Νίνο

Επιλέξτε για να συζητήσετε θέματα που αφορούν την ελληνική pop ή λαϊκή μουσική σκηνή...
antidoto
Δημοσιεύσεις: 35870
Εγγραφή: Τετ Απρ 06, 2005 12:26 pm
Τοποθεσία: London

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από antidoto »

Iasonas έγραψε:emena pantws maresei opote na phgainei spiti toy mono otan thelei kai na bgainei na tragoyda to paidi gia to eidos toy mia xara
new age kai aftos e? :lol: :lol: :lol: :lol: e re glentia fetos pou xoume na akousoume!!! ela re Foivo me tis apokleistikotites sou! anevenoumeeeeeeeeeeeeeeeeeee :lol:
Παρε ανασα και παμε...
Iasonas
Δημοσιεύσεις: 4479
Εγγραφή: Παρ Ιούλ 30, 2004 10:10 am
Τοποθεσία: Glyfada
Επικοινωνία:

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Iasonas »

mhn ginesai geloios anti yparxoyn kai oria mathe na sebesai oti ston allo mporei na toy aresei enas tragoydisths poy mporei na mhn saresei :roll: :roll: :roll:
antidoto
Δημοσιεύσεις: 35870
Εγγραφή: Τετ Απρ 06, 2005 12:26 pm
Τοποθεσία: London

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από antidoto »

Iasonas έγραψε:mhn ginesai geloios anti yparxoyn kai oria mathe na sebesai oti ston allo mporei na toy aresei enas tragoydisths poy mporei na mhn saresei :roll: :roll: :roll:
a sovara? tora ginete afto? giati to sav/ko de fanike na to seveste kai mporo na sou parathesw kai thread olokliro....tora sas pire o ponos? :roll: :roll: :roll: o sevasmos....LOL aksia pou fenete ksexasate merikoi to sav/ko alla tin vgalate apo tin nafthalini ti deftera
Παρε ανασα και παμε...
Iasonas
Δημοσιεύσεις: 4479
Εγγραφή: Παρ Ιούλ 30, 2004 10:10 am
Τοποθεσία: Glyfada
Επικοινωνία:

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Iasonas »

apla prokaleis pali giati kai thn allh fora ta idia ekanes epeidh esena soy fanhke kalo kaloytsiko eprepe emas na mas kapseis sthn pyra :roll: :roll: :roll:
antidoto
Δημοσιεύσεις: 35870
Εγγραφή: Τετ Απρ 06, 2005 12:26 pm
Τοποθεσία: London

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από antidoto »

Iasonas έγραψε:apla prokaleis pali giati kai thn allh fora ta idia ekanes epeidh esena soy fanhke kalo kaloytsiko eprepe emas na mas kapseis sthn pyra :roll: :roll: :roll:
malista - pali kala pou ta thread stekoun kai to pios ekane ti - FAINETAI!!!! :lol:
Παρε ανασα και παμε...
Iasonas
Δημοσιεύσεις: 4479
Εγγραφή: Παρ Ιούλ 30, 2004 10:10 am
Τοποθεσία: Glyfada
Επικοινωνία:

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Iasonas »

safestata fainetai opws fainetai kai edw poios prokalei kai eirwneyete 8) gia akomh mia fora
antidoto
Δημοσιεύσεις: 35870
Εγγραφή: Τετ Απρ 06, 2005 12:26 pm
Τοποθεσία: London

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από antidoto »

tis malakies pou kaneis se alla atoma me EMENA de pernane...ok afou fainete tote eisai katharos kai isixos :lol: e re glentiaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Παρε ανασα και παμε...
antidoto
Δημοσιεύσεις: 35870
Εγγραφή: Τετ Απρ 06, 2005 12:26 pm
Τοποθεσία: London

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από antidoto »

pisw sto thema!!! :wink:
Παρε ανασα και παμε...
antidoto
Δημοσιεύσεις: 35870
Εγγραφή: Τετ Απρ 06, 2005 12:26 pm
Τοποθεσία: London

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από antidoto »

ο Νίνο αυτή την εποχή βρίσκεται όλη μέρα στο στούντιο ηχογράφησης που έχει φτιάξει στο νέο του σπίτι στην Εκάλη, ενώ σε λίγες μέρες θα κυκλοφορήσει το τραγούδι που του έχει γράψει ο Φοίβος.

http://www.yupi.gr/gossip/c15245/Papaka ... mikoy.html

Στον sfera βγήκε προχθες και είπε ότι το τραγούδι του δια χειρός Φοίβου θα ακουστεί στις 21 Ιανουαρίου. Προς το παρόν ο Φοίβος δεν έχει βγάλει ανακοίνωση για εκείνον παρά μόνο για την Έλλη. Περιμένουμε....
Παρε ανασα και παμε...
Iasonas
Δημοσιεύσεις: 4479
Εγγραφή: Παρ Ιούλ 30, 2004 10:10 am
Τοποθεσία: Glyfada
Επικοινωνία:

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Iasonas »

kala otan petakseis ton mandya ths teleiothtas kai toy pantognwsth enhmerwse me na ta poyme :lol:
antidoto
Δημοσιεύσεις: 35870
Εγγραφή: Τετ Απρ 06, 2005 12:26 pm
Τοποθεσία: London

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από antidoto »

ela msn


ο Νίνο αυτή την εποχή βρίσκεται όλη μέρα στο στούντιο ηχογράφησης που έχει φτιάξει στο νέο του σπίτι στην Εκάλη, ενώ σε λίγες μέρες θα κυκλοφορήσει το τραγούδι που του έχει γράψει ο Φοίβος.

http://www.yupi.gr/gossip/c15245/Papaka ... mikoy.html

Στον sfera βγήκε προχθες και είπε ότι το τραγούδι του δια χειρός Φοίβου θα ακουστεί στις 21 Ιανουαρίου. Προς το παρόν ο Φοίβος δεν έχει βγάλει ανακοίνωση για εκείνον παρά μόνο για την Έλλη. Περιμένουμε....
Παρε ανασα και παμε...
Iasonas
Δημοσιεύσεις: 4479
Εγγραφή: Παρ Ιούλ 30, 2004 10:10 am
Τοποθεσία: Glyfada
Επικοινωνία:

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Iasonas »

antidoto έγραψε:ο Νίνο αυτή την εποχή βρίσκεται όλη μέρα στο στούντιο ηχογράφησης που έχει φτιάξει στο νέο του σπίτι στην Εκάλη, ενώ σε λίγες μέρες θα κυκλοφορήσει το τραγούδι που του έχει γράψει ο Φοίβος.

http://www.yupi.gr/gossip/c15245/Papaka ... mikoy.html

Στον sfera βγήκε προχθες και είπε ότι το τραγούδι του δια χειρός Φοίβου θα ακουστεί στις 21 Ιανουαρίου. Προς το παρόν ο Φοίβος δεν έχει βγάλει ανακοίνωση για εκείνον παρά μόνο για την Έλλη. Περιμένουμε....

pisteyw oti o Nino mporei na pei kala tragoydia apo Foibo opote anamenoyme 8)
antidoto
Δημοσιεύσεις: 35870
Εγγραφή: Τετ Απρ 06, 2005 12:26 pm
Τοποθεσία: London

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από antidoto »

ante Nino - tragouda na doume ti tha akousoume :lol:
Παρε ανασα και παμε...
creativeuser
Δημοσιεύσεις: 14181
Εγγραφή: Δευ Ιαν 03, 2005 8:19 pm

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από creativeuser »

antidoto έγραψε:de mou erxontai parapanw apo 1-2 - sorry.....kai den eipa oti de prepei na pane kai oi alloi spitia tous
ΓΙΑ POP ΤΡΑΓΟΥΔΙΣΤΗΣ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΤΟ ΠΑΕΙ.ΔΕΝ ΛΕΩ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΠΕΙ ΑΡΙΣΤΟΥΡΓΗΜΑΤΑ ΑΛΛΑ ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΤΑ ΣΑΧΛΟΤΡΑΓΟΥΔΑ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΠΟ ΑΛΛΩΝ.

ΣΑ ΝΑΥΑΓΟΙ,ΚΑΛΗΜΕΡΑ,ΣΚΟΤΩΣΕ ΜΕ,ΕΠΗΡΕΑΣΤΗΚΑ,ΕΙΜΑΙ ΕΝΑΣ ΑΛΛΟΣ,ΟΤΑΝ ΘΑ ΦΥΓΕΙΣ,ΦΟΒΑΜΑΙ,ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΕΙΛΙΚΡΙΝΗΣ,ΑΚΟΜΑ ΣΕ ΖΗΤΩ,ΘΑΥΜΑΤΑ,ΚΑΚΟ ΠΑΙΔΙ,ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΕ ΔΩ.


+ ΟΤΙ ΣΤΟ LIVE ΤΑ "ΛΕΕΙ".ΤΟΝ ΕΧΩ ΔΕΙ 3 ΦΟΡΕΣ ΣΕ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΣΧΗΜΑΤΑ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΑΞΙΟΠΡΕΠΗΣ ΣΤΙΣ ΕΜΦΑΝΙΣΕΙΣ ΤΟΥ.
Δως μου ένα παγάκι
antidoto
Δημοσιεύσεις: 35870
Εγγραφή: Τετ Απρ 06, 2005 12:26 pm
Τοποθεσία: London

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από antidoto »

ΣΑ ΝΑΥΑΓΟΙ,ΚΑΛΗΜΕΡΑ,ΣΚΟΤΩΣΕ ΜΕ,ΕΠΗΡΕΑΣΤΗΚΑ,ΕΙΜΑΙ ΕΝΑΣ ΑΛΛΟΣ,ΟΤΑΝ ΘΑ ΦΥΓΕΙΣ,ΦΟΒΑΜΑΙ,ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΕΙΛΙΚΡΙΝΗΣ,ΑΚΟΜΑ ΣΕ ΖΗΤΩ,ΘΑΥΜΑΤΑ,ΚΑΚΟ ΠΑΙΔΙ,ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΕ ΔΩ.


Giorgo ma to theo xerw 1 :lol:
Παρε ανασα και παμε...
MusicLover
Δημοσιεύσεις: 7163
Εγγραφή: Πέμ Μαρ 13, 2008 1:30 pm
Τοποθεσία: KRHTH

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από MusicLover »

antidoto έγραψε:ante Nino - tragouda na doume ti tha akousoume :lol:
ΜΑ Η ΦΤΩΧΗ ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΜΟΥ ΣΕ ΣΕΝΑ ΑΚΟΜΑ ΜΕΝΕΙ ΜΕΝΕΙ ΜΕΝΕΙ ΠΑΝΤΑ ΚΟΛΛΗΜΕΝΗ!
:roll: :roll:
Μαλλί, βάτα συμπεθέρα, ντέφι-ντέφι.
MusicLover
Δημοσιεύσεις: 7163
Εγγραφή: Πέμ Μαρ 13, 2008 1:30 pm
Τοποθεσία: KRHTH

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από MusicLover »

antidoto έγραψε:ΣΑ ΝΑΥΑΓΟΙ,ΚΑΛΗΜΕΡΑ,ΣΚΟΤΩΣΕ ΜΕ,ΕΠΗΡΕΑΣΤΗΚΑ,ΕΙΜΑΙ ΕΝΑΣ ΑΛΛΟΣ,ΟΤΑΝ ΘΑ ΦΥΓΕΙΣ,ΦΟΒΑΜΑΙ,ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΕΙΛΙΚΡΙΝΗΣ,ΑΚΟΜΑ ΣΕ ΖΗΤΩ,ΘΑΥΜΑΤΑ,ΚΑΚΟ ΠΑΙΔΙ,ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΕ ΔΩ.


Giorgo ma to theo xerw 1 :lol:
Αυτό δε λέει τπτ. Τα ξέρει όλη η Ελλάδα όμως οπότε...
Μαλλί, βάτα συμπεθέρα, ντέφι-ντέφι.
antidoto
Δημοσιεύσεις: 35870
Εγγραφή: Τετ Απρ 06, 2005 12:26 pm
Τοποθεσία: London

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από antidoto »

MusicLover έγραψε:
antidoto έγραψε:ante Nino - tragouda na doume ti tha akousoume :lol:
ΜΑ Η ΦΤΩΧΗ ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΜΟΥ ΣΕ ΣΕΝΑ ΑΚΟΜΑ ΜΕΝΕΙ ΜΕΝΕΙ ΜΕΝΕΙ ΠΑΝΤΑ ΚΟΛΛΗΜΕΝΗ!
:roll: :roll:
pio tragoudi ine afto MLV?
Παρε ανασα και παμε...
antidoto
Δημοσιεύσεις: 35870
Εγγραφή: Τετ Απρ 06, 2005 12:26 pm
Τοποθεσία: London

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από antidoto »

MusicLover έγραψε:
antidoto έγραψε:ΣΑ ΝΑΥΑΓΟΙ,ΚΑΛΗΜΕΡΑ,ΣΚΟΤΩΣΕ ΜΕ,ΕΠΗΡΕΑΣΤΗΚΑ,ΕΙΜΑΙ ΕΝΑΣ ΑΛΛΟΣ,ΟΤΑΝ ΘΑ ΦΥΓΕΙΣ,ΦΟΒΑΜΑΙ,ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΕΙΛΙΚΡΙΝΗΣ,ΑΚΟΜΑ ΣΕ ΖΗΤΩ,ΘΑΥΜΑΤΑ,ΚΑΚΟ ΠΑΙΔΙ,ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΕ ΔΩ.


Giorgo ma to theo xerw 1 :lol:
Αυτό δε λέει τπτ. Τα ξέρει όλη η Ελλάδα όμως οπότε...
exeis dikio gi afto :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Παρε ανασα και παμε...
creativeuser
Δημοσιεύσεις: 14181
Εγγραφή: Δευ Ιαν 03, 2005 8:19 pm

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από creativeuser »

MusicLover έγραψε:
antidoto έγραψε:ΣΑ ΝΑΥΑΓΟΙ,ΚΑΛΗΜΕΡΑ,ΣΚΟΤΩΣΕ ΜΕ,ΕΠΗΡΕΑΣΤΗΚΑ,ΕΙΜΑΙ ΕΝΑΣ ΑΛΛΟΣ,ΟΤΑΝ ΘΑ ΦΥΓΕΙΣ,ΦΟΒΑΜΑΙ,ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΕΙΛΙΚΡΙΝΗΣ,ΑΚΟΜΑ ΣΕ ΖΗΤΩ,ΘΑΥΜΑΤΑ,ΚΑΚΟ ΠΑΙΔΙ,ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΕ ΔΩ.


Giorgo ma to theo xerw 1 :lol:
Αυτό δε λέει τπτ. Τα ξέρει όλη η Ελλάδα όμως οπότε...
+1
ΕΒΑΛΑ ΑΥΣΤΗΡΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΤΙΣ ΕΠΙΤΥΧΙΕΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΠΑΙΞΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ.
Δως μου ένα παγάκι
Απάντηση