ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΟ X-Factor II

Επιλέξτε για να συζητήσετε θέματα που αφορούν την ελληνική pop ή λαϊκή μουσική σκηνή...
supernatural22

Re: To Proto Tragoudi apo tin Hbh Adamou - Anakoinosi apo Sony!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από supernatural22 »

Θα κάνει cd mini album με 7 τραγούδια από ότι άκουσα από γνωστούς μου!Νέα τακτική της SONY,βγάζει 7-8 κομμάτια σε οικολογική συσκευασία,με χαμηλότερη τιμή,στα 7€
Stinky
Δημοσιεύσεις: 1702
Εγγραφή: Σάβ Μάιος 05, 2007 10:58 am
Τοποθεσία: ....
Επικοινωνία:

Re: To Proto Tragoudi apo tin Hbh Adamou - Anakoinosi apo Sony!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Stinky »

supernatural22 έγραψε:Θα κάνει cd mini album με 7 τραγούδια από ότι άκουσα από γνωστούς μου!Νέα τακτική της SONY,βγάζει 7-8 κομμάτια σε οικολογική συσκευασία,με χαμηλότερη τιμή,στα 7€
4 κομματια θα εχει... :wink:
Pano kato pano kato...
supernatural22

Re: To Proto Tragoudi apo tin Hbh Adamou - Anakoinosi apo Sony!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από supernatural22 »

Stinky έγραψε:
supernatural22 έγραψε:Θα κάνει cd mini album με 7 τραγούδια από ότι άκουσα από γνωστούς μου!Νέα τακτική της SONY,βγάζει 7-8 κομμάτια σε οικολογική συσκευασία,με χαμηλότερη τιμή,στα 7€
4 κομματια θα εχει... :wink:
Εγώ για 7 έχω ακούσει!Και έμαθα και τη νέα τακτική της sony που αναφέρω...τώρα δεν ξέρω αν ισχύει για όλα τα albums
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος supernatural22 την Δευ Φεβ 01, 2010 1:53 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
antidoto
Δημοσιεύσεις: 35870
Εγγραφή: Τετ Απρ 06, 2005 12:26 pm
Τοποθεσία: London

Re: To Proto Tragoudi apo tin Hbh Adamou - Anakoinosi apo Sony!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από antidoto »

s-angel έγραψε:
antidoto έγραψε:
s-angel έγραψε:
antidoto έγραψε:to kommati ine sa reject tis Marws Lytra.... :nono: :nono: :nono: :nono: :telephone:
GIA AKOMI MIA FORA DIAFONOUME...

TO KOMMATI INE T E L I O !!! O,TI PREPEI GIA PROTO HIT! :d_dance:

e kala re Stefane de tha plakothoume kai gia tin Ivi :525807:
POIOS MILISE GIA PLAKOMA?

BTW S-ANGEL EDO...OPOS EXOUME 1000 FORES 3ANAPEI DEN XRIAZETE NA XRISIMPOPOIOUME TA MIKRA MAS EDO...ETSI ANTIDOTO???
an se xalaei kane me report ston admin. episis exei 100000000 paradeigmata pou exei ginei edw mesa. to diko mou se peirakse?
Παρε ανασα και παμε...
antidoto
Δημοσιεύσεις: 35870
Εγγραφή: Τετ Απρ 06, 2005 12:26 pm
Τοποθεσία: London

Re: To Proto Tragoudi apo tin Hbh Adamou - Anakoinosi apo Sony!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από antidoto »

poli kaki taktiki an isxyei afto....kai akousa otipezei na exei kai diaskeves....
Παρε ανασα και παμε...
Άβαταρ μέλους
billakos24
Δημοσιεύσεις: 12540
Εγγραφή: Σάβ Απρ 04, 2009 4:34 am

Re: To Proto Tragoudi apo tin Hbh Adamou - Anakoinosi apo Sony!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από billakos24 »

Εικόνα


H Sony Διαμαρτύρεται Γιατί Το X-Factor Δεν Είναι Αρκετά Στημένο;
Ή μήπως δεν καταλάβαμε καλά;



Από το μεσημέρι που κυκλοφόρησε το περιβόητο δελτίο τύπου της Sony Music ένα κοινό μοτίβο εμφανίζεται στις συζητήσεις: «Καταλάβαμε καλά;», «Κάνουν πουλάκια τα μάτια μας;», «Διαβάζουμε στ' αλήθεια αυτά που διαβάζουμε; Ή μήπως κάτι δεν πιάσαμε, κάποια αδέξια χρήση του συντακτικού υπάρχει, κάτι άλλο εννοούνε;». Γιατί, όπως και να το δεις -και το διαβάσαμε πολλές φορές-, το νόημα του κειμένου είναι το εξής: Η Sony διαμαρτύρεται γιατί το «X-Factor» ήταν στημένο, και ο Γιώργος Θεοφάνους εντελώς αυθαίρετα το ξέστησε. Το δελτίο Τύπου καταγγέλλει το ότι ο συνθέτης επέλεξε σύμφωνα με την προσωπική κρίση του. Έτσι δεν είναι;


Φυσικά, πριν αρχίσουν οι πύρινες καταδίκες στα μεσημεριανά, λίγη προοπτική της κατάστασης: Για μια τηλεοπτική εκπομπή μιλάμε, όχι για τη Βουλή των Ελλήνων. Η περίπτωση να είχε υπάρξει εκ των προτέρων συμφωνία μεταξύ εταιριών για το νικητή του παιχνιδιού είναι πράγμα καταδικαστέο βέβαια, ίσως και νομικά ύποπτο, αλλά δεν θα πέσει κι η δημοκρατία εξαιτίας του. Και δεν θα πέσει και κανένας από τα σύννεφα, αν ισχύει.



Το περίεργο είναι άλλο: Τί ακριβώς προσπαθεί να πετύχει η Sony; Ποιο ήταν το σκεπτικό πίσω από αυτό το κείμενο, και ποιος το σκάρωσε; Αν η εταιρία κατήγγειλε το παιχνίδι ως στημένο, θα το καταλαβαίναμε. Αν επίσης αποκάλυπτε ότι ήταν στημένο εν γνώσει της, και ζητούσε συγγνώμη, πάλι θα το καταλαβαίναμε. Αλλά όχι, εδώ (αν καταλάβαμε καλά) γράφουν κάτι άλλο: Το παιχνίδι ήταν στημένο εν γνώσει μας, και ο Γιώργος Θεοφάνους μάς χάλασε το στήσιμο, γι' αυτό διαμαρτυρόμαστε. Δημοσίως.



Άβυσσος η ψυχή του PR department.

http://www.yupi.gr/gkrinia/c15625/H_Son ... tor_D.html



:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
All of our endings can be found in our beginnings...
Viewmaster
Δημοσιεύσεις: 4679
Εγγραφή: Κυρ Μαρ 18, 2007 11:47 pm
Τοποθεσία: Καλαμαριά

Re: To Proto Tragoudi apo tin Hbh Adamou - Anakoinosi apo Sony!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Viewmaster »

Διαφθορά και σήψη παντού :lol:
MARO LYTRA-ELEVATOR LOVE
MEDIA
Δημοσιεύσεις: 14986
Εγγραφή: Σάβ Μαρ 29, 2008 5:10 pm
Επικοινωνία:

Re: To Proto Tragoudi apo tin Hbh Adamou - Anakoinosi apo Sony!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από MEDIA »

O ANT1 απαντάει στις κατηγορίες της SONY...

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΤΟ ΕΠΙΣΗΜΟ ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ ΠΟΥ ΕΞΕΔΩΣΕ Ο ΣΤΑΘΜΟΣ,
Ο ΘΕΟΦΑΝΟΥΣ ΘΑ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ ΜΕ ΜΗΝΥΣΕΙΣ ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΤΟΥ...


ΕικόναΕικόνα

"Ο ΑΝΤ1 πληροφορήθηκε το περιεχόμενο της ανακοίνωσης της Sony Music σχετικά με το X Factor μαζί με τα υπόλοιπα ΜΜΕ της χώρας, την Παρασκευή. Αντιλαμβανόμαστε από το περιεχόμενο της ανακοίνωσης αυτής ότι η Sony, ως επαθλοθέτρια του μουσικού μας διαγωνισμού, θα επιθυμούσε ιδανικά την κα Ηβη Αδάμου ως νικήτρια του X Factor...

Αυτό δεν επηρέασε, ούτε και πρόκειται ποτέ να επηρεάσει, τη διαφάνεια και την αξιοπιστία που ο ΑΝΤ1 πιστά και απαρέγκλιτα τηρεί στις αποφασιστικές διαδικασίες του X Factor. Άλλωστε, αυτή ακριβώς η διαφάνεια και αξιοπιστία είναι που έχει καθιερώσει τον ΑΝΤ1 ως τον πιο επιτυχημένο διοργανωτή διαγωνιστικών εκπομπών στην Ελλάδα από καταβολής ιδιωτικής τηλεόρασης. Θεωρούμε ότι τα πρόσωπα που στελεχώνουν την κριτική επιτροπή του X Factor έχουν αποδείξει στην πολύχρονη επαγγελματική πορεία τους, αλλά και στον προηγούμενο κύκλο του X Factor, τη συνέπεια και την αξιοπιστία τους. "


http://medianiouz.blogspot.com/2010/02/o-ant1-sony.html
Elenh otan gelas eisai poly xaritwmenh
s-angel
Δημοσιεύσεις: 1095
Εγγραφή: Κυρ Φεβ 08, 2004 12:06 am
Τοποθεσία: BACK TO HEAVEN- OR IS IT HELL?
Επικοινωνία:

Re: To Proto Tragoudi apo tin Hbh Adamou - Anakoinosi apo Sony!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από s-angel »

antidoto έγραψε:[an se xalaei kane me report ston admin. episis exei 100000000 paradeigmata pou exei ginei edw mesa. to diko mou se peirakse?
ANTIDOTO...apla su exo zitisei na MIN anaferese se EMENA prosopika me to mikro mou...kai ne me enoxlei...epidi sto exo pei para polles fores...tora an den katalaveneis ti leo i apla den sevesai....tote ine allo thema opote ...
[b]REALITY BITES[/b]
antidoto
Δημοσιεύσεις: 35870
Εγγραφή: Τετ Απρ 06, 2005 12:26 pm
Τοποθεσία: London

Re: To Proto Tragoudi apo tin Hbh Adamou - Anakoinosi apo Sony!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από antidoto »

s-angel έγραψε:
antidoto έγραψε:[an se xalaei kane me report ston admin. episis exei 100000000 paradeigmata pou exei ginei edw mesa. to diko mou se peirakse?
ANTIDOTO...apla su exo zitisei na MIN anaferese se EMENA prosopika me to mikro mou...kai ne me enoxlei...epidi sto exo pei para polles fores...tora an den katalaveneis ti leo i apla den sevesai....tote ine allo thema opote ...
na vreis kai na steileis se emena me pm aftes tis fores. perimenw me pm ta links. (giati de nomizo na aforoun kanena sto forum)
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος antidoto την Τρί Φεβ 02, 2010 11:53 am, έχει επεξεργασθεί 2 φορές συνολικά.
Παρε ανασα και παμε...
Viewmaster
Δημοσιεύσεις: 4679
Εγγραφή: Κυρ Μαρ 18, 2007 11:47 pm
Τοποθεσία: Καλαμαριά

Re: To Proto Tragoudi apo tin Hbh Adamou - Anakoinosi apo Sony!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Viewmaster »

Βάλανε τα χεράκια τους και βγάλανε τα ματάκια τους! :hysterical:
MARO LYTRA-ELEVATOR LOVE
Viewmaster
Δημοσιεύσεις: 4679
Εγγραφή: Κυρ Μαρ 18, 2007 11:47 pm
Τοποθεσία: Καλαμαριά

Re: To Proto Tragoudi apo tin Hbh Adamou - Anakoinosi apo Sony!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Viewmaster »

To έβαλα τέρμα στο αμάξι που το πέτυχα και καραγούσταρα! :cool:
MARO LYTRA-ELEVATOR LOVE
s-angel
Δημοσιεύσεις: 1095
Εγγραφή: Κυρ Φεβ 08, 2004 12:06 am
Τοποθεσία: BACK TO HEAVEN- OR IS IT HELL?
Επικοινωνία:

Re: To Proto Tragoudi apo tin Hbh Adamou - Anakoinosi apo Sony!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από s-angel »

Viewmaster έγραψε:To έβαλα τέρμα στο αμάξι που το πέτυχα και καραγούσταρα! :cool:
K EGO TO IDIO...EINAI TROMERA ANEVASTIKO KOMMATI!
[b]REALITY BITES[/b]
Viewmaster
Δημοσιεύσεις: 4679
Εγγραφή: Κυρ Μαρ 18, 2007 11:47 pm
Τοποθεσία: Καλαμαριά

Re: To Proto Tragoudi apo tin Hbh Adamou - Anakoinosi apo Sony!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Viewmaster »

Ναι είναι!Από την πρώτη στιγμή το είχα διακρίνει!Ελπίζω και σε ένα ωραίο βίντεο κλιπ!
MARO LYTRA-ELEVATOR LOVE
tgoj18
Δημοσιεύσεις: 4425
Εγγραφή: Δευ Ιαν 25, 2010 1:18 am

Re: To Proto Tragoudi apo tin Hbh Adamou - Anakoinosi apo Sony!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από tgoj18 »

to akouw oli mera sto radiofwno! Mpravo tis eilikrina!
MusicLover
Δημοσιεύσεις: 7163
Εγγραφή: Πέμ Μαρ 13, 2008 1:30 pm
Τοποθεσία: KRHTH

Re: To Proto Tragoudi apo tin Hbh Adamou - Anakoinosi apo Sony!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από MusicLover »

Viewmaster έγραψε:To έβαλα τέρμα στο αμάξι που το πέτυχα και καραγούσταρα! :cool:
Δε ντράπηκες εκεί που λέει "πρίγκιπά μου ο,τι θέλεις ζήτα";;; :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Μαλλί, βάτα συμπεθέρα, ντέφι-ντέφι.
Kaisaras
Δημοσιεύσεις: 505
Εγγραφή: Τρί Ιαν 26, 2010 12:13 am

Re: To Proto Tragoudi apo tin Hbh Adamou - Anakoinosi apo Sony!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kaisaras »

MusicLover έγραψε:
Viewmaster έγραψε:To έβαλα τέρμα στο αμάξι που το πέτυχα και καραγούσταρα! :cool:
Δε ντράπηκες εκεί που λέει "πρίγκιπά μου ο,τι θέλεις ζήτα";;; :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:hysterical:
Viewmaster
Δημοσιεύσεις: 4679
Εγγραφή: Κυρ Μαρ 18, 2007 11:47 pm
Τοποθεσία: Καλαμαριά

Re: To Proto Tragoudi apo tin Hbh Adamou - Anakoinosi apo Sony!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Viewmaster »

MusicLover έγραψε:
Viewmaster έγραψε:To έβαλα τέρμα στο αμάξι που το πέτυχα και καραγούσταρα! :cool:
Δε ντράπηκες εκεί που λέει "πρίγκιπά μου ο,τι θέλεις ζήτα";;; :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Γιατί παιδί μου? :lol: :lol: ?Εσύ ντρεπόσουν όταν καραγούσταρες με το Κοριτσάκι σου και ακόμα περισσότερο όπως έχεις δηλώσει με της Red Hot το άσμα... "Αγόρι μου για άλλα μέρη έβαλα την πλώρη μου"? : :10-pleko: :-P :give_rose:
MARO LYTRA-ELEVATOR LOVE
MusicLover
Δημοσιεύσεις: 7163
Εγγραφή: Πέμ Μαρ 13, 2008 1:30 pm
Τοποθεσία: KRHTH

Re: To Proto Tragoudi apo tin Hbh Adamou - Anakoinosi apo Sony!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από MusicLover »

Viewmaster έγραψε:
MusicLover έγραψε:
Viewmaster έγραψε:To έβαλα τέρμα στο αμάξι που το πέτυχα και καραγούσταρα! :cool:
Δε ντράπηκες εκεί που λέει "πρίγκιπά μου ο,τι θέλεις ζήτα";;; :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Γιατί παιδί μου? :lol: :lol: ?Εσύ ντρεπόσουν όταν καραγούσταρες με το Κοριτσάκι σου και ακόμα περισσότερο όπως έχεις δηλώσει με της Red Hot το άσμα... "Αγόρι μου για άλλα μέρη έβαλα την πλώρη μου"? : :10-pleko: :-P :give_rose:
Eγώ όμως δεν τα έβαζα τέρμα στο αυτοκίνητο όταν οδηγούσα :lol: Απλά είναι αντικειμενικά όμορφα τραγούδια και τα άκουγα! :tomato:
Μαλλί, βάτα συμπεθέρα, ντέφι-ντέφι.
Viewmaster
Δημοσιεύσεις: 4679
Εγγραφή: Κυρ Μαρ 18, 2007 11:47 pm
Τοποθεσία: Καλαμαριά

Re: To Proto Tragoudi apo tin Hbh Adamou - Anakoinosi apo Sony!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Viewmaster »

Αστα αυτά!Οχι ψέμματα σε μένα :mplastri:
MARO LYTRA-ELEVATOR LOVE
Απάντηση