MAD Video Music Awards 2014 (ΣΕΦ, 23/6)

Επιλέξτε για να συζητήσετε θέματα που αφορούν την ελληνική pop ή λαϊκή μουσική σκηνή...
Άβαταρ μέλους
billakos24
Δημοσιεύσεις: 12540
Εγγραφή: Σάβ Απρ 04, 2009 4:34 am

Re: MAD Video Music Awards 2014 (ΣΕΦ, 23/6)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από billakos24 »

GUNNER_10 έγραψε:
Το ιδιο το mad εχει καθορισει οτι θα κανουμε τα βραβεια και θα προμοταρουμε κατι boys and noise και οτι αλλη βλακεια κυκλοφορει.Η νεολαια των 20 για παραδειγμα (εκτος και αν νομιζετε οτι στα live μονο 15χρονων πανε) αν φωναζαν την ζουγανελη θα γινοταν της κ...λας..και πολλους αλλους νεους.Και μιλαμε για πραγματα που προμοταρει και το ιδιο το mad ετσι?Δεν μιλαμε για κατι που ειναι εκτος απο το υφος του.

To Mad τους προωθεί και ο κόσμος τρέχει να τους δει. Αν είχε κάποια ενόχληση το κοινό των Mad awards που δεν
προωθούν τη Γαρμπή π.χ και προωθούν τον Stan την αμέσως επόμενη χρονιά θα πήγαιναν 500 άτομα όλα κι όλα
και το Mad θα αναγκαζόταν να αλλάξει τακτική.

Δεν θα πάει το fan club της Ζουγανέλη και της Μποφίλιου να ουρλιάζει στα Mad για να ακουστεί περισσότερο
απο το fan club της Φουρέιρα. Χεσμένα τα έχει! Άλλαξαν τα χρόνια! Τα target groups έχουν διαφοροποιηθεί
κατα πολύ απο την εποχή των ''Ποπ κορν''. Και ευτυχώς κατ'εμέ!

Αυτά τα παιδάκια πορώνουν τα 15χρονα και φέρνουν σίγουρα εισιτήρια κάθε χρόνο. Και απο κοντά θα
καλέσουν και ένα Μαζώ, μια Γαρμπή, μια Βανδή, ένα Ρέμο για να φέρουν την αίγλη τους μαζί για το υπόλοιπο
mainstream κοινό. Και αυτό το υπόλοιπο κοινό θα πάει στα Mad για να περάσει απλώς καλά. Δεκάρα δεν δίνει
για την καριέρα του Μαζώ, της Γαρμπή ή της Βίσση ή για τον αν προωθούνται οι αξίες μέσα απο τα Mad. Πάει
να χαζέψει κάνα κ΄''λαράκι, να ακούσει κάνα μπιτάκι και να κάνει τσεκ ιν στο face.
GUNNER_10 έγραψε:
Θα μπορουσε να υπαρχει ΜΕΤΡΟ που δεν υπαρχει......φυσικα να βγει νεο αιμα και πολλα αλλα...αλλα αυτο που γινεται βγαζει ματι πια.Σε λιγο θα ονομαστουν panik awards.
Κανένα μέτρο δεν χρειάζεται να υπάρξει. Όποιος δεν του αρέσει επιλέγει κάποιο άλλο τηλεοπτικό προιόν να δει
και θα πάει να δει τον Μαζωνάκη ή τη Ζουγανέλη στο κέντρο, στη μουσική σκηνή ή στη συναυλία τους όπου θα
τους δει όπως πρέπει.
All of our endings can be found in our beginnings...
afn
Δημοσιεύσεις: 175006
Εγγραφή: Πέμ Νοέμ 11, 2004 3:21 am

Re: MAD Video Music Awards 2014 (ΣΕΦ, 23/6)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από afn »

Μία διευκρίνηση... Επειδή το κοινό του mad είναι 15-24 δε σημαίνει αυτόματα πως ΟΛΟΙ όσοι είναι σε αυτή την ηλικία το παρακολουθούν και το στηρίζουν! :give_rose:

Εγώ στα 17 μου π.χ. δεν ασχολιόμουν ιδιαίτερα με την ελληνική μουσική...
Να αγωνιάς γι'αυτόν και να του δίνεις χαμόγελα, είναι αγάπη
Άβαταρ μέλους
billakos24
Δημοσιεύσεις: 12540
Εγγραφή: Σάβ Απρ 04, 2009 4:34 am

Re: MAD Video Music Awards 2014 (ΣΕΦ, 23/6)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από billakos24 »

afn έγραψε:Μία διευκρίνηση... Επειδή το κοινό του mad είναι 15-24 δε σημαίνει αυτόματα πως ΟΛΟΙ όσοι είναι σε αυτή την ηλικία το παρακολουθούν και το στηρίζουν! :give_rose:

Εγώ στα 17 μου π.χ. δεν ασχολιόμουν ιδιαίτερα με την ελληνική μουσική...
Εννοείται αυτό! Όπως όλοι οι 25+ ΔΕΝ ακούνε Ζουγανέλη και Μποφίλιου π.χ!

Εγώ στα 17 μου ασχολιόμουν με μουσική και πολύ μάλιστα αλλά δεν έδινα δεκάρα τι γίνεται στα
νυχτερινά κέντρα. Άκουγα μόνο albums και παρακολουθούσα video clips και συνεντεύξεις. Κι ούτε
είχα καμία κάψα ποτέ να πάω σε κέντρο για να το παίξω ενήλικας κτλ Και μιλάμε για τις χρυσές
εποχές του Nitro τώρα! Όχι τα αστεία τα σημερινά! :fan:

Κι αφού εξαντλήσαμε το θέμα των mad awards μπορούμε να περάσουμε σε άλλα θέματα.
Εφηβικές εμπειρίες π.χ Μπράβο afn για την ιδέα! Πες μας περισσότερα για τον μικρό Αφνούλη!!! :senile:
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος billakos24 την Σάβ Ιουν 28, 2014 1:13 am, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
All of our endings can be found in our beginnings...
afn
Δημοσιεύσεις: 175006
Εγγραφή: Πέμ Νοέμ 11, 2004 3:21 am

Re: MAD Video Music Awards 2014 (ΣΕΦ, 23/6)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από afn »

billakos24 έγραψε:
afn έγραψε:Μία διευκρίνηση... Επειδή το κοινό του mad είναι 15-24 δε σημαίνει αυτόματα πως ΟΛΟΙ όσοι είναι σε αυτή την ηλικία το παρακολουθούν και το στηρίζουν! :give_rose:

Εγώ στα 17 μου π.χ. δεν ασχολιόμουν ιδιαίτερα με την ελληνική μουσική...
Εννοείται αυτό! Όπως όλοι οι 25+ ΔΕΝ ακούνε Ζουγανέλη και Μποφίλιου π.χ!

Εγώ στα 17 μου ασχολιόμουν με μουσική και πολύ μάλιστα αλλά δεν έδινα δεκάρα τι γίνεται στα
νυχτερινά κέντρα. Άκουγα μόνο albums και παρακολουθούσα video clips και συνεντεύξεις. Κι ούτε
είχα καμία κάψα ποτέ να πάω σε κέντρο για να το παίξω ενήλικας κτλ :fan:

Κι αφού εξαντλήσαμε το θέμα των mad awards μπορούμε να περάσουμε σε άλλα θέματα.
Εφηβικές εμπειρίες π.χ Μπράβο afn για την ιδέα! Πες μας περισσότερα για τον μικρό Αφνούλη!!! :senile:
:hysterical: :hysterical: :hysterical: :hysterical: Τι να πω πια... Πάνε και τόοοοσα χρόνια... :fan: :fan:
Να αγωνιάς γι'αυτόν και να του δίνεις χαμόγελα, είναι αγάπη
Άβαταρ μέλους
billakos24
Δημοσιεύσεις: 12540
Εγγραφή: Σάβ Απρ 04, 2009 4:34 am

Re: MAD Video Music Awards 2014 (ΣΕΦ, 23/6)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από billakos24 »

afn έγραψε:
billakos24 έγραψε:
afn έγραψε:Μία διευκρίνηση... Επειδή το κοινό του mad είναι 15-24 δε σημαίνει αυτόματα πως ΟΛΟΙ όσοι είναι σε αυτή την ηλικία το παρακολουθούν και το στηρίζουν! :give_rose:

Εγώ στα 17 μου π.χ. δεν ασχολιόμουν ιδιαίτερα με την ελληνική μουσική...
Εννοείται αυτό! Όπως όλοι οι 25+ ΔΕΝ ακούνε Ζουγανέλη και Μποφίλιου π.χ!

Εγώ στα 17 μου ασχολιόμουν με μουσική και πολύ μάλιστα αλλά δεν έδινα δεκάρα τι γίνεται στα
νυχτερινά κέντρα. Άκουγα μόνο albums και παρακολουθούσα video clips και συνεντεύξεις. Κι ούτε
είχα καμία κάψα ποτέ να πάω σε κέντρο για να το παίξω ενήλικας κτλ :fan:

Κι αφού εξαντλήσαμε το θέμα των mad awards μπορούμε να περάσουμε σε άλλα θέματα.
Εφηβικές εμπειρίες π.χ Μπράβο afn για την ιδέα! Πες μας περισσότερα για τον μικρό Αφνούλη!!! :senile:
:hysterical: :hysterical: :hysterical: :hysterical: Τι να πω πια... Πάνε και τόοοοσα χρόνια... :fan: :fan:
Άστα...περάσαν τα χρόνια... :read:

Δεν βαριέσαι, καλύτερα είμαστε τώρα!!!
Spoiler:
Εικόνα
All of our endings can be found in our beginnings...
afn
Δημοσιεύσεις: 175006
Εγγραφή: Πέμ Νοέμ 11, 2004 3:21 am

Re: MAD Video Music Awards 2014 (ΣΕΦ, 23/6)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από afn »

:fan: :fan: :fan: :fan:

Σκάω ώρα για air condition!!
Να αγωνιάς γι'αυτόν και να του δίνεις χαμόγελα, είναι αγάπη
GUNNER_10
Δημοσιεύσεις: 13408
Εγγραφή: Δευ Νοέμ 13, 2006 1:31 am

Re: MAD Video Music Awards 2014 (ΣΕΦ, 23/6)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από GUNNER_10 »

Eγω παιδες μιλησα για ενα συνδυασμο καποιων πραγματων.Και μιλησα κυριως για προωθηση και νεων τραγουδιστων. Γαρμπη,βισση,μαζωνακης και τα συναφη ειναι καποιων δεκαετιων..απλα για την αιγλη ειναι ωραια να βρισκονται εκει(οχι συνεχεια).

Ξαναλεω το βλεπετε μονοδιαστατα.Θα μπορουσε να λειτουργησει καπως διαφορετικα.
GUNNER_10
Δημοσιεύσεις: 13408
Εγγραφή: Δευ Νοέμ 13, 2006 1:31 am

Re: MAD Video Music Awards 2014 (ΣΕΦ, 23/6)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από GUNNER_10 »

ΜΑΓΔΑ έγραψε:
GUNNER_10 έγραψε: Μαγδα εχεις μια συγκεκριμενη οπτικη και δεν την αλλαζεις καθολου οτι και να σου φερουμε για παραδειγμα.
Σας ξαναγραφω τα mad δεν τα παρακολουθουνε ΜΟΝΟ 15 χρονα.Μονο 15 χρονα φωναζουν στα live..αλλα μια χαρα φωναζαν και οταν εβγαινε η γρια γαρμπη περισυ και χτυπιοντουσαν με ενα τραγουδι που δεν ειχαν γεννηθει..μια χαρα χτυπιοντουσαν με το ροκκο,μια χαρα θα χτυπηθουν και με την βισση(οπως το 2009) και με την βανδη και και και και...ολα αυτα που γραφετε εχουν ακυρωθει βαση των live που εχουν γινει εδω και αρκετα χρονια.
Το αν θα τσιρηζουν πιο πολυ στον σταν απο οτι στο μαζωνακη η στον ρεμο αντιστοιχα ε νομιζω ειναι λιγο προφανες οτι οτιδηποτε καινουργιο απο την πιτσιρικαρια θα αντιμετωπιστει με μεγαλυτερη τρελα...αλλα μονο απο αυτη την ηλικια ανηλικου.

Το ιδιο το mad εχει καθορισει οτι θα κανουμε τα βραβεια και θα προμοταρουμε κατι boys and noise και οτι αλλη βλακεια κυκλοφορει.Η νεολαια των 20 για παραδειγμα (εκτος και αν νομιζετε οτι στα live μονο 15χρονων πανε) αν φωναζαν την ζουγανελη θα γινοταν της κ...λας..και πολλους αλλους νεους.Και μιλαμε για πραγματα που προμοταρει και το ιδιο το mad ετσι?Δεν μιλαμε για κατι που ειναι εκτος απο το υφος του.

Δεν ειναι ΜΟΝΟ απο την οπτικη γωνια που το παρουσιαζετε.Απλα μονο αυτη την οπτικη κανουν στο mad για λογους που εχουν να κανουν προφανως με ποιον χορηγο εχει ο ταδε κλπ...γιατι για παραδειγμα αυτο που γινεται με την Panik ειναι απλα αστειο...πως να το κανουμε δηλαδη?


Θα μπορουσε να υπαρχει ΜΕΤΡΟ που δεν υπαρχει......φυσικα να βγει νεο αιμα και πολλα αλλα...αλλα αυτο που γινεται βγαζει ματι πια.Σε λιγο θα ονομαστουν panik awards.
Θέλεις να μου πεις δηλαδή ότι τη Γαρμπή, τη Βίσση, τον Τουρνά και την Αρβανίτη εν έτει 2014, τα 15χρονα τους αντιμετωπίζουν με δέος και σεβασμό, επειδή έτυχε να δουν μια ωραία εμφάνιση πέρυσι και 2-3-4... 9 χρόνια πριν.
Και ότι εξαιτίας αυτού του δέους και του σεβασμού, αυτοί οι άνθρωποι πρέπει να τιμώνται με κάποιο τρόπο κάθε χρόνο...

Πάσσο...
Δεν μιλησε κανεις για δεος και σεβασμο...ουτε να γινονται οι παλιοι μαιντανος.
Αλλα και παλι οταν βλεπεις στο φωταεριο πχ τα 17χρονια να ξερουν απ εξω το θα μελαγχολησω την ιεροσυλια και τα συναφη και η εμφανιση της γριας γαρμπη περισυ να ειναι πισω μολις απο ενα εμπορικοτατο παντελιδη και φουρειρα..δεν σου λεει κατι αυτο?Ολα μπορουν να συνδυαστουν παιδια...το παντρεμα του παλιου με το καινουργιο παντα αρεσει.

Εξου και οτι πιο ωραιο στα mad ειναι συνεργασιες παλιων με καινουργιους.
afn
Δημοσιεύσεις: 175006
Εγγραφή: Πέμ Νοέμ 11, 2004 3:21 am

Re: MAD Video Music Awards 2014 (ΣΕΦ, 23/6)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από afn »

Δεν είναι όλα τα 17χρονα ίδια και το πως θα μπορούσαν να είναι τα mad ή τα βραβεία γενικά στην Ελλάδα είναι λίγο άκυρη συζήτηση, μιας και αυτή ειναι η μορφή τους κι απ'ότι βλέπω δεν έχουν σκοπό να αλλάξουν...
Μέσα σ'όλα είναι και μία εταιρεία με αρκετά labels... :give_rose:
Μην ξεχνάμε κιόλας πως θέλουμε και pop/dance να σαρώνουν και να γίνονται και τα Hits του καλοκαιριού!
Spoiler:
Επίσης έτυχε μία από αυτές τις μέρες να πέσει το μάτι μου στην τατιάνα που είχε τα θορυβώβη αγόρια και από κάτω καμιά 50αριά 10χρονα να κλαίνε και να ουρλιάζουν... Αυτά! :tease:
Να αγωνιάς γι'αυτόν και να του δίνεις χαμόγελα, είναι αγάπη
Άβαταρ μέλους
ΜΑΓΔΑ
Δημοσιεύσεις: 9101
Εγγραφή: Κυρ Φεβ 08, 2004 12:05 am

Re: MAD Video Music Awards 2014 (ΣΕΦ, 23/6)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΜΑΓΔΑ »

GUNNER_10 έγραψε:
ΜΑΓΔΑ έγραψε:
GUNNER_10 έγραψε: Μαγδα εχεις μια συγκεκριμενη οπτικη και δεν την αλλαζεις καθολου οτι και να σου φερουμε για παραδειγμα.
Σας ξαναγραφω τα mad δεν τα παρακολουθουνε ΜΟΝΟ 15 χρονα.Μονο 15 χρονα φωναζουν στα live..αλλα μια χαρα φωναζαν και οταν εβγαινε η γρια γαρμπη περισυ και χτυπιοντουσαν με ενα τραγουδι που δεν ειχαν γεννηθει..μια χαρα χτυπιοντουσαν με το ροκκο,μια χαρα θα χτυπηθουν και με την βισση(οπως το 2009) και με την βανδη και και και και...ολα αυτα που γραφετε εχουν ακυρωθει βαση των live που εχουν γινει εδω και αρκετα χρονια.
Το αν θα τσιρηζουν πιο πολυ στον σταν απο οτι στο μαζωνακη η στον ρεμο αντιστοιχα ε νομιζω ειναι λιγο προφανες οτι οτιδηποτε καινουργιο απο την πιτσιρικαρια θα αντιμετωπιστει με μεγαλυτερη τρελα...αλλα μονο απο αυτη την ηλικια ανηλικου.

Το ιδιο το mad εχει καθορισει οτι θα κανουμε τα βραβεια και θα προμοταρουμε κατι boys and noise και οτι αλλη βλακεια κυκλοφορει.Η νεολαια των 20 για παραδειγμα (εκτος και αν νομιζετε οτι στα live μονο 15χρονων πανε) αν φωναζαν την ζουγανελη θα γινοταν της κ...λας..και πολλους αλλους νεους.Και μιλαμε για πραγματα που προμοταρει και το ιδιο το mad ετσι?Δεν μιλαμε για κατι που ειναι εκτος απο το υφος του.

Δεν ειναι ΜΟΝΟ απο την οπτικη γωνια που το παρουσιαζετε.Απλα μονο αυτη την οπτικη κανουν στο mad για λογους που εχουν να κανουν προφανως με ποιον χορηγο εχει ο ταδε κλπ...γιατι για παραδειγμα αυτο που γινεται με την Panik ειναι απλα αστειο...πως να το κανουμε δηλαδη?


Θα μπορουσε να υπαρχει ΜΕΤΡΟ που δεν υπαρχει......φυσικα να βγει νεο αιμα και πολλα αλλα...αλλα αυτο που γινεται βγαζει ματι πια.Σε λιγο θα ονομαστουν panik awards.
Θέλεις να μου πεις δηλαδή ότι τη Γαρμπή, τη Βίσση, τον Τουρνά και την Αρβανίτη εν έτει 2014, τα 15χρονα τους αντιμετωπίζουν με δέος και σεβασμό, επειδή έτυχε να δουν μια ωραία εμφάνιση πέρυσι και 2-3-4... 9 χρόνια πριν.
Και ότι εξαιτίας αυτού του δέους και του σεβασμού, αυτοί οι άνθρωποι πρέπει να τιμώνται με κάποιο τρόπο κάθε χρόνο...

Πάσσο...
Δεν μιλησε κανεις για δεος και σεβασμο...ουτε να γινονται οι παλιοι μαιντανος.
Αλλα και παλι οταν βλεπεις στο φωταεριο πχ τα 17χρονια να ξερουν απ εξω το θα μελαγχολησω την ιεροσυλια και τα συναφη και η εμφανιση της γριας γαρμπη περισυ να ειναι πισω μολις απο ενα εμπορικοτατο παντελιδη και φουρειρα..δεν σου λεει κατι αυτο?Ολα μπορουν να συνδυαστουν παιδια...το παντρεμα του παλιου με το καινουργιο παντα αρεσει.

Εξου και οτι πιο ωραιο στα mad ειναι συνεργασιες παλιων με καινουργιους.
Εμένα αυτό που λες (ότι η εμφάνιση της Γαρμπή πέρυσι ήταν πίσω από τα πιο εμπορικά ονόματα αυτή τη στιγμή) δε μου λέει τίποτα.

Και θα σου το αιτιολογήσω:

Αν αύριο η εμφάνιση της Αρβανίτη χτυπήσει τόσα views ώστε να είναι πίσω απ' αυτή της Πάολα(ς), και εάν η Αρβανίτη αύριο βγάλει ένα τραγούδι που θα παίζει στο Mad, θα σημαίνει ότι του χρόνου η Αρβανίτη θα πρέπει να είναι υποψήφια και να βραβευτεί;
Όχι βέβαια. Πρέπει να κάνει πολλά περισσότερα.

Αυτό που προσπαθώ να σου δώσω να καταλάβεις είναι ότι αυτή τη στιγμή η κάθε Γαρμπή και η κάθε Αρβανίτη και ο κάθε Τουρνάς δεν αντιμετωπίζονται από τα Mad Awards ως 'αυτοί που ήταν κάποτε Top τραγουδιστές και που μπορεί κάποτε να ξαναείναι'...
Αντιμετωπίζονται ως "πω, πω, το πρόγραμμα κάνει κοιλιά, δεν έχουμε Live Acts, η Βίσση μας έχει χεσμένους, η Ζουγανέλη επίσης, ομοίως και η Μποφίλιου, ο τάδε, ο δείνα...από το εξωτερικό δεν έρχεται κανείς της προκοπής πια...
Ποιόν να φωνάξουμε που να έχει να φανεί καιρό; Τη Γαρμπή (αφού πέρυσι τους έκλασε μέχρι και η Βανδή), τον Τουρνά και την Αρβανίτη."


Θέλω να πω με αυτό ότι ok, χαρείτε με μια εμφάνιση της Καίτης εκεί, μία στα 8 χρόνια, αλλά μην έχετε την απαίτηση να την καλούν συνέχεια, ούτε να την έχουν υποψήφια, ούτε να τη βραβεύουν... όσο κι αν παίζουν τα τραγούδια της στο Mad...

Κι όσο για τα 17χρονα που επισκέφθηκαν την Καίτη στο καμαρίνι φέτος, δεν έχει να λέει κι αυτό τίποτα, βρε αγάπη μου...

Είναι σα να μη μου αρέσει καθόλου εμένα η Πάολα π.χ., να τη σιχαίνομαι, να μη θέλω να τη βλέπω και να την ακούω, αλλά να έχω βάλει στο μάτι ένα γκόμενο που είναι Πάολα lover.

E, αν μου πει αυτός "πάμε ένα βράδυ να ακούσουμε την Πάολα", τι θα κάνω, δε θα πάω;
Και δε θα κάνω και φροντιστήριο για να ξέρω τα τραγούδια της;

Έτσι κι αυτά...

Προφανώς βαριούνται που ζούνε στο άκουσμα του ονόματος Καίτη Γαρμπή, αλλά ακολουθούν τους συγγενείς και τους φίλους που είναι Γαρμπικοί...ακούγοντας και δυο - τρία τραγούδια στην αρχή...
Αν γίνονται κι αυτά Γαρμπικοί στην πορεία, μπράβο τους και ζήτω τους...

Έτσι το βλέπω εγώ τουλάχιστον... πλέον...
Life is a RollerCoaster...
abc
Δημοσιεύσεις: 338
Εγγραφή: Κυρ Μαρ 21, 2010 12:17 am

Re: MAD Video Music Awards 2014 (ΣΕΦ, 23/6)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από abc »

Έμαθα ότι δεν δύο μέλη των boys and noize είναι όχι απλά ενήλικες αλλά 22-23 χρονών...δεν πάμε καλά.. :biggrin: :biggrin: :biggrin:
Άβαταρ μέλους
fylakas_aggelos
Δημοσιεύσεις: 10858
Εγγραφή: Πέμ Νοέμ 01, 2012 1:50 pm

Re: MAD Video Music Awards 2014 (ΣΕΦ, 23/6)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από fylakas_aggelos »

abc έγραψε:Έμαθα ότι δεν δύο μέλη των boys and noize είναι όχι απλά ενήλικες αλλά 22-23 χρονών...δεν πάμε καλά.. :biggrin: :biggrin: :biggrin:
Nαι,και ο μικρότερος είναι 17 στα 18.Πάντως πολύ φλωράκια,όπως τους ντύνουν.
ΛΟΓΙΑ ΠΟΥ ΚΑΙΝΕ...
abc
Δημοσιεύσεις: 338
Εγγραφή: Κυρ Μαρ 21, 2010 12:17 am

Re: MAD Video Music Awards 2014 (ΣΕΦ, 23/6)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από abc »

fylakas_aggelos έγραψε:
abc έγραψε:Έμαθα ότι δεν δύο μέλη των boys and noize είναι όχι απλά ενήλικες αλλά 22-23 χρονών...δεν πάμε καλά.. :biggrin: :biggrin: :biggrin:
Nαι,και ο μικρότερος είναι 17 στα 18.Πάντως πολύ φλωράκια,όπως τους ντύνουν.
:fan: :fan: :fan:

Εγώ ειλικρινά νόμιζα οτι ήταν 15-16 όλοι τους.....όντως φλώροι..και παλιά έλεγα μικρά είναι δεν πειράζει, ίσως μεγαλώσουν και σταθεροποιηθεί η φωνή και το ύφος... :fan: :fan: :fan:
Άβαταρ μέλους
billakos24
Δημοσιεύσεις: 12540
Εγγραφή: Σάβ Απρ 04, 2009 4:34 am

Re: MAD Video Music Awards 2014 (ΣΕΦ, 23/6)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από billakos24 »

GUNNER_10 έγραψε:Eγω παιδες μιλησα για ενα συνδυασμο καποιων πραγματων.Και μιλησα κυριως για προωθηση και νεων τραγουδιστων. Γαρμπη,βισση,μαζωνακης και τα συναφη ειναι καποιων δεκαετιων..απλα για την αιγλη ειναι ωραια να βρισκονται εκει(οχι συνεχεια).

Ξαναλεω το βλεπετε μονοδιαστατα.Θα μπορουσε να λειτουργησει καπως διαφορετικα.
Μα αυτό γίνεται ήδη. Η Καίτη πήγε πέρυσι και πήρε και πολύ καλά σχόλια και feedback. Η Αρβανίτη φέτος. Αλλά και σαν σύνολο δεν ήταν μόνο ο Stan, η Στικούδη, η Demy, οι Boise and Noise, η Φουρέιρα, η Πάολα κ ο Παντελίδης...ήταν και ο Ρόκκος για δεύτερη συνεχόμενη χρονιά, ο Μαζωνάκης, ο Καρράς, η Βανδή, ο Χατζηγιάννης,ο Σχοινάς, ο Τουρνάς.

Αν περιμένεις κάτι παραπάνω απο αυτό να μην το περιμένεις γιατι απλά δεν θα έρθει. Κι ούτε χρειάζεται να έρθει(σε αυτή τη διοργάνωση).

υγ...Φυσικά θα πάνε και 17χρονα στη Γαρμπή όπως θα πάνε και στη Βίσση και στην Αλεξίου(ειδικά η Βίσση είναι το χαρακτηριστικότερο παράδειγμα καλλιτέχνη που κράτησε κοντά του μικρές ηλικίες σε βάθος χρόνου) κι όπως και ροκάδες πηγαίνουν στην καλή μας Πάολα και γουστάρουν κι όλας. Τις γενικές τάσεις σχολιάζουμε παραπάνω.


Και πάνω που τα συζητάμε αυτά ρωτάει η Καραβάτου τον Βουρλιώτη χθες γιατί δεν ήταν στα Mad. Η απάντηση του αφοπλιστική - και δούλευε και στο Mad ο ίδιος.

''Το Mad είναι μια εταιρεία και εξυπηρετεί τα συμφέροντα του κι εμείς δεν είμαστε σε αυτά.''

Τελευταία επεξεργασία από το μέλος billakos24 την Τρί Ιούλ 01, 2014 5:24 am, έχει επεξεργασθεί 2 φορές συνολικά.
All of our endings can be found in our beginnings...
Άβαταρ μέλους
billakos24
Δημοσιεύσεις: 12540
Εγγραφή: Σάβ Απρ 04, 2009 4:34 am

Re: MAD Video Music Awards 2014 (ΣΕΦ, 23/6)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από billakos24 »

Ρεπορταζ απο τη βραδιά no1



Ρεπορταζ απο τη βραδιά no2




Τετάρτη στις 21.15 στον Αντ1
All of our endings can be found in our beginnings...
happy_end
Δημοσιεύσεις: 6602
Εγγραφή: Σάβ Φεβ 05, 2005 6:54 pm

Re: MAD Video Music Awards 2014 (ΣΕΦ, 23/6)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από happy_end »

Καλά το thread έχει πολύ πλάκα. Μέσα σε όλο αυτό το συφερτό που φιλοξένησαν φέτος τα Mad, πάτε ορισμένοι (όχι όλοι ορισμένοι) να αυξομειώσετε τη Βανδή με τους Boiz & Noiz :fan:

Συνεχίστε, sorry για τη διακοπή :fan:
Τώρα το βλέπω καθαρά ...
Krouela
Δημοσιεύσεις: 10285
Εγγραφή: Παρ Απρ 20, 2007 7:59 pm
Τοποθεσία: Cosmo-City
Επικοινωνία:

Re: MAD Video Music Awards 2014 (ΣΕΦ, 23/6)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Krouela »

happy_end έγραψε:Καλά το thread έχει πολύ πλάκα. Μέσα σε όλο αυτό το συφερτό που φιλοξένησαν φέτος τα Mad, πάτε ορισμένοι (όχι όλοι ορισμένοι) να αυξομειώσετε τη Βανδή με τους Boiz & Noiz :fan:

Συνεχίστε, sorry για τη διακοπή :fan:
pes ta mori :fan:
Krouela agapes mou, Krouela
happy_end
Δημοσιεύσεις: 6602
Εγγραφή: Σάβ Φεβ 05, 2005 6:54 pm

Re: MAD Video Music Awards 2014 (ΣΕΦ, 23/6)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από happy_end »

Krouela έγραψε:
happy_end έγραψε:Καλά το thread έχει πολύ πλάκα. Μέσα σε όλο αυτό το συφερτό που φιλοξένησαν φέτος τα Mad, πάτε ορισμένοι (όχι όλοι ορισμένοι) να αυξομειώσετε τη Βανδή με τους Boiz & Noiz :fan:

Συνεχίστε, sorry για τη διακοπή :fan:
pes ta mori :fan:
Ε τα λέω τί κάνω, κάθομαι; #lavredia #mpismpiki :fan: :525807:
Τώρα το βλέπω καθαρά ...
GUNNER_10
Δημοσιεύσεις: 13408
Εγγραφή: Δευ Νοέμ 13, 2006 1:31 am

Re: MAD Video Music Awards 2014 (ΣΕΦ, 23/6)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από GUNNER_10 »

happy_end έγραψε:Καλά το thread έχει πολύ πλάκα. Μέσα σε όλο αυτό το συφερτό που φιλοξένησαν φέτος τα Mad, πάτε ορισμένοι (όχι όλοι ορισμένοι) να αυξομειώσετε τη Βανδή με τους Boiz & Noiz :fan:

Συνεχίστε, sorry για τη διακοπή :fan:
εεε what? :fan:
Άβαταρ μέλους
billakos24
Δημοσιεύσεις: 12540
Εγγραφή: Σάβ Απρ 04, 2009 4:34 am

Re: MAD Video Music Awards 2014 (ΣΕΦ, 23/6)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από billakos24 »

GUNNER_10 έγραψε:
happy_end έγραψε:Καλά το thread έχει πολύ πλάκα. Μέσα σε όλο αυτό το συφερτό που φιλοξένησαν φέτος τα Mad, πάτε ορισμένοι (όχι όλοι ορισμένοι) να αυξομειώσετε τη Βανδή με τους Boiz & Noiz :fan:

Συνεχίστε, sorry για τη διακοπή :fan:
εεε what? :fan:


:fan:
All of our endings can be found in our beginnings...
Απάντηση