ΤΕΛΙΚΑ ΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΤΟ X-FACTOR?

Επιλέξτε για να συζητήσετε θέματα που αφορούν την ελληνική pop ή λαϊκή μουσική σκηνή...
Άβαταρ μέλους
PENELOPE
Δημοσιεύσεις: 1317
Εγγραφή: Τρί Νοέμ 29, 2005 1:59 am
Τοποθεσία: ΒΟΛΟΣ/ΑΛΙΑΡΤΟΣ
Επικοινωνία:

ΤΕΛΙΚΑ ΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΤΟ X-FACTOR?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από PENELOPE »

ΑΣ ΓΡΑΦΟΥΜΕ ΕΔΩ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΜΑΣ ΓΙΑ ΤΟ ΝΙΚΟΛΑ ΚΑΙ ΤΑ ΑΛΛΑ ΠΑΙΔΙΑ ,ΝΑ ΜΗ ΓΕΜΙΖΟΥΜΕ ΤΑ ΑΛΛΑ ΤΟΠΙΚ...

ΒΑΝΔΟΜΑΝΙΑΚ ΕΤΣΙ ΠΟΥ ΤΟ ΕΘΕΣΕΣ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ...ΟΜΩΣ ΩΣ ΤΩΡΑ ΕΧΩ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΟΤΙ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑ ΤΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΚΑΙ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΚΙΝΗΘΕΙ ΣΤΟ ΞΕΝΟ ΡΟΚ...ΓΙ' ΑΥΤΟ ΕΧΩ ΤΗΝ 'ΑΠΟΡΙΑ' ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΕΔΩ...
ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗ ΦΩΝΗ ΤΟΥ ΔΕΝ ΑΝΤΙΛΕΓΩ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΦΩΝΑΡΑ,ΑΠΛΑ ΕΜΕΝΑ ΔΕΝ ΜΕ ΕΧΕΙ ΑΓΓΙΞΕΙ ΤΟΣΟ...
ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΧΡΗΣΤΟ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ...ΟΜΩΣ ΟΤΑΝ Ο ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΠΡΩΤΟΣ ΣΕ ΨΗΦΟΥΣ ΕΡΧΕΤΑΙ Ο ΚΥΡΙΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ,ΤΙ ΝΑ ΠΩ;
ΑΝ ΗΤΑΝ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΥΣΤΗΡΟΙ ΣΤΑ ΚΡΙΤΗΡΙΑ ΤΟΥ ΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΖΗΤΑ ΚΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ Χ ΦΑΚΤΟΡ,ΛΙΓΟΙ ΘΑ ΜΕΝΑΝ ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ....

Ο ΛΟΥΚΑΣ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΕΝΑΣ ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΟΣ ΛΑΙΚΟΣ ΤΡΑΓΟΥΔΙΣΤΗΣ,ΑΦΟΥ ΩΡΙΜΑΣΕΙ ΚΙ ΑΦΟΥ ΚΑΣΤΑΛΑΞΕΙ ΟΤΙ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΣΤΙΛ ΤΟΥ...ΝΙΩΘΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΕΙ ΑΚΟΜΑ...

ΟΠΩΣ ΚΙ Η ΚΕΛΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΣΤΑΛΑΞΕΙ,ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΗΣ ΜΕ ΟΛΗ ΤΗ ΣΗΜΑΣΙΑ ΤΗΣ ΛΕΞΗΣ...

ΤΕΣΠΑ...ΜΗ ΦΕΥΓΩ ΑΠΟ ΤΟ ΘΕΜΑ...
MG!
Δημοσιεύσεις: 2522
Εγγραφή: Παρ Μαρ 17, 2006 12:51 pm

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από MG! »

x-factor (oti kai na einai auto) den ksero an exoun alla emena mou aresoun oi "trimitonio" kai meta o nikolas
just feel
Δημοσιεύσεις: 28623
Εγγραφή: Κυρ Νοέμ 11, 2007 7:47 pm
Τοποθεσία: κυκλαδες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από just feel »

ΤΑ ΚΟΚΚΙΝΑ ΧΑΛΙΑ!Η ΧΡΗΣΤΟΣ ΘΑ ΝΙΚΗΣΟΥΝ!!

ΓΑΜΩΤΟ ΕΦΥΓΕ Η ΕΙΡΗΝΗ..ΚΑΙ ΔΝ ΘΑ ΤΣΑΚΩΝΟΝΤΑΙ ΤΩΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΘΕΟΦΑΝΟΥΣ! :cry: :lol: :lol:
λίγα και πολλά
όλα είναι στο πλάνο..
Vandomaniac
Δημοσιεύσεις: 1395
Εγγραφή: Κυρ Φεβ 08, 2004 12:02 am

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Vandomaniac »

Πηνελόπη δε νομίζω ότι το ροκ είναι το είδος που θέλει να κινηθεί ο Νικόλας. Μπορεί να του αρέσει, αλλά δε νομίζω ότι είναι αυτό που φαντάζεται. Ψάξε να ακούσεις στο youtube τα τραγούδια που είχε γράψει ο ίδιος στον διαγωνισμό για να εκπροσωπήσει την Κύπρο στην Eurovision (αν και το δεύτερο έχει ένα ροκ ύφος) και τραγούδια που λέει με την κιθάρα του στο δωμάτιο του, από το CD που είχε κυκλοφορήσει παλιότερα. Θα πάρεις μια ιδέα για το ποιό είναι το ύφος του.
Αν είναι να είναι πρώτος ο κυρ Γιώργος, καταστραφήκαμε! Στις auditions μου άρεσε και είχα χαρεί που τον πήραν. Τώρα συμβαίνει ακριβώς το αντίθετο. Το αποκορύφωμα ήταν όταν εξεφτέλησε το μεγαλύτερο τραγούδι του Μητροάνου, τη "Ρόζα" και του είπαν και μπράβο. Όλο από τη μύτη το είπε!
Για το Λούκα συμφωνώ μαζί σου. Θέλω να πιστεύω ότι θα τον στηρίξουν και θα τον κάνουν με το έτσι θέλω (!) λαϊκό. Καλό λαϊκό όμως. Θα μου πεις εδώ κατάφεραν και έκαναν τον Λιανό και τον Καραφώτη λαϊκό. Και για να σε προλάβω, όχι, θεωρώ ότι ο Καραφώτης δε θα έπρεπε να είναι λαϊκός τραγουδιστής. Είναι κακός λαϊκός τραγουδιστής και γι' αυτό έπεσε.
Όσο για την Κέλυ μου είναι αδιάφορη. Δε βρίσκω τίποτα που να με τραβάει.
Άβαταρ μέλους
PENELOPE
Δημοσιεύσεις: 1317
Εγγραφή: Τρί Νοέμ 29, 2005 1:59 am
Τοποθεσία: ΒΟΛΟΣ/ΑΛΙΑΡΤΟΣ
Επικοινωνία:

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από PENELOPE »

Η ΕΙΡΗΝΗ ΕΙΝΑΙ ΟΜΟΡΦΗ ΚΟΠΕΛΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΝΤΥΝΑΝ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΠ'ΟΛΕΣ!
Vandomaniac
Δημοσιεύσεις: 1395
Εγγραφή: Κυρ Φεβ 08, 2004 12:02 am

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Vandomaniac »

MG! έγραψε:x-factor (oti kai na einai auto) den ksero an exoun alla emena mou aresoun oi "trimitonio" kai meta o nikolas
Μαζί σου!! :D Και οι τριημιτόνιο πιστεύω ότι είναι πολύ καλοί. Ειδικά στη φωτοβολίδα προχθες ήταν super. Μακάρι να τους δώσουν ωραία τραγούδια στο ύφος τους. Το συγκρότημα αυτό για μένα μπορεί να γίνει η νέα "μανία" των νέων. Ωραίες φωνές, φρέσκες παρουσίες, και φλερτάρουν με ένα ρεπερτόριο που τους ταιριάζει πολύ. Είναι ένα γκρουπάκι που θα ήθελες να έχεις στην παρέα σου ένα καλοκαιρινό βράδυ σε μια παραλία με κιθάρες. Αυτοί πραγματικά είναι η ήρεμη δύναμη του x-factor και τους βλέπω χαλαρά στον τελικό.
GUNNER_10
Δημοσιεύσεις: 13408
Εγγραφή: Δευ Νοέμ 13, 2006 1:31 am

Re: ΤΕΛΙΚΑ ΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΤΟ X-FACTOR?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από GUNNER_10 »

ΠΑΙΔΙΑ ΕΜΕΝΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΠΟΛΥ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ Η ΓΑΓΚΑΚΗ...ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΔΥΝΑΤΗ Η ΟΜΑΔΑ ΤΗΣ...
ΑΠΟ ΜΟΥΡΑΤΙΔΗ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ Η ΚΕΛΥ(ΟΧΙ ΣΑΝ ΕΜΦΑΝΙΣΗ)ΑΛΛΑ ΣΑΝ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΒΓΑΖΕΙ...ΕΙΠΕ ΥΠΕΡΟΧΑ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΣΥΝΑΥΛΙΑ ΤΗΣ ΧΑΡΟΥΛΑΣ.
ΑΠΟ ΓΚΡΟΥΠ ΜΟΝΟ ΟΙ ΤΡΙΜΗΤΟΝΙΟ..ΕΝΩ ΤΑ ΚΟΚΚΙΝΑ ΧΑΛΙΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΛΕΝΕ ΤΙΠΟΤΑ...ΣΤΗΝ ΟΥΣΙΑ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΚΑΝΟΥΝ ΑΠΛΑ ΦΩΝΗΤΙΚΑ...ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΔΕΝ ΗΞΕΡΑΝ ΠΟΥ ΠΑΤΑΓΑΝ ΚΑΙ ΒΡΙΣΚΟΝΤΟΥΣΑΝ ΣΕ ΕΝΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΓΕΝΙΚΑ ΑΠΛΟ...ΕΝΩ ΟΙ ΤΗΜΙΤΟΝΙΟ ΕΙΧΑΝ ΦΟΒΕΡΗ ΧΗΜΕΙΑ..
ΤΩΡΑ Ο ΛΕΒΕΝΤΗΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΓΚΑΝΤΕΜΗΣ ΤΗΣ ΥΠΟΘΕΣΗΣ ΚΑΘΩΣ ΤΟΥ ΕΧΟΥΝ ΤΥΧΕΙ ΟΛΑ ΤΑ ΑΤΑΛΑΝΤΑ...

Ο ΤΥΠΑΣ ΠΟΥ ΕΜΕΙΝΕ ΚΑΙ ΕΦΥΓΕ Η ΕΙΡΗΝΗ ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΑ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΣ...ΕΛΕΓΕ ΤΟ ΦΕΥΓΩ ΜΕ ΣΤΥΛ ΛΕΣ ΚΑΙ ΕΛΕΓΕ ΤΟ ΜΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΜΙΑ ΜΟΥ...ΕΝΩ Ο ΤΥΠΑΣ WANNABE ΤΕΡΖΗΣ ΕΚΤΕΛΕΣΕ ΚΥΡΙΟΛΕΚΤΙΚΑ ΤΟ ΜΗΤΡΟΠΑΝΟ ΚΑΙ ΤΕΧΝΙΚΑ ΚΑΙ ΕΡΜΗΝΕΥΤΙΚΑ....ΠΑΡΟΤΙ ΣΥΝΗΘΩΣ ΣΤΑ ΛΑΙΚΑ ΗΤΑΝ ΚΑΛΟΣ..
SD54
Δημοσιεύσεις: 2932
Εγγραφή: Κυρ Φεβ 08, 2004 12:34 pm
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: ΤΕΛΙΚΑ ΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΤΟ X-FACTOR?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από SD54 »

GUNNER_10 έγραψε:
Ο ΤΥΠΑΣ ΠΟΥ ΕΜΕΙΝΕ ΚΑΙ ΕΦΥΓΕ Η ΕΙΡΗΝΗ ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΑ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΣ...ΕΛΕΓΕ ΤΟ ΦΕΥΓΩ ΜΕ ΣΤΥΛ ΛΕΣ ΚΑΙ ΕΛΕΓΕ ΤΟ ΜΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΜΙΑ ΜΟΥ..

Είδικα στο ρεφραίν... ήταν εξαιρετικός... με βάση το πως ήθελαν αν το κάνουν...

Πήγαν να το κάνουν διαφορετικό... ίσως δεν τους πέτυχε όσο θα ήθελαν... αλλά όχι να λες ότι το έλεγε σαν το μια σου και μια μου....
...το εδώ πουθενά, το τώρα ποτέ...
Stinky
Δημοσιεύσεις: 1702
Εγγραφή: Σάβ Μάιος 05, 2007 10:58 am
Τοποθεσία: ....
Επικοινωνία:

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Stinky »

Οτι και να'ναι αυτός που ήταν προτεινόμενος με την Ειρήνη, πολύ απλά δεν το έχει...Καλώς η κακώς δεν διαθέτει ούτε εμφάνιση, ούτε αστέρι...
Pano kato pano kato...
GUNNER_10
Δημοσιεύσεις: 13408
Εγγραφή: Δευ Νοέμ 13, 2006 1:31 am

Re: ΤΕΛΙΚΑ ΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΤΟ X-FACTOR?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από GUNNER_10 »

SD54 έγραψε:
GUNNER_10 έγραψε:
Ο ΤΥΠΑΣ ΠΟΥ ΕΜΕΙΝΕ ΚΑΙ ΕΦΥΓΕ Η ΕΙΡΗΝΗ ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΑ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΣ...ΕΛΕΓΕ ΤΟ ΦΕΥΓΩ ΜΕ ΣΤΥΛ ΛΕΣ ΚΑΙ ΕΛΕΓΕ ΤΟ ΜΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΜΙΑ ΜΟΥ..

Είδικα στο ρεφραίν... ήταν εξαιρετικός... με βάση το πως ήθελαν αν το κάνουν...

Πήγαν να το κάνουν διαφορετικό... ίσως δεν τους πέτυχε όσο θα ήθελαν... αλλά όχι να λες ότι το έλεγε σαν το μια σου και μια μου....
sd theoro pos otan les kapia tragoudia me nohma prepei na ta apodideis etsi...tou allaxan afenos thn panagia sthn enorxistrosi kai episis o typas anekfrastos..kai gia mena atalantos....to na exeis apla mia foni sosti texnika den se kanei kalo kallitexni... :wink:
Άβαταρ μέλους
nikospaok
Δημοσιεύσεις: 10776
Εγγραφή: Δευ Οκτ 06, 2008 3:52 pm
Τοποθεσία: thessaloniki

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nikospaok »

ΚΑΝΕΙΣ...ΜΑΛΛΟΝ Ο ΘΕΟΦΑΝΟΥΣ ΤΟ ΧΕΙ!!!!
SD54
Δημοσιεύσεις: 2932
Εγγραφή: Κυρ Φεβ 08, 2004 12:34 pm
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: ΤΕΛΙΚΑ ΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΤΟ X-FACTOR?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από SD54 »

GUNNER_10 έγραψε:
SD54 έγραψε:
GUNNER_10 έγραψε:
Ο ΤΥΠΑΣ ΠΟΥ ΕΜΕΙΝΕ ΚΑΙ ΕΦΥΓΕ Η ΕΙΡΗΝΗ ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΑ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΣ...ΕΛΕΓΕ ΤΟ ΦΕΥΓΩ ΜΕ ΣΤΥΛ ΛΕΣ ΚΑΙ ΕΛΕΓΕ ΤΟ ΜΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΜΙΑ ΜΟΥ..

Είδικα στο ρεφραίν... ήταν εξαιρετικός... με βάση το πως ήθελαν αν το κάνουν...

Πήγαν να το κάνουν διαφορετικό... ίσως δεν τους πέτυχε όσο θα ήθελαν... αλλά όχι να λες ότι το έλεγε σαν το μια σου και μια μου....
sd theoro pos otan les kapia tragoudia me nohma prepei na ta apodideis etsi...tou allaxan afenos thn panagia sthn enorxistrosi kai episis o typas anekfrastos..kai gia mena atalantos....to na exeis apla mia foni sosti texnika den se kanei kalo kallitexni... :wink:
Υπολόγισε όμως... ότι του το δώσανε έτσι...

έτσι πρέπει αν το κρίνεις...

και για μένα εφόσον του το δώσανε έτσι (κακώς), τα κατάφερε και απέδωσε αυτό που ήθελε ο Μουρατίδης...
...το εδώ πουθενά, το τώρα ποτέ...
Άβαταρ μέλους
miss_understood
Δημοσιεύσεις: 246
Εγγραφή: Πέμ Ιούλ 24, 2008 9:29 pm

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από miss_understood »

Δεν ξέρω ποιός έχει το x factor αλλά προσωπικά μου αρέσουν ο Νικόλας, οι Τριημιτόνιο, ο Λούης και η Κέλλυ. Ο Χρήστος, ο Κωνσταντίνος, η Ιωάννα, ο Λούκας και ο Γιώργος μου είναι αδιάφοροι. Τα κόκκινα χαλιά δε μου αρέσουν.
Άβαταρ μέλους
miss_understood
Δημοσιεύσεις: 246
Εγγραφή: Πέμ Ιούλ 24, 2008 9:29 pm

Re: ΤΕΛΙΚΑ ΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΤΟ X-FACTOR?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από miss_understood »

GUNNER_10 έγραψε:ΤΩΡΑ Ο ΛΕΒΕΝΤΗΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΓΚΑΝΤΕΜΗΣ ΤΗΣ ΥΠΟΘΕΣΗΣ ΚΑΘΩΣ ΤΟΥ ΕΧΟΥΝ ΤΥΧΕΙ ΟΛΑ ΤΑ ΑΤΑΛΑΝΤΑ.....
Αυτός τις διάλεξε. Υπήρχαν πολύ καλές φωνές στα κορίτσια αλλά για κάποιο λόγο δεν τις διάλεξε :roll:
SD54
Δημοσιεύσεις: 2932
Εγγραφή: Κυρ Φεβ 08, 2004 12:34 pm
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: ΤΕΛΙΚΑ ΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΤΟ X-FACTOR?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από SD54 »

miss_understood έγραψε:
GUNNER_10 έγραψε:ΤΩΡΑ Ο ΛΕΒΕΝΤΗΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΓΚΑΝΤΕΜΗΣ ΤΗΣ ΥΠΟΘΕΣΗΣ ΚΑΘΩΣ ΤΟΥ ΕΧΟΥΝ ΤΥΧΕΙ ΟΛΑ ΤΑ ΑΤΑΛΑΝΤΑ.....
Αυτός τις διάλεξε. Υπήρχαν πολύ καλές φωνές στα κορίτσια αλλά για κάποιο λόγο δεν τις διάλεξε :roll:
+1...

δεν φταίνε οι κοπέλες... αλλά ο Λεβέντης που τις διάλεξε... :wink:
...το εδώ πουθενά, το τώρα ποτέ...
MEDIA
Δημοσιεύσεις: 14986
Εγγραφή: Σάβ Μαρ 29, 2008 5:10 pm
Επικοινωνία:

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από MEDIA »

mou aresei o loukas, o louhs, h iwanna kai o xrhstos!!!!!!!!!
Elenh otan gelas eisai poly xaritwmenh
Άβαταρ μέλους
PENELOPE
Δημοσιεύσεις: 1317
Εγγραφή: Τρί Νοέμ 29, 2005 1:59 am
Τοποθεσία: ΒΟΛΟΣ/ΑΛΙΑΡΤΟΣ
Επικοινωνία:

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από PENELOPE »

ΟΛΩΣ ΠΕΡΙΕΡΓΩΣ ΟΙ ΤΡΙΗΜΙΤΟΝΙΟ ΑΡΕΣΟΥΝ ΠΟΛΥ ΣΤΟΥΣ ΜΑΘΗΤΕΣ ΜΑΣ ΣΤΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ...ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΝΑ ΑΡΕΣΟΥΝ ΣΕ ΤΕΤΟΙΕΣ ΗΛΙΚΙΕΣ...ΟΜΩΣ ΕΧΟΝΤΑΣ ΥΠΟΨΗ ΟΤΙ ΣΕ ΤΕΤΟΙΑ ΣΟΟΥ ΨΗΦΙΖΟΥΝ ΚΑΙ ΤΕΤΟΙΕΣ ΗΛΙΚΙΕΣ....ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ Η ΕΚΠΛΗΞΗ! :wink:
SD54
Δημοσιεύσεις: 2932
Εγγραφή: Κυρ Φεβ 08, 2004 12:34 pm
Τοποθεσία: Αθήνα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από SD54 »

Λοιπόν.. επιτέλους είδα ολόκληρο το χτεσινό...

Τριημητόνιο και Κέλλυ για μένα ήταν οι καλύτεροι...

Τα αγόρια της ξανθιάς μαλακισμένης (δεν θυμάμαι το όνομά της) πειράζει που τα βρίσκω τελείως αδιάφορα?


Επιτέλους πήρε πόδι η άφωνη, η Ειρήνη... ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!

Γενικά θέλω να κερδίσουν οι Τριημήτονιο ή η Κέλλυ! :lol: :wink:
...το εδώ πουθενά, το τώρα ποτέ...
MusicLover
Δημοσιεύσεις: 7163
Εγγραφή: Πέμ Μαρ 13, 2008 1:30 pm
Τοποθεσία: KRHTH

Re: ΤΕΛΙΚΑ ΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΤΟ X-FACTOR?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από MusicLover »

GUNNER_10 έγραψε:ΠΑΙΔΙΑ ΕΜΕΝΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΠΟΛΥ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ Η ΓΑΓΚΑΚΗ...ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΔΥΝΑΤΗ Η ΟΜΑΔΑ ΤΗΣ...
ΑΠΟ ΜΟΥΡΑΤΙΔΗ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ Η ΚΕΛΥ(ΟΧΙ ΣΑΝ ΕΜΦΑΝΙΣΗ)ΑΛΛΑ ΣΑΝ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΒΓΑΖΕΙ...ΕΙΠΕ ΥΠΕΡΟΧΑ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΣΥΝΑΥΛΙΑ ΤΗΣ ΧΑΡΟΥΛΑΣ.
ΑΠΟ ΓΚΡΟΥΠ ΜΟΝΟ ΟΙ ΤΡΙΜΗΤΟΝΙΟ..ΕΝΩ ΤΑ ΚΟΚΚΙΝΑ ΧΑΛΙΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΛΕΝΕ ΤΙΠΟΤΑ...ΣΤΗΝ ΟΥΣΙΑ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΚΑΝΟΥΝ ΑΠΛΑ ΦΩΝΗΤΙΚΑ...ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΔΕΝ ΗΞΕΡΑΝ ΠΟΥ ΠΑΤΑΓΑΝ ΚΑΙ ΒΡΙΣΚΟΝΤΟΥΣΑΝ ΣΕ ΕΝΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΓΕΝΙΚΑ ΑΠΛΟ...ΕΝΩ ΟΙ ΤΗΜΙΤΟΝΙΟ ΕΙΧΑΝ ΦΟΒΕΡΗ ΧΗΜΕΙΑ..
ΤΩΡΑ Ο ΛΕΒΕΝΤΗΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΓΚΑΝΤΕΜΗΣ ΤΗΣ ΥΠΟΘΕΣΗΣ ΚΑΘΩΣ ΤΟΥ ΕΧΟΥΝ ΤΥΧΕΙ ΟΛΑ ΤΑ ΑΤΑΛΑΝΤΑ...

Ο ΤΥΠΑΣ ΠΟΥ ΕΜΕΙΝΕ ΚΑΙ ΕΦΥΓΕ Η ΕΙΡΗΝΗ ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΑ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΣ...ΕΛΕΓΕ ΤΟ ΦΕΥΓΩ ΜΕ ΣΤΥΛ ΛΕΣ ΚΑΙ ΕΛΕΓΕ ΤΟ ΜΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΜΙΑ ΜΟΥ...ΕΝΩ Ο ΤΥΠΑΣ WANNABE ΤΕΡΖΗΣ ΕΚΤΕΛΕΣΕ ΚΥΡΙΟΛΕΚΤΙΚΑ ΤΟ ΜΗΤΡΟΠΑΝΟ ΚΑΙ ΤΕΧΝΙΚΑ ΚΑΙ ΕΡΜΗΝΕΥΤΙΚΑ....ΠΑΡΟΤΙ ΣΥΝΗΘΩΣ ΣΤΑ ΛΑΙΚΑ ΗΤΑΝ ΚΑΛΟΣ..
Oi trihmitonio itan apisteutoi thn Paraskevh. Epishs m'aresan klassika Nikolas,Kelly alla kai o Xrhstos.
Μαλλί, βάτα συμπεθέρα, ντέφι-ντέφι.
Stinky
Δημοσιεύσεις: 1702
Εγγραφή: Σάβ Μάιος 05, 2007 10:58 am
Τοποθεσία: ....
Επικοινωνία:

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Stinky »

Απο γυναίκες η Κέλλυ και απο άντρες ο Χρήστος...Έχει κάτι αστεράτο πάνω τους...Οι υπόλοιποι καλές φωνές αλλα δν...
Pano kato pano kato...
Απάντηση