Νυχτερινή Διασκέδαση 2012-2013

Επιλέξτε για να συζητήσετε θέματα που αφορούν την ελληνική pop ή λαϊκή μουσική σκηνή...
yakinthos
Δημοσιεύσεις: 15533
Εγγραφή: Τρί Αύγ 08, 2006 12:12 pm
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Νυχτερινή Διασκέδαση 2012-2013

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από yakinthos »

panosif έγραψε:Νόμιζα ότι εκτός από Αρβανιτάκη και Βίσση είσαι και fan του Αντωνιάδη. :lol:
Δεν ασχολούμαι και πολύ μαζί του είναι η αλήθεια. Κάπως σπάνια. :fan:
τι είμαι για ν' αρέσω σε όλους; Μερέντα;
afn
Δημοσιεύσεις: 175006
Εγγραφή: Πέμ Νοέμ 11, 2004 3:21 am

Re: Νυχτερινή Διασκέδαση 2012-2013

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από afn »

ADAM2 έγραψε:όποιος δεν μπορεί να πάει στο Παρίσι, πάει στην Παριζιάνα με 5€ :525807:
:fan: :fan: :fan:
Να αγωνιάς γι'αυτόν και να του δίνεις χαμόγελα, είναι αγάπη
XSLOVE
Δημοσιεύσεις: 1451
Εγγραφή: Κυρ Φεβ 08, 2004 12:02 am

Re: Νυχτερινή Διασκέδαση 2012-2013

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από XSLOVE »

Η Ελένη Χατζίδου μετά από αμέτρητες προτάσεις που είχε, είπε το μεγάλο "Ναι" δίπλα στον Κωνσταντίνο Αργυρό με σκοπό να βάλουν... μπουρλώτο στην παραλιακή.... Ποια όμως είναι τα άλλα καλοκαιρινά σχήματα της Αθήνας; Ο Νίκος Βέρτης με τον ΣΤΑΝ στο Φαντασία, ενώ στο Θέα θα υποδεχτούμε τον Γιάννη Πλούταρχο... Στο Ρωμαίο η Αντζελα Δημητρίου δίπλα στον Γιώργο Γιαννιά θα παρουσιάσουν ένα άκρως καλοκαιρινό πρόγραμμα...
AN DEN ARESEI SOU TO SBHNOUN!!!
Άβαταρ μέλους
fylakas_aggelos
Δημοσιεύσεις: 10858
Εγγραφή: Πέμ Νοέμ 01, 2012 1:50 pm

Re: Νυχτερινή Διασκέδαση 2012-2013

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από fylakas_aggelos »

Χθες τέλειωσε το πρόγραμμα του Μιχάλη!!!!Γενικώς δεν είχε διαφορές απλά ο Μιχάλης πρόσθεσε και 2-3 παλιότερα κομμάτια του στο δεύτερο πρόγραμμά του!Γενικώς η συνεργασία ήταν πολύ καλή,αλλά όπως είχα ξαναπεί,δεν είναι σίγουρα για τους fans του Μιχάλη!
Επόμενα μαγαζιά που ίσως πάω είναι VOX και ίσως TEATRO!
ΛΟΓΙΑ ΠΟΥ ΚΑΙΝΕ...
happy_end
Δημοσιεύσεις: 6602
Εγγραφή: Σάβ Φεβ 05, 2005 6:54 pm

Re: Νυχτερινή Διασκέδαση 2012-2013

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από happy_end »

panosif έγραψε:«Οντισιόν» με το Νίκο Μακρόπουλο στο Fix από 1 Φεβρουαρίου!!!
Ο Nikos Makropoulos ταυτόχρονα με την ολοκαίνουργια δισκογραφική δουλειά του "Κατάσταση Προχωρημένη"
φιλοξενεί στο FIX ένα ξεχωριστό Live πλαισιωμένο από μια μουσικό-χορευτική παράσταση σε επιμέλεια του Αλέξανδρου Ρήγα.
Εικόνα


Τροχονόμος ; :fan:
Τώρα το βλέπω καθαρά ...
stelios
Δημοσιεύσεις: 85030
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 30, 2011 4:09 pm

Re: Νυχτερινή Διασκέδαση 2012-2013

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από stelios »

XSLOVE έγραψε:Η Ελένη Χατζίδου μετά από αμέτρητες προτάσεις που είχε, είπε το μεγάλο "Ναι" δίπλα στον Κωνσταντίνο Αργυρό με σκοπό να βάλουν... μπουρλώτο στην παραλιακή.... Ποια όμως είναι τα άλλα καλοκαιρινά σχήματα της Αθήνας; Ο Νίκος Βέρτης με τον ΣΤΑΝ στο Φαντασία, ενώ στο Θέα θα υποδεχτούμε τον Γιάννη Πλούταρχο... Στο Ρωμαίο η Αντζελα Δημητρίου δίπλα στον Γιώργο Γιαννιά θα παρουσιάσουν ένα άκρως καλοκαιρινό πρόγραμμα...
Ρωμαίο,Ρωμαίο γιατί να είσαι ο Ρωμαίος... :fan:
Βρε την Άντζελα. :fan:
I like people too much or not at all.
Άβαταρ μέλους
fylakas_aggelos
Δημοσιεύσεις: 10858
Εγγραφή: Πέμ Νοέμ 01, 2012 1:50 pm

Re: Νυχτερινή Διασκέδαση 2012-2013

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από fylakas_aggelos »

Να πάτε στο Caramela.Τέλειο πρόγραμμα με πολύ χαμηλές τιμές μόλις 90e/6 άτομα!Πήγα χθες!Ο Γιώργος Τσαλίκης στα καλύτερά του,επίσης Κυανός και Αρσενίου σκίζουν!
ΛΟΓΙΑ ΠΟΥ ΚΑΙΝΕ...
afn
Δημοσιεύσεις: 175006
Εγγραφή: Πέμ Νοέμ 11, 2004 3:21 am

Re: Νυχτερινή Διασκέδαση 2012-2013

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από afn »

stelios έγραψε:
XSLOVE έγραψε:Η Ελένη Χατζίδου μετά από αμέτρητες προτάσεις που είχε, είπε το μεγάλο "Ναι" δίπλα στον Κωνσταντίνο Αργυρό με σκοπό να βάλουν... μπουρλώτο στην παραλιακή.... Ποια όμως είναι τα άλλα καλοκαιρινά σχήματα της Αθήνας; Ο Νίκος Βέρτης με τον ΣΤΑΝ στο Φαντασία, ενώ στο Θέα θα υποδεχτούμε τον Γιάννη Πλούταρχο... Στο Ρωμαίο η Αντζελα Δημητρίου δίπλα στον Γιώργο Γιαννιά θα παρουσιάσουν ένα άκρως καλοκαιρινό πρόγραμμα...
Ρωμαίο,Ρωμαίο γιατί να είσαι ο Ρωμαίος... :fan:
Βρε την Άντζελα. :fan:
:hysterical: :hysterical: :hysterical: :hysterical:
Να αγωνιάς γι'αυτόν και να του δίνεις χαμόγελα, είναι αγάπη
Arisgeo
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: Τετ Δεκ 18, 2013 5:06 pm

Re: Νυχτερινή Διασκέδαση 2012-2013

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Arisgeo »

Έχοντας ψάξει πολύ για το που και πως θα βγαίνω και σαν φοιτητής και τώρα που έχω μεγαλώσει λίγο έχω να πω πως εντυπωσιάστηκα από ένα νέο site κρατήσεων που άνοιξε το http://www.besvges.gr Πραγματικά είμαι πολύ εντυπωσιασμένος, έχει και πληροφορίες τιμές κτλ αλλά και μέχρι τώρα σε όσες κρατήσεις έχω κάνει έχω μείνει απόλυτα ικανοποιημένος. Το προτείνω ανεπιφύλακτα....
afn
Δημοσιεύσεις: 175006
Εγγραφή: Πέμ Νοέμ 11, 2004 3:21 am

Re: Νυχτερινή Διασκέδαση 2012-2013

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από afn »

Arisgeo έγραψε:Έχοντας ψάξει πολύ για το που και πως θα βγαίνω και σαν φοιτητής και τώρα που έχω μεγαλώσει λίγο έχω να πω πως εντυπωσιάστηκα από ένα νέο site κρατήσεων που άνοιξε το http://www.besvges.gr Πραγματικά είμαι πολύ εντυπωσιασμένος, έχει και πληροφορίες τιμές κτλ αλλά και μέχρι τώρα σε όσες κρατήσεις έχω κάνει έχω μείνει απόλυτα ικανοποιημένος. Το προτείνω ανεπιφύλακτα....
Ωραίο θέμα για πρώτο και τελευταίο post... :fan:
Να αγωνιάς γι'αυτόν και να του δίνεις χαμόγελα, είναι αγάπη
Απάντηση