Greek iTunes singles charts, Week Ending 25th July 2009

Επιλέξτε για να συζητήσετε θέματα που αφορούν την ελληνική pop ή λαϊκή μουσική σκηνή...
creativeuser
Δημοσιεύσεις: 14181
Εγγραφή: Δευ Ιαν 03, 2005 8:19 pm

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από creativeuser »

ppapp2 έγραψε:
creativeuser έγραψε:Η ΔΙΑΦΟΡΑ ΤΟΥ "ΘΕΛΩ" ΑΠΟ ΤΗΝ "ΑΓΑΠΗ" ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΤΟ ΕΣΠΡΩΞΑΝ ΜΕ ΝΥΧΙΑ ΚΑΙ ΜΕ ΔΟΝΤΙΑ ΕΝΩ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΕΚΑΝΕ ΜΙΑ ΑΞΙΟΠΡΕΠΕΣΤΑΤΗ ΠΟΡΕΙΑ ΑΠΟ ΜΟΝΟ ΤΟΥ.
+10

cre na pas na deis kai ta video tin pink sto brit topic... :wink: :wink:
an de ta eides
ΤΑ ΕΙΔΑ ΜΟΛΙΣ ΤΩΡΑ.ΦΟΒΕΡΗ! :wink:
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος creativeuser την Πέμ Ιούλ 23, 2009 2:53 am, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Δως μου ένα παγάκι
ADAM2
Δημοσιεύσεις: 92789
Εγγραφή: Δευ Οκτ 04, 2004 9:29 pm
Τοποθεσία: Internet
Επικοινωνία:

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ADAM2 »

μιας που ακούστηκαν τα "θέλω" και "αγάπη" να δηλώσω ότι προτιμώ φυσικά το 2ο :P
Nothing lasts forever but the earth and sky
GUNNER_10
Δημοσιεύσεις: 13408
Εγγραφή: Δευ Νοέμ 13, 2006 1:31 am

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από GUNNER_10 »

creativeuser έγραψε:Η ΔΙΑΦΟΡΑ ΤΟΥ "ΘΕΛΩ" ΑΠΟ ΤΗΝ "ΑΓΑΠΗ" ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΤΟ ΕΣΠΡΩΞΑΝ ΜΕ ΝΥΧΙΑ ΚΑΙ ΜΕ ΔΟΝΤΙΑ ΕΝΩ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΕΚΑΝΕ ΜΙΑ ΑΞΙΟΠΡΕΠΕΣΤΑΤΗ ΠΟΡΕΙΑ ΑΠΟ ΜΟΝΟ ΤΟΥ.
απο αυτο και μονο καταλαβαινεις πιο περασε στον κοσμο. :wink:
Vandomaniac
Δημοσιεύσεις: 1395
Εγγραφή: Κυρ Φεβ 08, 2004 12:02 am

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Vandomaniac »

Εγώ θα συμφωνήσω με τον Gunner ότι το "θέλω" δεν τα πήγε ουσιαστικά τόσο καλά, πέρα από την πλύση εγκεφάλου και το πολύ promo. Κακώς, για μένα, αλλά έτσι είναι. Επίσης, το αγάπη δε νομίζω ότι τα πήγε τόσο καλά. Είναι πολύ αγαπημένο μου τραγούδι και περίμενα να το ακούσω πολύ περισσότερο στα ραδιόφωνα, και θυμάμαι ότι το άκουγα, αλλά όχι σε πολύ μεγάλη συχνότητα. Το "αγάπη" έπαιξε σαφώς λιγότερο από το "θέλω", για άλλους λόγους όμως. Στη συνέχεια ήρθε η "γη και σελήνη" που ήταν το σαρωτικό χιτ του cd και έκανε και τα δύο τραγούδια να "ξεχαστούν".
Απάντηση