Μικρά - μικρά κι ενδιαφέροντα μουσικά νέα!

Επιλέξτε για να συζητήσετε θέματα που αφορούν την ελληνική pop ή λαϊκή μουσική σκηνή...
Άβαταρ μέλους
billakos24
Δημοσιεύσεις: 12540
Εγγραφή: Σάβ Απρ 04, 2009 4:34 am

Re: ΜΙΚΡΑ-ΜΙΚΡΑ ΚΑΙ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΑ ΜΟΥΣΙΚΑ ΝΕΑ!!!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από billakos24 »

neereaux έγραψε:Πανέμορφο βίντεο! Κάνει βόλτα ο Θοδωρής Μαραντίνης με ποδήλατο στην Αθήνα και παίζει ο δίσκος. Με "αναγκάσαν" να ακούσω το δίσκο! Ωραία ιδέα!

http://methismenotatouaz.onirama.gr/
:thumbup:

Είδα τον Μαραντίνη στην εκπομπή του Γεωργαντά που έδειχναν κάποια πλάνα
και μίλαγαν γι'αυτό. Ωραίος τρόπος να παρουσιάσεις τη νέα σου δουλειά όπως
κι ο Αργυρός έκανε κάτι παρόμοιο με τα lyric videos απο το τελευταίο του album.
All of our endings can be found in our beginnings...
Άβαταρ μέλους
billakos24
Δημοσιεύσεις: 12540
Εγγραφή: Σάβ Απρ 04, 2009 4:34 am

Re: ΜΙΚΡΑ-ΜΙΚΡΑ ΚΑΙ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΑ ΜΟΥΣΙΚΑ ΝΕΑ!!!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από billakos24 »

fylakas_aggelos έγραψε:

ΚΕΡΔΙΣΕ 1 από τα
3 υπογεγραμμένα album!
like it, comment about it... win it!

Κάνε like στη σελίδα της Cobalt στο Facebook και subscribe στο επίσημο YouTube channel άφησε το σχόλιό σου στο video clip στο ΥouΤube ή στο post στο Facebook από την Τρίτη 29 Απριλίου μέχρι και την Κυριακή 04 Μαΐου και γίνε ένας από τους 3 τυχερούς που θα κερδίσουν από ένα υπογεγραμμένο album της αγαπημένης σου μπάντας!
:lol: :007:

Μα πότε επιτέλους θα βγάλουν ένα single οι ''Μέλισσες'' που να μην μου αρέσει?
Καταντάει τρομακτικό. :fan:

Ωραίο τραγούδι και περίεργα ωραίο video με την τρελιάρικη σκηνοθετική ματιά
των παιδιών. Ωραίο και το φινάλε με το ''Όλοι διαφορετικοί, όλοι ίσοι''! :thumbup:

υγ1...Εξαιρετικά εθιστικό αυτό που λέει στα φωνητικά ο Χρήστος και δεν καταλαβαίνεις
τι είναι. :fan:

υγ2...Επιτέλους video απο ''Μέλισσες'' που δεν πεθαίνει ή αυτοκτονεί κανείς κατά τη
διάρκεια του. Καιρό είχαν. :biggrin:
All of our endings can be found in our beginnings...
yakinthos
Δημοσιεύσεις: 15533
Εγγραφή: Τρί Αύγ 08, 2006 12:12 pm
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: ΜΙΚΡΑ-ΜΙΚΡΑ ΚΑΙ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΑ ΜΟΥΣΙΚΑ ΝΕΑ!!!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από yakinthos »

πολύ όμορφο κλιπ και το τραγούδι όμορφο επίσης...
τι είμαι για ν' αρέσω σε όλους; Μερέντα;
MusicLover
Δημοσιεύσεις: 7163
Εγγραφή: Πέμ Μαρ 13, 2008 1:30 pm
Τοποθεσία: KRHTH

Re: ΜΙΚΡΑ-ΜΙΚΡΑ ΚΑΙ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΑ ΜΟΥΣΙΚΑ ΝΕΑ!!!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από MusicLover »

fylakas_aggelos έγραψε:

ΚΕΡΔΙΣΕ 1 από τα
3 υπογεγραμμένα album!
like it, comment about it... win it!

Κάνε like στη σελίδα της Cobalt στο Facebook και subscribe στο επίσημο YouTube channel άφησε το σχόλιό σου στο video clip στο ΥouΤube ή στο post στο Facebook από την Τρίτη 29 Απριλίου μέχρι και την Κυριακή 04 Μαΐου και γίνε ένας από τους 3 τυχερούς που θα κερδίσουν από ένα υπογεγραμμένο album της αγαπημένης σου μπάντας!
Φοβερό κλιπ με μήνυμα! Και πολύ ωραίο ανεβαστικό κομμάτι! Κόλλημα! :clap:
Μαλλί, βάτα συμπεθέρα, ντέφι-ντέφι.
thrilos
Δημοσιεύσεις: 2317
Εγγραφή: Σάβ Φεβ 07, 2004 11:54 pm

Re: ΜΙΚΡΑ-ΜΙΚΡΑ ΚΑΙ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΑ ΜΟΥΣΙΚΑ ΝΕΑ!!!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από thrilos »

yakinthos
Δημοσιεύσεις: 15533
Εγγραφή: Τρί Αύγ 08, 2006 12:12 pm
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: ΜΙΚΡΑ-ΜΙΚΡΑ ΚΑΙ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΑ ΜΟΥΣΙΚΑ ΝΕΑ!!!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από yakinthos »

Η Σοφία Βόσσου δήλωσε πως είναι δική της απόφαση να μην κυκλοφορεί νέα τραγούδια και εξήγησε το λόγο:
«∆ιότι από ένα σημείο και μετά για να παιχτεί το CD σου χρειάζεσαι δύο πολυκατοικίες. Να πουλάς διαμερίσματα για να πληρώνεις να σε παίζουν. Κανείς δεν παίζεται σήμερα από επιλογή του παραγωγού. Όλα είναι αλισβερισάκι. Ε, δεν είμαι διατεθειμένη τώρα, ύστερα από τόση δισκογραφία, να κάθομαι να πληρώνω τα ραδιόφωνα. ∆εν με αφορά. Γράφω μουσική. Έχω πολλά τραγούδια στο συρταράκι μου. Κάθονται. ∆εν ξέρω αν τα γράφω για να τα πω ή αν τα γράφω για να τα γράψω».
http://www.tralala.gr/sofia-vossou-sime ... ikatikies/
τι είμαι για ν' αρέσω σε όλους; Μερέντα;
Άβαταρ μέλους
panosif
Δημοσιεύσεις: 42689
Εγγραφή: Τρί Μαρ 09, 2010 11:09 pm

Re: ΜΙΚΡΑ-ΜΙΚΡΑ ΚΑΙ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΑ ΜΟΥΣΙΚΑ ΝΕΑ!!!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από panosif »

Εικόνα


«Πήγαινε σε μια παραλία και πάρε στα χέρια σου μια χούφτα άμμο. Προσπάθησε να ξεχωρίσεις έναν κόκκο. Αυτό είσαι. Αυτό είμαστε. Ένα τίποτα. Κι' όμως, ο Θεός βλέπει κάθε κόκκο χωριστά. Και τον προστατεύει. Τον κάθε κόκκο άμμου. Γι' αυτό κάθε μέρα να τον ευχαριστείς. Για αυτά που σου έδωσε, αλλά και για αυτά που δεν σου έδωσε…»
Εικόνα

«…Έκρυβα για πολλά χρόνια από την κόρη μου το γεγονός ότι είμαι τραγουδίστρια. Μεγάλωσε χωρίς να ξέρω τι κάνω. Γυρνούσα στο σπίτι από το κέντρο στις 6:00 το πρωί και την περίμενα να ξυπνήσει. Φορούσα πιτζάμες και τη ρόμπα μου και η Τζωρτίνα πίστευε ότι μόλις είχα σηκωθεί από το κρεβάτι. Της έφτιαχνα πρωινό, την ξεπροβόδιζα και μετά κοιμόμουν. Το μεσημέρι πριν έρθει ξυπνούσα, μαγείρευα και έμενα μαζί της μέχρι το βράδυ που κοιμόταν. Τότε πήγαινα στη δουλειά. Όταν αργότερα της είπα ότι είμαι τραγουδίστρια και καμιά φορά την έπαιρνα μαζί μου στο καμαρίνι κι' ερχόταν κάποιος θαυμαστής για αυτόγραφο, της έλεγα ότι η μαμά είναι τραγουδίστρια μόνο πάνω στη σκηνή και ότι εδώ, είναι μόνο η μαμά της Τζωρτίνας. Το ίδιο έκανα κι' όταν πήγαινα στο σχολείο να πάρω τους βαθμούς ή στις γιορτές. Προσπαθούσα να είμαι διακριτική και να μη νιώσει ποτέ ότι η μαμά της είναι κάτι άλλο…»

«…Όταν ήμουν έγκυος, τραγουδούσα σε μαγαζιά μέχρι τον έβδομο μήνα. Ήταν σοκ η είδηση ότι δεν έχω παντρευτεί. Εγώ και η Ναθαναήλ το κάναμε τότε, οι δυο τρελές, αλλά ο κόσμος δεν είχε πρόβλημα, φυσικά ούτε και τα μαγαζιά. Πήγαινα στο καμαρίνι, έκανα εμετό, ξαναγυρνούσα στη σκηνή και ήμουν κανονική…»

«…Τον Φρέντυ Σερπιέρη τον είχα ερωτευτεί πολύ. Ήμασταν τέσσερα χρόνια μαζί. Μετά τη γέννηση της κόρης μας, εκείνος ήθελε να παντρευτούμε. Του είπα, όμως, ότι δεν χρειάζεται, καλύτερα να μείνουμε φίλοι. Φυσικά την αναγνώρισε, της έδωσε το όνομα του, έγιναν όλα όπως έπρεπε. (…) Τον αγαπάω πολύ, είναι εξαιρετικός άνθρωπος κι' αυτός και η γυναίκα του, η Σαμπίνα, ο γιος τους επίσης, που είναι πραγματικός αδελφός της κόρης μου…»

«…Και να γνωρίζει το παιδί μου άλλους άντρες; Όχι, δεν το θέλω αυτό. Μου λένε οι φίλες μου πως έκανα θυσία. Καθόλου δεν νιώθω ότι έκανα θυσία. Δεν ήθελα πια. Ναι, τελειώνει η επιθυμία, μπορεί να συμβεί. Εκτός από ένα δεσμό που είχα για δύο - τρία χρόνια κανένας άλλος άνθρωπος δεν μπήκε στη ζωή μου. Δεν ήθελα κανέναν, όμως…»

«…Με τον Καζαντζίδη χώρισα γιατί εγώ ήθελα να δουλεύω κι' εκείνος δεν ήθελε. (…) Πρέπει να ήμουν από τις λίγες που κατάφεραν να ξεφύγουν από το ντουέτο με έναν άντρα και να κάνουν δική τους καριέρα. Τα περισσότερα από τα άλλα κορίτσια δεν τα κατάφεραν…»

«…Φόρεσα παντελόνια, γιατί εκείνη την εποχή που έσπαγαν πιάτα τραυματιζόμασταν και την ώρα που τραγουδούσαμε καθιστές έτρεχαν τα αίματα από τις γάμπες και τα γόνατα μας. Φόρεσα παντελόνια για να κρύβω τα αίματα. Τα μαλλιά μου τα έκοψα κοντά, γιατί ιδρώνω πολύ και δεν μπορούσα να έχω μαλλούρα. Ε, τα έκοψα και τελικά έγιναν κομμάτι της εικόνας μου…»

«…Τι εννοείς; Να γεμίσω το σαλόνι με φωτογραφίες μου; Γιατί; Για να βλέπω εγώ εμένα; Προσωπολατρεία; Έλα καλέ, είναι δυνατόν;»

Εικόνα

«…Εγώ την ηλικία την έχω γραμμένη. Ένα νούμερο είναι σε ένα χαρτί. Δεν σημαίνει τίποτα. Κι' ευτυχώς που δεν μπορεί να κάνει κάποιος πλαστική στη φωνή, γιατί θα έλεγαν πως έκανα πλαστική κι' εκεί…»

«…Κάποτε, όταν ήμουν νέα, όχι, δεν ήμουν όμορφη, ήμουν όμως συμπαθητική και είχα πολύ ωραίο σώμα. Φορούσα λοιπόν αυτά τα φορέματα, τα πολύ στενά με την πλάτη ανοιχτή μέχρι πολύ χαμηλά πίσω, που ήταν πραγματικά υπέροχα. Κάποια στιγμή που μεγάλωσα, έφτασα δηλαδή στα 40, κατάλαβα ότι δεν μπορούσα να τα φορέσω πια. Μεγαλώνεις, αλλάζεις, αλλάζει το σώμα σου και δεν μπορείς να κάνεις τίποτα. Κρεμάνε τα χέρια, δεν μπορείς να τα δείχνεις πια. Κρεμάει και η μούρη, αλλά, άντε, πες ότι αυτό το φτιάχνεις. Τα υπόλοιπα όμως;»

«…Εμένα μου αρέσει να είμαι στη σκηνή. Τρελαίνομαι να τραγουδάω. Να σταματήσω; Νομίζω ότι ξέρω πότε θα σταματήσω. Έχω προετοιμαστεί πάρα πολλές φορές για το τέλος. Ξέρω ακριβώς πώς θα το κάνω. Σιωπηλά. Χωρίς αποχαιρετιστήρια. Ούτε καμία μεγάλη συναυλία για να γιορτάσω το γεγονός. Ποιον ενδιαφέρει; Όχι, εγώ όταν σταματήσω θα το κάνω ήσυχα. Αλλά γιατί τα λέμε αυτά τώρα; Έχω χρόνια μπροστά μου!»

«…Το καλοκαίρι θα τραγουδήσω με τον Χατζή, που λατρεύω… Με το πουά φουλάρι του, την κιθάρα του, τη φωνάρα του. Θα ξεκινήσουμε περιοδεία στην Κύπρο. (…) Τραγουδάμε και ανατριχιάζουμε…»

«…Έχω πολύ καλό ένστικτο. Το 'χω και με τους ανθρώπους. Μια φίλη μου ήθελε μια μέρα να κάνει μια δουλειά με κάποιον. Ήξερε ότι το ένστικτο μου είναι αλάθανστο. Μου ζήτησε, λοιπόν, να πάω μαζί της στο ραντεβού και να της πω τη γνώμη μου. Πήγα, λοιπόν, κι' εγώ και τον παρατηρούσα. Πώς μιλούσε, πώς κουνούσε τα χέρια του, πώς ακουμπούσε το ποτήρι με τον καφέ του… Της είπα να μην κάνει δουλειά μαζί του. "Περίμενε δυο μέρες μόνο" της είπα. "Μα" μου λέει η φίλη μου "πώς να περιμένω; Είμαστε στα συμβόλαια". - "Σε παρακαλώ δυο μέρες μόνο". Τελικά, σε δυο μέρες τον έπιασαν και τον έβαλαν φυλακή. Η φίλη μου ακόμη με ευχαριστεί…»

«…Να λες "Ευχαριστώ" στον Θεό για αυτά που δεν σου έδωσε, όχι μόνο για αυτά που σου έδωσε. Γιατί ανάμεσα σ' αυτά που δεν σου έδωσε δεν είναι μόνο αυτά τα υλικά που νομίζεις. Να λες "Ευχαριστώ", γιατί δεν σου έδωσε και αρρώστιες και λύπες. Εγώ αυτό το κάνω πάντα. Δεν πηγαίνω στην εκκλησία. Αλλά τον Θεό τον έχω εδώ, στην καρδιά μου…»

«…Να φάτε τα γλυκά! Και μη ρετουσάρετε τις φωτογραφίες μου. Να τις αφήσετε όπως είναι. Μη νομίζει ο κόσμος ότι τρελάθηκα!»

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
billakos24
Δημοσιεύσεις: 12540
Εγγραφή: Σάβ Απρ 04, 2009 4:34 am

Re: ΜΙΚΡΑ-ΜΙΚΡΑ ΚΑΙ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΑ ΜΟΥΣΙΚΑ ΝΕΑ!!!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από billakos24 »

Μαρινέλλα ΥΠΕΡθεότητα!!! :clap: :clap: :clap:

«…Εμένα μου αρέσει να είμαι στη σκηνή. Τρελαίνομαι να τραγουδάω. Να σταματήσω; Νομίζω ότι ξέρω πότε θα σταματήσω. Έχω προετοιμαστεί πάρα πολλές φορές για το τέλος. Ξέρω ακριβώς πώς θα το κάνω. Σιωπηλά. Χωρίς αποχαιρετιστήρια. Ούτε καμία μεγάλη συναυλία για να γιορτάσω το γεγονός. Ποιον ενδιαφέρει; Όχι, εγώ όταν σταματήσω θα το κάνω ήσυχα. Αλλά γιατί τα λέμε αυτά τώρα; Έχω χρόνια μπροστά μου!»

:girl_curtsey: :girl_curtsey: :girl_curtsey:
All of our endings can be found in our beginnings...
afn
Δημοσιεύσεις: 175006
Εγγραφή: Πέμ Νοέμ 11, 2004 3:21 am

Re: ΜΙΚΡΑ-ΜΙΚΡΑ ΚΑΙ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΑ ΜΟΥΣΙΚΑ ΝΕΑ!!!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από afn »

billakos24 έγραψε:Μαρινέλλα ΥΠΕΡθεότητα!!! :clap: :clap: :clap:

«…Εμένα μου αρέσει να είμαι στη σκηνή. Τρελαίνομαι να τραγουδάω. Να σταματήσω; Νομίζω ότι ξέρω πότε θα σταματήσω. Έχω προετοιμαστεί πάρα πολλές φορές για το τέλος. Ξέρω ακριβώς πώς θα το κάνω. Σιωπηλά. Χωρίς αποχαιρετιστήρια. Ούτε καμία μεγάλη συναυλία για να γιορτάσω το γεγονός. Ποιον ενδιαφέρει; Όχι, εγώ όταν σταματήσω θα το κάνω ήσυχα. Αλλά γιατί τα λέμε αυτά τώρα; Έχω χρόνια μπροστά μου!»

:girl_curtsey: :girl_curtsey: :girl_curtsey:
:007: :007: :007: :007:
Να αγωνιάς γι'αυτόν και να του δίνεις χαμόγελα, είναι αγάπη
stelios
Δημοσιεύσεις: 85030
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 30, 2011 4:09 pm

Re: ΜΙΚΡΑ-ΜΙΚΡΑ ΚΑΙ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΑ ΜΟΥΣΙΚΑ ΝΕΑ!!!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από stelios »

Απο Δευτερα το καινουριο μου τραγουδι στον dromo fm.
Εικόνα
I like people too much or not at all.
Chronisgreek
Δημοσιεύσεις: 10833
Εγγραφή: Παρ Μαρ 17, 2006 12:45 pm

Re: ΜΙΚΡΑ-ΜΙΚΡΑ ΚΑΙ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΑ ΜΟΥΣΙΚΑ ΝΕΑ!!!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Chronisgreek »

-------------> ΑΣΤΟ ΤΕΛΕΙΩΣΕ!!!!!!!!! <------------
ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΤΕΛΕΙΩΣΕ.. ΟΛΑ ΤΩΡΑ ΑΡΧΙΖΟΥΝ....
ΕΡΧΕΤΑΙ ΤΟ ΝΕΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΤΗΣ Amaryllis ΛΙΓΟ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΕΝΑΡΞΗ ΤΩΝ ΕΜΦΑΝΙΣΕΩΝ ΤΗΣ ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ....!!!
ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΑ 5 ΜΑΪΟΥ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΤΗ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΝΑ ΤΟ ΑΚΟΥΣΟΥΜΕ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ ΑΠΟ ΤΟ 99fmΡάδιο1 (για τη Θεσσαλονίκη) και από τον Dromos Fm 898 (για την Αθήνα)...
ΕΝΑ ΚΟΜΜΑΤΙ ΑΝΕΒΑΣΤΙΚΟ ΣΕ ΣΤΙΧΟΥΣ ΤΟΥ ΗΛΙΑ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΚΑΙ ΜΟΥΣΙΚΗ ΤΟΥ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ ΓΕΡΜΕΝΗ ΠΟΥ ΘΑ ΜΑΣ ΞΕΣΗΚΩΣΕΙ!!!
Slim_Shady
Δημοσιεύσεις: 29508
Εγγραφή: Τετ Σεπ 19, 2007 3:13 pm

Re: ΜΙΚΡΑ-ΜΙΚΡΑ ΚΑΙ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΑ ΜΟΥΣΙΚΑ ΝΕΑ!!!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Slim_Shady »

billakos24 έγραψε:
fylakas_aggelos έγραψε:

ΚΕΡΔΙΣΕ 1 από τα
3 υπογεγραμμένα album!
like it, comment about it... win it!

Κάνε like στη σελίδα της Cobalt στο Facebook και subscribe στο επίσημο YouTube channel άφησε το σχόλιό σου στο video clip στο ΥouΤube ή στο post στο Facebook από την Τρίτη 29 Απριλίου μέχρι και την Κυριακή 04 Μαΐου και γίνε ένας από τους 3 τυχερούς που θα κερδίσουν από ένα υπογεγραμμένο album της αγαπημένης σου μπάντας!
:lol: :007:

Μα πότε επιτέλους θα βγάλουν ένα single οι ''Μέλισσες'' που να μην μου αρέσει?
Καταντάει τρομακτικό. :fan:

Ωραίο τραγούδι και περίεργα ωραίο video με την τρελιάρικη σκηνοθετική ματιά
των παιδιών. Ωραίο και το φινάλε με το ''Όλοι διαφορετικοί, όλοι ίσοι''! :thumbup:

υγ1...Εξαιρετικά εθιστικό αυτό που λέει στα φωνητικά ο Χρήστος και δεν καταλαβαίνεις
τι είναι. :fan:
+1 σε όλα.
Πολυ καλό βίντεο,ωραίο κομμάτι!
Μέλισσες ftw :thumbup:
Kάποιος ζωγράφος θεϊκός μας ζωγραφίζει...
Chronisgreek
Δημοσιεύσεις: 10833
Εγγραφή: Παρ Μαρ 17, 2006 12:45 pm

Re: ΜΙΚΡΑ-ΜΙΚΡΑ ΚΑΙ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΑ ΜΟΥΣΙΚΑ ΝΕΑ!!!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Chronisgreek »

Άλλο ένα καλοκαίρι, το τραγούδι θα έχει άρωμα…Carroten!
Μετά από την περσινή επιτυχία που σημείωσε το “The sun” με τη Demy, η Panik Records επιστρέφει δυναμικά! “Όσο ο κόσμος θα έχει εσένα” ονομάζεται το νέο τραγούδι που θα κυκλοφορήσει σύντομα αλλά είναι ακόμα άγνωστο από ποιον καλλιτέχνη. Παρακάτω μπορείτε να δείτε το πρώτο teaser του κομματιού και να καταλάβετε ότι επιτέλους… Summer 2014 is here!
- See more at: http://www.tralala.gr/carroten-ke-panik ... dHfyr.dpuf
Άβαταρ μέλους
fylakas_aggelos
Δημοσιεύσεις: 10858
Εγγραφή: Πέμ Νοέμ 01, 2012 1:50 pm

Re: ΜΙΚΡΑ-ΜΙΚΡΑ ΚΑΙ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΑ ΜΟΥΣΙΚΑ ΝΕΑ!!!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από fylakas_aggelos »

Αν δεν είναι Demy,υποψιάζομαι να είναι καμιά Θωμαή Απέργη.Πάντως θα προτιμούσα αγγλόφωνο κομμάτι,dance με ελληνικό στίχο είναι μια απ'τα ίδια.
ΛΟΓΙΑ ΠΟΥ ΚΑΙΝΕ...
Άβαταρ μέλους
fylakas_aggelos
Δημοσιεύσεις: 10858
Εγγραφή: Πέμ Νοέμ 01, 2012 1:50 pm

Re: ΜΙΚΡΑ-ΜΙΚΡΑ ΚΑΙ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΑ ΜΟΥΣΙΚΑ ΝΕΑ!!!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από fylakas_aggelos »

Tελικά με τη Demy θα είναι το κομμάτι!!!!!
ΛΟΓΙΑ ΠΟΥ ΚΑΙΝΕ...
Chronisgreek
Δημοσιεύσεις: 10833
Εγγραφή: Παρ Μαρ 17, 2006 12:45 pm

Re: ΜΙΚΡΑ-ΜΙΚΡΑ ΚΑΙ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΑ ΜΟΥΣΙΚΑ ΝΕΑ!!!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Chronisgreek »

teleia! ante na bgei k to album ths meta apo ayto to single..
gtm13
Δημοσιεύσεις: 9544
Εγγραφή: Κυρ Φεβ 03, 2013 2:00 pm

Re: ΜΙΚΡΑ-ΜΙΚΡΑ ΚΑΙ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΑ ΜΟΥΣΙΚΑ ΝΕΑ!!!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από gtm13 »

Το cd εχει εκπλήξεις !!δεν είπαμε ?
Ντουέτο με Νικο Ζωιδακη και απρόσμενο guest αξεπέραστο Στάθη Ψαλτη ..
Κι ο Τσαουσοπουλος σκηνοθετεί #smash_hit #coming


Εικόνα

:fan:
Chronisgreek
Δημοσιεύσεις: 10833
Εγγραφή: Παρ Μαρ 17, 2006 12:45 pm

Re: ΜΙΚΡΑ-ΜΙΚΡΑ ΚΑΙ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΑ ΜΟΥΣΙΚΑ ΝΕΑ!!!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Chronisgreek »

Εικόνα
:lol: :fan: :hysterical:
Ο Σάκης Αρσενίου και ο Κυριάκος Κυανός γιόρτασαν τη διπλά πλατινένια δισκογραφία τους! - See more at: http://www.tralala.gr/o-sakis-arseniou- ... Gwoaq.dpuf
Άβαταρ μέλους
fylakas_aggelos
Δημοσιεύσεις: 10858
Εγγραφή: Πέμ Νοέμ 01, 2012 1:50 pm

Re: ΜΙΚΡΑ-ΜΙΚΡΑ ΚΑΙ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΑ ΜΟΥΣΙΚΑ ΝΕΑ!!!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από fylakas_aggelos »

Ποιον κοροϊδεύουν!!!Και τα 2 βγήκαν μόνο με τα Παραπολιτικά.Μου αρέσει το "διπλά πλατινένιοι"!!!!! :lol: :lol: :lol: :tourta: :tourta: :tourta: :tourta: :tourta: :tourta: :tourta: :tourta:
ΛΟΓΙΑ ΠΟΥ ΚΑΙΝΕ...
Άβαταρ μέλους
panosif
Δημοσιεύσεις: 42689
Εγγραφή: Τρί Μαρ 09, 2010 11:09 pm

Re: ΜΙΚΡΑ-ΜΙΚΡΑ ΚΑΙ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΑ ΜΟΥΣΙΚΑ ΝΕΑ!!!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από panosif »

Σιγά την επιτυχία.Τι να πει και η Μαρία Καρλάκη που έκανε 4 φορές πλατινένιο δίσκο. :525807:
Εικόνα
Απάντηση