Νότης Σφακιανάκης

Επιλέξτε για να συζητήσετε θέματα που αφορούν την ελληνική pop ή λαϊκή μουσική σκηνή...
Notis7Arxontas
Δημοσιεύσεις: 401
Εγγραφή: Σάβ Μαρ 24, 2018 1:39 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Notis7Arxontas »

sotirakos έγραψε: Τρί Μαρ 26, 2019 9:10 am Απορω πως αυτος ο τυπος εχει ακομη το δικαιωμα να γραφει τετοια ψεματα και αισχη...

https://nassosblog.gr/2019/03/26/δύσκολ ... νάκη-άκυρ/
Το έχουν ήδη αναπαράγει πάρα πολλά σάιτ.Ένα έχω να πω.Αν νομίζουν ότι με όλες αυτές τις π@@@@@ς θα μπορέσουν να ρίξουν τον Νότη είναι βαθιά νυκτωμένοι.
Άβαταρ μέλους
J&B
Δημοσιεύσεις: 834
Εγγραφή: Πέμ Μάιος 01, 2008 1:40 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από J&B »

Notis7Arxontas έγραψε: Τρί Μαρ 26, 2019 1:19 pm
sotirakos έγραψε: Τρί Μαρ 26, 2019 9:10 am Απορω πως αυτος ο τυπος εχει ακομη το δικαιωμα να γραφει τετοια ψεματα και αισχη...

https://nassosblog.gr/2019/03/26/δύσκολ ... νάκη-άκυρ/
Το έχουν ήδη αναπαράγει πάρα πολλά σάιτ.Ένα έχω να πω.Αν νομίζουν ότι με όλες αυτές τις π@@@@@ς θα μπορέσουν να ρίξουν τον Νότη είναι βαθιά νυκτωμένοι.
Το ζήτημα είναι απλό. Έχει κάποια εγκυρότητα αυτό το site;
Προφανώς και όχι...
Άρα γιατί το αναφέρετε στο forum;; Σταματήστε επιτέλους να ποσταρετε σκουπίδια...

Στα σοβαρά τώρα. Μακάρι ο Νότης να συμμετάσχει στο δίσκο της Γαρμπή αν και οι πιθανότητες είναι απειροελάχιστες, βασικά περισσότερες πιθανότητες υπάρχουν να πιάσουμε το τζόκερ.. χαχα
Άλλο σοβαρό, υπάρχει περίπτωση να βγει κανένα live;;;
Κάπου σε κάποια σχόλια για το κλιπ δεν θυμάμαι που έγινε αναφορά ότι έχει γίνει πέρσι ηχογράφηση στην Πύλη Αξιού... Παίζει τέτοιο ενδεχόμενο;;;
Κοιμόμουνα και ξύπνησα μονάχα που τα αντίκρυσα...
johnytzitzi
Δημοσιεύσεις: 776
Εγγραφή: Τετ Σεπ 18, 2013 1:14 am

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από johnytzitzi »

Σίγουρα όχι πριν τον Μαζί εν χορώ .

Αν πούνε κάποιο με την Καίτη το μόνο που έχει πιθανότητες θεωρώ είναι το Η Πατρίδα μου.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος johnytzitzi την Τρί Μαρ 26, 2019 2:55 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Κρύβομαι απ’ τα παιχνίδια τα στημένα
Άβαταρ μέλους
ilias16
Δημοσιεύσεις: 816
Εγγραφή: Κυρ Αύγ 09, 2015 8:30 pm
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ilias16 »

J&B έγραψε: Τρί Μαρ 26, 2019 2:52 pm
Notis7Arxontas έγραψε: Τρί Μαρ 26, 2019 1:19 pm
sotirakos έγραψε: Τρί Μαρ 26, 2019 9:10 am Απορω πως αυτος ο τυπος εχει ακομη το δικαιωμα να γραφει τετοια ψεματα και αισχη...

https://nassosblog.gr/2019/03/26/δύσκολ ... νάκη-άκυρ/
Το έχουν ήδη αναπαράγει πάρα πολλά σάιτ.Ένα έχω να πω.Αν νομίζουν ότι με όλες αυτές τις π@@@@@ς θα μπορέσουν να ρίξουν τον Νότη είναι βαθιά νυκτωμένοι.
Το ζήτημα είναι απλό. Έχει κάποια εγκυρότητα αυτό το site;
Προφανώς και όχι...
Άρα γιατί το αναφέρετε στο forum;; Σταματήστε επιτέλους να ποσταρετε σκουπίδια...

Στα σοβαρά τώρα. Μακάρι ο Νότης να συμμετάσχει στο δίσκο της Γαρμπή αν και οι πιθανότητες είναι απειροελάχιστες, βασικά περισσότερες πιθανότητες υπάρχουν να πιάσουμε το τζόκερ.. χαχα
Άλλο σοβαρό, υπάρχει περίπτωση να βγει κανένα live;;;
Κάπου σε κάποια σχόλια για το κλιπ δεν θυμάμαι που έγινε αναφορά ότι έχει γίνει πέρσι ηχογράφηση στην Πύλη Αξιού... Παίζει τέτοιο ενδεχόμενο;;;
Ναι το είχε πει και ο Κασσάμπαλης στο προφίλ του όταν ερωτήθηκε.Η κυκλοφορία του θα γίνει όταν αποφασίσει ο Νότης και μόνον όπως είπε χαρακτηριστικά.
Να'ρθεις ξανά ΧΑΡΑΜΑΤΑ.......
Άβαταρ μέλους
J&B
Δημοσιεύσεις: 834
Εγγραφή: Πέμ Μάιος 01, 2008 1:40 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από J&B »

Οκ ευχαριστώ
Καλά για Γαρμπή είπαμε απίθανο...
Αλλά το live θεωρώ ότι μπορεί να κυκλοφορήσει και τώρα για περαιτέρω προώθηση του ερωτικού μέρους... Αν κυκλοφορήσει μετά την τριλογία θα λείπουν τα νέα τραγούδια. Εκτός και αν το live περιλαμβάνει ηχογράφησεις από διάφορους χώρους και όχι μόνο από την πύλη Αξιου...
Κοιμόμουνα και ξύπνησα μονάχα που τα αντίκρυσα...
eptapsuxos
Δημοσιεύσεις: 145
Εγγραφή: Δευ Μαρ 11, 2019 3:16 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από eptapsuxos »

Ο ζωντανος δισκος θα περιλαμβανει υλικο 3ετιας. Τεατρο Φιβερ, το φετινο και απο Θεσσαλ. Γνωμη μου οτι ο ζωνατνος δισκοος θα κυκλοφορησει το 2021 στα 30 χρονια δισκογραφιας του Νοτη. Μεχρι τοτε θα ακουσουμε το τριτο μερος της τριλογιας που θεωρω οτι θα ειναι και το καλυτερο. Αμεσως μετα κατα πασα πιθανοτητα του χρονου τετοια εποχη θα βγαλει ολα τα μερη σε εναν δισκο και θα προσθεσει και 4 τραγουδια, οπως με το ματωμενο δακρυ. Τελος για την Καιτη καλο θα ηταν να μη συμμετασχει στο ντουετο αν αυτο ειναι επανεκτελεση παρα μονο σε νεο τραγουδι. Ειμαι απολυτα σιγουρος οτι δεν θα γινει το ντουετο. Οσο για τη συνεργασια τον χειμωνα ο Νοτης ειτε θα παει σε μεγαλο κεντρο με τον Ρεμο με τα οποια θετικα και αρνητικα, ειτε σε πιο μικρο στυλ φαντασια με μικροτερο ονομα διπλα του οπως το 2015 2016.
Άβαταρ μέλους
makis celica
Δημοσιεύσεις: 107
Εγγραφή: Παρ Μάιος 22, 2015 1:02 am

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από makis celica »


Στο 2:00 σταματαει εξω απο το Vogue φαινεται και η ολοσωμη αφισα που ειπε ο jdarmody.
Άβαταρ μέλους
ilias16
Δημοσιεύσεις: 816
Εγγραφή: Κυρ Αύγ 09, 2015 8:30 pm
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ilias16 »

Την έβαλε και η Μάρα Τζίμα σε story της για πιο ξεκάθαρη εικόνα...
Να'ρθεις ξανά ΧΑΡΑΜΑΤΑ.......
Άβαταρ μέλους
E-Notikos7
Δημοσιεύσεις: 459
Εγγραφή: Πέμ Απρ 20, 2017 7:37 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από E-Notikos7 »

Είναι που ο Νότης έχει πρόβλημα με την ηλικία του και δεν θέλει να βάζει φωτογραφίες του σε αφίσες ή εξώφυλλα δίσκων.
Σε ότι πιστεύω κι αγαπώ, στοιχηματίζω πάνω...
eptapsuxos
Δημοσιεύσεις: 145
Εγγραφή: Δευ Μαρ 11, 2019 3:16 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από eptapsuxos »

Τοτε γιατι κατα την δικη σου γνωμη εχει το συγκεκριμενο σκιτσο 11 χρονια τωρα?
Άβαταρ μέλους
E-Notikos7
Δημοσιεύσεις: 459
Εγγραφή: Πέμ Απρ 20, 2017 7:37 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από E-Notikos7 »

Τι εννοείς έχει το συγκεκριμένο σκίτσο 11 χρόνια? Από πέρσι για την συναυλία στα Τίρανα είχε να χρησιμοποιήσει το σκίτσο αυτό. Εχει βγάλει αφίσες τα τελευταία χρόνια με φωτογραφίες του όπως έχει και τώρα αυτήν στο Club Vogue όπως είχε πέρσι με Πέγκυ στην Πύλη, όπως είχε στα κατά καιρούς στις ανακοινώσεις της εταιρείας είτε όσον αφορά τις απονομές δίσκων είτε τις παρουσιάσεις, όπως αυτή που έγινε στον πύργο του ΟΤΕ στην Θεσσαλονίκη. Φωτογραφίες καινούργιες είχε και όχι το σκιτσο και στο πρώτο μέρος της τριλογίας και στο δεύτερο μέρος και θα έχει λογικά και στο τρίτο. Οπότε που βλέπεις συνέχεια το σκίτσο 11 χρόνια?
Σε ότι πιστεύω κι αγαπώ, στοιχηματίζω πάνω...
Άβαταρ μέλους
SFAKattack10
Δημοσιεύσεις: 2089
Εγγραφή: Τρί Αύγ 10, 2010 5:19 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από SFAKattack10 »

eptapsuxos έγραψε: Τρί Μαρ 26, 2019 9:10 pm Τοτε γιατι κατα την δικη σου γνωμη εχει το συγκεκριμενο σκιτσο 11 χρονια τωρα?
Εγώ θεωρώ ότι απλά βαριέται.
Notisking
Δημοσιεύσεις: 173
Εγγραφή: Κυρ Δεκ 09, 2018 11:36 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Notisking »

Ο φίλος νομίζω εννοεί ότι στα 11 χρόνια το έχει χρησιμοποιήσει αρκετές φορές για αφίσα στα κέντρα που εμφανίζεται
eptapsuxos
Δημοσιεύσεις: 145
Εγγραφή: Δευ Μαρ 11, 2019 3:16 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από eptapsuxos »

SFAKattack10 έγραψε: Τετ Μαρ 27, 2019 12:58 am
eptapsuxos έγραψε: Τρί Μαρ 26, 2019 9:10 pm Τοτε γιατι κατα την δικη σου γνωμη εχει το συγκεκριμενο σκιτσο 11 χρονια τωρα?
Εγώ θεωρώ ότι απλά βαριέται.
Το ιδιο και εγω.
Άβαταρ μέλους
SFAKattack10
Δημοσιεύσεις: 2089
Εγγραφή: Τρί Αύγ 10, 2010 5:19 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από SFAKattack10 »

Άβαταρ μέλους
ilias16
Δημοσιεύσεις: 816
Εγγραφή: Κυρ Αύγ 09, 2015 8:30 pm
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ilias16 »

Για δείτε εδώ...



Να'ρθεις ξανά ΧΑΡΑΜΑΤΑ.......
Άβαταρ μέλους
Dimitris96
Δημοσιεύσεις: 862
Εγγραφή: Σάβ Ιούλ 28, 2007 12:16 am

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Dimitris96 »

ilias16 έγραψε: Τετ Μαρ 27, 2019 7:10 am Για δείτε εδώ...



Εύχομαι να παει όντως ο Νότης !
Notis Sfakianakis
Άβαταρ μέλους
Scorpion86
Δημοσιεύσεις: 3786
Εγγραφή: Τετ Οκτ 15, 2014 8:20 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Scorpion86 »

H συναυλία θα γίνει 30 Ιουνίου στο Στάδιο Ειρήνης και Φιλίας. Τα εισιτήρια θα ανακοινωθούν σε δύο εβδομάδες. Θα διατίθενται από συγκεκριμένη ιστοσελίδα, ενώ ο κοσμος θα μπορεί να τα προμηθεύεται και από τα εκδοτήρια του φαληρικού σταδίου.

Υ.Γ. Αμα φωνάξει και την Παγώνα προβλέπονται στιγμές αμηχανίας.

Υ.Γ.2 Μόνο και μόνο για Νότη, Καρρά, Γονίδη πιστεύω τα εισιτήρια θα γίνουν ανάρπαστα.
Καληνύχτα. Η καρδιά μου σου μιλάει...
sotirakos
Δημοσιεύσεις: 529
Εγγραφή: Τρί Ιουν 21, 2016 11:53 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sotirakos »

Εγω αμφιβαλλω αν θα παει ο Νοτης...
Απάντηση