Καρράς: H Φωνή

Επιλέξτε για να συζητήσετε θέματα που αφορούν την ελληνική pop ή λαϊκή μουσική σκηνή...
Rantaplan
Δημοσιεύσεις: 398
Εγγραφή: Πέμ Ιουν 28, 2007 10:52 am

Καρράς: H Φωνή

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Rantaplan »

Καρράς: H Φωνή
Από μηχανικός αυτοκινήτων στους Beatles και στον Φοίβο



Εδώ και 38 χρόνια η φωνή του Καρρά είναι τόσο βαριά, μπάσα και αργή, όσο χρειάζεται για να κάνει τα λόγια που τραγουδάει να έχουν ξεχωριστή σημασία για τους άντρες.



Εικόνα

«Το τραγούδι ήταν για μένα απλώς ένα ευχάριστο διάλειμμα από τις ώρες που δούλευα ως μουντζούρης, μηχανικός δηλαδή. Σκληρές εποχές. Μετά το σχολείο ακολουθούσε δουλειά στα μηχανουργεία των πιο φτωχών γειτονιών της Θεσσαλονίκης για να συμπληρώνω το πενιχρό οικογενειακό εισόδημα. Το χειροκρότημα του κόσμου όμως αποδείχτηκε ιδιαιτέρως κολακευτικό και δεν κατάφερα ποτέ μου να αποχωριστώ τις πίστες. Και από χόμπι σταδιακά το τραγούδι έγινε το μέσο βιοπορισμού μου. Στην αρχή είσαι περιστασιακός εραστής του τραγουδιού, όμως έπειτα από αρκετά χρόνια, αν είσαι τυχερός και συνάμα καλός, θα γίνεις και σύζυγος».

«Ο Φοίβος μού έχει γράψει τα ωραιότερά μου κομμάτια. Είναι ένας σταθμός στην καριέρα μου. Ακόμη και σήμερα, όταν βγαίνω στην πίστα και τραγουδώ τα κομμάτια του, βλέπω τις πλέον ενθουσιώδεις αντιδράσεις από το κοινό. Το ότι όλοι γνωρίζουν απέξω όλους τους στίχους των τραγουδιών αυτών αποδεικνύει ότι τα κομμάτια του Φοίβου έχουν πολλή ψυχή μέσα τους».



«Γιατί να μην ακούω Beatles; Της εποχής μου είναι άλλωστε, με αυτούς μεγάλωσα. Αν δεν ακούσω αυτούς, δηλαδή, ποιους θα ακούσω; Οι Beatles ήταν η λαϊκή αγγλική μουσική της εποχής εκείνης. Και είναι και διαχρονικοί. Η δουλειά μου, όπως και τα ακούσματα, δεν έχουν σύνορα».



Ο Βασίλης Καρράς τραγουδάει με τα μάτια κλειστά και με το αριστερό του χέρι κάνει, όποτε χρειαστεί, νοήματα στην ορχήστρα και στα δυο νέα παιδιά που τον συνοδεύουν στα δεύτερα φωνητικά. Ανοίγει τα μάτια του και βλέπει το κοινό από κάτω να παραληρεί. Ακόμη κι όταν απευθύνεται στο κοινό του από κάτω αποφεύγει να μιλήσει με κλισέ. Είναι ειλικρινής και γενναιόδωρος. Κιμπάρης, όπως λέει ο ίδιος. Και ντόμπρος μέχρι παρεξηγήσεως.
[b]>>h vasilissa sto 8rono ths![/b]
Άβαταρ μέλους
Apostolos
Δημοσιεύσεις: 44
Εγγραφή: Κυρ Μαρ 09, 2008 5:55 am

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Apostolos »

O Vasilis Karras tragoudistis..........
E ti na leme tora gia fones stin ellada ........
Kai ti foni o Vasilis......
Ton akoun sto exoteriko kai ton zilevoun fantazomai.
:roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
MusicLover
Δημοσιεύσεις: 7163
Εγγραφή: Πέμ Μαρ 13, 2008 1:30 pm
Τοποθεσία: KRHTH

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από MusicLover »

Apostolos έγραψε:O Vasilis Karras tragoudistis..........
E ti na leme tora gia fones stin ellada ........
Kai ti foni o Vasilis......
Ton akoun sto exoteriko kai ton zilevoun fantazomai.
:roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
De nomizw o Vasilhs na eixe pote skopo na einai arestos sto ekswteriko kathws einai katharoaimos laikos tragoudisths.Synepws teleiws akyro to sxolio sou! 8)
Μαλλί, βάτα συμπεθέρα, ντέφι-ντέφι.
happy_end
Δημοσιεύσεις: 6602
Εγγραφή: Σάβ Φεβ 05, 2005 6:54 pm

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από happy_end »

Μωρέ καθαρόαιμος είναι. Λαϊκός τραγουδιστής δεν είναι. Γκαρ γκαρ γκαρ
Τώρα το βλέπω καθαρά ...
ntimhs
Δημοσιεύσεις: 354
Εγγραφή: Σάβ Ιουν 26, 2004 5:26 pm
Τοποθεσία: Glyfada,Athens
Επικοινωνία:

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ntimhs »

einai oxi apla tragoudistis, tragoudistaras einai o an8rwpos!

ego eixa mia poli periergi apopsi gia to atomo tou kai gia tin fwni tou...

mexri pou ton eida ston Diogeni k mou bale ta gyalia.

Isos o kaliteros laikos tragoudistis pou exo dei os simera...
dia8esi na paiksei me ton kosmo, foni pou kanei to koino oxi apla na min ton pei skyla alla na ton sevetai kiolas, kefato programma kai tragoudia ymnoi pou mporei oi neoteroi na min ta gnwrizoume kan (plin elaxistwn) alla o mesos 30aris kai ta gnwrizei kai ta zitokravgazei otan akouei na erminevontai panta bebaia mesa apo auton ton toso "idiaitero" tropo ermineias....

i gnwmi mou meta ton diogeni einai pos prokeitai gia ton kalitero laiko tragoudisti tis genias tou, xoris komplex gia tampeles, megales karieres kai barygdoupa tragoudia (blepe Terzis)
happy_end
Δημοσιεύσεις: 6602
Εγγραφή: Σάβ Φεβ 05, 2005 6:54 pm

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από happy_end »

ntimhs έγραψε:i gnwmi mou meta ton diogeni einai pos prokeitai gia ton kalitero laiko tragoudisti tis genias tou, xoris komplex gia tampeles, megales karieres kai barygdoupa tragoudia (blepe Terzis)
Γιατί, θεωρείς τον Τερζή κομπλεξικό; Δεν καταλαβαίνω το σχόλιο και τη σύγκριση που κάνεις βασικά.
Τώρα το βλέπω καθαρά ...
Άβαταρ μέλους
immortal
Δημοσιεύσεις: 16863
Εγγραφή: Σάβ Φεβ 07, 2004 11:53 pm
Τοποθεσία: Athens
Επικοινωνία:

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από immortal »

Οσοι πανε χρόνια τωρα και τον ακουν δεν τους χαλάει η φωνή του. Το αντίθετο μάλλον αν και δεν νομιζω πως παιζουν ιδιαιτερο ρολο οι φωνητικες δυνατοτητες του καθενος σε αυτους τους χωρους
in this mad mad world
pianist

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από pianist »

happy_end έγραψε:
ntimhs έγραψε:i gnwmi mou meta ton diogeni einai pos prokeitai gia ton kalitero laiko tragoudisti tis genias tou, xoris komplex gia tampeles, megales karieres kai barygdoupa tragoudia (blepe Terzis)
Γιατί, θεωρείς τον Τερζή κομπλεξικό;
Ε όχι και κομπλεξικό. ΑΡΡΩΣΤΗΜΕΝΗ ΚΟΜΠΛΕΞΑΡΑ είναι και η Πέγκυ είναι Παναγία μπροστά του.
SD54
Δημοσιεύσεις: 2932
Εγγραφή: Κυρ Φεβ 08, 2004 12:34 pm
Τοποθεσία: Αθήνα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από SD54 »

Εγώ πειράζει που δεν τον θεωρώ τραγουδιστή. Πήγα στο Διογένης φέτος και απλά δεν έβγαινε φωνή... τίποτα όμως... ένα ατελείωτο βράχνιασμα άκουγα. Δεν καταλάβαινα καν τους στίχους... και όχι δεν είμαι υπερβολικός.... :? :? :? :wink:
...το εδώ πουθενά, το τώρα ποτέ...
hakkinen
Δημοσιεύσεις: 2977
Εγγραφή: Σάβ Φεβ 07, 2004 11:51 pm
Τοποθεσία: Πάτρα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από hakkinen »

Στην πρεμιέρα ήταν άψογος, αν και είχα παει προκατειλημμένος λόγω των προβλημάτων υγείας που είχε ακουστεί πώς είχε.

@νδρέας
Light a fire, drop a bomb
Άβαταρ μέλους
freddaras
Δημοσιεύσεις: 29304
Εγγραφή: Κυρ Σεπ 25, 2005 12:45 pm

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από freddaras »

SD54 έγραψε:Εγώ πειράζει που δεν τον θεωρώ τραγουδιστή. Πήγα στο Διογένης φέτος και απλά δεν έβγαινε φωνή... τίποτα όμως... ένα ατελείωτο βράχνιασμα άκουγα. Δεν καταλάβαινα καν τους στίχους... και όχι δεν είμαι υπερβολικός.... :? :? :? :wink:
μια χαρα ειναι ο καρρας.......

εγω τον ειδα 2 φορες live και ηταν κατι παραπάνω απο καλος....
This Is Not Happening
https://youtu.be/FwQhW6jmUsg
pianist

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από pianist »

SD54 έγραψε:Εγώ πειράζει που δεν τον θεωρώ τραγουδιστή. Πήγα στο Διογένης φέτος και απλά δεν έβγαινε φωνή... τίποτα όμως... ένα ατελείωτο βράχνιασμα άκουγα. Δεν καταλάβαινα καν τους στίχους... και όχι δεν είμαι υπερβολικός.... :? :? :? :wink:
Eγώ από τότε που ήταν στα πολύ πάνω του θυμάμαι πολύ κόσμο που έχανε πάσαν ιδέα όταν τον άκουγε.
Αλλά από τότε ήταν βραδιές που ήταν καλύτερος και από τα cd.. Eγώ μια τέτοια τον είχα ακούσει στο ΤHEATRO μαζί με την Βανδή..
happy_end
Δημοσιεύσεις: 6602
Εγγραφή: Σάβ Φεβ 05, 2005 6:54 pm

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από happy_end »

pianist έγραψε:
happy_end έγραψε:
ntimhs έγραψε:i gnwmi mou meta ton diogeni einai pos prokeitai gia ton kalitero laiko tragoudisti tis genias tou, xoris komplex gia tampeles, megales karieres kai barygdoupa tragoudia (blepe Terzis)
Γιατί, θεωρείς τον Τερζή κομπλεξικό;
Ε όχι και κομπλεξικό. ΑΡΡΩΣΤΗΜΕΝΗ ΚΟΜΠΛΕΞΑΡΑ είναι και η Πέγκυ είναι Παναγία μπροστά του.
:?: :?: :?:

Για πες..
Τώρα το βλέπω καθαρά ...
Άβαταρ μέλους
Apostolos
Δημοσιεύσεις: 44
Εγγραφή: Κυρ Μαρ 09, 2008 5:55 am

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Apostolos »

LOL LOL LOL LOL

E afou ton akousate kai live kai sas arese......

Xaireto to gousto sas

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
ntimhs
Δημοσιεύσεις: 354
Εγγραφή: Σάβ Ιουν 26, 2004 5:26 pm
Τοποθεσία: Glyfada,Athens
Επικοινωνία:

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ntimhs »

happy_end έγραψε:
ntimhs έγραψε:i gnwmi mou meta ton diogeni einai pos prokeitai gia ton kalitero laiko tragoudisti tis genias tou, xoris komplex gia tampeles, megales karieres kai barygdoupa tragoudia (blepe Terzis)
Γιατί, θεωρείς τον Τερζή κομπλεξικό; Δεν καταλαβαίνω το σχόλιο και τη σύγκριση που κάνεις βασικά.
ΕΝΝΟΩ ΟΤΙ Ο ΤΕΡΖΗΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ (ΧΩΡΙΣ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ) ΝΑ ΒΓΑΖΕΙ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΠΟΥ ΥΠΗΡΕΤΟΥΝ ΕΝΑ ΠΙΟ "ΕΝΤΕΧΝΟ" ΛΑΙΚΟ... ΒΛΕΠΕ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ, ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΤΟΥ ΘΕΟΦΑΝΟΥΣ ΚΛΠ

ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ Ο ΚΑΡΡΑΣ ΕΙΝΑΙ ΑΤΟΦΙΟΣ, ΠΟΥΛΑΕΙ ΜΟΝΟ ΟΝΟΜΑ ΠΛΕΟΝ ΚΑΙ ΟΧΙ ΕΥΚΑΙΡΙΑΚΑ ΧΙΤΣ ΟΠΩΣ ΚΑΤΑΝΤΗΣΕ ΝΑ ΒΓΑΖΕΙ Ο ΤΕΡΖΗΣ (ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΟΙ ΣΥΝΕΧΕΙΣ ΚΥΚΛΟΦΟΡΙΕΣ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ ΜΕ ΤΟΝ ΘΕΟΦΑΝΟΥΣ ΚΑΘΕ 6-7 ΜΗΝΕΣ) ΚΑΙ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΑΚΟΥΓΟΝΤΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΑΠΟ ΤΟ ΜΟΝΤΕΡΝΟ ΡΑΔΙΟΦΩΝΟ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΣΙΓΝΩΣΤΑ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΠΟΥ ΣΥΧΝΑΖΕΙ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΕΜΦΑΝΙΖΕΤΑΙ Ο ΚΑΡΡΑΣ.

ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΝΑ ΧΕΙ Ο ΤΕΡΖΗΣ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΜΟΥ ΒΓΑΖΕΙ ΜΙΑ ΠΟΛΥ ΠΟΙΟΤΙΚΗ ΥΠΟΚΡΙΣΙΑ ΚΑΙ ΓΙ ΑΥΤΟ ΜΟΝΟ ΣΤΟ ΡΑΔΙΟΦΩΝΟ ΑΚΟΥΩ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΤΟΥ, ΠΟΥ ΝΑΙ ΜΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΑΛΛΑ Η ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΑΤΟΜΟ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΤΩΤΕΡΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΤΟΥ
Άβαταρ μέλους
immortal
Δημοσιεύσεις: 16863
Εγγραφή: Σάβ Φεβ 07, 2004 11:53 pm
Τοποθεσία: Athens
Επικοινωνία:

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από immortal »

Ο Τερζής απλα δεν θελει να τραγουδαει μονο σκυλαδικα (και καλα κανει) μιας και η φωνη του εχει παραπάνω δυνατότητες. Ειναι η Number one αντρική λαικη φωνη για εμενα
in this mad mad world
GUNNER_10
Δημοσιεύσεις: 13408
Εγγραφή: Δευ Νοέμ 13, 2006 1:31 am

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από GUNNER_10 »

ntimhs έγραψε:
happy_end έγραψε:
ntimhs έγραψε:i gnwmi mou meta ton diogeni einai pos prokeitai gia ton kalitero laiko tragoudisti tis genias tou, xoris komplex gia tampeles, megales karieres kai barygdoupa tragoudia (blepe Terzis)
Γιατί, θεωρείς τον Τερζή κομπλεξικό; Δεν καταλαβαίνω το σχόλιο και τη σύγκριση που κάνεις βασικά.
ΕΝΝΟΩ ΟΤΙ Ο ΤΕΡΖΗΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ (ΧΩΡΙΣ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ) ΝΑ ΒΓΑΖΕΙ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΠΟΥ ΥΠΗΡΕΤΟΥΝ ΕΝΑ ΠΙΟ "ΕΝΤΕΧΝΟ" ΛΑΙΚΟ... ΒΛΕΠΕ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ, ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΤΟΥ ΘΕΟΦΑΝΟΥΣ ΚΛΠ

ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ Ο ΚΑΡΡΑΣ ΕΙΝΑΙ ΑΤΟΦΙΟΣ, ΠΟΥΛΑΕΙ ΜΟΝΟ ΟΝΟΜΑ ΠΛΕΟΝ ΚΑΙ ΟΧΙ ΕΥΚΑΙΡΙΑΚΑ ΧΙΤΣ ΟΠΩΣ ΚΑΤΑΝΤΗΣΕ ΝΑ ΒΓΑΖΕΙ Ο ΤΕΡΖΗΣ (ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΟΙ ΣΥΝΕΧΕΙΣ ΚΥΚΛΟΦΟΡΙΕΣ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ ΜΕ ΤΟΝ ΘΕΟΦΑΝΟΥΣ ΚΑΘΕ 6-7 ΜΗΝΕΣ) ΚΑΙ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΑΚΟΥΓΟΝΤΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΑΠΟ ΤΟ ΜΟΝΤΕΡΝΟ ΡΑΔΙΟΦΩΝΟ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΣΙΓΝΩΣΤΑ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΠΟΥ ΣΥΧΝΑΖΕΙ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΕΜΦΑΝΙΖΕΤΑΙ Ο ΚΑΡΡΑΣ.

ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΝΑ ΧΕΙ Ο ΤΕΡΖΗΣ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΜΟΥ ΒΓΑΖΕΙ ΜΙΑ ΠΟΛΥ ΠΟΙΟΤΙΚΗ ΥΠΟΚΡΙΣΙΑ ΚΑΙ ΓΙ ΑΥΤΟ ΜΟΝΟ ΣΤΟ ΡΑΔΙΟΦΩΝΟ ΑΚΟΥΩ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΤΟΥ, ΠΟΥ ΝΑΙ ΜΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΑΛΛΑ Η ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΑΤΟΜΟ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΤΩΤΕΡΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΤΟΥ
PROSOPIKA DEN THEORO OTI TITHETAI THEMA SIGRISIS METAXI KARRA-TERZI.....O TERZIS GIA MENA EINAI ETH FOTOS MPROSTA STA PANTA...
OK SIMFONO OTI KAI O KARRAS EXEI MIA ISTORIA...ALOIMONO....
KAI EPISIS DIAFONO KATHETA ME TO OTI O KARRAS TRAGOUDAEI....O ANTRWPOS GAYGIZEI...AN DEN TO KANE....DEN THA HTAN TO SIMA KATATETHEN OTAN XLEUAZOUME PX SE MIA PAREA TO APOLITO SKILE...ME THN ANASA TOU THANATOU POU EXEI...POU NOMIZEIS OTI THA MEINEI STO MIKROFONO....
MPOREI NA ARESEI EPIDI KANEI KALO PROGRAMMA PITHANON...ALLA ALLO TO ENA KAI ALLO TO ALLO..
Άβαταρ μέλους
immortal
Δημοσιεύσεις: 16863
Εγγραφή: Σάβ Φεβ 07, 2004 11:53 pm
Τοποθεσία: Athens
Επικοινωνία:

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από immortal »

Δεν γαυγιζει απλα ειναι βαρύτονος :P :lol:
in this mad mad world
GUNNER_10
Δημοσιεύσεις: 13408
Εγγραφή: Δευ Νοέμ 13, 2006 1:31 am

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από GUNNER_10 »

Flayer έγραψε:
GUNNER_10 έγραψε:
ntimhs έγραψε:
happy_end έγραψε:
ntimhs έγραψε:i gnwmi mou meta ton diogeni einai pos prokeitai gia ton kalitero laiko tragoudisti tis genias tou, xoris komplex gia tampeles, megales karieres kai barygdoupa tragoudia (blepe Terzis)
Γιατί, θεωρείς τον Τερζή κομπλεξικό; Δεν καταλαβαίνω το σχόλιο και τη σύγκριση που κάνεις βασικά.
ΕΝΝΟΩ ΟΤΙ Ο ΤΕΡΖΗΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ (ΧΩΡΙΣ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ) ΝΑ ΒΓΑΖΕΙ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΠΟΥ ΥΠΗΡΕΤΟΥΝ ΕΝΑ ΠΙΟ "ΕΝΤΕΧΝΟ" ΛΑΙΚΟ... ΒΛΕΠΕ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ, ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΤΟΥ ΘΕΟΦΑΝΟΥΣ ΚΛΠ

ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ Ο ΚΑΡΡΑΣ ΕΙΝΑΙ ΑΤΟΦΙΟΣ, ΠΟΥΛΑΕΙ ΜΟΝΟ ΟΝΟΜΑ ΠΛΕΟΝ ΚΑΙ ΟΧΙ ΕΥΚΑΙΡΙΑΚΑ ΧΙΤΣ ΟΠΩΣ ΚΑΤΑΝΤΗΣΕ ΝΑ ΒΓΑΖΕΙ Ο ΤΕΡΖΗΣ (ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΟΙ ΣΥΝΕΧΕΙΣ ΚΥΚΛΟΦΟΡΙΕΣ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ ΜΕ ΤΟΝ ΘΕΟΦΑΝΟΥΣ ΚΑΘΕ 6-7 ΜΗΝΕΣ) ΚΑΙ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΑΚΟΥΓΟΝΤΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΑΠΟ ΤΟ ΜΟΝΤΕΡΝΟ ΡΑΔΙΟΦΩΝΟ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΣΙΓΝΩΣΤΑ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΠΟΥ ΣΥΧΝΑΖΕΙ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΕΜΦΑΝΙΖΕΤΑΙ Ο ΚΑΡΡΑΣ.

ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΝΑ ΧΕΙ Ο ΤΕΡΖΗΣ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΜΟΥ ΒΓΑΖΕΙ ΜΙΑ ΠΟΛΥ ΠΟΙΟΤΙΚΗ ΥΠΟΚΡΙΣΙΑ ΚΑΙ ΓΙ ΑΥΤΟ ΜΟΝΟ ΣΤΟ ΡΑΔΙΟΦΩΝΟ ΑΚΟΥΩ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΤΟΥ, ΠΟΥ ΝΑΙ ΜΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΑΛΛΑ Η ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΑΤΟΜΟ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΤΩΤΕΡΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΤΟΥ
PROSOPIKA DEN THEORO OTI TITHETAI THEMA SIGRISIS METAXI KARRA-TERZI.....O TERZIS GIA MENA EINAI ETH FOTOS MPROSTA STA PANTA...
OK SIMFONO OTI KAI O KARRAS EXEI MIA ISTORIA...ALOIMONO....
KAI EPISIS DIAFONO KATHETA ME TO OTI O KARRAS TRAGOUDAEI....O ANTRWPOS GAYGIZEI...AN DEN TO KANE....DEN THA HTAN TO SIMA KATATETHEN OTAN XLEUAZOUME PX SE MIA PAREA TO APOLITO SKILE...ME THN ANASA TOU THANATOU POU EXEI...POU NOMIZEIS OTI THA MEINEI STO MIKROFONO....
MPOREI NA ARESEI EPIDI KANEI KALO PROGRAMMA PITHANON...ALLA ALLO TO ENA KAI ALLO TO ALLO..
kala ola auta ta les mono kai mono epeidh eixe mazi tou thn kaith . :lol:
Sta palia kala tou o Karras thn epitixia pou eixe den thn eixe o Terzis auto einai to mono sigouro . :wink:
NAI BRE MPRAVO TO VRIKES....EPIDI EIXE MAZI TOU THN KAITH...
:lol: :lol: :lol: :lol: RE TI DIAVAZW EDW MESA O ANTRWPOS...
Απάντηση