion86
Δημοσιεύσεις: 3786
Εγγραφή: Τετ Οκτ 15, 2014 8:20 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Scorpion86 »

Οχι, προς το παρόν ντουέτα μόνο Πάολα με Βουρλιώτη. Για τα άλλα βλέπουμε...
Για την ακρίβεια ο λογος που δεν μπορούσαν να δώσουν δεύτερο πρόγραμμα στον Παπαδόπουλο ήταν επειδή θέλανε αυτόν τον χρόνο να τον έχουν πάνω στην πίστα με ντουέτα Νότη-Πάολα. Εάν άλλαξε κάτι και τελικά δεν γίνουν μένει να φανεί στο προσεχές μέλλον...
Καληνύχτα. Η καρδιά μου σου μιλάει...
Απάντηση