Νότης Σφακιανάκης

Επιλέξτε για να συζητήσετε θέματα που αφορούν την ελληνική pop ή λαϊκή μουσική σκηνή...
Tsachno21
Δημοσιεύσεις: 320
Εγγραφή: Παρ Σεπ 14, 2018 7:15 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Δημοσίευση από Tsachno21 »

bebest έγραψε: Σάβ Νοέμ 17, 2018 6:59 pm Ε εντάξει ο καθένας μπορεί Στ YouTube στα social να γράψει ότι θέλει τουλάχιστον δε το χει γραψει κάποιος από τους εγκύρους δημοσιογράφους :tease:.. Τέλος πάντων και εγώ χωρίς να θέλω να μειώσω καμία παολα δε τιθετε θέμα ότι δηποτε παραπάνω από ότι είχαν πεγκυ η γαρμπή για μένα θα. Ναι υποχώρηση από το Νότη.. Δεκτή βέβαια γιατι εμείς γκριναιζαμε ότι δε συνεργάζεται ποτέ με χοτ ονόματα που θα φέρουν κοσμο κλπ.. Από τη άλλη βέβαια η παολα πλέον δε ακούγετε ενώ και τα νέα της κομμάτια πάνε απατά.. Έχει ξεκάθαρα πτωτική πορεία συν φυσικά ότι οπότε τ έχω ακούσει είναι τύφλα και απλά αρκειτε στο ότι φοράει λίγα ρούχα και κάνει χαβαλέ.. Αν τελικά γίνουν τα ντουέτα και εγώ κάτι σε μπαλαμο ανησυχώ κλπ θα περίμενα
Όχι δημοσιογράφος δεν έχει γράψει τίποτα απλά στις τάξεις της παολα επικρατεί λίγο ένα υφακι.. Η παολα κατά την γνώμη μου ποτέ δεν ακουγόταν😂.. Ο Παπαδόπουλος είναι αξιόλογος πάντως... Τωρα για ντουέτο του Νοτη με την Πάολα δεν μου ακούγεται καλό σαν ιδέα και πιστεύω δεν ταιριάζει στο νοτη ένα τέτοιο ντουέτο.. Και επειδή είδα και την συμπεριφορά της σε ένα βιντεακι όπου έκανε ντουέτο με τον μαζωνακη δεν νομίζω ότι ταιριάζει στον νοτη αυτό το στυλ..
Notis7Arxontas
Δημοσιεύσεις: 401
Εγγραφή: Σάβ Μαρ 24, 2018 1:39 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Δημοσίευση από Notis7Arxontas »

Εντωμεταξυ στην εκπομπή της Γερμανού ο αετός βγήκε6ος σε ψήφους .3ο ήταν ο παλιοκαιρος 2ο μόνος μου και 1ο ροζα
Άβαταρ μέλους
SFAKattack10
Δημοσιεύσεις: 2089
Εγγραφή: Τρί Αύγ 10, 2010 5:19 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Δημοσίευση από SFAKattack10 »

Φέτος ποιος θα είναι ο ηχοληπτης;
johnytzitzi
Δημοσιεύσεις: 776
Εγγραφή: Τετ Σεπ 18, 2013 1:14 am

Re: Νότης Σφακιανάκης

Δημοσίευση από johnytzitzi »

Στο instastory της στο instagram η Πάολα έβαλε ότι η πρεμιέρα πάει για 30/11 και φυσικά το αναμετάδοσαν και όλα τα instagram fan club της.
Κρύβομαι απ’ τα παιχνίδια τα στημένα
Άβαταρ μέλους
SFAKattack10
Δημοσιεύσεις: 2089
Εγγραφή: Τρί Αύγ 10, 2010 5:19 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Δημοσίευση από SFAKattack10 »

Άβαταρ μέλους
ilias16
Δημοσιεύσεις: 816
Εγγραφή: Κυρ Αύγ 09, 2015 8:30 pm
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Re: Νότης Σφακιανάκης

Δημοσίευση από ilias16 »

Το δικό μας να προσέξει μην μπερδευτεί και ανεβάσει τίποτα για την πρεμιέρα του Αρσενίου...
Να'ρθεις ξανά ΧΑΡΑΜΑΤΑ.......
Άβαταρ μέλους
jdarmody
Δημοσιεύσεις: 2766
Εγγραφή: Κυρ Οκτ 19, 2014 2:15 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Δημοσίευση από jdarmody »

ilias16 έγραψε: Κυρ Νοέμ 18, 2018 3:46 pm Το δικό μας να προσέξει μην μπερδευτεί και ανεβάσει τίποτα για την πρεμιέρα του Αρσενίου...
Χαχαχα καλό! :thumbup:
Έχει να κάνει με την τρέλα και τον άνθρωπο...
Άβαταρ μέλους
E-Notikos7
Δημοσιεύσεις: 459
Εγγραφή: Πέμ Απρ 20, 2017 7:37 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Δημοσίευση από E-Notikos7 »

Οτι να ναι. Εδώ δεν έχει βγάλει ανακοίνωση το ίδιο το μαγαζί και μας πειράζει το φαν κλαμπ? Εδώ και μία εβδομάδα ακούμε για 30 Νοεμβρίου και ότι θα βγει η ανακοίνωση και ξημερώνει 20 Νοεμβρίου και ακόμα δεν κουνιέται φύλλο. Τι περιμένουν ήθελα να ξερα? Για το βιντεοκλιπ πότε περιμένουν να το ανεβάσουν? Κατά τα Χριστούγεννα?
Σε ότι πιστεύω κι αγαπώ, στοιχηματίζω πάνω...
Dionysis7
Δημοσιεύσεις: 82
Εγγραφή: Τρί Μαρ 29, 2016 7:22 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Δημοσίευση από Dionysis7 »

Ας μη δυσανασχετούμε για τα πάντα! Υπάρχουν πράγματα που δεν ξέρουμε όπως επίσης υπάρχουν πράγματα που δεν γράφονται δημόσια. Ο μόνος που δεν φταίει για την αλλαγή της ημερομηνίας είναι ο Νότης!

Θα έχουμε ωραία πραγματάκια όπως φαίνεται με τα σκηνικά! Αν και δεν ξέρω αν είναι καλό να το γράψω.. (απλά όπως μου αρέσει να μαθαίνω πληροφορίες από άλλους εδώ μέσα, θα το μοιραστώ κι εγώ μαζί σας)
Η είσοδος του Νοτη θα είναι εντυπωσιακή αν καταλήξει τελικά σε αυτο:
Μια μεγάλη σφαίρα θα βγαίνει από την πίστα και ο Νότης θα βγαίνει μέσα από αυτή, αλλά αυτη τη φορά θα βγαίνει πάνω από τη σφαίρα.
Άβαταρ μέλους
Dimitris96
Δημοσιεύσεις: 862
Εγγραφή: Σάβ Ιούλ 28, 2007 12:16 am

Re: Νότης Σφακιανάκης

Δημοσίευση από Dimitris96 »

SFAKattack10 έγραψε: Κυρ Νοέμ 18, 2018 3:43 pm
Συνομιλία μου πριν λιγο με τον Παναγιωτάκη:

Εγω: Πρεμιέρα 30 τελικά ;

Π: όχι...

Εγω: πάμε για 7.12;

Π: και βάλε

Εφόσον ειναι ο Βοσκόπουλος ακομα μεσα, πρεμιέρα πριν της 14.12 πολυ δυσκολα

Αυτα τα νεα
Notis Sfakianakis
Άβαταρ μέλους
SFAKattack10
Δημοσιεύσεις: 2089
Εγγραφή: Τρί Αύγ 10, 2010 5:19 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Δημοσίευση από SFAKattack10 »

Όσο δεν βγαίνει επίσημη ανακοίνωση, όλα τα φοβάμαι...
Άβαταρ μέλους
Dimitris96
Δημοσιεύσεις: 862
Εγγραφή: Σάβ Ιούλ 28, 2007 12:16 am

Re: Νότης Σφακιανάκης

Δημοσίευση από Dimitris96 »

SFAKattack10 έγραψε: Τρί Νοέμ 20, 2018 10:57 pm Όσο δεν βγαίνει επίσημη ανακοίνωση, όλα τα φοβάμαι...
Ετσι ακριβως
Όποτε ας περιμένουμε το βίντεο κλιπ πρώτα :dance3:
Notis Sfakianakis
Άβαταρ μέλους
E-Notikos7
Δημοσιεύσεις: 459
Εγγραφή: Πέμ Απρ 20, 2017 7:37 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Δημοσίευση από E-Notikos7 »

E μα μετά φταίμε εμείς που δυσανασχετούμε. 21 Νοεμβρίου ξημερώνει, δεν υπάρχει η παραμικρή επίσημη ενημέρωση και κάποιοι μας λένε ότι ξαφνικά θα αρχίσει το σχήμα στις 30 Νοεμβρίου δηλαδή σε 9 μέρες. Τι με ενδιαφέρει αν θα βγει μέσα από σφαίρα ή μέσα από το στόμα καρχαρία. Ας γίνει πρωτά σωστή οργάνωση και να μην βγάζουν ανακοινώσεις για 23 Νοεμβρη όταν δεν ξέρουν αν θα είναι έτοιμοι. Και μετά διαρρέουν για 30 Νοεμβρίου και γενικά παραπληροφόρηση. Αυτό πάλι με το θέατρο πως το σκέφτηκαν να πάνε να το χώσουν στον ίδιο χώρο. Αλλο μαγαζί δεν υπήρχε για την παράσταση? Καλά Χριστούγεννα!
Σε ότι πιστεύω κι αγαπώ, στοιχηματίζω πάνω...
Άβαταρ μέλους
Scorpion86
Δημοσιεύσεις: 3786
Εγγραφή: Τετ Οκτ 15, 2014 8:20 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Δημοσίευση από Scorpion86 »

Εικόνα
Σέβομαι την ενημέρωση που έχει ο Διονύσης και δεν πιστεύω ότι το έβγαλε από το μυαλό του για πρεμιέρα στις 30/11 και είχε την πληροφόρηση του. Οπως δεν το έβγαλαν από το μυαλό τους και τα παιδιά από το φαν κλαμπ της Πάολα. Όπως επίσης δεν έβγαλε από το μυαλό του ο Δημήτρης τον παραπάνω διάλογο. Η ουσία είναι μία και την έγραψα στις 17/11. Δεν υπάρχει που δεν υπάρχει προγραμματισμός, αλλά ότι κάτσει, τοποθετήθηκε στον ίδιο χώρο και μία θεατρική παράσταση που έχει διπλές εμφανίσεις κάθε εβδομάδα (και πάει πολύ καλά μέχρι στιγμής από θέμα προσέλευσης).

Μπορούσαν να την βάλουν στο "Φως" και να μην υπάρχει αυτό το μπέρδεμα. Τώρα μοιάζει δύσκολο έως απίθανο να γίνεται Παρασκευή-Σαββάτο το μουσικό σχήμα, να τελειώνει ξημερώματα Κυριακής (05:30-06:30) το νταβαντούρι ως Gazi Live Stage και να μετατρέπεται σε θέατρο (Gazi Live Theater) μέσα σε λίγες ώρες, μέχρι νωρίς το απόγευμα που είναι η πρώτη παράσταση του "Μαριχουάνα Στοπ". Μακάρι να ξυπνήσουμε αύριο και να δούμε ανακοινώσεις και αφίσες για 30/11 όπως ακούμε εδώ και μέρες. Το θεωρώ απίθανο από την πρώτη στιγμή που το άκουσα, γι' αυτό εδώ και καιρό δεν ανέφερα ημερομηνίες που διέρρεαν. Μέχρι χθες το βράδυ (19/11) ειλημμένη απόφαση για πρεμιέρα δεν υπάρχει και μιλάμε για ένα σχήμα που θέλανε να ξεκινήσει αρχές Νοέμβρη και έτσι όπως πάει η δουλειά πάει για Δεκέμβριο. Ξαναλέω μακάρι να επιβεβαιωθούν αυτοί που λένε για 30/11 και αύριο-μεθαύριο, μία εβδομάδα πριν, να ανακοινωθεί. Πόσο όμως ρεαλιστικό σαν σενάριο είναι αυτό;

Υ.Γ.: Πρόβες...


Καληνύχτα. Η καρδιά μου σου μιλάει...
Άβαταρ μέλους
E-Notikos7
Δημοσιεύσεις: 459
Εγγραφή: Πέμ Απρ 20, 2017 7:37 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Δημοσίευση από E-Notikos7 »

Την σελίδα Γκάζι Stage στο φεισμπουκ πρέπει να την διέγραψαν και άφησαν αυτή του Γκαζι Live.
Σε ότι πιστεύω κι αγαπώ, στοιχηματίζω πάνω...
Άβαταρ μέλους
SFAKattack10
Δημοσιεύσεις: 2089
Εγγραφή: Τρί Αύγ 10, 2010 5:19 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Δημοσίευση από SFAKattack10 »

ΤΟ μπαχαλο! Εκτος και αν θελει να δωσει αλλο ονομα στο μαγαζι ο Νοτης.
Άβαταρ μέλους
Scorpion86
Δημοσιεύσεις: 3786
Εγγραφή: Τετ Οκτ 15, 2014 8:20 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Δημοσίευση από Scorpion86 »

Βλέπω τις τελευταίες 48 ώρες, αναρτήσεις από κάποιους καλλιτέχνες του σχήματος και κάποιους που εργάζονται στο μαγαζί, για 30 Νοεμβρίου. Βέβαια, επίσημα ακόμα δεν κουνιέται φύλλο. Τι να πεις πραγματικά. Προφανώς το κρατάνε για έκπληξη. Ο ορισμός της προχειρότητας.

Αλλοι άμα είχαν τέτοιο σχήμα θα το διαφήμιζαν 1 μήνα πριν και οι δικοί μας δεν έχουν διαδώσει το σχήμα όπως θα έπρεπε και -πλην των φανς τους- δεν το έχει πληροφορηθεί κανείς άλλος. Χαζοί είναι οι άλλοι που ένα μήνα πριν δίνουν τηλεοπτικά και ραδιοφωνικά σποτάκια κι έχουν γεμίσει τα σαιτ και τα social media με διαφημίσεις. Να μου πεις οι δικοί μας ξέρουν ότι έχουν το καλύτερο σχήμα οπότε δεν τους ενδιαφέρει. Η αλαζονεία δεν ήταν ποτέ καλός σύμβουλος.

Ηδη αρκετός κόσμος που ξέρω, ήθελε να έρθει από επαρχία και πλέον είναι εκνευρισμένος γιατί είχε βγάλει εισιτήρια για 23/11 όπως είχε αρχικά ανακοινωθεί και φοβούνται να βγάλουν άλλα για 30/11 γιατί ακόμα δεν υπάρχει η παραμικρή επίσημη επιβεβαίωση. Κατά τα άλλα οι πρόβες συνεχίζονται κανονικά και ο κόσμος επισήμως δεν ξέρει πότε ξεκινάει. Αντε να δούμε...θα βγουν αύριο οι ανακοινώσεις και οι αφίσες, μία εβδομάδα πριν όπως έκαναν με το άλλο σχημα της Ιεράς Οδού?
Καληνύχτα. Η καρδιά μου σου μιλάει...
GiannisGr
Δημοσιεύσεις: 325
Εγγραφή: Πέμ Μαρ 22, 2018 6:50 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Δημοσίευση από GiannisGr »

Scorpion86 έγραψε: Πέμ Νοέμ 22, 2018 8:21 pm Βλέπω τις τελευταίες 48 ώρες, αναρτήσεις από κάποιους καλλιτέχνες του σχήματος και κάποιους που εργάζονται στο μαγαζί, για 30 Νοεμβρίου. Βέβαια, επίσημα ακόμα δεν κουνιέται φύλλο. Τι να πεις πραγματικά. Προφανώς το κρατάνε για έκπληξη. Ο ορισμός της προχειρότητας.

Αλλοι άμα είχαν τέτοιο σχήμα θα το διαφήμιζαν 1 μήνα πριν και οι δικοί μας δεν έχουν διαδώσει το σχήμα όπως θα έπρεπε και -πλην των φανς τους- δεν το έχει πληροφορηθεί κανείς άλλος. Χαζοί είναι οι άλλοι που ένα μήνα πριν δίνουν τηλεοπτικά και ραδιοφωνικά σποτάκια κι έχουν γεμίσει τα σαιτ και τα social media με διαφημίσεις. Να μου πεις οι δικοί μας ξέρουν ότι έχουν το καλύτερο σχήμα οπότε δεν τους ενδιαφέρει. Η αλαζονεία δεν ήταν ποτέ καλός σύμβουλος.

Ηδη αρκετός κόσμος που ξέρω, ήθελε να έρθει από επαρχία και πλέον είναι εκνευρισμένος γιατί είχε βγάλει εισιτήρια για 23/11 όπως είχε αρχικά ανακοινωθεί και φοβούνται να βγάλουν άλλα για 30/11 γιατί ακόμα δεν υπάρχει η παραμικρή επίσημη επιβεβαίωση. Κατά τα άλλα οι πρόβες συνεχίζονται κανονικά και ο κόσμος επισήμως δεν ξέρει πότε ξεκινάει. Αντε να δούμε...θα βγουν αύριο οι ανακοινώσεις και οι αφίσες, μία εβδομάδα πριν όπως έκαναν με το άλλο σχημα της Ιεράς Οδού?
Πολύς λόγος ρε παιδιά για κατι το οποίο νομίζω δεν ειμαστε σε θέση να έχουμε άποψη προφανος και κάθε μαγαζί που επενδύει χρήματα και αποσκοπεί στο κέρδος θα εχει και ενα κατάλληλο τμήμα μάρκετινγκ το οποίο ακολουθεί κάποια στρατηγική για το ποτε θα πρεπει να διαφημιστεί το σχήμα κτλπ όποτε μάλλον ειναι ίσως στοχευμένο το να αργούν να βγάλουν κάποια ανακοίνωση
Τουλάχιστον ετςι θελω να πιστεύω ...
στο χώμα σου Ελλάδα μα εσυ δεν είσαι εδώ
nikosp
Δημοσιεύσεις: 536
Εγγραφή: Σάβ Δεκ 06, 2014 7:05 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Δημοσίευση από nikosp »

Υπάρχει κανένας που να έχει κάνει κράτηση για πρεμιέρα;Αν ναι τι σας έχει πει ο Κασσάμπαλης ή από το μαγαζί;
Τώρα η δικιά σου η φωνή κατάντησε κραυγή!!!
Άβαταρ μέλους
Stavrosl10
Δημοσιεύσεις: 5
Εγγραφή: Παρ Μάιος 11, 2018 1:52 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Δημοσίευση από Stavrosl10 »

Καλησπέρα παιδιά,έμαθα σήμερα οτι σε σχολειο στην γιορτη της 17 Νοεμβρη επαιξαν το Μα Εγω Ειμαι Ελληνας. Και καποιος γονεας διαμαρτυρηθηκε διοτι "παρολο που μιλαει για την Πατριδα,το λεει ο χρυσαυγιτης".Και σας πληροφορω οτι 3 καθηγητες εκ των οποιων η μια με 30 χρονια θητειας και ο διευθυντης τεθηκαν σε διαθεσιμοτητα!! Το μισος και το κομπλεξ εχουν παει σε αλλα επιπεδα φασισμου....
ΥΓ Μιλησα για πρεμιερα με Κασσαμπαλη και δεν ειπε κατι συγκεκριμενο για το ποτε θα γινει
Μα όταν αλλάζει ο καιρός πως με πονάει...
Απάντηση