Νότης Σφακιανάκης

Επιλέξτε για να συζητήσετε θέματα που αφορούν την ελληνική pop ή λαϊκή μουσική σκηνή...
Άβαταρ μέλους
SFAKattack10
Δημοσιεύσεις: 2089
Εγγραφή: Τρί Αύγ 10, 2010 5:19 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από SFAKattack10 »

Mesogeios131 έγραψε: Δευ Φεβ 01, 2021 12:36 am
Αν θυμασαι στο Φαντασια που δεν καπνιζε ακομα ηταν πολυ δυνατος φωνητικα ακομα.
Στο Φαντασια καπνιζε
Άβαταρ μέλους
ilias16
Δημοσιεύσεις: 816
Εγγραφή: Κυρ Αύγ 09, 2015 8:30 pm
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ilias16 »

Έχω ξαναγράψει παλιότερα τις πιο αισθητές πτώσεις φωνητικά τις διαπίστωσα μετά από καλοκαιρινές σεζόν ήτοι την σεζόν στο Έναστρον και στο Γκάζι...υποθέτωντας ότι οφείλεται στην κόπωση από το σερί των εμφανίσεων του εκείνες τις περιόδους...
Να'ρθεις ξανά ΧΑΡΑΜΑΤΑ.......
Notis21
Δημοσιεύσεις: 162
Εγγραφή: Τρί Ιούλ 28, 2020 9:11 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Notis21 »

ilias16 έγραψε: Δευ Φεβ 01, 2021 10:59 am Έχω ξαναγράψει παλιότερα τις πιο αισθητές πτώσεις φωνητικά τις διαπίστωσα μετά από καλοκαιρινές σεζόν ήτοι την σεζόν στο Έναστρον και στο Γκάζι...υποθέτωντας ότι οφείλεται στην κόπωση από το σερί των εμφανίσεων του εκείνες τις περιόδους...
Η αλήθεια είναι κάπου στην μέση πιστεύω..Για τον Βοτανικό που νομίζω θα συμφωνήσουμε όλοι ήταν η χειρότερη χρονιά φωνητικά στην καριέρα του το μεγαλύτερο μερίδιο ευθύνης το έχουν τα προβλήματα υγείας που είχε..Για μένα λάθος του που εμφανίστηκε και στον Βοτανικό διότι από την συνέντευξη που είχε δώσει με τον Γονιδη πριν την αρχή φαινόταν ότι είχε πρόβλημα αλλά πιθανολογώ δεν ήθελε να αθετήσει την συμφωνία που είχε κανει..
Mesogeios131
Δημοσιεύσεις: 68
Εγγραφή: Τρί Ιουν 02, 2020 5:32 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Mesogeios131 »

SFAKattack10 έγραψε: Δευ Φεβ 01, 2021 3:49 am
Mesogeios131 έγραψε: Δευ Φεβ 01, 2021 12:36 am
Αν θυμασαι στο Φαντασια που δεν καπνιζε ακομα ηταν πολυ δυνατος φωνητικα ακομα.
Στο Φαντασια καπνιζε
Το τσιγαρο το ξεκινησε γυρω στο 15 16. Στη Φαντασια ξεκινησε τον Δεκεμβρη του 15. Οταν ξεκινας τσιγαρο η φωνη σου ΣΤΑΔΙΑΚΑ αρχιζει και βαραινει οπως εγινε και στη περιπτωση του Νοτη. Ωστοσο καποιοι υποστηριζουν οτι βαρυνε μονο λογω της ασθενειας που του προεκυψε στο λαιμο. Τα υπολοιπα που καποιοι εχουν αναφερει ακομα και εδω μεσα οτι ειναι ψυχολογικοι οι λογοι λογω οικογενειακων προβληματων τα θεωρω αναξια σχολιασμου.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Mesogeios131 την Δευ Φεβ 01, 2021 3:52 pm, έχει επεξεργασθεί 2 φορές συνολικά.
Mesogeios131
Δημοσιεύσεις: 68
Εγγραφή: Τρί Ιουν 02, 2020 5:32 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Mesogeios131 »

Notis21 έγραψε: Δευ Φεβ 01, 2021 11:42 am
ilias16 έγραψε: Δευ Φεβ 01, 2021 10:59 am Έχω ξαναγράψει παλιότερα τις πιο αισθητές πτώσεις φωνητικά τις διαπίστωσα μετά από καλοκαιρινές σεζόν ήτοι την σεζόν στο Έναστρον και στο Γκάζι...υποθέτωντας ότι οφείλεται στην κόπωση από το σερί των εμφανίσεων του εκείνες τις περιόδους...
Η αλήθεια είναι κάπου στην μέση πιστεύω..Για τον Βοτανικό που νομίζω θα συμφωνήσουμε όλοι ήταν η χειρότερη χρονιά φωνητικά στην καριέρα του το μεγαλύτερο μερίδιο ευθύνης το έχουν τα προβλήματα υγείας που είχε..Για μένα λάθος του που εμφανίστηκε και στον Βοτανικό διότι από την συνέντευξη που είχε δώσει με τον Γονιδη πριν την αρχή φαινόταν ότι είχε πρόβλημα αλλά πιθανολογώ δεν ήθελε να αθετήσει την συμφωνία που είχε κανει..
Ενδεχομενως ο Νοτης να πιστευε οτι με τη καταλληλη φαρμακευτικη αγωγη θα γιατρευοταν. Αλλωστε για αυτο ειχε αναβληθει η πρεμιερα για να αναρρωσει. Μετα εκανε κορτιζονες για να εμφανιστει. Το προβλημα ηταν πιο σοβαρο απο οσο το ειχε υπολογισει. Και στη συνεχεια δεν ηθελε να κρεμασει τον Γονιδη γιατι δεν θα εβρισκε σχημα να τραγουδησει. Το σχημα πηγε πολυ καλα για 3 μηνες περιπου, παρ ολο τα προβληματα. Αλλωστε θυμαστε ολοι τη φραση του Νοτη στην πρεμιερᨨΣτη προβα χθες πηγα να τραγουδησω και δεν μου εβγαινε η φωνη. Νομιζα οτι εχασα τη φωνη μου¨¨ Υπαρχει και στο youtube η φραση αυτη...
Apolitos77
Δημοσιεύσεις: 30
Εγγραφή: Παρ Δεκ 11, 2020 5:11 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Apolitos77 »

Διάβαζα τις προάλλες ένα άρθρο το οποίο αναφερόταν στα υποσυνείδητα μηνύματα που περνάμε στον εαυτό μας και πως αυτά επιδρούν στην γενικότερη υγεία μας.
Αναμεσα σ αυτά, μου έκανε ιδιαίτερη εντύπωση το σημείο που έλεγε ότι, όταν κάποιος λογόκρινεται και του ασκείται κακόβουλη κακοπροαιρετη κριτική αυτομάτως όλη αυτή η αρνητική ενέργεια επηρεάζει την υγεία του ατόμου-στοχου.
Σε εκείνο το σημείο λοιπόν αναφέρθηκε συγκεκριμένα στην φωνή και τον λόγο. Ότι μπλοκάρουν οι φωνητικές χορδές και δεν βγαίνει ομιλία.
Φανταστείτε έναν άνθρωπο, φανταστείτε τον καλλιτέχνη Νοτη, την εποχή που έπεσε όλο το σύστημα απάνω του να τον ξεσκισει λόγω των πολιτικών τοποθετήσεων.
Συν τοις άλλοις όλοι λέγαμε μην μιλάς άλλο, απλά τραγουδα.
Σε αυτά βάλτε και τα ποσά άκουγε κάθε μέρα.. Πόση πίκρα πέρασε και περνάει από οικογενειακά μέχρι καλλιτεχνικά.
Παιδιά είναι λογικό να κλείσει ακόμα και η φωνή του.
Ας ηρεμήσουμε λίγο..Ο Νότης αυτή την στιγμή περνάει ακόμα δύσκολες ημέρες. Εχει συσσωρευσει θυμό, πίκρα και πάρα πολλά αρνητικά συναισθήματα.
Η μόνη του διέξοδος είναι τα κέντρα που εμφανίζεται.
Αυτο περιμένει την επάνοδο στα κέντρα για να του δώσουν οι θαυμαστές του το φιλί της ζωής, όπως ο ίδιος το αντιλαμβάνεται.
Εγώ προσωπικά το μόνο που του καταλογίζω είναι η απουσία από την δισκογραφία και οι κακές ηχογραφήσεις. Τίποτα άλλο.. Να ναι καλά ο άνθρωπος και ελπίζω να θυμάται ποιος πραγματικά είναι, όταν κάθεται μόνος του και σκέφτεται.
Αν θυμηθεί ποιος είναι τότε θα μπει στούντιο και θα κεντησει..
Άβαταρ μέλους
Arxontasss
Δημοσιεύσεις: 87
Εγγραφή: Δευ Νοέμ 23, 2020 11:16 am

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Arxontasss »

Apolitos77 έγραψε: Δευ Φεβ 01, 2021 9:53 pm Διάβαζα τις προάλλες ένα άρθρο το οποίο αναφερόταν στα υποσυνείδητα μηνύματα που περνάμε στον εαυτό μας και πως αυτά επιδρούν στην γενικότερη υγεία μας.
Αναμεσα σ αυτά, μου έκανε ιδιαίτερη εντύπωση το σημείο που έλεγε ότι, όταν κάποιος λογόκρινεται και του ασκείται κακόβουλη κακοπροαιρετη κριτική αυτομάτως όλη αυτή η αρνητική ενέργεια επηρεάζει την υγεία του ατόμου-στοχου.
Σε εκείνο το σημείο λοιπόν αναφέρθηκε συγκεκριμένα στην φωνή και τον λόγο. Ότι μπλοκάρουν οι φωνητικές χορδές και δεν βγαίνει ομιλία.
Φανταστείτε έναν άνθρωπο, φανταστείτε τον καλλιτέχνη Νοτη, την εποχή που έπεσε όλο το σύστημα απάνω του να τον ξεσκισει λόγω των πολιτικών τοποθετήσεων.
Συν τοις άλλοις όλοι λέγαμε μην μιλάς άλλο, απλά τραγουδα.
Σε αυτά βάλτε και τα ποσά άκουγε κάθε μέρα.. Πόση πίκρα πέρασε και περνάει από οικογενειακά μέχρι καλλιτεχνικά.
Παιδιά είναι λογικό να κλείσει ακόμα και η φωνή του.
Ας ηρεμήσουμε λίγο..Ο Νότης αυτή την στιγμή περνάει ακόμα δύσκολες ημέρες. Εχει συσσωρευσει θυμό, πίκρα και πάρα πολλά αρνητικά συναισθήματα.
Η μόνη του διέξοδος είναι τα κέντρα που εμφανίζεται.
Αυτο περιμένει την επάνοδο στα κέντρα για να του δώσουν οι θαυμαστές του το φιλί της ζωής, όπως ο ίδιος το αντιλαμβάνεται.
Εγώ προσωπικά το μόνο που του καταλογίζω είναι η απουσία από την δισκογραφία και οι κακές ηχογραφήσεις. Τίποτα άλλο.. Να ναι καλά ο άνθρωπος και ελπίζω να θυμάται ποιος πραγματικά είναι, όταν κάθεται μόνος του και σκέφτεται.
Αν θυμηθεί ποιος είναι τότε θα μπει στούντιο και θα κεντησει..
Συμφωνώ με την τοποθέτηση σου
Πάλι χαράματα ξυπνάς, με δάκρυα στα μάτια σου ~
Mesogeios131
Δημοσιεύσεις: 68
Εγγραφή: Τρί Ιουν 02, 2020 5:32 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Mesogeios131 »

Apolitos77 έγραψε: Δευ Φεβ 01, 2021 9:53 pm Διάβαζα τις προάλλες ένα άρθρο το οποίο αναφερόταν στα υποσυνείδητα μηνύματα που περνάμε στον εαυτό μας και πως αυτά επιδρούν στην γενικότερη υγεία μας.
Αναμεσα σ αυτά, μου έκανε ιδιαίτερη εντύπωση το σημείο που έλεγε ότι, όταν κάποιος λογόκρινεται και του ασκείται κακόβουλη κακοπροαιρετη κριτική αυτομάτως όλη αυτή η αρνητική ενέργεια επηρεάζει την υγεία του ατόμου-στοχου.
Σε εκείνο το σημείο λοιπόν αναφέρθηκε συγκεκριμένα στην φωνή και τον λόγο. Ότι μπλοκάρουν οι φωνητικές χορδές και δεν βγαίνει ομιλία.
Φανταστείτε έναν άνθρωπο, φανταστείτε τον καλλιτέχνη Νοτη, την εποχή που έπεσε όλο το σύστημα απάνω του να τον ξεσκισει λόγω των πολιτικών τοποθετήσεων.
Συν τοις άλλοις όλοι λέγαμε μην μιλάς άλλο, απλά τραγουδα.
Σε αυτά βάλτε και τα ποσά άκουγε κάθε μέρα.. Πόση πίκρα πέρασε και περνάει από οικογενειακά μέχρι καλλιτεχνικά.
Παιδιά είναι λογικό να κλείσει ακόμα και η φωνή του.
Ας ηρεμήσουμε λίγο..Ο Νότης αυτή την στιγμή περνάει ακόμα δύσκολες ημέρες. Εχει συσσωρευσει θυμό, πίκρα και πάρα πολλά αρνητικά συναισθήματα.
Η μόνη του διέξοδος είναι τα κέντρα που εμφανίζεται.
Αυτο περιμένει την επάνοδο στα κέντρα για να του δώσουν οι θαυμαστές του το φιλί της ζωής, όπως ο ίδιος το αντιλαμβάνεται.
Εγώ προσωπικά το μόνο που του καταλογίζω είναι η απουσία από την δισκογραφία και οι κακές ηχογραφήσεις. Τίποτα άλλο.. Να ναι καλά ο άνθρωπος και ελπίζω να θυμάται ποιος πραγματικά είναι, όταν κάθεται μόνος του και σκέφτεται.
Αν θυμηθεί ποιος είναι τότε θα μπει στούντιο και θα κεντησει..

Ο Νοτης δεν μασαει απο επιθεσεις. Τις εχει συνηθισει. Απο το 1996 που καταλαβαν την τεραστια δυναμη του αρχισαν τα πρωτοσελιδα. Πως ντυνεται ετσι...Δεν αφηνει τον κοσμο να χορεψει..Βριζει τον κοσμο..με αποκορυφωμα τη Θεσσαλονικη το 99 που ορισμενοι αφελεις το πιστεψαν. Μετα ειδαν οτι δεν τους επαιρνε και δεν μπορουσαν να τον αποκαθηλωσουν μετα την επανοδο του το 2004 και χαλαρωσαν λιγο την κριτικη τους. Ομως το 13 βρηκαν αφορμη με τις πολιτικες δηλωσεις και θελησαν να τον εξαφανισουν μια για παντα. Παλι δεν τα καταφεραν οσα ψεματα κι αν ειπαν(Βλεπε Αλβανια). Ωστοσο πολλυς κοσμος συσχετισε τις πολιτικες δηλωσεις με τη καλλιτεχνικη διασταση, κακως, και σταματησε να τον ακουει. Ενα μεγαλο μερος του κοσμου ομως, ισως οι μισοι που ειχε παλια τον ακολουθει πιστα οτι και και να λενε τα μεσα μαζικου εξευτελισμου και επηρρεασμου, οπως τα λει και ο ιδιος. Οποτε τι ζηταμε απο τον Νοτη τωρα? Συνεντευξεις? Οχι. Νεους υμνους σαν τον Αετο? Οχι, δεν θα ξαναβγουν. Ζηταμε 2 3 καλους δισκους ακομα με καλη ηχογραφηση και αξιοπρεπη τραγουδια για να κλεισει σε 7 8 χρονια επιτυχως την δισκογραφια του. Ζηταμε εμφανισεις ζωντανες που να ειναι καλος φωνητικα και ας κανει το ιδιο προγραμμα των τελευταιων ετων και αν μπορεσει καποια στιγμη να κανει μερικες συναυλιες ανα την Ελλαδα οπως το 98 και το 2005.
Trelos Notikos 2019
Δημοσιεύσεις: 266
Εγγραφή: Τρί Δεκ 24, 2019 4:47 am

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Trelos Notikos 2019 »

Εγώ πιστεύω ότι αν ανοίξουν μετά το Πάσχα τα μαγαζιά θα εμφανιστεί κάπου ή αλλιώς το καλοκαίρι.
Ελπίζω να βγει τώρα μετά το Πάσχα έστω ένα σιγκλ .
Θα μου φανεί πολύ περίεργο αν δε γίνει κάτι έστω μια εκδήλωση για τα 30 χρόνια και περιμένει μέχρι του χρόνου
Εξόριστος στην 8η λεωφόρο...
Mesogeios131
Δημοσιεύσεις: 68
Εγγραφή: Τρί Ιουν 02, 2020 5:32 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Mesogeios131 »

Να μην ειμαστε και τοσο σιγουροι οτι θα δουμε ανοιχτα μπουζουκια μετα το Πασχα. Μπορει να παρει και κανενα χρονο ακομα να ανοιξουν με αυτους που μπλεξαμε.
Άβαταρ μέλους
J&B
Δημοσιεύσεις: 834
Εγγραφή: Πέμ Μάιος 01, 2008 1:40 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από J&B »

Ελπίζω μέχρι το Πάσχα σε single...
Τώρα αυτά τα πριν τις οποίες εμφανίσεις, απλά για να ξέρουμε τι λέμε, δεν είναι σίγουρο του πότε θα έχουμε ξεμπλέξει με τον ιό... Αν το πάμε έτσι πιθανότατα να ξαναδούμε δίσκο το 2025 και ίσως ποτέ...
Κοιμόμουνα και ξύπνησα μονάχα που τα αντίκρυσα...
Mesogeios131
Δημοσιεύσεις: 68
Εγγραφή: Τρί Ιουν 02, 2020 5:32 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Mesogeios131 »

J&B έγραψε: Τετ Φεβ 03, 2021 11:25 am Ελπίζω μέχρι το Πάσχα σε single...
Τώρα αυτά τα πριν τις οποίες εμφανίσεις, απλά για να ξέρουμε τι λέμε, δεν είναι σίγουρο του πότε θα έχουμε ξεμπλέξει με τον ιό... Αν το πάμε έτσι πιθανότατα να ξαναδούμε δίσκο το 2025 και ίσως ποτέ...
Δεν ειναι και απιθανο να μην ανοιξουν τα μπουζουκια καθολου το 2021. Οσο για τον δισκο αν δει ο Νοτης και δεν ανοιξουν ουτε τον Νοεμβρη τα μαγαζια πιστευω θα κυκλοφορησει γυρω στα Χριστουγεννα το νεο δισκο ανεξαρτητως εμφανισεων.
Notis21
Δημοσιεύσεις: 162
Εγγραφή: Τρί Ιούλ 28, 2020 9:11 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Notis21 »

Καλά εντάξει παιδιά έχουμε κάνει τόσες εκτιμήσεις για αυτό τον δίσκο που νομίζω έχει καταντήσει κουραστικό να το αναφέρουμε στο forum..Δεν το λέω για να την "πω" σε κάποιον και εγώ έχω αναφερθεί σε αυτό απλά πιστεύω ότι από δω και πέρα αν δεν έχουμε να πούμε κάτι ουσιώδες για τον δίσκο να μην αναλωνόμαστε συνέχεια σε ένα θέμα που εκ των πραγμάτων δεν μπορούμε να κάνουμε κάτι..
Για να αλλάξει λοιπόν το θέμα, ας αναφέρει ο καθένας το σχήμα με το οποίο θα ήθελε να δει τον Νότη όταν ανοίξουν τα μαγαζιά..Προσωπικα πιστεύω ότι ήρθε η ώρα να δούμε το σχήμα Νότης-Οικονομοπουλος..Ο Νότης της τελευταίας 5ετιας έχει αλλάξει φιλοσοφία και πλέον κάνει συνεργασίες με "μεγάλα" ονόματα άρα θεωρω πως αν και η πλευρά του Οικονομόπουλου συμβιβάζεται υπάρχουν οι προϋποθέσεις..Επισης ο Οικονομοπουλος είναι γνωστό ότι θαυμάζει πολύ τον δικό μας και γενικά εδώ και χρόνια περιμένω αυτή την συνεργασία..Ελπιζω μετά την καραντίνα να πραγματοποιηθεί!
Notisking
Δημοσιεύσεις: 173
Εγγραφή: Κυρ Δεκ 09, 2018 11:36 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Notisking »



👌👏🎤🔝
Άβαταρ μέλους
J&B
Δημοσιεύσεις: 834
Εγγραφή: Πέμ Μάιος 01, 2008 1:40 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από J&B »

Δεν έχω κάποια πρόταση για συνεργασία, απλά θα ήθελα να επιστρέψει στην Φαντασία...

Να πάρουμε λίγο την δόση μας και μεις...
Κοιμόμουνα και ξύπνησα μονάχα που τα αντίκρυσα...
Mesogeios131
Δημοσιεύσεις: 68
Εγγραφή: Τρί Ιουν 02, 2020 5:32 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Mesogeios131 »

Θα ηταν ωραιο να συνεργαζοταν τα επομενα 5 6 χρονια με Οικονομοπουλο, Πλουταρχο , Μαζωνακη, Αργυρο και Ρεμο. Εδω εμφανιστηκε με την Παγωνα...
Trelos Notikos 2019
Δημοσιεύσεις: 266
Εγγραφή: Τρί Δεκ 24, 2019 4:47 am

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Trelos Notikos 2019 »

Mesogeios131 έγραψε: Τετ Φεβ 03, 2021 3:39 pm Θα ηταν ωραιο να συνεργαζοταν τα επομενα 5 6 χρονια με Οικονομοπουλο, Πλουταρχο , Μαζωνακη, Αργυρο και Ρεμο. Εδω εμφανιστηκε με την Παγωνα...
Δεν υπάρχει καμία περίπτωση να κάνει συνεργασία με Αργυρό.
Δε νομίζω πως θα το προτιμούσαμε και μεις σα νοτικοι.
Ο τύπος είναι 80% Ρέμος και 20% Αργυρός.
Με Ρέμο δύσκολα θα κυλήσει σωστά η συνεργασία
Θα τσακωθεί στάνταρ...
Τώρα με τους υπόλοιπους δίνω ένα ποσοστό επιτυχίας
Εξόριστος στην 8η λεωφόρο...
Άβαταρ μέλους
ilias16
Δημοσιεύσεις: 816
Εγγραφή: Κυρ Αύγ 09, 2015 8:30 pm
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ilias16 »

Να'ρθεις ξανά ΧΑΡΑΜΑΤΑ.......
Mesogeios131
Δημοσιεύσεις: 68
Εγγραφή: Τρί Ιουν 02, 2020 5:32 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Mesogeios131 »

Trelos Notikos 2019 έγραψε: Τετ Φεβ 03, 2021 7:30 pm
Mesogeios131 έγραψε: Τετ Φεβ 03, 2021 3:39 pm Θα ηταν ωραιο να συνεργαζοταν τα επομενα 5 6 χρονια με Οικονομοπουλο, Πλουταρχο , Μαζωνακη, Αργυρο και Ρεμο. Εδω εμφανιστηκε με την Παγωνα...
Δεν υπάρχει καμία περίπτωση να κάνει συνεργασία με Αργυρό.
Δε νομίζω πως θα το προτιμούσαμε και μεις σα νοτικοι.
Ο τύπος είναι 80% Ρέμος και 20% Αργυρός.
Με Ρέμο δύσκολα θα κυλήσει σωστά η συνεργασία
Θα τσακωθεί στάνταρ...
Τώρα με τους υπόλοιπους δίνω ένα ποσοστό επιτυχίας

Σε συνεντευξη στο τραλαλα το 2012 ρωτηθηκε αν θα συνεργαζοταν ποτε με Παολα ή Παντελιδη? Απαντησε ποτε και 5 χρονια μετα συνεργαστηκε με τη Παολα. Οποτε ποτε με λες ποτε.
Notis21
Δημοσιεύσεις: 162
Εγγραφή: Τρί Ιούλ 28, 2020 9:11 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Notis21 »

Mesogeios131 έγραψε: Τετ Φεβ 03, 2021 3:39 pm Θα ηταν ωραιο να συνεργαζοταν τα επομενα 5 6 χρονια με Οικονομοπουλο, Πλουταρχο , Μαζωνακη, Αργυρο και Ρεμο. Εδω εμφανιστηκε με την Παγωνα...
Ο Αργυρός προσπαθεί εδω και καιρό να γίνει(να τον κάνουν βασικά) "πρωτο" όνομα και θα συνεργαστεί με τον Νοτη;Αδύνατο μου φαίνεται..Επίσης ο Αργυρός είναι αρκετά συστημικός για να συνεργαστεί με τον Νοτη και νομίζω καταλαβαίνεις τι εννοώ...
Απάντηση