Νίκος Βέρτης

Επιλέξτε για να συζητήσετε θέματα που αφορούν την ελληνική pop ή λαϊκή μουσική σκηνή...
stelios
Δημοσιεύσεις: 85030
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 30, 2011 4:09 pm

Re: ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΝΙΚΟ ΒΕΡΤΗ.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από stelios »

Εικόνα
I like people too much or not at all.
stelios
Δημοσιεύσεις: 85030
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 30, 2011 4:09 pm

Re: ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΝΙΚΟ ΒΕΡΤΗ.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από stelios »

Νυχτερινή έξοδος στη Φαντασία, για την παρουσιάστρια Κατερίνα Καινούργιου, τον μουσικοσυνθέτη Γιώργο Θεοφάνους και τη σύζυγό του Βίλλυ αλλά και άλλους γνωστούς Αθηναίους.
Εικόνα
Εικόνα
I like people too much or not at all.
stelios
Δημοσιεύσεις: 85030
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 30, 2011 4:09 pm

Re: ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΝΙΚΟ ΒΕΡΤΗ.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από stelios »

Πήγε και τον είδε και ο Σταμάτης Γονίδης.Τραγούδησε κιόλας.Ελπίζω να ανεβάσουν και βίντεο σύντομα. :biggrin:
I like people too much or not at all.
supernatural22

Re: ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΝΙΚΟ ΒΕΡΤΗ.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από supernatural22 »

jkjkhghjkkjh
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος supernatural22 την Σάβ Αύγ 18, 2012 3:05 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
supernatural22

Re: ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΝΙΚΟ ΒΕΡΤΗ.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από supernatural22 »

jkkjhjkhkhj
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος supernatural22 την Σάβ Αύγ 18, 2012 3:05 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
MusicLover
Δημοσιεύσεις: 7163
Εγγραφή: Πέμ Μαρ 13, 2008 1:30 pm
Τοποθεσία: KRHTH

Re: ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΝΙΚΟ ΒΕΡΤΗ.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από MusicLover »

Με τον Θεοφάνους είχε κάνει εξαιρετικό δίσκο με πολλές επιτυχίες που αν έβγαινε τώρα θα έβγαζε ακόμα περισσότερες απλά τότε ο Βέρτης ήταν στο πολύ ξεκίνημα... Θα ήταν ωραίο να ξανασυνεργαστούν σε ένα ανάλογο άλμπουμ τώρα...
Μαλλί, βάτα συμπεθέρα, ντέφι-ντέφι.
stelios
Δημοσιεύσεις: 85030
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 30, 2011 4:09 pm

Re: ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΝΙΚΟ ΒΕΡΤΗ.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από stelios »

O δίσκος με τον Θεοφάνους ήταν υπέροχος.Τον είχα αγοράσει.
Δυστυχώς δεν ακούστηκαν όλα τα καλά τραγούδια που είχε ο δίσκος επειδή ο Νίκος ήταν στο ξεκινημά του.
Προσωπικά πιστεύω πως του ταιριάζει απόλυτα το δίδυμο Παπαδόπουλος-Φιλίππου αλλά δεν θα είχα πρόβλημα με μια νέα του συνεργασία με τον Θεοφάνους, αρκεί να του έδινε πάλι καλά τραγούδα.Πέρα από τις γνωστές επιτυχίες του δίσκου αγαπημένα μου από αυτή την δουλειά ήταν τα παρακάτω.
Το λατρεμένο Θυμάμαι πάνω από όλα.




I like people too much or not at all.
Άβαταρ μέλους
panosif
Δημοσιεύσεις: 42587
Εγγραφή: Τρί Μαρ 09, 2010 11:09 pm

Re: ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΝΙΚΟ ΒΕΡΤΗ.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από panosif »

Στη fantasia λέει πολλά τραγούδια από τον δίσκο με τον Θεοφάνους ο οποίος
ήταν όντως καταπληκτικός!!!!!!!
stelios
Δημοσιεύσεις: 85030
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 30, 2011 4:09 pm

Re: ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΝΙΚΟ ΒΕΡΤΗ.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από stelios »

Εικόνα
:fan:
I like people too much or not at all.
MusicLover
Δημοσιεύσεις: 7163
Εγγραφή: Πέμ Μαρ 13, 2008 1:30 pm
Τοποθεσία: KRHTH

Re: ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΝΙΚΟ ΒΕΡΤΗ.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από MusicLover »

stelios έγραψε:O δίσκος με τον Θεοφάνους ήταν υπέροχος.Τον είχα αγοράσει.
Δυστυχώς δεν ακούστηκαν όλα τα καλά τραγούδια που είχε ο δίσκος επειδή ο Νίκος ήταν στο ξεκινημά του.
Προσωπικά πιστεύω πως του ταιριάζει απόλυτα το δίδυμο Παπαδόπουλος-Φιλίππου αλλά δεν θα είχα πρόβλημα με μια νέα του συνεργασία με τον Θεοφάνους, αρκεί να του έδινε πάλι καλά τραγούδα.Πέρα από τις γνωστές επιτυχίες του δίσκου αγαπημένα μου από αυτή την δουλειά ήταν τα παρακάτω.
Το λατρεμένο Θυμάμαι πάνω από όλα.




Κι εγώ τον είχα πάρει αυθεντικό το δίσκο αυτό, ο μόνος του Βέρτη που τον έχω αυθεντικό.Κομματάρες! Σύννεφο,Δωσ'μου λιγάκι σημασία, Θυμάμαι, Μεγάλα λόγια, Πώς τολμάς, Σε μένα, Κράτησες μισά τα σ'αγαπώ, Τι θες να κάνω, Δεν έχω εμπιστοσύνη σε κανένα, τα λατρεύω!
Μαλλί, βάτα συμπεθέρα, ντέφι-ντέφι.
Nick_Man
Δημοσιεύσεις: 5500
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 13, 2008 1:36 am

Re: ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΝΙΚΟ ΒΕΡΤΗ.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Nick_Man »

Θεωρώ ότι δεν έχει τραγουδήσει ούτε ένα κακό τραγούδι μέχρι τώρα. (εννοώ για όσα έχει προωθήσει και από τα λίγα που έχω ακούσει από τους δίσκους του).
Είναι αξιοπρεπέστατος στη δουλειά του και τη μία φορά που τον έχω δει να τραγουδάει ήταν πολύ καλός. :10-pleko:
supernatural22

Re: ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΝΙΚΟ ΒΕΡΤΗ.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από supernatural22 »

jkhjhkjkhjkh
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος supernatural22 την Σάβ Αύγ 18, 2012 3:04 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
minerboh

Re: ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΝΙΚΟ ΒΕΡΤΗ.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από minerboh »

Nick_Man έγραψε:Θεωρώ ότι δεν έχει τραγουδήσει ούτε ένα κακό τραγούδι μέχρι τώρα. (εννοώ για όσα έχει προωθήσει και από τα λίγα που έχω ακούσει από τους δίσκους του).
Είναι αξιοπρεπέστατος στη δουλειά του και τη μία φορά που τον έχω δει να τραγουδάει ήταν πολύ καλός. :10-pleko:
Το Πάμε Ψυχή μου ηταν μια αηδία και μισή, συνοδευόμενο με ενα εξίσου βλαμμένο βιντεοκλίπ.
Το πιο αηδιαστικό πλάνο ήταν αυτό που έδειχνε αυτη τη κότα με τους μύκητες στη μούρη της αλλά και εκείνα τα πλάνα με αυτή την αχόρταγη μοσχάρα που καταβρόχθιζε τα μακαρόνια.
Πάλι καλά που δεν την έδειξε να τα χέζει κιόλας.
Nick_Man
Δημοσιεύσεις: 5500
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 13, 2008 1:36 am

Re: ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΝΙΚΟ ΒΕΡΤΗ.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Nick_Man »

minerboh έγραψε:
Nick_Man έγραψε:Θεωρώ ότι δεν έχει τραγουδήσει ούτε ένα κακό τραγούδι μέχρι τώρα. (εννοώ για όσα έχει προωθήσει και από τα λίγα που έχω ακούσει από τους δίσκους του).
Είναι αξιοπρεπέστατος στη δουλειά του και τη μία φορά που τον έχω δει να τραγουδάει ήταν πολύ καλός. :10-pleko:
Το Πάμε Ψυχή μου ηταν μια αηδία και μισή, συνοδευόμενο με ενα εξίσου βλαμμένο βιντεοκλίπ.
Το πιο αηδιαστικό πλάνο ήταν αυτό που έδειχνε αυτη τη κότα με τους μύκητες στη μούρη της αλλά και εκείνα τα πλάνα με αυτή την αχόρταγη μοσχάρα που καταβρόχθιζε τα μακαρόνια.
Πάλι καλά που δεν την έδειξε να τα χέζει κιόλας.
Εντάξει δε μιλάω για τα βίντεο κλιπ γιατί δεν περιμένω από αυτόν τα τρομερά βίντεο, όπως περιμένω από άλλους.
Ως τραγούδι δεν ήταν τίποτα το ιδιαίτερο, αλλά δεν ήταν και κακό.
stelios
Δημοσιεύσεις: 85030
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 30, 2011 4:09 pm

Re: ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΝΙΚΟ ΒΕΡΤΗ.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από stelios »

Ο Νίκος θα εμφανίζεται στην Fantasia έως 29 Ιουλίου και από 16 Αυγούστου ξεκινάει εμφανίσεις στην Θεσσαλονίκη.
I like people too much or not at all.
supernatural22

Re: ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΝΙΚΟ ΒΕΡΤΗ.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από supernatural22 »

stelios έγραψε:Ο Νίκος θα εμφανίζεται στην Fantasia έως 29 Ιουλίου και από 16 Αυγούστου ξεκινάει εμφανίσεις στην Θεσσαλονίκη.
Ναι μου το είπε και η ξαδέρφη μου η οποία θα πάει και στη Θεσ/νίκη να δει το Βέρτη!Έχει τρελό κόλλημα,μια φορά τη βδομάδα πηγαίνει στο Fantasia!
stelios
Δημοσιεύσεις: 85030
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 30, 2011 4:09 pm

Re: ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΝΙΚΟ ΒΕΡΤΗ.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από stelios »

supernatural22 έγραψε:
stelios έγραψε:Ο Νίκος θα εμφανίζεται στην Fantasia έως 29 Ιουλίου και από 16 Αυγούστου ξεκινάει εμφανίσεις στην Θεσσαλονίκη.
Ναι μου το είπε και η ξαδέρφη μου η οποία θα πάει και στη Θεσ/νίκη να δει το Βέρτη!Έχει τρελό κόλλημα,μια φορά τη βδομάδα πηγαίνει στο Fantasia!
Έχει γούστο λοιπόν η ξαδέρφη σου. :biggrin:
I like people too much or not at all.
stelios
Δημοσιεύσεις: 85030
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 30, 2011 4:09 pm

Re: ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΝΙΚΟ ΒΕΡΤΗ.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από stelios »

16 Αυγούστου ξεκινάει εμφανίσεις στο Όραμα Θεσσαλονίκης.
I like people too much or not at all.
stelios
Δημοσιεύσεις: 85030
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 30, 2011 4:09 pm

Re: ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΝΙΚΟ ΒΕΡΤΗ.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από stelios »

Εικόνα
I like people too much or not at all.
deba
Δημοσιεύσεις: 89731
Εγγραφή: Δευ Ιαν 03, 2005 8:16 pm
Επικοινωνία:

Re: ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΝΙΚΟ ΒΕΡΤΗ.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από deba »

NiVo :007:
λίγο πιο άγρια βρε Νίκο :fan: :fan:
Αγκαλιαστείτε...δεν ξέρω γιατί, αλλά κάνει καλό.
Απάντηση