Νότης Σφακιανάκης

Επιλέξτε για να συζητήσετε θέματα που αφορούν την ελληνική pop ή λαϊκή μουσική σκηνή...
Tsachno21
Δημοσιεύσεις: 320
Εγγραφή: Παρ Σεπ 14, 2018 7:15 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Tsachno21 »

SFAKattack10 έγραψε: Δευ Μαρ 02, 2020 12:52 am Κυκλοφορει βιντεο με τις δηλωσεις του Νοτη στον Αρναουτογλου, Τυχαιο που οι αρβυλα βαλανε το βιντεο που κοροϊδευουν την συνεντευξη αυτη?
Νομίζω τυχαίο είναι γιατί έχουν ανεβάσει αρκετές μαζί ..😂
Άβαταρ μέλους
SFAKattack10
Δημοσιεύσεις: 2089
Εγγραφή: Τρί Αύγ 10, 2010 5:19 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από SFAKattack10 »

Τι να πω, δεν περιμενα να το δω τωρα ετσι στο ασχετο.
GiannisGr
Δημοσιεύσεις: 325
Εγγραφή: Πέμ Μαρ 22, 2018 6:50 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από GiannisGr »

eptapsuxos έγραψε: Κυρ Μαρ 01, 2020 4:17 pm
GiannisGr έγραψε: Σάβ Φεβ 29, 2020 9:51 pm Το όμορφα ψέματα συνεχίζει να το λέει στο μαγαζί ακαπελα στο κλείσιμο ;;
Επίσης γνωρίζει κανείς εάν έχει ξεκινήσει η διαδικασία της ηχογράφησης και το ποτέ ενδέχεται να κυκλοφορήσει ;
Κοιτα το προηγουμενο ειχε κυκλοφορησει τελη Απριλη του 18 στο Πασχα κοντα. Αρα και αυτο λογικα ετσι θα εβγαινε. Αλλα επειδη ο Νοτης δεν ειναι καλα αυτο το διαστημα και η φωνη του δεν ειναι στα πανω της θεωρω οτι θα καθυστερησει πανω απο 2 μηνες ακομα να βγει το δισκακι. Αρα σιγουρα μετα τον Μαη. Τωρα για σινγκλ αυτο νομιζω πριν το Πασχα θα ειναι ετοιμο.
Δεν θα είμαι υπερβολικά αισιόδοξος εάν πω ότι περιμένω το σινγκλ μέσα στον μήνα δηλαδή
στο χώμα σου Ελλάδα μα εσυ δεν είσαι εδώ
Sfakianakisfan
Δημοσιεύσεις: 66
Εγγραφή: Τετ Δεκ 12, 2018 1:04 am
Επικοινωνία:

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Sfakianakisfan »

Καλησπέρα σας, και καλό μήνα! Ήμουν χθες Βοτανικό και στο όμορφα ψέματα, έπαιξε μπουζούκι ο Φράγκος κάτι που δεν είχε γίνει αλλες φορές νομίζω.
Θα σε περνάνε για τρελή...
eptapsuxos
Δημοσιεύσεις: 145
Εγγραφή: Δευ Μαρ 11, 2019 3:16 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από eptapsuxos »

SFAKattack10 έγραψε: Δευ Μαρ 02, 2020 1:23 am Τι να πω, δεν περιμενα να το δω τωρα ετσι στο ασχετο.
Τι δεν περιμενες να δεις? Δεν καταλαβα τι εννοεις. Το βιντεο αυτο κυκλοφορει σε πολλα(πατριωτικα) προφιλ στο φβ και αποτυπωνει την ορθοτητα των λογων του Νοτη. Βεβαια δεν εχει πληρη αποδοχη αυτο γιατι μεγαλο μερος του κοσμου(αριστεροι κυριως) υποστηριζουν τους λαθρομεταναστες. Ο Νοτης ομως για οσα ελεγε και λεει δυστυχως επιβεβαιωθηκε πληρως και ακομα δεν εχουμε δει τπτ. Τα χειροτερα ειναι μπροστα.
Άβαταρ μέλους
jdarmody
Δημοσιεύσεις: 2766
Εγγραφή: Κυρ Οκτ 19, 2014 2:15 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από jdarmody »

Sfakianakisfan έγραψε: Δευ Μαρ 02, 2020 2:03 am Καλησπέρα σας, και καλό μήνα! Ήμουν χθες Βοτανικό και στο όμορφα ψέματα, έπαιξε μπουζούκι ο Φράγκος κάτι που δεν είχε γίνει αλλες φορές νομίζω.
Δραστήριο τον είδα κονωνικά, είπε τον Καλλιτέχνη την αυθεντική version ή το Με φόντο το μνημείο;
Επίσης, βρε Νότη, τόσα κοινωνικά έχεις, τι κόλλημα κι αυτό με το Κοινωνία στο μείον....
Έχει να κάνει με την τρέλα και τον άνθρωπο...
Άβαταρ μέλους
SFAKattack10
Δημοσιεύσεις: 2089
Εγγραφή: Τρί Αύγ 10, 2010 5:19 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από SFAKattack10 »

eptapsuxos έγραψε: Δευ Μαρ 02, 2020 2:55 pm
SFAKattack10 έγραψε: Δευ Μαρ 02, 2020 1:23 am Τι να πω, δεν περιμενα να το δω τωρα ετσι στο ασχετο.
Τι δεν περιμενες να δεις? Δεν καταλαβα τι εννοεις. Το βιντεο αυτο κυκλοφορει σε πολλα(πατριωτικα) προφιλ στο φβ και αποτυπωνει την ορθοτητα των λογων του Νοτη. Βεβαια δεν εχει πληρη αποδοχη αυτο γιατι μεγαλο μερος του κοσμου(αριστεροι κυριως) υποστηριζουν τους λαθρομεταναστες. Ο Νοτης ομως για οσα ελεγε και λεει δυστυχως επιβεβαιωθηκε πληρως και ακομα δεν εχουμε δει τπτ. Τα χειροτερα ειναι μπροστα.
Για το βίντεο των Αρβύλα εννοώ ρε φιλε!
Αντε χαλάρωσε λίγο με τα ανούσια ποστ.
eptapsuxos
Δημοσιεύσεις: 145
Εγγραφή: Δευ Μαρ 11, 2019 3:16 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από eptapsuxos »

SFAKattack10 έγραψε: Δευ Μαρ 02, 2020 6:38 pm
eptapsuxos έγραψε: Δευ Μαρ 02, 2020 2:55 pm
SFAKattack10 έγραψε: Δευ Μαρ 02, 2020 1:23 am Τι να πω, δεν περιμενα να το δω τωρα ετσι στο ασχετο.
Τι δεν περιμενες να δεις? Δεν καταλαβα τι εννοεις. Το βιντεο αυτο κυκλοφορει σε πολλα(πατριωτικα) προφιλ στο φβ και αποτυπωνει την ορθοτητα των λογων του Νοτη. Βεβαια δεν εχει πληρη αποδοχη αυτο γιατι μεγαλο μερος του κοσμου(αριστεροι κυριως) υποστηριζουν τους λαθρομεταναστες. Ο Νοτης ομως για οσα ελεγε και λεει δυστυχως επιβεβαιωθηκε πληρως και ακομα δεν εχουμε δει τπτ. Τα χειροτερα ειναι μπροστα.
Για το βίντεο των Αρβύλα εννοώ ρε φιλε!
Αντε χαλάρωσε λίγο με τα ανούσια ποστ.
Συμβουλες χαλαρωσης μπορεις να δινεις στους φιλους σου πρωτον. Δευτερον δεν εχεις κανενα δικαιωμα να χαρακτηριζεις ανουσια τα ποστ του οποιουδηποτε εδω μεσα και οφειλεις να τα σεβεσαι. Εκτος βεβαια και αν ενοχληθηκες απο τη τοποθετηση μου(ιδια με του αρχοντα) οσον αφορα τους λαθρο. Δεν γνωριζω αν εισαι λαθρολαγνος...
Άβαταρ μέλους
ΜΑΓΔΑ
Δημοσιεύσεις: 9124
Εγγραφή: Κυρ Φεβ 08, 2004 12:05 am

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΜΑΓΔΑ »

Σας παρακαλώ πάρα πολύ.
Αν θέλετε να λύσετε διαφορές, υπάρχουν και τα προσωπικά μηνύματα.
Μη χαλάτε την ομαλή ροή του thread.
Life is a RollerCoaster...
Άβαταρ μέλους
SFAKattack10
Δημοσιεύσεις: 2089
Εγγραφή: Τρί Αύγ 10, 2010 5:19 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από SFAKattack10 »

eptapsuxos έγραψε: Δευ Μαρ 02, 2020 6:44 pm Δεν γνωριζω αν εισαι λαθρολαγνος...
Καλά μάθε πρώτα πόσο μεγάλο νούμερο είσαι
Tsachno21
Δημοσιεύσεις: 320
Εγγραφή: Παρ Σεπ 14, 2018 7:15 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Tsachno21 »

eptapsuxos έγραψε: Δευ Μαρ 02, 2020 6:44 pm
SFAKattack10 έγραψε: Δευ Μαρ 02, 2020 6:38 pm
eptapsuxos έγραψε: Δευ Μαρ 02, 2020 2:55 pm
SFAKattack10 έγραψε: Δευ Μαρ 02, 2020 1:23 am Τι να πω, δεν περιμενα να το δω τωρα ετσι στο ασχετο.
Τι δεν περιμενες να δεις? Δεν καταλαβα τι εννοεις. Το βιντεο αυτο κυκλοφορει σε πολλα(πατριωτικα) προφιλ στο φβ και αποτυπωνει την ορθοτητα των λογων του Νοτη. Βεβαια δεν εχει πληρη αποδοχη αυτο γιατι μεγαλο μερος του κοσμου(αριστεροι κυριως) υποστηριζουν τους λαθρομεταναστες. Ο Νοτης ομως για οσα ελεγε και λεει δυστυχως επιβεβαιωθηκε πληρως και ακομα δεν εχουμε δει τπτ. Τα χειροτερα ειναι μπροστα.
Για το βίντεο των Αρβύλα εννοώ ρε φιλε!
Αντε χαλάρωσε λίγο με τα ανούσια ποστ.
Συμβουλες χαλαρωσης μπορεις να δινεις στους φιλους σου πρωτον. Δευτερον δεν εχεις κανενα δικαιωμα να χαρακτηριζεις ανουσια τα ποστ του οποιουδηποτε εδω μεσα και οφειλεις να τα σεβεσαι. Εκτος βεβαια και αν ενοχληθηκες απο τη τοποθετηση μου(ιδια με του αρχοντα) οσον αφορα τους λαθρο. Δεν γνωριζω αν εισαι λαθρολαγνος...
Ηρέμησε λίγο ρε φίλε.. Έχεις τσακωθεί με το μισό φόρουμ..
eptapsuxos
Δημοσιεύσεις: 145
Εγγραφή: Δευ Μαρ 11, 2019 3:16 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από eptapsuxos »

SFAKattack10 έγραψε: Δευ Μαρ 02, 2020 8:37 pm
eptapsuxos έγραψε: Δευ Μαρ 02, 2020 6:44 pm Δεν γνωριζω αν εισαι λαθρολαγνος...
Καλά μάθε πρώτα πόσο μεγάλο νούμερο είσαι
Εσυ εισαι ενας ασχετος που επειδη γραφεις απο το 10 νομιζεις οτι εισαι κορυφη εδω μεσα. Ειμαι πιο παλιος απο σενα και θα σεβεσαι. Σε θυμαμαι βεβαια απο το notis.gr τις ιδιες ανοησιες εγραφες. Φαινεται πως εισαι λαθρολαγνος, αριστεριστης και θιχτηκες. Πηγαινε στον Νοτη να του πεις τη λατρεια σου για τους λαθρο να σε κλωτησει με τις μποτες του νουμερο.. Αν σου αρεσουν οι λαθρο παρτους στο σπιτι σου ή παντρεψου τους.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος eptapsuxos την Τρί Μαρ 03, 2020 12:55 am, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
eptapsuxos
Δημοσιεύσεις: 145
Εγγραφή: Δευ Μαρ 11, 2019 3:16 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από eptapsuxos »

Tsachno21 έγραψε: Δευ Μαρ 02, 2020 9:19 pm
eptapsuxos έγραψε: Δευ Μαρ 02, 2020 6:44 pm
SFAKattack10 έγραψε: Δευ Μαρ 02, 2020 6:38 pm
eptapsuxos έγραψε: Δευ Μαρ 02, 2020 2:55 pm
SFAKattack10 έγραψε: Δευ Μαρ 02, 2020 1:23 am Τι να πω, δεν περιμενα να το δω τωρα ετσι στο ασχετο.
Τι δεν περιμενες να δεις? Δεν καταλαβα τι εννοεις. Το βιντεο αυτο κυκλοφορει σε πολλα(πατριωτικα) προφιλ στο φβ και αποτυπωνει την ορθοτητα των λογων του Νοτη. Βεβαια δεν εχει πληρη αποδοχη αυτο γιατι μεγαλο μερος του κοσμου(αριστεροι κυριως) υποστηριζουν τους λαθρομεταναστες. Ο Νοτης ομως για οσα ελεγε και λεει δυστυχως επιβεβαιωθηκε πληρως και ακομα δεν εχουμε δει τπτ. Τα χειροτερα ειναι μπροστα.
Για το βίντεο των Αρβύλα εννοώ ρε φιλε!
Αντε χαλάρωσε λίγο με τα ανούσια ποστ.
Συμβουλες χαλαρωσης μπορεις να δινεις στους φιλους σου πρωτον. Δευτερον δεν εχεις κανενα δικαιωμα να χαρακτηριζεις ανουσια τα ποστ του οποιουδηποτε εδω μεσα και οφειλεις να τα σεβεσαι. Εκτος βεβαια και αν ενοχληθηκες απο τη τοποθετηση μου(ιδια με του αρχοντα) οσον αφορα τους λαθρο. Δεν γνωριζω αν εισαι λαθρολαγνος...
Ηρέμησε λίγο ρε φίλε.. Έχεις τσακωθεί με το μισό φόρουμ..
Ηρεμος ειμαι φιλε. Κανεις λαθος. Μονο με 2 ατομα τα οποια οπως βλεπεις με προκαλουν. Εγω ποτε δεν χαρακτηρισα ανουσια τα ποστ των Νοτικων και δεχομαι τις γνωμες ολων και τις διαφορετικες απο τη δικη μου. Αντιθετα 2 ατομα εδω μεσα δειχνουν ασεβεια συνεχως στη γνωμη των αλλων γτ θεωρουν οτι ειναι τσιφλικι τους το φορουμ.

ΥΓ. Ενω Μαγδα παραβιαζονται οι οροι του φορουμ εσυ αφηνεις αυτο το ατομα να χαρακτηριζει ανουσια τα ποστ εδω μεσα. Δηλαδη σαν να λεει οτι ειναι βλακιες. Οφειλεις να τον τιμωρησεις παραδειγματικα ουτως ωστε στο μελλον να μην εχουμε αναλογες ειρωνικες συμπεριφορες.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος eptapsuxos την Τρί Μαρ 03, 2020 12:56 am, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
eptapsuxos
Δημοσιεύσεις: 145
Εγγραφή: Δευ Μαρ 11, 2019 3:16 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από eptapsuxos »

Εδω μεσα θα γραφω ελευθερα τη γνωμη μου ειτε το θελουν καποιοι ειτε οχι. Ο καθε Νοτικος αλλωστε εχει ελευθερια γνωμης και αποψης. Για αυτο εχουμε το φορουμ για να ανταλασσουμε αποψεις. Τωρα αν 2 ατομα ενοχλουνται εδω μεσα προβλημα δικο τους αυτο. Δεν θα πουμε τη γνωμη μας για να μην ενοχληθει ο σφακατακ που νομιζει οτι ειναι εκπροσωπος του Νοτη και αυτος.

ΥΓ. Συγγνωμη απο τα υπολοιπα μελη για την αναστατωση. Στο εξης δεν θα ξανασχοληθω με τα 2 αυτα ατομα εδω μεσα που το παιζουν βασιλικοτεροι του βασιλεως. Αλλωστε οπως λεει και ο εις εξ αυτων τα ποστ μας ειναι και ανουσια...Αρα του επιστρεφω το χαρακτηρισμο και του λεω οτι το ιδιο ειναι και τα δικα του αρα ανυπαρκτα, οπως και ο ιδιος.
GiannisGr
Δημοσιεύσεις: 325
Εγγραφή: Πέμ Μαρ 22, 2018 6:50 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από GiannisGr »

Εντωμεταξύ διάβασα ότι ετοιμάζει εκπομπή ο Ρουβας στο. ΣΚΑΙ όπου θα έχει αφιερώματα αγαπημένων καλλιτεχνών από την Ελλάδα τόσο δικών του όσο και του κόσμου γενικότερα
Λένε να δούμε κανένα αφιέρωμα στον Νοτη ;
στο χώμα σου Ελλάδα μα εσυ δεν είσαι εδώ
Άβαταρ μέλους
Scorpion86
Δημοσιεύσεις: 3786
Εγγραφή: Τετ Οκτ 15, 2014 8:20 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Scorpion86 »

Μιας και ήρθε στην παρέα ξανά η Μάγδα, εσύ που είσαι Γαρμπικιά, μήπως έχεις ιδέα τι έγινε εκείνο το πρότζεκτ της Καίτης για το άλμπουμ με τα ντουέτα, στο οποίο ήθελε να βάλει κι ένα με Νότη. Τι έγινε? Εγκαταλείφθηκε αυτή η ιδέα?
GiannisGr έγραψε: Τρί Μαρ 03, 2020 12:56 am Εντωμεταξύ διάβασα ότι ετοιμάζει εκπομπή ο Ρουβας στο. ΣΚΑΙ όπου θα έχει αφιερώματα αγαπημένων καλλιτεχνών από την Ελλάδα τόσο δικών του όσο και του κόσμου γενικότερα
Λένε να δούμε κανένα αφιέρωμα στον Νοτη ;
"Idols" θα λέγεται και θα ασχολείται με τα "είδωλα" του, κυρίως ανθρώπους που έφυγαν από την ζωή αλλά άφησαν το στίγμα τους στην τηλεόραση, τις τέχνες. Για παράδειγμα δύο από τα πρόσωπα με τα οποία θα ασχοληθεί θα είναι ο Κούρκουλος και ο Μπονάτσος. Καλά ούτε μία στο εκατομμυριο να ασχοληθεί με Νότη. Τι να πει? Για το σχήμα που δεν έγινε στο Fever επειδή τσακώθηκαν? :lol:
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Scorpion86 την Τρί Μαρ 03, 2020 1:02 am, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Καληνύχτα. Η καρδιά μου σου μιλάει...
eptapsuxos
Δημοσιεύσεις: 145
Εγγραφή: Δευ Μαρ 11, 2019 3:16 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από eptapsuxos »

GiannisGr έγραψε: Τρί Μαρ 03, 2020 12:56 am Εντωμεταξύ διάβασα ότι ετοιμάζει εκπομπή ο Ρουβας στο. ΣΚΑΙ όπου θα έχει αφιερώματα αγαπημένων καλλιτεχνών από την Ελλάδα τόσο δικών του όσο και του κόσμου γενικότερα
Λένε να δούμε κανένα αφιέρωμα στον Νοτη ;
Ο Ρουβας με το Νοτη εχουν ενα προηγουμενο το 2001. Ειχε χαλασει η ενδεχομενη συνεργασια τους και ο Ρουβας ειχε ριξει το φταιξιμο στο Νοτη.Δεν νομιζω να τον καλεσει. Για μενα θα επρεπε να δωσει μια συνεντευξη στον Χατζηνικολαου και να κανουν μια σοβαρη συζητηση για πολλα θεματα.
Άβαταρ μέλους
SFAKattack10
Δημοσιεύσεις: 2089
Εγγραφή: Τρί Αύγ 10, 2010 5:19 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από SFAKattack10 »


Απο το 5:00 και μετα
Sfakianakisfan
Δημοσιεύσεις: 66
Εγγραφή: Τετ Δεκ 12, 2018 1:04 am
Επικοινωνία:

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Sfakianakisfan »

jdarmody έγραψε: Δευ Μαρ 02, 2020 5:22 pm
Sfakianakisfan έγραψε: Δευ Μαρ 02, 2020 2:03 am Καλησπέρα σας, και καλό μήνα! Ήμουν χθες Βοτανικό και στο όμορφα ψέματα, έπαιξε μπουζούκι ο Φράγκος κάτι που δεν είχε γίνει αλλες φορές νομίζω.
Δραστήριο τον είδα κονωνικά, είπε τον Καλλιτέχνη την αυθεντική version ή το Με φόντο το μνημείο;
Επίσης, βρε Νότη, τόσα κοινωνικά έχεις, τι κόλλημα κι αυτό με το Κοινωνία στο μείον....
Πράγματι, ήταν αρκετά δραστήριος είπε επίσης το πέρνα και συ. Απ τα σημαντικά της βραδιάς εκείνης, είναι οτι ακούστηκαν λιγότερα χορευτικά απ' οτι συνήθως, λόγω της έξαρσης του ιου τελευταία και ως συνέπεια να ανεβαίνει λιγότερος κόσμος για φωτογραφίες κλπ
Θα σε περνάνε για τρελή...
Sfakianakisfan
Δημοσιεύσεις: 66
Εγγραφή: Τετ Δεκ 12, 2018 1:04 am
Επικοινωνία:

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Sfakianakisfan »

Sfakianakisfan έγραψε: Τρί Μαρ 03, 2020 3:32 pm
jdarmody έγραψε: Δευ Μαρ 02, 2020 5:22 pm
Sfakianakisfan έγραψε: Δευ Μαρ 02, 2020 2:03 am Καλησπέρα σας, και καλό μήνα! Ήμουν χθες Βοτανικό και στο όμορφα ψέματα, έπαιξε μπουζούκι ο Φράγκος κάτι που δεν είχε γίνει αλλες φορές νομίζω.
Δραστήριο τον είδα κονωνικά, είπε τον Καλλιτέχνη την αυθεντική version ή το Με φόντο το μνημείο;
Επίσης, βρε Νότη, τόσα κοινωνικά έχεις, τι κόλλημα κι αυτό με το Κοινωνία στο μείον....
Πράγματι, ήταν αρκετά δραστήριος είπε επίσης το πέρνα και συ. Απ τα σημαντικά της βραδιάς εκείνης, είναι οτι ακούστηκαν λιγότερα χορευτικά απ' οτι συνήθως, λόγω της έξαρσης του ιου τελευταία και ως συνέπεια να ανεβαίνει λιγότερος κόσμος για φωτογραφίες κλπ
Είπε το Με φόντο το μνημείο, παρόλο που κάποιες απ το πρώτο τραπέζι ήθελαν την κανονική εκτέλεση και ο ίδιος κάνοντας πλάκα τους ειπε ανεβείτε εσεις να το πείτε. Όσο για το κοινωνία στο μείον, δεν με χαλάει σαν τραγούδι η αλήθεια ειναι αλλα πράγματι εχει αρκετά ξεχασμένα κοινωνικά όπως το αράχνη το σύστημα κλπ
Θα σε περνάνε για τρελή...
Απάντηση