Έλλη Κοκκίνου

Επιλέξτε για να συζητήσετε θέματα που αφορούν την ελληνική pop ή λαϊκή μουσική σκηνή...
Άβαταρ μέλους
panosif
Δημοσιεύσεις: 42685
Εγγραφή: Τρί Μαρ 09, 2010 11:09 pm

Re: ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΛΛΗ ΚΟΚΚΙΝΟΥ.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από panosif »

Niko-Polis Blog: Ο «σουηδικός» χωρισμός της Ντορέττας και η επιστροφή της Έλλης Κοκκίνου

Εικόνα

Εκεί είδαμε και την Έλλη Κοκκίνου σε μεγάλες ομορφιές που ετοιμάζεται για τα live της κάθε Πέμπτη στο Cabaret τη στιγμή που η σχέση της με τον Γιώργο Μπόγρη περνάει μεγάλη δοκιμασία, καθώς έχουν να συναντηθούν έναν μήνα περίπου και δεν ξέρουν πότε θα βρεθούν ξανά- επειδή όμως είμαστε και (κρυφο)ρομαντικοί, όταν υπάρχει τόσο μεγάλη αγάπη σαν τη δική τους, η απόσταση δεν θα τους νικήσει!

Όσο για τις έντονες φήμες που θέλουν την Έλλη να μετακομίζει στην Cobalt, η παρουσία της στο χτεσινό πάρτι μάλλον μας είπε ότι δεν μπορεί να πει ακόμα η ίδια – μέχρι τουλάχιστον να λήξει το συμβόλαιό της με τη Spicy.

http://www.entertv.gr/article/353859/ni ... s-kokkinoy
Slim_Shady
Δημοσιεύσεις: 29508
Εγγραφή: Τετ Σεπ 19, 2007 3:13 pm

Re: ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΛΛΗ ΚΟΚΚΙΝΟΥ.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Slim_Shady »

Μακαρι να αλλάξει εταιρία μακάρι :girl_cray:
Kάποιος ζωγράφος θεϊκός μας ζωγραφίζει...
manos
Δημοσιεύσεις: 6440
Εγγραφή: Παρ Ιουν 15, 2007 3:37 am

Re: ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΛΛΗ ΚΟΚΚΙΝΟΥ.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από manos »

deba έγραψε:
neereaux έγραψε:Μαρέσει εκεί στις φώτος όπως τη βλέπω :surprised: :read: δεν είναι και τόσο χάλια
και μου αρέσει και το μακρύ καρέ έρχεται στη μόδα φέτος :thumbup:
makari na to ksanadoume kai sth Despoina vlepe_2_ksenoi!
Mamma Mia..πως να αντισταθώ;
stelios
Δημοσιεύσεις: 85030
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 30, 2011 4:09 pm

Re: ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΛΛΗ ΚΟΚΚΙΝΟΥ.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από stelios »

panosif έγραψε:Niko-Polis Blog: Ο «σουηδικός» χωρισμός της Ντορέττας και η επιστροφή της Έλλης Κοκκίνου

Εικόνα

Εκεί είδαμε και την Έλλη Κοκκίνου σε μεγάλες ομορφιές που ετοιμάζεται για τα live της κάθε Πέμπτη στο Cabaret τη στιγμή που η σχέση της με τον Γιώργο Μπόγρη περνάει μεγάλη δοκιμασία, καθώς έχουν να συναντηθούν έναν μήνα περίπου και δεν ξέρουν πότε θα βρεθούν ξανά- επειδή όμως είμαστε και (κρυφο)ρομαντικοί, όταν υπάρχει τόσο μεγάλη αγάπη σαν τη δική τους, η απόσταση δεν θα τους νικήσει!

Όσο για τις έντονες φήμες που θέλουν την Έλλη να μετακομίζει στην Cobalt, η παρουσία της στο χτεσινό πάρτι μάλλον μας είπε ότι δεν μπορεί να πει ακόμα η ίδια – μέχρι τουλάχιστον να λήξει το συμβόλαιό της με τη Spicy.

http://www.entertv.gr/article/353859/ni ... s-kokkinoy
Πολύ ενδιαφέρον.Για να πήγε στα γενέθλια της διευθύντριας της cobalt δεν νομίζω να είναι τυχαίο.
Για να το γράφει και ο Γεωργιάδης που καθόταν δίπλα της μάλλον το λέω και σίγουρο.
Η καλύτερη κίνηση που θα μπορούσε να κάνει η Έλλη νομίζω.Πολύ καλή εταιρεία η cobalt και τους λείπει και ένα γυναικείο όνομα στο στυλ της Έλλης.
Να δω ποιος θα μείνει στο τέλος στη spicy. :fan:
I like people too much or not at all.
Chronisgreek
Δημοσιεύσεις: 10833
Εγγραφή: Παρ Μαρ 17, 2006 12:45 pm

Re: ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΛΛΗ ΚΟΚΚΙΝΟΥ.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Chronisgreek »

8a thn analabei k aythn o sabanis? :fan:
Άβαταρ μέλους
nikospaok
Δημοσιεύσεις: 10776
Εγγραφή: Δευ Οκτ 06, 2008 3:52 pm
Τοποθεσία: thessaloniki

Re: ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΛΛΗ ΚΟΚΚΙΝΟΥ.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nikospaok »

Αν φύγει και η Έλλη το κοτέτσι θα κλείσει εντελώς...
Μακάρι να ισχύει μπας κ δει άσπρη μέρα στη δισκογραφία της!!
Άβαταρ μέλους
billakos24
Δημοσιεύσεις: 12540
Εγγραφή: Σάβ Απρ 04, 2009 4:34 am

Re: ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΛΛΗ ΚΟΚΚΙΝΟΥ.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από billakos24 »

Μακάρι να φύγει και να ξαναπάρει μερικές καταστάσεις στα χέρια της. :smile:

Το μαλλί δεν... :fan:

Αν φύγει πάντως και η Έλλη κι εγώ τη βλέπω για ''we are closed'' φάση τη Spicy.
All of our endings can be found in our beginnings...
Chronisgreek
Δημοσιεύσεις: 10833
Εγγραφή: Παρ Μαρ 17, 2006 12:45 pm

Re: ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΛΛΗ ΚΟΚΚΙΝΟΥ.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Chronisgreek »

perimenw epishmh anakoinwsh...
Άβαταρ μέλους
ΜΑΓΔΑ
Δημοσιεύσεις: 9164
Εγγραφή: Κυρ Φεβ 08, 2004 12:05 am

Re: ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΛΛΗ ΚΟΚΚΙΝΟΥ.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΜΑΓΔΑ »

billakos24 έγραψε:Μακάρι να φύγει και να ξαναπάρει μερικές καταστάσεις στα χέρια της. :smile:

Το μαλλί δεν... :fan:

Αν φύγει πάντως και η Έλλη κι εγώ τη βλέπω για ''we are closed'' φάση τη Spicy.
Πάντα θα υπάρχουν παιδιά που θα βολεύονται έστω και με ένα τραγούδι από το Φοίβο.
Και όσο ο Φοίβος βάζει αυτά τα παιδιά σε σχήματα και παίρνει τα ποσοστά του, θα τη συντηρεί τη Spicy.

Εξάλλου, έχει ακόμα τον Σχοινά και την Καλλή.

Πιστεύω πως μπορεί να συγκεντρωθεί και να βγάλει δίσκο και στους 2.

[Αν και να μου πεις, με τα remixes των παλιών τραγουδιών, ο δίσκος του Σχοινά είναι σχεδόν έτοιμος].
Life is a RollerCoaster...
MusicLover
Δημοσιεύσεις: 7163
Εγγραφή: Πέμ Μαρ 13, 2008 1:30 pm
Τοποθεσία: KRHTH

Re: ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΛΛΗ ΚΟΚΚΙΝΟΥ.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από MusicLover »

Πήρε κ το ΛεΠα τώρα μην το ξεχνάμε :fan:
Μαλλί, βάτα συμπεθέρα, ντέφι-ντέφι.
Άβαταρ μέλους
ΜΑΓΔΑ
Δημοσιεύσεις: 9164
Εγγραφή: Κυρ Φεβ 08, 2004 12:05 am

Re: ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΛΛΗ ΚΟΚΚΙΝΟΥ.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΜΑΓΔΑ »

MusicLover έγραψε:Πήρε κ το ΛεΠα τώρα μην το ξεχνάμε :fan:
Ναι, αλλά δεν ξέρουμε αν θα του δώσει άλλο κομμάτι ή αν θα του κάνει δίσκο.
Έτσι έχει και τη Μαραγκόζη ακόμα.
Life is a RollerCoaster...
Chronisgreek
Δημοσιεύσεις: 10833
Εγγραφή: Παρ Μαρ 17, 2006 12:45 pm

Re: ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΛΛΗ ΚΟΚΚΙΝΟΥ.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Chronisgreek »

mh milhsw gia ton xylourh... :fan:
Άβαταρ μέλους
panosif
Δημοσιεύσεις: 42685
Εγγραφή: Τρί Μαρ 09, 2010 11:09 pm

Re: ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΛΛΗ ΚΟΚΚΙΝΟΥ.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από panosif »

CABARET
Το πάρτυ αρχίζει!!!!
Η ανανεωμένη Έλλη Κοκκίνου ξεκινάει ένα μοναδικό ταξίδι διασκέδασης από την επόμενη Πέμπτη 6/11 και κάθε Πέμπτη στο Cabaret . Σε ένα concept που δεν την έχουμε συνηθίσει, η μοναδική ερμηνεύτρια θα ξεσηκώνει με παλιές και καινούργιες επιτυχίες σε ελληνικούς και ξένους ρυθμούς μαζί με τον Άρη Πλασκασοβίτη, σε ένα άκρως διασκεδαστικό πρόγραμμα, όπου σκηνή και κοινό γίνονται η απόλυτη παρέα. Μαζί τους ο Τόνυ Κονταξάκης.

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
killbill
Δημοσιεύσεις: 8162
Εγγραφή: Τρί Ιούλ 14, 2009 1:14 pm

Re: ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΛΛΗ ΚΟΚΚΙΝΟΥ.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από killbill »

Aν πάει στην Cobalt θα κάνει την καλύτερη κίνηση στην καριέρα της :thumbup: τα τελευταία χρόνια αναλώθηκε άσκοπα στα τραγουδάκια του φοίβου
Chronisgreek
Δημοσιεύσεις: 10833
Εγγραφή: Παρ Μαρ 17, 2006 12:45 pm

Re: ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΛΛΗ ΚΟΚΚΙΝΟΥ.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Chronisgreek »

ante pali me ton kontaxaki... :whatever:
Chronisgreek
Δημοσιεύσεις: 10833
Εγγραφή: Παρ Μαρ 17, 2006 12:45 pm

Re: ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΛΛΗ ΚΟΚΚΙΝΟΥ.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Chronisgreek »

killbill έγραψε:Aν πάει στην Cobalt θα κάνει την καλύτερη κίνηση στην καριέρα της :thumbup: τα τελευταία χρόνια αναλώθηκε άσκοπα στα τραγουδάκια του φοίβου
ntaxei tis edwse merika hitakia...
Άβαταρ μέλους
panosif
Δημοσιεύσεις: 42685
Εγγραφή: Τρί Μαρ 09, 2010 11:09 pm

Re: ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΛΛΗ ΚΟΚΚΙΝΟΥ.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από panosif »

killbill έγραψε:Aν πάει στην Cobalt θα κάνει την καλύτερη κίνηση στην καριέρα της :thumbup: τα τελευταία χρόνια αναλώθηκε άσκοπα στα τραγουδάκια του φοίβου
Την καλύτερη κίνηση στην καριέρα της την έκανε το 2007 που έφυγε από τη Heaven και πήγε στη Sony όπου και έβγαλε τη δισκάρα Ειλικρινά.
Μόνο που δεν το είχε αντιληφθεί και λίγα χρόνια μετά ξαναγύρισε στον Φοίβο με καταστροφικά αποτελέσματα.
Κάλλιο αργά παρά ποτέ για να διορθώσει το λάθος της.Ακόμα και αν αποτύχει τουλάχιστον θα το έχει προσπαθήσει.
Άβαταρ μέλους
killbill
Δημοσιεύσεις: 8162
Εγγραφή: Τρί Ιούλ 14, 2009 1:14 pm

Re: ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΛΛΗ ΚΟΚΚΙΝΟΥ.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από killbill »

Αυτός την έφτιαξε..αυτός την έριξε και στα τάρταρα
οι συνεργασίες πλέον με τον φοίβο είναι trash, η ζημιά έγινε αν θέλει να σώσει την όποια καριέρα της πρέπει να αλλάξει ριζικά συνθέτη και σοβαρή εταιρία
Άβαταρ μέλους
ΜΑΓΔΑ
Δημοσιεύσεις: 9164
Εγγραφή: Κυρ Φεβ 08, 2004 12:05 am

Re: ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΛΛΗ ΚΟΚΚΙΝΟΥ.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΜΑΓΔΑ »

killbill έγραψε:Αυτός την έφτιαξε..αυτός την έριξε και στα τάρταρα
οι συνεργασίες πλέον με τον φοίβο είναι trash, η ζημιά έγινε αν θέλει να σώσει την όποια καριέρα της πρέπει να αλλάξει ριζικά συνθέτη και σοβαρή εταιρία
Συμφωνώ μέχρι τελείας.
Life is a RollerCoaster...
stelios
Δημοσιεύσεις: 85030
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 30, 2011 4:09 pm

Re: ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΛΛΗ ΚΟΚΚΙΝΟΥ.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από stelios »

Η ΠΡΕΜΙΕΡΑ ΤΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΥ
Έλλη Κοκκίνου: Μιλά αποκλειστικά στο FTHIS.GR λίγο πριν την πρεμιέρα της στο Cabaret

Δείτε τι λέει η τραγουδίστρια

Εικόνα
Η Έλλη Κοκκίνου επιστρέφει στη νυχτερινή Αθήνα και κάνει πρεμιέρα στο Cabaret στο Κολωνάκι. Η τραγουδίστρια, μίλησε στο FTHIS.GR λίγο πριν ανέβει στη σκηνή για τις αλλαγές στην καριέρα αλλά και την εμφάνισή της!

"Το πρόγραμμα που θα παρουσιάσω στο Cabaret υπήρχε σαν σκέψη στο μυαλό μου εδώ και δύο χρόνια. Θα έχει εναλλαγή πολλών μουσικών ειδών, συνδυασμούς που ο κόσμος δεν έχει ξανακούσει από εμένα γιατί δε μου δόθηκε η ευκαιρία", λέει η Έλλη Κοκκίνου για τη νέα πρόταση που θα δείξει στην Αθήνα.

Δεν ήθελες να εμφανιστείς σε κάποια μεγάλη πίστα; Είχα προτάσεις για πίστες και μάλιστα για αξιόλογες συνεργασίες αλλά θα έκανα πάλι μία από τα ίδια. Φέτος βαρέθηκα να κάνω τα ίδια και είπα να προτείνω κάτι που μου αρέσει πολύ.

Θα αλλάξεις και ρεπορτοριακά; Ναι! Θα λέω αρκετά λαϊκά τραγούδια, pop, rock, 80's! Σκέψου ένα juke box που μπορείς να ακούσεις τα πάντα. Τραγούδια που μου αρέσουν πολύ και ξέρω πως αγαπά ο κόσμος.

Γιατί κούρεψες τα μαλλιά σου; Ήθελα να τα κόψω! Φορούσα extensions όπως κάνουν οι περισσότερες συνάδελφοι λόγω δουλειάς. Τα έβγαλα λοιπόν και ο κομμωτής μου ο Νικόλας Βιλλιώτης ήθελε να κάνουμε αλλαγή. Οπότε μου πρότεινε το καστανό μακρύ καρέ και μου αρέσει πολύ!

Θα αλλάξεις και styling στη σκηνή; Θα είμαι σίγουρα πιο χαλαρή και πιο άνετη. Δεν ήθελα να βγω "φορτωμένη". Πάντως θα έχω και μία έκπληξη για τον κόσμο που θα τον γυρίζει πίσω στα εφηβικά χρόνια.

Ο γιος σου, ο Αλέξανδρος, σε έχει δει επί σκηνής, ξέρει τι δουλειά κάνεις; Ξέρει και τις δύο δουλειές μου! Και τον παιδικό σταθμό και το τραγούδι! Με είδε πριν δύο χρόνια σε μία Χριστουγεννιάτικη συναυλία που είχα δώσει στα Τρίκαλα. Ήταν υπέροχα. Μου χαμογελούσε συνεχώς κι έβλεπα τη λάμψη στα μάτια του. Ήμουν ευτυχισμένη!

http://www.fthis.gr/article/371732/twitter-article
I like people too much or not at all.
Απάντηση