ΝΕΟ AIRPLAY CHART AΠΟ ΤΟ MUSIC CONTROL...!!!!

Επιλέξτε για να συζητήσετε θέματα που αφορούν την ελληνική pop ή λαϊκή μουσική σκηνή...
creativeuser
Δημοσιεύσεις: 14181
Εγγραφή: Δευ Ιαν 03, 2005 8:19 pm

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από creativeuser »

Sugar έγραψε:βεβαια οταν δεν υπαρχουν επιχειρηματα αρχιζουμε τα γελοια. :lol: :lol: :lol: οσο για τα "Η Βισση ευθυνεται για ολα τα κακα" μπορω να πω και εγω το ιδιο για την Δεσποινα που μονο βουντου δε της εχετε κανει της κοπελας.
ΕΝΩ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΠΟΥ ΓΡΑΨΑΤΕ ΣΤΙΣ 2 ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΣΕΛΙΔΕΣ ΗΤΑΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΑ ΠΟΥ ΣΤΕΚΟΥΝ ΣΕ ΜΙΑ ΣΟΒΑΡΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ.ΝΤΡΕΠΟΜΑΙ ΚΑΙ ΝΑ ΤΑ ΕΠΑΝΑΛΑΒΩ.
Δως μου ένα παγάκι
hakkinen
Δημοσιεύσεις: 2977
Εγγραφή: Σάβ Φεβ 07, 2004 11:51 pm
Τοποθεσία: Πάτρα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από hakkinen »

Sugar έγραψε:βεβαια οταν δεν υπαρχουν επιχειρηματα αρχιζουμε τα γελοια. :lol: :lol: :lol: οσο για τα "Η Βισση ευθυνεται για ολα τα κακα" μπορω να πω και εγω το ιδιο για την Δεσποινα που μονο βουντου δε της εχετε κανει της κοπελας.
Τα γελοία τα άρχισες εσύ (με τελευταίο το ξεδιάντροπο επιχείρημα περί Σαμαρά) και σου απαντήσαμε.
Light a fire, drop a bomb
SD54
Δημοσιεύσεις: 2932
Εγγραφή: Κυρ Φεβ 08, 2004 12:34 pm
Τοποθεσία: Αθήνα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από SD54 »

Epimeno ego.. mipos na kleidothei...

giati tha erthei... kai tha sou apantisei... meta tha apantiseis esu... kai 3 poulakia kathontai... :lol:
...το εδώ πουθενά, το τώρα ποτέ...
just feel
Δημοσιεύσεις: 28623
Εγγραφή: Κυρ Νοέμ 11, 2007 7:47 pm
Τοποθεσία: κυκλαδες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από just feel »

μου αρεσει εκεινοι προκαλουν και παραπονιονται μετα παλι!!
μονο το αβαταρ σου δειχνει το κομπλεξισμο σου..και οτι και να γινει χωρις κανεις να προκαλεσει την συγκρινετε παντα με την Αννα!

οποτε μην μας σας το παιζεις και θυμα που δν τις εχουμε κανει βουντου!
ολοι εχουν εμπαθεια μεσα εσας οχι με την δεσποινα...αυτο πρεπει να καταλαβετε...!

και αν συνεχιστει αυτο...θα ρθει εμπαθεια και προς την δεσποινα!
τωρα εσυ αν εισαι φαν οπως λες..και σε ενδιαφερει πιο πολυ η συγκριση με την αννα παρα η μουσικη της..ειναι δικο σου θεμα και οχι δικα μας..και μην παραπονιεσαι μετα! :wink:
λίγα και πολλά
όλα είναι στο πλάνο..
Κλειδωμένο