ΖΗΝΑ VS ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ:''ΝΑΙ ΥΠΗΡΧΕ ΠΟΛΕΜΟΣ ΜΕΤΑΞΥ ΜΑΣ''!!!!

Επιλέξτε για να συζητήσετε θέματα που αφορούν την ελληνική pop ή λαϊκή μουσική σκηνή...
Viewmaster
Δημοσιεύσεις: 4679
Εγγραφή: Κυρ Μαρ 18, 2007 11:47 pm
Τοποθεσία: Καλαμαριά

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Viewmaster »

Εσύ minerboh μπορεί να μην την ξέρεις την GAGA η Ζήνα όμως την ξέρει!Άντε και στο 0,00001 πιθανότητα να μην την ξέρει...τη γνωρίζουν σίγουρα ο image maker και ο στυλίστας της :wink: Και να σου πω την αλήθεια...μου κάνει εντύπωση που πιστεύεις έστω και λίγο ότι δεν την ήξερε και έτυχε το όλο look(το οποίο έχει εδώ και χρόνια :roll: ) συν η εισαγωγή του Αναθεώρησα να είναι ολόιδιο με Lady Gaga!Δε θεωρώ τόλμημα αυτό του Ελευθερίου ιδιαίτερα όταν γράφει και στον Ψινάκη το αλησμόνητο "Έχω πρόβλημα Υγείας" :wink: Κατά τ'άλλα συμφωνώ στις δυο τελευταίες σου προτάσεις με χίλια!!!
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Viewmaster την Τετ Ιουν 17, 2009 2:27 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
supernatural22

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από supernatural22 »

Όταν η Πέγκυ εμφανιζόταν με τον Τερζή στην Ιερά Οδό την περίοδο 2007-2008,αυτός που ξεκινούσε το πρόγραμμα μαζί με μια κοπέλα και έναν άλλον,ποιος ήταν?????Και δεν λέω για τον Άκη Δείξιμο!!!!!!!!Ο νεαρός αυτός ήταν αξύριστος και τραγουδούσε ξένα κυρίως!!!!!!!!!!!!
sow
Δημοσιεύσεις: 14233
Εγγραφή: Τετ Δεκ 17, 2008 9:05 pm

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sow »

Viewmaster έγραψε:
sow έγραψε:mia xara ta eipe i zina.

eseis pou katheste kai analiete akoma kai ta simeia stiksis tis sinentefksis eiste ligotero katines? :lol:

an nai sorry alla de fainetai katholou :wink:
Είναι δημόσιο πρόσωπο και όπως όλα τα δημόσια πρόσωπα είτε είναι καλλιτέχνης είτε πολιτικός κ.ο.κ. θα υπόκειται σε κριτική το οποίο εδώ γίνεται υπό μορφή διαλόγου και μιας διάθεσης χιούμορ και αστεισμού!Δεν αναλύουμε καθόλου τα σημεία στίξης!Σχολιάζουμε και βγάζουμε πορίσματα για τις ΔΗΛΩΣΕΙΣ της!Αυτή άλλωστε είναι και η φιλοσοφία του φόρουμ!Δε θα μπει στο απυρόβλητο καμία Ζήνα και καμία Λύτρα! :)

den eipe kaneis na bei sto apirovlito i zina i opoiosdipote allos ala me to na kanete sinexos anaskopiseis apo tin periodo tis eurovision ktl kai na diavazoume kathe toso to istoriko "katinias" tis anamoxlevontas ta idia kai ta idia (tsaligopoulou,thivaios kai de kserw ki ego ti allo) gia na tin vgaloume ti megaliteri katina tis ifiliou sorry alla emena mou deixnei empatheia kai katinia episis.

stin teliki tragoudistria einai kai tha eprepe na mas aforoun kai na sxoliazoume ta tragoudia tis kai na estiazoume ekei kai oxi an eipe ti natasa konti i to theofanous xontro.

toulaxiston ego akouo mousiki gia ta tragoudia kai oxi gia tis opoies diloseis..
afn
Δημοσιεύσεις: 175006
Εγγραφή: Πέμ Νοέμ 11, 2004 3:21 am

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από afn »

As kanei synavlies, as kanei parousiaseis diskou, as kanei otidipote gia na epideiksei tin douleia tis ki as min kanei apanwtes synenteykseis pou se kathe mia leei mia kakia gia on kathena (gia na ginei ntoros...)
Να αγωνιάς γι'αυτόν και να του δίνεις χαμόγελα, είναι αγάπη
Viewmaster
Δημοσιεύσεις: 4679
Εγγραφή: Κυρ Μαρ 18, 2007 11:47 pm
Τοποθεσία: Καλαμαριά

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Viewmaster »

sow έγραψε:
Viewmaster έγραψε:
sow έγραψε:mia xara ta eipe i zina.

eseis pou katheste kai analiete akoma kai ta simeia stiksis tis sinentefksis eiste ligotero katines? :lol:

an nai sorry alla de fainetai katholou :wink:
Είναι δημόσιο πρόσωπο και όπως όλα τα δημόσια πρόσωπα είτε είναι καλλιτέχνης είτε πολιτικός κ.ο.κ. θα υπόκειται σε κριτική το οποίο εδώ γίνεται υπό μορφή διαλόγου και μιας διάθεσης χιούμορ και αστεισμού!Δεν αναλύουμε καθόλου τα σημεία στίξης!Σχολιάζουμε και βγάζουμε πορίσματα για τις ΔΗΛΩΣΕΙΣ της!Αυτή άλλωστε είναι και η φιλοσοφία του φόρουμ!Δε θα μπει στο απυρόβλητο καμία Ζήνα και καμία Λύτρα! :)

den eipe kaneis na bei sto apirovlito i zina i opoiosdipote allos ala me to na kanete sinexos anaskopiseis apo tin periodo tis eurovision ktl kai na diavazoume kathe toso to istoriko "katinias" tis anamoxlevontas ta idia kai ta idia (tsaligopoulou,thivaios kai de kserw ki ego ti allo) gia na tin vgaloume ti megaliteri katina tis ifiliou sorry alla emena mou deixnei empatheia kai katinia episis.

stin teliki tragoudistria einai kai tha eprepe na mas aforoun kai na sxoliazoume ta tragoudia tis kai na estiazoume ekei kai oxi an eipe ti natasa konti i to theofanous xontro.

toulaxiston ego akouo mousiki gia ta tragoudia kai oxi gia tis opoies diloseis..
Σέβομαι την άποψή σου!Επειδή όμως εμένα με ενδιαφέρει η συνολική εικόνα του τραγουδιστή θα ασχοληθώ και με τις όποιες δηλώσεις της ή συνεντεύξεις της!Το θέμα δεν είναι να την βγάλουμε τη μεγαλύτερη κατίνα της υφηλίου αλλά να τονίσουμε και να σχολιάσουμε(διότι υπάρχει και αυτή η μερίδα του κοινού) τα λεγόμενά της τα οποία δυστυχώς οδηγούν σε αυτό το συμπέρασμα!Τώρα...όποιον δεν ενδιαφέρουν οι δηλώσεις της Ζήνα καλό θα ήταν να απέχουν από το συγκεκριμένο thread και να ανατρέξουν στο σχολιασμό της μουσικής της και μόνο σύμφωνα με τη δική σου πάντα λογική sow!Κλείνοντας να πω το σημαντικότερο, ότι αυτό που λες sow, ότι είναι τραγουδίστρια έρχεται σε πλήρη αντίθεση με τις δηλώσεις της οι οποίες μόνο μουσική δεν αφορούσαν!Οι ανασκοπήσεις(που εδώ που τα λέμε δεν είναι και συχνές :wink: ) γίνονται για να υπενθυμίσουμε στα όποια μέλη ενδιαφέρονται για τον καλλιτέχνη εν γένει κάποια πράγματα διότι όπως έχουμε ξαναπεί ο άνθρωπος έχει ισχνή μνήμη και ξεχνάει μετά από κάποιο καιρό πράγματα είτε είναι σημαντικά είτε λιγότερο σημαντικά(όπως το παρελθόν της Πεγκς πχ) :wink:
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Viewmaster την Τετ Ιουν 17, 2009 2:58 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Viewmaster
Δημοσιεύσεις: 4679
Εγγραφή: Κυρ Μαρ 18, 2007 11:47 pm
Τοποθεσία: Καλαμαριά

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Viewmaster »

afn έγραψε:As kanei synavlies, as kanei parousiaseis diskou, as kanei otidipote gia na epideiksei tin douleia tis ki as min kanei apanwtes synenteykseis pou se kathe mia leei mia kakia gia on kathena (gia na ginei ntoros...)
Ακριβώς!Είναι αυτό που γράφω στο τέλος του ποστ μου παρακάτω :D :D :D :D
MEDIA
Δημοσιεύσεις: 14986
Εγγραφή: Σάβ Μαρ 29, 2008 5:10 pm
Επικοινωνία:

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από MEDIA »

pw pw polles selides gia pegky!

toulaxiston de pernaei aparathrhth! :lol: :lol: :lol:
Elenh otan gelas eisai poly xaritwmenh
afn
Δημοσιεύσεις: 175006
Εγγραφή: Πέμ Νοέμ 11, 2004 3:21 am

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από afn »

As synexisei etsi kai se kana 2xrono sigoura... :lol:
Να αγωνιάς γι'αυτόν και να του δίνεις χαμόγελα, είναι αγάπη
chris3m
Δημοσιεύσεις: 3253
Εγγραφή: Παρ Μαρ 17, 2006 12:44 pm

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από chris3m »

immortal έγραψε: Το οτι η Θεοδωρίδου παιρνει τα τραγουδια που απερριψε η Ζηνα (και ισως πιο πριν και η Βισση) δειχνει ισως σε τι απογνωση βρεθηκε απο ελλειψη υλικου με αποτελεσμα να φαει παλι στην μαπα τον Θεοφάνους μετα απο χρόνια :lol:
Δεν έχεις και άδικο εδώ. Μετά την περσινή ΠΑ-ΤΑ-ΤΑ του "Πάλι" λογικό ήταν να θέλει κάτι πιο "σίγουρο" πλέον.

Ωστόσο νομίζω πως και ο Θεοφάνους έχει ρίξει τους τόνους του. Μετά τον Ρέμο και το προηγούμενο με τον Πασχάλη μου δεν ...πολυ-περπάτησε δεν του πάνε και ευνοικά. Τόσα χρόνια μετά την θυμήθηκε την Θεοδωρίδου ?
black magic
Δημοσιεύσεις: 403
Εγγραφή: Σάβ Δεκ 29, 2007 3:09 am

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από black magic »

paidaki έγραψε:
michalit έγραψε:
minerboh έγραψε:Δεν μπορω να καταλαβω γιατι ειναι κατινα η Πεγκυ τη στιγμη που βγαινει και λεει καποια πραγματα με το ονομα τους. Ειναι μια τραγουδιστρια πολυ ταλαντουχα και δυστυχως βαλεται απο πολλους οποτε νομιζω οτι καλα κανει και αρχιζει να αμυνεται.
Ξεκολληστε πια μερικοι εδω περα... ΕΛΕΟΣ!
1) ΚΑΙ Η ΒΑΝΔΗ ΒΑΛΕΤΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ (ΠΟΛΥ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΖΗΝΑ) ΚΑΙ ΔΕΝ ΒΓΑΙΝΕΙ ΣΑΝ ΚΑΤΙΝΑ ΝΑ ΛΕΕΙ ΚΑΚΙΕΣ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ
2) Η ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΚΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΖΗΝΑ, ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΛΟΙΠΟΝ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΓΙΑΤΙ ΤΩΡΑ ΒΓΑΙΝΕΙ ΚΑΙ ΘΑΒΕΙ ΟΥΣΙΑΣΤΙΚΑ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΗΣ.
+oti gia tsaligopoyloy eixe pei ta apisteyta....gia toys gay ta apisteyta....gia vandi exei pei asxima pragmata....kai genika ontws exei na pei panta kati kako....de diafwnw KATHOLOY gia to theofanous,alla de xreiazetai na bgaineis kai na krazeis...esi ginesai romba.....stin teliki tragoydistria eisai.....twra teleytaia malista kai gia ti vissi eixe pei mamakies....kanena den afinei i pegoyla.....ftanei omws giati tha faei akyro apo ton kosmo
ούτε ένα ευχαριστώ!!!ευχαριστώ Δέσποινα!
OMG
Δημοσιεύσεις: 2930
Εγγραφή: Παρ Μάιος 08, 2009 11:36 pm

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από OMG »

supernatural22 έγραψε:Όταν η Πέγκυ εμφανιζόταν με τον Τερζή στην Ιερά Οδό την περίοδο 2007-2008,αυτός που ξεκινούσε το πρόγραμμα μαζί με μια κοπέλα και έναν άλλον,ποιος ήταν?????Και δεν λέω για τον Άκη Δείξιμο!!!!!!!!Ο νεαρός αυτός ήταν αξύριστος και τραγουδούσε ξένα κυρίως!!!!!!!!!!!!
Edw o kosmos kaigetai kai h p**tana vafei ta nyxia ths :lol: :lol: :lol:
Entek
Δημοσιεύσεις: 17203
Εγγραφή: Τρί Φεβ 10, 2004 12:26 am

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Entek »

OMG έγραψε:
supernatural22 έγραψε:Όταν η Πέγκυ εμφανιζόταν με τον Τερζή στην Ιερά Οδό την περίοδο 2007-2008,αυτός που ξεκινούσε το πρόγραμμα μαζί με μια κοπέλα και έναν άλλον,ποιος ήταν?????Και δεν λέω για τον Άκη Δείξιμο!!!!!!!!Ο νεαρός αυτός ήταν αξύριστος και τραγουδούσε ξένα κυρίως!!!!!!!!!!!!
Edw o kosmos kaigetai kai h p**tana vafei ta nyxia ths :lol: :lol: :lol:

8elei i ** na kriftei kai i xara den tin afinei!
Κάτι μου λέει ότι σύντομα θα 'ρθουν καλύτερες μέρες!!!
Άβαταρ μέλους
immortal
Δημοσιεύσεις: 16863
Εγγραφή: Σάβ Φεβ 07, 2004 11:53 pm
Τοποθεσία: Athens
Επικοινωνία:

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από immortal »

"Αναθεώρηση" στη κορυφή του MC Chart και πρωτιά ξανά για τη Πέγκυ Ζήνα και φυσικά το ..."αναθεώρησα", από το album "το πάθος είναι αφορμή"!

Εικόνα


:lol:
in this mad mad world
yakinthos
Δημοσιεύσεις: 15533
Εγγραφή: Τρί Αύγ 08, 2006 12:12 pm
Τοποθεσία: Αθήνα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από yakinthos »

supernatural22 έγραψε:Όταν η Πέγκυ εμφανιζόταν με τον Τερζή στην Ιερά Οδό την περίοδο 2007-2008,αυτός που ξεκινούσε το πρόγραμμα μαζί με μια κοπέλα και έναν άλλον,ποιος ήταν?????Και δεν λέω για τον Άκη Δείξιμο!!!!!!!!Ο νεαρός αυτός ήταν αξύριστος και τραγουδούσε ξένα κυρίως!!!!!!!!!!!!

Έμαθα ότι ξυρίστηκε πάνω κάτω και βγήκε με φούστα στην Συγγρού... γλυκειά. :lol:
τι είμαι για ν' αρέσω σε όλους; Μερέντα;
GUNNER_10
Δημοσιεύσεις: 13408
Εγγραφή: Δευ Νοέμ 13, 2006 1:31 am

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από GUNNER_10 »

yakinthos έγραψε:
supernatural22 έγραψε:Όταν η Πέγκυ εμφανιζόταν με τον Τερζή στην Ιερά Οδό την περίοδο 2007-2008,αυτός που ξεκινούσε το πρόγραμμα μαζί με μια κοπέλα και έναν άλλον,ποιος ήταν?????Και δεν λέω για τον Άκη Δείξιμο!!!!!!!!Ο νεαρός αυτός ήταν αξύριστος και τραγουδούσε ξένα κυρίως!!!!!!!!!!!!

Έμαθα ότι ξυρίστηκε πάνω κάτω και βγήκε με φούστα στην Συγγρού... γλυκειά. :lol:
:lol:
antidoto
Δημοσιεύσεις: 35870
Εγγραφή: Τετ Απρ 06, 2005 12:26 pm
Τοποθεσία: London

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από antidoto »

yakinthos έγραψε:
supernatural22 έγραψε:Όταν η Πέγκυ εμφανιζόταν με τον Τερζή στην Ιερά Οδό την περίοδο 2007-2008,αυτός που ξεκινούσε το πρόγραμμα μαζί με μια κοπέλα και έναν άλλον,ποιος ήταν?????Και δεν λέω για τον Άκη Δείξιμο!!!!!!!!Ο νεαρός αυτός ήταν αξύριστος και τραγουδούσε ξένα κυρίως!!!!!!!!!!!!

Έμαθα ότι ξυρίστηκε πάνω κάτω και βγήκε με φούστα στην Συγγρού... γλυκειά. :lol:
:lol: :lol: :lol:
Παρε ανασα και παμε...
minerboh

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από minerboh »

Viewmaster έγραψε:Εσύ minerboh μπορεί να μην την ξέρεις την GAGA η Ζήνα όμως την ξέρει!Άντε και στο 0,00001 πιθανότητα να μην την ξέρει...τη γνωρίζουν σίγουρα ο image maker και ο στυλίστας της :wink: Και να σου πω την αλήθεια...μου κάνει εντύπωση που πιστεύεις έστω και λίγο ότι δεν την ήξερε και έτυχε το όλο look(το οποίο έχει εδώ και χρόνια :roll: ) συν η εισαγωγή του Αναθεώρησα να είναι ολόιδιο με Lady Gaga!Δε θεωρώ τόλμημα αυτό του Ελευθερίου ιδιαίτερα όταν γράφει και στον Ψινάκη το αλησμόνητο "Έχω πρόβλημα Υγείας" :wink: Κατά τ'άλλα συμφωνώ στις δυο τελευταίες σου προτάσεις με χίλια!!!
Στο τραγουδι του οποιου η εισαγωγη ειναι ολοιδιο με της Gaga η ευθυνη βαραινει τον συνθετη και οχι τη Πεγκυ νομιζω, οσο για το Styling της η ευθυνη βαραινει το στυλιστα οπως το εθεσες και εσυ ευστοχα!Εγω παλι το θεωρω τολμημα που εγραψε στη Πεγκυ γιατι κονταροχτυπηθηκε με τον Μικρουτσικο για χαρη της.
Viewmaster
Δημοσιεύσεις: 4679
Εγγραφή: Κυρ Μαρ 18, 2007 11:47 pm
Τοποθεσία: Καλαμαριά

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Viewmaster »

minerboh έγραψε:
Viewmaster έγραψε:Εσύ minerboh μπορεί να μην την ξέρεις την GAGA η Ζήνα όμως την ξέρει!Άντε και στο 0,00001 πιθανότητα να μην την ξέρει...τη γνωρίζουν σίγουρα ο image maker και ο στυλίστας της :wink: Και να σου πω την αλήθεια...μου κάνει εντύπωση που πιστεύεις έστω και λίγο ότι δεν την ήξερε και έτυχε το όλο look(το οποίο έχει εδώ και χρόνια :roll: ) συν η εισαγωγή του Αναθεώρησα να είναι ολόιδιο με Lady Gaga!Δε θεωρώ τόλμημα αυτό του Ελευθερίου ιδιαίτερα όταν γράφει και στον Ψινάκη το αλησμόνητο "Έχω πρόβλημα Υγείας" :wink: Κατά τ'άλλα συμφωνώ στις δυο τελευταίες σου προτάσεις με χίλια!!!
Στο τραγουδι του οποιου η εισαγωγη ειναι ολοιδιο με της Gaga η ευθυνη βαραινει τον συνθετη και οχι τη Πεγκυ νομιζω, οσο για το Styling της η ευθυνη βαραινει το στυλιστα οπως το εθεσες και εσυ ευστοχα!Εγω παλι το θεωρω τολμημα που εγραψε στη Πεγκυ γιατι κονταροχτυπηθηκε με τον Μικρουτσικο για χαρη της.
Δηλαδή οκ σύμφωνα με τη δική σου λογική εννοείται ότι στο κλιπ του Κάνεις Λάθος πχ που είναι ολόιδιο με Britney-Circus ευθύνεται ο σκηνοθέτης!Οκ...να το δεχτώ αυτό και συμφωνώ!Η Μάρω όμως πχ δήλωσε ότι γνωρίζει ότι το κλιπ έχει πάρα πολλές ομοιότητες με το Circus!Εκεί έγκειται η διαφορά με την Πεγκυ η οποία αντί να δηλώσει κάτι παρόμοιο δήλωσε ότι δεν γνωρίζει τη GaGa!Φαντάζεσαι να δήλωνε και η Μάρω ότι δεν γνωρίζει το κλιπ του Circus τι θα γινόταν? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Kαι μη μου πεις ότι πήγε ο στυλίστας στην Πέγκυ και της είπε:"Πεγκούλα μου θα σου λανσάρω ένα νέο πρωτοποριακό στυλ που άλλη καμία δεν το έχει κάνει και να είπε η Πέγκυ αχ ναι ναι πολύ θα το γούσταρα ένα νέο στυλ" και να παρέλειψε να της πει ότι είναι στυλ Gaga!΄Και να μην την ήξερε τότε η Πέγκυ τη Gaga αναμφίβολα θα έψαχνε να μάθει για να δει αυτό το στυλάκι ή αλλιώς θα απέλυε το στυλίστα για το πρωτοποριακό! :lol: :lol: :lol:
Στη δεύτερη σου πρόταση εξακολουθώ να μη θεωρώ αυτό τόλμημα του Ελευθερίου όταν έγραψε και στον Ψινάκη το "Εχω πρόβλημα Υγείας"!Αλλά that's me and my opinion :wink:
minerboh

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από minerboh »

Viewmaster έγραψε:
minerboh έγραψε:
Viewmaster έγραψε:Εσύ minerboh μπορεί να μην την ξέρεις την GAGA η Ζήνα όμως την ξέρει!Άντε και στο 0,00001 πιθανότητα να μην την ξέρει...τη γνωρίζουν σίγουρα ο image maker και ο στυλίστας της :wink: Και να σου πω την αλήθεια...μου κάνει εντύπωση που πιστεύεις έστω και λίγο ότι δεν την ήξερε και έτυχε το όλο look(το οποίο έχει εδώ και χρόνια :roll: ) συν η εισαγωγή του Αναθεώρησα να είναι ολόιδιο με Lady Gaga!Δε θεωρώ τόλμημα αυτό του Ελευθερίου ιδιαίτερα όταν γράφει και στον Ψινάκη το αλησμόνητο "Έχω πρόβλημα Υγείας" :wink: Κατά τ'άλλα συμφωνώ στις δυο τελευταίες σου προτάσεις με χίλια!!!
Στο τραγουδι του οποιου η εισαγωγη ειναι ολοιδιο με της Gaga η ευθυνη βαραινει τον συνθετη και οχι τη Πεγκυ νομιζω, οσο για το Styling της η ευθυνη βαραινει το στυλιστα οπως το εθεσες και εσυ ευστοχα!Εγω παλι το θεωρω τολμημα που εγραψε στη Πεγκυ γιατι κονταροχτυπηθηκε με τον Μικρουτσικο για χαρη της.
Δηλαδή οκ σύμφωνα με τη δική σου λογική εννοείται ότι στο κλιπ του Κάνεις Λάθος πχ που είναι ολόιδιο με Britney-Circus ευθύνεται ο σκηνοθέτης!Οκ...να το δεχτώ αυτό και συμφωνώ!Η Μάρω όμως πχ δήλωσε ότι γνωρίζει ότι το κλιπ έχει πάρα πολλές ομοιότητες με το Circus!Εκεί έγκειται η διαφορά με την Πεγκυ η οποία αντί να δηλώσει κάτι παρόμοιο δήλωσε ότι δεν γνωρίζει τη GaGa!Φαντάζεσαι να δήλωνε και η Μάρω ότι δεν γνωρίζει το κλιπ του Circus τι θα γινόταν? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Kαι μη μου πεις ότι πήγε ο στυλίστας στην Πέγκυ και της είπε:"Πεγκούλα μου θα σου λανσάρω ένα νέο πρωτοποριακό στυλ που άλλη καμία δεν το έχει κάνει και να είπε η Πέγκυ αχ ναι ναι πολύ θα το γούσταρα ένα νέο στυλ" και να παρέλειψε να της πει ότι είναι στυλ Gaga!΄Και να μην την ήξερε τότε η Πέγκυ τη Gaga αναμφίβολα θα έψαχνε να μάθει για να δει αυτό το στυλάκι ή αλλιώς θα απέλυε το στυλίστα για το πρωτοποριακό! :lol: :lol: :lol:
Στη δεύτερη σου πρόταση εξακολουθώ να μη θεωρώ αυτό τόλμημα του Ελευθερίου όταν έγραψε και στον Ψινάκη το "Εχω πρόβλημα Υγείας"!Αλλά that's me and my opinion :wink:
Για το θεμα Gaga-Ζην-στυλιστα: Στην Ελλαδα ολα ειναι πιθανα... :wink: Για τον Ελευθεριου και εγω επειμενω στη δικη μου προταση για το λογο που σου ανεφερα πιο πριν :wink:
Απάντηση