Ανοικτη επιστολή Πάνου Κατσιμίχα στο Μιχάλη Χατζηγιάννη

Επιλέξτε για να συζητήσετε θέματα που αφορούν την ελληνική pop ή λαϊκή μουσική σκηνή...
Entek
Δημοσιεύσεις: 17203
Εγγραφή: Τρί Φεβ 10, 2004 12:26 am

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Entek »

creativeuser έγραψε:
SD54 έγραψε:.


δεν καταλαβαίνω που είναι η ασυναρτησία? :roll:
ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΤΟ ΠΗΡΕ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΚΑΙ ΕΚΑΤΣΕ ΝΑ ΑΣΧΟΛΗΘΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΓΡΑΨΕΙ ΟΛΟΚΛΗΡΗ ΕΠΙΣΤΟΛΗ ΜΕ ΣΚΟΠΟ ΝΑ ΤΗ ΔΙΑΒΑΣΕΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΚΑΙ ΟΥΣΙΑΣΤΙΚΑ ΝΑ "ΕΚΘΕΣΕΙ" ΤΟΝ ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗ ΑΥΤΟ ΤΑ ΛΕΕΙ ΟΛΑ.ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΤΟΥ ΔΩΣΕ ΤΗ ΔΙΚΑΙΟΔΟΣΙΑ ΝΑ ΕΚΦΡΑΖΕΤΑΙ ΕΚ ΜΕΡΟΥΣ ΤΟΥ ΕΝΤΕΧΝΟΥ.ΕΞΟΥ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΕΠΙΣΤΟΛΗ Ο ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ ΣΥΝΕΧΙΣΕ ΝΑ ΣΥΝΕΡΓΑΖΕΤΑΙ ΜΕ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΕΣ ΤΟΥ ΕΝΤΕΧΝΟΥ.

ΟΥΤΕ ΟΙ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΕΣ ΤΟΥ,ΟΥΤΕ ΤΑ ΟΜΟΛΟΓΟΥΜΕΝΩΣ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΓΡΑΨΕΙ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΤΡΑΓΟΥΔΗΣΕΙ,ΔΕΝ ΤΟΥ ΔΙΝΟΥΝ ΤΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΝΑ ΑΝΤΙΔΡΑΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΟΣΒΑΛΕΙ ΕΤΣΙ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΥΣ ΤΟΥ.ΤΟ ΕΚΑΝΕ ΚΑΙ Η ΠΕΓΚΥ ΖΗΝΑ ΚΑΙ ΠΕΣΑΜΕ ΝΑ ΤΗ ΦΑΜΕ.ΓΙΑΤΙ?ΕΠΕΙΔΗ ΕΚΕΙΝΗ ΕΧΕΙ ΠΕΙ ΤΟ "ΑΝ ΠΑΣ ΜΕ ΑΛΛΗ"?ΔΗΛΑΔΗ Ο ΚΑΤΣΙΜΙΧΑΣ ΕΧΕΙ ΤΟ ΑΚΑΤΑΛΟΓΙΣΤΟ?ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ.ΤΟ ΗΘΟΣ ΕΙΝΑΙ ΗΘΟΣ ΚΑΙ Ο ΣΕΒΑΣΜΟΣ ΠΡΟΣ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΕΣ ΕΙΝΑΙ ΣΕΒΑΣΜΟΣ.ΕΙΤΕ ΤΡΑΓΟΥΔΑΣ ΦΤΗΝΑ ΣΟΥΞΕΔΑΚΙΑ,ΕΙΤΕ ΤΡΑΓΟΥΔΑΣ ΑΡΙΣΤΟΥΡΓΗΜΑΤΑ.ΔΕΝ ΒΡΙΣΚΩ ΚΑΜΙΑ ΔΙΑΦΟΡΑ ΤΙΣ "ΕΠΙΘΕΣΗΣ" ΑΥΤΗΣ ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕ Η ΖΗΝΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΣΑΛΙΓΟΠΟΥΛΟΥ.
ΕΧΩ ΠΕΡΙΕΡΓΕΙΑ ΝΑ ΔΩ ΑΝ ΠΟΤΕ ΘΑ ΕΙΧΕ ΤΑ ΚΟΤΣΙΑ Ο ΚΑΤΣΙΜΙΧΑΣ ΝΑ ΣΤΑΘΕΙ ΜΠΡΟΣΤΑ ΑΠΟ ΤΗ ΓΛΥΚΕΡΙΑ,ΤΗΝ ΑΛΕΞΙΟΥ,ΤΗΝ ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗ ΚΑΙ ΤΟ ΝΤΑΛΑΡΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΠΕΙ "ΕΧΕΤΕ ΤΡΑΓΟΥΔΗΣΕΙ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΤΟΥ ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗ ΔΗΛΑΔΗ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΓΙΑ 15ΧΡΟΝΑ".ΚΑΙ ΚΑΚΩΣ "ΑΠΑΞΙΩΝΕΙ" ΕΤΣΙ ΕΝΑ ΚΟΙΝΟ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΕΧΕΙ ΣΤΗΡΙΞΕΙ ΚΑΤΑ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΤΟΝ ΙΔΙΟ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΜΕΓΑΛΩΣΕΙ ΤΗ ΔΕΚΑΕΤΙΑ ΤΟΥ 80 ΚΑΙ ΤΟΥ 90 ΜΕ ΤΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΑΥΤΟΥ ΚΑΙ ΤΟΥ ΑΔΕΛΦΟΥ ΤΟΥ.ΕΓΩ 15 ΧΡΟΝΩΝ ΤΡΑΓΟΥΔΟΥΣΑ ΤΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΤΟΥ ΜΕ ΑΛΛΟΥΣ ΣΥΝΟΜΗΛΙΚΟΥΣ ΜΕ ΚΙΘΑΡΕΣ.ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ 22 ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ ΚΑΜΙΑ ΠΑΡΕΑ ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΩΝ 22ΧΡΟΝΩΝ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΝ.
o cre vasika panw katw eipe auta pou i8ela na pw xwris ... 8imo! :) :) :)
Κάτι μου λέει ότι σύντομα θα 'ρθουν καλύτερες μέρες!!!
creativeuser
Δημοσιεύσεις: 14181
Εγγραφή: Δευ Ιαν 03, 2005 8:19 pm

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από creativeuser »

SD54 έγραψε:
creativeuser έγραψε:.ΕΓΩ 15 ΧΡΟΝΩΝ ΤΡΑΓΟΥΔΟΥΣΑ ΤΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΤΟΥ ΜΕ ΑΛΛΟΥΣ ΣΥΝΟΜΗΛΙΚΟΥΣ ΜΕ ΚΙΘΑΡΕΣ.ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ 22 ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ ΚΑΜΙΑ ΠΑΡΕΑ ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΩΝ 22ΧΡΟΝΩΝ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΝ.

Έχεις λάθος παρέες... :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:
ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ ΚΑΜΙΑ ΑΛΛΗ ΠΑΡΕΑ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙ.ΔΕΝ ΑΝΕΦΕΡΑ ΑΝ ΤΟ ΚΑΝΩ ΕΓΩ Ή ΟΧΙ ΜΕ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΜΟΥ.ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΔΙΑΒΑΣΕΣ ΚΑΝ ΤΟ BOLD ΣΗΜΕΙΟ. :wink:





ΑΠΟ ΟΛΑ ΟΣΑ ΕΓΡΑΨΑ ΑΥΤΟ ΒΡΗΚΕΣ ΝΑ ΣΧΟΛΙΑΣΕΙΣ. :wink:
Δως μου ένα παγάκι
SD54
Δημοσιεύσεις: 2932
Εγγραφή: Κυρ Φεβ 08, 2004 12:34 pm
Τοποθεσία: Αθήνα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από SD54 »

Kρε... ξέρεις την άποψη μου...

τα λες μια φορά άντε δυο αυτά που θες να πεις...από εκεί και πέρα... δεν έχει νόημα... :wink:


αν σου απάνταγα.. θα μου απάνταγες... και θα γινόταν αυτό που μισούμε... ποστ σεντόνια που δεν καταλήγουν πουθενά.... :wink:


διαφωνούμε... να ξανασχολίαζα που διαφωνώ...? :wink: :wink: :wink:
...το εδώ πουθενά, το τώρα ποτέ...
creativeuser
Δημοσιεύσεις: 14181
Εγγραφή: Δευ Ιαν 03, 2005 8:19 pm

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από creativeuser »

SD54 έγραψε:Kρε... ξέρεις την άποψη μου...

τα λες μια φορά άντε δυο αυτά που θες να πεις...από εκεί και πέρα... δεν έχει νόημα... :wink:


αν σου απάνταγα.. θα μου απάνταγες... και θα γινόταν αυτό που μισούμε... ποστ σεντόνια που δεν καταλήγουν πουθενά.... :wink:


διαφωνούμε... να ξανασχολίαζα που διαφωνώ...? :wink: :wink: :wink:
ΚΑΙ ΕΙΠΕΣ ΝΑ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΜΕ ΕΙΡΩΝΙΑ ΣΧΟΛΙΑΖΟΝΤΑΣ ΤΟ ΠΙΟ ΑΚΥΡΟ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΑ. :wink: ΩΡΑΙΟ ΤΡΟΠΟ ΕΧΕΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙΧΝΕΙΣ ΟΤΙ ΑΠΛΑ ΔΙΑΦΩΝΕΙΣ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΓΡΑΦΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΞΑΝΑΓΡΑΦΕΙΣ.
Δως μου ένα παγάκι
SD54
Δημοσιεύσεις: 2932
Εγγραφή: Κυρ Φεβ 08, 2004 12:34 pm
Τοποθεσία: Αθήνα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από SD54 »

creativeuser έγραψε:
SD54 έγραψε:Kρε... ξέρεις την άποψη μου...

τα λες μια φορά άντε δυο αυτά που θες να πεις...από εκεί και πέρα... δεν έχει νόημα... :wink:


αν σου απάνταγα.. θα μου απάνταγες... και θα γινόταν αυτό που μισούμε... ποστ σεντόνια που δεν καταλήγουν πουθενά.... :wink:


διαφωνούμε... να ξανασχολίαζα που διαφωνώ...? :wink: :wink: :wink:
ΚΑΙ ΕΙΠΕΣ ΝΑ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΜΕ ΕΙΡΩΝΙΑ ΣΧΟΛΙΑΖΟΝΤΑΣ ΤΟ ΠΙΟ ΑΚΥΡΟ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΑ. :wink: ΩΡΑΙΟ ΤΡΟΠΟ ΕΧΕΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙΧΝΕΙΣ ΟΤΙ ΑΠΛΑ ΔΙΑΦΩΝΕΙΣ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΓΡΑΦΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΞΑΝΑΓΡΑΦΕΙΣ.
Δεν ήταν ειρρωνικό... αλλιώς δεν θα έβαζα τα :wink: στην αρχή και στο τέλος..


Τέσπα.. δεν καταλαβαίνω γιατί το συνεχίζεις... ενώ από την αρχή έδειξα ότι δεν με ενδιαφέρει μια τέτοια συζήτηση-ότι είχα να πω το είπα- και φυσικά να τσακωθώ μαζί σου ένα μέλος που γενικά δεν έχω αντιπαλότητα...... :roll: (και αυτό ναι έχει μια δόση ειρωνίας)
...το εδώ πουθενά, το τώρα ποτέ...
creativeuser
Δημοσιεύσεις: 14181
Εγγραφή: Δευ Ιαν 03, 2005 8:19 pm

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από creativeuser »

SD54 έγραψε:ενώ από την αρχή έδειξα ότι δεν με ενδιαφέρει μια τέτοια συζήτηση
ΑΝ ΔΕΝ ΣΕ ΕΝΔΙΕΦΕΡΕ ΔΕΝ ΘΑ ΣΥΜΜΕΤΕΙΧΕΣ.
ΚΑΙ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΤΣΑΚΩΝΟΜΑΣΤΕ.ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΑΝΤΙΠΑΛΟΤΗΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΔΙΑΦΩΝΗΣΟΥΜΕ ΣΕ ΚΑΤΙ,ΟΥΤΕ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΔΗΛΩΝΟΥΜΕ ΟΤΙ "ΔΕΝ ΜΑΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ" ΟΤΑΝ ΤΕΛΙΚΑ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΟΤΙ ΤΟ 90% ΤΩΝ ΥΠΟΛΟΙΠΩΝ ΚΑΤΑΛΗΓΟΥΝ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΤΗΝ ΑΝΤΙΘΕΤΗ ΓΝΩΜΗ.
Δως μου ένα παγάκι
SD54
Δημοσιεύσεις: 2932
Εγγραφή: Κυρ Φεβ 08, 2004 12:34 pm
Τοποθεσία: Αθήνα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από SD54 »

creativeuser έγραψε:
SD54 έγραψε:ενώ από την αρχή έδειξα ότι δεν με ενδιαφέρει μια τέτοια συζήτηση
ΑΝ ΔΕΝ ΣΕ ΕΝΔΙΕΦΕΡΕ ΔΕΝ ΘΑ ΣΥΜΜΕΤΕΙΧΕΣ.
ΚΑΙ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΤΣΑΚΩΝΟΜΑΣΤΕ.ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΑΝΤΙΠΑΛΟΤΗΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΔΙΑΦΩΝΗΣΟΥΜΕ ΣΕ ΚΑΤΙ,ΟΥΤΕ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΔΗΛΩΝΟΥΜΕ ΟΤΙ "ΔΕΝ ΜΑΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ" ΟΤΑΝ ΤΕΛΙΚΑ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΟΤΙ ΤΟ 90% ΤΩΝ ΥΠΟΛΟΙΠΩΝ ΚΑΤΑΛΗΓΟΥΝ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΤΗΝ ΑΝΤΙΘΕΤΗ ΓΝΩΜΗ.
Το συνεχίζεις... οκ και μάλιστα παρερμηνεύοντας και αυτά που λέω!!!!!!!!!!!!!!!! :roll: :roll: :roll: :roll:

ότι ήταν τα πω ρε Κρε... το είπα... η άποψη μου υπάρχει στην αρχή της σελίδας... εμμένω σε αυτή... τι άλλο θες ακόμα να καταλάβω...?? Να την ξαναπω...? Να την κάνω κόπυ πέιστ... ?δεν είπα ότι δεν με ενδιαφέρει το θέμα... το θέμα με ενδιαφέρει για αυτό πήρα και θέση... δεν με ενδιαφέρει μια περαιτέρω αντιπαράθεση... χωρίς να υπάρχουν πχ νέα στοιχεία τα οποία να με κάνουν να αλλάξω γνώμη ή να τα χρησιμοποιήσω για να αλλάξω τη γνώμη κάποιου... αυτή είναι η γνώμη μου... τώρα αν διαφωνείς... πες το όπως και το έκανες...

το μέτα δεν έχω καταλάβει... τι άλλο θες να συζητήσουμε? Δεν είπαμε και οι δυο την άποψή μας?
...το εδώ πουθενά, το τώρα ποτέ...
creativeuser
Δημοσιεύσεις: 14181
Εγγραφή: Δευ Ιαν 03, 2005 8:19 pm

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από creativeuser »

SD54 έγραψε:τι άλλο θες να συζητήσουμε? Δεν είπαμε και οι δυο την άποψή μας?
Ε ΑΝΤΕ ΑΣ ΤΟ ΚΛΕΙΣΟΥΜΕ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΤΟ ΜΑΓΑΖΙ. :wink: :lol:
Δως μου ένα παγάκι
Απάντηση