Αγγελική Ηλιάδη

Επιλέξτε για να συζητήσετε θέματα που αφορούν την ελληνική pop ή λαϊκή μουσική σκηνή...
afn
Δημοσιεύσεις: 175006
Εγγραφή: Πέμ Νοέμ 11, 2004 3:21 am

Re: ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΗΛΙΑΔΗ [Songs and more]...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από afn »

nikospaok έγραψε:
stelios έγραψε:aggeliki_iliadi
Beautify Nails by Christianna Kaparou! Hair & make up by @dimstamatiou
Εικόνα
:fan:
Ποια είναι αυτή??
Σε ποιας το θέμα είμαστε?
Να αγωνιάς γι'αυτόν και να του δίνεις χαμόγελα, είναι αγάπη
Άβαταρ μέλους
panosif
Δημοσιεύσεις: 42408
Εγγραφή: Τρί Μαρ 09, 2010 11:09 pm

Re: ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΗΛΙΑΔΗ [Songs and more]...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από panosif »

Μαζεύει ευχές από παντού η Αγγελική. :fan:
afn
Δημοσιεύσεις: 175006
Εγγραφή: Πέμ Νοέμ 11, 2004 3:21 am

Re: ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΗΛΙΑΔΗ [Songs and more]...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από afn »

:hysterical: :hysterical: :hysterical:
Να αγωνιάς γι'αυτόν και να του δίνεις χαμόγελα, είναι αγάπη
Άβαταρ μέλους
fylakas_aggelos
Δημοσιεύσεις: 10858
Εγγραφή: Πέμ Νοέμ 01, 2012 1:50 pm

Re: ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΗΛΙΑΔΗ [Songs and more]...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από fylakas_aggelos »

Η κυρία Λαζαρίδη (η μητέρα του μακαρίτη) λέει ότι η Αγγελική είναι 39 στα 40.Στο υπουργείο εσωτερικών τη βγάζει το 1977 όπως και τη συμμαθήτριά της τη Μαρία Ηλιάκη.Να είναι σαραντάρες και οι 2,και να έχουν αλλάξει τη χρονολογία γέννησής τους στο ληξιαρχείο???
ΛΟΓΙΑ ΠΟΥ ΚΑΙΝΕ...
afn
Δημοσιεύσεις: 175006
Εγγραφή: Πέμ Νοέμ 11, 2004 3:21 am

Re: ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΗΛΙΑΔΗ [Songs and more]...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από afn »

Ή είναι όντως 36-37! :thumbup:
Να αγωνιάς γι'αυτόν και να του δίνεις χαμόγελα, είναι αγάπη
Άβαταρ μέλους
panosif
Δημοσιεύσεις: 42408
Εγγραφή: Τρί Μαρ 09, 2010 11:09 pm

Re: ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΗΛΙΑΔΗ [Songs and more]...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από panosif »

fylakas_aggelos έγραψε:Η κυρία Λαζαρίδη (η μητέρα του μακαρίτη) λέει ότι η Αγγελική είναι 39 στα 40.Στο υπουργείο εσωτερικών τη βγάζει το 1977 όπως και τη συμμαθήτριά της τη Μαρία Ηλιάκη.Να είναι σαραντάρες και οι 2,και να έχουν αλλάξει τη χρονολογία γέννησής τους στο ληξιαρχείο???
Κρύβει χρόνια κι αυτή σαν τη Ζέτα. :fan:
Άβαταρ μέλους
billakos24
Δημοσιεύσεις: 12540
Εγγραφή: Σάβ Απρ 04, 2009 4:34 am

Re: ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΗΛΙΑΔΗ [Songs and more]...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από billakos24 »

Την κυνηγάει ένα σύννεφο σουργελίασης αυτή την κοπέλα... :hysterical: :hysterical: :hysterical:
All of our endings can be found in our beginnings...
afn
Δημοσιεύσεις: 175006
Εγγραφή: Πέμ Νοέμ 11, 2004 3:21 am

Re: ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΗΛΙΑΔΗ [Songs and more]...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από afn »

billakos24 έγραψε:Την κυνηγάει ένα σύννεφο σουργελίασης αυτή την κοπέλα... :hysterical: :hysterical: :hysterical:
:fan: Και είναι τόσο σεμνή!
Να αγωνιάς γι'αυτόν και να του δίνεις χαμόγελα, είναι αγάπη
Άβαταρ μέλους
billakos24
Δημοσιεύσεις: 12540
Εγγραφή: Σάβ Απρ 04, 2009 4:34 am

Re: ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΗΛΙΑΔΗ [Songs and more]...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από billakos24 »

afn έγραψε:
billakos24 έγραψε:Την κυνηγάει ένα σύννεφο σουργελίασης αυτή την κοπέλα... :hysterical: :hysterical: :hysterical:
:fan: Και είναι τόσο σεμνή!
:hysterical: :hysterical: :hysterical: :hysterical:

:fan:
All of our endings can be found in our beginnings...
afn
Δημοσιεύσεις: 175006
Εγγραφή: Πέμ Νοέμ 11, 2004 3:21 am

Re: ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΗΛΙΑΔΗ [Songs and more]...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από afn »

Αν ξεκινάς την καριέρα σου μέσα από τα μεσημεριανά, δεν γίνεται να πας πολύ μακριά...
Να αγωνιάς γι'αυτόν και να του δίνεις χαμόγελα, είναι αγάπη
Άβαταρ μέλους
panosif
Δημοσιεύσεις: 42408
Εγγραφή: Τρί Μαρ 09, 2010 11:09 pm

Re: ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΗΛΙΑΔΗ [Songs and more]...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από panosif »

Aggeliki Iliadi
Δόξα το Θεό ειμαστε μια χαρά και μεγαλωνουμε!!!Η σημερινή μας επίσκεψη στην γιατρό ήταν απολαυστική με τον μικρό Μπαμπη να ρωτάει τα παντα για το αδερφακι του γεμάτος ενθουσιασμό και ανυπομονησία!!!τι αλλο μπορει να ζητήσει κανεις...ευτυχία..χαρά..ευλογία.Ευχαριστω το Θεό που με αξιωσε να ζήσω το μεγαλύτερο θαύμα της ζωής δεύτερη φορά!!!και με όλη μου την ψυχή ευχαριστώ όλους εσάς για τις πολύτιμες ευχές σας...πραγματικά με συγκινειτε!!!

Εικόνα
afn
Δημοσιεύσεις: 175006
Εγγραφή: Πέμ Νοέμ 11, 2004 3:21 am

Re: ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΗΛΙΑΔΗ [Songs and more]...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από afn »

Καλέ θα σταματήσει? :surprised: :surprised:
Να αγωνιάς γι'αυτόν και να του δίνεις χαμόγελα, είναι αγάπη
Άβαταρ μέλους
fylakas_aggelos
Δημοσιεύσεις: 10858
Εγγραφή: Πέμ Νοέμ 01, 2012 1:50 pm

Re: ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΗΛΙΑΔΗ [Songs and more]...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από fylakas_aggelos »

afn έγραψε:Καλέ θα σταματήσει? :surprised: :surprised:
Όλα για τη δημοσιότητα.Κρίμα και παλιά φαινόταν κυρία.
ΛΟΓΙΑ ΠΟΥ ΚΑΙΝΕ...
afn
Δημοσιεύσεις: 175006
Εγγραφή: Πέμ Νοέμ 11, 2004 3:21 am

Re: ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΗΛΙΑΔΗ [Songs and more]...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από afn »

Θυμήσου πως την γνωρίσαμε ξαναλέω...
Να αγωνιάς γι'αυτόν και να του δίνεις χαμόγελα, είναι αγάπη
Άβαταρ μέλους
fylakas_aggelos
Δημοσιεύσεις: 10858
Εγγραφή: Πέμ Νοέμ 01, 2012 1:50 pm

Re: ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΗΛΙΑΔΗ [Songs and more]...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από fylakas_aggelos »

afn έγραψε:Θυμήσου πως την γνωρίσαμε ξαναλέω...
Eγώ την έμαθα από το "Τη μοναξιά φοβάμαι" που έβγαινε στα μπουζούκια με την ακριβή τουαλέτα της,και ήταν κομψότατη και φυσική κουκλάρα,χωρίς πλαστικές και τατουάζ.Βέβαια μετά από 1-2 χρόνια έμεινε έγκυος και έβγαινε στα κανάλια και έβριζε τους γονείς της.
ΛΟΓΙΑ ΠΟΥ ΚΑΙΝΕ...
afn
Δημοσιεύσεις: 175006
Εγγραφή: Πέμ Νοέμ 11, 2004 3:21 am

Re: ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΗΛΙΑΔΗ [Songs and more]...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από afn »

fylakas_aggelos έγραψε:
afn έγραψε:Θυμήσου πως την γνωρίσαμε ξαναλέω...
Eγώ την έμαθα από το "Τη μοναξιά φοβάμαι" που έβγαινε στα μπουζούκια με την ακριβή τουαλέτα της,και ήταν κομψότατη και φυσική κουκλάρα,χωρίς πλαστικές και τατουάζ.Βέβαια μετά από 1-2 χρόνια έμεινε έγκυος και έβγαινε στα κανάλια και έβριζε τους γονείς της.
Και πριν το Η μοναξιά φοβάμαι που έλεγε η γιαγιά της διάφορα! :biggrin:
Να αγωνιάς γι'αυτόν και να του δίνεις χαμόγελα, είναι αγάπη
Άβαταρ μέλους
fylakas_aggelos
Δημοσιεύσεις: 10858
Εγγραφή: Πέμ Νοέμ 01, 2012 1:50 pm

Re: ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΗΛΙΑΔΗ [Songs and more]...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από fylakas_aggelos »



Η Ηλιάδη σε ηλικία μόλις 18 ετών,καρασυλλεκτικό!!!!!!!!
ΛΟΓΙΑ ΠΟΥ ΚΑΙΝΕ...
Άβαταρ μέλους
GiorgosSeahorse
Δημοσιεύσεις: 381
Εγγραφή: Τρί Φεβ 18, 2014 3:18 pm

Re: ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΗΛΙΑΔΗ [Songs and more]...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από GiorgosSeahorse »

Εγώ 1η φορά σε αυτό το video clip με τη γιαγιά της την είχα δει, αλλά δεν ήξερα ποιά είναι, ήμουν πολύ μικρός.

Καλά τότε δεν ασχολιόμουν καν με τραγουδιστές κτλ. Ήξερα μόνο 2-3-4 τους πολύ γνωστούς! Γαρμπή, Μαντώ κτλ!
Όποια και να άκουγα στο ραδιόφωνο δεν ήξερα ποιά ήτανε εκτός απο την Καίτη και τη Μαντώ! :lol:
Απο το 2000 και μετά άρχισα να τις μαθένω και να πέρνω albums.

Πάντως για κάποιο λόγο, την Ηλιάδη όταν είχε κάνει το bam της με το ''μοναξιά φοβάμαι'', τη σύγκρινα με την Αποστολία Ζώη.
Άβαταρ μέλους
fylakas_aggelos
Δημοσιεύσεις: 10858
Εγγραφή: Πέμ Νοέμ 01, 2012 1:50 pm

Re: ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΗΛΙΑΔΗ [Songs and more]...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από fylakas_aggelos »

Η Ηλιάδη και η Αποστολία Ζώη είχαν ξεκινήσει και μαζί,το 2003,η Αγγελική με το "Τη μοναξιά φοβάμαι" και η Αποστολία με το "Μη μ'ακουμπάς".
ΛΟΓΙΑ ΠΟΥ ΚΑΙΝΕ...
Άβαταρ μέλους
panosif
Δημοσιεύσεις: 42408
Εγγραφή: Τρί Μαρ 09, 2010 11:09 pm

Re: ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΗΛΙΑΔΗ [Songs and more]...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από panosif »

Αγγελική Ηλιάδη
Φωτογραφίζεται στον έκτο μήνα της εγκυμοσύνης της


Εικόνα

Ήρεμη, γαλήνια, παρορμητική αλλά ειλικρινής σε όσα νιώθει, η Αγγελική Ηλιάδη περιγράφει το θαύμα που βιώνει στη ζωή της και παίρνει επίσημα θέση στον αντίκτυπο που είχε η είδηση της εγκυμοσύνης της σε περιοδικά και τηλεοπτικές εκπομπές.

Τελικά φαίνεται ότι όταν θέλουμε κάτι πολύ το σύμπαν συνωμοτεί για να γίνει πραγματικότητα. Κι αυτό γιατί είχατε δηλώσει πολλές φορές ότι θέλετε να γίνετε ξανά μητέρα.

Η αλήθεια είναι ότι δεν έκρυψα ποτέ ότι θέλω να κάνω ένα ακόμα παιδί. Δεν ξέρω εάν ευθύνεται το σύμπαν ή κάτι άλλο, πάντως η ζωή μέχρι τώρα με έχει διδάξει ότι όλα έρχονται τη στιγμή που πρέπει.

Εικόνα

Με τον Σάββα Γκέντσογλου πόσο καιρό είστε μαζί;

Σε λίγες μέρες κλείνουμε ένα χρόνο σχέσης.

Ακούστηκε ότι περάσατε το Πάσχα με φίλους και μακριά από τις οικογένειές σας.

Το Πάσχα το περάσαμε με την οικογένειά μου και μάλιστα το βράδυ της Ανάστασης οι γονείς μου γνώρισαν για πρώτη φορά τον Σάββα. Τον έβαλαν στην καρδιά τους αμέσως. Την Κυριακή του Πάσχα υποδεχτήκαμε και αγαπημένους φίλους στο σπίτι μας στη Βούλα. Εγώ ήμουν συνέχεια στην κουζίνα και μαγείρευα, ενώ ο Σάββας είχε αναλάβει το ψήσιμο στον κήπο.

Τι σας κέρδισε σε εκείνον εκτός από την εξωτερική του εμφάνιση;

Για εμένα η εξωτερική εμφάνιση δεν παίζει καθόλου ρόλο. Κάθε σχέση ξεκινά με καλή θέληση και με τις καλύτερες προοπτικές αλλά δεν ξέρεις ποτέ πού θα καταλήξει. Έχει να κάνει με πολλά πράγματα και κυρίως είναι θέμα συνεννόησης και χημείας. Αυτό που μου αρέσει πολύ στη σχέση μας είναι το γεγονός ότι είμαστε σαν φίλοι. Πέρα από το ερωτικό στοιχείο γελάμε απίστευτα όταν είμαστε μαζί και αυτό στην καθημερινότητα ενός ζευγαριού είναι ευλογία. Ταιριάζουμε σχεδόν σε όλα.

Λένε ότι οι γυναίκες διαισθάνονται από την αρχή τον άντρα που θα γίνει πατέρας των παιδιών τους.

Δεν το είχαμε πάρει απόφαση να κάνουμε ένα παιδί, όμως σε μεταξύ μας συζητήσεις ο Σάββας μού έλεγε ότι ήθελε πολύ να γίνει πατέρας. Και επειδή έχω δει πώς συμπεριφέρεται στα ανίψια και το γιο μου είμαι σίγουρη ότι θα γίνει ένας υπέροχος πατέρας. Είναι πολύ στοργικός, υπερπροστατευτικός και ασχολείται πολύ με τα παιδιά.

Εικόνα

Έχει γίνει πολλή κουβέντα στα τηλεοπτικά παράθυρα για τον τρόπο που χειρίζεστε το instagram. Στην πρωινή εκπομπή του Πέτρου Κωστόπουλου ακούστηκε ότι μέσω αυτού του μέσου κοινωνικής δικτύωσης «πουλάτε» ένα τόσο σημαντικό γεγονός στη ζωή σας.

Το άκουσα και εγώ και ενοχλήθηκα πολύ. Στο instagram ανεβάζεις κυρίως προσωπικές στιγμές. Κάνεις αυτό που νιώθεις και εμένα μου αρέσει να μοιράζομαι πράγματα. Κάθε φορά που ανεβάζω μια φωτογραφία το κάνω επειδή το θέλω και το νιώθω. Εάν κάποιοι θεωρούν ότι με αυτό τον τρόπο «πουλάω» τη σχέση μου, την εγκυμοσύνη μου και το παιδί μου έχω να σας πω ότι όλοι οι υπόλοιποι κάνουν το ίδιο και δεν καταλαβαίνω γιατί πρέπει εγώ να σχολιάζομαι περισσότερο. Εάν ήθελα πραγματικά να την πουλήσω εδώ και δύο μήνες δεν θα είχα αφήσει εκπομπή που να μην πάω καλεσμένη και εξώφυλλο που να μη φωτογραφηθώ. Και πιστέψτε με από τη μέρα που έγινε γνωστή η εγκυμοσύνη μου, δεν έχω σταματήσει να δέχομαι προτάσεις για συνεντεύξεις. Αντιλαμβάνομαι ότι όλοι κάνουμε τη δουλειά μας, όμως πρέπει να υπάρχει σεβασμός και να μην κανιβαλίζουμε τόσο σημαντικά θέματα. Ειδικά όταν υπάρχει ένα παιδί εννέα χρονών θα πρέπει να είμαστε ακόμα πιο προσεκτικοί και να μη λέμε άσχημα πράγματα στην τηλεόραση. Δεν σας κρύβω ότι έχω αναγκαστεί πολλές φορές να μην αφήνω τον Μπάμπη να δει τηλεόραση.

http://www.yupiii.gr/gossip/c67064/Agge ... _ekto.html
Απάντηση